Котел Baxi помилка е01 не скидається

teplomex.ru

Практично будь-який покупець настінних газових котлів Baxi, рано чи пізно, стикається з якимись несправностями та поломками апарату. Фахівці рекомендують проводити хоча б раз на рік профілактику газового котла: промивати теплообмінники, чистити від накипу, перевіряти працездатність датчиків перед початком опалювального сезону.

Однак, сучасна опалювальна техніка має властивість з часом ламатися, на що потрібно її ремонт або заміна запчастин. Розглянемо одну з найпопулярніших марок у Росії, це газовий котел Baxi, його помилки та помилки, показані на панелі керування під спеціальними кодами під символом “E”, що є зменшенням від англійської помилки слова.

Розглянемо основні несправності, з якими може зіткнутися користувач газового котла Baxi, коли немає гарячої води та чому котел не гріє воду, падає тиск, не вмикається або не запалюється пальник котла Baxi Main Four 240F або Baxi Eco Four 24F та інших моделей.

Розберемо всі помилки апарату за інструкцією, причини їх виникнення та методи усунення несправностей самостійно або фахівцями.

Італійські настінні двоконтурні та одноконтурні газові котли забезпечені інформативним цифровим дисплеєм, на якому відображаються не тільки інформація (символ A): температура води в системі опалення або в контурі ГВП, або налаштування параметрів (символ F): режими роботи та попередження, а й помилки під кодами “E”.

Якщо на дисплеї з’явився символ R, це означає, що стався збій у роботі і цю несправність можна спробувати усунути своїми руками. Для цього треба натиснути на кнопку R і утримувати її кілька секунд. Якщо це не допомогло, то краще одразу викликати додому газівника-фахівця.

Тим не менш, давайте розберемо детальніше коди помилок, з якими ми можемо зіткнутися під час експлуатації котла Baxi.

Це одна з найпоширеніших помилок, що виникають під час роботи газових котлів. Вона сигналізує про те, що немає розпалювання в апараті, внаслідок чого котел не включається.

Можливо несправний електрод полум’я або провід, що веде до блоку розпалювання.

Несправний газовий клапан або електронна плата. Перевірте всі з’єднання між ними.

Ще одна часта помилка під символом E02 свідчить про те, що спрацював запобіжний термостат котла Baxi. Зазвичай ця помилка висвітлюється, коли котел погано гріє воду в системі опалення.

Перевірте, чи не заблоковано робоче колесо насоса за відсутності циркуляції теплоносія.

Можливо засмічився основний теплообмінник і потребує його прочищення.

Необхідно також перевірити з’єднувач граничного термостату та температурний датчик NTS системи опалення на вході в котел.

Несправність електронної плати також може бути причиною появи помилки E02.

Ця помилка говорить, що при налаштуванні котла параметр F43 був незаконним, що призводить до помилки конфігурації електронної пошти. Щоб змінити параметри налаштування, натисніть і утримуйте одночасно не менше 6 секунд дві кнопки:

Ця несправність може виникнути у двох випадках:

відсутнє розпалювання; стався зрив полум’я.

Необхідно перевірити цілісність з’єднань між блоком розпалювання та датчиком полум’я, а також між платою та газовим клапаном.

Недостатня потяг може бути причиною зриву полум’я.

Вийшов з ладу датчик температури контуру опалення на вході в газовий котел Baxi. Можливий обрив проводки цього датчика або її коротке замикання.

Несправний датчик температури ГВП (води) або стався обрив його проводки, розімкнувся ланцюг, сталося коротке замикання проводки.

Можливо знадобиться заміна датчика температури продуктів згоряння (відпрацьованих газів) або стався обрив його проводки.

Ця код сигналізує про те, що внаслідок відсутності заземлення електронної плати сталася помилка в ланцюзі посилення сигналу полум’я. Необхідно перевірити роз’єм x4 між клемою живлення та самою платою.

Несправність електронної плати котла Baxi видає помилку в ланцюзі захисту газового клапана. Потрібна заміна плати.

Ця помилка вказує на несправність у роботі гідравлічної прес-служби або розірвати його проводку. Також виміряйте тиск у опалювальному контурі котла. Помилка E10 може з’явитися, якщо тиск впаде нижче 0,5 бар.

Блимає символ знак оклику.

Ще однією причиною даної несправності може бути неправильно зібраний димар, особливо це стосується його довжини. Всі ці нюанси можуть вказувати нам у тому випадку, що газовий котел Baxi працює на мінімумі своєї потужності.

Сталося падіння напруги в електромережі нижче 160 Вольт. Котел автоматично перезавантажується або мимоволі вимикається. Необхідно виявити причину низької напруги в мережі.

Досить поширена помилка котла Baxi може виникнути за відсутності нормальної циркуляції води в системі опалення.

Через засмічення теплообмінника або заклинювання насоса зникла циркуляція в контурі опалення.

Несправність датчика температури опалення NTS на вході або його перегріву (помилка E26) також може бути причиною відсутності циркуляції.

Потрібно перевірити надійність кріплення датчика температури контуру ГВП та його контакти, можливо відключився затискач датчика від труби, на якій він встановлений.

Значення символів на дисплеї котла

Ця помилка може сигналізувати про помилковий (паразитний) сигнал наявності полум’я.

Відсутня заземлення електронної плати. 2. Перевірте розташування датчика (електроду) полум’я.

Ці помилки виникають при недостатньому газовому вхідному тиску, який повинен бути не менше 9 мбар, або засмічення трубної димоходу котла. Причиною цих проблем можуть бути:

неправильно відрегульований тиск на газовому пальнику; обрив кабелю між електронною платою та модулятором газового клапана; несправність електрода полум’я або датчика відпрацьованих газів.

Блимають поперемінно символи Батарея та Кран.

У теплообміннику утворився накип через тверду воду. Зазвичай це стає помітно, коли котел погано гріє воду в контурі ГВП, а батареї при цьому добре нагріваються. Потрібно прочистити основний теплообмінник спеціальною рідиною, що видаляє накип. Можливо знадобиться заміна датчика температури ГВП.

Ця несправність характерна, як правило, для турбованих котлів Baxi із закритою камерою згоряння. Тому що помилка E42 пов’язана з роботою вентилятора (турбіни). Можливо також сталося падіння напруги в мережі нижче 180 В або забитий димохід, який необхідно прочистити.

При перевищенні температури газів, що відходять 180 С спрацьовує аварійний датчик, про що і повідомляє на дисплеї помилка E50. Ще однією з причин може стати засміченість основного теплообмінника накипом, через що циркуляція в котлі недостатня.

Цей код вискакує при неправильному налаштуванні параметрів роботи газового клапана. Таке трапляється, наприклад, після заміни електронної плати котла.

При несправних датчиках газів і полум’я, що відходять, котел видає помилку про нестабільний сигнал, що отримується від них. Необхідно перевірити проведення цих датчиків або виконати їх заміну. Можливі також проблеми в роботі електронної плати.

Котел Baxi помилка E01 вирішення проблеми

Часте включення функції перевірки засміченості димоходу котла. Це відбувається або через занадто низький тиск газу або датчиків полум’я і відпрацьованих газів, що виходять зі стоячи. Рекомендується також перевірити на засміченість димохід котла та перевірити налаштування роботи пальника.

При заміні електронної плати котла, F03 і F12 параметри і параметри F12 налаштовані на платі. Необхідно налаштувати їх відповідно до моделі котла Baxi.

Миготливий символ ST і температура теплоносія нижче 2 C.

Заморожений контур опалення або несправний температурний датчик опалення на вході. Не вмикається пальник через те, що включено функцію розморожування котла. Рекомендується відключити подачу електроенергії до апарату, потім повністю розморозити котел і знову ввімкнути його.

Недостатній вхідний тиск газу, який за нормативами має перевищувати 6 мбар. У котлі включено функцію низького тиску газу. Необхідно відрегулювати налаштування газового клапана.

Ми розібрали основні несправності газового котла Baxi, помилки, що виникають при поломках апарата, що висвічуються на дисплеї. Розглянули причини виникнення цих несправностей та методи їх усунення. Відповіли на основні питання: чому казан не гріє воду, не вмикається або не запалюється пальник?

Настійно рекомендуємо щорічно проводити профілактику настінного газового котла, щоб уникнути серйозного ремонту в майбутньому та заміни дорогих запчастин.

Котли Electrolux. Помилки та несправності

Помилка Е1. Виникає при поганій подачі газу та відсутності горіння. Необхідно переконатись, що газовий кран відкритий.

Помилка Е2. Перекрито кран подачі води на опалювальну систему.

Помилка Е3. Ця проблема виникає при проблемах з вентилятором або димоходом. Також може бути несправна електроніка.

Помилка Е4. Вказує на те, що тиск теплоносія нижче встановленої норми. Можливо, несправний пресостат системи опалення, а також проблеми з електронікою агрегату.

Помилка Е6. Поломка датчика ГВП або проблеми з електронікою.

Помилка Е7. Поломка датчика температури теплоносія або проблеми з електронікою приладу.

Можливі коди помилок та поломки моделей Electrolux hi-tech

Якщо котел Electrolux ламається, при цьому вимикається пальник, то на спеціальному екрані з’являється код помилки, яким можна визначити, що саме несправно. Одночасно з цим протягом 6 секунд подається звуковий сигнал. Щоб перезавантажити прилад, необхідно перемикач спочатку встановити в положення 0, а потім повернути до попереднього положення. І якщо це не вирішило проблему, на дисплеї продовжує горіти код несправності.

Код Е1. Немає полум’я. Проблема пов’язана з горінням або подачею газу. Для усунення поломки необхідно переконатися, що газовий кран відкритий. Після цього потрібно перезавантажити агрегат. Якщо це не допомогло, необхідно звернутися до фахівця.

Код Е2. Перегрів теплоносія. Температура води перевищила 100 градусів. Необхідно спочатку остудити теплоносій до температури не вище 70 градусів. Після цього потрібно перезапустити апарат. Якщо це не вирішило проблему, необхідно звернутися до фахівця.

Код Е3. Проблеми з видаленням продуктів горіння із котла. Необхідно перевірити якість роботи димоходу. Якщо встановлена ​​модель, в якій реалізована природна тяга, необхідно переконатися, що припливна вентиляція змонтована вірно і нічим не захаращена. Вона має бути чистою всередині, можливо, мати протимоскітну сітку. Якщо проблеми самостійно не вирішити, потрібно звернутися до фахівців. Если в комнате, где установлен агрегат, кроме этого смонтированы камины, печи и прочие нагревательные устройства, работающие на твердом топливе, а также есть вентиляторы, вытяжка, и прочие устройства, способствующие удалению воздуха из помещения, попросите специалиста проверить, что приточная вентиляция учитывает эти особливості.

Baxi помилка E01. Принцип контролю полум’я. Пошук та усунення несправності

Якщо встановлено модель Fi, то в ній реалізовано примусову тягу. Необхідно переконатися, що труби, що забезпечують подачу повітря та відведення продуктів згоряння, чисті всередині та не пошкоджені. Також вони мають бути змонтовані з дотриманням усіх вимог та норм. Як усунути проблему, потрібно натиснути кнопку Reset, після якої прилад перезавантажиться. Якщо проблема зникає, вам потрібно зв’язатися з найближчим сервісним центром.

Код e4. Тиск у системі опалення знаходиться нижче гранично допустимого значення. Це значення становить 0,4 бар. Щоб вирішити цю проблему, необхідно вимкнути котел від мережі. Після цього відкриваючи кран, завантажте тиск призначення 1-1,5 бар. Після цього кран може бути закритий. І включити апарат у мережу. Якщо проблема залишилася, необхідно зв’язатися зі спеціалістом.

Код Е6. Проблеми з роботою датчика температури ГВП. Поломка датчика. Необхідно викликати спеціаліста сервісної служби.

Код Е7. Проблема з роботою датчика температури теплоносія. Поломка датчика. Необхідно звернутися до майстра.

Код Е9. Поломка, пов’язана із замерзанням системи опалення. Коли температура в системі опалення стає нижчою, ніж 2С, з’являється цей код несправності. Для усунення даної проблеми та запобігання розморожуванню системи важливо пам’ятати, що прилад можна запустити, тільки якщо теплоносій нагріти до температури, більш ніж 2 градуси.

У мене встановлений настінний котел Electrolux. Нещодавно він став зупинятися помилково Е4. Для усунення я спускав повітря. Тиск у системі півтора бара. Також я помітив, що насос дуже сильно нагрівається, причому на подачі води ледве теплий патрубок, а сам насос прямо розжарений. Можливо, цей код виникає саме через некоректну роботу насоса? Агрегат встановлений нещодавно, але гарантії немає, тому що 3 роки він просто лежав без використання. Як мені вирішити мою проблему?

READ  Як зменшити споживання газу в котлі

Від’єднайте його від мережі, видаліть повітряний отвір. Далі потрібно послабити гвинт на насос і об’єднатись звідти води.

Мій газовий котел Electrolux GCB 24 Hi-Tech Fi вже близько 2 років. За весь цей час він ніколи не зламав. Але сьогодні він не міг спалити і показав помилку E1. Макіяж з проблемою я дізнався, що іскри присутній, газові світиться, але через пару секунд вона вимикається. Після трьох неуспішних спроб апарат зупиняється по аварії та показує E1. Очистив його, розмиті горілки. Після цього все почало працювати. Спостерігаючи на роботі котла, я бачив, що він не завжди світився першою спробою. Ця проблема також виявляється при роботі на опалення, а на DHW. Як тільки буде холодно, тоді я хотів би вирішити цю проблему якомога швидше. Спеціалізовані сервісні центри в нашій місцевості. Тому ви повинні зробити все самостійно. Скажіть, як я знаходжу іонізаційний електрод. Він розташований поруч із електророзпалюванням? Я також помітив, що перед загорянням індикатора полум’я, ви можете почути клацання, але коли він вимикається, натисніть більше.

Вам варто провести регулювання газового клапана. А це може зробити тільки спеціально навчений майстер. Головне, щоб він прочитав дипи.

У мене встановлений та успішно працює настінний котел Electrolux Basic. Нещодавно трапилася така проблема, прилад перестав реагувати на полум’я і став вимикати газ. А надалі показуючи помилку Е1. Це може бути відремонтовано.

Спробуйте виконати перезапуск агрегату. Якщо не допоможе, потрібно викликати спеціалістів.

Мій котел GCB 24 встав через відсутність розпалу. У той же час він показав помилку E1. Подача газу хороша, але полум’я не спалахує. Як виправити?

У нас була схожа проблема. Перевіряв сірником, все запустилося як слід. Для усунення проблеми я замінив диністор встановлений поруч із котушкою.

Мені потрібна порада, тому що на моєму казані періодично з’являється помилка E4. Відбувається це так. Коли він вимикається і остигає, тиск у системі повністю падає. Манометр показує 0. Коли агрегат намагається запуститися, це не виходить, і на індикаторі спалахує Е4. Після того як система підживлюється до тиску 0,6, відбувається запуск, і при цьому все відмінно працює до тих пір, поки вода не нагріється до 60 градусів. До цього моменту тиск у системі перевищує дозволену норму, манометр показує 3,6 бар. E4 Sailfunction з’являється знову, і пристрій зупиняється. Система герметична, я перевіряв. Ця поломка сталася, коли йому було приблизно 2 роки. Винен у всьому датчик тиску, що засміявся?

Ви помиляєтесь. Вам треба заново накачати розширювальний бак.

У мене встановлений та працює котел hi-tech GCB 28. Для незрозумілої періодичності, на ньому з’являється E4. Спочатку це було зрідка, а тепер щоразу, коли починає працювати контур ГВП. Самостійно він її не скидає. Після того, як я оглянув агрегат у пошуках поломки, я з’ясував, що зламаний датчик тиску. Як я можу його полагодити?

Ви можете замінити в ньому мікровимикач, або ж купіть новий датчик.

Будь ласка, підкажіть, чому на котлі Electrolux Basic GCB з’являється помилка E4?

котел, baxi, помилка, скид

Це означає, що у вашій системі опалення тиск нижче норми. Але це неполадка може виникати при поломці платі управління. Щоб встановити причини, ви повинні рухатися по черзі прямий тиск, потім манотат. При цьому слід дивитися, коли прилад покаже помилку.

Зламався мій котел Electrolux GCB 24 Basic X Fi. Він показує помилку E3 та Е1. І мені потрібно терміново ремонтувати його, тому що вулиця вже холодна, і треба нагріти будинок. Проблема сталася два дні тому, коли апарат зупинився, показав код E3. Це сталося в момент перемикання приладу з режиму подачі гарячої води на обігрів будинку. А кілька спроб запустити його були невдалими, постійно висвічувалася та сама несправність. Для вирішення проблеми було викликано спеціаліста сервісної служби. Він оглянув казан і припустив, що залип пресостат. Він його продув, щось із ним зробив і агрегат заробив. Але не надовго. Пропрацював апарат рівно добу і знову зупинився з тією самою несправністю. Спостерігаючи за запуском, я побачив, що не включається вентилятор. Якщо в цей час подуть на пресостат, апарат починає працювати, дає іскру, намагаючись спалахнути, але безуспішно. Після цього на дисплеї з’являються дві помилки: E3 і E1. Знову викликав спеціаліста сервісної служби. Він знову подивився, виміряв напругу на платі, яка подається на вентилятор, і сказав, що проблема саме у ній. Потрібно купувати нову. Прилад, на жаль, вже не на гарантії, Хоча йому лише 2 роки. Плата у мене DTM-A01. Чи можу я відремонтувати апарат самостійно, чи мені дійсно потрібно купувати нову плату?

Судячи з опису вашої проблеми, можливо дві причини, що викликають такі несправності. У вас проблеми із вентилятором. Можливо, у ньому заклинило вал. Переверніть крильчатку та переконайтеся, що його обертанню ніщо не заважає. А можна повірити майстру, тоді ви можете спробувати відремонтувати плату, віддавши їй електронником. Уважно огляньте паспорт, знайдіть там електричну схему плати та віддайте її фахівцям. По суті, вам потрібно перевірити, і за необхідності замінити реле включення вентилятора.

І в мене, і в сусіда котли видають ту саму несправність. Пристрої зупиняються за помилкою E1. Пробував перевернути вилку, вимикав електроживлення, все це не дало жодних результатів. Після цього я вимкнув агрегат на 10-20 хвилин, тому що вирішив, що на його роботу впливають паразитні струми. Він став працювати стабільніше, але неполадка все одно іноді виникає. Але її тепер можна скинути, натиснувши клавішу скидання.

Я стикався з подібною проблемою. В електромережі поміняли фазу, і прилад почав зупинятися з такої проблеми. Раніше таких неполадок з ним не спостерігалося.

На моєму котлі Electrolux стала дуже часто з’являється помилка Е1. Таке траплялося і раніше, але це було епізодично, і лише під час роботи ГВП. А зараз режим роботи не важливий. Якщо ви перезапустіть пристрій, робота відновлюється на деякий час. Пристрій встановлених експертів, викликаних службою. Встановлено діелектричну муфту та стабілізатор. Але варто відзначити, що стабілізатор є одним для всього будинку, а не тільки на котлі. Як мені вирішити цю проблему?

Перш за все, він повинен бути очищений електрод, розташований в камері згоряння. Я один раз ремонтував агрегат, подібний до вашого, що пробув у вживанні півтора роки. У трубці від газового клапана до колектора форсунок було дуже багато чорного нальоту. Після того, як я все прочистив, він запрацював як новий.

Додаткова інформація щодо моделей газових котлів: Характеристики, робочі функції, комплектуючі елементи, управління та регулювання, пошук та усунення несправностей.

Несправності та їх ліквідація в газовій котлі Baxi Ecofor

Газовий казан Baxi Eco Four 24 F не запускається. Коли тримаєш кнопку вкл/викл, пальник нормально працює. Але варто не виправити ключ, пристрій негайно йде. Яка причина несправності?

Швидше за все, несправний термоелектричний перетворювач або поломка газового клапана. Ще може бути зниження тиску газу на підводній магістралі. Іноді є нестача напруги електроніки.

Виникла проблема. Пуск робиться дуже погано. Запальник горить, а на головному пальниковому вузлі полум’я відсутня. Хтось може пояснити, яка причина?

Найімовірніше, несправність вузла розпалювання. Необхідно провести техобслуговування агрегату та прочистити механізм запалювання.

Чому двоконтурний настінний котел Baxi Екофор 24 Ф не відключається в момент, коли набере задану температуру? Нагрівання відбувається до 90 С, далі впадає в збій. Після операції перезапуску проблема повторюється.

Швидше за все, плата керування дає збій, датчик температури котлової води вимагає заміни, поламалася кнопка датчика захисту. Неможливо виключити, що відбулася невдача автоматизації.

Скажіть, будь ласка, чому температура нагрівання не може піднятися понад 70С? Мені необхідно налаштувати більше, але дисплей видає, що це максимальний параметр. Як слід відрегулювати нагрівання?

Коли апарат не може здійснити підвищення температури опалювального контуру, то можливі такі проблеми. У заданих регулюваннях стоїть ліміт на максимальну температуру нагрівання не більше 70 градусів. Зниження швидкості тяги в каналі димоходу.

Настінний котел Baxi Eco Four 1.24 F некоректно почав працювати у процесі нагрівання системи ГВП. Із крана на кухні йде по черзі то гаряча вода, то холодна. Допоможіть, будь ласка, що за неполадка?

Знизу котла є кран, звідки регулярно відбувається протікання води. Сам прилад не працює. Що мені зробити?

Можливо, теплоносій витікає через захисний клапан. Ця ознака свідчить про підвищений тиск у системі. Крім цього, міг бути відкритим кран наповнення системи або потрібно підкачати бак розширювача.

Хотілося б дізнатися, чому безперервно йде зростання тиску, і входить у дію скидний клапан? На екрані горить нескінченно значок опалення під час нагрівання котла. Як бути?

Пошкодження датчика температури в контурі опалення. Немає нормальної циркуляції в опалювальній косильній волосіні.

У чому неполадка, якщо нерідко вимикався газовий двоконтурний котел Baxi Екофор 24 F? Зокрема, нещодавно елемент розпалювання зовсім не діяв. Техобслуговування апарату виконували місяць тому. Що може бути?

Можемо припустити, що виникли проблеми у системі видалення диму. Ви повинні виконати огляд димоходу. Непрацездатність електрозапалювання означатиме знос одного з компонентів у разі непостійної напруги або проникнення води.

Будь ласка, допоможіть вирішити проблему димоходу? Незабаром другу добу, як спостерігається зворотна тяга, через що дим почав валити безпосередньо в кімнату. Димар був зроблений мною самостійно. Він виконаний із сталевої труби. Можливо, у чомусь зустрічається похибка.

Агрегат без проблем гріє господарську воду, а якщо запустити опалення, відбувається кипіння води, і агрегат іде в збій. У чому неполадка, і як позбутися цього?

Схоже, циркуляційний насос не працює, збій плати керування, термодатчик несправний. Також може забруднитись сітка фільтра.

У процесі DHW котла поперемінно починає давати йому гарячу, потім холодну воду. Допоможіть зрозуміти, який взаємозв’язок. Яким чином настроїти нагрівання теплоносія?

Очевидно, система опалення брудна або потрібно прочистити теплообмінник. Крім цього, можливий дефект реле, що контролює тиск, або несправний циркуляційний насос.

Важливою причиною може бути неправильно зроблена конфігурація димоходу. Можливе забруднення труби продуктами згоряння, яке помітно скорочує його коефіцієнт корисної дії. До того ж необхідно перевіряти витяжні отвори у будинку.

Запустили в експлуатацію одноконтурний казан Baxi Eco Four 1.14. Він миттєво здійснює набір температури до 96 С, але потім відключається з помилкою. Надалі, після його охолодження, може самостійно увімкнутися. В чому проблема?

Збій функцій перегріву свідчить про порушення циркуляційного процесу. Попередньо рекомендовано звернути увагу на крани радіаторів. Їх потрібно залишати відкритими. Слідом проводиться перевірка на забруднення фільтруючого елемента, а також слід переконатися, чи не містить накипу теплообмінний пристрій.

Виконав самостійно пуск такої ж моделі у березні. Приблизно через п’ять місяців апарат раптом почав видавати шум. Скажіть, будь ласка, чому причина того, що він шумить?

Можливо, наявність в теплообміннику. Якщо вода має жорсткість, то згодом у стінці трубок радіатора відкладається вапно.

Хотіли б до приватного будинку поставити газовий настінний котел Екофор 24Ф. Хотілося б дізнатися, як безпомилково рекомендується запускати цей прилад у роботу?

Для коректного введення в роботу апарату ми рекомендуємо зробити наступні дії. Включаємо електричне живлення приладу. Встановити у відкрите положення газовий вентиль. Потім запускаємо пальниковий пристрій. На завершення регулюємо бажану температуру.

Нам потрібно провести техобслуговування. Порадьте, як грамотно зливати теплоносій із апарату?

Згідно з інструкцією, ця робота проводиться таким чином. Вимкнути прилад від електрики. Закрити газовий вентиль. Відкриваємо трохи автоматичний відвідник повітря. Повністю відкриваємо зливний кран. Після цього збираємо рідину, що пролилася. Якщо необхідно, допускається злив води за допомогою захисного клапана. Даний клапан знаходиться в нижній частині апарату.

Можете розповісти, як діагностувати роботу триходового клапана? Я думаю, що ця деталь не до кінця відкривається. Нагрівання не насолоджується віддаленими радіаторами, а в циклі гарячої води, подача труби нагрівальної води під котлом нагрівається.

Все вірно, слід подивитися 3-ходовий клапан на наявність закислення штока в проміжному стані. Також рекомендуємо зробити огляд вашої системи опалення.

READ  Сумки Baxi Головна 24 Fi

Я використовую в будинку Baxi Eco Four 24F. До вчорашнього часу виконував функції без запитань. Але зараз через 5 секунд після включення, пристрій почав виходити.

Здається, що йому не вдається нагнати воду в систему. Підкажіть, що за джерело проблеми? Можливою причиною цього пошкодження може бути електрод розпалювання, який не фіксує вогонь або зменшення циркуляції.

Буквально вчора виявилася неполадка із такою моделлю. Під час роботи він став свистіти. Я спробував перезавантажити його. вийшло, але він все одно свистить. Може, хтось підкаже, чому це відбувається?

У багатьох випадках сильний свисток з’являється, коли тиск на інжектори пальника неправильний. Потрібно перевірити регулювання тиску газу та правильно, якщо це необхідно.

У котла з’явилася вода з надходження, а пристрій почав працювати з перервами. Припустимо, демонструє будь-яку температуру, але режим опалення становить лише до 27 градусів, а потім пристрій потрапляє в аварію. Поясніть, що могло вийти з ладу?

котел, baxi, помилка, скид

У разі попадання води на блок електронної плати, швидше за все, друкована плата пошкоджена. Необхідно її перезавантажити з використанням прямого вимкнення приладу від мережі живлення. Потім знову увімкніть та протестуйте його працездатність.

Рік тому підключили до системи цей прилад. Сьогодні при старті гніт горить п’ять секунд, а головний пальник не схоплює вогонь, тому апарат гасне. Як краще виправити розбивання?

Судячи з опису, пошкоджено автоматичне запалювання або проблеми пальника. У будь-якому випадку, перевірте, чи ефірне поняття правильне під час підключення до електрики.

Проведено в жовтні цього року початок того ж пристрою. Приблизно через три місяці, коли виникла невдача в схемі DHW, однак, функції опалювального контуру, як це повинно бути. Я намагався використовувати гарячу воду, але пристрій тільки. йти до температури, і це не збирається тепло. Що є причиною усунення несправностей?

Швидше за все, тристоронній клапан є дефектним. Вона повинна бути замінена.

Не могли б ви сказати мені за те, що функції до системи котла встановила захисний термічний датчик?

Ця частина блокує потік газу до пристрою пальника, якщо вода перегрівається в первинній системі.

Мені необхідно промити та очистити основний водяний теплообмінник. Допоможіть будь ласка, які операції виконати, щоб кваліфіковано зняти його?

Теплообмінник вільно від’єднується від котельного агрегату за допомогою простої викрутки. Ось процес демонтування. Злити воду з приладу, використовуючи клапан спуску. Далі випорожнюємо систему ГВП. Відвернути кріпильні болти основного теплообмінника та вийняти його з каркаса.

Провів монтаж із такою моделлю. Приблизно через півроку став знижуватися тиск води в апараті. Іноді він скидає його та вимикається. Точніше сказати, абсолютно не тримає тиск. В чому причина?

Якщо агрегат не підвищує водяний тиск, ймовірно тече кран підживлення. Коли сталося вимикання та тиск води падає до нуля, то зламався 3х ходовий кран.

Розкажіть як почистити фільтр на холодну воду?

Перше, це треба злити воду з контуру ГВП. По-друге, відкрутити гайку датчика протоки. Далі виймаємо датчик разом із фільтром із порожнини. Після зняття чистимо від сміття та забруднень.

Агрегат при пуску і раніше видавав гудіння, але в даний час шум посилився. Спочатку звук виникав короткочасно, зараз же його чути довше. Хтось спостерігав таку неполадку?

Поява додаткового неприємного звуку показує присутність вапняного нальоту на внутрішніх стінках теплообмінника, який не однаково гріється за рахунок різної товщини стінок. Чим більше забруднений теплообмінник, тим гучніший звук шуму, а також знижується тепловіддача.

Прилад працює, але за системою явно не циркулює вода. Дуже гарячий насос зворотної косильної волосіні. Чому відбувається нагрівання?

котел, baxi, помилка, скид

Мабуть, засмічився фільтр-грязевик або десь закритий кран, що блокує рух теплоносія. Міг ще вийти з ладу циркуляційний насос.

Чому не готується гаряча вода? Вода із крана йде практично холодна. Підкажіть, що сталося?

Шукати неполадки можна кількома шляхами. У разі пошкодження температурного датчика ГВП, потрібно виконати заміну датчика. Також велика ймовірність того, що збилися регулювання потужності агрегату з нагрівання води.

Постійно проглядається припинення іскри під час розпалювання. Пальник не брудна, з димоходом все в нормі, відмінна тяга. У чому може бути несправність?

Прилад не може засікти іскру внаслідок поганого імпульсу з блоку управління горінням. Потрібно оглянути проводку між датчиком іонізації та електродом. Очевидно, треба підтягнути його. Також може бути пошкодження в ізоляції датчика, що підлягає заміні.

Помилка e03

Ця помилка може виникнути в тій ситуації, коли з якихось причин стало некоректно працювати пневморелі. Також помилка з кодом e03 може з’явитись у тому випадку, якщо несправний датчик тяги. Також дана несправність може виникнути у ситуації, коли з якихось причин спостерігається утруднення відведення продуктів горіння. Це може бути через:

 • неправильного монтажу димоходу;
 • засмічення димоходу;
 • виходу з ладу витяжної турбіни;
 • повного виходу з ладу пневматичного реле.

Також може бути несправна трубка Вентурі, за допомогою якої вимірюється сила тяги в димовідвідному каналі. У момент запуску турбіни змінюється тиск у димарі, і ця зміна вловлюється трубкою Вентурі. Ірубка з’єднана з пресостатом, в якому міститься мембрана. Мембрана реагує на краплі тиску, а його рух закривається або розмиває контакти мікроперемикача від датчика тиску. Неправильна робота цих елементів може спровокувати появу помилки е03.

Також потрібно перевірити саму турбіну. Насамперед визначається наявність вільного обертання валу, а потім перевіряється сам вентилятор. Також перевіряється наявність напруги на клемах дроту, що надходить від електронної плати. Перевіряються та обмотки електродвигуна турбіни. Їхній опір має знаходитися в діапазоні від 38 до 48 Ом. Якщо опір не відповідає цим параметрам, то вентилятор слід замінити.

Разом з турбіною потрібно перевірити стан димоходу, і правильність його монтажу. Пневмореле також має бути ретельно перевірено на предмет спрацьовування. Для перевірки можна використовувати манометр.

Також причиною виникнення помилки е03 у газових котлах Baxi може бути поганий контакт на конекторах, які з’єднують електронну плату з турбіною та реле. Поганий контакт може бути викликаний окисленням, яке можливе при попаданні вологи на конектор.

З чого почати

Крок 1.

Кнопка REZET (або R). Потрібно натиснути і утримувати її не менше 3 с: котел повинен запуститися.

Крок 2.

Електроніка деяких моделей газу BAXI (наприклад, серія головна для, головна 24 Fi та ряд інших) фазові залежності. Достатньо при підключенні поміняти місцями дроти L і N, і на дисплеї з’явиться помилка. Щоб не витрачати час на вивчення особливостей електросхеми свого котла, слід витягнути вилку з розетки, перевернути на 1800 і знову вставити (або поміняти місцями жили фази та нейтралі кабелю живлення).

Витягніть вилку з розетки, переверніть її на 180 градусів і вставте.
Електрична схема захисту газового казана

Якщо вжиті заходи не допомагають відновити працездатність Baxi, потрібно детально розумітися на причини відмови обладнання.

З чим пов’язана помилка E01 у котлів Baxi?

Електроніка датчика контролю полум’я розрахована на блокування котла у таких ситуаціях:

 • відсутність газопостачання або недостатній тиск у системі основного газопроводу;
 • вихід із ладу датчика іонізації;
 • порушення цілісності електричних з’єднань чи проблеми з контактами;
 • Рада з контролю відмови;
 • Неправильне вхідне живлення (котли. це фазові);
 • низький тиск у системі теплообміну;
 • Проблеми з насосом.

Як виправити помилку E01

Як виправити можливі помилки Baxi е 01 можна знайти в інструкціях з експлуатації, в яких прописані варіанти виникнення проблем та способи, як усунути деякі з несправностей самостійно. Якщо уважно ознайомитися з інструкцією з експлуатації газового котла, можна зрозуміти, що елементарний поворот мережевої вилки на 180o (поміняти фазність), дозволяє запустити систему розпалювання. Але це одна з дій, яку може зробити кожен. Але є дії, які все-таки потрібно робити тільки Газовому майстру з необхідним досвідом.

Наприклад, Зачистка контактів може відновити функціонування датчика контролю полум’я. Усунути проблему відсутності запуску насоса можна «банальним» провертанням. Подібна ситуація з насосом виникає при першому запуску котла, або при наявності сміття в системі, що вже працює, також може супроводжуватися помилкою е01 у газового котла Baxi. Низький тиск у теплообміннику може бути обумовлений низьким рівнем рідини, що використовується як теплоносій і попаданням повітря в систему.

Якщо після використання перерахованих вище варіантів і повторного включення, котел не перезавантажується і не включається в нормальному режимі, і на дисплеї з’являється помилка Е01, то без виклику майстра не обійтися. Виправлення несправностей, пов’язаних з відсутністю постачання газу, низьким тиском, газовим клапаном, який відповідає за коригування постачання газу, повинен здійснюватися фахівцями, знайомими з конкретною експлуатацією газового обладнання. Перевірку електроніки, систем контролю управління безпечної експлуатації, налаштування систем контролю повинен виконувати спеціаліст, який має великий практичний досвід виконання подібних робіт із газовими котлами «Baxi» різних модифікацій. У випадку з котлами з суміщеним розпалом можливою причиною може бути виходу з ладу електричного ланцюга плати управління. Заміна елементів, що вийшли з ладу, слід здійснювати на аналогічні зразки, навіть, незважаючи на те, що деякі зразки моделей різних конструкцій вважаються взаємозамінними.

Порад, як виправити проблеми, можна знайти скільки завгодно. Ось тільки, за відгуками фахівців, що надають послуги з обслуговування та ремонту опалювального обладнання, спроби самостійно виправити проблеми призводять до повного виходу з ладу окремих вузлів та обладнання в цілому.

Питання: Підкажіть, у чому несправність котла майнфор 240? При включенні гарячої води тиск падає до нуля, котел вимикається та показує помилку Е10. Гарячу воду закриваєш, він включається без підживлення і тиск піднімається сам.

Відповідь: З розширювальним баком котла розберіться.

Запитання: Проблема з котлом Baxi ECOFOUR 24F. При включенні DHW, все добре, я починаю розбавляти з холодною водою. потік 1 хв. тепла, потім пропадає і починає текти постійно холодна. Температура стоїть на максимумі. 60 градусів. Воду качає станція. тиск нормальний.

Відповідь: Потрібно регулювати не змішування з холодною водою, а величиною витрати ГВП. При необхідності зменшити температуру ГВП на котлі.

Питання: Температуру на казані виставляв різну. ефект один і той же. На будь-якій температурі біжить окріп, а яка може бути проблема?

Відповідь: Схоже, не введення в експлуатацію котла. Не працює модуляція полум’я. Можливо забито фільтр на вході в котел ХВС. Можливо засмічено обмежувач витрати ГВП. Також варіант з економією на діаметрах труб і якості паяння. Відділення опору на котлі набагато більше, ніж на RH3. Звідси й такі перепади.

Питання: Де в котлі Baxi Екофор 24 знаходиться датчик перегріву ГВП?

Відповідь: тут ця функція виконується за допомогою підводного NTC на DHW: коли показана температура перевищує близько 5 градусів, автоматизація котла вимикає пальника і витримує інтервал часу, а також насос у той час працює в режимі постциркуляції. В даному випадку можу констатувати типову несправність газового клапана, а зокрема його модуляційну котушку, що підклинює.

Питання: Як зробити стійкою роботу котла Baxi при малому тиску води ?

Відповідь: Мається на увазі холодна вода на вході в котел? Якщо так, то ставте циркуляційний насос на ХВС, інакше ніяк.

Питання: Якщо можливо, напишіть марку насоса і якою вона має бути при ДУ15 ?

Відповідь: Циркуляційний насос Grundfos UPA 15-90. Повинен підійти.

Питання: Підкажіть будь-ласка в чому проблема? З котлом Baxi майн 24fi при включенні ГВС розпалюється і горить нормально через пару хвилин раптово відключається. Горить тільки світлодіод мережа, потім знову вмикається-вимикається і т.д.д. Кодів несправності не видає, тиск води 5 бар, датчик протоки справний.

Відповідь: Або несправний датчик температури, або заріс накипом теплообмінник. Може, й те й інше одразу.

Питання: Котел Baxi eko 3 compact, останнім часом мимоволі підвищується тиск води на датчику, намагаюся злити трохи води із системи, доводжу тиск до зеленого сектора, години через дві знову піднімається до 3. В чому причина?

Відповідь: Швидше за все погано закритий або не тримає кран підживлення в казані. Або ще варіант. вийшов з ладу вторинний теплообмінник і вода з контуру ГВП надходить у контур опалення.

READ  Чим відрізняється газова колонка від газового водонагрівача

Питання: Насос не гуде, таке почуття, що насос не вмикається. Його можна якось оживити? Котлу менше року і ГВП нормально працює.

Відповідь: Відкрийте кришку котла, відверніть на насосі пробку, яка посередині. Потім, через отвір, переверніть плоскою викруткою вал насоса.

Питання: Включно з гарячою водою, напір дуже дрібненький, поступово напір падає, і вода тече зовсім тонким струменем, а може взагалі перестати текти. Холодна вода йде з нормальним тиском. Підкажіть, будь ласка, що це може бути? Чому так відбувається?

Відповідь: Порушена прохідність через контур ГВП, або на косильної волосіні, що підводить (труба, фільтра, і т.п.д., що у вас там стоїть), або теплообмінник.

Питання: Встановив новий котел Baxi екофор 24F, але чомусь постійно видає помилку Е35, все ніби перепробував нічого не допомогло, що можна зробити, не знаю. Допоможіть порадою.

Котел Baxi помилка E01. Що робити? 3 простих кроки пошуку та усунення несправності

Відповідь: Якщо котел новий, то максимум, що вам можу порадити. це перевернути вилку електроживлення котла. Можливо, полярність фаза-нуль не відповідає. А в іншому, причин може бути багато: несправність електроніки, несправність електрода іонізації, поганий розпалювання, не настроєна нормально подача газу на котлі. Ще й інші причини можуть бути.

Запитання: У мене Котел Baxi main Four 240 F. На літо котел був відключений від системи, знятий зі стіни та зберігався у горизонтальному положенні (був ремонт). Після установки насос шумить, температура швидко набігає і пальник відключається і з’являється помилка Е25, але труби на виході практично не нагріваються. Підкажіть, будь ласка, що може бути?

Відповідь: У вас немає циркуляції у системі. Причин багато може бути, повітря в системі, не крутиться (заклинило) циркуляційний насос, заріс накипом теплообмінник котла, забито фільтр на опаленні, перекрито десь подачу або обгортку на системі.

Питання: Який тиск має бути у розширювальному баку за відсутності води в котлі?

Відповідь: 80-90% робочого тиску в системі.

Питання: У нас потік скидний запобіжний клапан, починає текти під час увімкнення котла. Що порадите?

Відповідь: Коли вода нагрівається, вода зростає, тиск зростає, розряд викликаний, коли котёл тиску максимально допускається для цього. Тому розширювальний бак котла не працює через відсутність повітря в ньому. Засмучений клапан тепер також потрібно замінити. Пам’ятайте, що запобігання котла повинна бути зроблена вчасно.

Q: Бойлер Baxi Mainfour 24. Повільний вмираючий. Спочатку випустила помилку 01, коли перезавантажено, увімкнено, я працював на день. Вночі знову видавалася помилка 01, не включалася, коли перезавантажено. Вимкнув живлення, після 10 хвилин я почав, працює. Працював годинами 6, знову 01, перезавантаження, вимкнення не допомогло. Увечері не витримав спробував увімкнути знову, не вмикався доки не підняв температуру в СО до максимуму. Будинок прогрів. Але після першого ж відключення знову помилка 01. і. не працює. На ГВС взагалі не реагував. Може чого підкажіть?

Відповідь: Неправильна полярність підключення фаза-нуль. Низька напруга в мережі електроживлення. З несправностей можливо: плата, електрод іонізації або просто брудний котел.

Питання: При включенні ГВС йде холодна вода показує температуру 70 градусів, підкажіть, що робити?

Відповідь: Несправний датчик температури ГВП.

Запитання: Котел Baxi 24 з відкритою камерою. При зміні температури води в контурі опалення на 20 градусів тиск може змінюватися до 1, що іноді призводить до спрацювання преостату. В чому може бути проблема?

Відповідь: Пробита мембрана розширювального бака. Як тільки розпал закінчується, газ плавно загасає і виникає помилка е01. На мою думку, не налаштована модуляція. Мінімальний тиск газу не налаштований. Якщо просто бачить полум’я, прилад негайно вимкнеться і все. Іскра на розпалювання, при цьому, працює не вимикаючись. Потрібно подивитися налаштування газу та положення електрода, може при модуляції електрод виходить із зони полум’я.

Питання: При включенні котла Baxi luna вибиває автомат загальної електромережі приблизно через 3-5 секунд. В чому може бути проблема?

Відповідь: Коротке замикання десь у високовольтних ланцюгах котла. Насос, вентилятор, електрична плата, газовий клапан. це ті місця, де може бути проблема.

Запитання: Baxi 3 eco compact 240 fi. ГВП забарахлила, на виході 35 градусів. більше не піднімається. Зі спостережень: коли котел працює в режимі ГВП. вода циркулює в системі опалення, але повинна циркулювати по замкнутому контуру. Що це. триходовик чи ні? Як його полагодити можна? Може почистити?

Відповідь: Так, це схоже на трьох ходовий клапан, можливо допоможе чищення.

Питання: Пройшло 1,5 місяці із заміни плати, і ось казус. Котел “Екофор 24F”, працюючи в режимі ГВС, спалахнула. Скинути помилку вдалося лише вимкненням котла із мережі. При встановленій температурі ГВП 35 градусів. Котел плавно піднімає температуру до 65, далі не ризикую, вимикаю. Помилка E25 (25E) – датчик температури контуру ГВП та опалення. Як бути?

Відповідь: Наявність отложений в Bi-Letter Change Change. Необхідна заміна або промивання теплообмінника.

Питання: Проблема наступна. Котел Baxi MAIN 24F. Змінив шланг газу, після чого почалися проблеми з гарячою водою, а саме, коли гаряча вода включена, пальник освітлений, через кілька хвилин він виходить. Вода продовжує йти холодна. Потім знову спалахує, тухне і котел видає помилку підпалу. Які варіанти усунення?

Відповідь: Варіант перший. перевернути вилку в розетці на 180 градусів! Варіант другий і швидше за все. настроїти тиск (мін., макс.) газу на виході газового клапана. Без наявності манометра виконання цієї операції не вдасться. Якщо не допомагає другий варіант, тобто варіант третій. Промийте теплообмінник з отложений на контурі DHW, а також, бажано, одночасно вздовж контуру нагріву.

Питання: У мене проблема з котлом Baxi Mainfour: температура ГВП постійно скаче від крижаної води до окропу. Декілька разів при включенні гарячої води котел видавав помилки E32 та Е25 (блокування насоса). Останнім часом, через 30 секунд після включення пальник переставав працювати і далі воду він не грив взагалі, хоча на дисплеї видавав 68-71 градус.

Відповідь: Швидше за все забруднений теплообмінник.

Запитання: Котел Baxi Main 24i. Проблема полягає в тому, що при прогріванні котла до 40 буває до 50 градусів, він відключається, після затримки 30 сек. знову запускається. Це при тому, що варто обігрів на максимумі. І так нескінченно. Відкриваючи гарячу воду, що показує, що вода гаряча, це всі показники температури максимально. Який вихід є із цієї ситуації?

Відповідь: Найімовірніше це датчик температури ГВП, який слід замінити.

Питання: Baxi маінфор 24, рік зроду, раз через раз в нічний час коли сплячий режим і температура в системі падає (відповідно і тиск, але залишається в зеленій зоні). На ранок не запускається, вимагає доливання води. Манометр каже 1,1-1,2., вимикаю з мережі і знову вмикаю. все запускається та працює! Іноді, на включення ГВП вода біжить ледве тепла і по звуку пальник працює на найменших, кран відкриваєш більш-менш вода холодніше, а пальник не додає, відчуття, що вона не реагує на кількість води. Підкажіть, що робити?

Відповідь: Барахліт котушка модуляції газового клапана. Слід почистити її.

Питання: У мене казан Baxi показав помилку e06 і тепер взагалі не йде запалення, що робити?

Питання: Baxi Luna 3 comfort 240Fi. постійно спрацьовує аварійний кран для скидання води. При додаванні води до норми через деякий час вода знову витікає через цей кран. У чому може бути причина?

Відповідь: У розширювальний бак потрібно накачати повітря. Невелика інструкція.

Перевірка та підкачування розширювального бака:

Запитання: Котел Baxi еко 3 компакт. Така проблема. сильна вібрація у витяжного вентилятора камери згоряння, котел працював нормально, потім 2 місяці стояв, без експлуатації. Що можна зробити?

Відповідь: Зняти вентилятор і чистити щіткою крильчатку.

Питання: Проблема Baxi майн 24. У літній час він працює нормально, ми перемикаємо на зиму десять хвилин (акумулятори нагрівають), а потім один раз і дає помилку 5 (відсутність води в системі), тоді як нагрівання та гаряча вода зникає, тиск на манометр. 2,5- це навіть вище за норму. Перемикаю на літо. знову все нормально. Що порадите?

Відповідь: Рекомендуємо встановити тиск у системі, перевірити тиск у розширювальному баку і на холодному котлі встановити напір 0,8-1,2 бар.

Питання: Котел Baxi Eco фор 24 працює третій рік, проблема ось у чому: при налаштуванні температури ГВП хоч на 45-60 градусів, а нагріває лише до 40 градусів та вимикається. Охолоджує до 36 градусів і включається знову, тільки при зменшенні протоки за допомогою крана вода прогрівається сильніше, але струмінь маленький. Теплообмінник промитий, датчик NTS міняв і все без толку, підкажіть у чому проблема?

Відповідь: Причина у пневморелі – датчик тяги. Він знаходиться у верхній частині котла у вигляді коробки з підключеною трубкою. Продувайте через силіконову трубку, але не переплутайте при приєднанні. І ще можна поклацувати сам датчик. В один отвір клацання на видування, в інше на вдування, але має бути подвійне клацання. Dunli-клацніть і натисніть після закінчення. Ще помилка скидається на казані. Якщо це не допомагає і відбувається одноразове клацання, то треба міняти датчик на будь-який інший робітник, від будь-якого котла або колонки із закритою камерою згоряння.

Питання: Котел Baxi Luna 3 comfort 310 двоконтурний працює 4 місяці, десь з тиждень з’явився скрегіт у верхній частині котла, зняв захисну панель, скрегіт у турбіні між котушкою та самою турбіною, котушка кріпиться до турбіни на рухомих кріпленнях (гумках), їх небагато, звук пропадає, відпущу. відновлюється. Що таке може бути? Наскільки критично?

Відповідь: Турбовентилятор. ел.двигун. це котушка і якір із крильчаткою оцентрований у підшипниках, ось цей агрегат кріпиться до корпусу котла на гумових втулках. У вашому випадку уважно подивіться, коли котел вимикається, вручну обертайте якоря і зробити фан-футляр, то точно визначають джерело “Грінклінг”, швидше за все, робоче колесо стосується корпусу камери.

Запитання: Котел діодний Baxi main 24fi. Загальна кількість секцій, встановлених у всіх кімнатах. 43. Проблем у мене дві: пальник вимикається кожні 30 с., включається через 5-10 сек і радіатор в дальній від котла кімнаті радіатор ледве теплий. Що робити в даному випадку?

Відповідь: А як поводиться світлодіодна шкала температури? Якщо швидко піднімається, а при вимиканні опускається, то я мав щось подібне. І найдальша секція ледве тепла. Виявився засмічений фільтр, що стоїть на звороті. Зняв, а там не сіточка, а ніби цілісний циліндр. Це сталося буквально через 2 місяці після пуску котла. Очевидно, там був весь бруд, який був у трубах і радіаторах. Промив у проточній воді за допомогою капронової щітки. Все стало нормальним.

Питання: скажіть мені, чи працює робота котла Baxi Luna 3 Comfort 310 у постійному режимі без періодичного вимкнення? Ніж це загрожує котлом? Будинок 250 кв.М. На 3 рівні, на жаль, слабо ізольована. Спеціалісти з сервісу стверджують постійну котельні, яка погана ізоляція будинку в наборі з великою площею.

Відповідь: Можливо, добре б глянути тепловтрати, але для котла під 30 квт, 250 кв.m будинок нормальний. Потепління вдома менш важливо, ніж втрати на незареєстровану вентиляцію. Загалом, якоїсь аварійної невідповідності немає. Крім того, будь-який котел на первинному потепління працює з періодичними вимиканнями.

Виходячи з цього, виникають такі питання:

Коди помилок покликані допомогти власнику газового котла вчасно відстежити найменший збій у роботі обладнання. Ремонт для техніки – своєрідне лікування, а будь-яку хворобу легше лікувати, якщо вона була своєчасно діагностована.

Про що сигналізує котел Baxi помилка e35 та способи її усунення

Газові настінні котли Baxi – види та принцип роботи

Газові двоконтурні котли Baxi види та функціональні особливості

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS