Котел navien не набирає заданої температури

Table of Contents

Самодіагностика котлів NAVIEN

Система самодіагностики орієнтує користувача на своєчасне визначення несправності NAVIEN. Електронний блок опитує всі датчики, аналізує отримані дані і видає критичні збої на РК-дисплей у вигляді цифрових символів. Практичний посібник із усунення поломок дано в технічній документації.

У нових цифрових модифікацій монітор розміщено на пульті управління. Коди чудово проглядаються навіть у темний час доби, внаслідок наявності яскравого різнобарвного ЛЕД підсвічування.

У різних котлоагрегатів NAVIEN інформація представлена ​​як цифровими, так і буквено-цифровими символами. Різниці між збоєм “10” та “Е10” абсолютно ніякої немає.

Призначенням двоконтурних котлів є забезпечення житла як теплом, так і гарячою водою. До їх складу входить по два контури та комплекти датчиків. Як наслідок, датчик температури у цьому випадку не один, а два. Один призначений для контролю температурного режиму контуру опалення, а за допомогою другого відстежується ступінь нагрівання гарячої води. Поява на моніторі кодів 07 і 08 свідчить про те, що гаряча вода не вмикається в котлі NAVIEN. Діагностика та усунення відбуваються в тому ж порядку, що й у попередньому випадку.

Газовий котел NAVIEN. Основні несправності та способи їх усунення. Коди помилок котла NAVIEN

Корейська компанія Navien більше 40 років випускає підлогові та настінні газові котли. Вони користуються популярністю, тому що коштують недорого – 30-35 тисяч. Термін експлуатації залежить від різних факторів та в середньому становить 5 років. Щоб продовжити цей період, важливо не тільки дотримуватися всіх правил використання установки, але вчасно діагностувати та усуватися будь-які несправності.

Несправності газового котла NAVIEN

Для того щоб ви змогли зайнятися ремонтом газових котлів NAVIEN самостійно, ми склали цей посібник. Воно надасть неоціненну допомогу в усуненні поломок та збоїв. Давайте подивимося, що нам можуть розповісти системи самодіагностики – представимо коди помилок котла NAVIEN у списку:

Незважаючи на величезну кількість можливих поломок, більшість з них не становлять серйозної проблеми і вирішуються досить швидко і малими засобами.

 • 01E – в обладнанні виник перегрів, що засвідчив датчик температури;
 • 02E – у котлах NAVIEN помилка 02 вказує на обрив ланцюга датчика протоки та зниження рівня теплоносія в контурі;
 • Помилка 03 у котлах NAVIEN сигналізує про відсутність сигналу виникнення полум’я. Причому полум’я може горіти;
 • 04E – цей код протилежний попередньому, оскільки вказує на наявність полум’я за його відсутності, а також на коротке замикання ланцюга датчика полум’я;
 • 05E. помилка виникає, коли температура температури теплоносія є несправною в схемі опалення;
 • 06E. інший код розбиття датчика температури, що вказує на закриття у своєму ланцюзі;
 • 07E. Ця помилка виникає, коли схема датчика температури є несправність у схемі DHW;
 • 08E. похибка того ж датчика, але діагностика КЗ у його ланцюзі;
 • 09E. помилка 09 у котлах Navi показує неправильне функціонування вентилятора;
 • 10E. помилка 10 вказує на проблеми з видаленням диму;
 • 12e. вийшов полум’я в пальника;
 • 13E. помилка 13 позначає KZ у датчику каналу опалювального контуру;
 • 14E. відсутність постачання газу від шосе;
 • 15E. це досить неоднозначна помилка, що вказує на проблеми з контрольною дошкою, але без конкретного зазначення невдалої монтажу;
 • 16E. помилка 16 у котлах навігації, коли оснащені обладнанням;
 • 18E – неполадки у датчику системи димовидалення (перегрів датчика);
 • 27E – електроніка зареєструвала помилки у датчику тиску повітря (APS).

Будь-яка інструкція з ремонту в комплекті з котлами відсутня, тому що проведенням ремонтних робіт має займатися сервісна компанія. Але ніщо не заважає нам відремонтувати несправний вузол самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. Давайте подивимося, як здійснюється ремонт котлів NAVIEN у домашніх умовах.

Котел NAVIEN не набирає заданої температури

Для запобігання появі накипу встановіть систему очищення та пом’якшення водопровідної води – витрати будуть не найбільшими, зате ви продовжите термін служби свого котла.

Для початку необхідно почистити теплообмінник газового казана NAVIEN. У домашніх умовах це робиться за допомогою лимонної кислоти, засобами для чищення унітазів або спеціальними засобами (за наявності). Знімаємо теплообмінник, заливаємо туди вибраний склад, після чого промиваємо під великим тиском води.

Котл Navien швидко набирає температуру і швидко охолоджується

Дуже складна помилка, що вказує на деякі недоліки або незмінну в системі опалення. Намагайтеся виправити ситуацію шляхом налаштування оборотів циркуляційного насоса, переконайтеся, що система є зловживанням. Також необхідно перевірити фільтр і кліренс теплообмінника. У деяких випадках може знадобитися замінити теплоносій.

Як усунути помилку 03 у котлах NAVIEN

З якоїсь причини електроніка не отримує сигнал полум’я. Це може бути пов’язано з відсутністю постачання газу або з виною присутності полум’я та її ланцюга. Іноді помилка проявляється після будь-якої роботи на газовій магістралі. Інша можлива причина. не працює разгіг. Erumbing помилка:

При використанні зрідженого газу рекомендується перевірити роботу коробки передач.

Котел не набирает температуру: как будто зависло, плохо греет

Основні проблеми, чому котел не теплою водою

Найчастіше неполадки у котла виявляються в опалювальний сезон, коли працюють обидва контури приладу. Існує дві основні проблеми, з якими стикаються власники настінних газових котлів, таких як Ariston:

 • всі системи котла працюють, прилад вмикається, але слабо гріє воду або не нагріває взагалі;
 • казан не запускається, і, як наслідок, не відбувається подача гарячої води.

Кожна з цих проблем має свої причини та способи вирішення. Щоб усунути неполадки, потрібно розібратися, що стало причиною і послужило їх виникненню.

Перед з’ясуванням причин несправності агрегату слід заглянути в посібник з експлуатації, прочитати інструкції та перевірити правильність налаштувань та підключення приладу.

Зверніть увагу! Сучасні газові котли забезпечені діагностичною системою, яка виявляє несправності та виводить код помилки на дисплей. Розшифрувати коди допоможе інструкція до агрегату.

Якщо спостерігаються всі вимоги та умови, слід розглянути найбільш поширені причини несправностей:

 • Засор. Експерти стверджують, що використання нефільтрованої робочої рідини підвищує ризики засмічення труб теплообмінника. Накип, що утворився, зменшує його теплопровідність, що змушує працювати агрегат з перевитратою енергоносія. При цьому не досягається оптимальний температурний режим навіть при безперервній роботі приладу. Через осілий всередині труб теплообмінник вапняного нальоту метал зазнає корозійних змін, що може призвести до його розриву.
 • Несправний насос. Циркуляція теплоносія може бути припинена через скупчення повітря, так званої повітряної пробки в насосі. Другою причиною неполадки насоса може стати ротор, який заклинило. Циркуляційний насос, що перестав функціонувати, може призвести до перегріву газового котла.
 • Застопорився датчик протоки. Усередині котла знаходиться датчик у вигляді турбіни, що нагадує маленький вентилятор. Коли турбінні обертаються всередині датчика, внаслідок струму рідини, виробляється електричний імпульс, який подається до блоку керування. Таким чином, електросистема розуміє, що потрібно прогрівати теплоносій.
 • Заклинило триходовий клапан. Така несправність не дозволить переключити подачу води з опалення на ГВП. Стопор клапана може статися через засмічення як самої деталі, так і газового шланга або фільтра.
 • Недостатній тиск. Якщо об’єм рідини в системі не створює потрібного тиску, клапан подачі води не відкривається, що призводить до відмови запалювання пальника.

Несправності Navien

Газовий котел конструктивно простий пристрій, але для забезпечення безпечної роботи будь-які такі агрегати забезпечується захисною автоматикою, яка служить для запобігання серйозним аваріям при виникненні помилок у роботі. Практично всі фізичні процеси, що відбуваються під час роботи агрегату, контролюються різними датчиками, інформація з яких надходить на блок управління і безперервно обробляється.

Для зручності діагностування та усунення несправностей, інформація надається користувачеві на дисплеї панелі керування у вигляді кодів, за допомогою яких ви можете визначити, яка спеціально система відбулася, і яку перевірку можна зробити, щоб усунути його. Далі ми розглянемо найпоширеніші помилки котлів Navien докладніше.

READ  Газовий котел з мінімальним потоком газу

Несправності та ремонт котлів NAVIEN

Проведено монтаж та встановлення газового котла Navien Ace 24k coaxial. Вичитав в інструкції, що при роботі за температурою повітря вода буде нагрівати до температури, встановленої в режимі роботи за температурою ОВ. Щось не виходить. Роблю так. Виставляю температуру ОВ наприклад на 65, казан доводить температуру до 65. Перекладаю в режим регулювання температури повітря. Апарат починає далі наганяти температуру ОВ до 80 і працює в такому режимі, доки температура повітря не досягне потрібної. Що потрібно зробити? Або в інструкції неточності?

Справа не в казані, а в пульті. Зніміть пульт з кронштейна, ззаду наклейка, у вас версія v1.0, а потрібно v1.2 або v1.3.

Хто може підказати, у чому несправність котла? На табло видає помилку 02. Зареєстровано, працює, тристоронній клапан також функціонує. Таке почуття, що не відкриває подачу газу.

Датчик перегріву перевірте і насос. Якщо насос працює, циркуляція теплоносія є, може бути забитий теплообмінник.

Хочу ввести в експлуатацію настінний котел Navien Deluxe 16K. Планую провести пуско-налагодження самостійно. Порадьте етапи цих робіт. Для регулювання тиску газу відомо, чи є U-подібний рідинний манометр, перевірятиму. 1. Систему СО заповнювати до тиску 2-2,5 кгс/см2? 2. Ще десь читав, що вал циркуляційного насоса котла потрібно провернути викруткою? 3. Повітря з СО, крім радіаторів, де ще й як видаляти? 4. Як вивести апарат?

Перевірити вхідний тиск газу, вивести котел у режим налагодження і відрегулювати тиск мін. та макс. У мене 0,6 бар на холодну, коли працює до 1,2. 1.5 піднімається, мені здається, більше і непотрібним, а не сам насос, а болт. це штепсель, щоб вийти і випускати повітря з насоса, коли система заповнюється (ротор насоса, який я не перевіряю, немає Слоти там для викрутки). В апараті є автоматичний відвідник повітря, коли насос запуститься, теплоносій циркулює і сам потихеньку вижене все повітря. налагоджувальний режим дип перемикачі: 1). 1 вкл насос запуститься на 2 години, і ганятиме теплоносій по СО (виганяти повітря із системи). 2). 1 викл., 2 викл. 3 вкл котел переходить у режим примусової роботи на хв. потужності виставляємо мін. тиск газу. 3). 1 викл., 2 вкл. 3 викл котел переходить в режим макс. потужності виставляємо тиск газу. 4). 1 викл., 2 викл. 3 радіємо, що все вийшло, апарат працює як треба. Усі маніпуляції з дип-перемикачами проводити при вимкненому котлі.

Несправність котла NAVIEN Айс 24к. При помилці 02 одним з рішень є відкрити верхню заглушку на корпусі котла. Воно і допомагає поки. Але як провести ремонт? Перевіряється тиск газу, виштовхується резервуар для розширення, очищається димар коаксіальна (без демонтажу) очищення та очищення. Тепер він працює, я закриваю кришку періодично (через день, два). Знову помилка 02.

Помилка 02. Недостатня кількість води в системі опалення або розрив схеми датчика каналу (тільки turbo). Яка верхня вилка на котельні має до цієї проблеми? Див.

В експлуатації газового котла Navien Deluxe 24K Turbo старі версії з Sh Shrilty. Працює на 13k на температурі теплоносія майже без такт. один. Яка робота, як правило, включена до технічного обслуговування котла? 2. Котёл почав вести себе дивним. Це три моменти. При нагріванні режиму DHW “зима” зігріває воду на температурі на консолі до 60 градусів, а температура води вирішує змішування холоду. Є проблеми, коли дуже слабкий тиск води, то він може почати перегрів, але взагалі він зберігав нормально. Тепер навіть якщо я відкриваю кілька гарячих кранів, без змішування, котел отримує температуру до 75-80 градусів, вимикається, температура знижується до 40-50, вона знову вмикається знову. Цикл повторюється. Але в один момент може почати гріти нормально, т. е. температура почне триматися на 60 градусів. Хіба що на 100% не впевнений, чи необхідно для переривання бага відключити гарячу воду, щоб спрацював триходовий клапан. При нагріванні на опалення спостерігається схожа ситуація. Ставлю теплоносій 57 градусів, він її нагріває до 57 і вимикається. Хоча має стабілізуватися на цій температурі. Температура падає до 52 градусів, котел запалюється та цикл повторюється. Котел майже завжди запалюється з 2-го разу.5-2 тому. Вранці постукав по 3-х ходовому клапану, апарат на опалення начебто встав нормально. Вчора почистив фільтри в СО, перегрівати начебто перестало. Відрегулював максимальний газ, був занижений. Начебто почав запалюватися з першого разу. З перегрівом на ГВП теж стало простіше, але дуже бентежить один момент. На 13К мінімальний тиск необхідно зробити 11мм водного стовпа. Я вже повністю викрутив регулювальний гвинт, а тиск близько 20мм. Як взагалі з цим бути і від чого залежить те, що немає можливості сильніше знизити мінімальний тиск?

Електроніка завжди має ймовірність, що може зависнути. Працює за темпом. у приміщенні та за цю зиму було два випадки, коли не включався при досягненні нижнього порогу. опускалася нижче на 2 гр. Ще дуже часто відбувається різний інтервал відкриття газових клапанів.

Встановлений та підключений котел Navien Ace 16K, у користуванні понад 3 роки. Часто став з’являтися код помилки. Як це виправити?

Помилка 10 говорить про засміченість теплообмінника всередині камери згоряння. Це бруд, продукти згоряння, які забивають пластини теплообмінника. Після прочистки помилка зникне. Але вперше краще викликати майстра, т.до. щоб його прочистити, потрібно зняти та розібрати камеру згоряння.

Підкажіть налаштування котла Navien Deluxe 24k coaxial, на пульті інженерний режим. Шляхом затискання кнопок і. можна міняти температуру включення виставляю 10 т. е. за ідеєю при встановленій температурі 65 градусів після вимикання котел повинен включитися при 55 фактичної, але включається він при температурі 41 градус. Що я роблю не так. У мене пульт на кшталт 1.30 так я думаю ззаду просто набір цифр і в кінці 130, а плата контролера з 12 дипами та двома кнопками регулювання максимального тиску газу. Сподіваюся, що багато несправностей через відрегульований тиск газу чисто візуально при встановленні на мін. потужність та на макс. по дипах сильно не побачив різниці по полум’ю.

А я пробував так: накрутив, і пальник погас, потім крутнув у зворотний бік, трохи запустив котел, і все стало нормально. При пуску бухає не голосно і тактувати перестав у момент розігріву. Регулювання зробив сам після налаштувань сервісменів, у них був електронний прилад. Правда, вони дипи за новим мануалом виставили, по-моєму, на 9квт у мене (Делюкс 13).

Navien Ace Turbo 13K Помилка. Почали давати 11 помилок. Датчик рівня води. Здається, у нього немає сенсора?

Помилка 11. Невдача в роботі автоматичного клапана системи заповнення. У цих моделях автоматичного клапана заповнення OB система немає води. Помилка може з’явитися після трьох або більше разів поспіль. Помилка 02.

В експлуатації стіна монтажного котла Navien льоду Turbo 24. Він працює тільки на теплій підлозі, двох петлі 110 м. Я хочу встановити додатковий насос 2580.Буде заблокувати (гальмівний потік) рідний насос? Це може краще встановити перемичку замість нативного насоса, а потім кинути дроти, щоб додати. насос? Можливо, ви порадите, як підключити додатковий насос?

Два насоси в одній лінії не ставлять, або паралельно або через гідротрифер. Я зробив у простому, через гідравлічний. Гідросепаратор перед колектором, а насос знаходиться на кормах і не перемичка.

Ми з минулого року користуємось підлоговим газовим котлом Navien GA 35kn, досі проблем не бачили. Але вчора котел сам по собі згас і пише помилку 03 (ні подачі газу), я зняв газовий шланг (жовтий), газ йде. Коротше, газ до котла надходить, а далі тиша. Яка може бути причина?

Помилка 03 може говорити про кілька речей: 1. ні чи слабкий тиск газу. Перевірте по газ.плиті. Якщо полум’я на плиті не змінилося, то потрібно перевірити газову трасу до котла. Краще, якщо це зроблять газовики з приладом, замірять тиск та й безпечно перевірять. Якщо не вмієте поводитися з газом, краще викличте майстрів. 2. Якщо з газом все гаразд, то потрібно дивитися в котлі або газовий клапан (він міг засмітитися сміттям), або трансформатор розпалювання, який дає іскру. У будь-якому випадку ці роботи повинен робити знову ж таки майстер. 3. Якщо в якісь моменти котел все ж таки підпалюється, то з трансформатором все гаразд. Потрібно перевіряти клапан на бруд або тиск газу. Також перевірте всі контакти, дроти, що вони не відійшли. На відстані важко судити, але в принципі якось так.

READ  Робот пилосос не повертається на базу

Підкажіть по регулювання газового котла NAVIEN Асе 16 turbo пульт v1.3. Не вдається налаштувати вибіг вентилятора. Ставлю 30 сек., а все одно 2 хв. крутить.

Там два параметри для вентилятора. літо та зима, може тільки літній міняєте? У вас плата з 12 ДІП, можливо якась не стиковка з пультом, інформації достовірної немає, на платах з 10 ДІП та кодом 30010973А все змінюється та налаштовується. При зниженні температури води до 10 (по датчику в котлі) спрацює режим антизамерзання і включиться насос. Небезпека в конденсаті, який неминуче капає на ТО. Раджу за температур нижче 10-15 відкривати пластикову заглушку на корпусі котла.

Navien Deluxe 13k в експлуатації 4 роки. Місяць тому почав запускатися тільки з третього разу, причому іноді (з періодичністю приблизно 1 раз на тиждень) видає помилку 03. Почистив електроди безрезультатно. Підкажіть, у якому напрямку шукати причину.

Насамперед, перевірте тиск газу. Візуально без приладу точно не визначте, але хоча б як у Вас горить газова плита. Якщо вогонь хороший, значить, із газом проблем немає. Далі потрібно переглянути газову трасу до котла на забруднення. Потрібно також переглянути газовий клапан, якщо багато бруду в газовій трасі, на вході буде фільтр-сітка (всередині клапана) забитий. Цю роботу бажано проводити спеціалісту, т.до. можете щось зробити не так. Ще, зніміть кришку апарата і спробуйте увімкнути./викл. кілька разів у такому положенні. Якщо при цьому казан запалюється, то там треба проводити регулювання повітрям.до. в апарат надходить неправильна пропорція повітря-газ.

Несправність котла NAVIEN Асе 24к турбіною. Нещодавно потік. Відкрив кришку, виявився пошкоджений первинний теплообмінник. Трохи промивання не дочекався. Тому виникло питання: варіант у магазині буде один чи є хороші, а є “так собі” теплообмінники? І ще питання: які гумки, мастила та інші розхідники одразу взяти, бо хочу провести ревізію та замінити одразу дрібничку? Котлу три роки, ставив сам, ремонт робитиму сам.

За своїм досвідом скажу, що якщо при ремонті побачили текти в з’єднанні силіконового кільця, лише одного, то міняйте все, самі побачите, що вони втратили форму, стали овальні в розрізі. При заміні теплообмінника зняти зі старого кільця мідні та гумові кільця і ​​ставити на новий, якщо потечуть кільця. змастити силіконом.

Встановлений у системі опалення настінний котел NAVIEN Делюкс 24 видає помилку 10. Чому?

Помилка 10 означає кілька ознак: 1. перевірте димохід, якщо він забитий, і вихлопні гази не можуть нормально виходити, спрацьовує захист і виходить помилка 10. 2. збоїть датчик повітря на пальнику. Якщо котлу багато років, то краще просто замінити його на новий. 3. вентилятор пальника працює нестабільно. У такому випадку теж 10 помилок. 4. часто можна не міняти датчик повітря, додавши силіконову трубочку.

Несправність котла NAVIEN Айс 16К, палає помилка 02. Низький рівень води в системі опалення, тиск 2 атм. В чому може бути проблема?

Справа в тому, що у цих моделей немає датчика тиску теплоносія, у нього є датчик протоки теплоносія, і якщо з якоїсь причини немає циркуляції, наприклад: забитий фільтр, закритий кран, забитий теплообмінник, несправний циркуляційний насос і т.д.п. котел сприймає це як помилку 02.

Виникли несправності котла Navien Ace 16k Coaxial: Розвалилася крильчатка, після заміни звернув увагу, що робота ГВП якась дивна. Полягає вона ось у чому: 1. трохи гріються перші радіатори. тут все ясно. 3-х ходовий клапан на заміну. заміню днями. 2. після відкриття крана гарячої води. котел розпалюється на повну потужність, швидко прогріває до 40 (притому не важливо на яку температуру налаштовано і слабо залежить від швидкості протоки) і гасне, через секунду знову розпалюється, горить на повну пару секунд, знову гасне. (хіба модуляція не працює на ГВП?). Вважаючи, що збилися налаштування і мінімальний тиск газу завищено провів налаштування по водяному манометру. так показання трохи відрізнялися від параметрів восени, але це пояснюється тим, що після зими газовики могли не знизити тиск у магістралі (приватний будинок, 600 м до ГРП, взимку всі топляться газом). Поправив налаштування для 16кВт, мінімальний тиск 16мм, максимальний 43мм (H2O), після відключення налаштування та переходу на нагрівання теплоносієм. було видно, як полум’я модулюється у виставлених межах. Проте, після перемикання на ГВП. тиск підвищився до 80мм! (природно було видно, що полум’я максимальне та чутне.) Поки що резистором на платі примусово знизив до 50мм Н2О. Власне, що хочу запитати: 1. Перший радіатор гріється при нагріванні ГВП. 3-х ходовий клапан на заміну. 2. слабо нагрівається ГВП. 60 не досягає, ніколи. вторинний теплообмінник на заміну. 3. при роботі на ГВП. полум’я замість модуляції та підтримання заданої температури “регулюється” періодичним розпалюванням на повну, схоже паспортну потужність. (комп’ютер? первинний теплообмінник?) 4. знову з’явився шум при закритті крана ГВП під час горіння пальників, шум видає насос, таке враження, що киплячу воду переганяє. При знятті шланга з казана на магістраль ГВП. шлаг був забитий чимось твердим, пластинчастим (як окалина). Чи може через неповне перемикання 3-х ходового клапана виникати всі інші симптоми?

Потрібно зробити повну перевірку котла та замінити деталі: Триходовий клапан. заклинювання через руйнування покриття штовхача (старий почистити, перебрати, покласти в запас. ще може попрацювати якийсь час). Замінити вторинний теплообмінник. можливо, він забитий твердою фракцією. (промити в лимонній та щавлевій кислоті).

Змонтували та підключили настінний котел NAVIEN Асе 24. Видає код помилки 03. В даний момент він включається, спалахує полум’я і гасне після нагрівання, потім не може ввімкнутися, тільки чиркає і все. Замінили датчик розпалювання (користи немає). Після кількох спроб запалитись показує помилку 03. Рік тому майстер міняв насос, ознаки були ті ж.

Насос тут абсолютно ні до чого! Помилка 03 показує, що котел не може спалахнути повторно. Причина може бути в основному в забитості газового клапана брудом, пилом. Там є всередині маленька сіточка, вона захищає від бруду. З часом там вона накопичується, треба просто прочистити. Це раз. 2. Якщо там все чисто, а казан поводиться також, то потрібно подивитися не датчик розпалювання, а електроди розпалювання. Їх також потрібно почистити акуратно. 3. Потрібно також переглянути тиск газу. Воно має бути в нормі. 4. Якщо насос не працює, видається помилка 02. Також визначте, чи є це, можливо, перевантажуючи пластмасову вилку в центрі насоса, вал буде видно, він обертається чи ні, коли котел увімкнено. Якщо крутиться. насос ні до чого.

В експлуатації котел NAVIEN Делюкс 13К, температуру ГВП тримає постійно 45 градусів, хоча на пульті стоїть 30 градусів. Протока води нормальний, центральний водопровід. Підкажіть, що потрібно зробити, щоб знизити температуру ГВП, надто гаряча вода? Я думаю що ГВП так гріється через те, що вода сама по собі не сильно холодна тече з холодного крана.

Вода ГВП гріється вище встановленої температури, тобто перегрівається лише за трьох умов: 1. При даній витраті води, яка вказана виробником, як номінальна для даного котла, але при підвищеному тиску газу при роботі котла в режимі ГВП. Не налаштований газовий клапан на той максимальний тиск газу, який вказав виробник, тобто в одиницю часу на пальник надходить більше газу, ніж потрібно для нагрівання холодної води до температури обраної користувачем. Вода-норма. Газ-багато. 2. Протилежна ситуація. Витрата (протока) через вторинний теплообмінник господарської (санітарної) води менша за ту величину, що вважається номінальною для даного котла, при правильно налаштованому (відрегульованому) максимальному тиску газу. Вода-мало. Газ-норма. Першопричиною може бути всякий бруд, що підвищує гідроопір протоку госп. води в казані. Не повністю відкритий кран водорозбору гарячої господарської води. Забитий вторинний теплообмінник, засмічений фільтр, самі труби водопроводу, якщо вже зарості. Слабкий вхідний тиск холодної господарської води. Все, що уповільнює протоку (витрата). 3. 12. І вода. мало. І газ. багато.

Котел не набирает температуру: как будто зависло, плохо греет


Чому котел не набирає температури [11 причин]

Нещодавно придбав та встановив підлоговий газовий котел Navien GA 35. Постали питання: 1) навіщо потрібен регулятор температури ОВ (на передній панелі), якщо температура задається виносним пультом? 2) чи можна зменшити потужність котла, тому що я поки не опалюю через ремонт деякі приміщення? У настінних казанах, як я зрозумів, така функція є.

READ  Як відкрити дверцята посудомийну машину Bosch

Котел може працювати без дистанційного пульта. Ось тоді він і потрібний. Щоб так працював котел, потрібно перемкнути контакти, що з’єднують кімнатний пульт з котлом. (зазвичай оранжевого кольору). 2. Потужність зменшувати. сенсу немає. Якщо площа опалення менша за заплановану, то й витрата газу буде просто меншою загалом. Зменшіть температуру, якщо хочете заощаджувати на потужності, от і все. Рекомендую використовувати режим на пульті з опалення в радіаторах. Але це індивідуально, як зручно. Просто при режимі за температурою повітря котел працює в максимальному режимі, відключившись і включаючись доти, доки не досягне потрібної кімнатної температури. Такий режим більше зношує котел, ніж у радіаторах.

Crack Breamage Navien Ice 13, показує помилку 02. В чому причина?

По-перше, за кодами помилок дивіться паспорт котла. Там є розшифровка, деякі помилки цілком зможете самі виправити. По-друге, 02 може показувати на 2 причини: а) низький рівень води в котлі; б) погана циркуляція в системі опалення. У цьому випадку перевірте фільтри, почистіть їх, якщо можливо. Або стравіть повітря з батарей.

Встановлений у систему котел Navien Deluxe 20K сьогодні після того, як впав тиск газу, піч перестала нагрівати воду. Після того як тиск стабілізувався піч при перезавантаженні видає помилку 03. Перекрити кран подачі газу, але кран знаходиться у відкритому положенні?

Помилка 03. це сигнал, що котел з якихось причин не може спалахнути. Не обов’язково немає газу, але здебільшого з цієї причини. При запуску котла під час запалення слабкий тріск чути кілька секунд? Якщо так, то іскра виникає, але газу не вистачає. Зазвичай після того, як газ знову допускається, повітря йде спочатку. Він не горить. На газ-плиті спустіть це повітря, доки газова плита не загориться нормально. В ідеалі потрібно перевірити кілька речей при помилці 03: трансформатор запалення або чистоту газового клапана.

У роботі двоконтурний газовий котел Navien Ace 24 кВт. Термін експлуатації. 2,5 роки. Сьогодні зауважив, що температура гарячої води не набирає 40 градусів, (виставлено режим на максимальне нагрівання води). Хоча натиск води, як і раніше. Тиждень тому не спрацював котел на обігрів. У результаті температура у приміщенні впала з 21 до 16 градусів. Перезапуск все усунув.

Зніміть кришку та перевірте котел на режимі гарячої води, увімкнувши кран з гір. водою. При цьому опалення в цей момент не працює. Доторкніться до труби подачі опалення (металеві частини). Вони повинні швидко остигати. Якщо раптом працює і опалення, і гаряча вода одночасно, значить проблема в 3 ходовому клапані. Якщо все добре, це означає, що необхідно очистити основний теплообмінник за межами сміття та всередині від масштабу, а також перевірте теплообмінник з нагрівальної сторони. Цілком за цей період міг забитися тим самим накипом.

Додаткова інформація щодо моделей газових котлів: Характеристики, робочі функції, комплектуючі елементи, управління та регулювання, пошук та усунення несправностей.

Чому котел опалення не набирає заданої температури і що потрібно робити?

Спробуємо розібратися чому ваш електричний котел не набирає встановленої температури, як наслідок цього ви маєте холодні батареї.

 • Якщо у вас для нагріву передбачено декілька Tubular Heater. можливо один з них не підключений, проблема може бути викликана поганими контактами проводів, що підходять до Tubular Heater, або він перегорів.
 • Проведення у вашому будинку не відповідає споживаній потужності апарату. Можливо, причина криється у невідповідному перерізі проводів. Якщо це все ще пов’язано з недостатньою напругою в мережі або його стрибки, розчин може бути підключений через стабілізатор напруги.
 • Якщо тільки одна з батарей залишається холодною, а інші відповідають встановленому температурному режимі, це, швидше за все, вказує на формування повітряного руху.

Щоб видалити повітря, вам потрібно зробити наступне:

 • Відкрийте кран Маєвський. Використовуючи викрутку або поворотний важіль. Кран Маєвського на опалювальному акумуляторі
 • Поступово додайте теплоносія до системи. Поки він не запускає діпис з крана, це означатиме, що повітря видаляється.
 • Зупинити потік теплоносія.
 • Якщо одноразове потепління не відбувається, знову повторіть процедуру.

Буває, що трубчастий нагрівач забивається масштабом, а температура не піднімається до заданого значення. Наприклад, за моделлю морських торрентів ця проблема виникає дуже часто через погану якість води. Вам потрібно видалити трубчастий нагрівач, верхній шар масштабу можна очистити за допомогою викрутки, вискоблювання великих масштабних елементів, а потім замочити трубчастий нагрівач у спеціальному розчині.

Газові

Ситуації, що розглядаються, застосовні до наступних моделей: Buderus, Конорд, Baxi (Baxi), Proterm (Protherm), Navien, Vaillant, АОГВ, Данко.

 • Якщо не нагріває більше 40-60 градусів, можливо, не відрегульовано полум’я основного пальника. Для цього відкрутіть гвинти, на яких тримається обшивка, знайдіть регулятор подачі газу до основного пальника і, повертаючи його за годинниковою стрілкою, збільште силу полум’я.
 • Коли на виході 70 градусів, а повертається 15 градусів, тобто система не тримає температуру води. Неправильно встановлено швидкість теплоносія. необхідно збільшити її.

Також відрегулюйте систему радіаторів таким чином, щоб до останніх батарей доходило більше тепла. Якщо у вас контур із природною циркуляцією, можливо, при монтажі був встановлений неправильний кут нахилу, за нормою він становить 20 мм на 2 м.п.

Твердопаливний (у т.год. вугільний, пелетний, дров’яний)

Можливі причини, чому температура не піднімається:

 • Вибраної потужності не вистачає. щоб опалити площу приміщення твердопаливним котлом, або будинок дуже промерз і пристрій не справляється. Подібне часто трапляється з пристроями Лемакс, Атон, Стропува.
 • Перевірте герметичність топки. при виявленні розгерметизації зачиніть отвори.
 • Розмір димоходу не відповідає діаметру димаря на котлі. приведіть у відповідність трубу димоходу та патрубка.
 • Погана тяга в димарі. або він забитий. Можливо, закрита заслінка та недостатньо кисню для горіння.
 • Низька якість сировини. або його низькокалорійність. Якщо котел дров’яний, можливо, сировина погано просушена, або гнила, якщо вугільний у подібному випадку можливе підвищене породи.
 • Не вистачає обсягу камери горіння. Зроблено максимальну закладку і немає місця для горіння полум’я.
 • Використовується невідповідне паливо. Якщо котел є піролізом або гранулами, інструкції повинні вказати, що ще можна поповнити.

Якщо температура швидко падає, це свідчить про недостатню потужність пристрою, або опалювальний контур занадто довгий. Що робити в подібній ситуації? Можливе рішення це не користуватися ГВП під час опалення, а використовувати бойлер для підігріву гарячої води для побутових цілей.

котел, navien, набирає, температури

Інші причини безперервної роботи газового пристрою

Пристрій часто вмикається та вимикається

Тактування говорить про занадто велику потужність котла, через це часто повторюється повтор увімкнення-вимкнення газового пристрою. До цього веде неправильне налаштування електроніки, помилковий монтаж та використання радіаторів (перекоси, перегини, завуження каналів, засмічення), спочатку помилкове визначення потужності котла.

Чому котел не набирає температури [11 причин]

Щоб вирішити питання, потрібно відрегулювати набір налаштувань самостійно (до 38%) або за допомогою фахівців. Якщо потужність радіаторів та налаштування котла може знадобитися, щоб зупинити роботу газового котла та заміни його або збільшення потужності радіаторів (можливо, через їх кількість).

Повільний рух теплоносія в трубах опалення

Зазвичай цьому сприяє постійне засмічення фільтрів. Проблему вирішує їх очищення. Також, якщо несправний циркуляційний насос, варто збільшити швидкість теплоносія, відрегулювавши налаштування насоса.

Наявність конденсату на трубі димоходу

Коли в розпалі опалювальний сезон, можна зіткнутися зі зледенінням та зменшенням просвіту димоходу внаслідок цього. Таке можливе через утворення конденсату на трубі пристрою, коли відпрацьовані гарячі пари піднімаються вгору та охолоджуються. Для вирішення цього питання потрібно очищення від наледі або прогрів каналу димоходу.

Не підвищується температура газового котла під час нагрівання

Газовий пристрій може згасати через помилки в налаштуванні полум’я пальника. Як правило, тоді температура не вище 50-60°C. У цьому випадку необхідно видалити корпус газового котла та встановити силу полум’я на регулятор пальника. Дивіться приклад налаштування пальника нижче.

Неполадки може викликати мала швидкість теплоносія, якщо є текти в трубах або радіаторах, помилки в регулюванні насоса, коли закриті запірні вентилі, повітряні системи.

Перевірка всіх з’єднань у радіаторах на предмет витоку, встановлення більшої швидкості на насос, якщо вона низька, перевірка, чи у всі радіатори нормально надходить вода, випускання зайвого повітря з батарей під час завітрювання за допомогою кранів Маєвського дозволять вирішити проблему.

https://teplospec.com/gazovoe-otoplenie/vozmozhnee-neispravnosti-kotla-naven-i-sposoby-ikh-ustraneniya.html
https://domsgazom.ru/gazovye-kotly/gazovy-kotel-naven-osnovnye-neispravnosti-i-sposoby-ih-ustraneniya-kody-oshibok-kotla-naven
https://remont-system.ru/kotly/kody-oshibok-i-neispravnosti-gazovyh-kotlov-naven
https://englishpromo.Ru/2019/12/kotel-navien-ne-greet-gorjachuju-vodu /
https://englishpromo.ru/2019/12/kotel-naven-bystro-nabiraet-temperaturu-i/
https://kotly-gaz.ru/kotly_navien_neispravnosti.html
https://boilervdom.ru/kotly/problemy/pochemu-kotel-otopleniya-ne-nabiraet-zadannuyu-temperaturu-i-chto-nuzhno-delat.html
https://domsgazom.ru/gazovye-kotly/pochemu-ne-otklyuchaetsya-i-postoyanno-rabotaet-gazovy-kotel [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS