Котел Navien Помилка 03 Що робити

Газовий котел Navien. Помилка 03. Причина та усунення

Котли NAVIEN є сучасним опалювальним обладнанням, оснащеним автоматикою та системою захисту. Датчики виявлення неполадок різного рівня складності дозволяють користувачеві усунути багато незначних несправностей власними силами, не вдаючись до послуг сервісного центру. У супровідній інструкції наведено коди, що характеризують ту чи іншу проблему у роботі котла. Зосереджуючись у цьому списку, користувач може легко знайти інформацію про вирішення багатьох проблем. У цьому матеріалі ми проаналізуємо помилку 03 і скажіть, як його усунути.

Важливо відзначити, що для високоякісної та тривалої роботи обладнання, необхідно дотримуватися універсальних правил експлуатації високотехнологічних інструментів:

 • Відповідальний підхід до монтажу обладнання, виконаний у суворій відповідності до інструкції.
 • Використання якісних вузлів та матеріалів, які забезпечать безперебійну роботу обладнання на тривалий термін.
 • Важливо проводити профілактичний догляд за обладнанням (огляд та очищення вузлів).
 • Не забувайте про перевірку наявності обладнання для роботи (постачання газу, стан датчика, водопостачання).

Спостерігаючи ці умови, ви можете уникнути швидкого зносу обладнання та частого побоювань.

Корейська компанія прагне мінімізувати інформацію щодо самостійного втручання користувачів у виправлення неполадок. Це викликано страхом виробника для безпеки клієнтів, яка може дозволити помилкам у ліквідації технічної проблеми і тим самим шкодити собі і близькі.

Важливо пам’ятати, що котли Navien це складне та вибухонебезпечне обладнання. Тому усунення несправностей слід виконувати з максимальною обережністю, після чіткої інструкції фахівців.

Котли NAVIEN. Коди помилок та несправностей

Помилка 02. Знижений тиск води в опалювальній системі або неполадка датчика протоки.

За помилку 02 відповідає датчик протоки контуру опалення, який знаходиться на виході первинного теплообмінника. Якщо рух води в контурі опалення відбувається вільно, то після запуску циркуляційного насоса контакти датчика замкнуться і сигнал фіксує блок управління, інакше екран пульта видає помилку 02. Причини цієї несправності такі: слабкий тиск в системі опалення. Контроль за тиском у котлах NAVIEN здійснюється стрілковим манометром, що розташовується на передній кришці. Потрібно перевірити та зробити підживлення системи до показника 1,2-1,5 бар. Несправність датчика протоки (при перевірці заміряють опір датчика перед та після запуску циркуляційного насоса). Відсутня циркуляція у контурі опалення. Несправність плати управління. Втрата циркуляції означає, що теплоносій не має можливості коректно здійснювати рух трубами. Запобігають цьому забруднені фільтри очищення, замерзлі ділянки трубопроводів, закриті крани по периметру опалювальної системи, наявність повітря або несправності функцій насоса циркуляції. Щоб видалити повітря, спробуйте запуск котла в режимі тестування. Перед цією процедурою не забудьте відкрити клапан повітровідвідника на насосі. Для активування режиму тесту, потрібно відключення агрегату та перемикача 1 на колодці DIP-Switch плати в позицію ON.

Помилка 03. Електрод іонізації не подає сигнал.

Ознаки помилки 03 у котлі NAVIEN можна обмежити двома групами. Невдалий розпал (не з’являється полум’я). Розпал відбувається, але відразу полум’я гасне. У ситуації, коли запалення не відбувається, рекомендується перевірити тиск газу на впускному вигляді та виходу газового клапана (виконаний з використанням DIF. манометра). Перевірте стан електродів запалювання (кліренс, стандарти виробника, їх чистоту). Правильна відстань між електродами повинна бути 3,5-4,5 мм. Перевірте ізоляцію електромонтажного електроду. Провести контроль регулювання потужності агрегату на DIP-перемикачі. Перевірити, чи надходить напруга на трансформатор розпалювання. Крім того, помилка 03 може відбуватися у випадку нестабільного згоряння (переривчастого полум’я) або коли блок керування не може виправити наявність полум’я. У такій ситуації потрібно переконатися, що сполуки іонізації електродів з достовірною дошкою є надійними. Виконувати перевірку заземлення пристрою та відсутність бруду на електроді. Нестабільна спалювання може також проявлятися підвищеною швидкістю вентилятора, тому вам потрібно переконатися, що шланг, що проходить до турбіни з датчика APS, добре підключений, і на нього немає пошкоджень. Цілком можливо, що під час процесу підтвердження неможливо оптимізувати роботу пристрою, то в цьому випадку рекомендується діагностувати електронну плату керування, ремонтувати його або замінити.

Помилка 04. Датчик полум’я подає неправильний сигнал або відбулося коротке замикання.

Переконайтеся, що відсутній контакт іонізаційного електроду з одиницею пристрою або пальника. Виконати перевірку електронної плати. Якщо горіння відсутня, щоб покращити якість сигналу про присутність полум’я. Коротке замикання в ланцюзі електрод іонізації та блоку управління. Відбувається торкання електрода про корпус апарату (пальника). Електронна плата дає збій. Виконати перезапуск. Якщо збій повторюється, здійсніть заміну плати управління.

Помилка 05. Температурний датчик опалення несправний.

Заміряти ел. опір датчика та провести порівняння результатів за таблицею температур. Упевнитися, що з’єднання плати з датчиком надійні. Несправність напівпровідникового температурного NTC датчика опалювальної води. Виконати перевірку опору датчика і, якщо потрібно, замінити його. Немає комутації між контактами температурного датчика опалення та конектором блоку управління. Від’єднати роз’єми і знову їх з’єднати, добиваючись таким чином нормального контакту.

Помилка 06. Відбулося коротке замикання в ланцюгу датчика температури опалення.

Кільце або замінити датчик. Несправність температури напівпровідника НТК датчика нагрівального води. Виконати перевірку резистентності датчика, і якщо потрібно, замінити його. Коротке замикання в ланцюзі термічного датчика та блоку управління. Перевірте ланцюжок за наявності закриття, і якщо вам потрібно змінити датчик до нового.

Помилка 07. Пошкодження пошкодження тепла та водопостачання (DHW).

Перевірте залежність залежності від температури на датчику тепла. Переконайтеся, що датчик надійно підключений до блоку керування. Несправність напівпровідникового температурного NTC датчика ГВП. Виконайте перевірку опору термодатчика, а при необхідності замінити його. Немає комутації між контактами термодатчика гарячого водопостачання та конектором блоку управління. Від’єднати роз’єми і знову їх з’єднати, добиваючись таким чином нормального контакту.

Помилка 08. Коротке замикання теплового датчика DHW.

Кільце або замінити датчик. Несправність напівпровідникового температурного NTC датчика ГВП. Виконати перевірку опору датчика і, якщо потрібно, замінити його. Коротке замикання в ланцюгу термодатчика ГВП та блоку управління. Перевірити ланцюг на наявність замикання, і якщо необхідно, поміняти датчик на новий.

Помилка 09. Поломка вентилятора.

Провести вимірювання опору обмотки вентилятора (номінальний показник 23 Ом). Упевнитися, що вентилятор має на клемах напругу 220В. Імовірний дефект у схемі електронної плати управління (рекомендується виконати діагностику). Подача живлення на електродвигун вентилятора є, але немає його обертання. Несправність електродвигуна вентилятора. Провести перевірку обмотки двигуна вентилятора на предмет обриву або КЗ. Опір обмотки двигуна вентилятора приблизно дорівнює 23 Ом за температури 20 градусів. Якщо потрібно, виконайте заміну вентилятора у зборі. Електронна плата дає збій. Виконати перезапуск агрегату. Якщо збій повторюється, здійсніть заміну плати управління. Вентилятор функціонує, але не може набирати номінальних обертів. Проведення напруги контролю джерела живлення, який подається до електродвигуна вентилятора. Кількість обмотки двигуна вентилятора на закриття між дотиком, тобто перевірте його опору. При необхідності замініть вентилятор. Перевірте значення напруги живлення в живлення. Вона повинна бути рівною 220 В. Якщо воно збільшується або знижується, зв’язок пристрою до електричної мережі потрібна через трансформатор стабілізатора напруги. Невдача функцій системи управління напругою, тобто електронною дошкою дає невдачу. Виконати перезапуск. Якщо збій повторюється, здійсніть заміну плати управління. Фазовий контрольний датчик. Замініть збірка вентилятора.

READ  Водонагрівач під час вимкнення гарячої води

Помилка 10. Проблемні проблеми продуктів згоряння.

Ця несправність пов’язана з механізмом видалення диму. Продукти згоряння обов’язково повинні виводитися за допомогою вбудованого вентилятора. Щоб контролювати роботу вентилятора і визначати наявність допустимої тяги в котлах, застосовується диференціальне реле, що з’єднується двома двома пластиковими трубками з турбіною. При запуску вентилятора відбувається розряд, реле закривається, і пристрій правильно виконує свої функції. Помилка 10 може також виникнути, коли відзначається димар, наявність зворотного тяги або неправильного підключення вентилятора з датчиком регулювання тиску повітря. У разі рекомендується провести перевірку трубок. Жовту потрібно приєднувати до нижньої частини вентилятора, а прозору. До верху. Також перевірте самих труб для переломів, деформацій або внутрішнього конденсату. Слід мати на увазі, що з прямими поривами вітру або блокування, в димарі є підвищена опір.

Помилка 13. Датчик катової системи опалення закрита.

Датчик ZALIP або несправний блок керування. Перевірте ланцюг Датчик DUCH. Блок управління на обрив, і якщо потрібно змінити датчик. Можливо, завис рухливий виконавчий механізм із прапорцем. Розбирайте датчик і чистий.

Помилка 15. Внутрішній збій електронної плати.

Виконати перевірку всіх контактних з’єднань конекторів компонентів агрегату, які з’єднуються з конекторами блоку управління. Від’єднайте рознімання конекторів компонентів агрегату від роз’ємів блоку управління, а потім знову з’єднайте їх для коректного контакту. Виконати перезапуск. Якщо збій повторюється, здійсніть заміну плати управління. Неправильно встановлено DIP-перемикачі на контролері. Проведіть коректне встановлення положення DIP-перемикачів. Виконати перезапуск. Якщо збій повторюється, здійсніть заміну плати управління. Котел обладнаний платою управління, модель та версія якої не збігаються з його модифікацією. Потрібна заміна електронної плати.

Помилка 16. Перегрів котла.

Аварійний термостат подає сигнал. Перегрів може статися через недостатню циркуляцію теплоносія (помилка 02), засмічення теплообмінника або несправність самого термостата. Захист роботи при 98С, відключення аварії при охолодженні до 83C. Включився датчик перегріву (запобіжний термостат) і заблокував роботу агрегату. У моделях Navien Ace датчик перегріву спрацьовує за наступних температур: відключення. 98C; включення 83C. Потрібно дочекатися, поки агрегат охолоне і провести його перезапуск. Несправність або некоректна робота самого датчика з перегріву. Виконати заміну датчика. Обрив ланцюга Датчик перегріву. Блок керування. Виконати заміну датчика. При запуску приладу 3-х ходовий клапан не переключився на контур опалення, а залишився у положенні роботи на контур нагрівання ГВП при закритих кранах водорозбору. Виконати перезапуск апарата, якщо збій повториться, триходовий клапан на заміну.

Помилка 27. Обрив або коротке замикання ланцюга датчика тиску повітря

Датчик канального ланцюга APS. блок керування блоком або KZ. Якщо виявляються несправності, змініть датчик APS. Датчик пошкодження або неправильно працює. Змініть датчик APS. Немає перемикання між контактами APS Sensor та роз’єм керування. Від’єднайте роз’єми та знову підключіть їх, таким чином, досягаючи нормального контакту. Електронна дошка дає невдачу. Виконати перезапуск приладу. Якщо збій повторюється, здійсніть заміну плати управління.

Котел показує помилку 02. Провів перевірку проточника та триходового клапана. Все справно. Підкажіть, у чому ще може бути проблема?

Перевірте датчик перегріву та експлуатацію насоса. Якщо з цим все гаразд, то, швидше за все, проблема в теплообміннику (забитий).

Зламався настінний котел NAVIEN Айс. Коли з’являється на табло помилка 02, одним із вирішень проблеми є необхідність відкриття верхньої заглушки на його корпусі. Поки що мені це допомагає, але явно потрібен ремонт апарату. Тиск газу я перевіряв, з розширювальним баком все гаразд, димар чистий (не розбирав, прочищав дротом і стиснутим повітрям). В даний момент він у роботі, але якщо закрити кришку, знову з’явиться помилка.

Помилка 02 означає, що в системі опалення не вистачає води або ж, можливо, зірвало датчик протоки (в системі турбо). Перевірте датчик каналу, а також фільтр та теплообмінник для чистоти.

В експлуатації газовий котел NAVIEN Делюкс Turbo. Той, який із крутилкою. Працює він майже без тактування та налаштований за температурою теплоносія. Останнім часом він почав працювати якось неправильно. Що потрібно зробити, щоб провести правильне технічне обслуговування? А дивина роботи полягає у трьох наступних моментах. Коли пристрій працює в зимовий режим, я встановлюю його на консоль 60C, і коли вода подається до DHW, я охолоджую його до бажаної температури, змішуючи його холодно. Загалом, така система працює стабільною, але іноді є проблеми. Якщо в системі є дуже слабкий тиск води, то трапляється його перегрів. Зараз, навіть якщо я відкриваю кілька кранів у будинку, він все одно піднімає температуру води до 70-80С, потім вимикається та охолоджує її до 45С. І тому. Потім, через деякий час, він починає згрівати воду, і зберігати його 60с. Є підозри, які потрібно вимкнути гарячу воду, щоб викликати тристоронній клапан. Коли апарат гріє воду на опалення, відбувається схожа ситуація. Встановлюю температуру теплоносія 57С. Він досягає заданого значення і вимикається, замість почати підтримувати. Температура опускається до 52, а потім знову починає зростати. А кілька тижнів тому виникла ще одна проблема. Тепер казан розпалюється не з першого разу. Перемішували тристоронній клапан, очищений фільтр. Потім регулюється мінімальний тиск газу (був нижчий, ніж випливає). Здається, що проблема пішла. Навіть перегрів на ГВП став меншим. Але все одно продовжує бентежити ось що: при роботі на 13К мінімально тиск потрібно налаштувати на 11 мм водного стовпа. І я зараз маю повністю відкручений коригувальний гвинт і тиск близько 200. Що робити з цим, і чи можна якось зменшити його?

Працююча електроніка має дуже неприємну властивість, вона може зависати. Я був встановлений на роботу на кімнатній температурі. За цю зиму трапилося вже два випадки, що він не ввімкнувся, незважаючи на те, що температура в приміщенні стала вже нижчою на 2С, ніж було поставлено. Все-таки спостерігається нестабільність у часі у відкритті клапанів.

Вже більше трьох років експлуатую настінний котел Navien Ace. Останнім часом все частіше і частіше стала з’являтися помилка. Що це може бути?

READ  Котел Bosch 6000 Як підвищити тиск

Помилка 10 вказує на забруднення теплообмінника, а саме, що його частина, яка знаходиться в камері згоряння. Це можуть бути продукти згоряння або інші сторонні предмети, що застрягли між пластинами. Бажано зателефонувати до чарівників для прибирання, оскільки необхідно звільнити всю камеру згоряння для цієї процедури.

Несправність газової подвійної ланцюгової котла Navien Turbo. Останнім часом він почав показувати помилку 11. Це помилка датчика води, і я, здається, навіть не встановлюється.

Помилка 11 означає несправність у системі наповнення з нагрівальною водою. Так, у вашій моделі немає автоматичного клапана, але ця помилка може бути показана після триразового вигляду помилки 02.

Ми майже рік експлуатуємо котел Navien і досі жодних проблем не спостерігалося. Але вчора він вимкнув полум’я і показав помилку 03. Я перевірив газовий шланг. газопостачання в нормі. Тобто газ досягає його, і там він десь застряг. Що це може бути?

Помилка 03 може означати наступне: Слабкий тиск газу. Перевірено на газовій печі. Якщо полум’я не змінюється, то потрібно перевірити доріжку до котла. Для цього краще звернутися до фахівців. настільки безпечніше. Якщо газ у нормі, то потрібно перевіряти газовий клапан або трансформатор розпалювання (саме він дає іскру). Якщо агрегат таки хоч іноді підпалюється, то справа не в трансформаторі. Потрібно шукати, де засмічився клапан. Також можна перевірити всі дроти на урвище або коротке замикання.

Чому може статися помилка 10 у навісного котла NAVIEN Делюкс 24 кВт?

Помилка 10 може з’являтися у кількох випадках. Насамперед необхідно перевірити димар. Можливо, у нього порушена прохідність і вихлопні гази не відводяться нормально. І помилка 10 – цей захист системи. Повітряний датчик працює неправильно. Якщо у вас вже старий агрегат, то єдине рішення – заміна. Нестабільна робота вентилятора пальника. Іноді замість заміни датчика повітря проблему можна вирішити, встановивши трубочку із силікону.

Газовий двоконтурний котел NAVIEN показує помилку 02. Як я розумію, вона означає низький рівень води у системі опалення. Тиск 2 Атм. З чим це пов’язано?

Вся проблема цих моделей без датчика тиску теплоносія. Натомість у ньому встановлено датчик протоки, і якщо рух теплоносія порушено, то агрегат показує таку помилку.

Котел Navien помилка 03

Насамперед позначення помилок можна переглянути в паспорті. Там є і розшифровки помилок, і найпоширеніші способи їх усунення. Багато проблем ви можете усунути самі. Крім цього, помилка 02 може вказувати на низький рівень води. Порушено циркуляцію теплоносія в системі опалення. Рекомендуємо перевірити всі фільтри, і, якщо потрібно, почистити їх. Також можна спробувати усунути повітряний затор, стравивши повітря з радіаторів.

Сьогодні трапилася несправність у побутовому котлі Navien Deluxe. Після того, як у його системі впав тиск, він перестав працювати на нагрівання води (ГВП). Тиск вдалося привести в норму, а він навіть після перезавантаження показує помилку 03. На пульті кран подачі газу перекрито, але за фактом він залишається відкритим.

Помилка 03 вказує на проблему розпалу котла. Найчастіше це трапляється через відсутність газу в системі, але це не єдина причина. По-перше, варто прислухатися, чи є при спробі запуску слабкий тріск. Якщо він є, значить проблему з іскрою можна виключити. Отже, проблема точно у газі. При первинній подачі газу попереду нього завжди йде повітря, яке слід стравити на газовій плиті (робити це потрібно буде доти, доки плита не почне горіти нормально). Крім того, у випадку помилки 03, ви також повинні перевіряти роботу трансформатора запалювання та газового клапана для іноземних включень.

Встановлений газовий котел Делюкс 24K. Я змінив колекцію з насадками в ньому, щоб ви могли працювати на зрідженому газі. Діп перемикач налаштував відповідно. При спробі запустити його газ не спалахує і з’являється помилка 03. З чим це може бути пов’язано?

Найімовірніше, що проблема полягає в тиску газу в балоні. Іноді деяким клієнтам міняли 2-3 жаби на балоні, перш ніж все починало нормально працювати. Тиск газу має становити 300 мм водного стовпа. Але для точної діагностики краще, щоб апарат оглянув фахівець.

У приватному будинку змонтовано коаксіальний котел Асе 16К. При його роботі чути гідроудари та спостерігаються перепади тиску (якщо судити з манометру). При включенні подачі води гаряча вода чергується з холодною водою. У чому може бути поломка?

Насамперед вимагає перевірки та, можливо, заміни, 3-х ходовий клапан. Далі необхідний огляд теплообмінника на наявність накипу. Якщо сильно забитий (дивитися треба з обох боків) – буде потрібно заміна. Якщо підключено другий зовнішній насос, то перевірте наявність гідравців без нього. Якщо такого насоса немає, то проблема саме у триходовому клапані. Можливо, він засмічений.

Чому вода у навісному котлі NAVIEN Делюкс 16К нагрівається на опалення, якщо використовується тільки ГВП? Я підозрюю підтікання 3-ходового клапана, який пропускає воду з ГВП у систему опалення. Індикатор тиску показує тільки тиск у системі опалення?

Триходовий клапан у цих моделях є їх слабким місцем. Але вода через нього проникнути не може, тому що він тільки перенаправляє потоки. Єдине, що він може не до кінця закриватися, тоді вода буде теплою.

Хочу встановити у себе газовий котел Deluxe, причому пусконалагоджувальні роботи хочу зробити сам, без залучення спеціалістів. Скажіть мені, будь ласка, замовляйте дії. Щоб регулювати тиск газу, виникає U-образний тиск рідини, я буду працювати. Після підготовки до цього процесу я маю такі питання. Чому система опалення необхідна для заповнення до тиску 2-2,5 кгс / см2? Я читав, що вал циркуляційного насоса повинен бути перевірений викруткою. Чи так це? Чому? Повітря із системи опалення видаляється тільки через радіатори або є ще якісь способи? Як запустити режим налагодження пристрою?

Потрібно перевірити перевірку тиску газу на вході, а потім перекладіть котел, щоб налагодити режим налагодження та налаштувати максимальне та мінімальне значення в ньому. Так, наприклад, у мене, коли система вимкнена, тиск становить 0,6 Бар, у робочому режимі він піднімається до 1,2-1,5 бар, і по суті більше не потрібно. Коли система заповниться, можна вивернути болт-заглушку з насоса і через неї спустити з насоса повітря (далеко не у всіх моделях можна провернути вал викруткою). У вашому апараті встановлено клапан для автоматичного відведення повітря. Коли насос вийде в робочий режим і піде циркуляція, повітря по собі потроху через нього стравиться. Для режиму налагодження є дип перемикачі: 1 включений. Запуск насоса на 2 години, протягом яких за рахунок циркуляції теплоносія буде виганяти повітря з системи. Потім 1 викл., 2 викл. 3 вкл. Переведення котла до примусового режиму роботи з мінімальною потужністю. Це потрібно для виставлення мінімального значення робочого тиску. Далі 1 викл., 2 вкл. 3 викл. Теж, що й пункт 2, тільки працюємо з максимальною потужністю. І останнє 1 викл., 2 викл. 3 викл Перевірка, якщо все добре, значить, налагодження закінчено. Важливо, всі маніпуляції з Dip-вимикачами можуть бути зроблені лише на повністю вимкненому пристрою.

READ  Помилка hei у пральній машині Samsung

Газові котли навігації та їх ліквідація

Як відомо, не буває нічого абсолютно надійного чи вічного, будь-яке обладнання має тенденцію до виходу з ладу. Вивчаючи, як усунути помилку 03, що видається котлом NAVIEN, не слід забувати і про інші можливі відмови, збої.

Іноді це дрібні несправності, які цілком під силу діагностувати (і навіть виправити) самому власнику. Код «01» акумулює кілька можливих приводів для збою в нормальній роботі, це засмічення контуру опалення, відмова циркуляційного насоса або погіршення нормальної протоки в трубах. Ви можете спробувати усунути цю проблему, стискаючи надлишок повітря з фільтра лінії нагріву. Після цього перевірте насос (робоче колесо та двигун). візуальний обстеження та вимірювання опору обмотки мотора.

При коді «02» начебто все працює: функціонує контур гарячої води, яка справно біжить з крана, але потім раптом різко стає холодною. Причини слід шукати у слабкому рівні води, відмови датчика, банально закритому розподільчому крані. Може барахлити і циркуляційний насос.

Для усунення помилки стравлюють повітря, перевіряють систему циркуляції (двигун), положення запірних вентилів. Не завадить оглянути датчик, але найчастіше причина для несправності котла двоконтурного газового настінного NAVIEN у повітрі системи.

Для коду «10» характерні неполадки у трубках вентилятора, що повітряні: неправильне підключення або пошкодження. Таку ж помилку може викликати забитий димар (різкі пориви вітру), у будь-якому разі, починати потрібно з огляду магістралі відведення продуктів згоряння.

Помилка 03 котла Navien.Можливі причини та способи усунення.

Кодування “05” відповідає відмов у автоматизації вимірювання температури. У цьому випадку перевірте стан провідників, що підключають датчик з карткою контролера. Іноді достатньо, не виконуючи заміну датчика, очистіть контакти або спочатку вимкніть, а потім знову підключіть його.

На додаток до вищезгаданих несправностей, іноді котёл починає шум під час відкриття гарячого крана. Фахівці вважають цю проблему типовою, широко поширеною, і пояснюють її забитим теплообмінником. Кардинальне рішення – заміна вузла, але спочатку можна спробувати його очистити.

Котел Навьєн Помилка 03 що робити [ Як усунути помилку 03 Навьєн ]

Триходовий клапан, що вийшов з ладу, ресурс якого рідко перевищує 4 роки, призводить до того, що котел NAVIEN погано гріє гарячу воду (при нормальній роботі інших систем, включаючи опалювальний контур). Вирішується встановленням нового.

котел, navien, помилка, робити

Рекомендації щодо усунення деяких проблем з основними кодами помилок

Якщо ви придбали газовий котел NAVIEN, помилка “03” не є єдиним кодом, який може бути виданий дисплеєм. З появою того чи іншого коду необхідно звернутися за допомогою до фахівців. Вони можуть усунути несправність або проконсультувати споживача. Однак деякі власники намагаються самостійно виявити несправність та привести обладнання до робочого стану.

Наприклад, якщо виникла помилка “01”, то як причину можна розглядати зменшення протоки або засмічення в системі опалення. Іноді це також вказує на відмову циркуляційного насоса. Для самостійного виходу із ситуації необхідно перевірити фільтр системи опалення на наявність повітря. Найпростішим рішенням буде стравлювання пробок. Наступним кроком буде перевірка продуктивності насоса та котушок для опору. Іноді крильчатка циркуляційного насоса виявляється пошкодженою.

Корисні поради

[Vc_row] [vc_column] [vc_single_image зображення = 7029 IMG_SIZE = 420h200] [vc_column_text] [/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row] [vc_row] [vc_column] [vc_raw_html] JTNDc2NyaXB0JTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ5YXN0YXRpYy5uZXQlMkZxJTJGZm9ybXMtZnJvbnRlbmQtZXh0JTJGXyUyRmVtYmVkLmpzJTIyJTNFJTNDJTJGc2NyaXB0JTNFJTNDaWZyYW1lJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZmb3Jtcy55YW5kZXgucnUlMkZ1JTJGNWQ3YThjOTY3ZWZmZGQwMjM4ODRhMWNiJTJGJTNGaWZyYW1lJTNEMSUyMiUyMGZyYW1lYm9yZGVyJTNEJTIyMCUyMiUyMG5hbWUlM0QlMjJ5YS1mb3JtLTVkN2E4Yzk2N2VmZmRkMDIzODg0YTFjYiUyMiUyMHdpZHRoJTNEJTIyNjUwJTIyJTNFJTNDJTJGaWZyYW1lJTNF [/ vc_raw_html] [/ vc_column] [/ Vc_row]

Помилка Е 03 котла Navien (NAVIEN): отримати консультацію спеціаліста

Відсутність сигналу присутності полум’я або схему датчика полум’я

У газових котлах наявність полум’я на пальнику перевіряється спеціальним датчиком – електродом іонізації. Логіка роботи агрегату полягає у безперервній перевірці наявності полум’я після відкриття газового клапана. Симптоми виникнення помилки 03 на котлах навігації можна розділити на дві групи:

 • безуспішні спроби розпалювання (полум’я не з’являється)
 • розпал відбувається, але полум’я тухне
 • Якщо розпал не відбувається, потрібно перевірити:
 • Тиск газу на вході і виході з газового клапана (може виконуватися тільки кваліфікованим фахівцем за допомогою спеціального обладнання. диференційний манометр)
 • стан електродів розпалювання (відповідність зазору нормі виробника, забрудненість електродів). Норма відстані між електродами становить 3.5-4.5 мм.
 • цілісність ізоляції дроту живлення електрода (візуально можна переконатися в тому, що пробою іскри відбувається саме на корпус газового пальника, а не деінде)
 • правильне налаштування потужності котла на DIP-перемикачі (справедливо за наявності проблеми під час першого запуску котла або після заміни електронної плати)
 • наявність напруги на трансформаторі розпалювання

Перевірте вхідний тиск газу перед газовою арматурою. Тиск газу має бути для NG в межах 10-25 мбар, для LPG в межах 28-37 мбар.

Перевірте дотримання встановлених максимальних значень. та Min. тиску газу на форсунки рекомендованим номінальним значенням. У разі потреби проведіть налаштування котла за тиском. Переконайтеся, що електрод іонізації знаходиться в зоні полум’я.

Невдача правління Правління. Перезапустіть котел, коли ви не зможете вийти, замініть плату керування.

Помилка 27 повідомляє про скелю або коротке замикання схеми датчика тиску APS.

Як усунути помилку 27

Перевірити датчик тиску повітря APS. У разі виявлення несправності ланцюга замінити датчик APS. 2. У разі відсутності комутації між контактами датчика APS та конектором блоку управління, від’єднати роз’єм датчика APS від роз’єму конектора блоку управління, а потім знову з’єднати їх для нормального контакту. 3. Якщо несправно або некоректно працює плата керування, перезапустити котел, при повторному збої замінити плату керування.

Тепер ви знаєте коди помилок, які може видавати котел navien. Звертайтеся до компанії «Санвей» для якісного ремонту котла NAVIEN.

Правила експлуатації та обслуговування

Газове обладнання. високотехнологічний агрегат із насиченою автоматичною системою. Щоб продовжити термін експлуатації та уникнути поломок, необхідно дотримуватись наступних правил:

 • Встановлення котла повинна здійснюватися лише за згодою з вимогами виробника.
 • Матеріали та вузли повинні бути гарної якості.
 • Необхідно проводити перевірку датчиків подачі газу та води перед кожним запуском обладнання. Очищення вузлів потрібно робити регулярно, а не лише у випадку помилки 03 у газовому котлі NAVIEN.

У багатьох ситуаціях обладнання можна відремонтувати самостійно. З метою профілактики рекомендується доповнити агрегат деякими деталями: водяним та газовим фільтром, поліфосфатним або магнітним перетворювачем води. Щоб захистити електроніку, можна підключати обладнання через стабілізатор напруги.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS