Котел nova florida vela compact горить червоним

НОВІ ВИКЛИКИ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ НОВИХ ГОРИЗОНТІВ

Fondital є компанією, що постійно розвивається і дивиться в майбутнє, зберігаючи при цьому традиції щодо своєї історії та своєї території. Цілі на найближчі роки – ще сильніший Accent на потреби клієнта, щоб забезпечити відповіді на будь-яке запитання. Поліпшення послуг та безперервні інвестиції у виробничі процеси та кадрові ресурси для покращення продукції та отримання нових патентів. Компанія Fondital є сучасною та високотехнологічною компанією, що перебуває в постійному русі, яка не зупиняється на досягнутих результатах і завжди прагне досягти нових цілей. Це компанія, яка постійно зростає і продовжуватиме зростати. Це люди, які працюють у компанії та рухають її вперед.

Нові ринкові компанії Fonthital все більше і більше стає світовим лідером у секторі домашнього опалення. Для успішної діяльності на нових ринках потрібен професіоналізм та досвід і лише солідна компанія як Fondital може задовольнити ці вимоги. Росія, Туреччина, Китай – це лише деякі з країн, де Fondital розширює свою торгову мережу.

Газовий котел NOVA FLORIDA Vella Compact CTN 24 AF дим 2-х конт

Nova Florida. торгова марка компанії Fondital з 1992 року. Fondital ― найкращий європейський виробник котлів та радіаторів. Це неодноразово було доведено експертами зі світовим ім’ям та обсягами продажу техніки по всьому світу. Fondital і NovaFlorida мають найсучасніші лабораторії, постійно йде робота вчених для покращення якості запропонованої продукції. Найкращий котел ― це Nova Florida від компанії Fondital. Nova Florida ― 100% складання в Італії.

NOVA FLORIDA Vela Compact найперший у лінійці компанії настінний двоконтурний газовий котел економ класу. Котел призначений для нагрівання приміщень, до 200 м² і забезпечує 12 літрів гарячої води за хвилину. Це європейський стандарт звичайного газового казана на сьогодні. Незважаючи на велику потужність, казан дуже компактний розмір глибина котла всього 25 см. ККД котла з відкритою камерою згоряння (модель СTN) становить 90,6%, а версія із закритою камерою (модель CTFS) видає показник ККД до 93%.

Основні особливості котла NOVA FLORIDA Vela Compact ― сучасний якісний та надійний бітермічний теплообмінник (п’ятитрубний, мідний, принцип “труба у трубі”); ― вбудований у корпус котел, колонка, насос. Група безпеки та розширення танка;. гаряча вода до 12 літрів за хвилину;. компактні загальні розміри котла 400x700x250 мм;. безпека електроніки за запаленням пальника та наявність полум’я;. Діагностика роботи та несправності в світлодіодді;. оптимізаційні функції частоти циклів запуску, заморожування, висоти та насосного анти-замку;. Нагнітальник з перемикачем тиску води, запобіжний клапан, націлений на 3 бари, підрозділ для системи опалення та дренажного крана;. можна підключити віддалений термостат;. Клас енергоефективності 92/42 Див. CTN 24 AF. 2 зірки, CTFS 24 AF. 3 зірки.

Технічні характеристики котла.

Модель ― NOVA FLORIDA Vela Compact CTN 24 AF Тип ― настінний двоконтурний газовий котел з відкритою камерою згоряння ( димохідний ) Номінальна теплова потужність 24,5 кВт Мінімальна теплова потужність у режимі опалення 12 кВт ККД при номіналі 90,6%, КК0 на ― 90% Продуктивність гарячої води ГВС ЛТ 30С ― 10,6 літрів за хвилину Мінімальна витрата в контурі ГВС ― 3 літри за хвилину Максимальна температура у контурі ГВС 58С Об’єм вбудованого розширювального бака 6 літрів Діаметр підключення труб опалення G 3/4 водопостачання G 1/2 дюйма Діаметр димоходу 130 мм Напруга 220В, частота струму 50 Гц Потужність що споживається 80 Вт Ширина х висота х глибина 400x700x250 мм Вага котла 25,2 кг, в упаковці 27,2 кг Виробник ― Fondital під ТМ Nova Florida ― Італія Складання ― Італія Гарантія ― 3 роки з моменту першого пуску котла представниками сервісної служби (послуга платна).

Котел газовий Nova Florida Vela Compact – економічний, надійний двоконтурний котел від концерну з Італії Nova Florida. Котел з бітермічним теплообмінником, насосом та розширювальним баком.

Котел Nova Florida Vela Compact-здатний зробити до 12 літрів гарячої води за хвилину. Потужність котла Nova Florida Vela Compact 24 кВт. Такий запас потужності котла Nova Florida Vela Compact здатний опалювати до 230 м.кв.

За рахунок своїх невеликих розмірів (700х400х250 мм) котел Nova Florida Vela Compact може вписатися в будь-яке заплановане місце установки. Механічне управління дуже зручне тим людям, які бажають вникати у тонкощі електронних налаштувань. Температурні режими котла Nova Florida Vela Compact змінюються простим поворотом ручок регулювання. Система аналогової індикації за допомогою світлодіодів, оснащена навіть функцією самодіагностики та підкаже, у разі зупинки котла, можливу несправність.

Котел Nova Florida Vela Compact оснащений електричним розпалюванням, електронною модуляцією полум’я, захистом від замерзання. Також корисна система, що запобігає заклиненню циркуляційного насоса, буде автоматично, раз на добу, включати циркуляційний насос котла навіть влітку, коли він не працює. При цьому сервопривід триходового клапана котла робить повний оборот, і, відповідно, також захищений від заклинювання на початку опалювального сезону.

Котли

Nova Florida пропонує повний асортимент котлів. Це атмосферні та конденсаційні котли, підлогові та настінні котли, котли невеликий (35 кВт) та високої потужності (35 кВт). Всі вони виготовлені в Італії з високоякісних матеріалів з урахуванням дбайливого ставлення до навколишнього середовища

Котел Nova florida vela compact-короткий огляд.

середовищі. В асортименті є версії різної потужності для виробництва ГВП та/або опалення, з вбудованим або зовнішнім бойлером, з природною або вимушеною тягою. Котли Fondital відмінно підійдуть для побутового, громадського та промислового використання.

DELFIS KC

Настінний конденсаційний котел із проточним нагріванням гарячої води.

DELFIS KR

Настінний одноконтурний конденсаційний котел

DELFIS KRB

Настінний одноконтурний конденсаційний котел із вбудованим 3-ходовим клапаном

DELFIS CTFS. EXTRA EU

Настінний котел з відкритою камерою згоряння та примусовою тягою з проточним нагріванням гарячої води

NIBIR CTFS

Настінний котел з відкритою камерою згоряння та примусовою тягою з проточним нагріванням гарячої води

DELFIS CTN. CTFS

Модель Delfis з двома роздільними теплообмінниками – котел газовий настінний з первинним теплообмінником для нагрівання води в системі опалення та проточним теплообмінником для виробництва ГВП.

PEGASUS SOLAR COMPACT KBS

Модель Pegasus Solar Compact KBS є підлоговим конденсаційним котелом з вбудованим бойлером на 170 л з одним змійовиком. Котел оснащується гідравлічними та електронними компонентами для роботи із системами сонячних колекторів. Котел випускається у версіях для роботи на природному та зрідженому газі.

DRAGO DUAL 35

Модель Drago Dual. це чавунний підлоговий котел, призначений для роботи з дизельним або газовим пальником, які можуть бути придбані окремо, адаптований для систем побутового опалення.Котел забезпечений покращеною системою ізоляції для зниження втрат тепла

ALTAIR RTFS E

Модель ALTAIR RTFS E є газовим одноконтурним підлоговим котелом з чавунним теплообмінником.

ALTAIR RTN T 35

Модель ALTAIR RTN T є підлоговим котелом з чавунним теплообмінником тільки для опалення (r), з відкритою камерою згоряння і природною тягою (tn), робота без підключення до електромережі (t)

ALTAIR RTN E 35

Підлоговий одноконтурний котел з відкритою камерою згоряння та природною тягою

ALTAIR RTN PVE

Модель Altair RTN PV-PVE являє собою одноконтурний підлоговий котел, тільки для опалення. Має чавунний теплообмінник і має електронний пристрій розпалювання (PVE)

ALTAIR RTN E 70

Підлоговий одноконтурний котел з відкритою камерою згоряння та природною тягою

ALTAIR RTN E 36. 70

Підлоговий одноконтурний котел з відкритою камерою згоряння та природною тягою

ALTAIR RTN T 35-70

Модель ALTAIR RTN T є підлоговим котелом з чавунним теплообмінником тільки для опалення (r), з відкритою камерою згоряння і природною тягою (tn), робота без підключення до електромережі (t)

READ  Як встановити духовку в ванні зробити це самостійно

DRAGO DUAL 35-70

Модель Drago Dual. це чавунний підлоговий котел, призначений для роботи з дизельним або газовим пальником, які можуть бути придбані окремо, адаптований для систем побутового опалення.Котел забезпечений покращеною системою ізоляції для зниження втрат тепла

Котел nova florida vela compact горить червоним

Якщо розглядати систему опалення як організм, то котел без перебільшення є серцем цього організму. Так само, як і серце, він розігріває рідину-теплоносій і проштовхує її крізь свою систему артерій та вен, забезпечуючи наше житло теплом. Від якості котла, відповідності його потужності об’єму приміщення та стану його теплоізоляції майже повністю залежить, в яких умовах буде проведений черговий зимовий сезон – у затишному та теплому приміщенні або при холодних батареях в оточенні армії камінів.

Котельне обладнання поділяється на групи за такими ознаками, як тип палива, матеріал теплообмінника, спосіб установки. підлоговий або настінний. Котли твердопаливні з чавунними теплообмінниками призначені для 50-річного обслуговування, але їх експлуатація пов’язана з необхідністю систематично завантажувати нову частину палива та своєчасного очищення від продуктів згоряння, ще один великий недолік такого обладнання є неможливість збереження температури постійного приміщення з довгостроковою відсутністю людей. Рідина (дизель) та газові пристрої вільні від цих недоліків, більш економічні. Газове опалювальне обладнання, крім того, більшість успішно поєднує в собі високу потужність, низьку вагу та розміри, має високу ефективність. Обладнання електронних систем управління, самодіагностика та захист призначені для значного збільшення комфорту та безпеки використання газових котлів. Інша група опалювальних пристроїв. Електричні котли. це найбільш екологічно чиста лінія обігрівачів, практично не шкідливого впливу на об’єкти дикої природи. Ці пристрої можуть бути виконані у двох варіантах. непрямі (трубчасті нагрівачі котли) та пряме нагрівання (електродні котли).

Існують і комбіновані опалювальні прилади, здатні працювати на двох або більше видах палива, забезпечуючи цим безперебійність теплопостачання приміщень у разі неможливості з будь-яких причин роботи котла від основного джерела енергії.

Котел VELA COMPACT, в системі опалення постійно знижується тиск і з’явилася сильна вібрація котла

Запитання: Наш котел VELA COMPACT, настінний, турбований, двоконтурний. Мої питання:

1.максимальний та мінімальний тиск на манометрі?

2.чому йде сильна вібрація під час роботи котла?

3.чому протягом дня падає тиск на манометрі?

Відповідь: Ви поставили питання, а не дали повної інформації про вашу систему опалення. Коли ви встановили котел, скільки років ви його експлуатуєте, що використовуєте як теплоносій (що заливали в систему опалення-воду, антифриз або суміш води з якимось реагентом?), скільки літрів теплоносія міститься у вашій системі, який тиск встановлений у розширювальному бачку вашого котла при запуску і коли ви останній раз цей тиск вимірювали?

Відповідь на мої запитання допомогла б мені швидше визначитися з відповідями на ваші запитання. Спробую визначити причину, описану у ваших питаннях з наявної інформації. І так відповідь на перше запитання, відповідь на нього дано в описі технічних характеристик вашого котла: максимальний тиск сантехнічної води дорівнює 8 бар, мінімальний.0.5 бар, якщо тиск води в системі перевищує максимальні показники на вході в котел необхідно встановлювати додатковий регулятор тиску.

Виробник вашого котла рекомендує встановлювати на манометрі тиск 1 бар.При менших значеннях (до 0.5 бара) котел працюватиме, але буде знижено кількість теплої води в точках розбору. Встановлений у котлі манометр показує тиск теплоносія у вашій системі опалення.

Коли система охолоджена до кімнатної температури, тиск теплоносія повинен бути 1-1.2 бари, при такому тиску виробник рекомендує експлуатувати газові котли Nova Florida серії Vela compact та інших марок настінних нагрівачів.

Залежно від встановленого тиску в розширювальному бачку, кількості теплоносія в системі, тиск при нагрітому теплоносії може досягати 3 бар, саме на такий максимальний тиск розрахований розширювальний бачок у котлі. Робочий тиск розширювального бака залишається рівним 1 бар.

Питання про вібрацію під час роботи котла. Почнемо з очевидного. треба перевірити роботу внутрішнього вентилятора. бували випадки, що просто ослабли гвинти кріплення його до корпусу котла і від цього його вібрація передається на весь котел.

Ну а тепер конкретніше, що залито у вашу систему, якщо антифриз або його суміш із водою, то при температурі нагрівання 50-60 градусів казан починає «гриміти». А відбувається це від того, що етиленгліколь при нагріванні до температури в 60С починає пузиритися і відбувається вібрація в нагрівачі.

При застосуванні антифризів в системі опалення призводить до того, що забивається система підігрівача, тому що використовувати треба тільки спеціально розроблені для систем опалення суміші.

Можливо бруд з води або батарей (до речі чавунні батареї не можна використовувати для автономного опалення через те, що вони вносять «сміття» в теплоносій і для їх нагріву потрібна значна кількість води, а це природно збільшує витрати газу для опалення будинку.

Мій висновок з другого питання: у вас забитий підігрівач, вихід. спробуйте промити, а крайній випадок. міняйте. Інших причин не існує.

Ну і третє питання щодо падіння тиску на манометрі котла протягом дня. Для початку наводимо систему в рекомендований виробником котла стан. Перевіряємо тиск на холодному теплоносії, в розширювальному бачку встановлюємо тиск 1 бар. Вивертаємо в дальній точці системи опалення кран Маєвського та повертаємо туди манометр.

Котел Nova florida vela compact-короткий огляд.

Накачуємо систему опалення з водопроводу до 2 бар, тиск на манометрі котла та манометрі, встановленому на батареї опалення, повинні бути однаковими. Перекриваємо крани під котлом на подачі та звороті, відсікаючи таким чином котел від системи опалення. спостерігаємо за показанням обох манометрів. Ось так ми визначимо в якому контурі відбувається падіння тиску: в самій системі або в котлі. Ну а далі шукаємо причину в стиках та з’єднаннях трубопроводів колу або самої системи опалення та батареях.

Не забудьте перевірити вузол підкачування повітря в розширювальний бачок, падіння тиску може відбуватися через несправність звичайного автомобільного золотника, встановленого в розширювальному бачку, траплялося в практиці. хай щастить.

Опис газових казанів Nova Florida

Величезна популярність, яку мають газові котли Nova Florida, забезпечується: великим діапазоном продуктивності обладнання, можливістю вибору необхідної конфігурації, невеликими розмірами та привабливою вартістю. Все це пояснює, чому опалювальне обладнання компанії Nova Florida настільки популярне у вітчизняного споживача.

Відгук: Газовий котел Nova Florida “Vela Compact”. квартиру гріє нормально, а ось із температурою води перебої

Газовий котел Nova Florida дістався нам від забудовника, він двоконтурний, тобто призначений і для обігріву квартири, і для подачі гарячої води. Як ви можете побачити на фотографії, цей котел займає пристойну ділянку кухонної стіни і вносить деякі корективи в інтер’єр.Перший запуск котла Nova Florida Vela Compact здійснював майстер обслуговуючої компанії (сам запуск безкоштовний, але був підписаний договір, згідно з яким щорічна плата за обслуговування складає 250 гривень). Запуск зайняв близько 15 хвилин, майстер перевірив всі батареї, спустив з них воду, підключив казан і пояснив нам всі правила користування. За бажання котел можна було підключати і самостійно, але тоді не було б гарантійного обслуговування.

За рекомендацією майстра-установника ми купили спеціальне реле, яке захищає котел від різких перепадів напруги в мережі (воно вставляється в розетку і потім через реле підключається вилка від самого котла). Реле досить компактне і коштує недорого, якщо я не помиляюся, ми заплатили за нього близько 130 гривень. До речі, тепер можемо постійно спостерігати на циферблаті поточну цифру напруги у мережі. вона постійно трохи стрибає (232,240 і т. д.).Температуру батарей у квартирі можна регулювати одним тільки поворотом верхнього важеля. Це дуже зручно. якщо на вулиці відлига, ми ставимо на половинку (так немає спеки і економиться газ), ну а якщо вдарили морози. включаємо на максимум. На функцію обігріву квартири у мене жодних нарікань немає, тут Nova Florida Vela Compact нічим не поступається традиційній системі центрального опалення, у квартирі тепло та сухо.З водою ситуація дещо інша, тут у мене є деякі зауваження. Почнемо з того, що вода гріється не завжди, а тільки після відкриття крана з гарячою водою. Т. е. ти відкриваєш кран, на казані спалахує зелена лампочка і вода починає швиденько грітися. Щоб дочекатися гарячої води, доводиться спустити кілька холодної (близько 30-40 секунд). Потім вода стає теплою, за хвилину-дві. окріп, а потім знову холодна-тепла-окріп і так до нескінченності. Чи варто говорити про те, що при таких стрибках душ нормально прийняти просто неможливо (хіба що контрастний). Пару разів було так, що мила голову під краном і мало не ошпарила її. До цього котла потрібно звикнути і навчиться вгадувати температуру води та підлаштовуватись під режим її подачі.Щодо шуму від роботи котла Nova Florida Vela Compact. так, він є, але я б не сказала, що занадто сильний або що занадто нам заважає. Просто кілька разів на добу починає гудіти і відчуваються переливи води у трубах.Загалом двоконтурний котел Nova Florida Vela Compact. гарне рішення для індивідуального опалення в квартирі, незважаючи на дрібні недоліки він цілком справляється зі своїм завданням і дозволяє підключати будь-яку кількість батарей та систему “тепла підлога”.

READ  Електричні печі для двох пальників з духовкою

Відгук: Газовий котел Nova Florida “Vela Compact”. З жіночого погляду

Досить велика, але можна зробити кухонну шафу, в яку вона поміститься. Про всяк випадок пишу може хто не знає (я, наприклад, не знала, дякувати Богу, що нам попався тямущий майстер з виготовлення кухонних меблів, який навіть такі нюанси знав). якщо збираєте котел вбудувати в меблі, то не можна, щоб стіни меблів щільно прилягали до нього. Потрібно, щоб відступ був з усіх боків 10-15 см. це норми безпеки.

Котел 2-х контурний т. е. 1 контур відповідає за опалення, другий за нагрівання води у кранах.Верхня ручка. опалення, якщо воно включене, то горить лампочка, яка до неї ближче. Нижня ручка. вода, горить інша лампочка. На моїй фото видно, що опалення відключено. ручка в положенні “Вимкнено” і лампочка не горить, а лампочка, яка відповідає за підігрів води, світиться.Та ручка, яка відповідає за підігрів води, може бути в різних положеннях. Нам пояснювали, що це тиск води. Потім моя подруга мені спростовувала, що це температура, до якої нагрівається вода. Якщо чесно, я взагалі не бачу ні зміни напору води, ні зміна максимальної її температури, як би я її не крутила. Натиск у нас регулює виключно водоканал, а нагрів води. влітку це окріп, а взимку ванну прийняти можна тільки таку. ну скажемо тепленьку. Крім того, котел влаштований якось так, що якщо Вам треба склянку теплої води набрати, то відкривши кран чекати його доведеться десь пів хвилини, весь цей час тече холодна вода з крана. а лічильник води то вважає. Я часто думаю, що краще б підігріла собі електрочайником воду, щоб, наприклад, вмитися. З душем та сама картина. він у нас завжди контрастний). Увімкнувши кран доводиться чекати доки вона зігріється, змішувач краще повернути у бік гарячої до кінця. так швидше. Потім якщо це літо, то вода нагріється до окропу, намагаєшся знайти більш оптимальну температуру, повертаєш змішувач, але якось не відразу ці дії на нього впливають, коли знову вплинули вода холодна. Ну влітку не замерзнеш. Взимку після включення відразу ситуація та сама, але до окропу вода не нагрівається. Не поспішайте радіти! Купувалися хвилини 2-3. ну може 5 відсилати і все! Вода знову стає холодною і знову потрібно чекати, поки вона зігріється і потім знову 5 хвилин можна помитися. За 4 роки користування я так і не зрозуміла. або я чогось не розумію і роблю не так, або це цей котел так поводиться, або це всі котли так гріють воду.З опаленням простіше. Є ручка, яка відповідає за те, наскільки гарячі батареї будуть у квартирі. Її провертаєш і реально відчуваєш по батареї, що вона стає теплішою.Ще скажу про тиск. Про нього говорять “годинник” на фото. Потрібно за ним уважно стежити, щоб у режимі обігріву воно було не більше 2 (не знаю яких одиниць, взагалі щоб стрілка вказувала на цифру 2 і не більше) і в той же час не менше 1.5. Якщо буде більше 2, то казан потече, якщо менше 1.5, то просто буде відключатися. це теж не здорово, коли на вулиці мороз, ви собі на ніч його увімкнули, а він відключився. прокидаєшся вночі як на північному полюсі. Не кажучи про те, що якщо на вулиці мороз, то котел не можна вимикати (обігрів). можуть луснути труби.Ми мали питання з тиском. Якщо воно впало і котел відключився, то під казаном є гвинт, його потрібно відкрити і стрілка почне рухатися до 2. Якщо помітили, що воно більше 2-х, то потрібно відключити обігрів, відкрити кран на батареї і дати трохи стекти воді, поки стрілка, не підсунеться до 1 (у вимкненому стані).Про надійність нічого хорошого не скажу. Тільки пройшов рік гарантії (всього 1 рік дають гарантії на цей котел) у нас зламався теплообмінник. За його заміну ми заплатили 350 у. е. в еквіваленті. Помітили, що він потік. Майстер прибіг того ж дня, сказав добре, що встиг, що не залило плату інакше ще й плату міняти, ще десь 400 у. е. Також сказав, що раніше ці котли були кращими. Куплені рік тому (як тоді у нас) вже він помітив, що у багатьох ламаються так серйозно. то теплообмінник, то плата.Щоб цього не відбувалося, рекомендують доставити фільтри на воду, яка потрапляє в котел. Я вже не пам’ятаю скільки точно, але повний комплект теж не дешевого картриджі і сіль у них потрібно постійно міняти. краще кілька разів у опалювальний сезон. Ну і звичайно ж разом з котлом потрібно купити пристрій, який реагує на витік газу та звичайного та чадного (яка людина не відчуває, але вона є смертельно небезпечною). Також потрібно купувати прилад, який захищає від перегорання котел, внаслідок коливань електрики в мережі.Взагалі, поки сидиш вдома з дитиною і постійно користуєшся котлом, приймаєш майстра і спілкуєшся з ним, то вивчиш це повністю.Котел не дорогий щодо, так би мовити за ціною, перший прийнятний. дешевше взагалі купувати страшнувато. Але, якщо Ви самостійно думаєте який котел вибрати собі у квартиру чи будинок, то я його не раджу. Крім того, раджу проконсультувати про інших на тему, що до нього потрібно докупити (прилади, фільтри), як довго чекати гарячої води, до яких температур він її нагріє, чи можна це встановити, а напір води, як довго тектиме підігріта вода і на скільки її вистачить. чи вистачить щоб прийняти душ 10-15 хвилин або як у нас тільки на 5 хвилин, ну і про те, як часто ламаються і які поломки.

Поради щодо усунення несправностей із газовим котлом Nova Florida

Газовий настінний котел Нова Флорида нестабільно функціонує в плані нагрівання контуру постачання гарячої води. З крана випливає поперемінно гаряча вода, то холодна. Допоможіть, будь ласка, у чому проблема?

Причини появи порушення функцій судячи з усього такі. Холодна вода може підмішуватися через те, що несправний триходовий клапан. Теплообмінник сильно забруднений. Вам слід зробити його очищення.

З краніка під казаном постійно сочиться вода. Сам прилад не запускається. Що потрібно зробити?

Очевидно, відбувається вихід теплоносія із запобіжного клапана. Ця ситуація означає підвищення тиску в системі. Крім цього, міг бути не перекритий вентиль наповнення системи або рекомендується підкачати розширювальний бак.

Не могли б Ви підказати, чому різко відбувається підвищення тиску, а також діє скидний клапан? Екран висвічує значок опалення в циклі нагрівання приладу. Що може бути?

Є проблема з термодатчиком опалювального контуру. Відсутня нормальна циркуляція у системі опалення.

У чому проблема, якщо часто вимикався котел Nova Florida CTN 24? Наприклад, вчора п’єзопідпал ніяк не спрацював. Профілактику котла робили на початку місяця. Що за несправність?

Ймовірність була великою, тому що проблеми відбулися в процесі диму. Потрібно оглянути димар. Непрацездатність п’єзорозпалу означатиме пошкодження будь-якого компонента через перепад напруги або протікання води.

Будь-хто допоможіть, будь ласка, вирішити проблему з димохідним каналом? Незабаром другу добу, як виникає зворотна тяга, при цьому дим почав валити прямо на кухню. Димар робив я сам. Він виконаний із сталевої труби. Схоже, десь припущена помилка.

Агрегат чудово виробляє гарячу воду, а коли включаєш опалення, вода відразу доходить до кипіння, і апарат йде в збій. Що може бути несправним, і як це усунути?

READ  Газовий котел з мінімальним потоком газу

Імовірно, циркуляційний насос має поломку, збій плати управління, термодатчик несправний. У той же час могла забитися сіточка фільтра.

У режимі гарячого водопостачання прилад почергово подає то гарячу, холодну воду. Ніяк не можу зрозуміти, у чому причина. Як відрегулювати нагрівання води?

Очевидно, існує бруд у системі опалення або для очищення теплообмінника. Крім того, можливий дефект датчика протоки або міг поламатися насос циркуляції.

Головною причиною виступає невірно виконана конструкція димохідної труби. Можливе забруднення сажею, яке різко знижує його ККД. Крім цього, необхідно контролювати витяжні отвори у житлових приміщеннях.

Використовуємо газовий котел Нова Флорида Вела Компакт. Він відразу піднімає температуру до 96 С, але потім блокується по перегріву. Пізніше при його охолодженні виходить на перезавантаження. Як усунути поломку?

Збій функцій з перегріву вказує на нестачу циркуляційного процесу. Попередньо потрібно перевіряти крани радіаторів. Вони повинні бути у відкритому положенні. Потім проводиться перевірка на чистоту фільтра-грязевика, а також рекомендується переконатися, чи не забився теплообмінний пристрій.

Провів монтаж цього агрегату у лютому цього року. Приблизно через кілька тижнів, пристрій раптом почав шум. Поясніть, чому шум у котлі?

котел, nova, florida, vela, compact

Можливо, наявність в теплообміннику. Якщо вода має жорсткість, то в подальших стінках труб радіатора, вапно накопичується.

Nova Copper Nova Florida Vela CTFS 24 AF не починається. Поки ви тримаєте кнопку On/Off, пальник працює. Як тільки ви не виправляєте кнопку, пристрій зникає. Що є причиною розриву?

Швидше за все, термопари або поломка газового клапана. Також відбувається зменшення тиску газу на в’їзному трубопроводі. Іноді є занадто мала напруга електронної дошки.

Існувала несправність. Включення зроблено дуже важко. Видатний пристрій освітлений, але головний пальник відсутній вогонь. Я не можу зрозуміти, що є причиною?

Можливо, пошкодження частин механізму запалювання. Ми рекомендуємо провести технічну перевірку пристрою та очистити пристрій запалювання.

Чому газовий котел Нова Флорида Вела Компакт не вимикається після того, як відбудеться встановлення заданої температури? Нагрівання йде до 85 градусів, після чого впадає в збій. Після виконання перезавантаження проблема починається знову.

Швидше за все, електронна плата несправна, датчик температури котлової води має несправність, зламана датчик на перегрів. Не виключено, що сталося порушення автоматичного регулювання.

Хотілося б дізнатися, чому котел не нагріває воду вище 70С? Ми хочемо підняти температуру, а екран видає, що це максимальне значення. Яким чином наростити нагрівання?

Котел Nova florida vela compact-краткий обзор.

У випадку, якщо прилад не може реалізувати цикл підвищення температури в системі опалення, можна припустити такі фактори. У заданих регулюваннях стоїть обмеження на максимальну температуру нагрівання не більше 70 градусів. Простежується зниження тяги в димарі.

Ми думаємо в заміському будинку для встановлення котла подвійного ланцюга Nova Florida Vela Compact 24. Не могли б Ви підказати, як коректно рекомендується запускати його в експлуатацію?

Для коректного запуску в експлуатацію цього апарата необхідно провести наступні операції. Увімкнути електроживлення приладу. Відкриваємо газовий кран. Потім вмикаємо пальниковий пристрій. Далі налаштувати необхідну температуру.

Бажаємо виконати сервісне обслуговування. Проінструктуйте, як зливати теплоносій з апарату?

Котел Nova florida vela compact-краткий обзор.

Згідно з інструкцією, ця операція реалізується таким чином. Вимкнути прилад від електроживлення. Закриваємо кран газу. Відкрити повітрявідвідник-автомат. Повертаємо кран для зливу. Далі прибрати рідину, що втекла. Також допускається злив води за допомогою запобіжного клапана. Такий клапан розміщено знизу котельного приладу.

Скажіть як можна перевірити функції 3х-ходового клапана? Я думаю, що він погано відкривається. У циклі опалення не може бути довгого акумулятора, а на гарячому водопостачах нагрівання труби для подачі опалення під котлом.

Все вірно, потрібно подивитися триходовий клапан на наявність поганого ходу його штока у проміжному положенні. Також радимо здійснити огляд вашої опалювальної системи.

Встановив та підключив у квартирі котел Nova Florida Altair. До цього вечора працював без запитань. Тепер через 3 секунди після старту агрегат гасне.

Здається, що не може доставити теплоносій у систему. Поясніть, що це фактор неполадки? Імовірним фактором даної несправності є електрод-іонізатор, який не визначає полум’я або немає циркуляції.

Нещодавно виникла проблема з цим агрегатом. У режимі нагріву він став свистіти. Спробував його перезапустити. вийшло, але змін не сталося. Може, хтось підкаже, у чому причина свисту?

У багатьох випадках різкий свист виявляється, коли не за інструкцією виконано регулювання тиску на форсунках пальника. Ми рекомендуємо перевірити фіксовану вартість і правильно, якщо це необхідно.

У газовий котел вчора потрапила вода, і він почав функціонувати зі збоями. Наприклад, встановлюємо довільну температуру, а цикл нагрівання йде від сили до 26 градусів, після чого агрегат встає в аварію. Поясніть, що вийшло з ладу?

Якщо залитий водою блок електронної плати, можна припустити, що друкована плата несправна. Рекомендуємо Вам провести її обнулення за допомогою прямого відключення приладу від електричної мережі. Після цього заново проведіть запуск та перевірте його функціональність.

У роботі апарат такої ж моделі. Зараз при пуску гніт горить 8 секунд, але головний пальник не схоплює полум’я, через що апарат гасне. Як я можу вийти із ситуації?

Виходячи з ваших слів, не працездатний блок розпалювання або неполадки з пальником. Про всяк випадок можна перевірити, чи не порушилося фазування при підключенні до електромережі.

Завершено незалежно у жовтні цього року введення в експлуатацію цієї моделі. Орієнтовно через п’ять місяців перестав працювати контур ГВП, при цьому режим опалення діє нормально. Спробував користуватися гарячою водою, але він лише показує температуру, і виробляти нагрівання зовсім не хоче. Підкажіть, яка причина?

Можна припустити, що проблема у триходовому клапані. Він має бути замінений.

Хотілося б дізнатися, для яких функцій казан оснащений запобіжним термодатчиком?

Цей компонент зупиняє надходження газу в газопальний блок при перегріванні рідини в первинній системі.

Мені порадили вимити та очистити основний теплообмінник. Скажіть мені, що потрібно зробити для того, щоб безпомилково зняти його?

Теплообмінник нескладно знімається з агрегату за допомогою простої викрутки. Ось процес зняття. Зливаємо воду з приладу, використовуючи випускний клапан. Потім спорожняємо систему гарячого водопостачання. Відкрутіть основний теплообмінник кріплення болтів і витягніть його з рами.

Я провів введення в експлуатацію котел Nova Florida Delfis. Імовірно, через три місяці знизився тиск води в апараті. Нерідко він зменшує його і відключається. Тобто зовсім не тримає тиск. Чому не тримає тиск?

Якщо прилад не тримає водяний тиск, можна припустити, що є витік з крана, що підживлює. Коли сталося вимкнення і тиск води різко знижується до нуля, має дефект 3-х ходовий кран.

Розкажіть, як провести прочищення фільтра холодної води?

По-перше, злити воду з контуру ГВП. Друге, викрутити гайку датчика потоку. Потім витягуємо датчик та фільтр із поглиблення. Після цього чистимо від домішок та бруду.

Апарат під час пуску і раніше видавав гудіння, а тепер шум посилився. Спочатку звук виникав короткочасно, зараз чується довше. чувся недовго, з такою проблемою стикався?

Виникнення зайвого гуркоту можна пояснити наявністю мінеральних відкладень усередині теплообмінника, який гріється нерівномірно через неоднакову товщину стінок. Чим більше теплообмінник засмічений, тим гучніше шумить агрегат і відповідно знижується тепловіддача.

Прилад працює, хоча за системою вода, мабуть, не циркулює. Дуже гарячий насос обратки. Чому відбувається нагрівання?

Швидше за все, забруднився фільтр або десь закритий кран, і це гальмує проходження теплоносія. Міг ще зламатися циркуляційний насос.

Від чого перестала нагріватися гаряча вода? Вода з крана витікає дуже тепла. Можете пояснити, у чому справа?

З’ясування проблем ведуть у чергових напрямках. Як варіант, несправність датчика температури гарячого водопостачання, потрібно виконати заміну датчика. Можливо, стався збій налаштувань потужності агрегату для нагрівання ГВП.

Постійно ми помічаємо зрив полум’я під час розпалу. У пальнику бруду немає, димар в нормі, тяга хороша. Де дивитись поломку?

Агрегат не може засікти іскру через поганий імпульс з блоку управління горінням. Тут треба діагностувати дроти від іонізаційного датчика до електрода. Можливо, слід підтягнути його. Може бути дефект ізоляції датчика, яку слід замінити.

https://xn80adiztjfi.xnp1ai/rus/produkt/?good_ID=1701
https://www.novaflorida.com.ru/ru/ua/%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BB%D1%8B
http://www.id4.ru/top/?r=kotlyu=nova-florida
https://blogstroiki.ru/inzhenernye-sistemy-voda-otoplenie-gaz/kotel-vela-compact-v-sisteme-otopleniya-postoyanno-padaet-davlenie-i-poyavilas-silna-vibraciya-kotla/
https://avtonomnoeteplo.ru/otopitelnye_kotly/484-gazovye-kotly-nova-florida.html
https://otzovik.com/review_1535030.html
https://otzovik.com/review_2595424.html
https://teplo-gvs.ru/gazonie_kotly_nova_florida.html [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS