Котел Vaillant Turbotec про помилку f75

Коди помилок газового котла Vaillant, позначення значків та усунення несправностей

Під час підключення, експлуатації та обслуговування опалювального газового котла Vaillant можуть виникнути деякі несправності. Моделі, в яких встановлено електричну систему керування, дозволяють зрозуміти, що спеціально не працює в цій ситуації.

Щоб зрозуміти, що робити в тих чи інших випадках, розглянемо поширені коди помилок газового котла Vaillant, і що необхідно зробити при їх виникненні. Якщо виникло відразу кілька помилок, вони відображаються поперемінно приблизно по 2 секунди.

Позначення значків може починатися з літери F (помилка) або S (стан). Технічні характеристики та коди, притаманні кожній конкретній моделі, прописані в інструкції з експлуатації.

Особливості діагностики

Коди помилок газового котла Vaillant можуть з’являтися не лише при поломці. Деякі значки висвітлюються під час роботи техніки, під час перемикання режимів. Розібратися в періодичності появи допоможуть позначення. Наприклад, якщо код починається з літери “F”. це означає помилку (несправність). Якщо з літери “S”. це стан приладу.

Якщо ви вперше побачили на дисплеї символи, перезавантажте котел. Можливо, це помилка системи. Якщо код знову з’явився, треба мати справу з проблемою та усунути проблему.

Налаштування та налаштування котлів Vaillant

Газовий котел Vaillant Atmotec Pro VUW int 240 3-3 почав видавати помилку F28. Де він стоїть, я йду двічі на тиждень, я знаходжу холодних акумуляторів, червоний діод і помилка F28. Перезапустіть, натиснувши “Видалення збоїв”. на якийсь час допомагає. Може навіть добу без збоїв опрацювати. Але потім все одно F28. Вдалося виявити такі симптоми: 1. Котел може “випасти в помилку” прямо під час роботи пальника на опалення. Тобто ось працює опалювальний котел, жовтий індикатор горить, раптом червоний, помилка F28. 2. Розпалювання працює “через раз”. Буває так: тріск електродів вдвічі довший за “звичайний” (за відчуттями). електроди замовкають. якийсь механічний звук усередині котла (наче щось повертається, відкривається, закривається). знову тріск електродів, тепер уже звичайної тривалості. запуск котла в режимі опалення, нормальна робота. Тобто запуск із другої спроби розпалювання. 3. Все вищезгадане проявляється тільки в режимі опалення. Коли котел працює на ГВП. все нормально. Електроди міняти? Або це щодо газу проблеми?

Встановив та ввів в експлуатацію котел Vaillant 240-3-5 Атмо тек плюс двоконтурний. Запуск здійснював самостійно із включенням усіх необхідних програм. Відпрацював без проблем 2 місяці. Вчора включив водню в два моменти в той же час і почув конкретний бупуючий у пристрої. Вимкнув одну точку і через короткий час все заспокоїлося. DHW встановлено до 39 гр. Після цього я увімкнув водорозбір в одному місці і спробував додати температуру ГВП до максимуму. Після 45 гр. Там був якийсь вібрація пристрою та конкретний бупуючий, як ніби вода кипить. При роботі контуру опалення до 80 гр. нічого подібного не спостерігається. Що це може бути?

Настінний котел Vaillant Atmotec Pro VUW INT 240-3-3 R2 набирає тиск в системі опалення, як це виправити?

Замініть кормовий кран, у мене є кульові клапани за три роки, почали пропускати воду. Ще можливо, через вторинний теплообмінник вода проходить в систему опалення.

Настінний газовий котел Vaillant Turbotec 24 часто вмикався і вимикався, приблизно через 5-7 хвилин. З учорашнього дня працювати став трохи по-іншому. Наприклад сьогодні ввечері протягом принаймні 2 годин не включався, потім включився і працював досить довго. Все що змінилося з того часу. зробив заземлення, якого раніше зовсім не було. Могло лише це вплинути на роботу котла? Або це просто збіг? Газ заведений металевою трубою, але з діелектричною вставкою. Витрата газу за добу залишилася незмінною, температура в будинку не змінилася. І ще ГВС раніше працювало з вимкненням/вмиканням кожні 10-15 секунд, при цьому горіла жовта лампа і блимала зелена. Сьогодні і ГВС вперше запрацювало рівно, без виключення, горіла лише зелена лампочка.

У мене цього року апарат теж працює із блокуванням пальника. Т. Я увімкнувся, наздогнав задану 5, переслідувавши насос (я нічого не поставив до безперервного режиму) 5 хвилин, і якщо температура повернення не потрапила до температури включення, вона припиняється приблизно 5 хвилин (не визначено ). Відмінність від минулого року. Дав потужність від 24 до 14, прикріплюючи силу своїх радіаторів. У квартирі немає заземлення (існує нуля). DHW вимикається під час аналізу води, якщо невеликий канал води та котла не може підтримувати задану температуру на мінімальну потужність (якщо налаштований газовий клапан). Підніміть температуру DHS так, щоб пальник не вимикається. Якщо у вас через котел. Я не бачу ніяких проблем. І якщо на прямій. дискомфортно.

Провели монтаж, встановлення та підключення котла Vaillant Turbotec pro VUW 242-3. Він опалює 200 м2 коштує другий рік минулого року в морози до-15-20 з’їдав 400м3 газу на місяць. Влітку фірма, що продав мені його провела ТО, більше нічого ні в системі опалення, ні в режимах використання не змінювалося. Зараз за місяць за плюсової температури на вулиці апарат спожив 600 м3. Підкажіть, що могло статися та як це виправити?

Могли змінити налаштування газового клапана, може просто через тактування. Поставте кімнатний термостат.

В експлуатації Vaillant Turbotec 24, спалахує помилка f28 що це може бути? Котел перезапускаєш і все працює, але через день. два знову вискакує ця помилка.

Вискакувала така сама помилка. Мучився з цією проблемою тижнів зо три. Котел вимикався через щодня-два. Спочатку поміняли плату, не допомогло, поставили. Згрішив для їжі, поклав трансформатор гальванічним з’єднанням, діелектричним спейсером з газового шлангу. Деякі інші події. Тоді мені порадили витрість з алкогольними контактами (електродами), які спалюють пальника. Після цього проблема мене більше не турбувала.

Не запускається газовий котел Turbotec plus VUW INT 362-3-5, падає в 37 помилку, не запускається вентилятор витяжки відпрацьованих газів. Покажіть, як його можна перевірити? 220 на трипіновий роз’єм подається.

Контрольна плата вийшла з стояння, один на фанат.

Чи можна підвищити температуру повернення, щоб покласти додатковий насос? Оскільки система велика та розрахована була під центральне опалення. Дивно працює пальник, туди-сюди, чутно по звуку, через це я так розумію, і скаче температура. Раніше так не працював, пальник модулюючий, нагнав температуру і підтримує її.

Спробуйте наступне: 1. повернути байпас назад. 2. зменшити потужність опалення настільки, що б зникла помилка. Раз на 60 гр. працює. Вона повинна працювати.

Дайте відповідь, хто знає, в котлі Turbotec 24 кВт повинен бути гарячий теплообмінник вторинний і трубка обратки від насоса (при роботі СО), хоча сама обратка на вході не гаряча. Апарат гріє на 75 град, але за фактом не догріває останні батареї.

Напевно не продавлює насос системи опалення, ось через вбудований байпас ОВ, що регулюється, і йде назад в теплообмінник. Тому останні радіатори та недогріті. Можливо, триходовий дивитися потрібно. Ганяє воду за контуром ГВП.

Atmotec vuw int 240-3-3 видавав помилку f28. Після чищення газового клапана неправильна індикація температури проточної води, більша на 15-20 градусів. Питання, що потрібно зробити, щоб індикація була вірною, з тієї, що виходить із крана?

Ви нічого зробити не можете. Так було і буде завжди. У цього котла немає датчика температури ГВП.

Коли вмикаєш програму P.6, виходить з помилки F75, яка показує несправність деякого клапана. Я правильно розумію, що проблема в тому, що накип зробив свою справу? І потрібно цей клапан між контурами чистити, якщо так, то де він знаходиться та як його зазвичай чистять?

Знайти в інструкції опис помилки F75. Не думаю, що триходовий клапан є її причиною. А шуми справді можуть бути викликані накипом у теплообмінниках. Обслужіть котел із промиванням теплообмінників.

Встановлено turbotec pro vuw 242-3. Чому виставляється ручкою температура гарячої води 55 градусів, він гріє до 75, поки піде в перегрів? Температура виставляється ручкою або потрібно в налаштуваннях зменшити менше 65С 10 (С)? Все влаштовує, але за такої температури утворюватиметься накип.

У цьому котлі немає датчика NTC на контурі ГВП. На екрані відображається температура первинного контуру (як і при опаленні). Т.е. щоб нагріти ГВП до 55, котел тримає у первинному контурі близько 75 у Вашому випадку. У всіх TEC Pro така ситуація. Ручка ГВП. для встановлення температури ГВП. Температура контуру опалення буде не 75, а дещо вищою (на 10-20 градусів), ніж замовлена ​​Вами температура ГВП.

В експлуатації котел Vaillant VUW INT 242-3-5 Turbotec плюс. Є несправність. З нижнього дренажного отвору циркуляційного насоса капає вода теплоносія. Капає зі швидкістю. 1 крапля за 10 секунд. Сам циркуляційний насос не видає сторонніх звуків під час роботи. У результаті було знято голову насоса і виявлено корозію на колбі, яка знаходиться з того ж боку де і обмотка. Як я вважаю, вода туди може потрапити тільки з передньої частини насоса через пробку повітря видалення, через гумову прокладку (цей варіант відпадає, т. до. посадив пробку на льон і бачив, що немає патьоків). І другий варіант. це через тріщину в колбі, але на колбі не було видимих ​​пошкоджень і після очищення була як нова. Через прокладку між равликом та головою. вода не може потрапити в область обмотки, тому цей варіант відкидається. Виправте мене, якщо є якісь ще шляхи попадання теплоносія в цю область. Сам ротор ходить тільки вперед назад, бічних люфтів немає. Але трохи спантеличив той факт, що коли система була заповнена під тиском. при відкриванні передньої пробки повітроудалювача насоса. сам ротор був відведений назад і з цього отвору, без дії викруткою. капала вода. Як я розумію. ротор під тиском повинен був виперти і не давати воді капати і якщо тільки натиснути на нього. вода мала б йти, а при відпусканні. ротор повинен був повертатися у вихідний стан і перекривати надходження води назовні.

Ми провели ремонт так: була замінена прокладка між равликом та головою насоса. Тільки досі не зрозуміло, як вода змогла потрапити всередину голови насоса через дренажний отвір.

Провели монтаж та запуск в роботу котла Vaillant Атмо Тек 24. При розпалюванні пальника п’єзо тріщить секунд 5-8, газ запалюється, п’єзо знову тріщить секунд 5-10, газ тухне, починається друга спроба розпалювання. Відбувається розпалювання так само, як і вперше, далі апарат працює нормально. Очищені прутки п’єзо, вихідні датчики, результати для ні.

Потрібно тиск газу виміряти. Та й технічне обслуговування потрібне.

В експлуатації котел atmotec plus 24, 2008 року. Працював належним чином до цього сезону. Почала випадати спочатку рідко, потім частіше 75. Циркуляційний насос змінювався на оригінал рік тому через стукіт і, отже, люфт ротора насоса. За рекомендацією сервісників повністю промив котел (обидва теплообмінники, почистив усі трубки та датчики) це не допомогло, поміняв датчик тиску, після заміни датчика тиску апарат справно пропрацював 2 тижні, потім знову помилка F75 помилка раз на день, а то й частіше. Загрожує 3 біг, ретельно розібраний, замінив залозу (все зрозуміло, ні крапля). Далі поміняв розширювальний бак на зовнішній 24 л.(порвалася мембрана, притому повторно), включав без стабілізатора (різниці не помітив), взяв з іншого насоса і замінив конденсатор, міряв опору обмоток насоса (отримав 240 і 320 Ом, але точно не пам’ятаю), результату немає, все та ж 75 помилка. Виявив, що на додатковому циркуляційному насосі заклинив ротор (насос стоїть на подачі), замінив його. Немає результату, 75 Помилка, а на 1 Швидкий насос починається 5 разів і падає в 75 Помилка (як я це розумію, він не може створити початковий тиск у системі, щоб запустити котел), починається з 2 швидкостей, але іноді не першим Час періодично знову помилка F75. З спілкування з сервісниками вони мені пропонують замінити ще раз насос, т. до. іншої несправності вони не бачать. Мені й самому здається, що проблема із насосом. Зовнішній бак стояв на звороті, коли виявив, що порвалася мембрана на штатному баку (який усередині котла стоїть), зняв його та підключив зовнішній бак замість штатного бака прямо до модуля насоса (з нього виходить мідна трубка, через перехідник 3/8. 1/2, далі армований шланг і бак стоїть поруч із котлом). Допоміжний насос Aquario AC 324-180, що стоїть на подачі в сантиметрах 50 від котла. До цього стояв Vester, насос не працював весь цей сезон, а може й минулий (заклинило ротор), виявив нещодавно, коли хотів зробити йому ревізію та поміняв. Відповідно, 1-2 сезону котла працювали з вимкненим зовнішнім насосом, останній сезон не така помилка, в цьому сезоні все почалося. Т. е. вплив роботи зовнішнього насоса на періодичність помилки F75. Зараз після підключення зовнішнього насоса помилка вивалюється абсолютно не передбачувано, може працювати 1-2 дні (що вкрай рідко), може не стартувати протягом 4-5 перезапусків поспіль, може вимкнутися через годину, може через 2.

Спробуйте взагалі відключити “допоміжний” насос (якщо і без нього працює). 2. Розберіть старий датчик тиску (без спеціального інструменту, можливо, з руйнуванням кріплення). Вийміть гумову мембрану. можливо, вона буде покрита жорсткою “кіркою” (наслідок експлуатації котла з розведеним етиленгліколем та брудним теплоносієм). Видаліть “кірку” спиртом. Еластичність мембрани повинна відновити, т. е. якщо “кірка” утворюється. то продукти деструкції етиленгліколю будуть переслідувати вас до повного промивання СО від антифризу (це не просто) і датчики тиску доведеться міняти регулярно. 3. Спробуйте трохи “натиснути” сервісний кран подачі котла. можливо стрибки тиску при пуску насоса збільшаться. Насос у Вас від котла PRO, але я цього великої проблеми не бачу. Вбудований обхідний обхід у вашому котлі вже є. Необхідність перемички з чекового клапана надзвичайно сумнівно. Я пропоную котловий насос на 3 швидкість, зовнішній вирубати, спостерігати за процесом. Можливість ідентифікувати час виникнення F75. опалення або ГВП.

READ  Газовий котел з мінімальним потоком газу

Котел Vaillant VUW INT 280-2-5 R3, в експлуатації з грудня 2007 року. Два контури опалення. Симптоми: За минулі пари місяців, ефективність DHW поступово впала. і температура води та її витрата. На цьому тижні помітно впала температура теплої підлоги. температура не піднімається вище за 30 градусів, при цьому температура подачі котла встановлена ​​70 градусів. Температура у радіаторному контурі. аналогічно, але там це можна пояснити. на вулиці зараз тепло, а практично на всіх радіаторах стоять термостатні клапани. Спостереження за роботою котла показало:. помилок не видається;. Коли ви відкриваєте гарячий водяний кран, котельні вимикачі, як це повинно бути в режимі DHW;. У режимі опалення пальник увімкнено за короткий час (від декількох секунд до хвилини). Температура лінії подачі збільшується до встановленого значення (70 градусів), а пальник вимкнено, насос робить, Як це повинно бути випущено, підвищений. Температура “обратки” при цьому практично не зростає і становить 25-30 градусів. Складається враження, що якийсь із датчиків, на мій погляд, передчасно “дає команду” на вимкнення пальника. На який із датчиків звернути увагу? За весь час експлуатації (7 років) жоден із теплообмінників і сам казан не промивається. Є думка промити теплообмінники, при цьому, як я розумію, потрібно замінити кільцеві прокладки (ущільнювальні кільця) на патрубках підключення теплообмінників.

Ваша модель котла не має датчика тиску. Думка про промивання та обслуговування хороша, але не завадить зазирнути і у фільтр на звороті. Я б почав з промивання теплообмінників. Теплообмінник залити кислотою (сіль) півдня, теплообмінники очищають обидва, видаляють всі трубки, очистіть сидіння під ясен, очистіть 3-х шасовий клапан, сітчастий фільтр, де датчик тиску, датчик тиску може бути доручений з родовищами на мембрані, тому необхідно відновити її еластичність. Зробіть цю процедуру та подивіться. Далі мені здається треба дивитися насос.

Несправність газового казана Vaillant Atmotec pro VUW INT 240-3-3. При розпалюванні котла на гарячу воду через кілька секунд після нормального розпалювання проскакує іскра між запальними електродами, різко знижується висота полум’я пальника. Потім, якщо знову проскакує іскра, то пальник гасне та вискакує помилка F28. Якщо пальник працює на опалення і відкриваєш подачу води, все працює нормально, вода гріється. Збільшували подачу газу на газовому клапані, запускали діагностичну програму P1, протирали контрольний електрод. нічого не допомагає. Якщо контрольний електрод нагрітий пальником під час роботи на опалення, то й на гарячу воду пальник працює. При запуску пальника на гарячу воду при вимкненому опаленні відбувається ситуація, описана вище.

Дуже схожий на невеликий струм у ланцюжку розпізнавання спалювання. Струм іонізації не вимірював фахівець у ході свого візиту? 1. Погане заземлення або взагалі його відсутність. 2. Наявність потенціалу на корпусі котла. 3. Несправність стабілізатора або безперебію за наявності такого.

Встановлено та підключено газовий котел Vaillant Turbotec VUW INT 240-3-3 (2007 г. в.). День 3BYE вимкнув нагрівання (загнав температуру). Вчора я залишився, і я не був вдома, я прийшов. Помилка F28 горить. Кожен день на пару годин вимкніть світло, я не знаю, він має якийсь сенс чи ні. Взяв інструкцію, вивчав. Я намагався зробити скидання. не допомагає. Коли увімкнено, він спалює якийсь клапан, як вода. І навіть не відбувається спроби розпалювання, одразу скидається у помилку F28. Якщо перекрити газову магістраль. все теж саме. Ще такий момент у будинку ніхто не живе і газ. плиткою користуються рідко. При включенні газу якийсь час ніби йде повітря, т. до. іноді задує сірник, і конфорка не підпалюється. Може там повітря треба в казані стравити? Або причина у газовому клапані. Що ще подивитися при F28?

котел, vaillant, turbotec, помилку

Наявність газу на казані. Досягти сталого горіння газу на газовій плиті. Потім спробувати запускати котел. Відразу може і не запуститься, доки все повітря з магістралі не стравиться.

Несправність настінного котла vaillant VUW INT 240-2-3 R1. Вчора раптом на панелі спалахнув світлодіод. Нечистили. Я розумію, що він говорить, що він не може горіти полум’я, але чому це відбувається? Ніби його ніхто не чіпав. Розпалювання не йде, полум’я немає. Минулого року робили профілактику. Червоною кнопкою. не реагує.

Один раз помилка не скидалася. вилікував олівцем, натер клавішу із заднього боку, яка притискається до плати.

Практичні рекомендації

 • “Слабка ланка” датчиків тиску будь-якого імпортованого котла, а Vaillant не є винятком. чутливий елемент (мембрана). Зарубіжні розробники орієнтуються свого покупця, не враховуючи нашу специфіку. Це стосується якості води, що заповнює опалювальний контур. Згодом при підвищеній жорсткості теплоносія РТІ стає «дубовою» і втрачає чутливість до зміни напору циркулюючої рідини. Датчик (реле протоки) справний, але помилка котла f75 періодично з’являється. Причина – мембрана не реагує на незначну зміну тиску.

Доцільно замовити та встановити в котел Vaillant німецький датчик нової модифікації (артикул 0020023721). ), зате гарантія на нього 5 років, а проблема з появою помилки f75 через «капризи» реле протоки буде вирішена назавжди. Воно зроблено так, що засмічення виключено: особливий матеріал мембрани, полімерне заповнення порожнин у корпусі датчика.

Якщо у вас є досвід та методи, як виправити помилку f75 котла Vaillant або що потрібно зробити, на основі свого досвіду. пишіть у коментарях до цієї статті, ми постараємося розглянути ваш варіант і докладно розібрати його в цій статті або одній з наступних статей. Можете також надсилати фото та відео з коментарями та описом.

Як усунути помилку F75 на казані Vailant?

Помилки котлів Vaillant Turbotec

Проблеми з розпалюванням котла Vaillant Turbotec. Не йде газова суміш у пальниковий вузол. Імовірно, запірний вентиль закритий. Рекомендуємо відкрити кран, що розташовується на газопідводній косильній волосіні. У разі виконання первинного запуску з трубопровідної косильної волосіні слід вивести повітря. Перевірте параметри тиску газу, що надходить до пальника. Рекомендований тиск від 18 до 20 Мбар. Далі провести перевірку коректності налаштувань мінімального та максимального тиску палива на форсунках. Регулювальні показники перераховані в інструкції з монтажу. Якщо потрібно, налаштуйте котел. Дефект газового клапана. Якщо зафіксовані поломки, клапану газу необхідна заміна. Електрод контролю полум’я працює неправильно, або він пошкодився. Знадобиться його діагностика на наявність забрудненості. Виправте розрив між вузлом пальника та електродом керування полум’ям, якщо потрібно. Газова арматура зламана. Діагностувати котушки в газовому клапані для виявлення передбачуваного замикання або урвища. При будь-яких пошкодженнях поміняти газовий клапан. Клапан газу починає залипати. Вставити в штуцер, що розміщується на передній частині клапана, обрізок шланга та сформувати посилений тиск. Недостатня потужність розпалювання. Виконуйте коригування потужності розпалювання за допомогою сервісного меню. Функціональний збій або вихід із ладу плати електроніки. Припинив роботу розпалюючий трансформатор. Проведіть обнулення приладу. Коли помилка F28 з’являється знову, електронну плату слід змінити. Виконати перевірку на заземлення. У корпусу не повинно бути заряду. Надлишок конденсату може спричинити заблокування котлоагрегату. Прочищайте від конденсату камеру згоряння, електрод, що контролює полум’я, та блок пальника. Некоректна робота електрода, що контролює полум’я. Плата електроніки визначила полум’я, але горіння немає. Огляньте проводку електрода контролю полум’я. Можуть бути зноси та розриви. Оглядається ланцюг від іонізаційного електрода до плати керування на наявність короткого замикання. Іонізаційний електрод зачіпає газопальниковий пристрій. Порушено плату управління. Її необхідно змінити.

Котел Vaillant Turbotec перегрівається. Температура аварійного термореле не менше 105С. Якщо в даний час повідомлень на розпалювання немає, значить помилка F20 не ідентифікується. Пристрій пальника виходить через зростаючу температуру системи опалення, однак теплообмінник не зупиняється. В опалювальному циклі 90 С для циклу гарячого водопостачання 95 градусів. Котел заблокований автоматичним, якщо протягом 15 секунд. температура запобіжного термостата стане більшою за 105 С. Якщо датчик термостата буде реєструвати в циклі опалення або захисту проти зледеніння температуру більше, ніж 105 С, електроніка котла відмірює затримку орієнтовно 30 секунд. Якщо протягом цього періоду температура захисного термостату та датчика на регенерації можна зменшити до ста градусів, модуль автоматизації дасть помилку. Зупинка роботи котла Vaillant Turbotec здійснюється при запиті на розпалювання газового пальника. Якщо у фазі формування полум’я захисний термостат має температуру понад 105°С, котел увійде на 10 секунд у режим очікування, і лише після цього подає сигнал про несправність. Запускається температурний датчик контуру опалення або захисний термостат, що вимикає прилад. Аварійне термореле здійснить увімкнення після підйому температури понад 105 градусів. Ви повинні чекати охолодження пристрою та перезапустіть його, застосував кнопку скидання. Непрацездатність чи збій роботи термостата захисту. Рекомендуємо вам його змінити. Незначна циркуляція води основного контуру. Для системи опалення перевірте тиск. Його значення в охолодженій системі мають бути 1,2 Бар. Велике повітря в опалювальних трубах. Звільнення від системи надлишку повітря через кран. Немає циркуляції. Відкрийте повністю відключені елементи, які запобігають правильному циркуляції води. Перегрівання термостату димових газів. потрібно перечекати, щоб датчик термостата охолоне, далі здійсніть перезапуск.

Порушення функцій циркуляційного водяного насоса. Насос не може вийти на необхідні оберти. Протестуйте номінальну напругу та параметри електроживлення. Якщо в мережі перепади напруги, котел підключається до мережі із застосуванням стабілізатора. Діагностика опору обмотки статора циркулюючого насосу двигуна для розриву або короткого замикання. Циркуляційний двоступеневий насос працює гладко, але тиск недостатньо. Мабуть, робоче колесо має несправність. Якщо з’являється несправність, насос слід замінити. Насос не виконує обертання, проте надходження до нього стійке. Я діагностую насос, це, ймовірно, сталося. Демонтуйте заглушку, після цього повертайте вал ротора електродвигуна. Немає жодного циркуляційного насоса харчування. Електронна дошка має несправність. Ви повинні перезапустити котел. Якщо несправність повторюватиметься, замініть плату управління.

Збій функцій датчика температури контуру опалення. Є пошкодження електроланцюга або замикання термодатчика опалювальної системи. Коли розривається електроланцюг NTC датчика, сигнал не надходить, через що плата управління надсилатиме команду для вимкнення газового пальника.

Датчик температури водопостачання гарячою водою пошкоджено. Під час присутності пошкодження або короткого замикання датчика електричної температури гарячого водопостачання з циклом п’яти секунд, газовий шліфувальний пристрій не буде світитися в циклі приготування гарячої води. Котел Vaillant Turbotec не перестане функціонувати на опалення. Температурний датчик гарячого водопостачання несправний.

Помилка F22 (F24) повідомляє, що показник тиску системи знижений. Основні фактори виникнення цієї несправності: мінімальний тиск води в контурі опалення. Поганий контакт між дошкою керування та мінімальним реле тиску. Несправний пресостат. Перш за все, ви повинні з’ясувати значення манометра тиску. Дуже часто проблему можна виключити за допомогою підживлювального крана, призначеного для заповнення водою системи опалення. Коли збій повторюється знову, то, швидше за все, є витік теплоносія. Негерметичним може бути гідравлічний насос, первинний теплообмінник, скидний клапан, пошкоджені ущільнення та прокладки, підживлювальний кран та інші деталі. Ви можете визначити візуальні гідрокомпоненти.

Слабка тяга. Для стійкої та безпечної роботи приладу необхідно організувати тягу для видалення газів, що відпрацювали, щоб не відбувалося їх потрапляння в приміщення. Виведення газів контролює автоматикою, і якщо відбуваються будь-які проблеми, спрацьовує датчик-реле тяги, і котел зупинить роботу. Основні чинники, що сприяють відсутності тяги: звужений діаметр неточності каналу димоходу під час встановлення, блокування, льоду на стінах. Обмеження розміру димоходу є чинником зменшення тяги. Перевищення максимальної довжини димаря. Рекомендується ретельно вивчити інструкції щодо використання газового котла Vaillant Turbotec та дотримуватися відповідних вимог. Занадто розширена горизонтальна секція труби димоходу може спричинити відсутність необхідної тяги. Датчик проблеми. Якщо створити в трубці, що підводить, розрядження, то можна почути характерне клацання. Контакт контрольної дошки з датчиком у напрямку, є конденсат, а також неправильне кріплення труб з датчиком Pneummatore.

Неправильна робота вентилятора. У роботі вентилятора було засмічення. Немає змащування на шанувальній вал, тому він має низькі рев. Немає контактів між вентилятором та борту управління.

Проблема з запалюванням. Він виділяється, коли відбувається запалення або ослаблення пальника полум’я. Потрібно зробити діагностику з’єднань між блоком розпалювання, електродом полум’я, а також між платою управління і газовим клапаном. Головним фактором зриву полум’я є слабка тяга.

Популярні несправності газових котлів Vaillant

У процесі експлуатації обладнання постійно виникають ситуації, коли той чи інший вузол виявляється під збільшеним навантаженням і може вийти з ладу.

Ситуації можуть виникнути різні, але більшість з них можуть бути систематизовані і класифіковані як найбільш типові. Виробник дбає про надійність роботи своїх агрегатів.

Дизайн кожної установки містить набір спеціальних датчиків, які стежать за статусом певних частин та повідомляє користувача, коли з’являються невдачі режиму або невдачі одного чи іншого елемента. Ці датчики складають систему самодіагностики, яка дає сигнали електронній панелі керування.

Наявність такої системи значно полегшує процес локалізації несправності, що виникла, дозволяє виявити її на ранній стадії. Код помилки має пріоритет перед іншими системними повідомленнями та виводиться на дисплей у будь-якій ситуації.

Це полегшує ремонт та забезпечує збереження дорогої техніки.

Знаючи коди помилок котла Vaillant, можна діагностувати майже будь-яку несправність. А маючи досвід ремонту опалювального обладнання, ніщо не заважає впоратися з поломкою самостійно. Коди висвічуються на цифрових індикаторах, являючи собою двоцифрові цифри з літерою F. Розберемо їх докладніше.

Помилка F28

Досить поширена помилка, що виникає при неможливості запуску блоку розпалювання. Як результат, обладнання не може розпочати роботу. Помилка F28 у котлах Vaillant може вказувати як на поломку системної плати, так і на несправності інших вузлів – високовольтного трансформатора розпалювання, газового магніту, газового клапана, датчика розпалювання та багато іншого. З’являється вона при обриві провідників або недостатньому тиску в магістралі. До її появи часто призводить банально закритий газовий кран.

Щоб виправити помилку F28, виконайте такі дії:

 • Перевірте всі електричні з’єднання.
 • Тестове газове обладнання.
 • Переконайтеся, що постачання газу до віллантного котла.
 • Видаліть забруднення з датчика розпалювання.

Якщо всі вузли цілі, велика ймовірність помилки безпосередньо на системній платі. У цьому випадку необхідно звернутися до сервісу Vaillant для її ремонту або повної заміни.

READ  Алюмінієвий чайник нагрівається на газовому пальнику

Помилка F75 може також вказувати на проблеми з датчиком тиску води. він не може визнати збільшення тиску після початку насоса.

Помилка F75

Інший загальний знак поломки. Помилка F75 у вайяльських котлах вказує на задачі тиску в системі опалення. Це відбувається після запуску циркуляції. Зазвичай у разі тиск піднімається десь на 0,2-0,4 атмосфери. Якщо цього не відбувається, проблема може критися у неправильному монтажі системи. Для початку необхідно перевірити працездатність та правильність підключення розширювального бака (експанзомату), після чого провести розвітрювання контуру.

Після цього перевіряємо працездатність насоса. він повинен гнати теплоносій за контуром. Несправний насос підлягає заміні, зазвичай вони не ремонтуються.

Помилки F0, F1, F2, F3 та F4

Перші два виникають у нагрівальних котлах, вайллент, якщо датчик температури теплоносія (датчик NTC) не вдався. Його необхідно замінити датчиком аналогічної моделі. Незважаючи на відсутність вібрацій, з ладу можуть вийти і сполучні провідники – перевірте їхню цілісність мультиметром. Також слід оцінити якість з’єднань, оглянути сполучні штекери – нерідко коди з’являються через окислення контактів. Коди F2, F3 та F4 виникають через датчик накопичувача.

Помилки F5 та F6 (а також F15 та F16)

Цей код притаманний котлам Vaillant серії Атмо з атмосферними пальниками. Він вказує на поломку датчика тяги або на обрив у сполучних дротах. Рекомендуємо перевірити цілісність провідників, протестувати сам датчик. Якщо поломка виявилася після розбирання-складання обладнання, перевіряємо правильність всіх з’єднань. У турбованих агрегатах виникають коди F15 та F16.

Коди F10 та F11

Їхня поява означає виникнення короткого замикання в ланцюгах датчиків температури подачі та обратки. Перевірки потребують не тільки дроти, а й самі термодатчики. Аналогічно тестуємо роз’ємні з’єднання.

Помилки F13 та F14

Якщо на цифровому індикаторі з’явився один із цих кодів, значить, стався перегрів теплоносія – він нагрівся до температури 130 градусів. Для котлів Vaillant це значення є критичним, тому обладнання відразу відключається. Якщо вода в контурі явно прохолодніша, сталося коротке замикання в самому датчику або в проводах, що з’єднують.

Код F20

Вказує на проблеми із датчиком температури подачі. Він потребує перевірки, аналогічним чином перевіряються всі з’єднання. У деяких випадках код вказує на перегрів теплоносія.

При помилці F22 необхідно протестувати всі ланцюги, що відповідають за роботу циркуляційного насоса і датчика тиску теплоносія в контурі.

Коди F22, F23 та F24

Помилка F22 є загальною, вказуючи на різні несправності. Вона з’являється за відсутності води в контурі опалення. Вода може витекти через дрібні щілини та тріщини, також можливі проблеми з пресостатом та циркуляційним насосом. У поодиноких випадках винна системна плата.

F23 при першому запуску вказує на проблему з теплоносієм – його мало або монтажник примудрився переплутати труби подачі та обратки. В інших випадках винуватцем є циркуляційний насос, що вимагає перевірки та заміни. Код F24 вказує на занадто високу температуру теплоносія в трубі, що подає – перевіряємо насос, датчики температури та ланцюга. В останню чергу грішимо на плату.

Помилка F25

У котлах Vaillant вона вказує на надто високу температуру продуктів згоряння в димоході. При реєстрації перегріву обладнання вимикається. Якщо газове обладнання та теплообмінник працюють, тестові датчики та електричні з’єднання.

Код f27

Деякі помилки в котлах Vaillant вказують негайно кілька можливих несправностей:

 • Вийшов з ладу датчик наявності полум’я – незважаючи на відсутність вогню, котел його «бачить».
 • Молився електромагнітний газовий клапан.
 • Існувала серйозна невдача в робочій раді.

В останньому випадку відключаємо обладнання, вичікуємо кілька хвилин, запускаємо повторно.

котел, vaillant, turbotec, помилку

Поява помилки F29 можлива при порушенні операції системи запалювання. перевірте всі його вузли.

Помилка F29

Відрізняється поширеністю та з’являється при банальному падінні тиску в газовій магістралі та при повному припиненні подачі газу. Внаслідок цього полум’я зникає, обладнання відключається, на табло з’являється вказаний вище код.

Помилка F32

Характеристика виключно для конденсаційних котлів Vaillant. Діагностує несправність вентилятора, який відповідає за видалення продуктів згоряння. У цьому випадку перевірте вентилятор і підключення дротів. Іноді винною виявляється електронна плата, що керує обладнанням.

Помилки F35 та F36

При появі вказаних кодів відчиніть вікна та провітріть кімнату, уточніть наявність сторонніх запахів. Цілком можливо, що продукти згоряння замість димаря потрапляють прямо в приміщення. Коди відображаються на дисплеї і в тому випадку, якщо порушено надходження свіжого повітря. Ситуація характерна виключно для віллантних атмосферних котлів.

Код F61

Серйозна помилка, пов’язана з роботою газових клапанів. Вказує на їх несправність та на поломку електронної плати. В окремих випадках код відображається при обриві з’єднувальних проводів.

Код F62

Котел «бачить» полум’я довше за чотири секунди після закриття газового клапана. Можливі причини:

 • Зламався клапан. його необхідно відремонтувати, а краще повністю замінити (може призвести до витоку).
 • Необхідне прочищення пальника.
 • Виник збій у роботі системної плати – перезавантажуємо або тестуємо у найближчому сервісі Vaillant.

Коди F74 та F74

Несправність датчика тиску води в контурі опалення. В цьому випадку модуль підлягає заміні, тому що віддає неправильні дані.

Ремонт котлів Vaillant

Газовий котел vaillant turbotec pro в будинку досить давно. Іноді робимо профілактику (чистку), викликаємо майстрів. Після такої профілактики агрегат став втрачати тиск і вимикатися, якщо довго користуватися гарячою водою. Витоків ніде немає. Майстра викликали двічі, нічим не можуть допомогти.

Нагрівається вода в системі опалення, повільно гріє, хвилин 5 всього. Доходить до 65 градусів, вимикається, і буквально за кілька секунд відразу падає до 55, потім плавно йде. Чому так різко падає температура? Або це не та температура на дисплеї котла. Або дійсно така велика витрата тепла? Але чому саме верхня межа?

Після вимкнення пальника насос продовжує працювати (підвищений), а датчик температури приходить до датчика температури.

У роботі стінової міді Vaillant Atmotec Pro. Тепер холодно приїхав.25. Нагріває максимум 75 градусів. Читав, що можна поставити до 85 через сервісне меню. Не знайду, як це зробити, підкажіть!

Вже другий день казан поводиться дивно. Atmo 240-3-3 pro двоконтурний. У процесі нагрівання води в районі теплообмінника з’являється звук, ніби там пара болтів по ньому циркулюють. е. прямий гуркіт якийсь. Якщо включити гарячу воду, то цей шум з’являється через 10 секунд, як нагріється як слід, а в режимі опалення те саме, але через трохи довший проміжок часу. Чим вище ставлю температуру (в будь-якому режимі), тим гучніше торохтить. Апарату два роки та пара місяців. Обидва грязевики (холодна вода) та озброєння системи опалення перевірив – чисті. Т.е. жовті, звичайно, але жодного шматка накипу звідти не вивалилося, тільки дрібні піщинки накипу. Тиск у котлі періодично пропадає потроху, явної течі я ніде не знайшов, тому просто підливаю при необхідності (два-три рази на тиждень). Тиск тримаю на рівні 1.2. Помилок не видає, вода тепла. Вода, одразу скажу, у нас жорстка. Знімав передню панель, переглядав на предмет явного деренчання чогось дотику: все гаразд. Звук не від насосу. Зміна його швидкості обертання теж особливої ​​ролі не відіграє. В системі є два вузли теплої підлоги зі своїми насосами. Не підкажете, що подивитися та виправити?

Я б почистив первинний та вторинний теплообмінник.

Підкажіть, для настінних газових котлів Vaillant, чи є реальні/фактичні відмінності на краще в новому поколінні turboTEC plus VU/5-5 порівняно з /3-5?

Найголовніше, це замінено газовий клапан Honeywell з кроковим двигуном на Sit845 Sigma.

Газовий котел Vaillant 240 5-5, в експлуатації перший сезон. При запуску обслуговуючою компанією було підключено лише електричний провід. Налаштування залишилися заводські, за винятком потужності (поставив 12) та відключив режим “Comfort”. Питання щодо опалення. Протягом дня агрегат працює справно, але в якийсь момент спалахує пальник на опалення, температура швидко піднімається і секунд через 15 вимикається. Проходить хвилин 5, і він знову запускається в такому режимі і може так пропрацювати деяку кількість часу, батареї остигають. Тиждень тому я працював у цьому режимі всю ніч, поки немає помилок. Роблю скидання, і він запускається, як і повинен. Є інший варіант, щоб котел перейшов на нормальний режим. Коли спалахує пальник, і він швидко набирає температуру, я в цей момент відкриваю кран з гарячою водою, він переходить в режим ГВП і сік. через 10 закриваю. Після цього він уже працює, як і має. 5 хвилин гріє, 5 хвилин відпочиває. До ГВС питань немає. У будинку 2.х трубна система опалення, стабілізатор STIHL, 2 контури заземлення. Газовщики вперше послалися на заземлення, на платі утворюється статичне напруження і дає збій, тому два контури. Вже починає дратувати. Якщо хтось стикався, підкажіть, у чому може бути причина.

Опишіть проблему військовослужбовців, якщо установка виконується нормально, а умови експлуатації відповідають рекомендованому виробнику, а потім змінити несправний елемент, не чекаючи ремонту. Головне, що на місці ретельно подивиться і визначає заявника на заміну з найбільшою ймовірністю.

Помилка F-75 котла Vaillant Повна методика її самостійного усунення Газовий котел Vaillant

Розкажіть мені про коригування котла Vaillant 28 кВт Турботек. Батареї та тепла підлога (мало). Запускаю за паспортом тиск у системі 1,2 (за паспортом на холодну 1,0-2,0 на холодному пуску). Набирає температуру носія 75 градусів, тиск у системі 3,5 атмосфери (моргає електронний датчик, аналоговий датчик показує значення у червоній зоні). Витримую тиск до 1,5 атмосфери, Набирає температуру до заданої в будинку, котел відключається, тиск води падає до 0,5 атмосфери, агрегат повторно не запускається (типу сухе горіння). Я додаю воду (годування), вмикає, набирає до 75 градусів, знову рухає тиск, скинути воду вручну до 1,5 атмосфери, охолоджуючи воду після вимкнення пристрою та палива. Підкажіть, будь ласка, як відрегулювати?

Потрібно або налаштувати розширювальний бак або він налаштований, але не вистачає обсягу для вашої системи. Розширювальний бак призначений для компенсації розширення води. Вкажіть площу, приблизний об’єм системи, зовнішній бак є? Якщо робили пуск самі, обов’язково запустіть воду в насос, відкрутивши гайку на передній частині насоса при вимкненому живленні та відкрийте автоматичний відвідник повітря.

Несправність газового казана Atmotec vuw int 240-3-3. Випускав помилку f28. Після чищення газового клапана неправильна індикація температури проточної води, більша на 15-20 градусів. Питання, що потрібно зробити, щоб індикація була вірною, з тієї, що виходить із крана?

Ви нічого не можете зробити. Так було і буде завжди. Цей котел не має датчика температури DHW.

Коли вмикаєш програму P.6, вилазить помилка f75, яка показує несправність якогось клапана. Я правильно розумію, що проблема в тому, що накип зробив свою справу? І вам потрібно очистити цей клапан між контурами, якщо так, де це таке, і як вона зазвичай чиста?

Знайти в інструкції опис помилки F75. Не думаю, що триходовий клапан є її причиною. А шуми справді можуть бути викликані накипом у теплообмінниках. Обслужіть котел із промиванням теплообмінників.

Mounted Turbotec Pro VUW 242-3 котла. Чому виставляється ручкою температура гарячої води 55 градусів, він гріє до 75, поки піде в перегрів? Температура виставляється ручкою або потрібно в налаштуваннях зменшити менше 65С 10 (С)? Все влаштовує, але за такої температури утворюватиметься накип.

У цьому котлі немає сенсора NTC на схемі DHW. Екран відображає температуру в первинній ланцюзі (а також при нагріванні). Т.е. щоб нагріти ГВП до 55, котел тримає у первинному контурі близько 75 у Вашому випадку. У всіх TEC Pro така ситуація. Ручка ГВП. для встановлення температури ГВП. Температура контуру опалення не буде 75, але дещо вища (на 10-20 градусів), ніж температура, що замовила температуру DHW.

В експлуатації котел Vaillant VUW INT 242-3-5 Turbotec плюс. Є несправність. З нижнього дренажного отвору циркуляційного насоса капає вода теплоносія. Капає зі швидкістю. 1 крапля за 10 секунд. Сам циркуляційний насос не видає сторонніх звуків під час роботи. У результаті було знято голову насоса і виявлено корозію на колбі, яка знаходиться з того ж боку де і обмотка. Як я вважаю, вода туди може потрапити тільки з передньої частини насоса через пробку повітря видалення, через гумову прокладку (цей варіант відпадає, т. до. посадив пробку на льон і бачив, що немає патьоків). І другий варіант. це через тріщину в колбі, але на колбі не було видимих ​​пошкоджень і після очищення була як нова. Через прокладку між равликом і головою. вода не може потрапити в область обмотки, тому цей варіант відкидається. Виправте мене, якщо є якісь ще шляхи попадання теплоносія в цю область. Сам ротор ходить тільки вперед назад, бічних люфтів немає. Але трохи спантеличив той факт, що коли система була заповнена під тиском. при відкриванні передньої пробки повітроудалювача насоса. сам ротор був відведений назад і з цього отвору, без дії викруткою. капала вода. Як я розумію. Ротор під тиском повинен був витягнути, а не давати воду капати, і якщо натиснути тільки на ньому. вода мала б йти, а при відпусканні. ротор повинен був повертатися у вихідний стан і перекривати надходження води назовні.

Ми провели ремонт так: була замінена прокладка між равликом та головою насоса. Тільки досі не зрозуміло, як вода змогла потрапити всередину голови насоса через дренажний отвір.

Провели монтаж та запуск в роботу котла Vaillant Атмо Тек 24. При розпалюванні пальника п’єзо тріщить секунд 5-8, газ запалюється, п’єзо знову тріщить секунд 5-10, газ тухне, починається друга спроба розпалювання. Відбувається розпалювання так само, як і вперше, далі апарат працює нормально. Чистил стрижні п’єзо, датчики на виході, результатів жодних.

Потрібен тиск газу для вимірювання. Та й технічне обслуговування потрібне.

В експлуатації котел atmotec plus 24, 2008 року. Працював справно до цього сезону. Почала випадати спочатку рідко, потім частіше 75. Циркуляційний насос змінювався на оригінал рік тому через стукіт і, отже, люфт ротора насоса. За рекомендацією сервісників повністю промив котел (обидва теплообмінники, почистив усі трубки та датчики) це не допомогло, поміняв датчик тиску, після заміни датчика тиску апарат справно пропрацював 2 тижні, потім знову помилка F75 помилка раз на день, а то й частіше. Загрожує 3 біг, ретельно розібраний, замінив залозу (все зрозуміло, ні крапля). Потім змінював резервуар для розширення до зовнішнього 24 л.(Мембрана зламалася, крім того, повторюється), включена без стабілізатора (не помітив різницю), взяв з іншого насоса і замінив конденсатор, виміряв опір обмоток насосів (отримано 240 і 320 Ом, але я не пам’ятаю точно), немає результату, одна ж 75 помилка. Виявив, що ротор застряг на додатковий циркуляційний насос (насос знаходиться на постачанні), замінив його. Результату немає, 75 помилка, причому на 1 швидкості насос 5 разів стартує і звалюється в 75 помилку (як я зрозумів, він не може створити початковий тиск у системі для запуску котла), на 2 швидкості стартує, але іноді не з першого разу, періодично знову помилка F75. З спілкування з сервісниками вони мені пропонують замінити ще раз насос, т. до. іншої несправності вони не бачать. Мені й самому здається, що проблема із насосом. Зовнішній бак стояв на звороті, коли виявив, що порвалася мембрана на штатному баку (який усередині котла стоїть), зняв його та підключив зовнішній бак замість штатного бака прямо до модуля насоса (з нього виходить мідна трубка, через перехідник 3/8. 1/2, далі армований шланг і бак стоїть поруч із котлом). Допоміжний насос Aquario AC 324-180, що стоїть на подачі в сантиметрах 50 від котла. До того, як стояв ВЕСТ, насос не працював цілий сезон, і, можливо, минуле (присягнути ротор), нещодавно виявив, коли він хотів зробити перегляд і змінив його. Відповідно 1-2 сезони котел працював з вимкненим зовнішнім насосом, минулий сезон такої помилки не було, цього сезону все почалося. Т. е. Вплив зовнішнього насоса на частоту помилки F75. Тепер після підключення зовнішнього насоса помилка випадає абсолютно не передбачуваним, може бути, є 1-2 дні (що надзвичайно рідко), не може почати для 4-5 перезавантажень підряд, він може вимкнути через годину після 2.

READ  Котел Bosch gaz 6000 помилка ea

Спробуйте взагалі відключити “допоміжний” насос (якщо і без нього працює). 2. Розберіть старий датчик тиску (без спеціального інструменту, можливо, з руйнуванням кріплення). Вийміть гумову мембрану. можливо, вона буде покрита жорсткою “кіркою” (наслідок експлуатації котла з розведеним етиленгліколем та брудним теплоносієм). Видаліть “кірку” спиртом. еластичність мембрани повинна відновитися, т. Е. Якщо утворюється “кора”. Руйнування руйнування етиленгліколю переслідує вас, поки антифриз не буде повністю промивання (це непросто), а датчики тиску доведеться регулярно змінюватися. 3. Спробуйте трохи «прес» сервісний кран крана. Можливо, збільшиться стрибки тиску при запуску насоса. У вас є насос з котла, але я не бачу великої проблеми в цьому. Вбудований обхідний обхід у вашому котлі вже є. Необхідність перемички з чекового клапана надзвичайно сумнівно. Я пропоную котловий насос на 3 швидкість, зовнішній вирубати, спостерігати за процесом. Можливість ідентифікувати час виникнення F75. опалення або ГВП.

В експлуатації котел Vaillant Turbotec для 24 кВт. Помилка була F28 і перекреслений значок полум’я. Жму на кнопку зі значком полум’я, котел знову намагається запалити кілька разів поспіль і знову видає помилку. Всю зиму працював з виставленою температурою 55, особливо холодні дні 60. Ще що неприємно було. на веранді (утеплена, але з неутепленою підлогою, батареї були зверху гарячими (точніше дуже теплими, тому що гарячими були батареї до кімнат і вони були рівномірно гарячими), знизу холодними. Може на веранду додатковий насос поставити? Труби від котла йшли через кімнату, де дві батареї, а в другій батареї через трійник йшли на веранду. Довжина труб до батарей на веранду близько 11-12 метрів. Повітряних пробок ніде немає, сам постійно перевіряю через кран маєвського.

Встановлено газовий котел vaillant turbotec pro vuw int 242-3-3 R2, двоконтурний. Коли гаряча вода включена через душ, пальник горить, секунди після 30-60, коли температура досягає температури, вона починається з періодичності 10-20 секунд, щоб увімкнути / вимкнути пальника. Вода одночасно стабільна температура. При включенні через кран, пальник постійно світиться. Причина. низьке споживання через душову лійку? Ви можете якось правильно або лише заміну каное на менш економічному?

Збільшити тиск, зробіть температуру гарячої води на котлі (спина). У мене стоїть на 55 градусів, навіть за невеликого натиску тактування немає. У вас у котлі міні-бойлер (vuw), ось пальник і тухне, доки вода в ньому не охолоне.

Встановлено та введено в експлуатацію газовий настінний котел Vaillant Turbotec плюс 242-3-3. У системі опалення я підтримую тиск 1,7. 1,9 бар, а в найсуворішій риболовлі холодної води в котёл для підготовки DHW, регулятор ретрансляції встановлюється на 3,1. 3,2 бар. При працюючому опаленні, при відкритті крана на розбір ГВП, гаряча вода йде нормально, але коли працює свердловинний насос і доводить тиск до 3,1 – 3,2 бар, спускний клапан скидає тиск (води), а в системі опалення тиск зростає вище 2-х одиниць. Виходить, що у мене в котлі система ГВП та опалення з’єднані між собою, або щось працює не так? А якщо є в самому апараті якась гідравлічна зв’язка ГВП/опалення, то чому ж пишуть в інструкції, що: «Допустимий робочий тиск контуру опалення – 3 бар», а «Допустимий робочий тиск контуру гарячої води – 10 бар». Значить, за ідеєю, ГВП і опалення не можуть бути з’єднані між собою ніяк. Проблема ще в тому, що в системі опалення в мене залито дистильовану воду, а для ГВП використовується вода зі свердловини. Підкажіть, у чому проблема?

Кран підживлення опалення закритий? Якщо так, то міняти вторинний теплообмінник.

У роботі Vaillant Атмо Тек про. З’явилася помилка F28. При включенні в мережу спалахує червоний SEED, на дисплеї F28 і кілька секунд щось працює в котлі. При натисканні на кнопку скидання, тухне червоний SEED та тухне дисплей. Через кілька секунд спалахує червоний SEED і на дисплеї помилка Ф28. І все. Що можна зробити?

Тут комплексно треба дивитися. звати майстра.

Питання про помилку f28. Був встановлений та заправлений газгольдер. Потім запущено систему опалення на базі котла Vaillant turbotec plus VU 242-5-5. Того ж дня вперше котел після кількох годин роботи видав помилку f28. Після виведення примусової помилки, видатна продуктивність. Наступного дня ситуація повторилася двічі. Після видалення помилки машина продовжувала працювати належним чином. Далі на кілька днів мені довелося виїхати з дачі, по приїзді виявив ту саму помилку і непрацюючий котел. Незабаром ситуація повторилася, востаннє. вчора зранку. Наразі встановив Zont та монітору ситуацію віддалено. За словами майстра, котрий встановив котел, помилка пов’язана з повітрям присутнім у новому газгольдері. Думка така, що при опресовуванні ємності та подальшій її заправці, якась частина повітря залишилася в системі, і ситуація триватиме ще 2-3 тижні. Далі все буде добре працювати.

Газовий котел Vaillant Помилка F-75 Детальна інструкція для вирішення проблеми

Я збираюся встановлювати та ввести в експлуатацію 2-контурного котла Vaillant Turbotec Pro 24 кВт, я планую зробити обв’язування, в наборі для підключення одного не зовсім зрозумілого елемента, судячи з інструкцій, сервісного крана. хто знайомий з цим звіром, скажи мені, чому він і де його покласти.

Цей кран покладається на сушіння холодної води, перш ніж входити в котел. Принцип його роботи наступного: 1. вентилем “під шліцеву викрутку/шестигранник”. відкрити/закрити; 2. вентилем “під ключ” можна здійснити регулювання витрати холодної води.

Виконали монтаж та приєднання котла vaillant atmotec pro vuw int 240-3. Розкажіть мені в димові. В інструкції написано: “Дотримуйтесь мінімально необхідної довжини вертикального димоходу величиною 500 мм”. Я сподіваюся, це не тут має бути 50 см по вертикалі, а вся його довжина. На якій мінімальній висоті можна встановлювати цей апарат?

Ми називаємо його розгінною ділянкою. Спрацює чи ні, покаже датчик тяги, хоча б два діаметри, тобто 260мм. Ну і звичайно не забувати про приточення.

Введений в експлуатацію Vaillant Turbotec Plus VU 242-3-5. Підкажіть, для переведення на скраплений газ обов’язково міняти газовий клапан або достатньо лише замінити форсунки? Яка різниця між газовим клапаном для роботи над зменшеним газом від роботи на природних?

Якщо нова версія, то тільки форсунки, якщо стареться, то клапан теж. Клапан. Газ. Якщо SIT 845, то новий, якщо Honeywell, то стара.

Є питання, пов’язане з роботою газового котла Atmotec plus VU 28 кВт у режимі нагрівання БКН. Бойлер у роботі 1.5 роки, запускався і налаштовувався спеціалістом СЦ, за час експлуатації якихось зауважень у роботі (режим опалення) не було, півроку тому до котла (у штатні виходи) був підключений БКН на 200л, підключення зробили 25 поліпропіленом (довжина подачі/обратки до БКН близько 3метрів). З моменту підключення БКН в роботі котла на ГВП хвилює один момент, коли апарат отримує запит на нагрівання бойлера і починає набирати максимальну температуру, в теплообміннику з’являється шум (шипіння) чайника, що як би закипає, але як тільки температура доходить до 80 градусів, шум затихає і до кінця циклу нагрівання не з’являється. Хочу запитати, чи припустима поява такого шуму? Як це виправити? (вже: перевірив всі фільтри, вони чисті, тиск у системі 1.5 атм, є думка про звуження в трубах подачі/обратки, але тут теж нестиковка, з агрегату виходять 16 трубки, а підключення 25 мм). Або як варіант, можна як то (програмно) заспокоїти режим нагрівання БКН щоб пом’якшити стартовий нагрівання бойлера. Потужність теплообмінника 31 кВт, теплоносій вода.

Є два підлогових котлів Vaillant Atmovit Exclusive, робота в каскадному режимі, що працює калорматичні 630 (після 7-8-9) та двох VR60. До calormatic підключено два змішувачі ТП (2-й та 3-й контури), до VR60 ще три. Все обладнання нове. Котли під’єднані до гідрострілки кожен своїм насосом (насоси підключені до «мозків» свого апарату), далі колектор і потім усі споживачі, включаючи бойлер до змішувальних вузлів. Все працює нормально, поки не вмикаю бойлер. Підключав його двома способами: до LP/UV1 і ZP (насос завантаження та рециркуляції відповідно), і до вільного контуру змішувача одного з VR60. Як тільки намагаюся на платі увімкнути бойлер, відбувається таке. Поки бойлер не увімкнено – все працює нормально – температура подачі коливається в районі 40 градусів (ТП). Як тільки включаю бойлер. котел, що працює в цей момент, відключає «свій» насос, отримує запит на приготування ГВП (блимає символ з «краником») і через якийсь час включає пальник, але при цьому насос не включається (оскільки апарат «думаючи»). що потрібна гаряча вода включає насос ГВП – але той не підключений до «мозків» котла). Далі швидке нагрівання до спрацювання запобіжного термостата, оскільки немає циркуляції. Налаштування в меню А5 і взагалі, всі налаштування, що так чи інакше відносяться до ГВП, змінював – «максимум» чого вдається домогтися. що взагалі нічого не працює. Як “навчити” calorMATIC при включенні бойлера надавати запит не на приготування ГВП, а на опалення?

У будинку встановлений та підключений газовий котел Turbotec Plus VUW 322-3-5, ел. живлення через стабілізатор TEPLOCOM ST–1300. У мене таке питання, якщо за моєї відсутності відключать електрику, а потім знову включать, котел запрацює знову, чи ні? В інструкції з цього приводу нічого не знайшов, а самому вирубувати і знову вмикати електрику якось не хочеться.

Перевірено неодноразово, після відключення електрики котел і стабілізатор запускаються самі. Головне, щоб узимку не було тривалого відключення. Якщо в системі не антифриз, може розморозитись.

Існує несправність котла Vaillant Turbotec 24: автоматика VRC 630 керує трьома контурами 2 СО1 ГВП, на систему опалення встановлені насосні групи Meibes 45 890 51. Система функціонувала нормально, задана в ЗІ температура підтримувалася, триходовий клапан відкривався і закривався за необхідності, насоси так само працювали справно. Далі за словами господаря: електрики в котельні проводили якісь роботи і влаштували за день два короткі замикання. е. автомат на введенні в котельню обрубувало двічі. Після цього на обох контурах З при включенні VRC 630 насоси, попрацювавши буквально секунд 10 зупиняються, а триходові повністю закривають подачу. При цьому розрахункова температура на ЗІ завжди показує 0 градусів, навіть якщо установки кімнатної температури виставити на 30 градусів. Що могло статися, як вирішити проблему?

Датчики НТС температури, за контурами перевірте. Схоже, ушкодження.

А хто підкаже параметри ntc датчика температури бойлера або чим його можна замінити? Можна використовувати датчик 306787?

Датчик подає косильної волосіні. (будь-який, що воду міряє). VR10= ntc 306 787 може бути замінений на Vishay 23 22 641 6.272 або 2322 640 6.272, нова назва в каталозі. NTC LE 100E 3272 JB0.

Як ще зменшити швидкість насоса? У програмі цифра 1. Немає вимикачів на ньому.

Гідроудар має бути. По ньому система визначає наявність води в системі, якраз по стрибку тиску в момент запуску насоса (це ви бачили). Звичайно не сильний. Зніміть повітря з системи, див. Постачання повітря! Ймовірність того, що ця причина велика! Через крани Маєвського, все повітря не зникає, воно буде в трубах, щоб бути сміливим довгий час, є отвір у середині колектора, виявляється! Перевірте рівень батарей, спробуйте підняти кінець, з якого спускатимете повітря. Ще пробуйте відвернути злегка пробки, піде повітря з водою, як піде одна вода, отже, нормально. Через пару місяців життя з такими звуками звикніть. Я почув перший час, коли насос гуде. віддавало по трубах, зараз навіть якщо прислухатися не чути. Припрацювалося все і звикли. Який котел? Якщо на насос немає коригування. то, швидше за все котел з автоматичним регулюванням швидкості насоса, до насоса 5 проводів приходить. Взагалі, лізти глибоко в налаштування управління загрожує зовсім недешевим викликом сервісника. У вас модель “Плюс”, там автоматичне регулювання швидкості насоса має бути.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS