Кухня з вбудованою духовкою та мікрохвильовою піччю

Вибір багатофункціонального пристрою 2 в 1 духовці та мікрохвильова піч залежить від індивідуальних уподобань та технічних параметрів.

 • Об `єм. Ми використовуємо в моделі попиту з місткістю 40-60 дл, достатньо для приготування їжі сім’ї з 4 осіб. 70 л прилади дозволяють підготувати кілька страв відразу.
 • Розміри. Стандартна висота. 45-60 см. Для невеликої кухні, компактний пристрій відповідає висоті 40-45 см. Глибина пристроїв 50-55 см. Духовка, що складається з 2 ярусів, мають висоту до 1 м.
 • Види очищення. Каталітичний автоматично виконується за допомогою поверхні стін, що поглинає жир. Піролітичні. залишки горіння їжі при високих температурах (500 ° С). Спеціальна емаль наноситься на стінках, а після приготування поверхні ретельно витирає. Гідроліз. на нижній полиці є контейнер, наповнений водою з додаванням миючого засобу. Температура виставлена ​​до 90 градусів протягом 30 хвилин. Під впливом отриманої пари залишки їжі пом’якшуються і легко видаляються з серветкою.
 • Потужність. Звичайна потужність гриля та конвектора. 1,05. 3 кВт, а мікрохвильова піч. 1-1,5 кВт. Мікрохвилі наділені потужністю від 0,6 до 1,6 кВт. Домашня проводка повинна мати показники з 3,5 кВт, інакше автоматичні вимикачі будуть полегшуватися. Чим більше потужності, тим менше часу витрачається на приготування їжі.
 • Споживання енергії. Споживання енергії печей з мікрохвильовою піччю від позначення від А до С. Менше вартості a.
 • Скляні двері. Зазвичай двері вбудованої духовки виробляються з подвійним склінням. Продукти з складаними кришками виготовляються з 3-4 окулярами, що безпечніше.
 • Система охолодження. Вентилятор захищає від перегріву піч і меблів з високої температури експозиції.
 • Додаткові опції. До них відносяться: розширені палети, автоматична потужність, звукове повідомлення при відкритті дверей, керування через смартфон, захист від крапель напруги та блокування від дітей.

ВАЖЛИВО: У печах з мікрохвильовою функцією, неможливо використовувати металеві або страви з легкого скла. Краще використовувати кухонне начиння від термостійкого скла та кераміки.

Вбудовані печі з мікрохвильовою піччю має електричний трубчастий нагрівач, щоб нагріти повітря до підготовки, температури. Зазвичай вони розташовані нижче і з боків. Згори. це гриль. Рівномірний потепління з усіх боків забезпечує конвекцію або регулярний вбудований вентилятор. Нагрівання продукту починається гаряче повітря зовні, і поступово температура підвищується всередині.

У тому ж кабінеті з дна або сторони магнетрону. Він пронизує продукти з променями, відразу погрітаються до цілу глибину. Для однорідного лікування під ним, обертовий стіл встановлюється внизу.

READ  Пляшка стерилізатора AVENT для мікрохвильової печі

Духовка в поєднанні з мікрохвильовою піччю має кілька переваг:

 • займає один пристрій;
 • Це дешевше, ніж духовка та мікрохвильова піч, якщо ви купуєте окремо;
 • Дозволяє робити страви з складною технологією приготування їжі, не виховуючи його;
 • Потрібно чистити і мити тільки один гардероб.
 • Розмір камери менше, ніж у духовці з однаковими розмірами.
 • Режими включені поперемінно. Ви не можете розморозити курку, коли він готує шарлотт, або інша їжа запечена.
 • У разі побоювань одного вузла, другий не буде працювати.

Типи духовки з вбудованою мікрохвильовою піччю

Безпосередньо перед покупкою такої функціональної печі, необхідно ознайомитись із особливостями роботи, читати відгуки в Інтернеті, а також дізнатися всі плюси та мінуси. Печі з функцією мікрохвильової печі можна розділити на два типи за типом з’єднання. електричний та газ. Відомо, що електричні печі мають набагато більше функцій, вони не тільки зручні в роботі, але також не вимагають особливої ​​догляду. Однак, незважаючи на ці переваги, газові вітри з мікрохвильовою функцією в кінцевому підсумку коштують дешевше, оскільки газ набагато менше, ніж електрика.

Оскільки піч з мікрохвильовою піччю поєднує в собі два достатньо загальних пристроїв, ця версія латунного кабінету в основному придбана для того, щоб заощадити вільне місце на кухні.

Крім того, для максимальної економії вільного простору, фахівці виділяють окремий тип духовки, який називався компактним.

Галетелектричний
Залежність Незалежний Залежність Незалежний
Він має розмір 45×59 см, пристрій залежить від поверхні приготування. Стандартний розмір 45×59 см, гардеробна незалежність від плитки. Пристрій з розмірами 45×59 см, що залежить від дошки. Духовка з мікрохвильовою функцією з розмірами 45×59 см, не залежить від кухонної панелі.

Характеристики

Я відразу ж скажу, що ми детально не розглянемо всі параметри покупки. З ними ви можете ознайомитись у статтях про вибір електричної печі та типів і можливостей шаф. Тут ми розглянемо, як вибрати правильний пристрій, зосереджуючись на характеристиках, які безпосередньо пов’язані з мікрохвильовою піччю.

Тип пристрою

Чисто теоретично існують газові та електричні печі з нагрівачем. Але насправді знайдіть об’єкт, який працює з синього палива, з вбудованим магнетроном не так просто. І бути точним, потім майже нереально. Отже, тут немає альтернативи: ви хочете 2 в 1, купити електричний прилад.

Інша класифікація передбачає поділ на окремі та вбудовані. Зразки з мікрохвильовою піччю зазвичай вбудовані. Відокремлені пристрої цього типу називаються мікрохвильовими печатками. Це зовсім інша історія: вони відрізняються за розмірами та можливостями.

кухня, вбудованою, духовка, мікрохвильовою, піччю

Є ще залежні та незалежні вбудовані пристрої. Перший випливає з поверхні приготування їжі. Вони мають загальний блок керування і не можуть працювати окремо.

Для незалежного пристрою передбачається незалежна установка, і жодна обов’язкова до панелі не означала. Ви можете встановити обладнання будь-де, у тому числі на рівні рук. Якщо печі розташована традиційно: під поверхнею приготування їжі, то щоб використовувати мікрохвильову піч, вам доведеться згинати.

READ  Вбудована мікрохвильова піч з грилем та конвекцією

Розміри та обсяг внутрішньої камери

Як правило, такі одиниці відрізняються невеликими розмірами. Ширина і глибина у них є стандарт: 55-60 см. Але висота значно зменшується: 45 см проти 60 см.

Правильное расположение встраиваемой духовки и микроволновки | Ошибка на кухне

Це досягається через скорочення камери. У повнорозмірних пристроях він досягає 60-110 літрів, а в міні-варіантах 35-70 л.

Гідність цього чи недоліку залежить від ситуації. Якщо вам не вистачає місця, то це не потрібно вибирати: Таке рішення буде оптимальним. Але для великих сімей обмежені обсяги, швидше за все, не буде достатньо. Тут ви не поставите величезний випічку з запіканками або індичкою.

Потужність

Потужність у універсальних пристроях повинна бути вищою, ніж у звичайних. Це пов’язано з наявністю магнетрону, що вимагає більшої енергії для роботи.

Нормальний для таких екземплярів. це показники 3-4 кВт. Хоча агрегати без електромагнітного опалення вимагають до 2,5 кВт.

Споживання електроенергії в багатофункціональних пристроях вище, тому обов’язково перегляньте клас енергоефективності. Це не повинно бути нижчим і краще a або a.

Догляд за агрегатом

Для електрофоку, функція очищення є приємним доповненням, а в інструментах 2 в 1. потреба. Всі знають, як нагрівається в мікрохвильовій печі: жир розкидається, потім рідина викине. Використовуйте нагрівач, який ви не будете колись на день, і тому вона доведеться мити його частіше.

Очищення опції заощадить багато часу. Є чотири основні варіанти.

 • Традиційне. все забруднення очищається за допомогою губки та миючих засобів. “Допомога” від технології не чекають.
 • Гідроліз. обробка пором. Через спеціальне покриття, розм’якшений бруд легко вимивається. В принципі, ви можете організувати парову ванну в будь-якій камері. Достатньо залити в воду і залиште деякий час нагріти. Совок і жирні залишки змивають тканиною.
 • Каталітичні. стіни, покриті спеціальною емаллю, що містить окислювач. Він запускає хімічну реакцію, а бруд розпадається на вуглецю, органічні залишки та воду. Це трапляється під час приготування.
 • Піролітичний. “горіння” при дуже високій температурі. Всі бруд перетворюється на золу. Від користувача, потрібно просто чистити залишки.

Мікрохвильова піч на острові

Отже, якщо ви вирішите, що це буде на острові, то краще подумати про це місце в два рази. Слід розуміти, що острів, як правило, низький, тому вам доведеться постійно нахилитися назад. Якщо вам подобається спорт, і особливо присідання, то вичавіть зцілення на острів.

До речі, можуть бути випадки, які ми вказали, коли знайшли гарнітуру нижчих шаф.

Вибираючи місце на полиці або висять за допомогою дужок

Мікрохвильова піч може бути поставлена ​​на полицю. Ви можете повісити його самостійно або попросити людину, яка може це зробити. Також не забувайте, що поруч повинен бути розеткою для підключення пристрою.

READ  Кабінет під духовкою та плитою

Ви можете призупинити мікрохвину за допомогою дужок. У цьому випадку ми можемо організувати техніку між верхніми шафками та робочим столом, якщо є достатньо місця, про рівень очей на рівні ока.

Цей метод дуже зручний та ефективний на невеликій кухні, де є достатньо місця і досить. Але в великих кухнях цей варіант може гармонійно підходити.

Належне розташування вбудованої печі та мікрохвильової печі | Помилка на кухні

У будь-якому випадку слід пам’ятати, що мікрохвильова піч потрібна простором навколо себе, а також запобігає можливості навіть найменших коливань технології під час роботи.

Вибираючи місце на полиці або висять за допомогою дужок

Мікрохвильова піч може бути поставлена ​​на полицю. Ви можете повісити його самостійно або попросити людину, яка може це зробити. Також не забувайте, що поруч повинен бути розеткою для підключення пристрою.

Ви можете призупинити мікрохвину за допомогою дужок. У цьому випадку ми можемо організувати техніку між верхніми шафками та робочим столом, якщо є достатньо місця, про рівень очей на рівні ока.

кухня, вбудованою, духовка, мікрохвильовою, піччю

Цей метод дуже зручний та ефективний на невеликій кухні, де є достатньо місця і досить. Але в великих кухнях цей варіант може гармонійно підходити.

кухня, вбудованою, духовка, мікрохвильовою, піччю

У будь-якому випадку слід пам’ятати, що мікрохвильова піч потрібна простором навколо себе, а також запобігає можливості навіть найменших коливань технології під час роботи.

Модна кухня: як вибрати свій ідеальний набір вбудованого обладнання

Багато техніки на кухні, і важливо, щоб інструменти були обережно інтегровані в інтер’єр. І до сих пір потрібен все, що вам потрібно відповідно до функціональності. Ми розкриваємо секрети відбору вбудованої побутової техніки: поверхню для приготування їжі, духовка, посудомийна машина та вихлопність (так що і надійно, і розумно за ціною, і виглядав сучасним).

Дизайн кухні як єдиний механізм і допомагає підібрати техніку. завдання дизайнера кухонного заводу, але, щоб почати, потрібно прийняти рішення щодо пріоритетів. Щоб зробити це, відповісти на себе за наступні питання.

Правильное расположение встраиваемой духовки и микроволновки | Ошибка на кухне

Вбудована панель приготування

За традицією, вона розміщується над духовкою. Це практичне рішення і не вимагає додаткових порад.

Все-таки є один важливий момент! Тепер у тенденції тонкі стільниці з кварцу, акрилу та інших штучних матеріалів товщина якої становить менше 15 мм. І товщина плити. 30-60 мм. Різниця товщини пластини та печей призводить до їх конфлікту!

Хочуть тонкий стіл? Будьте готові до Alterars!

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS