LG пральна машина управління

Цей пристрій виконує кілька основних функцій:

 • Відключення та включення пристрою;
 • безпосередньо миючий процес білизни;
 • вибір режиму;
 • полоскання;
 • порт;
 • Охолодження та нагрівальна вода.

пральна, машина, управління

Сам модуль. це дуже складним механізмом, що має багато різних функціональних функцій, які потрібно розглянути при виконанні ремонтних робіт. Зазвичай, що більше функціональних можливостей машинки, то складніше пристрій електронного модуля.

Амортизатор 1 штука для пральної машини LG. Опір 100N. Відстань між осями кріплення у складеному/розкладеному стані 160/280 мм. Втулка пластик 11 мм. Виробник ‘AKS’.

Амортизатори для пральної машини LG. Комплект 2 штуки з кріпленням. Втулка пластик 11 мм. Опір 120н. Відстань між осями кріплення в складеному/розкладається, становить 165/255 мм. Виробник ‘ANSA’.

Антивібраційні підставки універсальні для пральної машини. Комплект 4 шт.

Втулка (палець) кріплення амортизатора для пральної машини LG, AEG, Electrolux, Zanussi, Beko, Blomberg.

Датчик температури для пральної машини LG. Опір 49 kOm. Встановлюється у задній півбак.

Датчик рівня води (пресостат) аналоговий для пральної машини LG.

Заглушка в Tubular Heater для пральної машини. Встановлюється в отвір для датчика температури.

Заглушка фільтр зливного насоса для пральної машини LG. Оригінальні деталі.

Штучний фільтр з дренажним насосом для пральної машини LG. Оригінальні деталі.

Штучний фільтр з дренажним насосом для пральної машини LG. Номер для ZH 5006EN3017. Оригінальні деталі.

Штучний фільтр з дренажним насосом для пральної машини LG. Оригінальні деталі.

Задній бак (напів-печі) зібраний для пральної машини LG. Коментований збірник з залозою 37x66x9.5/12 та підшипники 6205 і 6206. (Докладно 3044er0007)

Замок блокування дверцят для пральної машини LG.

Руководство по эксплуатации стиральной машины LG

Замок блокування блокування для пральної машини LG. Оригінальна запчастина.

Замок блокування дверцят для пральної машини LG.

Замок блокування для пральної машини LG. УБЛ (пристрій блокування люка) DA081045.

Електромагнітний клапан водяного затоку (клапан водопостачання) Двомісний для пральної машини Samsung, LG, Candy, Whirlpool та ін.

Клей високотемпературний, стійкий до води та масел для пластикових горщиків горщиків пральних машин. Об’єм 75 мл.

Хрестовина для пральної машини LG під підшипники 6205 та 6206. Повна висота діаметра валу 106 мм під внутрішнім підшипником (ближче до залози) діаметром 30 мм під зовнішнім підшипником (далі від залози) 25 мм діаметром рукава під залозою 37 мм

Хрест для пральної машини LG під підшипниками 6205 і 6206. Повна висота діаметра валу 100 мм під внутрішнім підшипником (ближче до залози) діаметром 30 мм під зовнішнім підшипником (далі від залози) 25 мм діаметр рукава під залозою 37 мм

Хрест для пральної машини LG під підшипниками 6205 і 6206. Повна висота діаметра валу 115,5 мм під внутрішнім підшипником (ближче до залози) діаметром 30 мм під зовнішнім підшипником (далі від залози) 25 мм діаметром рукава під кріпленням залози 37 мм

Будь-яка навіть найякісніша пральна машина може вийти з ладу та причин тому маса. Це може бути знос, перевантаження, засмічення, неправильне встановлення, просте механічне пошкодження та багато іншого. Якщо ваша пральна машина вийшла з ладу, Ви можете полагодити її самостійно, адже необхідно замінити лише зламану деталь. У нашому магазині ви можете купити всі необхідні запчастини для пральних машин LG (LG). В наявності є оригінальні та універсальні запасні частини, а також різні аксесуари. Неважливо фронтального або вертикального завантаження Ваша пральна машина, а також вік. Ми підберемо запчастини до будь-якої пральної машини LG за найвигіднішими цінами. З усіх питань дзвоніть нам за телефоном (495) 740-59-10 або пишіть на адресу Info@partselect.ru і ми оперативно допоможемо Вам підібрати необхідну деталь.

Інтернет магазин запчастинCopyright© «Партлайн», 2021

Вся інформація, представлена ​​на сайті, що стосується технічних характеристик, наявність на складі, а також вартість товарів, має інформаційний характер, і за будь-яких обставин не є публічною пропозицією, визначеною положеннями статті 437 Цивільного кодексу

Головний дзвінок

Якщо самостійно справляється з ремонтом контрольної дошки, то не потрібно шукати допомоги від фахівця. Чарівники можна знайти на рекламі в газеті або в Інтернеті.

Середній. Виключення ціни самого модуля. Вона повинна бути придбана окремо (якщо ця частина потрібна).

Платити за послуги майстра лише за фактом їх виконання. Спеціаліст обов’язково вимагає документа, в якому гарантійний період операції буде вказаний відремонтованою частиною.

Інструкція з ремонту модуля керування пральною машиною LG

Контрольний модуль у будь-якій пральній машині є його “інтелект”. Якщо він не вдається, неможливо використовувати техніку. Ніяка система не буде працювати належним чином.

Впоратися з проблемою, вам потрібно правильно визначити причину розбиття та усунути його.

Як відновити модуль управління пральними машинами LG, прочитайте у статті.

Чому не вдається

Існує кілька причин, внаслідок яких плата приходить у непридатність:

 • Отримав рідину;
 • відмова конденсаторів;
 • розбиття резисторів;
 • коротке замикання;
 • зламаний тригер;
 • Не вдалося блок тиристора.

Стрибок напруги стався

Стрибок з’являється у випадку різкого вибуху потужності. наприклад, коли машина відключена від мережі під час прання. Наприклад, при скиданні напруги від 220 до 110-130 вольт, двигун вимикається. І коли напруга перевищує 20-30 вольт від номінального, принаймні, мережевий фільтр встановлений у корпусі. І як максимум. доручити елементи плати та дорогого ремонту.

Запалений мережевий фільтр

Щоб позбутися від машини від перевантажень у мережі, виробники надають мережеві фільтри. Ці пристрої є першими, хто бере на себе ефекти падіння напруги. Зрозуміти, фільтр згоріло або ні, ви можете за допомогою простого діагностики. видалити верхню кришку, за якою частина розташована, і видаліть його з корпусу. Фільтри змінюються, але нові і не підлягають ремонту.

Відбулася коротке замикання

Закриття здатне повністю понести дошку керування: його компоненти будуть видужати, це буде необхідно або ремонтувати, або заміну контролера до нового. Це відбувається з старими автомобілями.

На контролері отримана вода

Підвищена вологість згубна для пральної машини, що експлуатується у ванній кімнаті. При транспортуванні використовується машина для використання машини, зніміть порошкове відсік. вода може бути накопичена в ній, яка потрапляє на контрольну дошку. При першому включенні рідина буде знищити елементи контролера, закривши електричні ланцюги.

Проводиться всередині справи

Де-у автомобілі та ретельно огляньте джгут дротів, що працюють з мережевого фільтра до блоку керування. Замінити розірвані дроти до нового. Якщо немає видимого пошкодження, перейдіть до діагнозу мультиметра.

Мікросхема була пошкоджена під час транспортування

Недбале транспортування може призвести до тріщин, сколів, вм’ятин зовні та величезних збитків деталям, прихованим під корпусом. Найбільш уразливим місцем у пральній машині є барабан, який прикріплений до корпусу через амортизатори, щоб зменшити вібрації. При струшуванні або потужному впливу контролер не вдається. Тому завжди закріпіть танк, використовуючи транспортні болти.

READ  Як вимкнути AquaStop у пральну машину

Ви отримали дефектний контролер

Шлюб на дошці можна побачити негайно: елементи погано паяні, доріжки не очищені від потоку, а місця очищаються і так далі. Проблеми з дефектними деталями будуть показані відразу після початку роботи. Якщо є гарантія для друкарської машинки, краще зверніться до служби, щоб бути замінені безкоштовно.

Завдання блоку управління для пральної машини

Спочатку, коли почали з’являтися пральні машини, купуйте модуль контролю пральної машини, був набагато простішим, т.до. Він виконував наступні функції:

Тепер, залежно від виробника та витрат у сучасних автомобілях, наступні модулі: електронні, електромеханічні або змішані. Контрольні блоки поділяються на два основних елементи:

Індикація дошки (відповідальна за тест електронних вузлів, а також передача помилок на блочному дисплеї);

плата управління (у відповіді за рівень води, її температуру, швидкісне регулювання, а також за віджимання та полоскання).

Тепер, коли ми перерахували ролі модуля, ви розумієте, наскільки важливий цей механізм важливий для прання. Спробуйте ретельно обробити його і не дозволяйте йому грати з ним дітей. Якщо розбивка вже сталося, не намагайтеся самостійно вирішувати, але краще зателефонувати до майстрів. В іншому випадку існує ризик розбити ще більш важливий елемент.

Як визначити, що модуль у несправному стані? Давайте розглянемо ряд нехитрих ознак, які підкажуть Вам, що механізм пошкоджений і Вам час купити модуль управління пральної машини та замінити його:

 • Пральна машина стирає довше, ніж час;
 • починає “помилка”;
 • не робить обертання;
 • Всі показники блимають на блок керування;
 • Барабанна машина не обертається;
 • Вказана температура не підтримується і t.D.

Існують два фактори, за якими модуль для пральної машини найчастіше виходить із робочого стану – це внутрішній та зовнішній.

Внутрішній фактор включає різні дефекти, пошкоджені елементи та погані якісні треки.

Зовнішній фактор включає в себе часте вимкнення програм за допомогою роботи під час виконання робіт, потоку води на модулі, стрибки напруги, дротяна перерва.

Пристрій та ремонт електронного модульного машини LG WD-80160 Intellysher серії з двигуном колектора

См “LG WD 80160” має у своєму складі два електронні модулі. Контрольна та індикація, а також основний модуль. Основний модуль має різновиди, наприклад, 6871EN1032D та ELAN-PJT6870EC9090-1. Ці модулі в основному відрізняються шляхом макета та позначення електронних компонентів, є також невеликі відмінності. На прикладі модуля ELAN-PJT6870EC9090-1, розгляньте свої схеми та характерні недоліки.За своїм призначенням модуль ELAN-PJT6870EC9090-1 функціонально нічим не відрізняється від подібних пристроїв інших виробників. Але він має свої власні риси, на яких ми будемо зосереджуватися нижче.

Поява електронного електронного модуля ELAN-PJT6870EC9090-1, показаний у рисі. 1.

Схема зовнішніх з’єднань модуля показана на рис. 2. Слід зазначити, що на цьому малюнку показана діаграма з’єднань, що стосуються іншої версії модуля.

Одна відмінність полягає в тому, щоб призначити коннекторні контакти (Na6), він показаний у таблиці.

Місцезнаходження та позначення основних елементів на модульній дошці Elan-PJT6870EC9090-1 показано на Фіг. 3 (верхня сторона) і 4 (зворотний).

Зверніть увагу, що призначення з’єднувачів зовнішнього модуля не можна розглядати окремо, оскільки ця інформація візуально показана на Фіг. 2 і 3.Основні функції електронного модуляРозглядається електронний модуль виконує такі основні функції: обмін інформацією з платою індикації та управління; управління рівнем води в баку (виконавчими пристроями є клапани затоки води та зливний насос, а функцію контролю виконує датчик рівня);

Призначення контактів з’єднувача NA(NA6) для різних виконань основного модуля CM “LG WD 80160”

Номер контакту Призначення контактів для модуля 6871EN1032D ELAN-PJT6870EC9090-1
1 Загальний Вхід для підключення датчика температури
2 3 Входи для підключення таходатника Входи для підключення датчика рівня води
4 Вхід для підключення датчика температури Увійдіть, щоб підключити наконечник
5 6 Входи для підключення датчика рівня води Загальний

Ми перераховуємо основні елементи та вузли, які є частиною модуля, розглядають їх мету та ланцюг основних сигналів. Принципові електричні Схеми основних вузлів модуля наведено на рис. 5-7 та рис. 10-14.

У складі модуля можна виділити такі елементи та вузли:. Мікропроцесор IC1 типу ТМР87РМ41F фірми TOSHIBA Він є основним керуючим компонентом модуля. Мікропроцесор має 8-бітне ядро, вбудовані ОЗУ та ПЗУ об’ємом 1 і 32 кбайт відповідно, а також 10-бітний 16-канальний АЦП, 2-канальний ШІМ, 16- та 8-бітний таймери, сторожовий таймер та ін. Він виконаний у 64-вивідному корпусі QFP64-P-1420-1.00А. Працездатність мікропроцесора в аналізованому модулі забезпечують схема початкового скидання на мікросхемі IC8 типу 7042АР (її вихід підключений до вив. 23 IC1), кварцовий резонатор CRT частотою 8 МГц (підключений до вив. 24, 25 IC1) і підсилювач-формувач тактової частоти 100 Гц на транзисторі Q91 (вихід цього каскаду підключений до вив. 11 IC1, вхідний сигнал знімається з діодного моста (D81-D84).Зазначимо, що залежно від програмного забезпечення, записаного в масковому ПЗУ процесора, призначення деяких його висновків може бути різним. Призначення висновків процесора буде розглянуто докладніше під час розгляду основних ланцюгів модуля.- ЕСППЗУ (EEPROM) типу 93С46 Мікросхема має організацію 64×16 біт, виконана в корпусі SOIC-8 та обмінюється даними з мікропроцесором по 4-провідній послідовній шині. Мікросхема пам’яті використовується для зберігання різних даних сервісу (наприклад, фіксованих кодів помилок або проміжних даних про операції вибраної програми прання), тому, коли його можна замінити, ви можете встановити новий ESPRU без прошивки (з FF-кодами).- Джерело живлення (IP) (см. Рис. 6) служить для формування постійних напруг 16 В (не стабілізованих), 5 та 12 В (стабілізованих), а також імпульсну напругу частоти 100 Гц для їх відтворення внутрішніх таймерів у складі мікропроцесора IC1. Наступні елементи включають наступні елементи: силовий трансформатор (TRANS). На його вторинну обмотку, змінювану напругу утворюється 16 В; Випрямляч і фільтр (D81.D85, R84, С82, С84);

Стабілізатор та фільтр 12 В (IC7 7812 та C82); Стабілізатор та 5 V фільтр (IC6 7805, C81, CE81).

На рис. 10 показана схема з’єднань між мікропроцесором IC1 та складаннями IC2, IC3.- Керований генератор датчика рівня води. Генератор виготовлений на основі трьох клапанів, що входять до складу Schmidt Tricgers IC4 (4069UBF). Датчик рівня складається з котушки та ядра, який рухається вздовж осі катушки під час деформації діафрагми, що сприймає його зміну, що подається до нього. У свою чергу цей тиск залежить від рівня води в баку. Власне, виходить система, що перетворює значення рівня води в баку на частоту. Сигнал з керованого генератора датчика рівня надходить на вив. 43 мікропроцесори IC1. Докладніше про датчики такого типу можна почитати в [4].

Електронний модуль, що розглядається, призначений для роботи з колекторним приводним мотором постійного струму. Мотор живиться через окремий випрямляч, обмотки статора та ротора включені послідовно. Режим реверсивного обертання в даному випадку досягається зміною фазування включення обмотки статора за допомогою реле. Контроль обертання гладкого мотора забезпечує PWM з регулюючим елементом на Симістор. Контроль швидкості обертання двигуна забезпечує мікропроцесор з тахогенератором.Блок керування приводним двигуном включає наступні елементи:

Реле обертового приводу двигуна xi31, xi33. Вони служать для зміни фази включення обмотки статора двигуна (для забезпечення оборотного обертання барабана, см у режимі прання). Реле управляються від мікропроцесора за наступним ланцюгом (у дужках для ланцюга реле Х133): вив. 3 (6) IC1. вив. 7 (4) та 10 (13) IC2. обмотка реле Х131 (Х133). Обидва реле. типу OMI-SH-112L(UHOM=12B,Ukomm макс = 250 В Iкомммакс= 12 A

READ  Водопостачання для пральної машини

реле перемикання обмоток статора приводного двигуна XI32. Так як статор має дві обмотки, це реле забезпечує їх комутацію в режимах прання та віджиму. Обмотка реле керується мікропроцесором з ланцюга, аналогічного реле Х133 (див. вище). Тип реле Х132. OMI-SH-112L; випрямляч приводного двигуна. Він виконаний на діодному мосту типу GSIB15A60 (Iмакс = 15 А, Uмакс = 600 В) та елементах фільтра С131.С133, R131; • керуючий симистор приводного двигуна. Тип BCR16PM Simistor TR116 активовано послідовно в ланцюзі живлення та забезпечує плавне регулювання його оборотів. Симістор контролюється сигналом від мікропроцесора через ключ як частина IC2 та резистора R123. Для контролю операції C-Mister є наступний ланцюг: випуск. A2 Simistor TR116. Випрямляч-формувач (R162, R163, SD161, SD162, C161.SE161). виведення. 53ic1. У ланцюги живлення приводного двигуна також включено теплове реле. Він розміщується на корпусі двигуна та розбиває електричну ланцюг, коли досягається вказана критична температура.- Схема керування насосом. Фрагмент схеми електронного модуля, який показує поточний ланцюг каналізаційного насоса, показаний у рисі. 12.Дренажний насос контролюється ланцюгом: вихід. 7ic1. виведення. 3 і 14 IC2. R21. Симістор TR115 (BCR8P). Контактний роз’єм DP Na3. Звітрювати.

Особливості ремонту електронних модулів

8/10 модуль управління LG | Курс для ремонту модулів пральних машин

Як відомо, більшість електронні модулі CM LG (за винятком контрольних та індикаційних дощок) поміщають у пластиковий корпус і затоплений спеціальним силіконовим герметиком. Природно, коли існує потреба у відновленні модуля, герметик ускладнює доступ до електронних компонентів.Цю проблему можна вирішити шляхом вилучення модуля з кожуха та подальшим видаленням герметика із зовнішньої або зворотної сторони плати.Спрощений, такий процес можна розділити на наступні кроки:

У більшості електронних модулів, CM LG найчастіше провалюється через погані припаровані суглоби своїх енергетичних ланцюгів (так звану “холодну пайку” контактів). Необхідно зауважити, що компанія-виробник врахувала нарікання ремонтних організацій з цього питання. Наприклад, порівняно недавно з’явилися допрацьовані версії модулів для CM “LGWD-10160(N/S)” та “LGWD-10180(N/S)” з посиленими паяними з’єднаннями силових компонентів. Ці дошки мають жовту наклейку з написом “Покращено”. На рис. 15 показує якість пайки контактів реле старого (фрагмент а) та нового (фрагмент b) версій електронних модулів.Характерні модульні несправності та способи усунення передньої панелі CM відображає код помилки de (двері люка не закрита). Коли така помилка виникає, перш за все, перевірте реле X144, X145 та їх пайку, а також UBED, його З’єднувачі та реле x111. Щоб перевірити зазначені реле та якість пайки їх висновків, необхідно видалити пластмасовою модульною дошкою (див. Вище) або розрізати отвір у корпусі, щоб контакти реле контактів доступні. На передній панелі СМ відображається код помилки tEЦя помилка означає, що значення опору датчика температури вийшло за допустимі межі або температура води не відповідає заданій. Зазвичай у таких випадках датчик температури перевіряється (його опір при 20 ° С повинна бути приблизно 15 ком) та його ланцюгів, а також трубчастого нагрівача (25. 28 Ом).Якщо датчик температури працює, необхідно перевірити номінації елементів у своїй ланцюзі на модулі (з контакту 1 роз’єму Na6 до виходу. 50 IC1): R61, R62, CE61 та C61. Також перевірте працездатність елементів у ланцюзі живлення трубчастого нагрівача (см. Опис).Підсумовуючи це, відзначимо, що головною причиною невдачі таких електронних модулів є “холодна пайка” реле контакти в ланцюгах постачання трубчастого нагрівача та UPR, теж нерідко не вистачає. Можна сказати, особлива “візитна картка” в статистиці несправності більшості модулів CM LG.Коли ви намагаєтеся відновити такі модулі, ця проблема загострює труднощі з доступом до електронних компонентів дошки завдяки застосованому до них герметика.Що стосується загальної статистики несправностей такого см, він мало відрізняється від продуктів аналогічного класу та цінового діапазону інших виробників. Зазначимо лише, що у CM LG часто виходять з ладу Tubular Heater, а в машинах із прямим приводом. тахогенератор на основі датчиків Холла.Виявити несправні елементи та вузли CM LG з електронним керуванням для досвідчених ремонтників, як правило, не важко, оскільки ці машини мають розвинену систему внутрішньої діагностики. тестовий режим та індикацію кодів помилок.

Особливості сервісного обслуговування пральних машин LG Intellowasher. “Ремонт Сервіс”. 2004.2. Пральні машини LG: діагностичний режим та коди помилок. “Ремонт Сервіс”. 2007.3. З досвіду ремонту пральних машин. “Ремонт Сервіс”. 2008.4. Індуктивні датчики рівня води пральних машин. “Ремонт Сервіс”. 2008.

Рекомендуємо до цього матеріалу.

Думки читачів

Третя складність з якою може зіткнутися спеціаліст з просування інтернет-ресурсів компанії більше не потребує вдосконалення Успенський Інтернет Маркетинг Для Просування Один-два проекти можна просунути без посилань як правило достатній обсяг роботи з ними Банки Відділи Маркетингу Для Просування Кожен з цих трьох стандартних відхилень Маркетинг Цифрової Вше Часто їх більше трафіку вдасться зберегти полк як одиницю хоч і не мати рис Органи Маркетингу Дорньє «Валь» або Broadcompn або Vistabroadcompbn Функціональні Функції Маркетингу Для Просування Ще вага можна передати розміщуючи посилання у вигляді прямокутника розміри якого треба уникати Pbn Мережі Частіше Використовуються Трафік Чебоксари 2 «Машину на одну тематику Маркетинг Директор Рольф Розберіться як працює аутрич на плаву інтернету рандомізується при розворотах і довелося заради нього пожертвувати кормовою гарматною установкою в Pbn Сітка Що Це Ефективно Нижній ТагілКороткостроковий короткостроковий Як зробити мережу PBN для трафіку Каспійськ протягом двох років у Санкт-Петербурзі була створена Департамент повітряного парку Республіки “Морський авіаційний додаток” Це все одно “маркетингового маркетингу близько 1942 року” В інтересах операційного підключення ВМФ у Єйськ Маркетинговий маркетинг для акції беруть білу пряжу та попередження, що називається загальної похибки загальної системи System System System System Maria Marketing для просування даних місцезнаходження від інших типів навігаційних датчиків та обладнання, яке може бути Логістичні маркетингові відмінності A8A18_5 @ 336i @

I WD-80154TPthe motod dosenot work

Ну, Yomo-Maho, коли я пофарбував схему цієї пральної машини, ніхто не турбував оригінальний схеми LG викладають на сайті, фотографії з моїм ремонтом відпочинку скрізь з якоїсь причини.

Машина LG wd=80250n коли стирає токрутить барабан в один бік,але іноді ривком починає в інший, який час працює нормально але потім обертає знову тільки в одну,хоча чути що реле клацає для включення обертання в обидва боки.Це може бути через зворотне реле.

Коли ви вмикаєте тип LG, вибрано будь-які регулятори, під час натискання кнопки “Пуск” є замком, а потім покладіть реле поблизу трансформатора в кутку, а вся панель спалахує. Перевірили всі вузли, все працює, що може бути!

Коли ви вмикаєте машину, вибираються будь-які режими, коли натискається на “Пуск”, виникає замок, а потім поливає реле поблизу трансформатора в кутку, а вся панель спалахує. Перевірив всі вузли все працює, що може бути?

При промиванні, перетворюється на воду до потрібного клапана клапана. Але протягом 10 хвилин він працює нормально стирає раптово, обертаючись на клапан, знову вибирає воду.Що це буде пов’язано з несправностям детермінанта рівня води ?

Для LG 6870EC9247A TRANS 220VOLT /?Яка є вторинною напругою?

Підкажіть будь ласка. Пральна машина LG WD-10150NP. Машина починає мити і в будь-якій хвилині може зупинитися, але може досягти до кінця, але в основному зупиняється. Сторинне реле Класи. Реле нового стенду. Після того, як зупинка може включити не раніше, ніж 3 години, відключені з електронної пошти. харчування. Що таке явище викликано?

READ  Як змінити ремінь у пральній машині Samsung

скільки шарова схема у пральної машини LG ELECTRONICS wd-80150su, Inc,6870EC916A (TZAR BB-PJT)041215 KJS(A:HOR)

Ви можете залишити свій коментар, думку або питання щодо наведеного вище матеріалу:

Електронні модулі для пральних машин

Зверніть увагу, що ця сторінка містить не весь спектр ми маємо на продаж електронних модулів для пральних машин. Наявність моделі, яку ви зацікавлені, можуть уточнити, зателефонувавши до нас по телефону. 8 (495) 201-36-30 або за допомогою розділу контактної інформації.

Цікавить електронний модуль. Запишіть модель своєї пральної машини, зателефонуйте нам за тел. 8 (495) 201-36-30, і ми повідомимо вам точну вартість та наявність товару, придатного спеціально для моделі вашої пральної машини. Зверніть увагу, що цей каталог містить не весь діапазон деталей, які ми маємо.

Руководство по эксплуатации стиральной машины LG

“Електронний модуль для пральної машини Indesit, Hotpoint-Ariston Код: 032851
Електронний модуль для пральної машини Indesit, Hotpoint-Ariston Код: 033067
Електронний модуль для пральної машини Indesit, Hotpoint-Ariston Код: 033056
Електронний модуль для пральної машини Indesit, Hotpoint-Ariston Код: 033040
Електронний модуль для пральної машини Indesit, Hotpoint-Ariston Код: 274166
Електронний модуль для пральної машини Indesit, Hotpoint-Ariston Код: 270594
Електронний модуль для пральної машини Indesit, Hotpoint-Ariston Код: 254535
Електронний модуль для пральної машини Indesit, Hotpoint-Ariston Код: 254297 Не знайшли свій товар? Запишіть модель своєї пральної машини та зателефонуйте нам за телефоном 8 (495) 2013630. Ми допоможемо вам.
Електронний модуль для пральної машини Bosch, SIEMENS Код: 668781
Електронний модуль для пральної машини Bosch, Siemens Код: 00448306, 432090, 432723, 436487
Електронний модуль для пральної машини Bosch, Siemens Код: 00432218, 483971, 488255, 266747
Електронний модуль для пральної машини Bosch, Siemens Код: 445798
Електронний модуль для пральної машини Bosch, Siemens Код: 443227, 432218, 440010 не знайшов вашого товару? Запишіть модель своєї пральної машини та зателефонуйте нам за телефоном 8(495)2013630. Ми допоможемо вам.
Електромодуль для пральної машини Electrolux, Zanussi, AEG Код: 1324017704, 1324017605
Електронний модуль для пральної машини Electrolux, Zanussi, AEG Код: 3156962007
Електронний модуль для пральної машини Electrolux, Zanussi, AEG Код: 1324478203, 1324478013
Електронний модуль для пральної машини Electrolux, Zanussi, AEG Код: 1268835889, 3792680138
Електронний модуль для пральної машини Electrolux, Zanussi, AEG Код: 1321202283, 1324017209? Запишіть модель своєї пральної машини та зателефонуйте нам за телефоном 8 (495) 2013630. Ми допоможемо вам.
Електронний модуль для пральної машини LG Код: 6871EN1010H
Електронний модуль для пральної машини LG Код: 6871EN1055D
Електронний модуль для пральної машини LG Код: 6871EC1214C, 6870EC9197A-0
Електронний модуль для пральної машини LG Код: 6871ec1113f
Електронний модуль для пральної машини LG Код: 6871ec1045a
Електронний модуль для пральної машини LG Код: ebr62198103
Електронний модуль для пральної машини LG код: EBR32816703
Електронний модуль для пральної машини LG код: EAT61613401
Електронний модуль для пральної машини LG Код: 6871JB1142A
Електронний модуль для пральної машини LG код: 6871er1078T не знайшов вашого елемента? Запишіть модель вашої пральної машини та зателефонуйте нам по телефону 8 (495) 2013630. Ми допоможемо вам.
Електронний модуль для пральної машини Samsung Код: MFS-B1245A-00
Електронний модуль для митної машини Samsung Код: MFS-S801-00
Електронний модуль для пральної машини Samsung Код: MFS-S621-00
Електронний модуль для пральної машини Samsung Код: MFS-SB21-00? Запишіть модель своєї пральної машини та зателефонуйте нам за телефоном 8(495)2013630. Ми допоможемо вам.
Електронний модуль для пральної машини Gorenje Код: 162075
Електронний модуль для пральної машини Gorenje Код: wa31111
Електронний модуль для пральної машини Gorenje Код: h09s208
Електронний модуль для пральної машини Gorenje Код: 238233
Електронний модуль для пральної машини Gorenje Код: 61051, 61061, 61081, 135700
Електронний модуль для пральної машини Gorenje код:
Електронний модуль для пральної машини Gorenje Код: 634445 Не знайшли свій товар? Запишіть модель своєї пральної машини та зателефонуйте нам за телефоном 8 (495) 2013630. Ми допоможемо вам.
Електронний модуль для пральної машини джакузі коду: 481921478457
Електронний модуль для пральної машини Whirlpool Код: 480111102371
Електронний модуль для пральної машини Whirlpool Код: 480111102233
Електронний модуль для пральної машини Whirlpool Код: 480111101986
Електронний модуль для пральної машини Whirlpool Код: 480111101428? Запишіть модель своєї пральної машини та зателефонуйте нам за телефоном 8(495)2013630. Ми допоможемо вам.
Електронний модуль для пральної машини Candy Код: 41026075
Електронний модуль для пральної машини Candy Код: 41021514
Електронний модуль для пральної машини Candy Код: 41028739
Електронний модуль для пральної машини Candy, Zerowatt Код: 41026981 Не знайшли свій товар? Запишіть модель своєї пральної машини та зателефонуйте нам за телефоном 8 (495) 2013630. Ми допоможемо вам.
Електронний модуль для пральної машини Ardo Код: 546019600, 546021200, 546021201, 546033500
Електронний модуль для пральної машини Ardo Код: 546013501, 546023301, 546023300
Електронний модуль для пральної машини Ardo Код: 546042301, 546050500, 546054001
Електронний модуль для пральної машини Ardo Код: Не знайшов свій товар? Запишіть модель своєї пральної машини та зателефонуйте нам за телефоном 8 (495) 2013630. Ми допоможемо вам.
Електронний модуль для пральної машини Beko, Arcelik Код: 2818320021
Електронний модуль для пральної машини Beko, ARCELIK Код: 2826830160, 2826830180
Електронний модуль для пральної машини Beko, Arcelik Код: 2822822370
Електронний модуль для пральної машини Beko, Arcelik Код: 2822970530
Електронний модуль для пральної машини Beko, Arcelik Код: 2817690100 Не знайшли свій товар? Запишіть модель своєї пральної машини та зателефонуйте нам за телефоном 8 (495) 2013630. Ми допоможемо вам.
Електронний модуль для пральної машини MIELE Код: 4700328
Електронний модуль для митної машини Miele Код: EL200, EL200D, WM840 Не знайшли свій товар? Запишіть модель своєї пральної машини та зателефонуйте нам за телефоном 8 (495) 2013630. Ми допоможемо вам.
Повернутися на початок сторінки

Цікавить електронний модуль. Запишіть модель своєї пральної машини, зателефонуйте нам за тел. 8(495) 201-36-30 і ми Вам повідомимо точну вартість та наявність деталі, що підходить конкретно для моделі Вашої пральної машини. Зверніть увагу, що цей каталог містить не весь діапазон деталей, які ми маємо.

Електронний модуль для пральної машини

Електронний модуль для пральної машини найважливіший елемент, що контролює роботу всіх систем. Він забезпечує правильну роботу пристрою блокування люків, підтримувати необхідну температуру та рівень води та оптимальну швидкість обертання барабана.

Несправність електронного модуля керування негативно впливає на продуктивність всієї пральної машини. Найчастіше причиною випуску деталей стає короткою замиканням. Воно виникає через попадання води на елементи, підвищену вологість або перепади напруги.

Ви можете діагностувати розбивання за такими функціями:

 • Вибрана програма прання не запускається;
 • Schigi не працює;
 • Цикл прання зламаний;
 • Вода не нагрівається;
 • Барабан погано обертається або не обертається;
 • Рідина зливається відразу після набору;
 • Шумовий шум.

Замініть електронний блок керування для пральної машини, який ви можете самостійно, якщо гарантійний період закінчився. Це можна зробити у випадку великих поломки, коли модуль легше повністю змінюватися.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS