Mi Home App не бачить робот пилосос

Монтаж прошивки

Варіант для тих випадків, коли робот пилосос був придбаний для китайського внутрішнього ринку.

З такою ситуацією буде доступна підтримка англійської та китайців та китайців з програми. Перекласти команди на інші мови не вдасться. Тому вам потрібно буде завантажити спеціальну версію прошивки та встановити його.

Негайно варто відзначити, що це можливо не робити на всіх моделях. Найбільш «безперебійна», яка буде легко вдаватися до спалаху і навчати розмовляти російською мовою. це пилососи від робочого та пилососу. І маса спеціальної прошивки також доступна для них.

Це дозволить, наприклад, щоб налаштувати голосовий голос над “нестандартними” голосами:

Безпосередньо на функціональність, встановлення сторонніх прошивки не впливає. Просто служить звуковий файл до іншого. Так блимаючи пристрій не зашкодить. Крім того, Сяоми запевняє, що це не вплине на гарантію.

Перед продовженням

Перед тим, як продовжити процедуру прошивки, ви повинні розглянути наступне:

 • У роботі одночасно ви можете лише один мовний пакет. Вони перейшли через офіційну домашню програму MI. Тобто щоразу виконується завантаження та встановлення голосових файлів.
 • На заводі прошивки робочого пилососу немає перевірки голосового файлу. Програмне забезпечення містить лише посилання для завантаження пакету даних, який пізніше буде встановлений у внутрішній пам’яті.
 • Щоб встановити “Custom” мовний пакет, достатньо “ковзати” пилосос третіх партійних файлів за допомогою запитуваного посилання. Відповідно, змініть сам прошивку. не обов’язково. Достатньо використовувати спеціалізовану програму, яка дозволяє виконувати заміщення пакетів при запиту даних робот-пилососа.
 • Раніше встановити сторонні голосові пакети, необхідно було отримати серійний номер пристрою, а також його “ідентифікатор” (токен). Тепер не робіть цього. Спеціальні програми роблять все це автоматично, користувачеві потрібно буквально лише для того, щоб вказати, який голосовий пакет він повинен поставити у пилосос.

Процес встановлення голосу

Є 2 варіанти встановлення: з комп’ютером, а також смартфоном.

Другий варіант є кращим, оскільки користувач повинен буде виконувати менше дій, щоб змінити мову. Імовірність помилок мінімальна.

 • Завантажте популярну версію App Xvacuum. Ви можете завантажити його безпосередньо з GooglePlay або AppStore. Також. на веб-сайті розробника (відповідно до функціональності, вони трохи відрізняються).
 • Попередньо у внутрішній пам’яті телефону (у каталозі / SDCARD), потрібно скопіювати файли голосових команд. Розширення такого файлу.Pkg. Ви можете завантажити їх на тематичні форуми (наприклад, 4PDA). Всередині такого архіву містить WAV-файли, які вбудовані роботові пилососи та використовуються як голосові сповіщення.
 • Виконайте налаштування Wi-Fi на роботі пилосос. Залежно від моделі, це виконується одночасним затисканням двох кнопок: Power і Home або Power і кнопка локального прибирання. Тримайте принаймні 3 секунди.
 • За допомогою смартфона для підключення до Wi-Fi робочого пилососу. Виконується саме так, як підключення до бездротового маршрутизатора. Тобто, вам потрібно перейти до розділу Wi-Fi на смартфоні, увімкніть пошук бездротових мереж, вибрати вакууму Xiaomi (або точка з подібним ім’ям). Вам не потрібно вводити пароль.
 • Відкрийте програму зшивання XVACUUM по телефону. Виберіть, намагаючись миготіти.
 • Використовуючи стандартний менеджер телефону, виберіть раніше збережений файл за допомогою голосових команд.
 • Підтвердьте надсилання прошивки, зачекайте закінчення процесу.

Далі буде потрібно повторно пов’язати пристрій у MiHome. Після цього всі кнопки будуть активні, ви можете використовувати робот пилосос у звичайному режимі.

Процес прошивки на ПК здійснюється аналогічним чином. Але має бути бездротовий модуль бездротового зв’язку Wi-Fi. Без цього, блимання не буде працювати.

Покроково виконується так:

 • Завантажити Win-Mirobo. Ви також можете знайти на офіційному веб-сайті розробника, або на тематичних форумах.
 • Встановити програму. У своєму каталозі папка “Voypack” повинна бути скопійована.PKG командних командних файлів, які плануються використовувати для завантаження до робочого пилососу.
 • При необхідності. відкрийте параметри файлу (Win-Mirobo.INI) і вручну реєструють IP-адресу робочого пилососу та його ідентифікатора. Це необхідно, якщо встановлення голосового пакета виконується без скидання налаштувань Wi-Fi. В іншому випадку достатньо підключення до точки доступу пилососу.
 • Запустити програму. Відкриється термінал командного рядка, розпочнеться автоматичний пошук пристроїв. Після завершення меню з’явиться з вибором голосових пакетів. Вам потрібно лише вибрати потрібну версію “голосового актор” та натисніть клавішу “Ввести”. Вся решта програми, програма автоматично.
 • Після завершення процесу прошивки робот-пилосос повторно необхідно прив’язати до облікового запису MiHome за допомогою смартфона. Тобто включити пошук пристрою, виконувати спарювання. Попередній пристрій від списку MiHome видалити.

Контроль пристрою

Тепер вам потрібно сказати, які інструкції за допомогою програми надаються робот-пилосос, і яка інформація з його допомогою можна знайти:

 • Встановіть режими очищення в розділі “Чистий”.
 • Надішліть робот-пилосос назад до основи, якщо очищення було проведено набагато швидше, ніж план (розділ Док).
 • У стовпці “Таймер”, щоб виявити період очищення, а також частоту, з якою пилосос Xiaomi повинен виконувати цикли очищення приміщень від сміття.
 • У “режимі очищення” виберіть режими чищення приміщень чотирьох запропонованих варіантів. Можна вибрати мінімальну або максимальну інтенсивність. Різниця полягає в ефективності чищення та шуму, що виходить з пилососу.
 • У параграфі “Care” перегляньте інформацію про знос усіх основних частин пилососу Xiaomi.
 • Управляти роботом пилососом у ручному режимі прямо зі смартфона. Це доступно в стовпці “пульт дистанційного керування”.

Ви не можете обійти нову функцію, яка стала доступною в останніх версіях Mi Home. Тепер програма відображає план на головному екрані, який створює робот пилосос за допомогою вбудованих датчиків та модуля GPS.

Встановлення взаємодії з зарядною базою

Перед тим, як перейти до синхронізації робочого пилососу та вашого мобільного пристрою, ви повинні налаштувати взаємодію апарату з базовою станцією. Це вимагає наступного алгоритму дій:

 • Підключіть базу даних зарядки до електричної мережі та видаліть надлишок кабелю у спеціальне роз’єм.
 • Щоб звернути увагу на док-станцію, щоб бути правильно встановленим: передня відстань 100 сантиметрів повинна бути перед зарядною основою, а ліворуч і праворуч від 50 сантиметрів слід залишити. Якщо кінцеві контакти правильно встановлені, лампочка буде спалахувати на верхній панелі.
 • Якщо лампочка не блимає, а світло горить постійно, це означатиме повну зарядку акумуляторної батареї. Для подальшої роботи Xiaomi ви повинні натиснути на робот-пилосос.
 • Якщо лампочка біла, то акумулятор достатній, жовтий. до 50%, червоний. менше 20%.
READ  Clatronic DR 3280 Steam Cleaner Як використовувати

Важливо також розглянути це до першого використання роботу, вам потрібно видалити подушені кабелі та незначні предмети з підлоги, щоб вони не перешкоджали руху вашого розумного пилососу.

Далі розглянемо, як крок за кроком підключіть пилосос Xiaomi до домашньої програми MI на Android та iOS.

Що потрібно для русифікації пилососу

Це необхідно для інтезії у заявці на смартфон, параметри роботів-вакууму відображаються російською мовою.

 • Голосові сповіщення про поточний статус робочого пилососу також “голосувати” російською мовою;
 • Користувач матиме можливість російською мовою, щоб дати голосові командири пилосос.

Також потрібно врахувати, що якщо придбаний робот-пилосос випущений для китайського споживчого ринку, то за замовчуванням у ньому будуть доступні лише дві мови: китайська та англійська. Увімкнути голосові повідомлення російською мовою через фірмову заявку не працюватиме.

Саме для таких випадків миготить буде потрібно. З ним ви можете додати будь-який “голос над” роботом, навіть напишіть його самостійно.

Як русифікувати через звичайну заявку

Для пульта дистанційного керування, налаштування, відстеження статусу робочого пилососу, він повинен бути синхронізований з смартфоном. Для цього потрібно встановити фірмову заявку Xiaomi для роботи з розумним техніком. Mi Home.

Після того, як. обов’язково оновіть прошивку до поточної версії (програма автоматично зробить все, вам потрібно лише забезпечити запитувані дозволи). Потім у параметрах робочого пилососу можна буде дозволити керувати голосом, а також вибрати мову команд (у цьому випадку. російською).

Після цього смартфон завантажує необхідний голосовий пакет, тримайте його в пам’яті пилососу. За замовчуванням використовується “голос” Google Assistant.

Але при необхідності його можна замінити будь-якою іншою через спеціальну програму.

Неможливо підключити робот пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweet один S50 до домашнього Wi-Fi

Я прошу допомоги у наступному питанні. Робот пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweet One S50 International не може контекстувати за допомогою програми MiHom. Заявка завантажена на iPad, домашній Інтернет через маршрутизатор ASUS RT-N11P. У програмі MiHom автоматично пилосос не видно, можна зачепити в посібнику, але на станції підключення до Wi-Fi записує “5G Wi-Fi не підтримується”.

У Додатку Міхом та Росії та інших регіонах були забезпечені. Домашній телевізор, таблетки та інші пристрої працюють з Wi-Fi довгий час і гладкі. спасибі!

Как подключить робот-пылесос Xiaomi к телефону. пошаговая инструкция

 

Відповідь

Бідні, звичайно, що ви не доклали скріншоти з програми і не писали, як ви вручну залучаєте його, і де (згідно з якими спеціально стадія) помилка з’являється “5G Wi-Fi не підтримується”. У мене такого пилососа немає, і ніколи їх не налаштовував.

Наскільки я розумію, алгоритм підключення та встановлення робота пилососу полягає в наступному:

 • На пилосові необхідно активувати режим з’єднання. Натисніть і утримуйте дві кнопки або кнопку живлення. Щоб пошкодити індикатор. Як конкретно на Xiaomi Mi Roborock Sweet One S50. я не знаю. Інструкції повинні бути показані.
 • У режимі з’єднання робот пилосос розповсюджує Wi-Fi. Підключіться до цієї мережі з вашого iPad.
 • У програмі MiHom виберіть Додати новий пристрій.
 • Має бути пилосос xiaomi mi roborock sweet один s50. Після чого процес конфігурації буде. Перш за все, вам доведеться вибрати мережу Wi-Fi (від ASUS RT-N11P) і правильно вказати пароль, щоб пилосос підключився до маршрутизатора.
 • Після налаштування пилососу зупинить розповсюдження Wi-Fi, і ви підключаєте смартфон у свою домашню мережу. Зв’язок буде через маршрутизатор.

Я не розумію, що помилка “5G Wi-Fi не підтримується”. Я не думаю (хоча можливо), що Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 підключається лише до мережі на частоті 5 ГГц. Який ASUS RT-N11P не може розповсюджувати. Я не знаю, що ваш iPad. Якщо старий тоді немає підтримки 5G Wi-Fi. Ми можемо проблему.

Телефон не бачить пилосос Xiaomi. Що робити?

 

Оновлення

Судячи з коментарів до цього запису, проблема з підключенням та налаштування пилососів Xiaomi дуже популярна. Я, на жаль, не може дати жодної конкретної консультації та рішень з тієї причини, що я не маю цього пристрою, і немає можливості перевірити все.

У наведених нижче коментарях багато відвідувачів нашого сайту спільних рішень, які допомогли їм вирішити проблему з підключенням робочого пилососу з Xiaomi до Wi-Fi через домашню програму MI. Як правило, з’являється помилка “Підповніть телефон ближче до маршрутизатора” (час підключення до мережі закінчився).

Коли пункти “Підключено” та “Повідомлення надіслано на пристрій” виконані успішно, а біля “Час підключення до мережі закінчився” червоний хрестик.

 • Якщо конкретно, модель робочого чистого роботу Xiaomi була випущена для китайського ринку (це можна зрозуміти на написках на коробці та самому пристрою, все на китайській мові). Що додати до програми, це дуже важко. Здається, проблема вирішується, змінюючи регіон у заявці до “Китаю” (спробуйте). Але це не завжди працює. Існує інформація, що в цьому випадку китайський часовий пояс повинен відображатися по телефону. Всі написи англійською мовою. для європейських країн (поставлені в налаштування однієї з країн Європи). Якщо всі написи російською мовою, то регіон. Росія.
 • Переконайтеся, що в процесі налаштування робочого пилососу ви правильно вводять пароль з мережі Wi-Fi, до якої ви хочете підключити пилосос.
 • Телефон повинен бути включений Wi-Fi та Bluetooth.
 • У процесі налаштування поставте пилосос і телефон (з якого налаштовуєте) недалеко від роутера (до Wi-Fi мережі якого ви підключатимете робот-пилосос).
 • Якщо він не працював вперше. спробуйте ще раз. Можливо, проблема на стороні серверів Сяомі.
 • Порада від коментарів: у налаштуваннях програми включіть всі дозволи.
 • Повне скидання налаштувань роботів-вакууму.
 • Ваша головна назва мережі Wi-Fi повинна бути без спеціальних місць і встановити лише англійські літери.
 • Якщо він не налаштує пристрій iOS (iPhone, iPad). Потім спробуйте налаштувати з пристрою на Android.
READ  Пилосос Xiaomi Deerma Vacuum Cleaner TJ200 Overview

Оновлення

У коментарях Євген поділився іншим рішенням.

У назву Wi-Fi мережі та в паролях не повинно бути спеціальних та великих літер до цієї мережі. Тільки невеликі літери та цифри. Якщо ви не можете підключити ваш Roborock Sweep One S50 до мережі Wi-Fi, перевірте назву мережі (SSID) та пароль.

Читати коментарі. Поділіться своїми рішеннями!

Хлопці, маршрутизатор не хотів призначити пилосос IP, який був видно на мережній карті та у своєму журналі подій. вирішилося установкою статичного DHCP у налаштуваннях роутера. Я сподіваюся, хто допоможе, хто.

Допомогли підключитися до Wi-Fi 2.4 ГГц Зміна Wi-Fi на протоколі 802.11нська область російська, мова російська.

Здравствуйте, будь ласка, скажіть мені, як змінити назву wai fi?

Пилосос: Roborock S6 MAXV Маршрутизатор: ASUS RT-AC66U Телефон: Samsung S21 Ultra

Проблема: робот не підключається до мережі (як багато тут)

Рішення: І тут все дуже цікаво. Спочатку я не мав проблеми з символами в ім’я мережі та пароля, хоча я спробував ці варіанти. Я намагався переконфігурувати маршрутизатор сам за різними типами мережі (ac / n / regacy), змінив канали, я встановив налаштування brandmaera, взагалі танцювали з бубном у повній програмі. Через рідну програму Roborock для підключення пилососу до мережі я не міг. Але зовсім випадково у мене це вдалося зробити через програму Mi Home, причому ні роутер, ні пилосос тут зовсім були не до того (на той момент я вже відкотив налаштування роутер в початковий стан, а скидати налаштування Wi-Fi на самому пилососі давно перестав), після я зміг повторити підключення ще кілька разів. Загалом, у мене є алгоритм з’єднання: 1) Видаліть домашню програму MI для польоту до мережевої мережі Wi-Fi та Re-2) Забути мережу Wi-Fi робот робота 3) Запустіть процедуру підставки для підключення Робот до мережі, але не давати дозвіл на додаток до зміни Wi-Fi 4) Зачекайте, коли програма дає помилку, яку вона не може підключитися до вакуумного очищувача 5) Перейти до налаштувань Wi-Fi та вручну вибрати мережу вакууму 6 ) Щоб повернутися до програми, він повинен автоматично розпочати підключення до пилососу 7) негайно (протягом 10 секунд) Робот каже, що він починає підключатися до мережі 8) Зачекайте до кінця з’єднання

Далі все починає працювати. Іноді виявляється з першого часу, потрібно повторити алгоритм, я, загалом складно, вже десь у 5 разів успішно підключив пилосос до мережі. З нативною програмою Roborock така увага не працює.

З усього вищесказаного можна зробити простий висновок, у моєму випадку проблема ні в роутері, ні в роботі, а в кривому софті від Xiaomi. Можливо, з майбутніми оновленнями вони це виправити.

Привіт друже. Я не зовсім зрозумів вашу інструкцію. Ти можеш пояснити?(Проблема однакова

Пилосос: Roborock S6 MAXV Маршрутизатор: ASUS ZENWIFI AX

Місяць працював без проблем, а потім упав з Wi-Fi та все, тепер, як кожен на 3-му етапі приносять телефон ближче до підключення маршрутизатора до мережі, я вже намагався все, що в цій темі нічого не допомогло. Мережева мережа (всі латинські латинські літери) Пароль (фігури) Методи шифрування (WPA WPA3) Регіони (Німеччина, Сінгапур, Китай, Україна,) Різні комбінації установки та скидання MI Home Reset до заводських налаштувань пилососу та окремо скидання Wi.FI, 100500 разів на кожному кроці до реконфігурації DHCP на маршрутизаторі, відключив захист та брандмауер, всі блокування пристроїв вимкнули блокування сторонніх DNS від постачальника поставив 114.114.114.114 як DNS у телефоні та на роутері Залишав тільки 2.4 ГГц діапазон на маршрутизаторі, лише n стандартні, 5 та 6 та автоматичні канали спробували поставити всі пристрої безпосередньо біля маршрутизатора 3 мобільних пристроїв, з різними версіями Android (серед них Samsung та Xiaomi) один з них з прав людини, а також Сама заявка (Mi Home) Я дав абсолютно гаразд

Всі налаштування 100 разів подрібнені. Чорт, ну, маршрутизатор не змінює варіант, він нова, також варто нормальних грошей ((вже мозок починає плавити.

Що ще спробувати ? Допоможіть будь ласка

Те ж саме сталося, пару тижнів польоту є нормальним, потім Батц і впав.

Я теж спробував все до вашого списку.

Как подключить робот-пылесос Xiaomi к телефону. пошаговая инструкция

 

Я помітив, що у маршрутизаторі з’являється пилосос. Так що він не може зв’язатися з серверами ? (Домашній Інтернет Beeline) Розповсюджував Інтернет з телефону (МТС) підібрав до нього пилосос, і все працювало.

Я думаю, що домашній Інтернет Білан Перенгей відрізає Серсер Сяомі. У них навіть мобільний інтернет і домашній по-різному відкриває сайти, ті що на PC без впн не орю, на мобільному інтернеті відкриваються норми.

Через мобільний Інтернет (МТС) також перевіряється, він працює ! Змінив постачальника протягом цього часу (нині Ланет, Київ) однакова історія, вона робить. Таке відчуття, яке знаходиться в маршрутизаторі, ASUS оновив прошивку з оновленнями безпеки, а після цього перестала працювати. При зміні постачальника, до речі, я зробив скидання маршрутизатора до заводських налаштувань. На наступному тижні я постараюся отримати інший маршрутизатор, щоб перевірити інший маршрутизатор (не asus) і писати тут, якщо є позитивний результат.

Наступне оновлення прибуло на маршрутизатор, і все почало працювати, я думаю, що це було в 3 бали: версія 3 версії 3.0.0.4.384.81351 1. Виправлені питання, пов’язані з фіксованою мережею. 2. Покращена стабільність системи. 3. Фіксовані проблеми з’єднання пристрою Android 7.

З’єднання Wi-Fi

Після налаштування ви можете почати підключити робот пилососу Xiaomi. Потрібно ввімкнути Wi-Fi-, GPS, модулі Bluetooth на смартфоні, а також сам пилосос. Також не обійтися при налаштуванні будь-якої домашньої техніки компанії без фірмового застосування Mi Home. Ви можете завантажити його з Play Market або AppStore.

 • Запустіть програму. Виберіть мережу Wi-Fi, регіон. Якщо пристрій призначений для російського ринку, то вам потрібно вибрати російську. В іншому випадку пилосос може не відображатися в програмі або функціональність буде обмежена. Англійська підходить для європейського ринку. Китайський пристрій чудово працює, якщо ви визначите свій регіон як Сінгапур. Китай не повинен вибирати через функціональні обмеження. Призначення конкретного апарату можна визначити мовою написів на упаковці, пристрої, в інструкціях.
 • Введіть обліковий запис або Реєстрація.
 • У головному меню у верхньому правому куті натисніть на плюс. Якщо Bluetooth був включений, автоматичний пошук пристроїв Xiaomi поблизу. У разі відмови, вам просто потрібно знайти вакуумне чисте, від загального списку. Або можна просто ввести назву в рядок пошуку, наприклад, Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner.
 • Натисніть 3-4 секунди на кнопку “Домашня”. Необхідно скинути налаштування Wi-Fi у пилососі. Звуковий сигнал повідомить, якщо все пройшло добре.
 • “Операція підтверджується” з’являється на екрані смартфона. Навпроти її потрібно поставити галочку і натисніть “Далі”.
 • У вікні, який відкривається, потрібно вибрати мережу Wi-Fi, яка працює в будинку. Якщо є кілька з них, то вам потрібно вибрати те ж саме, до якого, як правило, смартфон.
 • Перейдіть до налаштувань Wi-Fi на телефоні та виберіть мережу, яку розподіляє пилосос.
 • Зачекайте, поки з’єднання та вибір, який номер. пилосос.
 • На цьому кроці ви можете додати інших користувачів, які матимуть доступ до керування роботом від своїх гаджетів. Це може бути інші члени сім’ї, такі як. Надати права, потрібно ввести свої облікові записи MI.
 • Синхронізація даних робота з смартфоном. Під час процесу краще не чистити телефон далеко, т. до. Періодично потрібно підтвердити ліцензійні угоди.
READ  Чи можна мити шашлик у посудомийній машині

На цьому підключенні роботу завершено. Якщо виникли деякі труднощі, то найпопулярніші з них розібрані нижче.

Як взаємодіяти з док-станцією

Пилосос Xiaomi може взаємодіяти з док-станцією за допомогою Bluetooth Intege:

 • Спочатку потрібно включити в налаштуваннях з’єднання Bluetooth з станцією. Далі потрібно сканувати код з панелі керування та увімкнути його “. Пульт дистанційного керування”.
 • Після цього робот-пилосос підключається до смартфона (потрібен домашній додаток MI). Після завершення синхронізації з панеллю керування ви можете почати очищення. У цьому випадку пилосос буде самостійно рухатися по кімнаті.
 • Після завершення очищення, залишок часу буде відображатися, який робот витрачається на роботу. При необхідності робот може бути зупинений, щоб не витрачати додаткові зусилля, щоб очистити кімнату.
 • Також можливе відключення модуля для збирання через пульт. Для цього вам потрібно буде натиснути на спеціальну піктограму.

Таким чином, пристрій дуже маневренний і дозволяє видалити важкодоступні ділянки приміщення або коридору.

По-перше, вам потрібно активувати Wi-Fi, GPS та модулі Bluetooth на телефоні, а також включати робот-пилосос.

Спочатку потрібно завантажити заявку на робот пилосос Xiaomi MiHome. Він існує для смартфонів з платформами iOS та Android.

Відразу після завантаження програми ми звертаємо вашу увагу на те, що при встановленні, вам потрібно буде вибрати сервер.

Наша рекомендація: Європа, США або Сінгапур.

З іншими серверами можуть виникнути проблеми при синхронізації.

Зареєструйте новий обліковий запис, або перейдіть до існуючого

Натисніть кнопку Додати пристрій у програмі та виберіть Mi Robot.

Увага: При встановленні пилососу Xiaomi, перш ніж підключити, вам потрібно покласти його для заряджання. Bluetooth та Wi-Fi на телефоні повинні бути увімкнені!

Є 2 методи роботи, щоб отримати послідовність:

Методи, які працюють у 2018 році, у 2021-х роках не є невідповідними через зміни в кодексі оригінального застосування або принципу роботи робочого пилососу від Сяомі.

Модифікована програма

Для появи модифікації спільноти, ентузіаст розробника під псевдонімом VEVS. Фактичні версії модифікованого MIH на Android, він викладає у своєму блозі за посиланням. Як працювати з ним:

 • Зніміть оригінальну домашню програму Mi з Xiaomi.
 • Перейдіть до блогу на вказаному вище посиланні. Внизу торкніться “Завантажити версію ofxxx”, де замість xxx вказується поточне навантаження.
 • У налаштуваннях безпеки пристрою дозволяйте встановлювати програми з неперевершеного джерела до “Налаштування”. “Безпека”.
 • Знайдіть завантажений файл APK у папці завантаження за допомогою вбудованого або завантаженого провідника. Тапніть по ньому пальцем і виберіть «Встановити».
 • Відкрийте авторизацію програмного забезпечення та передачі. Виберіть пилосос або інший пилосос у вигляді шаблону, прикріпленого до облікового запису пилососу.
 • Тепер перейдіть до шляху “Налаштування”, звідти до “Додаткові налаштування” та відкривайте “Інформація про мережу”. З дно відображатиметься комбінація 32 символів у полі Токена.

Послідовність дій може дещо відрізнятися, що залежить від версії програмного забезпечення.

На додаток до токенів, програма відображає інформацію про Mac, IP-адресу та ідентифікатор пристрою. Немає аналогічної програми на iPhone, тому ви повинні використовувати емулятор BlueTacks, програвач Nox App або Droid4X для комп’ютера / ноутбука на базі Windows.

Акстрактор маркерів

Цей метод працює на комп’ютерах Windows, у формі корисності або сценарію. на Unix / Linux. Що потрібно зробити:

 • Перейти на сторінку.
 • Завантажте Token_Extractor під Windows або використовуйте інструкції нижче, щоб працювати на інших платформах.
 • Запустіть софт і пройдіть авторизацію, вказавши електронну адресу або ID користувача, пароль та країну, до якої прив’язаний пристрій. Останні вказують, що не потрібно, програмне забезпечення буде визначати походження обладнання самостійно.
 • Після деталей всіх пристроїв пристрою з’являються у вигляді списку, де ім’я пристрою також відображається як шаблон, ідентифікатор, IP-адреса, маркер та модель.

На додаток до пристроїв, прив’язаних до мережі Wi-Fi, утиліта-дисплеї пристроїв, підключені за допомогою Bluetooth.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS