Мішки для сміття для пилососу Karcher

Мішок для пилососу. чим можна замінити

Перш, ніж почати робити саморобний пилозбірник для пилососа, потрібно з’ясувати, який пилозбірник стояв у техніці раніше. Від цього залежить вибір матеріалу.

мішки, сміття, пилососу, karcher

  • Одноразовими. Вважається найкращим варіантом, оскільки після заповнення пилового колектора викидається, що знижує ризик пилу в двигуні та в повітрі. Це пакет, вхід до якого оформлений картонною рамкою. Потрібно покласти гумовий герметик, щоб уникнути “витоку” повітря. Одноразові контейнери роблять з фільтруваного паперу, який добре проходить повітря, але затримує пил. Мітинг зустрічаються з синтетичними тканинними пилними колекторами. Вони сильніші, ніж папір і розміщують більше сміття. Ви можете використовувати лише аксесуари, рекомендовані певною моделлю пилосос.
  • Багаторазовий. Вони зроблені з міцної дихаючої тканини. Гідність. економіка, а здатність використовувати протягом тривалого часу. Після наповнення контейнер викидає або стирається і повертається. Недоліками багаторазових колекцій є більше: вони менш гігієнічні (коли сміття збентежить, сміття потрапляє в повітря), проходить невеликий сміття, який може потрапити в двигун пилососу. Також на тканині залишаються шкідливі мікроорганізми.

Чи можна зробити своїми руками

Зробити мішок для пилососа своїми руками нескладно, хоча виробники не рекомендують цього робити. Головна причина – погано пошита ємність може легко занапастити техніку, якщо при роботі всередину мотора потрапить бруд.

Найчастіше необхідність у домашніх ємностях виникає у власників старих пилососів, для яких аксесуари вже не виробляють, або при необхідності швидко зібрати сміття.

Мешок многоразовый для пылесоса Karcher и защитный чехол патронного фильтра.

Оригінальне виробництво та аналоги

Звичайно ж, вся побутова збиральна техніка Karcher, що випускається, розрахована на експлуатацію з пилозбірниками фірмового виробництва.

Разом з тим, особливістю продукту слід вважати допустимість використання аналогів, причому в асортименті досить широкому.

Також якщо розглядати виключно фірмові фільтри-мішки, варто віддати належне широкоформатній взаємозамінності саме у рамках фірмових виробів.

Такі рішення дозволяють кархва пилососи застосовувати колектори пилу однієї модифікації для різних моделей пилососів.

Наприклад, збірки пилу на паперовій основі, призначені для серії пилососів Т7/1 та Т15/1, успішно підходять для конструкцій із серії Т10/1 та Т17/1.

Сумісність відзначається також стосовно моделей SE і WD з підтримкою повного модельного ряду.

Невигадливе виконання збірників пилу (в загальному інженерному сенсі) з тим же успіхом дозволяє використовувати і продукцію сторонніх фірм у складі побутових пилососів Karcher.

Так, замість фірмових німецьких мішків допустимо ставити на заміну продукти, що використовуються у пилососах фірм:

Широкоформатна сумісність комплектуючих аксесуарів (зокрема, мішків-фільтрів) суттєво розширює зручність експлуатації для користувачів. Такий підхід, у свою чергу, приваблює більше споживчих поглядів до побутової техніки Karcher.

Тим часом, сумісність сторонніх аксесуарів, з усіма зручностями для користувача, не скасовує ризик застосування продуктів відносно низької якості.

Це логічний момент, тому що будь-який виробник намагається робити виріб з урахуванням конкретних технічних параметрів – під «свій» пилосос. Звичайно, сторонній продукт у таких умовах стає неконкурентоспроможним.

Які мішки для пилососу Karcher краще: різновиди мішків поради щодо застосування

Важливими складовими конструкції будь-якого пилососа є не лише потужний електродвигун та функціональні насадки. Значну роль ефективності прибирання та технології обслуговування агрегату відіграє фільтр. Пилосос вбирає разом із навколишнім повітрям пил, який необхідно утримати. Цю роботу виконує фільтр.

Звичайно, якість очищення безпосередньо залежить від виконання фільтруючих елементів, встановлених у пилососі. Тому важливо підібрати високоефективні та зручні у використанні збірки пилу. Але як це зробити?

Спочатку потрібно з’ясувати їх різноманітність і з’ясувати особливості різних фільтрів. Розглянемо як загальний приклад мішки для пилососу Karcher, що застосовуються для фільтрації та збору пилу. Намагаємося визначити, які мішки-фільтри краще, а також позначимо нюанси використання цих аксесуарів.

Які бувають мішки для пилососів

Одноразові пакети зручніші у використанні, але дорожчі

Багато моделей пилососів випускаються з мішками для пилу та сміття. Втягнуте повітря проходить через фільтр, залишаючи бруд і пил, і виходить чистим. Фільтр же затримує бруд, залишаючи його у спеціальній ємності, яку після заповнення необхідно викинути чи очистити. Раніше як пилозбірники використовувалися тільки незручні пакети, сьогодні також використовують пластикові варіанти або контейнери з аквафільтром.

Важливо! Всі пилозбірники діляться на два типи. мішки та контейнери. Пилозбірники для пилососів можуть бути 2 видів:

Пилозбірники для пилососів можуть бути 2 видів:

  • Одноразові сумки для пилососу: вони досить міцні та гігієнічні, прості у використанні. Необхідно регулярно міняти пакети та стежити, щоб вони не переповнились;
  • Багаторазові: після заповнення необхідно очищати їх вказаним способом. Це більш економний, але «брудний» варіант.

Кожен виробник пилососів виробляє мішки для своєї техніки, які підходять за розмірами та обсягом. Також існують універсальні пилозбірники: завдяки особливому кріпленню та формі можна вирізати потрібний за розміром пилозбірник самостійно. Це зручно, якщо в будинку кілька різних пилососів або якщо конкретна модель дуже рідкісна.

Короткий огляд фільтр-мішків

Для моделей VC 6100 (6200, 6300) фільтр-мішки виготовляються з нетканого матеріалу високої міцності. Кількість шарів – три.

READ  Газовий котел з мінімальним потоком газу

Міцність на розрив значно перевершує паперові пилозбірники. Максимальна місткість складає 7 літрів.

Призначені тільки для сухого збирання.

Для серії 5200 випускаються пилозбірники.904-216. Вони належать до одноразової групи. Поставляються в комплекті з десяти штук.

Дана модель підходить і до пилососу BV 111.

VC 6 комплектуються мішками з нетканого матеріалу. У продаж надходять комплекти з п’яти штук

Модель призначена для сухого прибирання та обладнана заслінкою для гігієнічної утилізації. Її можна використовувати у приладах моделей VC 6100, 6200 та 6300.

Моделі VC 5 комплектуються пилозбірниками багаторазового використання. Виконані вони з текстилю.

Пилозбірники, виконані з цієї тканини, у міру їх заповнення не впливають на всмоктувальну потужність. Маючи ту ж конструкцію, що й побутові, вони відрізняються великими обсягами – від 20 літрів та вище:

  • Ecomaxx Eco-110 (об’єм 65 літрів) застосовується в моделях NT 48/1, 65/2, 72/2, 82/1. Упаковка (п’ять штук) коштує близько 1200;
  • комплект Ecomaxx Eco-111, що складається з п’яти мішків об’ємом 35 літрів, призначений для моделі NT 45/1. Коштує 600;
  • EcoMaxx Eco-113 (розроблений для 25 літрів), сумісний з пилососами Karcher 2701, 2701T, A2701, 2801, 2801 Plus.

Якщо ви думаєте про зміну пилососу, прочитайте статтю, про які кращі пристрої, з контейнером або з сумкою, кожен погляд має свої переваги та недоліки. Що має бути мішками для сміття для пилососу, як зберігати при покупці та багатьох інших речах, читаючи в нашій статті.

Одним з найбільш ефективних фільтрів використовує воду як фільтрувальний елемент, затримуючи до 99,95% пилу та бруду, що летить у повітрі. Karcher виробляє приладдя з Aqua Filter (не бути плутаним з миючим засобом!), про те, де краще купити, як вибрати і набагато більше можна знайти тут, піклуватися про здоров’я.

Про випуск будівельно-ремонту пилососів, крім Karcher, спеціалізується на японській фірмі Makita. Унікальність його пропозиції полягає в тому, що інструмент будівництва пов’язаний безпосередньо з пилососом! Відповідно, будівельний пил і бруд негайно збирають у спеціальних нервових мішках. Цікавий? Тоді ви тут: http://pylecococ.RU/TRADE_MARKS/MAKITA/PYLESOS-MAKITA.HTML, купити тільки найкраще.

Багаторазові сумки для Karcher Пилосос. Found 479 продукції.479 продуктів

Багато багаторазово Topperr BSR 20 мішків для пилососів Bosch, Siemens, Karcher з щільної синтетичної тканини, затримуючи найменший пил. Багаторазовий колектор, оброблений спеціальним антимікробним складом, що запобігає відтворенню бактерій.

Багаторазовий фільтрувальний мішок з текстильною застібкою для Karcher MV 2 Пилосос, WD 2 Gigant KR15M

Багаторазовий мішок для пилососа з двох шарів щільного фільтрувального матеріалу.Мішок для пилососу закритий на зручному тракторі Zipper.Блискавка має захист від пилу та бруду, що забезпечує довгу надійну роботу механізму.Фільтр унікальності-м.

Пилосос Виробник: Karcher Dish Collector Змінний пиловласний матеріал: Мікрофібри DHSHV: 26x19x1.30 см Вага 0.225 кг

Багаторазовий фільтрувальний мішок з текстильною застібкою для Karcher MV 3 Пилосос, WD 3, 1 PC Gigant BH20M

Пилосос Виробник: Karcher Змінний пиловробний матеріал: DHS Папір: 24×12 см Вага 0.266 кг

В одному пакеті 10 паперових мішків для утилізації сміття без розмноження пилу з використанням пилососів Karcher T 7/1, т 9/1, т 10/1

Тришаровий двошаровий колектор Euro чистий EUR-5216 Кілька використання для промислових та будівельних пилососів Karcher T 201

Багаторазовий фільтр багаторазовий фільтр WD, MV, K, a. Карч фільтрувальний мішок з високою щільністю для збору побутової пилу та будівельного сміття. Фільтрація 98%. Частинки пилу більше 2 мкм. Антиалергенна обробка фільтра. До 2 Л. Фільтр складений картридж для WD.

Багаторазовий мішок для пилососа з двох шарів щільного фільтрувального матеріалу. Мішок для пилососу закритий на зручному тракторі Zipper. Блискавка має захист від пилу та бруду, що забезпечує довгу надійну роботу механізму. Унікальність фільтра.

Для Karcher NT30/1 з текстильним кріпленням

Для Karcher NT30/1 з пластиковим затиском

Озонові синтетичні пилові сумки 5 шт для Siemens VSZ6GP12CH01 VEXWORK

Пилосос виробник: Karcher Dush Collector змінний пиловласний матеріал: мікрофібри

Синтетичний багаторазовий пиловий колектор, робить промивання на 40 градусів

Пилосос Виробник: Karcher Dist Collector Змінний пиловласний колектор DHSHV: 21x13x5 см Вага 0.156 кг

Для побутових пилососів Karcher серії WD 3. Економічна упаковка. 5 штук

Topperr PHR10 багаторазовий пиловий колектор виконаний з щільного синтетичного полотна, затримуючи навіть найменший пил. Колектор сумки оброблявся спеціальним антимікробним складом, який запобігає відтворенню мікробів та бактерій

Озоновий фільтрувальний мішок для WD 2, MV 2 (3 шт.) Озон CP-215 Набір з трьох змінних синтетичних мішків пиловловлювачів Озон CP-215 для пилосос Karcher WD 2.200. Серія мішків Ozone Clean Pro розроблена спеціально для роботи з професійними та очищеними пилососами. Сумки.

Багаторазовий мішок для побутових пилососів MV серії та WD. Потужність мішка 36 літрів

Karcher WD 3 P Преміум пилосос. всі важливі моменти, які ви не могли знати.

Минулого року я купив себе, щоб відремонтувати квартиру та подальше використання в будинку, пилосос AEG за 11 тисяч після перших місяців роботи, покази накопичилися, і я зробив огляд на моєму каналі. Хтось з аудиторії в коментарях говорив, що: “Це було з таким самим успіхом, щоб купити пилосос Karcher WD 3, для набагато менших грошей”. І ось я мав необхідність дати новий пристойний пилосос до родичів, і я вирішив розглянути цей обстріл більш обережно. У будь-якому випадку, за такий подарунок ніколи не буде соромно.УВАГА! Важлива примітка: Після глибокого занурення в огляди клієнтів, навчання та., Перегляньте десяток відеозображення цієї моделі, я потрапив у мої очі, що багато покупців мають дисонанс від необґрунтованих очікувань. На ринку Яндекс ця модель оголошується як “професіонал”, і люди чекають своїх відповідних можливостей і часто використовуються не за призначенням. Але, по суті, це не конструкція, а не професійний пилосос. Виробник позиціонує його як “економічний”.

READ  Бічні щітки для робочого пилососу Tefal

Основні характеристики.- сухе та мокрий прибирання, робота з видування. пилове колекціонер (танк) 17 L-POWER 1000 VT-фази 210 MBAR-повітряного потоку 68 л/с- Вбудованого інструментального гнізда 2.1 кВт-монтаж. Румунія. Гарантія 2 роки

Особливості.- Можливість очищення сухого сміття та води. використовуйте як з мішками для сміття, так і без сумки. зручність “паркування” з можливістю зберігання аксесуарів на корпусі. система замків “Pullpush” (Push-Pull). Ергономічна переносна ручка та колеса для руху шлангу.

Обладнання.Аксесуари: шланг діаметром 35 мм, довжина 2 м, труби 2 х 0,5 м, універсальна щітка, інструмент адаптер.До речі, кисті різні. Більш комфортно для збору води або навпаки, для сміття. Так, і взагалі, асортимент оригінальних аксесуарів з Кершера надзвичайно різноманітний.Витратні матеріали: чудовий фільтр очищення та сумка для сміття.Оригінальний фільтр Fold коштує близько 900-1000 на додаток до оригіналу, “замінників” інших брендів, які коштують близько 600 деяких майстрів, які відповідають двигуна повітряного фільтра з Москвича, який коштує лише 80 фільт з водою. Після сушіння використовувати далі. З активним використанням, з плином часу, пропускна здатність фільтра погіршується. Це можна побачити, зменшуючи потужність всмоктування та підвищеного шуму двигуна. Точні розміри оригінального фільтра (для вибору “замінників”) d = 122, l = 115, d2 = 80 (см.фото).

Мешок многоразовый для пылесоса Karcher и защитный чехол патронного фильтра.

Оригінальні паперові мішки зазвичай можна купити на 600-700 на 5 шт. Мати “Замінники” можна знайти близько 300/5 штук.Крім того, майстри зробити багаторазовий мішок тканини, одна сторона якої не шитий, а просто перетворює і кліщів бланках затискачі.

Різновиди та відмінності моделей WD 3.Багато покупців часто не знають, що ця модель має кілька модифікацій. Природно, вони обладнані та стоячи різними способами: WD 3. пластиковий резервуар, без гнізда, мережевий шнур 3×0.75, вага 5,5 кг.WD 6 PREM. резервуар з нержавіючої сталі, решта, як WD 3.WD 3 P. пластиковий резервуар, розетка, 3×1.5 шнур, вага 5,7 кг.WD 3 P PREM. резервуар з нержавіючої сталі, інструментальний роз’єм, 3×1.5 шнур, вага 6,0 кг.

“Smart Socket” Як працює?Коротко: “Інтелектуальний” роз’єм синхронізується з інструментом, щоб при натисканні кнопки “Пуск” на приладі, пилосос увімкнено одночасно. При випуску кнопки “запуску” на приладі, пилосос продовжує працювати протягом приблизно 3 секунд, щоб розтягнути з труби та шланг залишків пилу.

Функція пульветів працює? За що потрібно?Наприклад, подути листя або пух/пил з тераси або балкону. Ви можете роздути матрац для плавання або надувного ліжка для сну. На жаль, я не можу роздути ПВХ човен. Занадто багато “отруєння” місце сполучення шланг до пилососу та відсутності тиску, навіть заповнити циліндри до того, як зробити їх деяким об’ємом.

Короткий шланг та кабель.Довжина шлангу достатньо для звичайного очищення. Але при роботі з інструментом, 2 метри відсутність. Особливо, якщо вам потрібно працювати на рівні голови або під стелею.Мережевий кабель довжиною 4 м. Для квартири цілком можливо. Але, на великих районах, при очищенні в будинку, ви часто переходять на найближчі розетки. Для якості кабелю хороша, подвійна ізоляція. У модифікації “P” з інструментом, має три вени 1,5 мм.КВ.п’ять. Хімчистка пилу. статичний.Під час хімчистки сипучих матеріалів (пісок, будівельних сумішей, дрібного сміття), ручкою шлангу та труби сильно електрифіковані, а іноді й пропускають існу від від’їзду статичної електрики.

Збирати воду.Збирати воду, потрібно отримати сумку з танка. Ви можете зібрати обидві брудну воду сміттям (до 8 літрів), а чиста вода (до 10 літрів). Якщо танк починає сваритися з водою, вбудований поплавковий клапан закриє всмоктувальний отвір, щоб вода не переходить до двигуна. Різко змінено шум двигуна, ви можете негайно зрозуміти, що вам потрібно вимкнути пилосос.

Я підриваю човен ПВХ.Хто зберігає велику надувну човен, мабуть, знає, як не просто виїжджає з нього і складено в сумку. За допомогою пилососу цей процес значно спрощений і прискорений.

Зніміть сміття в багажнику автомобіля.Як і будь-який інший пилосос, WD 3 зручний для очищення сміття в автомобілі. Але, особливо добре, коли прибирання в багажнику, де перевозили будівельні суміші (цемент, штукатурка, шпаклівка). Великий обсяг сумки для сміття та велика площа фільтра дозволяють зробити це без будь-яких проблем, на відміну від більшості домашніх пилососів, які мішки та фільтри не є великою площею, дуже швидко забиті прекрасним будівельним пилом І всмоктувальне жадання швидко падає.

Два слова про замки “Pullpush”.Замки для кріплення “моторного відділення” до Баку дуже зручні. На відміну від більшості цих пилососів інших фірм, де замки зроблені за принципом армійських ящиків (вони зміщуються в двох площинах. вертикально і горизонтально), Karcher рухає тільки горизонтально і бак або до Баку. Це дозволяє вам менше додаткових рухів. Так, і кришки замків класифікуються круто, з логотипом бренду та роботи і виглядають чудово.

Конкуренти.У цій ціновій категорії 7000R 10000р. Вже досить багато конкурентів. Більшість з яких мають великий танк 20L-30L, більша потужність 1500W. 1800W. Але, в той же час, багато всмоктувальних сил, близьких до WD 3 або навіть менше. Шланги та кабель можуть бути коротшими. Якість виготовлення в більшості китайських брендів залишає бажати кращого. І гарантія рідко більше 1 року. І служба часто не підходить ніде. Згідно з цим, відносно дорогий Karcher займає дуже стійкий попит.Що ви хотіли: 1. Високоякісний дизайн та аксесуари від авторитетного виробника.2. Автоматичний розетка “Smart”.3. Наявність дуття та здатності використовувати як насос.4. Дуже простий пилосос, легко їде і майже невагова труба з щіткою.п’ять. Гарантія 2 роки.Що звернути увагу на: 1. Дуже короткий шланг! Особливо при використанні з інструментом.2. Шановні оригінальні витратні матеріали та аксесуари.3. Тонкий метал на резервуарі. Легко думати з випадковими ударами (я ще не був підтверджений).4. Статичний на трубі. в деяких ситуаціях натискає струм.п’ять. Відсутність фільтра “самоочищення”, знайдений з конкурентів.6. Вартість цієї моделі має офіційні дилери “Bite”.Відео огляд

READ  Скільки курка може лежати у морозилці

Пилососи Karcher Bag

Пилососи Karcher Bag для пилової колекції Робота за принципом багатоступеневої фільтрації та ідеально кограми з хімчистом вдома. З високою потужністю, пилососи Messenger працюють майже мовчки, що створює комфортну та спокійну атмосферу під час очищення.

Їх основна перевага полягає в тому, що сміття збирається до прозорого контейнера з ефективним багатошаровим фільтром, і більше не потрібно витрачати фінанси для покупки фільтрувальних мішків. Крім того, така система очищення усуває певний пильний запах і забезпечує свіже повітря та сприятливе екологічно здорове середовище в будинку.

Пилососи без сумки відрізняються високою потужністю та простотою експлуатації. У той же час вони дуже компактні, маневрені і не займають багато місця, коли зберігається. За наповнювачем збирач сміття зручно контролювати через його виконання прозорого пластику, який характеризується особливими силами та поразкою.

Контейнер бруду легко видаляють, спорожне і миє, що важливо для підтримки чистоти та гігієни апарату, що впливають на подальші експлуатаційні характеристики.

Стандартне обладнання включає в себе оптимальний набір форсунок для різноманітних будинків вдома. Перемикавальна підлога підходить для роботи на будь-якому підлозі та ефективно очищає килими з волосся, вовни та сміття.

Компактна меблева щітка дозволяє вам ретельно очистити м’які меблі та будь-які текстильні покриття, а турбо-лист для твердих поверхонь дозволяє збирати пил з найдальших куточків полиць.

І сопло для матраців допоможе ретельно чистити постільну білизну, видалення пилу та мікроорганізмів з найглибших шарів тканин. Вузькі ковзаючі трубки забезпечать чистоту в кутах, крему та інших вузьких місцях з важким доступом.

Karcher представляє два типи сумісних пилососів:

Ці дві категорії характеризуються як дизайном, так і функціональністю. Кожен рядок має моделі, призначені для внутрішнього використання, так і для професійного використання.

Відмітні особливості пилососів Karcher Cyclone

Пилососи циклона мають невеликі розміри: довжина і висота. близько 40 см, ширина. 26,9 см, тому вони легко використовувати і не займають багато місця, коли зберігається. Прозорий контейнер дозволяє контролювати рівень наповнення прямо в процесі та своєчасно порожній.

Циклон пилосос має 5 кроків для очищення. По-перше, велика сміття осаджується безпосередньо в сміттєвому колекторі, потім сітчастий шар відокремлює вовну, волосся та інші дрібні частинки. А на третьому етапі багатоциклонний фільтр за рахунок відцентрових сил забезпечує випадання пилу на стінках контейнера.

Двигун захищений губчастим фільтром. На виході з повітря проходить через фільтруючий елемент HEPA 13, який затримок до 99,9% найменших частинок, включаючи алергени та невидимі мікроорганізми. Така ефективна система очищення забезпечує екологічно здорову атмосферу в будинку.

Compact Case Design дозволяє зберігати місце, коли зберігається. Сміттєвий контейнер легко очищають і промивають під проточною водою. Кабель неминується автоматично. Все це викликає практичність та зручну роботу з пристроєм.

Багаторазовий мішок для вакуумного пилососу Karcher та захисний футляр для фільтра картриджа.

Фільтрувальні сумки для вакуумного пилососу Karcher

При виборі найпростішого способу бути зосередженим на описі фільтрувальної сумки на нашому сайті: ми завжди вказані, для пилососу ця модель підходить для цього або цього аксесуара. Тут є як відносно універсальні варіанти, такі як, наприклад, фільтрувальні сумки Karcher для домашніх пилососів, сумісних з цілим діапазоном WD та варіантів, створених для певної моделі: наприклад, сумки для агрегату T191. Доцільно використовувати лише виробник, який рекомендується виробником для досягнення ефективної роботи.

Одноразові та багаторазові

При проектуванні пилососів Karcher використовуються одноразові та багаторазові фільтрувальні мішки для збору пилу. Перший, як правило, складається з паперу. Їхня головна перевага полягає в тому, що вони зручні для утилізації. Пил не повинен трясти, тим самим збільшуючи гігієну. Однак ці витратні матеріали не шукають, тому багато власників вважають за краще купувати пилососи з багаторазовими знімними мішками, виготовленими з тканини або міцного нетканого матеріалу. Зокрема, в асортименті Karcher є довговічні флісові сумки. Ця тканина не тільки довговічна, ніж папір, але і краще утримувати дрібні частки пилу, тому такі типи фільтрів є більш ефективними. Зверніть увагу, що багаторазові колектори пилу також не вічні. Як ви використовуєте поступово засмічені і зношуються, тому вимагають періодичного зсуву.

Будь ласка, зверніть увагу, що доступні пилососи Karcher, включаючи сторонні компанії. Такі продукти дещо дешевше, ніж фірмові, але з точки зору якості можна істотно відмовитися від них. Застосування аксесуарів з інших виробників, ви ризикуєте не тільки погіршуючи якість очищення. Сумка перша фільтр очищає повітря. Якщо він не справляється з його роботою, інші елементи фільтрувальної системи будуть швидше, що зменшить операційні межі одиниці та дорогого ремонту.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS