Монтаж сталевих опалювальних радіаторів з власними руками

Встановлення та підключення радіаторів опалення з власними руками

Пристрій або реконструкція системи опалення передбачає встановлення або заміну нагрівальних пристроїв. Хороша новина полягає в тому, що за бажанням ви можете впоратися з нею власними руками, не залучаючи фахівців. Як повинна встановлювати радіатори опалення, де і як мати їх, що це необхідно для всього цього в статті.

монтаж, сталевих, опалювальних, власними, рука

Можлива установка радіаторів опалення з власними руками

Вибір місця для монтажу

Дозвольте мені нагадати вам, що установка сталевого радіатора можливо в трьох схемах: трубний лайнер знизу, поверх двох сторін. Параметри з’єднання дещо більше.

Монтаж сталевого радіатора

У вашому домі було холодно, і ви вирішили встановити додатковий нагрівальний пристрій, прикріплюючи його до вже дійсної системи? Не знаю, де почати? Не зрозуміло, який вибирати радіатор? Труднощі при встановленні? Ця стаття відповість на всі ці питання.

Для ясності, інформація в статті буде супроводжуватися фотоматеріалом. Ми зрозуміємо в трюках установки на прикладі сталевого радіатора, розташованого в кімнаті для зберігання.

Зазвичай нагрівальні радіатори встановлюються, де є найбільша втрата тепла, наприклад, під вікном. У нашому випадку мова йде про кімнату для зберігання, де немає вікон. Тому ми будемо мати тепловий пристрій, ми просто будемо в зручному місці.

Природно, перш ніж починати щось встановити, ми повинні все ще придбати. Вибираючи радіатори, у вас буде час “оцінити” свою голову з великою кількістю інформації, так що ще раз не буде заплутатися, ми скоро зменшимо все, наскільки це можливо. Два провідних видів радіаторів сьогодні є алюмінієвою та стальною. Обидва добре, що він використовується для роботи води, а також довговічної. Мати прекрасний вигляд і невелику вагу. Однак є один “але”: сталевий радіатор має велику ефективність, ніж алюміній. У той же час алюмінієвий радіатор має більш тривалий термін служби, оскільки він не підлягає внутрішній корозії. Мінус. це алюміній. кольоровий метал, що означає, що це буде коштувати більше. Щоб довго не сперечатися на цю тему, скажімо, чому наш вибір впав на сталь. Сучасний сталевий радіатор має гарну внутрішню обробку, яка захищає її від іржі, тому термін служби не сильно відрізняється від алюмінію. Висока ефективність і низька ціна додати лише вагу до впевненості.

Точки, в яких будуть освітлені та забиті кріплення. Обережно обманюйте всі відстані. Важливо знати: дошки, що надходять з радіатором, прикріплені до стіни. Згодом він висить на цих дошках. Всі необхідні кріплення також постачаються повними!

Радіатор повинен бути призупинений з легким нахилом, подалі від входу. Більше про це трохи пізніше. Якщо ви вводите гарячу воду в радіатор, ви будете з правого боку, то ліва спробувала підняти близько 1 см. У випадку, якщо у вас короткий радіатор, знизить 0,5 мм, щоб це не так помітно. Вищезгадану умову слід дотримуватися!

Покласти етикетки, почати керувати діром під дюбелем. Діаметр свердла повинен збігатися з дюбелем, щоб тісно входив до отвору. Коли вставлений дюбель, він повинен бути доданий у отвір. Використовуйте молоток. Результат на фото нижче. Місце так само, як аналогія двох дюбелів з іншого боку для іншого, другого, радіатора, що фіксує планку.

Кріплення розташовані у своїх місцях і фіксуються болтами. Використовуючи регульовану клавішу, щільно затягніть їх у стіну через дюбель.

Тепер ми будемо мати справу з підготовкою найбільш сталевого опалювального радіатора. Перш за все, відкрутіть вилки, розташовані зверху і знизу в кінцях акумулятора. Ви повинні відкрутити їх з усіх боків, тому що вони зроблені з пластику і не витримують температуру при роботі. Їхнє завдання. це лише герметичність внутрішньої області радіатора, перш ніж він потрапляє до вас. Кожен виробник має форму таких вилок, може дещо відрізнятися, а не всі моделі можуть легко їх викрутити.

READ  Укладання печей і камінів своїми руками

У нас немає шестикутника, жодна викрутка всіх калібрів може справитися з завданням. Вихід був знайдений у нестандартному розчині: підходящий файл ширини, який у пару з знімним ключем виконувався на відмінному. Металевий аналог прикріплений до місця лівої нижньої пластикової штекер. На місці верхнього правого штекера, закрутіть підйомну службу. Введіть гарячу воду зробити у верхньому лівому куті. Висновок. у нижньому правому. Описана схема використовується саме для лівого введення. З правильним введенням, все поміщається в дзеркало. Підйомне обслуговування служить для видалення повітряних бульбашок з системи. Ось чому ми спочатку зберігали край, де ми тепер розмістили це саме підйом.

Радіатор зібраний у робочому положенні, що містить місце встановлення. Заглядаючи його на кронштейні, загвинченого до стіни (фото 10-12). Вони мають зуби, а на радіаторі насоса. Ваше завдання. встановити все на своєму місці! Перевірте ступінь нахилу. На фото нижче, ви можете побачити, що міхур на рівні зміщується. Це означає, що такий радіатор легко збільшиться.

Тільки тепер вам потрібно відключити опалення. У випадку, якщо ви, як нас, встановіть радіатор у систему, що вже функціонує. Пробиваючи трубу і досі ретельно перевіряємо, ми починаємо найбільш відповідальну частину. Попередньо ви повинні купити всі необхідні металеві компоненти, що дозволить вам приєднатися до нагрівальної трубки та служити гарячою водою в радіатор. Опишіть, що нам буде потрібно конкретно, ми не станемо, тому що для всіх все вибирається індивідуально. Якщо важко, прагнуть звернутися до спеціаліста.

Стоячи, відрізані в потрібному місці. Підготувати відро. Незважаючи на те, що ви відключили кормовий, у системі все ще є вода. Ми перетягуємо надлишок, ми підключаємося до різаної труби, і ми керуємо його в радіатор до місця введення гарячої води. Дивитися всі з’єднання, щоб бути запечатаними. Батареї ви йдете. За аналогією, він укладається. Непотрібний, вже невикористаний, розрізаний розділ труби розірваний. Ще раз, переконавшись, що все в порядку, запустіть систему. Нарешті, ми здійснюємо процес підйому, за допомогою попереднього клапана.

Вхідні та вихідні місця можна побачити на малюнках нижче (фото 14-15).

Встановлення панельних батарей

Якщо встановлення сталевих радіаторів потрібно замість старого чавуну, то вам потрібно розглянути деякі нюанси та послідовність дій, коли вони замінюють їх:

 • Перш за все, найбільш “слабкі” сторони системи повинні бути захищені. закрити всі крани та з’єднання з використанням герметика та упаковки.
 • Наступним етапом є демонтаж старих батарей, які зроблені після того, як система зливається весь носій.
 • Помістіть маркер, де буде розташований кронштейн для сталевого радіатора. Кількість затискачів залежить від довжини акумулятора.

Перед тим, як олівець відзначається, де буде розташована монтаж для панельних радіаторів опалення, потрібно виміряти відстань від підлоги до нижньої частини (11 см) і з його поверхні до підвіконня (10-15 см). Ці параметри потрібні при встановленні радіаторів, оскільки це співвідношення максимізує поширення тепла в кімнаті.

Однаково важливо дотримуватися відстані від панельного радіатора до стіни. Якщо це менше 20 см, частина тепла буде втікати в стіну, яка збільшить втрати тепла, і, таким чином, вимагає більше енергоспоживання для підтримки бажаної температури.

Послідовність панельних батарей:

 • Підготуйте отвори та закріпіть гвинти, до яких кожна гора для сталевих опалювальних радіаторів висить. Там повинна бути відстань 4-5 мм між самонарізаним гвинтом і стіною.
 • Після того, як всі дужки висять, треба їх виправити, скручуючи гвинти, поки він не зупиняється.
 • Наступним кроком полягає в тому, щоб повісити дизайн до найпопулярніших дужок і лише після того, як його встановлення на підлозі монтаж для сталевих радіаторів.
 • Налаштуйте відстань від стіни та підключіть радіатор до системи опалення.
 • Встановіть елементи, які укомплектовані нагрівальною панеллю, такими як термостат та повітряний отвір.

Вся робота з встановлення сталевого радіатора повинна бути виконана без видалення спеціального покриття. Він захищає свою поверхню від можливого пошкодження та забруднення.

У випадку, якщо сталева панель монтується до мідних труб, необхідно встановити фітинги з латуні або бронзи між ними та нанесіть герметик як печатку.

READ  Змащення для пальто пральної машини з власними руками

Правила для монтажу радіаторів опалення

Забезпечити достатній рівень комфорту може бути дотриманням лише таким вимогам:

 • Для повного циркуляції повітряних мас необхідно залишити розрив 5-10 сантиметрів, починаючи від верхньої частини акумулятора до нижнього краю підвіски;
 • Відстань від носа нагрівального пристрою до підлоги повинна бути рівною щонайменше 10 сантиметрів;
 • Розрив з поверхні стіни до акумулятора не може бути менше 2 або більше 5 сантиметрів.

Підготовчий етап роботи

Перш за все, слід дізнатись, який тип проводки використовувався при організації системи опалення. Власники, які організували його самостійно, повинні бути відомими, двобо трубопровідна або однопровідна теплова мережа забезпечує теплою власності своєї країни.

Перш ніж встановити радіатор, необхідно з’ясувати однобічну або двопропечну опалювальну ланцюг в будинку, вибір деталей та їх кількість залежить від схеми проводки

Основні деталі

Залежно від функцій дизайну, вибрано деталі. Для акумулятора, вбудованого в одне трубопровідне опалення, буде потрібно обходити. Цей елемент дозволить у разі будь-яких проблем, щоб вимкнути пристрій, оснащений байпасом, не перекриваючи всю систему опалення, надзвичайно небажана в морозну погоду.

Діаграма з’єднання та тип радіатора також визначають кількість сполучних та функціональних елементів, необхідних для компетентної установки. Відповідно до схеми та розмірів, вибрані адаптери, муфти, соски, кути.

Недосвідчений виконавець не повинен бути зачарований деталі для установки радіатора, чи є непотрібно комплексне в установці: 1) куточки, 2) радіатор закритий кран, 3) “американський”, 4) кран з американцем

Майбутній інсталятор також потребує запобіжних клапанів. Це тип радіатора відключеного підкріплення, який не любить занадто складні кульові клапани з “американським”, що вимагає професійних навичок від художника. Забезпечити герметичність без досвіду. Щоб прикріпити акумулятор на трубопровід, буде розкол з відповідними розмірами радіатора та трубної нитки. Там буде ще рукав, який після скручування і вставляється в батарею.

За допомогою знаків легше і легше підключити радіатор до опалювального контуру, не потрібно зварити суглоби підводки для очей та трубопроводу

Важливо відзначити, що придбання чавунних акумуляторів для установки необхідно спочатку перевірити, чи є тип матеріалу, з якого встановлюються стіни в комплекті.

Для того, щоб мати можливість відпустити його від акумулятора, необхідно обладнати крана Мевського. Зазвичай він доступний у заводській конфігурації, але за відсутності необхідно буде купити.

Важливою деталлю, необхідною для належного встановлення опалювального радіатора крана Maevsky необхідна для випуску повітря з пристрою

Встановлення та підключення сталевого панельного радіатора | Як додати радіатор нагріву

Як розрахувати місце?

Бажаючи здійснити встановлення радіатора самостійно потрібно знати, що трубки різання труб повинні бути розташовані з невеликим нахилом, спрямованим на рух теплоносія. У випадку суворої горизонтальної прокладки, як у випадку незначного перекосу при установці радіатора, у сталі або чавунні акумулятори будуть “зібрані”. Доведеться постійно підірвати вручну, щоб уникнути зменшення теплопередачі.

Бажано, щоб центральна вісь радіатора збігається з осью, що проходить через центр відкриття вікна. Допустимі відхилення в 2 см, абсолютно не визначені візуально. Ця рекомендація не стосується категорії суворого вимог.

 • Елементи підводки для очей до нагрівальних пристроїв повинні бути розташовані так, щоб нахил 0,005, рекомендується збільшити його до 0,01. Тобто один метр трубопроводу повинен бути схильний до циркуляції щонайменше 0,5 см. Обчислити кут нахилу слідує довжину встановлених сегментів труб.
 • Від площини підлоги до акумулятора 6-10 см і більше.
 • Від нижньої лінії комара вікна підвіконня до верхньої лінії комара радіатора 5-10 см.
 • З поверхні стіни до радіатора 3-5 см.

При встановленні радіатора, передумова є дотримання горизонтальних та вертикальних напрямків.

Норми та правила монтажу нагрівального пристрою: Відстань від підлоги, стін, підвіконня

Для того, щоб підвищити продуктивність радіатора на стіні, розташовану за ним перед встановленням, ви можете встановити спеціалізований щит з матеріалу теплопередачі. Ви можете просто покрити поверхню стінки подібними властивостями.

За естетичними та технологічними причинами, радіатори в одній кімнаті розташовані на тому ж рівні

Маркування акумулятора з дужками

Секційний принцип відбору опалювальних пристроїв дозволяє точності визначити кількість розділів, необхідних для нагрівання приміщення з конкретними специфікаціями. Інформація про правила розрахунків необхідна перед покупкою, щоб знайти та досліджувати. Але згідно з правилами встановлення 1 м² площі опалювальної поверхні акумулятора, оснащеної однією кронштейном.

READ  Електричні печі для двох пальників з духовкою

Встановлення сталевого панельного радіатора з бічними з’єднаннями

Кронштейни для установки радіаторів: на вершині домашнього, з нижньої частини заводу, якщо бажано, домашній майстер може бути повністю зроблений з власними руками за аналогією з фабричними товарами для батарей

 • Враховуючи вищезгадані правила, розмістіть точки установки дужок.
 • Перед тим, як рухати отвори всі відстані знову перевіряють.
 • Інвертування отворів вставляють дюбель, в якому вони будуть гвинта кріплення.

Якщо розмітка була зроблена правильно, акумулятор щільно “лежить” на всіх встановлених опорах, міцно заснований на кожному з них. Подальша установка радіатора. це ваші руки, що підключають пристрій до системи зв’язку.

Інструменти та витратні матеріали

Виконавець потребує динамометричних ключів з розмірами, які дозволяють з високою точністю спостерігати за динамометром. Оскільки теплоносій рухається під тиском, недостатня герметичність призведе до появи струменя з сайту підключення. Надмірна сушка призведе до розбиття нитки з подібними наслідками. Тому слід ретельно дотримуватися інструкцій, прикріплених до кожного пристрою. Вони вказують значення моментів динамометра.

Вам доведеться бути ущільнюючим герметиком, просоченим маслом, або спеціальну герметизуючу стрічку.

Де ми будемо розміщено?

Зазвичай радіатори розміщуються, де очікується найвища втрата тепла в квартирі. Як правило, це зона під вікном або на боці кутової стіни будинку. Навіть якщо квартира розташована у добре ізольованому будинку та оснащені склопакетами, вікна. це місце, де в холодну сезон буде найменшою температурою повітря.

Вибір оптимального місця для радіатора

Якщо ви не покласти радіатор під вікном, то холодне повітря, що проникає ззовні, поступово потрапляє і поширюється по підлозі. З уроків фізики ми знаємо, що тепле повітря рухається. Отже, залишаючи акумулятор і піднімаючись на стелю, він створить свого роду холодного потокового бар’єру з вулиці. Відповідно до рекомендацій Sniva, розмір акумулятора повинен зайняти принаймні 70% вікна, інакше тепле повітря не буде створювати необхідний бар’єр.

З занадто короткі батареї, ситуація може виникнути, коли будуть утворені холодними зонами з боків. У результаті буде низька температура в кімнаті навіть з потужним радіатором. Як видно, не завжди лише тільки батарея забезпечує комфортний мікроклімат у квартирі.

Монтаж армування та з’єднання радіатора до системи

Як результат, у нас є два крани, які повинні бути досконалими до акумулятора. Змішувач складається з двох частин, ми приклеєли один, а другий, з гайкою слід загвинчувати акумулятором. Настав час відкрутити гайку і вигнати невелику частину крана в отвір у радіаторі. Не забувайте про герметик.

Нитки повинні бути скручені таким же чином, якщо ви навмисно не потрібно регулювати щось. Ви можете обернутися за допомогою уривка, вони безпосередньо створюються для цього, це не так звичайно, і вставляючи закриті пасажі в отвір трубки. Вони вб’ють за кордоном.

5 хвилин чекають герметика, щоб висушити і покласти радіатор на місці. Все повинно збігатися.

Перекручіть гайку, ключ досить складно, тому вам доведеться використовувати газ.

Тепер він залишається на іншій стороні акумулятора зверху, щоб вигнати крана Маєвський,

Таким чином, встановіть всі радіатори в будинку. Якщо радіатор відрізняється від типу 11, то відстань від стіни до центру радіатора більше. Зверніть увагу на це і не розрізайте негайно.

Після того, як все встановлено, потрібно залишити систему. Ви можете зробити це свердловинний насос, він дає близько 6 банкоматів, а перевірка витоків у цей час дає приплив адреналіну, який я не знаю, що вимірювати))))))

Не встановлюйте радіатори, не дивлячись на це відео

З злочинністю я нічого не проклав з-під гіпсу, ні з різьбових з’єднань. Я сподіваюся, що ви теж все вийде.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS