На якій висоті з підлоги висить конвектор

Висота конвектора на підлозі

У вас є ремонт, і ви вирішили, що ви встановите внутрішній конвектор, але негайно виникає багато питань, де, що, з вентилятором або без нього. Натхнення конвекторів специфічних товарів нагрівання, багато нюансів, які були б приємно вчитися до покупки. Ми постараємося допомогти вам правильно вибрати потрібний пристрій. Для цього ми склали список питань, до яких потрібно відповісти дизайнер для правильного розрахунку.

Що потрібно знати, щоб вибрати правильний конвектор

З вентилятором або без вентилятора, що вибрати?

При допустимих загальних розмірах відомі, то настав час прийняти рішення щодо типу конвекції. Конвекція є природною (без вентилятора) і примусове (з шанувальником). Тип конвекції суттєво впливає на термічну ефективність, що збільшується в 2,5-3 рази, трохи впливає на загальні розміри, а також ціну. Ціна конвекторів з вентилятором зростає 2-3 рази у порівнянні з природною конвекцією.

Природна конвекція. Вибрані в невеликих кімнатах до 10-15 кВ.М. або в номерах більше, але де можна встановити декілька конвекторів, а також, якщо конвектор є додатковим джерелом тепла у парі з вертикальними радіаторами (дивитися приклади) або теплі підлоги. Є стандартні моделі, і є підкріплені, завдяки теплообміннику (дві вбудовані, чотири труби, збільшені), а також через глибину вікна конвеєра. Все це може значно збільшити теплопередачу конвектора без вентилятора, якщо ви категорично не хочуть з примусовою конвекцією. Але все-таки ми рекомендуємо в приміщенні від 15 кВ.М. Виберіть конвектор з примусовою конвекцією. Якщо є холодна зима, це допоможе вам, якщо вона тепло, то просто вимкніть вентилятор, і він зігрівається в режимі природного конвекції.

Примусова конвекція. Вибрано в приміщенні від 15 кВ.М. Інструменти з шанувальниками можуть спокійно бути єдиним джерелом тепла в кімнаті, вони дуже ефективні. Вентилятори можуть бути скориговані, а саме включати, якщо воно холодно, вимкніть за допомогою кімнатного термостата, якщо тепло. Ви також можете відрегулювати швидкість обертання шанувальників. Тому, навіть якщо ви стурбовані тим, що вентилятори є шумними (і вони не є шумними у хороших виробників), рівень шуму та швидкість можна контролювати. Для конвекторів з примусовою конвекцією додаткове обладнання все ще потрібно (модуль конвектора, кімнатний термостат).

Приклад вибору типу конвекцій

Потрібно нагріти кімнату 15 кВ.М. Довжина вікна 1800 см. Щерінгова глибина 90 мм. Цей номер рекомендується висушити конвектор з примусовою конвекцією 300.1500.90, що дає приблизно 1756 Вт, теплообмін може змінюватися /. 15% залежно від вибраного виробника.

READ  Циркуляційний насос для теплої підлоги

Установка газового конвектора в СИП доме.

Іноді клієнти категорично не хочуть конвекторів з шанувальниками. Стандартний конвектор 230.1750.90 Без вентилятора під нашим вікном дає 450 Вт. При подання 70-х років цього недостатньо, ми можемо взяти армований конвектор 380.2000.90 з двома рядовими теплообмінниками, але це буде ризиковано. Іноді трапляється, що теплоносій у трубі нижче 70 ° С, а ефективність конвеєра негайно зменшується. Тому в цьому випадку, як джерело єдиного опалення, краще взяти конвектор вентилятора!

висоті, підлоги, висить, конвектор

Чи можна залишити сучасні конвектори без нагляду? Так можна. Більшість конвекторів оснащені багатоступеневою системою захисту. Тіло обладнання нагрівається до 60 градусів, тому пристрої не повинні постійно контролювати.

Строго заборонено закрити їх або засмагати тісно розташовані елементи інтер’єру, декору або меблі. Ми повинні враховувати місце розташування завіси, портьє, відкриття або переміщення структур (двері, шви, мобільні перегородки).

Особливості установки конвекторів на відкритому повітрі та внутрішнє поле

Щоб відповісти на це питання, пояснити принцип роботи конвекторного пристрою нагрівання, що складається з таких елементів:

 • Мідна трубка вигнута у формі котушки з підключеними нитками на кінцях;
 • Теплообмінники з алюмінію жорстко прикріплені до трубки;
 • Одержаний мідно-алюмінієвий теплообмінник закритий за межами декоративного металевого корпусу з решіткою на верхній панелі;
 • Водні нагрівальні трубопроводи підключені до ниток.

На фотографії на правій мідно-алюмінієвій воді конвектор, зліва. нагрівач з мідним теплообмінником

Примітка. Конвекторний зв’язок та традиційні акумулятори ідентичні. Найпростіший варіант. різання кранів на любові. За допомогою автоматичного регулювання температури встановлюється впускний термічний клапан головного голови, балансувальний клапан на виході.

Принцип дії будь-якого конвектора полягає в наступному:

 • Через котушку циркулює теплоносій з системи опалення з початковою температурою 40 80 ° С. Алюмінієві пластини нагрівають.
 • Корпус нижнього обігрівача відкритий. Звідти до теплообмінника поставляється з холодним повітрям, пілінг над підлогою кімнати.
 • Проходження між гарячими плитами, повітря нагрівається, стає легше і виходить до кімнати через верхню решітку. Номер починає конвекційний рух повітряних мас. нагрітий піднімається до стелі, охолоджуючи, спускайтеся до підлоги і знову проходять через нагрівач.

Конструктивна різниця конвектора з радіатора зрозуміло: в першу чергу є мідно-алюмінієвий (або сталевий) теплообмінник, другий складається з розділів або нагрівальних панелей. Принцип роботи також буде різноманітним. акумулятор дає приблизно 50% тепла в інфрачервоному випромінюванні, решта 50% переходять до прямого нагрівання повітря. У конвекторах будь-якого типу це співвідношення становить 10% і 90%, відповідно.

Електричний конвектор. Монтаж електроконвекторів.

На відкритому повітрі (ліворуч) та настінного пристрою працюють однаково. холодне повітря виходить знизу, нагрівається виходить через верхню решітку

Як вимагати розрізняти конвекційний нагрівач:

 • на корпусі з верхньою решіткою для повітряного проходження;
 • Згори ви можете побачити краї теплообмінника, він повністю відкритий знизу;
 • Поверхня корпусу ніколи не нагрівається до високої температури, максимум. 40 45 градусів.
READ  Правильне з'єднання радіаторів опалення в квартирі

Конвекційний нагрівач та акумулятор. різні нагрівальні пристрої. Користувачі іноді плутають ці умови, оскільки конвектори зовнішньо нагадують радіатори низького підлоги.

У яких приміщеннях використовуються водні конвектори

Монтаж зовнішніх конвекторів або дисфоліаційних пристроїв має значні відмінності. Ці операції повинні бути виконані професійно, з урахуванням характеристик системи опалення, технічні вимоги до інструментів та дизайну кімнати. Використання цього типу опалення в приміщенні з характерними рисами є найбільш ефективним:

 • Французьке скління високе, з підлоги до стелі вікна, швидко охолоджується взимку, вона вибиває від них, і можна компенсувати цей ефект, піднімаючи потік теплого повітря;
 • Панорамні та вітражні конструкції великої площі. як французькі вікна, вони служать джерелом холодного потоку, які можуть бути перехопленими з теплим повітрям, щоб рівномірно розподіляти тепло навколо кімнати;
 • Виходи на лоджій з однокамерними вікнами, терасами, в зимових садах. конвекторний пристрій створює ефект термічної завіси в зоні холодної проникнення;
 • Приміщення нестандартної конфігурації, з високими стелями, де явище термічної пробки відбувається при стелі, що стає причиною значної різниці в температурі вертикально.

Установка газового конвектора в СИП доме.

Теплова продуктивність конвекторів відповідає показникам радіаторів, але за рахунок перемішування повітря тепло поширюється швидко та рівномірно. Це сприяє прискореним приміщенням і зменшити вартість опалення великих просторів з просторими вікнами.

Рекомендації щодо встановлення стельового пристрою та основних помилок

Для кріплення та висячого нагрівача до стелі, бажано застосувати аксесуари, що поставляються з пристроєм.

Так що кабельна макет не кинуто, P-образний профіль буде використовувати стіну та стелю.

Теморегулятор

При установці, власники часто роблять одну і таку ж помилку, забуваючи, що при встановленні декількох пристроїв відразу відразу загальна потужність повинна бути врахована. Це стосується одиниць, які підключаються до одного термостату.

Нехтування цьому правилу відображає пристрій та невдачі в мережі.

Термостат рекомендується встановити недалеко від дверей або вікна.

Як безпечно підключитися до мережі

Щоб забезпечити безпеку, ви можете подбати про заземлення пристрою. Для цього жовто-зелений кабель з’єднується з відповідним терміналом.

Види радіаторів опалення

Для обладнання будинку ви можете вибрати різні моделі опалювальних пристроїв. ви можете алюмінієвий радіатор, електричний нагрівач або чавунний акумулятор з декількох розділів. Питання полягає в тому, чи така батарея може ефективно підігріти кімнату, в якій є великі вікна.

Темпи будівництва регулюються на якій відстані, необхідно розмістити акумулятор під вікном. Але ці стандарти не вказують, які вітражні батареї або під панорамними структурами. Справа в тому, що сучасні технології пропонують кілька варіантів організації опалення в квартирі. Включаючи в такій нестандартній ситуації, як встановити опалювальний акумулятор під панорамним вікном, для всієї висоти кімнати.

Залежно від виробничого матеріалу для установки в систему центрального або автономного опалення, його можна вибрати:

 • чавунні секційні батареї;
 • Алюмінієві радіатори;
 • Біметалічні радіатори;
 • сталеві моделі;
 • Радіатори з медіа.
READ  Який човник у швейній машині краще

На цьому місці ви можете помістити конвектори для підключення до електричної мережі в настінному положенні або встановити їх у підлогу під декоративною кришкою.

 • у вигляді повнорозмірних радіаторів;
 • Низькі акумулятори для панорамних вікон;
 • Зовнішні батареї;
 • Мідні батареї для установки в плінтусі;
 • Конвектори для панорамних вікон для розміщення на підлозі.

Типові помилки при виборі, встановлюючи опалювальний конвектор і як уникнути їх

Як правильно встановити конвектор у приватному будинку, без помилок, щоб ви не пошкодуєте рішення? Перш за все, треба відсортувати в тому, що конвектор у яких випадках його використання виправдано. Існує щонайменше чотири варіанти для розробки цих пристроїв, і кожен з них має конкретні особливості. Уникайте помилок при виборі та встановлення конвекторів, ви можете, якщо ви розглянете деякі тонкощі заздалегідь.

Кілька корисних порад

Іноді є необхідність встановлення електроконвектора на балконі, внутрішня обробка яких представлена ​​ПВХ-панелями. Оскільки вага електричного конвектора може досягти декількох кілограмів, ви повинні розуміти, що пластик не може витримувати таке навантаження. У цьому випадку рекомендується вибрати компактний розмір електроконвектора, наприклад, як ніку модель на фото нижче.

Інший нюанс є правильним розміщенням конвектора. Зазвичай пакет включає в себе інструкцію, в якому сам виробник роз’яснює оптимальні відстані від підлоги, вікон та інших об’єктів. Якщо у вашому випадку немає такої інформації, встановіть електричний нагрівач, з урахуванням наступних правил та правил:

 • Висота з підлоги 20 см;
 • Очищення стінки 20 мм;
 • бічна відстань до найближчих предметів. 20 см;
 • згори і перед розривом щонайменше половина метра;
 • Сокет не ближче 30 см.

Окрема увага повинна приділятися зв’язку електричного конвектора до мережі. Як правило, потужність пристроїв не перевищує 3 кВт, тому, якщо у вас є сучасна проводка у вашому домі, сміливо підключіть потужність від виходу (вони зазвичай витримують до 3,5 кВт). Якщо ви хочете приховати шнури та зробити акуратну установку, ви навіть можете підключити електричний консерватор до електричної розетки без штекера і без гнізда. Для цього вам доведеться витягнути окремий кабель з розподільчого вікна або навіть щит (якщо ви вирішите зробити окрему риболовну лінію для опалення). Кабельний перетин у цьому випадку виберіть 2,5 мм 2.

Нарешті, ми рекомендуємо переглядати візуальне відео установку електричного конвектора:

Електричний конвектор. Монтаж електроконвекторів.

Це всі інструкції з установки для цього нагрівача. Ми сподіваємося, що тепер ви знаєте, як правильно встановити електроконвектор і підключитися до мережі з власними руками!

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS