Натяжна стеля на кухні з газовою плитою

Як встановити стелю з ПВХ

Використовуючи натяжну стелю там, де є газова плита, потрібно дотримуватися правильної відстані. З плитки до стелі повинна бути така відстань для забезпечення безпечної роботи фільму. Якщо виникають сумніви над плитою, то варто встановити. Це буде захистити покриття від перегріву і буде тягнути пар і жир при приготуванні готування їжі.

НАТЯЖНОЙ ПОТОЛОК НА КУХНЕ. даю важные полезные советы отзыв о натяжном потолке

Вибір текстур та кольорів плівки ПВХ. величезний, тому не важко вибрати відповідний варіант для інтер’єру. Ціна такого матеріалу. При операційному газовому обладнанні покриття не випромінює токсичні речовини. На будь-якому фільмі зроблено фотодрук.

Плівка ПВХ на кухні

Розміщені пристрій для приготування тільки в місці, де встановлюється відповідна організація. Колонка не може бути прихованим у кабінеті, де немає циркуляції повітря. Потрібно зробити установку, щоб у вільному доступі до труб. Не кладіть шпалери для обладнання, краще малювати там або покласти плитку.

Як встановити натяжні стелі

Обидва види натяжної стелі кріплять до стін (рідше до перекриття) за допомогою монтажних профілів.

Є два великі клас класу класів. Garpoon і Izgarpool.

Перший застосовується лише до плівки ПВХ і використовується для приміщень з простим геометрією. Спочатку розмір стелі є точно можливим, заготовка нарізана в майстерню з маргією меншою стороною (мінус 5-7% за термічну експансію) і розрізайте контуру ущільненим краєм (“Гарпун”). Потім профілі закріплені на об’єкті, нагріваючи полотно, його ребра починаються в канавках і дозволяють охолонути плівку. через зменшення розміру та силою напруги, остаточна фіксація стельової покриття відбувається.

Другий метод використовується при встановленні та ПВХ, а також тканинний стеля. Він використовується з складною геометрією кімнат. Полотно вирізати краєм у значній стороні, а надлишок розрізаний після встановлення.

Вініловий веб-сайт нагрівається, розтягнутий між профілями (алгоритм трохи відрізняється від методу гарпуна) та затискача в канавках, використовуючи клин (смужку або шнур).

Тканинна стеля зазвичай кріплять у спеціальному багеті. сам профіль зроблений у вигляді кліпси, в який треба за допомогою шпателя із закругленими краями завести полотно.

Тканина натяжна стеля

Основою таких стельових покриттів є тканина. Точно через це вони відрізняються задовільним рівнем дихання. Ті, хто намагається вести здоровий спосіб життя і привертає увагу до екологічності матеріалу, варто звернути увагу на.

Вони копіюють малювання звичайної стелі до повного, тому ви можете впевнено використовувати покриття з малюнком та друком фотографій. На жаль, такі натяжні стелі мають значний недолік: важко мити, тому що на кухні з присутністю газової печі є одним з найважливіших факторів. Тому вони рідко встановлені в приміщенні такого роду.

Отже, основні переваги таких стелі:

Недоліки дещо порівнюються з плівкою ПВХ:

Ніж кухня відрізняється від інших кімнат

Так що на кухні, яка відрізняє її від інших кімнат? Цей номер з періодичним та регулярним збільшенням:

Отже, стельове покриття на кухні має витримувати такі жорсткі умови. Саме з цих причин потрібно зробити натяжну стелю. Просто дайте префесну кращу глянцеву плівку ПВХ. І це пов’язано з характеристиками його експлуатації, а головне, з правилами догляду за ним та переваги, що він має до інших типів. По-перше, завдяки своїй гладкості легше мити, по-друге, краще бачити якість очищення стелі, по-третє, для миття, ви можете використовувати більший діапазон вибору миючих засобів тощо.

Так, обов’язкова рекомендація при встановленні натяжної стелі буде наявність потужного вихлопу, але це скоріше полегшити долю господині, щоб прибирання довелося це робити не так часто.

Плитка

Ще 10 років тому ця обробка була дуже популярною. Завдяки йому, можна було створити дуже елегантний, рельєфний поверхню, прикрашений оригінальним орнаментом, і одночасно маскує дефекти дрібних стелі.

Складність та вартість ремонтних робіт теж окриляла. Плитка з полістиролу, високоякісного клею та фарбувальних матеріалів, нанесених на плитку.

Можливо, достатньо, щоб оновити кухню. Сьогодні виробники пропонують стельові плитки у найширшому діапазоні: мийні, ламіновані, штамповані, ін’єкції.

Особливості кухонних натяжних стелі

Чорна стеля суб’єктивно зменшує простір, однак, є випадки, коли це необхідний елемент стилю

Натяжні стелі прийшли до Росії не так давно, тому більшість людей все ще не знають основних властивостей цього типу матеріалу, а також його переваги та недоліки.

READ  Вода тепла на бетонній плиті

Ми висвітлюємо основні переваги натяжних стелі:

 • Почнемо з довговічності: як правило, термін служби більше 15 років, але деякі виробники запевняють як 25 років. У будь-якому випадку це більше, ніж основні альтернативні матеріали.
 • Натяжна стеля, в деяких випадках, може значно заощадити Ваші гроші, наприклад, коли стеля в досить плачевному стані. Він маскує не тільки недоліки старої стелі, але також може також приховати проводку, труби та гофрування.
 • Така стеля значно збільшує акустичний комфорт на кухні, оскільки він служить відмінним звукоізоляцією.
 • Монтаж швидкості. Для кухні середньої лінії цей процес займе близько 2 годин.
 • Легко в повсякденному використанні. Стеля дуже легко мити. тільки миючий засіб без вмісту алкоголю та губки.
 • Також не менш важливою перевагою є те, що натяжні стелі не поглинають запахи.

Чендель позитивно впливає на термін служби та появу натяжної стелі, оскільки воно не буде збережено в середині

Як ви бачите, переваги натяжної стелі досить багато, не кажучи вже про величезний діапазон кольорових розчинів та сортів покриття.

Давайте звернемося до основних мінусів:

 • Основний недолік, звичайно, боїться всіх видів гострих предметів. Стеля легко може порватися навіть при легкому контакті з поверхнею, тому потрібно бути дуже акуратним.
 • Цей тип стелі сильно потрапить у бюджет, оскільки технологія виробництва та установка є досить робочою. Але ви не повинні боятися, що гроші будуть кинуті на вітер, тому що абсолютно всі виробники дають гарантію своєї продукції, що в більшості випадків не менше 10 років.

Встановлення натяжної стелі. складного та трудового процесу. Ми рекомендуємо звернутися до професіоналів, а не експериментувати себе, тому що труднощі встановлення присутні на всіх її етапах, включаючи перше. різання матеріалу.

Після перегляду плюсів і мінус, можна сказати одне. натяжні стелі. чудовий варіант для кухні у всіх показниках, ну, висока ціна. це плата за красу та зручність!

Підбір натяжних стель для обробки кухні

Вирішуючи використовувати натяжні стелі на кухні з газовим устаткуванням, вам потрібно вирішити на їхню думку, колірну палітру та декор. Залежно від матеріалу, наступного полотна розрізняють:

 • Плівка. Вони виготовляються з плівки ПВХ і можуть мати матову або глянцеву поверхню, а також самостійний атлас. Натяжні стелі цього типу стійкі до вологи та високої температури, доступні за ціною і відрізняються простотою у догляді. Вони не поглинають запахи і не випромінюють токсичні речовини, але їх можна пошкодити гострими предметами.
 • Тканина. Для виробництва поліефірного матеріалу просочують поліуретан, одержуючи поверхню матового тексту, нагадує штукатурку. Стелі тріщини сильніше і більш стійкі до механічних деформацій. Вони дихають і здатні протистояти низькій температурі. Постійні полотна відрізняються гарною звукоізоляцією та теплоізоляційними властивостями, але більш трудомістким у догляді і значно дорожче

При виборі натяжних стелях для кухні, крім вартості, враховуйте конструктивні особливості кімнати. Для обробки невеликих кухонних приміщень використовують полотна з глянсовою поверхнею, які створюють ефект візуального збільшення простору та роблять його світлішим. У просторому приміщенні ви можете встановити матові або атласні стелі, а тканини органічно виглядають у поєднанні з розкішним інтер’єром. Кольоровий діапазон розтягування та декоративного покриття повинен збігатися з концепцією дизайну кімнат.

Порада! На додаток до глянсових стелі, атлас і матове полотно світлових відтінків допомагають візуально.

Натяжні стелі, завдяки різноманітності текстур та кольорів, стають дедалі популярними. Традиційно вони встановлені у ванних кімнатах та житлових приміщеннях. Але при закінченні кухні, побоювання досить виникають, чи буде матеріал пошкодити високу температуру від газового обладнання: тарілки, колони або котла. Ми зрозуміємо все в порядку.

Коли їжа готується в кімнату, утворюється тепла, збільшується вологість, споріднені частинки жиру та сажі, особливо при використанні газової печі. Оздоблювальні матеріали на кухні підбираються з урахуванням цих умов.

Натяжні стелі добре переносять вологість, конденсат не накопичується на поверхні. У разі затоплення вони захистять кухню від витоків. Вода тримається до Інтернету, в майбутньому можна точно об’єднати, тоді як поява стелі не буде страждати.

Матеріали не поглинають запахи, легко очищаються від забруднюючих речовин, не тріскають і не вимагають оновлень. Але доцільно встановити капот, щоб виробляти продукти згоряння менш відходять на фінішу.

Але більшість страху виникає, чи натяжна стеля буде забезпечувати над газовою плитою. Не турбуйтеся про це. При встановленні плівкових натяжних стелі використовується тепловий пістолет. Щоб витягнути полотно, плівка ПВХ нагрівається до 70 ° С. У нормальних умовах на кухні така висока температура можлива лише над зоною пальника, яка розташована досить далеко від стелі. Печі та мікрохвильова піч, особливо не впливають на матеріал. Такі температурні перепади на ньому зовсім не позначаться.

Висновок: може бути використана розтягування стелі на кухні з газовою плитою. Крім того, матеріал має високий клас пожежної безпеки і найкраще підходить для цієї кімнати.

Додаткова перевага натяжних стелі є можливість вставляти точкові вогні. Так світло і одночасно розрізняють зону приготування їжі. У той же час мінімальна відступ від перекриття становить 2-3 сантиметри, тобто висота стелі практично не зменшиться. Візуально, він може навіть бути збільшений, якщо ви виберете глянцеве покриття.

READ  Плитка електричного вугілля Плитка для кальяну

Два типи матеріалів використовуються як веб-натяжні стелі:

Плівкові полотна можуть бути матовими, глянцевими або атласними. Вони легко очищаються, доступні, але вони пошкоджуються при контакті з гострими предметами. Синтетична тканина тільки матова, а за зовнішнім виглядом нагадує штукатурену стелю. Догляд за тканинним полотном трохи складніше (хоча й простіше, ніж за фарбуванням або побілкою) і ціна істотно вища. Зате поліестер міцніший.

За типом поверхні стелі поділяються на гладкі та фактурні. Для кухонь підходять лише перші, особливо якщо немає витяжки. Вони простіше очищаються, тому що немає мікропоглиблень, в яких накопичувалася б бруд та пил.

У невеликі кухоньки вибирають плівку з ефектом глянцю – так приміщення здається вище. А для просторих підійдуть матові чи сатинові. Тканинні стелі поєднуються з більш розкішними чи класичними інтер’єрами.

Колір може бути будь-яким, головне — щоб підходив до інших матеріалів та меблів. Світлі тони, як і глянсова поверхня, візуально роблять приміщення вище.

На російському ринку досить багато виробників, але основні з Китаю та Франції. Китайські дешевші (в середньому 260 за квадратний метр), але і якість нижча. Французькі обійдуться дорожче, близько 450. Зате прослужить стеля довше. У будь-якому випадку, при покупці варто перевірити гігієнічний сертифікат та клас пожежної безпеки, а перед оплатою укласти договір.

Правила монтажу натяжної стелі на кухні з газовою колонкою

При установці орієнтуються на СП 41-108-2004. Димохідна труба, якою виходять продукти згоряння, повинна розташовуватися не ближче 50 мм від натяжної стелі. Інакше полотно може деформуватися чи оплавитись. У деяких випадках додатково монтується термокаркас.

У трубі необхідний шар теплоізоляції. Гофрований димар і натяжна стеля не поєднуються один з одним, тому що алюмінієва поверхня сильно нагрівається. На кухні з газовою колонкою вибирають коаксіальний димар. Це дві труби різного діаметра, вставлені одна в одну. По внутрішній виходить дим, а по зазору між ними надходить холодне повітря з вулиці. В результаті поверхня не перегрівається.

Є ще один варіант. зробити димовідведення за принципом сендвіча: із металевої труби з шаром теплоізоляції. Зовнішня поверхня також не перегріється.

Натяжна стеля та газова колонка на кухні вимагають регулярного провітрювання, оскільки вінілова плівка погано пропускає повітря. Форма або грибок на стелі з недостатньою вентиляцією не утворюються, але це буде важче дихати на такій кухні.

Дизайн розтягування у жодному випадку не повинен перекривати доступ до вентиляційних шахт.

Особливості обробки стелі в приміщеннях з газовим котлом

Зазвичай опалювальне газове обладнання розташоване в комунальних приміщеннях (котельні). Є масові котли підлоги, які в основному використовуються як поточні водонагрівачі, іноді. і для опалення. Якщо є газ, це коштує дешевше електроенергії. Але при використанні коаксіального димоходу дозволяється встановлювати шарнірні газові котли на кухні. Це пов’язано з тим, що поверхня такої труби менше нагрівається.

Натяжний стельовий та газовий котел може бути об’єднаний. Головне. дотримуватися будівельних стандартів та правил. Вони також застосовуються до установки, а до роботи газових приладів. Якщо їх складно виконати, роблять комбіновану стелю: над котлом підвісний з негорючого матеріалу, а в іншому приміщенні. натягують плівку або тканину.

Яку стелю краще зробити на кухні з газовою плитою

Вибір матеріалу диктується необхідними властивостями:

 • Водостійкість – кухонна стеля доводиться часто мити.
 • Естетичність. як і в інших приміщеннях, поверхня повинна бути рівною.
 • Зносостійкість та довговічність.

НАТЯЖНОЙ ПОТОЛОК НА КУХНЕ. даю важные полезные советы отзыв о натяжном потолке

натяжна, кухні, плита

Розглянемо найпопулярніші варіанти обробки стелі з погляду умов кухонного приміщення.

натяжна, кухні, плита

Фарбування

За радянських часів використовували емаль, яка підкреслювала усі нерівності. Потім перейшли до побілки та фарбування. Так стеля виглядає рівніше. Але покриття тріскалося і жовтіло, його іноді доводилося оновлювати. Водоемульсійна фарба кухонним приміщенням підходить краще. її можна мити. Але при затопленні або при високій вологості оновлювати покриття доведеться повністю.

Вінілові шпалери

Більш сучасний варіант. наклеювання вінілових шпалер. Такому покриттю не потрібне вирівнювання. Надалі вони миються вологою губкою. Але наклеювати шпалери на стелю досить незручно. А при затопленні їх доведеться повністю міняти. Існують рідкі шпалери, які можна оновити частинами.

Стельова плитка

Більш бюджетний варіант. стельові плити, які наклеюються на основу. Якщо немає великих перепадів висот, вирівнювання не потрібне. Плитка довговічна, за необхідності замінюється окремими фрагментами. Але підходить не до будь-якого інтер’єру. На кухнях без витяжки підбирають жовті або бежеві кольори, щоб були менше помітні забруднення.

ПВХ-панелі

Пластикові панелі кріпляться на напрямні, а стики замазуються герметиком. Але вони жовтіють під дією сонячних променів, а дешеві варіанти виділяють шкідливі речовини. Їх доводиться часто чистити, тому що жир відмивається тільки доти, доки не засохне.

Гіпсокартон

Підвісна стеля з водостійкого гіпсокартону довговічніша. Це робить багаторівневі, вбудовувані лампи, приховати спілкування та перекриття балок. Але висота помітно зменшується. на 10-20 сантиметрів. І на з’єднаннях утворюються слоти. При затопленні весь дизайн доведеться повторити.

READ  Що таке газовий контроль на плиті

Алюмінієві рейки

Незвичайний варіант. стійка стеля ламелей. Так що бруд не засмічений, виберіть систему з закритими швами. Матеріали найчастіше використовують алюмінієвий. Але є така обробка набагато дорожче, ніж інші варіанти.

Натяжні стелі стійкі до вологи та миючого засобу, не зникають на сонці, не поглинають запахи, легко піклуватися і не потрібно оновлювати. Вони не жахливі навіть затоплення. Таким чином, це найбільш міцне і практичне покриття.

Чи варто?3. Стелі з ПВХ4. Тканина стелі5. Остаточне порівняння

Натяжні стелі на кухні. Поради з аста м

Натязі ПВХ стелі

Це найпоширеніший тип натяжних стелі, який застосовується на кухні. Середня ширина стелі становить 1-5 м. Існують безшовні та зі швом, матові та глянцеві, різного кольору та фактури. Його гідність полягає в тому, що таке покриття є безводні. Для кухні це досить важливо, т.до.Номер містить водні комунікації. Така напруга ПВХ стелі легко миють. Запахи не накопичуються в приміщенні, конденсат не збирається, пил і сажа газових пластин можна легко видалити з вологою тканиною.

Серед основних переваг стретч ПВХ слід зазначити:

Серед основних недоліків, як правило, називаються відсутністю проникності повітря, яка може завдати шкоди здоров’ю.

Натяжні стелі під час встановлення не повинні перекривати кухню мін вентиляції

Як відомо, існує лише 2 типи стель ПВХ та тканини.

Тканини натяжні стелі на кухні

Отже, тканинні натяжні стелі покласти на кухню не може. Ні, чистий фізично готуйте їх, ви нічого не заважаєте, але термін служби таких дорогих та високоякісних стелі на кухні буде наступальний.

Тканинні стелі через свою пористу-дихаючу структуру. дуже маркі і при цьому не миються

На кухні для них занадто агресивне середовище, роки через 3, така стеля вбере в себе стільки жиру і запаху через пару, що виникає при приготуванні та розігріві їжі, що доведеться міняти його на новий.

Навіть найкраща витяжка у цій справі не допоможе.

Тканина призначена для спалень та дитячих кімнат, там вона розкривається з кращого боку.

Докладніше про тканинні стелі читайте тут.

ПВХ натяжні стелі на кухню

Натомість ПВХ натяжні стелі почуваються на кухні чудово. Їхня водонепроникна структура не вбирає запахи і добре пручається забрудненню. Більше того, ПВХ натяжні стелі можна спокійно мити.

Як відомо, у ПВХ натяжних стель є 3 основні фактури: матова, глянсова та сатинова.

Глянцева фактура ПВХ натяжної стелі на кухні

Глянцева натяжна стеля відображає відсотків 30 світла, що на нього падає, як наслідок, дивлячись на глянцеву стелю, можна побачити відображення того, що діється в кімнаті. що безсумнівно є його унікальною гідністю.

На світлині. глянсова стеля відображає предмети у ванній кімнаті

Але на кухні, глянцева натяжна стеля відображає навіть те, що знаходиться на верхніх ящиках кухонного гарнітура: пил, дроти, кріплення ящиків та інші дрібниці, які зазвичай приховані від очей заввишки. такий стан справ мало кого влаштовує.

При бажанні використовувати глянцеву натяжну стелю на кухні, завжди потрібно тримати цей момент у голові.

Плюс, при миття глянсової стелі, буде найскладніше (порівняно з іншими ПВХ стелями) видалити жир, який під час приготування їжі піднімається до стелі з парою і осідатиме на його поверхні.

Якщо бути зовсім точним, то складно позбавиться розлучень, які залишаться після миття.

Сатинова фактура ПВХ натяжної стелі на кухні

Відразу зауважимо, що в сатиновій стелі ваше приміщення не відображатиметься, та й плями (а точніше розлучення від засобу для чищення) з такої фактури прибирати помітно легше, ніж з глянцевої.

Натяжні стелі на кухні. Поради від компанії Аста М

Так що, сатинова стеля цілком гідний варіант, для вашої кухні.

Матова фактура ПВХ натяжної стелі на кухні

Матова ПВХ натяжна стеля не відображає світло, як глянсова і навіть не блищить, як ідеально рівна поверхня сатинової стелі.

Трохи шорстка поверхня матової стелі приховує, як дрібні забруднення, так і розлучення після миття.

Кольорова матова стеля з: люстрою, світильниками на підвісах і підсвічуванням

Іншими словами, матова натяжна стеля є явним лідером при встановленні на кухню через свою практичність.

Але, якщо хочеться внести нотки індивідуальності на свою кухню, то і сатиновий, і лаковий стелі будуть вдалим рішенням.

Зауважимо, що наявність гарної витяжки на кухні сильно скоротить необхідну частоту помивки стелі, аж до того, що мити стелю взагалі не доведеться.

Ще, нас запитують: А чи не зашкодить натяжній стелі наявність газової плити на кухні?Відповідаємо: ПВХ натяжній стелі не зашкодить. Але витяжку, все одно краще мати!

https://guruotdelki.ru/vnutrennya-otdelka/potolok/kakie-natyazhnye-potolki-luchshe-dlya-kuhni
https://firmatefi.ru/truby/natyazhny-potolok-i-vytyazhka-ot-gazovoj-kolonki.html
https://domavremont.ru/natyazhnye/kakoj-natyazhnoj-potolok-mozhno-ustanavlivat-na-kuxne-s-gazovoj-plitoj.html
https://domavremont.ru/design/kakoy-potolok-luchshe-sdelat-na-kuhne-s-gazovoy-plitoy.html
https://lepnina-potolok.ru/vidy-potolkov/stoit-li-ustanavlivat-natyazhnye-potolki-na-kuhne-s-gazovoy-plitoy.html
https://alyansles45.ru/truby/natazhnoj-potolok-i-gazovaya-truba-2.html
https://uteplitel-minol.ru/truby/potolok-na-kuhne-s-gazovoj-kolonkoj.html
https://potolkilider.ru/informatsiya/natyazhnye_potolki_na_kuhnyu/ [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS