Навіщо потрібна магнітна стрічка для робота пилососа

Table of Contents

Полагодив робота. пилососа!

Є у мене в домашньому використанні робот-пилосос Dreame f9, від відомої сектантської марки Xiaomi, технікою користуюся вже більше року і все мене в ньому влаштовує. Але минулого тижня я помітив, що після вологого прибирання резервуар з водою залишився повним. Перевіряю ще раз і точно, робот відхиляється від своїх прямих обов’язків і відмовляється мити підлогу! На обличчя повстання машин, інакше! Я вирішив перевірити продуктивність двигуна двигуна, який знаходиться в резервуарі, підключив два пальці-батареї послідовно і подав напругу до контактів резервуара, двигун радісно кинув, але рідина не поспішала з’явитися з сопел. Тоді я злив стару воду, залив нову і трохи за допомогою крана збільшив тиск у баку. Нічого не сталося, форсунки виявилися чистими, клапан заливного отвору теж. Так як бак не розбірний приготувався я вже робити замовлення на аліекспресі запчастини повністю. Але вирішив ризикнути і залив рідину для прочищення труб у резервуар. Пропущений, я мив, я кілька разів запустив двигун, використовуючи прилад від батарей та дротів і вуаля, двигун почав насосну воду. Зараз після перевірки переконався, що все працює, і що кріт за 40 може заощадити 1500 на нові запчастини!

Прочитайте, що працює віртуальна стіна. Принцип дії досить простий. Включений робот надсилає інфрачервоний промінь, щоб виявився на шляху пилососу.

Роботи середнього цінового діапазону зосереджені в просторі квартири за допомогою інфрачервоних датчиків. Вони також виділяють сигнал, що досягає міцної перешкоди (стіни, крісла, кабінет), повертається до датчика, що приймають промені та перетворюючи їх до команди для пилососу.

Аналогічна ситуація виникає, коли сигнал від роботу відбувається з сигналом від обмежувача. Робот сприймає це не як віртуальну, невидиму стіну для людського ока, але як справжня перешкода. Датчик дає сигнал, який на цьому місці є зона, заборонена для очищення. Тому робот змінює маршрут, щоб не рухатися по лінії, вказаному обмежувачем, або негайно утворює його з віртуальною реальністю.

Всі iclebo роботів мають всмоктувальний модуль, встановлений всередині корпусу (тому, чому пиловий колектор може бути повністю розібраний і промитий, але обов’язково повністю висушити до наступного очищення). Мотор всмоктувального механізму виходить з ладу дуже рідко. Швидше за все у вас проблема зі скребком або фільтром (встановленим усередині пилозбірника). Почистіть фільтр (можна промити холодною водою та висушити), а також перевірте, у якому стані гумовий скребок. Якщо скребок порвався, робот не зможе збирати все сміття в контейнер, тому що скребок не щільно прилягає до поверхні підлоги. Якщо робот чистий, спробуйте розпочати робот частіше або інакше, наприклад, у максимальному (макс) або з серветкою.

Робот запам’ятовує розташування бази тільки якщо був запущений з неї в режимі авто. Якщо робот був запущений в хаотичний або максимальний режим, він може торкнутися основи в процесі очищення. Так само, якщо в процесі прибирання, робот зупинився з помилкою, або його зрушували, в нього так само збивається навігація і він вже не пам’ятає де база. Якщо в автомобільному режимі, в процесі прибирання робот заїхав у повністю темне приміщення, у робота так само може збитися навігація. Він намагається виправити свій маршрут під час прибирання за допомогою даних з гіроскопа, але все ж таки рекомендується запускати пилосос з освітлених приміщеннях або вдень. Якщо ви ставили робот на базу вручну, може виникнути така ситуація, що контакти зарядної бази та самого пилососа не співпадуть. Вам здається, що робот на базі, але насправді він трохи зміщений. Краще поставити робот поруч із базою та відправити його на базу з пульта. У процесі прибирання робот може зустріти перешкоду, яка збиває карту приміщення та ускладнює навігацію. Наприклад, наїжджає і прослизає на маленькому килимку, буксує на незручному порожку і т.д.п. Прослідкуйте за ним і усуньте перешкоду. Для якіснішого аналізу цієї помилки, рекомендує запустити пилосос з іншого місця/кімнати, встановивши туди базу на час тесту.

Як вибрати робот-пилосос: допомагаємо визначитися з критеріями

Роботи-пилососи досить молоді побутові прилади, ситуація з якими ще не повністю стабілізувалася: на ринку вже не один рік представлено безліч різноманітних моделей, але недосвідченому (та чого там приховувати: і досвідченому теж) користувачеві досить складно оцінити, чим одна модель відрізняється від інший та зіставити можливості різних роботів-пилососів.

Додатково заплутує ситуацію той факт, що нерідко заявлені функції не працюють або працюють не так, як повинні (або не так, як уявляв це користувач). Істотно плавають і такі параметри, як сила всмоктування та час роботи.

Ось і ми, приступаючи до тестування чергового робота-пилососа, нерідко помиляємось у своїх початкових прогнозах. Іноді при розпаковуванні прилад виглядає більш ніж гідно, проте показує низьку ефективність через дефекти програмного забезпечення. А іншого разу відверто бюджетний і дешевий пилосос може з гідністю відпрацювати на п’ять балів і більш ніж виправдати вкладені в нього кошти.

Як не помилитися з вибором робочого пилососу для будинку? Скажімо, чесно: однозначної відповіді на це запитання у нас немає. Найкраще, звичайно, перед покупкою вивчати профільні ресурси (наприклад, наш) та тематичні форуми. Однак перед тим, як приступити до цього захоплюючого заняття, ми можемо відсіяти відверто невідповідні моделі, вивчивши їх технічні характеристики.

Спробуймо разом розібратися, на що потрібно звернути увагу, вибираючи робот-пилосос для квартири або заміського будинку.

Розміри роботу

Одним із ключових параметрів робота-пилососа є його габаритні розміри. Зрозуміло, що вони пов’язані з габаритами меблів (а точніше з висотою ніш під нею). Для сучасних роботів-пилососів стандартна висота становить 8,5-10 сантиметрів, однак у разі потреби можна підібрати і більш присадкуватие моделі заввишки 8 сантиметрів або навіть трохи менше.

Загальне правило тут таке: перед вибором робота-пилососа не завадить оглянути квартиру та виміряти висоту найнижчих затишних місць, куди має заходити наш робот. Якщо таких немає можна сміливо не звертати увагу на цей параметр.

Набагато більш цікаві такі параметри, як діаметр пилососа (якщо він круглий) або довжина його грані (якщо він квадратний). З одного боку, компактніший пристрій має менше шансів заплутатися серед домашніх предметів і зможе ближче підібратися до кутів. З іншого крупний корпус дозволить вмістити всередині потужніший мотор, більший контейнер для пилу і т.д. д. Найбільш поширеними роботами діаметром від 30 до 35 см.

Що ж до квадратних роботів-пилососів, то їхня основна перевага полягає в тому, що вони можуть точно увійти в кут і більш ретельно зібрати там пил. На відкритому просторі ефективність їх збирання виявиться такою самою, як і у круглих моделей. Таким чином, перевага квадратних моделей виявляється досить сумнівною: звичайно, приємно побачити чистоту в кутах, проте ці зони становлять лише малий відсоток від загальної площі приміщення, а отже на перше місце при виборі тієї чи іншої моделі виходять такі показники, як загальна якість прибирання.

Потужність всмоктування

Потужність, з якою робот пилосос відсмоктує пил, можна визначити або опосередковано потужністю, споживаними самим пристроєм (вимірюється у ВАТС), або відповідно до документації живлення всмоктування (як правило, зазначене в ПА).

Рядові моделі мають потужність всмоктування не більше 20-22 Вт, дорожчі та просунуті до 30-35 Вт. Для повсякденного збирання цілком достатньо потужності всмоктування 1000 Па. Потужність флагманських моделей може досягати 4000 Па.

Наш досвід показує, що з прибиранням на звичайному паркеті або ламінаті гідно впораються навіть малопотужні пристрої. А от якщо передбачається пилососити килимові покриття, або якщо в будинку багато пухнастих домашніх тварин, то має сенс звернути увагу на потужніші моделі.

Справа в тому, що прилягання пилососа до ковроліну або килиму виявляється не настільки щільним, ніж до звичайної рівної поверхні, а отже для повноцінного збирання йому доведеться докласти більше зусиль.

Ємність акумулятора та тривалість роботи

Потужність батарей та тривалість пилососу без перезарядки безпосередньо пов’язаних речей. При цьому від тривалості роботи залежить розмір приміщення, яке пилосос буде здатний прибрати за один прохід. Зазначимо, що час роботи приладу, знову-таки, залежить від типу покриття: по рівній дерев’яній підлозі пилососу буде переміщатися простіше, по килиму складніше. Відповідно до цього дещо зміниться і тривалість роботи.

На сучасному ринку можна зустріти пристрої, здатні пропрацювати як зовсім небагато (літерально 30-40 хвилин), так і просунуті моделі, які можуть пилососити по дві години або навіть більше.

Що таке 40 хвилин і яку площу можна забрати за цей час? На практиці виявляється, що робот пилосос буде справлятися з такою тривалістю роботи, за винятком того, що з невеликою квартирою студії та навіть для повноцінної однокімнатної квартири вже буде недостатньо. Також зауважимо, що чим більше кімнат у квартирі, тим більше у нашого пилососу буде шанс заблукати, а відтак час на прибирання йому може знадобитися більше.

Ми рекомендували б переміщатися за номером Формули однією кімнатою = 30-40 хвилин роботи та додати додаткові 10 хвилин, якщо номери більше одного.

Як правило, у роботах-пилососах застосовуються зборки з акумуляторів типу 18650, і такий варіант слід визнати найвдалішим: у разі чого акумулятор буде нескладно замінити, навіть якщо офіційних витратних матеріалів у продажу немає.

Типи акумуляторів теж бувають різними: Li-Ion, Li-Pol, Ni-MH. Найбільш поширеними (і найбільш зручними) на сьогоднішній день є літій-іонні акумулятори. Їх можна без проблем заряджати будь-якої миті, не побоюючись виникнення побічних ефектів. А ось з експлуатацією приладів, в яких використовуються менш поширені акумулятори, можуть виникнути певні складнощі: деякі акумулятори не рекомендується заряджати поки вони повністю не розрядилися, інші вимагають періодичної підзарядки якщо пилосос не використовується протягом тривалого часу, треті заряджаються занадто довго. Не будемо вдаватися до детального опису особливостей різних акумуляторів. Давайте просто сказати, що, перш ніж купувати робот пилосос, він не буде зайвим вивчати інструкції та приділяти особливу увагу розділу на правилах перезарядки пристрою.

READ  Вентилятор для кухні з зворотним клапаном

Сухе прибирання

Більшість роботів-пилососів дозволяють здійснювати лише сухе прибирання вони підмітають сміття і пил за допомогою щіток, що обертаються, після чого засмоктують його в знімний контейнер. Контейнер вимагає регулярного спустошення (після кожного запуску приладу).

Найчастіше обсяг контейнера виявиться достатнім. Невеликі роботи з компактним контейнером (0,2-0,25 літра), як правило, мають невисокий час роботи (40-60 хвилин), і просто не встигнуть зібрати стільки сміття, щоб контейнер переповнився.

Ну, більш тривалі пристрої, здатні працювати протягом декількох годин, оснащені 0,5-літровим контейнером, який, як правило, достатньо. Однак якщо робот запускається в сильно забрудненому приміщенні, то не завадить зупинити його в середині збирання та очистити контейнер від зібраного сміття: так ми знизимо навантаження на робота і трохи підвищимо ефективність його роботи.

Деякі пристрої мають спеціальний індикатор заповнення пилозбірника: пилосос з такою функцією попередить господаря про заповнення контейнера для пилу та про те, що його час спустошити.

Вологе прибирання

Що стосується пристроїв з функцією вологого прибирання, то вони укомплектовані додатковим контейнером для води (іноді він поєднаний із мініатюрним контейнером для пилу). Вода з такого контейнера потрапляє на ганчірку (найчастіше самопливом), внаслідок чого робот може не тільки пилососити підлогу, але також протирати її. Така обробка, звичайно, не замінює повноцінного миття підлоги, проте дозволить позбутися дрібних частинок пилу та взагалі підвищить загальний рівень чистоти в будинку. Оскільки контейнер для води встановлюється в той же відсік, що і контейнер для пилу, його розмір виявляється приблизно таким же.

Зазначимо, що за схожим принципом працюють і роботи-полотери за своєю конструкцією вони нагадують робот-пилосос без функції всмоктування пилу. Полотер із прикріпленою ганчіркою їздить підлогою в автоматичному режимі і протирає його. Ганчірка зволожується при необхідності. Все просто.

Огляд Магнітна стрічка для робота-пилососа Xiaomi Mi Robot Vacuum (SKV4001CN) з Rozetka

Зрідка зустрічаються і моделі, в яких робот розпорошує воду на підлогу, а потім протирає її серветкою. Але навіть такий режим не можна назвати повноцінним миттям. Крім того, ми не забудемо, що серветка (ганчірка) доведеться регулярно вимити.

Також, говорячи про контейнери для збору пилу, згадаємо і фільтри тонкого очищення. Всмоктуючи повітря, пилосос пропускає його через фільтри, що затримують пил та сміття. Від системи очищення безпосередньо залежить якість прибирання та відсутність повторного забруднення. У роботів-пилососів можна зустріти або фільтр грубого очищення економний варіант, що утримує велике сміття, але не захищає від викиду пилу, або HEPA-фільтр багатошаровий щільний фільтр, що затримує дрібні частки пилу.

На сьогоднішній день, навіть відверто бюджетні моделі майже завжди оснащені фільтром HEPA, тому, на наш погляд, обов’язково при виборі робочого пилососу. Не варто, щоправда, забувати, що термін служби такого фільтра не нескінченний, і рано чи пізно його доведеться замінити (навіть якщо він допускає миття під водою).

Турбочка

Всмоктуючий пил отвір у багатьох моделей роботів-пилососів оснащений щіткою, що обертається, яка призначена для чищення килимів та інших ворсистих поверхонь.

Потрібно пам’ятати про те, що таку щітку доведеться чистити після кожного використання, оскільки в ній накопичується велика кількість шерсті тварин та волосся. Як правило, пилосос без турбощітки впорається зі збиранням пилу на гладких поверхнях не гірше, а ось довге волосся та сміття на килимі може і пропустити.

Контроль

Переважна більшість роботів-пилососів можна запустити або зупинити натисканням кнопки на корпусі пристрою. Однак хороший тон. наявність пульта дистанційного керування або програми, яка дозволяє керувати роботом з смартфона через домашню мережу Wi-Fi. Найуніверсальнішими, безумовно, є пилососи, що дозволяють задіяти обидва варіанти: і пульт ДК, і смартфон.

Дистанційне керування, пульт ДК

Пульт дистанційного керування робота-пилососа, як правило, є звичайним ІЧ-пультом, за допомогою якого можна зупинити або запустити виконання тієї чи іншої програми (вибрати режим роботи пристрою), відправити його на базу для підзарядки або перевести в режим ручного керування (не занадто популярна функція, однак іноді може бути потрібно направити робота вручну, наприклад, в дальню кімнату).

Огляд Магнітна стрічка для робота-пилососа Xiaomi Mi Robot Vacuum (SKV4001CN) з Rozetka

У деяких випадках пульт дистанційного керування дозволяє регулювати очищення за розкладом або таймером.

Управління з смартфоном і Wi-Fi з’єднанням

Більш просунуті моделі дозволяють керувати роботом дистанційно за допомогою мобільного додатка у безпосередній близькості (за допомогою Bluetooth) або взагалі з будь-якого місця (за наявності підключення по Wi-Fi).

Мобільна програма часто не тільки дублікати, але також розширює здатність пульта дистанційного керування. З ним ви можете не тільки швидко і легко налаштувати графік пристрою, але також перевірити його статус (наприклад, баланс заряду), надішліть команду, щоб запустити або закінчити очищення, подивіться на карту кімнат та T. д.

Звичайно, всі ці можливості є далеко не обов’язковими, проте якщо ви плануєте максимально автоматизувати прибирання в будинку або, наприклад, хочете щоб робот пилососив квартиру у вашу відсутність, то краще звернути увагу на моделі з подібними функціями.

Режими прибирання, вбудовані програми та робота з розкладу

Кількість наявних програм для роботів пилососів, як правило, мала. Типовий робот може працювати в нормальному режимі, переміщатися по спіралі або вздовж стін, а також працювати в режимі плями, тобто, щоб видалити бруд в одній невеликій області.

При цьому звичайний режим має на увазі, що робот спробує обійти все приміщення. У більш дешевих моделях його іноді замінює режим випадкового переміщення в такому разі робот при зіткненні з перешкодою змінюватиме напрямок на фіксований (або випадковий) кут і продовжуватиме рух.

Зазначимо, що наявність додаткових програм або режимів, а також здатність робота будувати карту приміщення далеко не завжди говорять про те, що ця модель виявиться ефективнішою. Справа в тому, що в більшості пристроїв карта будівельної конструкції працює або дуже дивно, або відверто погано. Тому ставитись до неї потрібно обережно не потрібно очікувати, що якщо на коробці написано, що робот будує карту приміщення, то він і справді побудує повноцінну карту (на зразок людини з листочком паперу) і ретельно обійде всю квартиру, не пропустивши жодного кута.

Швидше таку інформацію треба розуміти як робот орієнтується в приміщенні трохи краще, ніж моделі без цієї функції, не більше.

А ось робота за розкладом може від моделі до моделі бути реалізована як дуже зручно, так і зовсім погано. Хороший і розумний робот пилосос дозволить вам легко і легко налаштувати кілька графіків і автоматично розпочнеться в різний час залежно від дня тижня або іншого розкладу, який ви встановлюєте (принаймні кілька разів на день).

Якщо ж розробникам було ліньки продумувати такі нюанси, то максимум, на що ви можете розраховувати одноразовий запуск щодня у вказаний час.

Датчики та реакція на перешкоди

Залежно від конфігурації приміщення, яке доведеться прибирати, робот повинен адекватно реагувати на перешкоди. Зрозуміло, що робот-пилосос повинен уміти перетинати пороги та інші незначні піднесення: без цієї функції він застрягатиме навіть у звичайній квартирі. Тому не буде зайвим виміряти висоту порогів у будинку і звіритися з інструкцією чи не перевищує вона рекомендованих значень.

Бюджетні моделі, як правило, оснащені еластичним гумовим бампером по периметру та датчиком зіткнень. Вони подорожуватимуть по квартирі і змінюватимуть свій напрямок лише після фізичного зіткнення з перешкодою.

Більш просунуті пристрої оснащені різними сенсорами та датчиками, серед яких варто відзначити лазерні та оптичні датчики (з їх допомогою робот вимірює відстань до перешкоди та вчасно змінює напрямок руху), ультразвукові датчики дозволять пристрою легко заїжджати під меблі та вибиратися з-під них, виявляти дверні отвори та переходити до прибирання сусідньої кімнати. Зрештою, за допомогою інфрачервоних датчиків робот не впаде зі сходів і вчасно зупиниться при різкому перепаді висоти.

Більшість пристроїв орієнтується у просторі за допомогою інфрачервоного променя, за допомогою якого він може самостійно їздити по кімнаті, не натикаючись на стіни та перешкоди, а також автоматично повертатися до бази для підзарядки.

Зазначимо, що як додаткові обмеження нерідко використовуються віртуальні стіни спеціальні інфрачервоні випромінювачі, що блокують прохід робота в приміщення, куди йому не можна, або звичайні магнітні стрічки, які пилосос не може переступити.

Деякі моделі можуть бути додатково оснащені датчиком забруднення, з яким визначається ступінь забруднення сайту, а також придатна інтенсивність очищення.

Рівень шуму

Незважаючи на те, що роботи-пилососи не надто потужні пристрої, рівень шуму, що видається ними, може виявитися досить сильним щоб завадити, наприклад, сплячим людям. Тому, вибираючи робот-пилосос, звіряємося з інструкцією: шум від 50 дБ і вище здатний завдати відчутного дискомфорту, особливо вночі. Тому ми рекомендуємо орієнтуватися на цей показник та брати його за середній.

Додаткові параметри та параметри

Оскільки роботові пилосос активно розвиваються гаджети, часто можна зустріти незвичайні рішення в них, практичні переваги яких не завжди очевидні. Давайте перерахуємо деякі з них.

 • Вбудована камера. На основі даних камери робот намагається побудувати карту приміщення та вибрати найкращий маршрут, а деякі моделі навіть передають картинку на смартфон.
 • УФ-знезараження. Якщо ви вірите, що ультрафіолетова лампа здатна за кілька секунд вбити шкідливі бактерії, то це варіант для вас. Іншим рекомендуємо поцікавитися можливістю відключення УФ-лампи (якщо вона є в моделі, що вас цікавить), оскільки її робота швидко розряджає акумулятор.
 • Автоматичне повернення на базу. Майже всі сучасні пилососи оснащені станцією заряджання бази даних, де вони автоматично повертаються після завершення очищення або коли відчуття розряду акумулятора. Бюджетні моделі можуть поставлятися і без бази в цьому випадку вам доведеться щоразу самостійно шукати робота в квартирі та підключати його до дротової зарядки.
 • Потужність зарядної станції може істотно відрізнятися від моделі до моделі, адже від неї безпосередньо залежить швидкість зарядки! Допустимий вважається повним зарядом протягом 5-6 годин, деякі моделі досить 3-4 години. Тут ми трохи perplex: що не так з роботами-пилососами і чому вони не можуть стягувати так швидко, як смартфони? Однак поки що реальність так, і ви повинні виставити його.
 • Голосовий супровід. Часто роботами пилососів не тільки служать характерним шепочем і фістичним, але також розмовляють з людським голосом, повідомили, що вони роблять, або скаржаться на проблеми, що виникають. Вартість такої функції, на наш погляд, належить виключно до особистих смаків та уподобань: хтось любить голосові повідомлення, і вони роздратовані кимось, і це, як правило, легше запам’ятати, ніж дві короткі песканції відрізняються від трьох довгих.
 • Обладнання та наявність витратних матеріалів досить важливим елементом. Буде дуже непогано, якщо в комплекті з новим роботом-пилососом ви знайдете комплект запасних щіток, змінну серветку для вологого прибирання та запасний HEPA-фільтр. Такий набір дозволить відкласти похід до сервісного центру за запчастинами у випадку, якщо комплектні зносяться або стануть непридатними. Якщо не ліньки, можна поцікавитися наявністю сумісних запчастин нерідко різні моделі використовують однакові фільтри та щітки, а це означає, що в разі необхідності знайти потрібні розхідники на заміну виявиться простіше (і, можливо, вони обійдуться дешевше).
READ  Скільки приносить кавовий автомат на місяць

Вибір робота-пилососа на сьогоднішній день залишається досить складним завданням для користувача. Основними причинами багатьох різних факторів, що впливають на кінцевий результат, і слабке розуміння від користувача, який результат, в принципі, він хоче досягти. Очевидним і безперечним залишається той факт, що робот-пилосос на сьогоднішній день це не заміна повноцінного пилососа, а, швидше, додатковий помічник, який зробить ваш будинок трохи чистішим. Ну а вибір конкретної моделі залежить від площі квартири, від наявності або відсутності домашніх тварин, від бажаного ступеня автоматизації, тощо. D., і Т. Р. Незважаючи на очевидну користь, щоб роботи пилососів здатні принести, для багатьох вони залишаються іграшкою, тому єдиними критеріями, для яких можна було б порівняти всі моделі між собою і вирішити, який з них краще, і наскільки гірше, придумайте досить складним.

Після того, як Irobot загорнув шлях до незліченних моделей пилососів, цей пристрій міцно оселився у різних сім’ях. Чому вам потрібен робот пилосос для квартири? З одного боку, відповідь очевидна. Така “шайба” сама аварія на підлозі, досить добре очищає її (за умови, що модель успішна). Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку і запустіть пилосос. A, у випадку передових моделей, і це не потрібно. достатньо програмувати пилосос, який буде збирати в зручний час для вас, наприклад, прямо перед поверненням додому.

Сучасні роботи-пилососи здатні вибудовувати карту переміщень, не входячи в витрачаючий акумулятор зомбі-режим безцільного тикання по стінах. У випадку з роботами пилососами від Xiaomi їх можна інтегрувати в екосистему розумного будинку і прив’язати до купи всяких колись. За умови бажання та навички, зрозуміло.

При цьому ж, хороший робот-пилосос коштує кардинально дорожче звичайного ручного, якщо тільки не йдеться про Dyson.

Поганий же робот-пилосос манить невеликою ціною. Ось тільки чим може обернутися така економія?

крім великих зарубіжних онлайн-магазинів купити робот пилосос можна в Ельдорадо Зв’язковий ситилінк.

Характеристики поганого робота-пилососа

Погані роботи пилососи відрізняються найбанальнішими характеристиками як: низькою потужністю всмоктування і Ni-Mh акумулятором замість Li-Ion. Перші дійсно швидко, мають ефект пам’яті. Та й дешеві моделі пилососів, як правило, не уніфіковані. І через рік, коли ви зіткнулися з необхідністю придбати акумулятор заміни Ni-MH, це буде чи ні, або це коштує десь у 1 \ 3 від ціни нового.

Крім цього, в таких моделях часто немає або бічних щіток, або центральної. Як варіант, такі моделі не можуть самі повертатися на базу. І варто забути про те, щоб такий робот-пилосос нормально орієнтувався у просторі. Так само як мав дисплей (що не критично) та пристойний фільтр вихідного повітря (насправді важливо).

Ну а низька потужність всмоктування самоочевидна, щоб її пояснювати. І все ж таки скажу. Хороший потужний робот пилосос з чищенням килима впорається без проблем, у той час як бюджетні моделі будуть якось прибирати на гладкій рівній поверхні і можливо навіть не заїдуть на килим.

Чим відрізняється хороший робот-пилосос

 • Li-ion акумулятор
 • побудова карти переміщень (що оптимізує витрати акумулятора)
 • велика висота подолання перешкод
 • наявність віртуальної стіни (не дозволить виїжджати за межі кімнати)
 • дисплей
 • Прибирання часу програмування.
навіщо, потрібна, магнітна, стрічка

Що ще треба враховувати під час виборів робота-пилососа

а) Інший момент, який слід враховувати, якщо ви хочете вибрати хороший робот пилосос. Висота. Погодьтеся, буде прикро, якщо півсантиметра висоти «жужика» не дозволять йому прибирати під ліжком і так чи інакше туди доведеться самостійно лізти зі звичайним пилососом.

б) Вологе прибирання. Якщо звичайні пилососи реально здатні мити підлогу, то максимум на що здатні роботи пилососи це збризкувати водою перед закріпленою на дні ганчіркою. Ні про яке повноцінне вологе прибирання ви не отримаєте. Максимум. зберете пил, що, зрозуміло, теж добре. Тим не менш, купити робот-пилосос для вологого прибирання квартири можна, просто коштуватиме він буде більше.

в) УФ-дезінфекція. Є моделі, що такий бонус викрадений. Це просто така обіцянка не більше, ніж маркетинг. Для реального знезараження потрібен час. Робот-пилосос швидше розчавить більше бактерій, ніж уб’є їх УФ-випромінюванням.

г) подолання перешкод та датчик висоти. Варто враховувати через яку перешкоду зможе переїхати пилосос чи заїхати на килим. Датчик висоти, в цілому, існує майже всі моделі та потребують робочого пилососу, не розвалився з сходів. Якщо в промо-матеріалах подають цей функціонал як унікальний, то це лукавство як би говорити що «в нашій машині є гідропідсилювач керма».

Власне (і ви, напевно, це і так знаєте), будь-який рейтинг кращих роботів пилососів з аліекспрес буде на більшу частину складатися з Xiaomi. А ось про такого виробника китайських роботів-пилососів як iLife багато хто не знає. А дарма, продають вони просто прорву пристроїв і мають безліч відмінних відгуків так що не дивно

Avtel R80. Якісний та надійний за вигідною ціною

Робот-пилосос R80 від американського бренду Avtel практично поєднує доступність ціни та ряд рішень від пилососів вищої цінової категорії. До останніх відноситься підвищення потужності на килимах. Також модель дає можливість вибирати інтенсивність подачі води (так, він миє підлоги – аж до режиму імітації ручного прибирання, де робот робить кілька проходів кожної ділянки). Дизайн Або ви не можете зателефонувати бюджет: робот має дзеркальну поверхню з перлиною.

Для навігації робот оснащений надійною, довго використовуваною в армії технологією гіромодуля (тут він 9-осьовий). Avtel R80 будує та відображає у додатку докладний план приміщення. Там же, до речі, можна відстежити лог запису прибирань та встановити розклад.

В середині збирання сів акумулятор? Не біда – як і дорогі дорожні моделі R80 поїде на підзарядку і повернеться до прибирання з того самого місця, де він зупинився.

Зрозуміло, є HEPA10 фільтр. Всього 8см висоти кардинально полегшать збирання під меблями.

За підсумками, R80 – якісний та надійний робот за вигідною ціною. Має преміальні риси та гарне виконання.

ILife v50.Найкращий бюджетник

Що не дивно, очолює цей рейтинг один із найдешевших роботів-пилососів, а саме ILIFE V50, який зараз коштує близько 90 (UPD. Постріл з продажу з випуском символічно більш дорогої версії Pro. Купуйте тут)

Незважаючи на свою невелику ціну, функціональність дивно не погано. Та й до того ж це не якесь безпородне вироби, виробник випускає насправді безліч роботів-пилососів, так що тут корисно буде дати порівняльну таблицю їх відмінностей:

ILife V50 здатний, згідно з виробником, побудувати карту приміщень (я б не переоцінювався), і він має фільтр HEPA та вищезгадану підлогу витирання підлог з мокрою тканиною (це буде потрібно вологитися це самостійно, не дозатор води)

Мало? у нього повноцінний Li-Ion акумулятор, є самостійне повернення на базу, дисплей та розклад прибирання. Отже, яка низька ціна наливається?

а) потужність всмоктування цієї моделі буде двічі нижча, ніж у старших. Так що з якимось важким сміттям він не впорається

б) не бачить темні предмети. Може битися про, наприклад, темні меблі.

в) судячи з того, що є скарги на точність будівництва карти приміщень у старшої моделі, наївно вважати, що молодша буде точнішою.

Як би там не було, захоплених відгуків реально дуже багато. Дуже. Так що якщо вам потрібен якийсь простий робот-пилосос для звичайної повсякденної підтримки чистоти, а не для генерального прибирання, то це саме те. Недорого та практично.

навіщо, потрібна, магнітна, стрічка

iLIFE V7s Plus. Майже зверху, але їздив

На другому місці за популярністю знаходиться робот пилосос того ж бренду iLIFE V7s Plus з десь 15000 замовленнями та цінником порядку 180-200

На відміну від минулої версії, у нього є диспенсер для води, він чудово справляється з килимами. Під час вологого прибирання він окремо збирає сухе сміття. Судячи з відгуків, це дуже хороший робот пилосос для килимів.

З мінусів. погано складає карту місцевості, багато хто скаржиться, що не повертається на базу і часто чистить одне і те ж місце по кілька разів.

iLife W400. Єдиний миючий робот-пилосос.

І якщо з цими двома роботами-пилососами можуть побоїтися моделі інших брендів, то миючий робот-пилосос iLife W400 фактично не має конкурентів взагалі.

Це специфічне, загострене саме при вологому пилосовому пилосові з пиломатеріалом з водяним баком Capacker. Без винятків, у цій ціновій категорії варто розраховувати лише на звичайну вологу ганчірку, що їсть по підлозі. Тут же, у все ще бюджетному сегменті, ви отримуєте повноцінне і якісне вологе прибирання, де підлога буде очищатися валиком, що обертається.

Характеристики: години роботи до 80 хв, водний фільтр (1,75 літрів, з відокремленням брудної та чистої води), 4 режими очищення, багатофункціональна панель управління

Але особисто мої уподобання віддані двом моделям від Xiaomi. Вони не збирають стільки замовлень, але вони працюють як годинники, і кожен з них, Імхо, кращий у своїй ціновій категорії.

Обзор Магнитная лента для робота-пылесоса Xiaomi Mi Robot Vacuum (SKV4001CN) из Rozetka

Найпотужніший і найсучасніший робот-пилосос Xiaomi Roborock S6 MaxV

Серед усіх пилосових роботів Xiaomi Roborock S6, MAXV. справжній суперкар, на якому ви потрапляєте в світ чистого підлоги з шик. Некомерційний пристрій, в якому недостатньо, щоб, як правило, всі технології, доступні для такого виду пристроїв, доступних для такого виду пристроїв, але також їх реалізація повідомляється функціональній стелі. Звичайно, ціновий тег доречний, але все ще нижче, ніж той самий Rumba. І якщо ви найкращі з кишені з того, що може бути запропонована одна з найбільших у світі виробників роботів пилососів, це буде насправді найкраще.

2.5kylopascal всмоктування перевіряє кріплення підлоги міцності. З такою всмоктувальною силою ця модель може бути сміливою перським килимом з купою щиколотки. Крім цього, варто відзначити ще одне принципово нове технологічне вдосконалення, яке поки що відсутнє в будь-якій іншій моделі. Йдеться про пару, що забезпечують стереоскопічний огляд камер. Пилосос у буквальному сенсі бачить усі перешкоди та об’їжджає їх (попутно показуючи в додатку де вони знаходяться, що актуально для забутої під ліжком речі).

До речі, не варто залишати без уваги удосконалену систему вологого збирання зі збільшеним до 300мл резервуаром і розміткою «сухих» і «мокрих» зон збирання в додатку.

Xiaomi Roborock S5 max. Мій особистий вибір.

Незважаючи на те, що є вищезгаданий S6, я вважаю що Xiaomi Roborock S5max робить все, що потрібно робити роботу-пилососу. Абсолютно все, і на найвищому рівні. Тут і звичайне прибирання, і 290мл контейнер з водою для вологого збирання. Щодо останньої — то пилосос автоматично задає зону, де йде лише сухе прибирання. Краї килимів та самі килими, наприклад. Сама ганчірка, що зволожується, притискається до поверхні пружинами, що забезпечують 300г силу натискання. Т.е. мова не йде про символічний протирок від пилу, пилосос реально зчищає бруд ганчіркою.

READ  Правильне з'єднання радіаторів опалення в приватному будинку

Картографія приміщень, робота за розкладом (з віддаленим запуском Додатку). 2000 Pasculs всмоктувальна потужність у режимі Turbo означає, що ви можете вигнати пил з килима з найвищою купою.

Що стосується акумулятора. ось огляд одного з тих, хто купив: “Акумулятор після 3-х кімнат сухого потоку вологого очищення залишається 60%. “

 • Відмінна потужність всмоктування. 400 ПА в тихому; 800 па в стандарті; 1200 ПА у збільшеному та 2000 мкм максимуму. Це дійсно дуже висока потужність
 • правильна побудова картки за допомогою лідара (лазерного радара)
 • Автоматичне визначення та окремий режим очищення килимів з постійним (так змінюється) максимальний рівень всмоктування
 • голосові повідомлення (прошиваються, за бажання можна задати будь-який звук)
 • повна інформація про пристрій. лог руху за датами, ступінь заряду акумулятора та зносу щіток
 • Оновлена ​​прошивка
 • Віртуальна стіна
 • 5200 мАг акумулятор
 • 290мл резервуар з водою для вологого збирання
 • долає 2см перешкоди
 • захист від намотування волосся на щітку та ролики-колеса

Насправді, ви отримуєте все так само, як у дорогому Irobot Roomba, тільки для радикально меншої ціни.

Xiaomi Mi vacuum cleaner. Бюджетний робот-пилосос Xiaomi

Ну, якщо вам потрібно вибрати недорогий робот пилосос Xiaomi, то це пилосос Xiaomi Mi

Це хороший робот-пилосос для сухого прибирання, який має майже всі переваги старшої моделі, за винятком диспенсера для води та меншої максимальної потужності. Однак останній ще достатньо для повного очищення. 2000Па старшої моделі. це можна засмоктувати навіть підшипники або чистити килими з ворсом у пару сантиметрів.

 • Лідаргіродавець
 • Складання карти та прокладання маршруту
 • Автоматична підзарядка
 • Продовження збирання з місця зупинки
 • 1280Па максимальна потужність
 • Плаваюча головна щітка
 • Динамічне регулювання швидкості щіток
 • Дотримання відстані до стіни 10 мм
 • Великий акумулятор в 5200mAh

Власне, ось і все. Моделей, насправді, набагато, набагато більше, але я не збираюся роздмухувати цей пост в черговий безглуздий “топ-10 роботів пилососів з аліекспрес у 2019 році”, таких безглуздих текстів, що копіюють один одного і без цього повно повно.

В результаті, на мій погляд, весь вибір зменшується або купує щось бюджет з iLife для легкого очищення або покупки деякої моделі Xiaomi для повного очищення з максимальним рівнем всмоктування. Зрозуміло, якщо кошти дозволяють, можна взяти і iRobot, але я щиро сумніваюся, що у порівнянні зі старшою моделлю від Xiomi ви відчуєте якісь функціональні переваги.

Чи може робот-пилосос працювати без інтернету

Робот пилосос. це сучасний та високотехнологічний гаджет, який видаляє та вимиває підлогу, має програмований графік, можливість встановлення чистячих зон та т. D. Є також моделі, які підтримують доступ до Інтернету, що дає пристрій ще більші переваги та зручність. І чи пилосором Xiaomi робот або будь-яка інша робота без Інтернету, якщо, наприклад, Network Salfunctions. Ця стаття допоможе вирішити цю статтю.

Обзор Магнитная лента для робота-пылесоса Xiaomi Mi Robot Vacuum (SKV4001CN) из Rozetka

Другий крок: з’ясовуємо чи є магнітне поле

Можна підійти до вирішення проблеми сильного магнітного поля з іншого боку, і це другий ефективний крок з нашого алгоритму.

Якщо ваш робот все ще дає помилку 11, тобто варіант встановлення спеціального магнітного детектора Lite Application на смартфоні та дійсно перевіряє ці точки в приміщенні, де ця помилка виникає.

Принцип магнітного поля використовується при побудові віртуальних бар’єрів для магнітних стрічкових пилососів. Завдяки цьому механізму домашній робот орієнтується у просторі і не заїжджає на зазначені вами ділянки. В даному випадку магнітне поле для робота створено спеціально.

Однак, наше життя пронизане електромагнітним випромінюванням, включаючи різні дроти, магнітні тримачі, смартфони та іншу домашню техніку. І це випадкові магнітні перешкоди, які можуть впливати на роботу пилососу.

Програма Magnetic Detector Lite це свого роду датчик магнітного поля. Після встановлення та застосування програми ви отримаєте інформацію про параметри силового магнітного поля там, де заміряли.

Такі дані дозволять дізнатися, через що з’явилася помилка 11 на вашому пилососі Xiaomi: вона результат впливу середовища або внутрішнього збою гаджета. Від цього залежать подальші дії.

Процес збирання

Тепер з нетерпінням чекаємо принципу очищення робочого пилососу. Основним його обов’язком вважається видалення сміття та бруду, що трапляється на його шляху. При роботі принцип дії будь-якої моделі не дуже відрізняється один від одного, і такий різновид, як у навігаційній системі немає. Принцип сухого очищення сміття полягає в наступному: щітка або 2 щітки, які розташовані з боків, при переміщенні всього пилу, вовни, волосся та бруду, що знаходяться в кутах, під меблями або біля плінтусів до Центральна щітка.

Саме основна (або центральна) щітка грає головну роль при роботі апарату. Завдяки структурі каналу, він може збирати не тільки пил і бруд, але і волосся і вовни. Багато людей припускають, що прибирання різних частинок відбувається за рахунок двигуна, який всмоктує весь бруд. Але це помилка. Щітка видаляє все забруднення в колекторі сміття. Вона грає роль віника і після того як сміття потрапило в сміттєзбірник, воно там за рахунок повітряного потоку пресується в пилозбірнику. Після цього повітря від двигуна надходить через фільтри, які знаходяться у сміттєприймачі, назовні. Від того, наскільки якісний фільтр, залежить чистота повітря, що видується.

Однак існують деякі нюанси в конструкції та комплектації пристрою, залежно від виробника. До цих нюансів відносять:

 • Основні щітки, їх кількість та різновиди. Як правило, вона одна, але буває і дві, як у роботах-пилососах iRobot. Принцип роботи полягає в наступному: при обертанні кистей один до одного, помилка збирає вовни та різні забруднюючі речовини, а гума збирає більший сміття (пісок або крихти). Є моделі, у яких стоїть лише одна гумова чи ворсяна щітка.
 • Бічні щітки та їх кількість. Для швидшого прибирання в деяких моделей є ще одна бічна щіточка, яка встановлюється зліва від приладу. Існує думка, що дві щітки справляються гірше ніж одна, т.до. розкидають сміття назустріч один одному. Ми вважаємо, що 2 бічні щітки справляються краще.
 • Фільтри, їх різновиди. Робот пилосос може мати як прості фільтри, які є серветками та багатошаровими ногами. Останні фільтри віддають перевагу людям, у яких алергія на пил.
 • Контейнер та потужність двигуна. Об’єм контейнера коливається між 0,25 та 1 літром, а потужність від 15 до 65 Ватт.

Слід зазначити, що робот пилосос буде працювати краще за рахунок основної щітки та потужності всмоктування. Тому при покупці, перш за все, ви повинні звернути увагу на ці два чинники. У той же час, якщо вам потрібен робот-пилосос для збирання вовни або очищення килимів, має бути центральна щітка. Щоб очистити гладке підлоги краще, так що отвір всмоктування без турбо.

Схема роботи роботизованого пилососа наочно показана відео:

Якщо говорити про вологе прибирання, принцип роботи в цьому випадку полягає в тому, що насамперед миючий робот збирає з підлоги весь пил і сміття (1), після чого із спеціального резервуару для води розбризкується рідина (2) і відбувається натирання підлогового покриття щіткою ( 3). Остаточний етап роботи миючого робота-пилососа видалення брудної води з підлоги скребком та всмоктування в резервуар (4). Застосовувати миючий робот-пилосос для чищення килимів, ламінату та паркету не раціонально та не рекомендується виробниками.

Докладніше про те, як працює миючий робот, розповідається на

Існує ще комбінований робот-пилосос із сухим та вологим прибиранням. Принцип роботи апарату полягає в тому, що гладкі поверхні очищаються ганчіркою з мікрофібри (кріпиться до корпусу знизу), а килимові покриття очищаються основними щітками або турбощіткою.

Тільки в цьому випадку вперше виконується хімчистка (робот передає всю наявну поверхню), після чого ви встановлюєте мокрий прибирання з ганчіркою, мокрий її (або набрати воду в резервуар) і запустити робот. Під час мокрого прибирання вам потрібно обмежити робота, хіт на килимах та дерев’яні підлоги, якщо ви не хочете їх псувати. Для цього встановіть віртуальну стінку, маяки або магнітну стрічку в необхідних місцях. У нових моделях ви можете безпосередньо у програмі обмежити область чищення на карті.

Робот пилосос та об’їзд барних стільців за допомогою магнітів

Цього літа я придбав робот-пилосос Xiaomi 1s. І зіткнувся із проблемою. що він наїжджає на барні стільці з ніжкою типу тромбон.

Робот-пилосос на них нещадно заїжджав і страждав від цього:

Робити чорну окантовку по периметру мені не хотілося, тому що це псує вигляд.

Робот реагує на магнітну стрічку, але примагнітивши її знизу стільця. я не досяг особливо нічого, тоді на аліекспрес я придбав магніти 30х10, в кількості 10 штук.

Закріпив магніти по периметру випорожнення внизу:

Тепер робот-пилосос на стільці намагається не заїжджати, а об’їжджає їх по периметру:

Спочатку я думав що 10 магнітів мені вистачить на 2 стільці, але 5 магнітів на 1 стілець було мало.

ох ти!! Як цікаво. тепер же можна його дресирувати!! Пилосос цей. робити йому лабіринти.

5шт за косар? Дешевше та простіше заборонену зону на карті налаштувати.

Великий сильний неодимічний магніти Ndeeb 30×10 Rarrow-Earth круглий диск для холодильника

Цікаво. У мене такі ж стільці та трохи менш бюджетний пилосос. Жодних проблем, як наїхав, так і з’їхав. У вас він застряг? Я вважаю такий пилосос, як подарунок свекрухи, тому що це цікаво.

Створити заборонені зони у програмі михоум?

Маємо такий же апарат на прізвисько “Толік”. Не бачить, що перешкоди, підняті на ногах, для того, щоб уникнути травм, що вставляли його навколо периметру за допомогою дверей)))))

А чому пилосос взагалі об’їжджає магнітики?

у продажу є спеціальні магнітні стрічки. наш пилосос дресирований. до стрічок не сується.По тих таких:

А можете скинути характеристики магнітів плз? Або краще пряме посилання на алі.

Багато розуму не треба, щоб примагнітити стілець до підлоги, з дерев’яною табуреткою те що робити.

І не було легше приклеїти кільце, що бажана висота крісла?

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS