Не крутиться барабана пральна машина цукерки

Table of Contents

Барабан у мийній машині цукерки не обертається

Що відбувається після завантаження нижньої білизни в барабанні мийні машини цукерки? Господиня встановлює режим прання, і автомобіль починає отримувати воду. Як тільки необхідна кількість води набирається, двигун почне, і машина почне мити, але через деякий час є незапланована зупинка машини. Чому барабан у пральній машині не обертається? Ми будемо шукати відповідь на це складне питання.

Які несправності призводять до проблеми?

Поломки в машині ділиться на рідкісні та типові. Зупинка барабана відноситься до другої групи. Причини поломки можуть бути механічними, технічними, побутовими проблемами.

Якщо пральна машина тривалий час працювала на межі своїх можливостей та без належного профілактичного сервісу, з’являються технічні несправності. Вони вимагають спеціалізованого втручання. З рештою ви можете впоратися самостійно.

Розбиття # 1. сторонний об’єкт в резервуарі

Візьміть ліхтарик, вивчіть барабан зсередини.Важливо перевірити хорошу справу. чи буде іноземний об’єкт.

 • Витягніть машину, щоб забезпечити доступ з усіх боків.
 • Видаліть болти на задній панелі, який утримує верхню кришку.
 • Оцініть покриття назад, щоб видалити його.
 • Видаліть гвинти заднього покриття, видаліть його.
 • Трубний нагрівач, це сприятиме процесу видобутку іноземних об’єктів.
 • Від’єднайте дроти, які йдуть до трубчастого нагрівача, відкрутіть кріпильний горіх. Нагрівальний елемент легко тягнути, якщо ви забрати його з викруткою.
 • Виявило отвір. ми запалюємо ліхтарик.
 • Побачив проблему? Викрутіть достатню довжину дроту, візьміть його з ним застряг. На місці, дотримуйтесь чудової щільності посадки, закрутіть гайку.
 • Ми збираємо машину.

Коли суб’єкт знаходиться в просторі між барабаном і резервуаром на верху, через отвір трубчастого нагрівача не бачиться.

Ми блокуємо шків дерева з дерева, відкрутіть кріпильний болт, видаліть шків, закручуйте болт, але не до кінця. Тепер ми потрапили в болт молотком, спробуйте зберегти нитку.

В результаті пострілів, вал і барабан буде рухатися трохи вперед, і надлишок елемента знижується, де зручно отримати. Повернути шків до місця, закручуйте болт, поки не зупиниться. Встановіть задню стінку машини, виправити всі болти.

Сніданок # 2. складений Sash у вертикалі

У вертикальних машинах, цистерни часто виявляються під час обертання. Причина іноді не пов’язана з розумною засувкою.

Можливо, занадто багато хорошої дитини потрапив і торкнувся барабану при відкритих клапанах. Або дорослий завантажений занадто багато білизни, а шматок тканини потрапив на фіксатор.

Проблема виглядає легковажна. Але тяжкість наслідків залежить від моменту виявлення клапанів. Якщо на делікатному мийці, в більшості випадків нічого страшного трапляється.

Але під час сильного спина, відкриті лопаті здатні перетворюватися на м’ясорубку ножів і псувати все падає на шляху.

Складки на швидкості пробивають захисний бар’єр. Трубчастий нагрівач отримує перший, щоб потрапити, стіни самого танка та барабанні клапани пошкоджені для компанії. Коли всі три елементи розриваються, ремонт коштує дорого. Дешевше придбати нову пральну машину.

Давайте спробуємо вирішити проблему в іншому випадку. Потрібно спробувати з мінімальними зусиллями і ретельно повернути барабан до початкового положення.

Якщо це не спрацювало, спробуйте закрити sash. Це займе міцний, еластичний сталевий дріт з таким діаметром, щоб перейти до отворів барабана.

Плоскогубці згинають кінець дроту десь на половину сантиметрів, щоб сформувати гачок. Обережно прокиньте це в отвір. Використання ліхтаря в одній руці і дріт в іншому спробі закрити sash.

Якщо виявляється, з’явиться здатність прокручувати барабан. Коли дріт не підбирає sash або їх не можна зберігати під час обертання, і вони все ще відкриті, вам доведеться розібрати шайбу.

 • Відкрутіть задні панелі, зберігаючи його.
 • Ми переміщуємо бічну стінку на сторону, я також видаляю його.
 • Піклуйтеся про місцезнаходження проводів, звільняйте їх.
 • Відкрутіть гвинт, який утримує вал.
 • Закрийте навантажувач, отримайте танк.
 • Від’єднайте половинки танка, отримуйте барабан.
 • Ми виробляємо деталі з забруднення, сміття.

Тепер спробуйте закрити sash кілька разів. Якщо замка зламана, цей елемент можна замовити від виробника та замінити.

Ми перевіряємо себе самі, цілісність танка, пошкодження на тепловий елемент. Значні деформації. причина думати про покупку нової шайби.

Розподіл # 3. присягнув іржавий підшипник

Одяг підшипника. ще одна несправність, що провокує зупинку барабана. Нам розібрано, перевірте підшипник. Ретельно вибивайте деталь з подругою.

На додаток до самого носіння, необхідно замінити залози. Підшипник Clace обробка Litol, повернення елементів назад. Виправити молотком.

Якщо у вас є горизонтальна машина, порядок роботи полягає в наступному:

 • Відкрутіть кріплення, зніміть задню та верхню кришку.
 • Ми розбираємо дозатор.
 • Зніміть керуючий блок, після відключення затискачів.
 • Відкрийте завантажувальний люк, поверніть гумову манжету, заправляйте його в барабан.
 • Видалити блокування.
 • Ми видаляємо всі кріплення, зніміть передню панель.
 • Послабити затиск, видаліть противагу.
 • Тепер вам потрібно витягнути трубчастий нагрівач. Тут ми звертаємо увагу на порядок підключення дротів, вимкніть їх, витягніть нагрівальний елемент.
 • Усуньте всі інші перешкоди, які підключають танк і корпус. сопла, привід.
 • Відкрутіть і отримаєте двигун.
 • Після цього ніщо не турбує танк разом з барабаном.

Щоб працювати зручніше, танк може бути переміщений до твердого таблиці. Далі все робиться аналогічно алгоритму з вертикальною машинкою: я вбиваю підшипник, зніміть залози, змащую розетку, встановлюйте нові деталі.

Збір барабана, дуже ретельно виконуйте установку. Місце суглоба обробляється герметиком, щоб уникнути тече. Є машини для моделей з не складними танками, їх ремонт розумний довіряти майстер.

Детальні інструкції щодо заміни підшипників у пральній машині наведені в цьому матеріалі.

Розподіл # 4. пролетів або зіпсований привід

Зніміть задню панель машини, подивіться на стан поясу. Якщо він просто вислизнув, поклав його на місце, закрийте кришку, увімкніть шайбу та перевірте її продуктивність. У разі повного зносу, пошкодження буде потрібно замінити.

Вони виготовляються з хлоропренової гуми, шнурів поліестера, бавовняного матеріалу, завдяки яким еластичні та мають підвищену міцність.

READ  Антивібраційні стенди для пральної машини Як встановити

Стретч із клином, переміщення двигуна, тому вам потрібно послабити вкладення. Коли регулюючий рух двигуна недостатньо або такий маневр; виключив дизайн машини, ремінь повинен бути замінений.

Встановіть клиновий пояс, як це: ми прокидаємося на шків, потім ми покладаємо смужку в барабанній паз і повністю там з рослиною, обертаючи шків.

Fooner ремінь має розділ передач. Параметри також позначені зовні. Це змінюється так само, як клин. Але це вимагає ретельного контролю за позицією після остаточної установки.

Зустрічайте середину відповідної частини моторного шків і барабана. ремінь встановлюється строго на цю найможшу лінію риболовлі. Ремені відставки натягується слабкіше клином.

Що робити, якщо пральна машина не крутить барабан. Вирішена / пральна машина не обертається барабаном?

Ми також рекомендуємо читати детальні інструкції щодо відбору та заміни поясу в шайбу.

Розбиття # 5. Носові кисті електродвигуни

Коли зношені щітки не дають бажаного електромагнітного поля, ротор двигуна зупиняє обертання. Під час роботи Вашингтона цей пункт скорочується, і більше не отримує колектора. Потрібна заміна.

Якщо машина зібрана, зніміть задню стінку, ремінь. Вимкніть двигун живлення, витягнувши роз’єм з проводами. Ми демонтаж самого двигуна.

Далі ми покладаємо двигун на сторону, щоб тіло пензля виявилося згодом, і відкрутіть кріпильні болти, витягніть запасну частину на одній стороні.

Не поспішайте змінюватися, перевірте елементи. Вимірюють стрижні: якщо їх довжина перевищує 1,5 см, кисті не є причиною зупинки барабана.

Також не забудьте очистити колектор з чорної дошки, подряпини усунути наждачний папір. Все, тепер ви можете покласти нові предмети і затягнути їх болтами.

Курс # 6. модуль керування розбиттям

Барабан може залишатися стаціонарним через відсутність сигналу від “мозку”, щоб почати миття. Найчастіше, керуючий комітет не вдається через напругу або природні краплі.

Є три рішення проблеми. створюйте програми скидання, “блимаючи” або замінити модуль.

Деякі моделі мають функцію самостійної тестування. Це дозволяє визначити джерело проблеми. Як увімкнути цю функцію? Інструкції не пишуть, але спосіб запуску залежить від виробника та конкретної моделі.

Як приклад. Ardo випробовується як: ми перетягуємо воду, танк повинен бути порожнім, механічний перемикач програм поставив вертикально вниз, встановлює нульову температуру. Щоб запустити режим тестування, негайно натисніть на всі кнопки.

Якщо все-таки існує потреба у видаленні дошки, вона витягує досить простий. Видаліть верхню панель, розбирайте верхню частину друкарської машини, видаліть блокування смуг та отримайте модуль.

Ремонт блоку керування вимагає спеціальних навичок. потрібно перевірити параметри елементів, доріжки ланцюгів. Ретельно огляньте плату.

4 ознаки необхідності серйозного втручання:

 • Пом’якшили доріжки, колір змінено в деяких місцях, з’явився вибраний.
 • Видимі опуклі на CAPS CAPACITOR.
 • Спалене лакове покриття на затухання котушок.
 • Основний процесор затемнений на місці установки.

Якщо виявлено одне з перерахованих вище, і немає досвіду з паяльним залізом, мультиметром, довіряючи ремонт фахівцем.

Невдачі, пов’язані з невдачами датчика, можуть бути виключені самостійно. Контактні групи прискорюються та забиті, вони повинні просто чистити. Зніміть програму управління, розбирайте ручку та очистіть його.

Якщо є шар сажі на силових котушках мережевого фільтра, зробіть його сухою тканиною та кишкою. Луки замок Блок без мила.

Розподіл # 7. Запалений двигун

Двигун, як правило, надійний, і вам потрібно спробувати бути дуже легко розбити. Але є кілька випадків, коли це відбувається. Закриття обмотки відбувається або вона розбивається на статор і ротор.

Характерною ознакою першої ситуації. це порожній барабан, що обертається, і з повними вимикачами вибиваються. Якщо виникає друга ситуація, барабан перестає обертатися взагалі.

Ремонт можливий, якщо барабан зупинився, але включена машина дює. Повна заміна двигуна потрібна, коли немає запуску, він пахне, як темний дим, миття. Почнемо з того, що ми знімемо електродвигун, давайте подивимося, що можна зробити.

Двигун видаляється аналогічно робочому порядку при заміні поясу. Якщо він затискається з резервуаром, злегка піднімають танк і відпустіть двигун. Іноді ви повинні зняти бічну стінку. Основні недоліки три. кисті, планки, обмотка.

Як замінити щітки, ми вже розглянули. Перевірте виконання обмоток може бути мультиметром з поперемінним прощенням сусідніх ламелей. Невідповідність повинна бути менше 5 Ом.

Ми також перевіряємо закриття всіх обмоток: один зонд буде розміщений на справі, а другий пройде через ламелі. Якщо все добре, опір буде високим.

Якщо обмотки несправні, краще знайти той самий елемент і замінити. Rewind буде коштувати більше. Невеликі тромати з ламеллів можна набухати на токарному верстаті.

Але Панацея не буде такою подією, заводська форма, а якість не повернеться. Висновок: змінити деталі нових.

Чому барабан не обертається в автоматичній пральній машині: найпоширеніші причини такого розбиття та ефективні способи їх усунення

На сьогоднішній день пральна машина стала одним з наших найважливіших помічників у повсякденному житті, тому, як тільки щось трапиться з нею, наші плани можуть серйозно зламати. Але не поспішайте засмутити заздалегідь! Деякі недоліки незначні, і вони можуть бути визначені і навіть фіксують незалежно, інші. лише закликаючи до допомоги майстра. Завдяки простому додатку Candy Simpli-FY, пов’язану з асортиментом кондитерських машин, ви можете будь-коли зв’язатися з технічною підтримкою. Оператор розповість вам, як вирішити проблему, і забезпечить всі рекомендації щодо обслуговування пральної машини.

Пральна машина не крутить барабан. Нася причини, чому автомобіль не крутить барабан

Що можна визначити самостійно?

Вимкнення автомобіля з мережі і витягуючи речі з нього, спробуйте перетворити барабан вручну. Якщо обертання йде легко і не вимагає спеціальних зусиль, то найпростішу причину, чому барабан не обертається під час процесу прання, може бути завантажено за нормою встановленого виробника. Сучасні автоматичні машини оснащені електронним датчиком, який не дозволяє запускати цикл прання, якщо кількість білизни в барабані є більш допустимою. Залишити частину речей до наступного миття та знову увімкнути програму. Якщо проблема полягала в цьому, машина почне працювати як завжди. У майбутньому, щоб уникнути такої ситуації, спробуйте дотримуватися інструкцій для виробника пральної машини.

Занадто легка прокрутка барабана іноді вказує на те, що він зламався або вилетів з поясу шківів. Розірваний ремінь буде замінити новим. Такі маніпуляції не рекомендуються самостійно без необхідних навичок та досвіду.

Чому барабан не обертається у пральній машині, навіть вручну?

Якщо, коли ви намагаєтеся прокручувати барабан вимкнений машину вручну, нічого не виходить, то причину слід підписати в одній з наступних несправностей:

Якщо барабан не обертається в автоматичній пральній машині, проблема може бути у несправності двигуна. Після тривалого періоду експлуатації щітки стираються, що забезпечує потік електроенергії для обмотування двигуна. Крім того, обмотка або закриття може призвести до розбиття двигуна пральної машини. Точно встановити причину та високоякісний ремонт або заміна частини повинна використовувати послуги професіонала.

Проблеми з обертанням барабана в пральній машині можуть також виникнути через розбиття побоювань або тахогенератора, який регулює швидкість двигуна. Щоб перевірити датчик, вам потрібно буде видалити двигун.

READ  Помилка F16 у пральній машині Bosch

Несправність блок керування. інша загальна причина, через яку барабан не обертається в автоматичній пральній машині. Сильні падіння напруги в електричній мережі можуть викликати поломку модуля керування. Щоб захистити свої електричні прилади від стрибків напруги, рекомендується встановити стабілізатор напруги.

Розірвані або просто полетіли з поясу шків, заблокований обертання барабана. Такі проблеми можуть відбуватися як через інтенсивну роботу машини та внаслідок його тривалого простою.

Одяг підшипника також призводить до того, що барабан пральної машини перестає обертатися. Через витоку сусідніх залоз усередині підшипника вибирається вода, деталі поступово іржать і приходять у повну нещасну. Вирішити проблему допоможе встановити нові підшипники з високоякісними залозами.

Якщо в кишенях є деякі незначні елементи, які завантажуються в машину, то під час промивання вони можуть проскочити через гумову манжету та застрягти між барабаном і баком. Барабан буде у цьому випадку буде заблоковано. Потрібно витягти сторонний предмет, і в майбутньому ви завжди ретельно перевіряєте кишені одягу перед початком миття, а також дрібниці, такі як шкарпетки, миття в спеціальних мішках.

Якщо барабан не обертається в автоматичній пральній машині, найчастіше причиною стає однією з вищезгаданих несправностей. Щоб звести до мінімуму можливість розбиття, спробуйте в ході операції строго дотримуватися всіх рекомендацій виробника. У цьому випадку ваша пральна машина буде служити довгий час і належним чином, виконуючи високоякісне миття, полоскання, обертання та навіть дезінфекція. Як дезінфікувати свої речі під час прання, прочитайте в циклах дезінфекції статті пральної машини. як мити одяг. Якщо будь-які проблеми все ще виникають, зв’яжіться з лише професіоналами. Зазвичай він йде швидше, більш надійніше і часто дешевше. Служба технічної підтримки Candy завжди знаходиться на Вашій службі.

Барабан обертається

Ви точно дотримувалися керівництва, а вага білизни не перевищувала встановлених норм? Це означає, що джерело проблеми полягає в іншому. Щоб знайти це, перш за все, потрібно спробувати закрутити барабан вручну. Якщо він обертається, мабуть, розбивка відбулася на одній з наступних причин.

Пошкоджений ремінь для приводу в двигуні

Серце будь-якого механізму є його двигун. Пральна машина не є винятком. Це від двигуна двигуна, що залежить якість роботи вашої пральної машини. Пояс. один з найважливіших елементів двигуна. Він найбільш схильний до стирання та іншої шкоди. В результаті стирання, привід може послабити або навіть йти.

Неправильна функція, пов’язана з поясом двигуна, дуже легко виявляється. просто подивіться на задню обкладинку пральної машини. Якщо пояс знаходиться на шків. (обертається колесо), то все з ним. Якщо він вислизнув. треба перевірити свою цілісність. Весь ремінь тільки потрібно, щоб повернутися до місця, але розбивка доведеться замінити нове.

Про те, як замінити пояс у пральну машину, подивіться у відео Володимира Хатунсева.

Несправний програмний модуль

Ця проблема відноситься до категорії більш серйозних. Звичайно, можна визначити це, але тут, щоб впоратися з ним, не володіючи знанням програмування електроніки, це буде набагато складніше. Експерти виправляють ситуацію за рахунок нульової або миготливого програмного та апаратного пристрою. У деяких випадках це може знадобитися замінити його.

Спалені вугілля

Кисті вугілля. Це ще одна важлива деталь, необхідна для стабільної пральної машини. Їм потрібно прийняти частину напруги, тим самим розширюючи термін служби двигуна. Іноді трапляється, що кисті “спалюють”, тобто носить. Якщо це сталося, причиною вини негайно стає зрозумілою, оскільки на поверхні кистей з’являється факел вугілля, як би вони спалили. Запалені щітки повинні бути замінені новими.

На наступному відео Володимир Хатунтев показує процес самообмінності щіток у пральній машині.

Неправильна машина для прання двигуна

Незважаючи на те, що здається простоти, пристрій пральної машини досить складний, тому можуть виникнути багато різних проблем, пов’язаних з операцією будь-якої частини електродвигуна. Наприклад, барабан може “відмовитися”, щоб обернутися через коротке замикання, яке відбулося у обмотках, або через розбивання тахометра розбиття запалювання. Незалежно від причини, якщо ви не можете розкрити це самостійно, краще залишити спроби самостійно відремонтувати та курорту, щоб допомогти фахівцям.

Бадна барабанна пральна машина

Отже, якщо барабан не обертається взагалі в пральній машині, то все зрозуміло з проблемою. І що робити, якщо він дуже погано спирається, але все-таки це робить? Фахівці підключають це з великим операційним періодом апарату. Тобто, ви повинні бути готові до того, що машина може розірватися скоро.

Причини, чому барабан не обертається у пральній машині, або робить це з труднощами, може бути декілька:

У будь-якому випадку, якщо ви застрягливала барабан у робочій пральній машині, він став гіршим, ніж обертаючись або відмовився зробити це взагалі, необхідно негайно припинити свою операцію, а також звертатися до фахівця з метою ідентифікації та усунення проблеми.

Помилка першого типу

Перш за все, вам потрібно вимкнути пральну машину з електричної мережі та перевірте руки, будь то барабан.

 • Якщо барабан обертається з обох сторін, то причина в поясі пральної машини машини. Якщо, з такими випадками, барабан не обертається, коли двигун працює, це означає, що ремінь був між барабаном і шків. Або ремінь на шків, заблокував барабан, і тому він не обертається. Щоб усунути цю причину несправності, вам потрібно видалити задню стінку пральної машини та встановити ремінь на місці. Якщо це досить слабкий і потертий, краще замінити його новим, лише при покупці обов’язково звернути увагу на маркування. Це повинно бути таким же, як і на старій пояс. Етикетка вказує кількість клинів і довжину поясу.
 • Електричний двигун просто стирав кисті, які в процесі роботи скорочуються і втрачають контакт з колектором. В результаті електромагнітне поле не створюється, і недостатньо, щоб обертати ротор. У цьому випадку двигун не є чутним у роботі. Ліквідація цього розбиття полягає в тому, щоб замінити щітки в пральній машині.
 • Всередині друкарської машинки відбулося закриття, а поточний перестав вводити двигун. Тільки компетентна діагностика електрика здатна знайти певне місце.
 • Неправильна небезпека, яка відповідає за швидкість пральної машини під час обертання. У той же час барабан зупиняється лише тоді, коли відпал, а під час промивання обертається нормально. Цей розрив вимагає втручання фахівців.
 • Розбитий програміст. Двигун зупинився, коли кулемет увімкнено. Корекція поломки можлива лише фахівцем, оскільки вам потрібно спалахувати або замінити електронний модуль.
 • Загальний тип несправності. барабан обертається, але слабо. Швидше за все, ремінь зупинив твіст, т.До. Розтягування від старості. Його можна замінити самостійно.

Питання-відповідь, що робити при зупинці барабана

Раптова зупинка з попереднім шумом є симптом наявності чужої твердої речовини всередині. Потрібен автомобіль, щоб вивантажити, ретельно вивчити танк. Малі предмети можуть пройти через отвори глибше в житло. У цьому випадку житло розбирається і досліджується зсередини.

Пральна машина не крутить барабан і не об’єднує воду на заключних етапах програми. це сигнал для закупорювання каналізатора або насос. У вертикальних моделях зупинка може бути наслідком розкриття розкриття клапанів на відпал. Для ремонту, вам потрібно чистити зливний фільтр, перевірити стан насоса та сюди.

READ  Пральна машина у шафі в коридорі

Пральна машина не крутить барабан. Причини і ремонт зробити це самостійно

Проблеми з обертанням з’явилися поступово, прямо до повної зупинки. можливо, він був зношений або іржавий підшипник. Справа повинна бути розібрана і видалити підшипник, замінити його при необхідності.

Пральна машина не крутить барабан під час відпалу, а на інших етапах миття раптово. швидше за все, зламав або пролетів. Він замінюється або встановлюється на місці. Пояс повинен бути добре розтягнутий без збереження.

Обертання зупинилося при відпалі. це дисбаланс. Це відбувається у випадках, коли в друкарській машинці є занадто багато речей, або вони постукають у велику грудку. На високій швидкості, барабан кидається, система безпеки пристрою насильно припиняє обертання.

Ви можете запобігти несправності барабанів, спостерігаючи за простими правилами:

Якщо розбивка вже виникла, пральна машина не буде працювати. Він повинен бути негайно виведений, видалити нижню білизну та воду. З серйозними несправностями, рекомендується зателефонувати до майстра до ремонту. Наш сервісний центр пропонує магістральні послуги. Працівники швидко приходять, працюють на професійному обладнанні, дають гарантію на основі результатів ремонту.

Не обертає барабан під час миття

Такі помилки можуть відбутися в будь-якій “Indesit” моделі “Арістон”, “Bosch” або “Electrolux”. Це правда, щоб визначити причину поломки. це 50% успіху. Ще 50% принесе правильний ремонт.

Будь ласка, зверніть увагу, на якому етапі процес зупинився: “мити” або “спина”? Оцінити зовнішні ознаки проблеми. Для цього відключіть обладнання з мережі, відкрийте вилучення Drain та зніміть воду з резервуара. Потім отримайте всю нижню білизну з танка, спробуйте перетворити свій ручний барабан. Залежно від того, чи він обертається чи ні, подальші дії відтворюються нижче.

Увагу. перевантаження! Розділіть нижню білизну на дві частини і завантажте знову в машину. Якщо процес починається, це означає, що причиною зупинки знаходиться в перевантаженні, все з метою техніки.

Барабан у пральній машині не обертається під час відпалу

Всі проблеми поділяються на два типи. До першого входять незначні несправності, помилки в управлінні, які легко усунути себе. Другий вимагає розбирання та ремонту. Якщо ви не розумієте пристрій, краще назвати майстрів.

Ви зіткнулися з такою проблемою: коли ви запускаєте, всі функції процесів, машина пральна машина (пральна машина) отримує воду. Але на відпалу обертання зупиняється, нижня білизна мокра. В чому справа:

 • Переконайтеся, що вибраний режим правильний. У режимі для делікатних, вовняних тканин, обертання не надається, тому він не включається. Просто встановіть спину за мінімальними революціями. Або витягніть речі і витрачайте спину вручну.
 • Перевірте, чи об’єднана вода з танка. Після закінчення кожного циклу з резервуара, мило вода зливається і виливається чисто. Якщо це не відбулося, наступний етап не почнеться. Перевірте зливний фільтр і шланг. Очистити їх від скупчення. Після зливу техніки слід відновити роботу.

Але що робити, якщо пральна машина зламалася і не працює далі? Контактний спеціаліст або виконання ремонту з власними руками. Коли виявлено розбиття, потрібно буде замінити частину.

 • У каналізаційному насосі (насос). Його розлад або отложенийвання робочого колеса призводять до неможливості зливання води.
 • У прес-службі (датчик рівня). У звичайному режимі датчик надсилає контрольну дошку для запуску преси. Перевірте контакти з прес-служби до дошки та самого датчика.
 • У двигуні. Якщо двигун не працює, то робота зупиняється повністю. Потрібна діагностика та ремонт.
 • У викладанні. Контролює кількість барабанних революцій. Його розрив призводить до зупинки обертання.

Машина не крутиться, але набирає воду

Причини несправності також схожі на такі ознаки:

Вирішення проблем однаково для моделей “Samsung”, “Ardo”, “Zanussi”, “Vecto” та інші бренди. Негайно злийте воду, отримати речі і поверніть барабан вручну. Якщо він не обертається, то перевірте:

 • Приводний ремінь. Він передає обертання від двигуна до колеса танка. З довгостроковою експлуатацією, це може носити, розбити або просто стрибати з шківів. Від’єднайте пральну машину задньої панелі та перевірте ремінь. Якщо він цілий. покладіть його на шків. В інших випадках заміна здійснюється.
 • Двигун. Логічний: Якщо двигун не крутиться, то танк з білизною залишатиметься на місці. Видаліть двигун і перевірте його щітки. Вони зроблені з графіту, тому з часом стирається. Замінити їх своїми руками. Виявилося, що кисті прекрасні? Тоді вам потрібно провести діагностику двигуна, обмотка Транске. І для цього краще називати майстрів.
 • Розподіл електронної дошки. Вона несе відповідальність за роботу всіх систем у шайбі. Це серйозна проблема, яка потребує доступу до сервісного центру. Ви можете лише перевірити плату, щоб перевірити, чи є пошкодження, спільні.
крутить, барабан, пральна, машина

См не працює, барабан не обертається

Дійсно машина зламалася? Затягніть барабан. Не крутиться руками? Це означає, що він стрибнув. Як виправити ситуацію, читайте нижче.

Привідний ремінь стрибнув з шківа

У цьому випадку він міг намотуватися навколо резервуара, що призвело до зупинки. Щоб дістатися до поясу, демонтаж спини. Як це зробити в моделях LG. Цукерки. “Електролюкс”, “Атлан Т” або “Hotpoint Ariston“, читається в інструкціях.

Тепер поверніть ремінь до місця. Спочатку покладіть частину на двигун, а потім, прокручуючи, на шків.

Застряг іноземного об’єкта

Коли барабан не обертається, огляньте простір між ним і танк. Іноді є монети, забуті в кишенях, сміття. Видалити тему, і робота буде відновлено.

 • Перевірте простір під герметизуючу каучуку. Переконайтеся, що його цілісність.
 • Для остаточної діагностики потрібно видалити пральну машину задньої панелі.
 • Вимкнути та демонтаж трубчастий нагрівач.

Одна з найскладніших проблем. Для ремонту вам потрібні навички, вам потрібна повна розбирання технологій. Якщо ви не впевнені, зверніться до майстра.

Коли перерви підшипника, обертання зупиняється, тому що це з їх допомогою, щоб танк може обертатися. Чому носити знос:

 • Під тривалий термін служби.
 • У випадку води. Тоді змащення вимивається, і деталі підтримуються. У звичайному стані вони захищають себе. Але часте використання засобів для чищення та ніякої змащування призводить до сушіння залози.

Повільний обертання

Машина продовжує мити, але нижня білизна погано прокручується. Це перший “Белл” про розрив надзвичайних ситуацій. Потрібно негайно знайти і усунути причину. В іншому випадку вам знадобиться дорогий ремонт.

Якщо наші рекомендації допомогли вам, то стаття була написана не марна. Слідкуйте за роботою обладнання. Найменші відхилення від норми повинні попередити вас. Хороший ремонт!

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS