Обігрівач у ванній кімнаті на стіну

Конвекторний обігрівач – це сучасний прилад із високим ККД. Принцип його роботи полягає у природному циркулюванні повітря в момент нагрівання. Встановлюється на підлогу або стіну. Працює тихо, рівномірно прогріває простір.

Electrolux ECH/AG-500 PE

Конвекторний обігрівач ECH/AG-500 PE від Electrolux – це легкий та компактний прилад з настінним типом монтажу, який легко встановлюється під підвіконням. Відрізняється стильним дизайном, що підійде до будь-якого оформлення ванної кімнати.

Пристрій має рівень потужності 500 Вт. Працює в режимі нагрівання на повну та половинну потужність. Модель оснащена монолітним нагрівальним елементом нового покоління V-DUOS. Його унікальний дизайн забезпечує миттєвий набір бажаної температури у невеликій кімнаті, до 10 м.КВ. Тверде тіло забезпечує ступінь захисту від вологи IP24, що дозволяє пристрою використовувати пристрій у ванній кімнаті.

Електронний контроль спрощує взаємодію з конвестором і дозволяє регулювати температуру з точністю одного ступеня. Існує дисплей, який відображає параметри нагрівача.

Zotik m. Іноді у ванній кімнаті недостатньо тепла, опалення не завжди впорається. Довгий пошук нагрівача, який призначений для роботи в приміщеннях з високою вологістю. Це! Навіть якщо ви ненавмисно посипані водою, це не відбудеться нічого страшного. Також зручно, що він може дуже швидко підігріти кімнату, саме те, що потрібно. нагрівається, куплений, вимкнений.

Микола Ш. Зручна форма і невелика висота, дозволяє розмістити конвектор, де він зручний. В основному я використовую у дитячій кімнаті, для цього є кнопки блокування функції. За допомогою дисплея легко встановіть бажану температуру, з точністю 1 градусів, а режим живлення є повним або половиною. Подобається, що передбачено таймер на відключення, на будь-який інтервал часу.

Noirot Spot E-3 Plus 1500

Конвектор Noirot Spot E-3 Plus – це високопродуктивний тепловий прилад, що працює за принципом природної конвекції. Монолітний нагрівальний елемент забезпечує швидке та ретельне прогрівання приміщення з мінімальними витратами електроенергії. Корпус якісно захищений від попадання вологи. Його клас вологозахисту – IP 24, що дає можливість використання приладу у ванних кімнатах.

Noirot Spot E-3 має механічний спосіб керування, можна перемикати три режими нагрівання. Максимальна потужність 1500 Вт дозволяє використовувати прилад у приміщенні з площею до 20 м.кв. Надійна автоматика допускає перепади напруги до 90 В. Якісне складання забезпечує довговічність пристрою.

Ергономічний корпус нагрівача з міцної нержавіючої сталі та покритий полімерною фарбою. Пожежобезпечний, оскільки його макісмальне нагрівання – менше 60 градусів. Прилад компактний, з габаритами 58448 см та вагою 4,5 кг. Його легко переміщати та встановлювати на стіну або підлогу.

Павло До. Компактний, недорогий, легкий як за вагою, так і механічним управлінням конвектор. Термостат присутній, коліщатка в комплекті міцні, повороти дотримуються, не шумлять і не дряпають паркет. Якщо говорити по ефективності моделі, то в цілому потягне на 25-26 квадратів, але варто розуміти, що багато залежить від того, чи закриті двері та вікна. У протилежному випадку вище 15 ефективно не витягне.

Михайло Л. Купили до нас в офіс у великий кабінет. Зігрівав наш колектив усю цю зиму. І, варто зазначити, робив це добре. Наявність термостату та можливості регулювання температури не доводилося сидіти у задусі. Нагріває в межах виставлених значень.

ванна, стіну

Ballu Enzo BEC/EZER-1500

Ballu Enzo BEC / ESER. це тепловий пристрій з оригінальним дизайном, створеним італійськими дизайнерами. Його вологозахисний корпус з бризкозахистом IP24 дозволяє використовувати прилад у приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, у ванних кімнатах. Потужність 1.5 кВт забезпечує якісний обігрів площі до 20 м.кв.

Конвектор обладнаний повітрозабірниками Intake та інноваційною системою Homogeneous flow, що забезпечують більш ефективне та рівномірне прогрівання приміщення. Х-подібний монолітний нагрівальний елемент нового покоління Double G Force прискорює процес набору температури. Особливість пристрою серії Enzo – це можливість іонізації повітря для створення комфортнішої атмосфери в приміщенні.

Управління приладом виконується за допомогою електронного блоку. Установки та параметри відображаються на дисплеї. Є опції батьківського контролю та таймер. При перегріві або перекиданні спрацьовує захисна функція, і конвектор відразу ж відключається.

 • високоточний електронний термостат;
 • Функція автоматичного перезапуску;
 • покриття задньої кришки Anti Dirt;
 • вимикач зі світловим індикатором;
 • два варіанти монтажу – настінний та підлоговий.

Єсенія Д. Варто він у мене в спальні, ввечері іноді перекладаю у ванну перед тим як купати дитину.Управління не складне, взимку стоїть на повній потужності. гріє відмінно.Добре, що є коліщатка-зручно пересувати, підлога не дряпає.Великий плюс і те, що є захист від води та вологи.Оскільки терморегулятор електрика витрачається економніше.Один раз залишила його увімкненим вдома і забула, а він відключився сам.Якщо впаде, то теж відключається, тому в його безпеці я впевнена.

Петро Ч. Опалення в будинку гріє погано. Взяв цей обігрівач, що не замерзнути. Ось уже 2 роки у мене і я не жалкую про покупку. Багато місця він не займає, можна виставити температуру поставити його в будь-який кут, крім того, нагрівання йде швидко. До речі, нагрівач дійсно сподобався моя кішка. не від’їжджає від нього.»

Nobo NFK 4W 10

Сучасний стильний конвектор від виробника Nobo виготовлено з використанням технології ecoDesign. Його міцний цільний корпус покритий стійкою білою фарбою. Він забезпечує високий рівень вологозахисту IP24, завдяки чому прилад можна використовувати у приміщеннях з підвищеною вологістю. Модель із потужністю 1000 Вт відмінно впорається з обігрівом ванної кімнати, розміром від 8 до 11 м.кв.

Обігрівач постачається в комплекті зі знімним термостатом, за допомогою якого можна вручну керувати приладом. Також є можливість дистанційного керування з використанням систем дистанційного контролю Orion 700 або Nobo Energy Control.

Конвектор працює тільки в режимі нагрівання. Він абсолютно безпечний, оскільки не спалює кисень. Прилад ефективно прогріває повітря та створює приємний мікроклімат у кімнаті.

В’ячеслав Іванов перед покупкою цього конвектора вивчав відгуки про обігрівачі різних виробників. Ця марка виявилася найбезпечнішою. Покупка виправдала всі мої очікування. Брав на дачу для туалетно-душової кімнати.

Олексій Ф. Нобо відмінні обігрівачі, і якість хороша, купував два однакових додому, Nobo Nordic. один встановив на стіну, а другий на ніжках закріпив, вони продаються окремо. І не важкий, можна його переносити вільно. Є термостат і захист корпусу від вологи. Обігрівати кімнату може у кількох режимах температури. За ціною недорогий, розміри конвекторів невеликі, то вони не заважають.

Вибір обігрівача для ванної та сауни

Необхідність обігріву ванних кімнат очевидна. При цьому ванні є приміщеннями зі специфічною функціональністю та особливими умовами експлуатації, тому вирішення питання їх обігріву вимагає знання технічних характеристик та особливостей усієї різноманітності обігрівальних приладів, які сьогодні пропонуються споживачам.

Розглянемо більше деталей, придатних для цих пристроїв, і який з них пристрій може бути використаний як нагрівач для ванної кімнати або ванну.

Інфрачервоні обігрівачі

Цей варіант відноситься до найбільш технологічних, тому що в системах такого плану створення тепла відбувається не зовсім звичайним способом – за допомогою променистої енергії. Під корпусом подібних приладів приховано джерело променистої енергії, яка й створюватиме необхідне тепло. Промені інфрачервоного Spectra грітимуть усі площини, які зустрінуть на своєму шляху і вже вони будуть нагрівати повітря у приміщенні. При цьому корпус самого приладу буде лише теплим, тому що основне нагрівання відбувається за рахунок ІЧ променів.

Цей клас пристроїв найефективніший у плані витрат енергії на створення тепла. У порівнянні з масляними моделями обігрівачів, такий прилад буде економнішим майже наполовину. При цьому, габарити обігрівача такого типу ідеальні для невеликого приміщення, а дизайн дуже різноманітний. можна вибрати підходящий саме для вашої ванної варіант. Вартість не надто висока, а з’єднання може бути зроблено самостійно. вам потрібно лише включити шнур у розетку.

Види настінних обігрівачів у ванну кімнату

Для обігріву ванної кімнати використовуються декілька видів обігрівальних приладів.

READ  Екран для печі в цегляній ванні

Конвекторні

Цей пристрій оснащений електронагрівальним елементом закритого типу (Tubular Heater). Він встановлений у корпусі, має систему управління, при роботі перетворює енергію від струму в тепло та віддає повітрі у приміщенні. При цьому відбувається циркуляція конвективних потоків: тепле повітря піднімається нагору, поступається холодному потоку.

Для просторих ванних кімнат встановлюють настінні типи обігрівачів малої товщини, які фіксуються до стіни. Вони не перекидаються, забезпечують хорошим теплообміном, захищені від перекидання жорстким кріпленням до основи.

Максимальна потужність електричних нагрівачів конвектора становить від 0,5 до 2 кВт, достатньо для забезпечення комфортних умов у ванній кімнаті.

Обігрівач настінний електричний для ванної кімнати популярний через:

 • безпеки – температура конвектора буває близько 65 градусів;
 • вологозахищеності;
 • простоти монтажу та догляду;
 • автоматичного керування;
 • безшумності під час роботи;
 • відсутності негативного впливу на мікроклімат.

Мінусом є високе споживання електроенергії.

Важливо! Розетки приладів для обігріву повинні бути вологозахищеними, а корпус мати кожух, що захищає від контакту з теплообмінником.

Обігрівачі для ванної кімнати – знайдено 546 товарів.546 товарів

Компактний інфрачервоний обігрівач максимально простий в експлуатації і надзвичайно зручний для швидкого обігріву приміщення, а невеликі габарити дозволяють легко брати його з собою в дорогу (наприклад, перевозити на дачу). Можливість регулювання потужності обігріву та.

Конвектор Nobo Viking NFK 4S 07 серія виготовляється за допомогою технології EcoDesign. Ця модель поставляється із вбудованим термостатом NCU 1S. Завдяки використанню прецизійного термостату конвектор у режимі очікування витрачає не більше 0.5 Вт. Обігрівач відповідності.

Панельний обігрівач інфрачервоного типу дії моделі Nikaten (Нікатен) НТ – 500 здатний самостійно обігріти невелику кімнату або стати дуже ефективним додатковим джерелом тепла в приміщенні середньої або великої площі. Керамічна панель, яка.

У конвекторі використовується монолітний нагрівальний елемент, виготовлений за запатентованою технологією Hedgehog. Завдяки збільшеній на 20% площі теплопередачі нагрівального елемента нагрівання відбувається на 20% швидше. Унікальна форма нагрівального елемента.

Інфрачервоні панелі НІКАТЕН 200 використовуються як в якості основного, так і додаткового опалення. Ідеальне рішення для обігріву квартир та будинків!Основні характеристики сайту Naitan: Енергоефективність: Дайте тепло 5 хвилин після включення, через 20 хвилин.

Унікальність білоруського приладу опалення з кварцового піску полягає в потенціалі електронного терморегулятора, вбудованого в корпус обігрівача. Повний контроль за витратою електричної енергії забезпечує терморегулятор із функцією безперебійного енергозбереження.

Конвектор Nobo серії VIKING NFK 4S 05 виготовлений із застосуванням технології ecoDesign. Завдяки використанню прецизійного термостату конвектор у режимі очікування витрачає не більше 0.5 Вт. Обігрівач відповідає класу захисту IP24. Може керуватися як вручну при.

Інфрачервоні обігрівачі російського виробництва Ballu APL призначені для обігріву виробничих, складських, адміністративних та житлових приміщень. Дані обігрівачі чудово справляються із завданнями як додаткового, так і основного обігріву, підходять для локаль.

Тип нагрівача: Інфрачервоний, Нагрівальна потужність: 500 Вт, Монтаж: Стіна, контроль: Механічний, Особливості: Пуск, Таймер, Зволожувач, Дистанційне керування, Іонізатор, Відображення, Висота: 60 ​​см, Ширина: 80 см, Вага: 1 кг

Тип нагрівача: інфрачервоний плівка, споживана потужність: 500 Вт, установка: стіна

Комфорт, що виживає, холодні часи допоможе вам з надійним та ефективним керамічним нагрівачем Nikaten (Nament) 300. Сукупний розглянутий представлений у тонкому сучасному випадку з елегантним дизайном, абсолютно мовчим у роботі, не потребує технічного обслуговування та.

Тип обігрівача: Конвектор, Площа кімнати: 20 м², Опалення: 2000 Вт, Монтаж: На відкритому повітрі, Настінні, Системи захисту: Системи перегріву, Контроль: Механічний, Особливості: Термостат, Почніть угоди, Таймер, Дистанційне керування, Регулювання температури, Регулювання температури, Io.

Тип нагрівача: інфрачервоний, Площа кімнати: 18 м² Потужність опалення: 1800 Вт, Монтаж: Системи захисту, Захист: При перегріванні, Висота: 17 см, Ширина: 56.50 см, вага: 1.60 кг

Конвектор Nobo Nordic NFK 4W Series виробляється за допомогою технології EcoDesign. Обігрівач відповідає класу захисту IP24. Може керуватися як вручну за допомогою термостата, так і віддалено за умови підключення до системи Orion 700 або Nobo Energy Control. До.

Тип обігрівача: інфрачервоний плівковий, площа приміщення: 15 м², потужність обігріву: 500 Вт, установка: настінна, керування: механічне, тип нагрівального елемента: спіральний, висота: 105 см, ширина: 60 ​​см

Тип обігрівача: інфрачервоний, потужність обігріву: 450 Вт, установка: настінна, системи захисту: відключення при перегріві, особливості: термостат, відстрочка старту, таймер, зволожувач, пульт дистанційного керування, інверторне управління потужністю, регулювання температури, іонізатор, диспл.

Тип обігрівача: інфрачервоний, площа приміщення: 30 м², потужність обігріву: 1000 Вт, установка: на підлогу, керування: механічне, тип нагрівального елемента: карбоновий, висота: 77 см, ширина: 32 см, вага: 3.80 кг

Міні-вентиляторний нагрівач призначений для швидкого додаткового нагрівання приміщень. Пристрій обладнаний спіральним нагрівальним елементом з потужністю 900 Вт. Завдяки дуже компактним розмірам, пристрій легко розміщується навіть у невеликій кімнаті. Має знижений рівень шуму.

Тип нагрівача: Конвектор, Енергетика: 1500 Вт, Монтаж: На відкритому повітрі, Стіна, ОСОБЛИВОСТІ: Термостат, Початок роботи, Таймер, Зволожувач, Дистанційне керування, Регулювання температури, Іонізатор, Відображення

Тип нагрівача: Конвектор, Площа кімнати: 23 м², Споживана потужність: 900 Вт, Монтаж: Стіна, Контроль: Електронні, Особливості: Термостат, Таймер, Дистанційне керування, Контроль температури, Відображення, Висота: 16.50 см, ширина: 11.50 см, вага: 0.65 кг

Тип нагрівача: Інфрачервоний, Нагрівальна потужність: 450 Вт, Монтаж: Стіна, Контроль: Механічний, Особливості: Термостат, Почніть угоду, Таймер, Зволожувач, Дистанційне керування, Контроль живлення інвертора, Регулювання температури, Іонізатор, Відображення, Висота: 120.

Інфрачервоний обігрівач Ресанта ІКО-800Л (кварцовий). є електронагрівальним приладом з тепловіддачею інфрачервоним випромінюванням. Інфрачервоне випромінювання проходить крізь повітря і обігріває предмети та стіни приміщення, від яких, у свою чергу, нагрівається.

Тепловентилятор використовується для вентиляції та обігріву приміщення. Є два режими обігріву: на зниженій та високій потужності. Прилад оснащений керамічним нагрівальним елементом. У кожному пристрої такого типу є звичайний вентилятор, який переміщає хол.

Тип обігрівача: тепловентилятор, потужність обігріву: 2000 Вт, установка: підлогова, системи захисту: відключення при перегріві, відключення при перекиданні, управління: механічне, особливості: термостат, відстрочка старту, таймер, зволожувач, пульт дистанційного керування, інверторне упр.

Електричний конвектор для обігріву приміщень. Складається з опалювальної частини (stych), укладеного в нижню частину корпусу з забивами отворами знизу і жалюзі у верхній частині. Дана конструкція дає можливість повітрі безперешкодно проходити всередині конвекто.

Тепловентилятор максимально простий в експлуатації та надзвичайно зручний для швидкого обігріву приміщення. Невеликі габарити дозволяють легко переносити його з кімнати в кімнату і брати з собою на дачу. Тепловентилятор дозволяє регулювати потужність обігріву. Управління.

Інфрачервоний обігрівач ІКО-800. електронагрівальний прилад стельового типу з тепловіддачею переважно інфрачервоним випромінюванням. Інфрачервоне випромінювання проходить крізь повітря і обігріває предмети, стіни та підлогу приміщення, від яких у свою чергу нагрівається.

Електричний конвектор Ballu Enzo BEC/EZMR-1000 із механічним блоком управління призначений для приміщень площею до 15 м². У конвеєрі інтегровано інноваційну однорідну систему потоку та споживання повітря, які забезпечують високу ефективність нагрівання.

Електричний конвектор Ballu Red Evolution BIHP/R-1000 призначений для обігріву та іонізації повітря в приміщеннях площею до 15 кв.м. Прилад ефективний для приміщень з високими стелями та поганою теплоізоляцією. Збільшений повітрозабірник Intake, високий клас вологоз.

Тип: тепловентилятор; Потужність обігріву (Вт): 2000; Площа обігріву (кв.м.): 25; Управління: механічне; Споживана енергія (кВтч): 0; Клас енергоспоживання:.; Пульт ДК: ні; Дисплей: ні; Таймер: ні; Установка: настінна; Відділення для шнура: ні; Ручка для пе.

Електричний конвектор моделі Thermex Thermex Frame 1500E WI-FI всього за півгодини прогріє повітря у невеликій кімнаті, створивши в ній приємну комфортну атмосферу. Прилад може встановлюватися як на підлозі, так і на стіні для цього виробник передбачив спеціальні кр.

Характеристики Розмір, мм.: 1050600 Потужність, Ватт/год: 500 Напруга, В.: 220 Темп. поверх., З: 65 Площа обігріву м2: 15 Товщина (мм): 0,5 Вага (кг): 0,5

Тип обігрівача: інфрачервоний, площа приміщення: 10 м², потужність обігріву: 800 Вт, установка: підлогова, системи захисту: відключення при перегріві, відключення при перекиданні, керування: механічне, термостат, відстрочка старту, таймер, зволожувач, пул.

Електроконвектор THERMOR EVIDENCE 3 ELEC – це нове покоління електричних конвекторів з електронним керуванням, розроблених за інноваційною технологією HD.EVIDENCE 3 ELEC стане незамінним для довгострокового використання в якості основного або додаткового використання.

Тип обігрівача: інфрачервоний, площа приміщення: 9 м², потужність обігріву: 450 Вт, установка: настінна, системи захисту: відключення при перегріві, вологозахисний корпус, керування: механічне, висота: 120 см, ширина: 58 см, вага: 0.34 кг

Peony Thermo Glass Crystal-08 (Cirly Crystal). це інфрачервоний скляний повітувач з місткістю 800 Вт, призначений для опалювальних приміщень з площею від 8 до 16 м2, таких як: вітальня, спальня, ванна кімната.Може встановлюватися в приміщення з підвищеним рівнем вологості.

READ  Як розібрати фен rowenta ph 230

Тип обігрівача: інфрачервоно-конвективний, площа приміщення: 15 м², установка: підлогова, настінна, системи захисту: відключення при перегріві, вологозахисний корпус, особливості: термостат, зволожувач, пульт ДУ, регулювання температури, іонізатор, дисплей, тип нагрівання.

Тип обігрівача: інфрачервоний, потужність обігріву: 800 Вт, установка: підлогова, системи захисту: відключення при перегріві, відключення при перекиданні, управління: механічне, особливості: термостат, відстрочка старту, таймер, зволожувач, пульт дистанційного керування, іонізатор, дисплей.

Тип обігрівача: інфрачервоний, потужність обігріву: 450 Вт, установка: настінна, системи захисту: вологозахисний корпус, керування: механічне, особливості: термостат, відстрочка старту, зволожувач, пульт ДУ, інверторне керування потужністю, регулювання температури.

Розмір характеристик, мм.: 1050600 Потужність, Ватт/год: 500 Напруга, В.: 220 Темп. поверх., З: 65 Площа обігріву м2: 15 Товщина (мм): 0,5 Вага (кг): 0,5

Тип обігрівача: інфрачервоний, потужність обігріву: 1500 Вт, установка: підлогова, настінна, системи захисту: відключення при перекиданні, управління: механічне, особливості: термостат, зволожувач, пульт ДУ, регулювання температури, іонізатор, дисплей, тип нагрівачі.

Тип обігрівача: інфрачервоний, площа приміщення: 7 м², потужність обігріву: 700 Вт, установка: настінна, системи захисту: вологозахисний корпус, управління: механічне, особливості: термостат, відстрочка старту, таймер, зволожувач, пульт дистанційного керування, інверторне управління потужно.

Якщо вам набридли громіздкі та непривабливі обігрівачі, які збирають на своїй поверхні пил, інтернет магазин Мелеон пропонує вам креативне рішення. Забезпечити тепло та прикрасити кімнату зможе гнучкий настінний обігрівач. Виріб у вигляді автомобіля.

Конвектор Edisson (Едіссон) Polo 2000M виготовляється з надійних деталей, матеріалів та вузлів, тому він підтримує тривалу працездатність. Електроживлення подається на нагрівальний елемент ститч, що дає дієвий розподіл тепла по приміщенню. Конвекто.

Тип обігрівача: інфрачервоний, площа приміщення: 12 м², потужність обігріву: 600 Вт, установка: стельова, системи захисту: вологозахисний корпус, особливості: термостат, відстрочка старту, таймер, зволожувач, пульт дистанційного керування, інверторне управління потужністю, регулювання темпер.

Гнучкий настінний інфрачервоний обігрівач Добре тепло. інноваційний побутовий прилад для обігріву приміщень у період холодів. Високотехнологічний пристрій ефективно генерує тепло, витрачаючи мінімум електричної енергії. Відрізняється практичністю та привабливістю.

Тип обігрівача: інфрачервоний, площа приміщення: 25 м², потужність обігріву: 1500 Вт, установка: підлогова, системи захисту: відключення при перекиданні, управління: механічне, особливості: термостат, відстрочка старту, таймер, зволожувач, пульт дистанційного керування, регулювання темпер.

Електричний конвектор Ballu Enzo BEC/EZMR-500 з механічним блоком керування та потужністю 0,5 кВт призначений для приміщень площею до 10 м². У конвектор інтегровані інноваційна система Homogeneous flow та повітрозабірники Intake, за допомогою яких досягаються.

Якщо стоїть завдання обігріти невелике чи середнє за площею приміщення (до 13 кв. м), то найкращим вибором стане конвектор Hyundai H-HV15-10-UI617 з максимальною потужністю 1000 Вт. Його відмінною рисою є особлива конструкція грати на корпусі.

Підлоговий обігрівач Thermex (Thermex) Pronto 2000M здійснює роботу від побутової мережі електрики 220В. Виріб виконаний у сучасному дизайні, у білому та чорному кольоровому варіанті з підлоговою установкою. Знімні ніжки постачаються в комплекті з приладом. Обігрівати.

Тип обігрівача: інфрачервоний, площа приміщення: 14 м², потужність обігріву: 500 Вт, установка: настінна, системи захисту: вологозахисний корпус, управління: механічне, особливості: відстрочка старту, таймер, зволожувач, пульт дистанційного керування, інверторне управління потужністю, регу.

Тип обігрівача: інфрачервоний, площа приміщення: 20 м², потужність обігріву: 1000 Вт, установка: настінна, стельова, системи захисту: вологозахисний корпус, особливості: термостат, відстрочка старту, таймер, зволожувач, пульт ДУ, інверторне керування потужністю, регулювання.

Тип обігрівача: інфрачервоний, площа приміщення: 16 м², потужність обігріву: 800 Вт, установка: настінна, стельова, управління: механічне, особливості: термостат, відстрочка старту, таймер, зволожувач, пульт дистанційного керування, інверторне управління потужністю, регулювання темпера.

Призначений для основного або допоміжного обігріву невеликих приміщень. За допомогою зручного перемикача потужності ви зможете вибрати необхідний режим нагрівання для створення комфортного мікроклімату у вашому будинку. Потужний нагрівальний елемент за лічені хвилини.

Тип нагрівача: інфрачервоний, Електростанція: 800 Вт, установка: Системи захисту: Водонепроникна футляра, Контроль: Механічні, ОСОБЛИВОСТІ: Початок виявлення, таймер, зволожувач, пульт дистанційного керування, регулювання живлення інвертора, Регулювання температури, Іоніз.

Як зігрітися в холодну пору року? Якщо зовнішній вигляд сучасних громіздких обігрівачів вас не влаштовує, то ви точно гідно оціните гнучкий настінний обігрівач Jarkoff «Бунгало»! Це справжній предмет декору, який прикрасить інтер’єр будь-якої кімнати, а гла.

Високі технічні характеристики нагрівача поєднуються з приємним дизайном та безперечною практичністю у використанні. Нагрівник Оксамитовий сезон екологічно бездоганний. Він не сушить повітря, не спалює кисень. Час роботи нагрівача в практичному плані.

Високі технічні характеристики нагрівача поєднуються з приємним дизайном та безперечною практичністю у використанні. Нагрівник Оксамитовий сезон екологічно бездоганний. Він не сушить повітря, не спалює кисень. Час роботи нагрівача в практичному плані.

Тип нагрівача: Нагрівач вентилятор, Квадратна кімната: 22 м² Системи опалення: 2000 Вт, Монтаж: На відкритому повітрі Системи захисту: Системи перегріву, Контроль: Механічні, Особливості: Термостат, Початок роботи, Таймер, Зволожувач, Дистанційне керування, Контроль інвертора.

Тонка пластина з діелектричного матеріалу, густо «прошита» хром-нікелевою ниткою. Має низький тепловий опір «нагрівник-середовище» низьку інерційність, миттєвий, без затримки, вихід на робочий режим, що дозволяє забезпечити більш точну підтримку робочого режиму.

Набридли громіздкі обігрівачі, які займають багато місця, сильно висушують повітря в приміщенні і довго нагріваються? Гнучкий настінний обігрівач «Світанок». це справжній прорив у світі обігріву. Приваблива картина на стіні подарує вам тепло та Comfort у будь-яке.

Тип обігрівача: тепловентилятор, площа приміщення: 15 м², потужність обігріву: 1500 Вт, установка: підлогова, системи захисту: відключення при перегріві, особливості: термостат, таймер, зволожувач, пульт дистанційного керування, іонізатор, дисплей, висота: 15.50 см, ширина: 12.20 см, вага: 1.

Тип обігрівача: Конвектор, Етало, потужність: 1500 Вт, установка: На відкритому повітрі, Стіна, Захист: Відключення При перегріванні, вимкнення, особливості: Термостат, регулювання температури, Тип нагрівального елемента: Голка, Висота: 40 см, Ши.

Тип обігрівача: інфрачервоний плівковий, площа приміщення: 15 м², установка: настінна

Інфрачервоний обігрівач Ballu серії BIH-AP4 підійде для локального обігріву робочих зон у приміщеннях з високими стелями або поганою теплоізоляцією, де застосування традиційних способів опалення малоефективне. Універсальні поворотні кронштейни дають можливість уд.

Тип обігрівача: інфрачервоний, площа приміщення: 10 м², потужність: 400 Вт, системи захисту: відключення при перегріві, управління: механічне, тип нагрівального елемента: карбоновий, висота: 100 см, ширина: 58 см, вага: 0.65 кг

Тип обігрівача: інфрачервоний плівковий, установка: настінна

Тип обігрівача: конвектор, площа приміщення: 25 м², потужність обігріву: 2000 Вт, установка: підлогова, настінна, системи захисту: вологозахисний корпус, керування: механічне, особливості: відстрочка старту, таймер, зволожувач, пульт ДУ, регулювання температури, іоні.

Тип обігрівача: інфрачервоний, площа приміщення: 20 м², потужність обігріву: 2000 Вт, установка: настінна, стельова, особливості: зволожувач, іонізатор, дисплей, висота: 4 см, ширина: 136.50 см, вага: 6.80 кг

ванна, стіну

HD панель F119 DESIGN 1500 Вт з електронним блоком управління – це чудове рішення для експлуатації як основний або додатковий прилад опалення. Конвектор оснащений алюмінієвим закритим нагрівальним елементом, який не пересушує повітря. Завдяки.

Тип обігрівача: інфрачервоний плівковий, площа приміщення: 16 м², споживана потужність: 500 Вт, установка: настінна, керування: механічне, тип нагрівального елемента: карбоновий, висота: 102 см, ширина: 60 ​​см, вага: 0.50 кг

Тип обігрівача: конвектор, площа приміщення: 23 м², потужність обігріву: 500 Вт, споживана потужність: 900 Вт, установка: настінна, керування: електронне, особливості: термостат, таймер, пульт ДУ, регулювання температури, дисплей, висота: 16.50 см, ширина: 11.50 см.

Обігрівачі для вологих приміщень

Вода та електрика. погані сусіди. Тому до вибору електрообігрівача слід підходити з максимальною відповідальністю. Слід вибирати моделі, які не вийдуть з ладу і не вразять електричним струмом при встановленні у ванній кімнаті, лазні або душі.

Як зрозуміти, що обігрівач підходить для вологого приміщення?

Для того щоб зрозуміти, в яких умовах може працювати електроприлад, є параметр під назвою клас пиловологозахисту. Позначається як IPab, де a — цифри від 0 до 6, позначають клас пилозахисту. b. цифри від 0 до 9 позначають клас вологозахисту. Замість цифри може бути буква «Х». Це означає, що дані для визначення ступеня захисту за цим критерієм відсутні.Клас пилозахисту для вологих приміщень не має значення, а позначення класу вологозахисту розглянемо докладніше. 0. Захист Захист від вертикальних крапель 2. Захист від вертикальних крапель під кутом до 15 ° 3. Захист від дощу, падіння бризок вертикально або під кутом до 60 ° до вертикальної 4. Захист для розпилення в будь-якому напрямку 5. Захист від водяних струменів з будь-якого напрямку 6. Захист від потужних водних струменів з будь-якого напрямку 6K. захист від потужних водних струменів з будь-якого напрямку під високим тиском 7. здатність працювати з короткочасним зануренням до глибини 1 м тривалості не більше 30 хвилин 8. різниця до глибини більш ніж 1 метра тривалості не більше 30 хвилин 9. здатність працювати під високотемпературною водяною промивкою для миття води 9K. захист від бризок під високим тиском та високою температурою близький діапазон. Тобто, наприклад, позначення IP23 означає, що пристрій може працювати під слабким дощем. Те саме означає IPX3. Якщо планується використовувати обігрівач у ванній кімнаті, в тому місці, де він не буде постійно обливатись водою, але можливі рідкісні бризки, то рекомендується купувати обігрівач з класом вологозахисту не нижче IPX4.

READ  Як зупинити газовий лічильник BK G4T магніт

Який тип обігрівача вибрати для ванної кімнати? Конвективний чи інфрачервоний?

Відповідь на це питання неоднозначна. Для початку пояснимо, в чому різниця між цими обігрівачами. Конвективне нагрівання повітря. Холодне повітря підсмоктується знизу обігрівача та прогрівається, проходячи крізь нагрівальні елементи. Потім за рахунок природної конвекції видувається через верхні вентиляційні отвори. Потім тепле повітря піднімається до стелі ванни, а підлога прогрівається погано. Інфрачервоні обігрівачі, встановлені на стелю, навпаки, спочатку гріють підлогу і предмети, від яких нагрівається повітря. Але щоб повітря почало нагріватися повинна нагрітися поверхня предметів. Ванні кімнати часто облицьовуються плиткою, яка добре поглинає тепло. Якщо під нею відсутня теплоізоляція, плитка поглине все тепло, а поверхня так і не нагріється. Отже, не підніметься температура повітря. Але локальне обігрів все одно збережеться. Людина відчуватиме інфрачервоне тепло. Якщо потрібне лише локальне обігрів, то краще розглянути карбонові та галогенові інфрачервоні обігрівачі, які світяться під час роботи. Хорошим варіантом може бути обігрів ванної кімнати, душу та будь-якого вологого приміщення конвективно-інфрачервоними обігрівачами. Вони будуть нагрівати повітря і поширювати комфортне інфрачервоне тепло.

Де розміщувати обігрівач у ванній? На підлозі, стіні, стелі?

Підлогове розміщення обігрівача. найгірший варіант для ванної кімнати. Він займає корисний простір, якого і так небагато у ванній кімнаті. Обігрівач легко зачепити та пошкодити. На стіні розміщуються конвективні та конвективно-інфрачервоні вологозахищені обігрівачі. Як було сказано вище, це непоганий, часто навіть кращий варіант. Але треба мати на увазі, що більшість моделей не допускає розміщення на них сторонніх предметів. Ми пропонуємо розглянути стельові обігрівачі. Вони не займають корисного простору і потрапляння сторонніх предметів на них малоймовірно.

Як вибрати терморегулятор для вологого приміщення?

Усі стельові обігрівачі та частина настінних не мають вбудованих терморегуляторів. Встановлюється терморегулятор на стіну та його потрібно вибирати окремо. Терморегулятори мають такі ж класи пиловологозахисту, як і обігрівачі. У місця, що виключають попадання бризок води, зазвичай встановлюються механічні терморегулятори, які не чутливі до вологості.

Обігрівачі для дому та дачі

Обігрівач – це пристрій для обігріву та підтримання постійної температури у приміщенні. Стане в нагоді він не тільки в холодну пору року, але і в міжсезоння. Різні види теплового обладнання підходять як для міських квартир, так і для промислових, офісних приміщень. Особливо актуальні електричні обігрівачі для дач та заміських будинків, тобто в тих місцях, де відсутнє центральне опалення та не підведено газу.

Технічні характеристики

 • Потужність – показник працездатності. Чим вона вище, тим більше приміщення може обігрівати пристрій. Можна підібрати обігрівати потужністю і в 700, і в 4000 Ватт.
 • Тип кріплення. настінний, підлоговий, універсальний, плінтусний або стельовий. Для кожного типу існують спеціальні кріпильні елементи.

Види та принцип їх роботи

Побутові електричні обігрівачі:

Конвектори є Tubular Heater, який поміщений всередину металевого корпусу. Обігрів приміщення здійснюється за рахунок циркуляції повітря: проходячи крізь нижні грати через нагрівальний елемент, вже теплим він виходить через верхні грати-жалюзі. Можливе як настінне, так і підлогове розміщення.

Масляні моделі повністю герметичний радіатор, усередині якого знаходиться мінеральна олія та Tubular Heater. Нагріта олія віддає тепло металевим стінкам корпусу приладу і тепло рівномірно поширюється по приміщенню. Найкраще підходять для обігріву невеликих кімнат.

Інфрачервоні прилади гріють безпосередньо предмети: одяг, меблі, стіни та підлогу. Чудово справляються з обігрівом великих приміщень з високими стелями.

Опалювальні панелі нагрівальний елемент та всі кріплення приховані під плитою з натурального каменю. Крім того, що ці прилади мають високу потужність і добре гріють. Вони є стильною прикрасою будь-якого інтер’єру.

Сушки для рушників пристрою не тільки обігріваюче приміщення, але і висушують білизну і рушники.

Вибір обігрівача

Необхідно враховувати розміри приміщення, кількість вікон та зовнішніх стін, щоб не помилитися з вибором.

У нашому інтернет-магазині можна купити обігрівачі для дому як іноземних, так і вітчизняних торгових марок: Polaris, Rolsen, Ballu, Калібр.

Електричні обігрівачі

Пристрої для обігріву санвузла повинні бути з вологозахистом, інакше пара, конденсат або краплі води призведуть до замикання. Потужність електротехніки для ванної кімнати пропорційна розмірам кімнати. Для приміщень 6 квадратів показник не перевищує 500 Вт, для 9 м2 – 750 Вт, для 12 м2 – 1 кВт.

Конвектори

Електричні обігрівачі виконали у формі плоскої панелі. У нагрівальному елементі встановлено тонку нитку з ніхрому. Техніка переробляє енергію, що надходить, в тепло. Устаткування не сушить повітря та працює безшумно.

Температуру налаштовують термостатом. Після досягнення заданого градуса агрегат вимикається. Пристрій не боїться вологи, тому підходить для експлуатації у ванній кімнаті. Конвектор можна поставити поруч із стіною або прикрутити до перегородки на кронштейни. Єдиний недолік моделі – заборонено будь-що вішати або сушити речі на корпусі.

Інфрачервоні

Принцип роботи обігрівача цього типу подібний до теплої підлоги. ІЧ-обладнання гріє предмети, а не повітря, у ванній. Техніка протягом 5 хвилин рівномірно розігріває приміщення. Під час експлуатації не шумить та не спалює кисень.

Інфрачервоний обігрівач монтують на стіну, хоча максимальний ККД відзначають при установці стелі. Апарат споживає багато електрики та дорого коштує. Пристрій використовують як доповнення, а не заміщення основного опалення. При сильних морозах у санвузлі буде некомфортно.

Олійні

Візуально обігрівачі нагадують водяні радіатори. Замість рідини всередині використовують мінеральну олію з діелектричними властивостями. Металевий корпус складається з кількох секцій, які герметично з’єднані. Як нагрівальна деталь встановлюють Tubular Heater.

Після підключення до електрики пристрій гріє олію, корпус. Після досягнення заданої температури обладнання вимикається. В’язка рідина всередині довго зберігає тепло, зігріваючи приміщення, в якому стоїть. Через панель керування змінюють режими.

Олійні обігрівачі. ідеальний варіант для ванної середнього розміру. Агрегат не спалює кисень, а коліщатка допомагають переміщати у потрібне місце. Обов’язково вибирають модель із захистом від вологи. Потужності техніки не вистачить для роботи у великій кімнаті, а габаритність стане проблемою для крихітної. Корпус обладнання дуже гарячий, тому можна випадково обпектися.

Тепловентилятор

Недорогий апарат стане доповненням до основного опалення. Техніку ставлять на підлогу, на меблі чи підвіконня. Для санвузлів є спеціальні настінні моделі, які фіксують до перегородок на кронштейнах або в отвір (нішу). Як нагрівальний елемент в обігрівачі стоїть спіраль. Гаряче повітря застосовується до кімнати з вентилятором.

Температура та інтенсивність повітродувки регулюються на спеціальній панелі керування. Обладнання важить мало, тому окремі моделі можуть бути легко передані. Мінуси включають шум під час роботи та спалювання кисню. Якщо пил накопичений на поверхні пристрою, то він звинувачує пальник під час роботи.

Топ-10 найкращих нагрівачів для ванної кімнати

Для комфортного проживання у ванній кімнаті багато хто вдаються до встановлення додаткового нагрівача, щоб збільшити температуру повітря, при якій вологі тіло не буде холодно.

Вони мають зовсім інший принцип роботи, а отже, відрізняються за дизайном, технологічними рішеннями. Таке обладнання характеризується компактними розмірами, здатністю витримувати відмінності температури, підвищену вологість, стати гармонійним елементом інтер’єру.

При виборі ідеального в конкретному випадку обігрівача слід враховувати:

 • співвідношення площі приміщення та потужності моделі;
 • як швидко нагрівається/остигає прилад;
 • матеріал, з якого виготовлено пристрій. Він повинен мати антикорозійні властивості, хорошу теплопровідність, бути безпечним;
 • спосіб розміщення (настінний, підлоговий і т.п. п.);
 • економічність роботи;
 • наявність додаткових можливостей (терморегулятор, зональний обігрів санвузла, відключення при перегріві та ін.);
 • дизайн виробу.

https://znatoktepla.ru/obogrevateli/vybor-obogrevatelya-dlya-vannoj-i-sauny.html
https://wikipotolok.com/kakoj-vybrat-dlya-vannoj-nastennyj-obogrevatel/
https://technosovet.ru/klimaticheska-tehnika/обогрувач/настінний-dlya-ванний-комнат
https://40nog.ru/обогревателі-dlya-vannoi-komnaty-nastennye
https://greemvas.ru/category/dlya-vlazhnyh-pomeshcheniy
https://www.vseinstrumenti.ru/klimat/obogrevateli/
https://m-strana.ru/articles/otoplenie-v-vannoy/
https://top-expert.pro/top-10-luchshih-obogrevatelej-dlya-vannoj-komnaty/ [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS