Пекти камін баварія призматик пристінно кутовий

Піч БАВАРІЯ ПРИЗМАТИК пристінно кутовий

Дров’яна піч для дому від офіційного дилера ЕКОКАМІН за вигідною ціною.

_Виробник залишає за собою право вносити незначну зміну у відтінок плитки без додаткового повідомлення споживача

Доставка по Москві та МО

 • Безкоштовна доставка при замовленні від 100 000 ₽.
 • 1000 ₽ по г. Москва всередині МКАД.
 • 1000 ₽ 40 ₽/км за межами МКАД.
 • 0 ₽. самовивіз можливий лише за попередньою домовленістю з менеджером.

Доставка здійснюється до під’їзду. Розвантаження силами замовника. Якщо вам потрібні вантажники, вкажіть у коментарі до замовлення або оператора телефону.

Доставка в інші міста России

Доставка до транспортної компанії. 1000 ₽, далі за тарифом компанії до пункту призначення.

Послуги транспортної компанії оплачуються покупцем у момент забору вантажу.

Установка камінів: ціна та етапи роботи

Професійний монтаж каміна (ціна послуги узгоджується з кожним замовником в індивідуальному порядку) виконується поетапно:

 • Прибуття замірника на адресу клієнта;
 • Розрахунок та узгодження кошторису;
 • Доставка обладнання;
 • Безпосереднє встановлення каміна під ключ. Ціна роботи під час співпраці не змінюється;
 • Прийом готового об’єкту клієнтом.

На завершальному етапі замовник отримує гарантії монтажної бригади на високу якість проведених робіт.

Пекти камін Баварія призматик пристінно-кутовий. пічний тест-драйв. Скорочена версія.

 • монтаж каміна під ключ від 35000
 • монтаж печі-каміна від 20000
 • монтаж димоходу від 16000
 • монтаж банної печі від 18000

Переваги для замовників

Купуючи наше сертифіковане обладнання та замовляючи монтаж каміна у рекомендованих нами монтажних бригад, ви забезпечуєте собі низку переваг:

Піч Баварія призматик з плитою та теплообмінником (опція)

Виробник: Екокамін. Росія Варіант установки: Пристінний (фронтальний) Стиль: Класичний Ширина: 710 Глибина: 540 Висота: 945 Вага, кг: 170 Діаметр димоходу, мм: 200 Потужність, кВт: 12 Тип: З водним контуром Наявність варильної поверхні або духової шафи: Так палива: Дрова Матеріал виготовлення: стальчугун

З пристроєм системи опалення, виробник наполегливо рекомендує підключитися до камінного каміна Bavaria Prismatik не більше 30 розділів акумулятора (для того, скільки вони розділені не матерія), так що система дійсно ефективна. На долю теплообмінника доводиться обігрів не більше 60 кв. метрів площі (6 кВт).

 • 4-х мм керамічне термостійке скло, від лідера світового ринку з виробництва скла для побутової техніки, німецької компанії Schott. витримує 750 градусів по С;
 • вбудований теплообмінник об’ємом 2л. збільшує потужність топки на 6 кВт;
 • Вбудована шиберна заслінка з соплом безпеки (щоб уникнути чаду);
 • регулятор системи очищення скла;
 • регулятор системи подачі повітря горіння;
 • фасадна ручка-замок, що герметично і надійно замикає топкову камеру;
 • внутрішній обклад камери горіння з шамоту, що відмінно акумулює тепло і захищає сталевий корпус топки від високих температур;
 • чавунний колосник;
 • дровообмежувач;
 • містка знімна зольна камера;
 • верхній та задній патрубок для більш відповідного з’єднання печі баварію призматик з димоходом. Звертаємо Вашу увагу, що стандартно піч Баварія Призматик поставляється з верхнім патрубком для підключення до димоходу, для перестановки патрубка і шиберної заслінки на задню стінку скористайтеся додатковою подовженою ручкою шибера, яка поставляється в комплекті (прибрана в зольну камеру) тут;
 • зовнішнє оздоблення кахлем бежевого натурального тону.
 • Система “чисте скло”, що залишає чистим фасад топки на всьому протязі сеансу горіння;
 • Система “вторинного допалювання чадних газів”, що збільшує опалювальну потужність печі, дозволяє економити дрова;
 • Система “тривалого горіння”, дозволяє працювати топці в режимі тління від однієї закладки дров протягом 10 годин. Також тривалість горіння залежить від щільності використовуваної деревини та ступеня її вологості.

Для ізоляції займистих конструкцій у місці встановлення печі Баварія призматик рекомендуємо використовувати сучасний теплоізоляційний.плити силікат кальцію.

Піч-камін Баварія Призматик пристенно кутовий

Купується піч-камін Баварія Призматик пристенно кутовий для опалення житлового приміщення площею від 55 до 100 м2 в залежності від висоти стелі та тепловтрат будинку.

Підходяще паливо сухі колоті дрова менш смолистих порід деревини. Максимальна довжина полін до 40 см. Можна використовувати паливні брикети.

Режим тривалого горіння до 6 годин. Можна підвести повітря для горіння каміна з вулиці, передбачений патрубок діаметром 125 мм.

Потужність регулюється в межах від 9 до 16 кВт. Розмір скла по фронту 555 мм. Ширина камери згоряння 470 мм. Глибина камери згоряння 405 мм.

READ  Підготовка до лазерного видалення волосся в зоні бікіні

Ширина дверцят 555 мм. Висота дверцят 500 мм. Система чисте скло регулюється заслінкою. Система подачі повітря на горіння регулюється заслінкою.

У даній моделі вторинний допалювання газів не передбачено. Фірмова гарантія 3 роки.

Знижка 1%. ви отримаєте, якщо замовте товар, зайшовши на сайт під своїм логіном та паролем. Якщо у вас їх немає, вам достатньо зареєструватися. Знижка враховується автоматично, ви побачите це при оформленні замовлення.

Знижка 2%. вам належить, якщо ви розмістите посилання на будь-який наш товар на своїй сторінці в улюбленій соціальній мережі – «ВКонтакте», «», «» – і надішліть її нам у коментарях до замовлення. Знижка діє протягом тижня після розміщення посилання.

100 – повернемо на телефон або на карту «Сбербанку» після того, як ви залишите відгук на нашому сайті про придбаний у магазині товар. Пропозиція діє протягом тижня після покупки товару.

Піч-камін БАВАРІЯ ПРИЗМАТИК пристінно кутовий

При виготовленні або постачанні відсутнього на момент подання заявки товару термін комплектації та доставки. від 3 до 100 днів.

Доставка співробітниками нашої транспортної служби.

Це платна послуга. Її по Москві. Ми звертаємо Вашу увагу на чималу масу більшої частини пропонованої нами продукції та просимо Вас своєчасно подбати про розвантаження.

Якщо Ви у найближчому Підмосков’ї (Т.е. за межами МКАД), як правило, ми здійснюємо доставку в межах 200 км від МКАД

Скористайтеся послугами нашої служби доставки.

Її від МКАД 40 за кілометр від МКАД, і не забудьте подбати про розвантаження!

За необґрунтованої відмови вартість доставки оплачується в 100% розмірі.

Наш транспортний відділ не займається розвантаженням товару, вага якого становить понад 40 кг!

При замовленні монтажних робіт, монтажники розвантажують вантаж самостійно. для предметів вагою до 150 кг, 1500 для предметів від 150 до 200 кг, та для товару, вага якого перевищує 200 кг; розвантаження становить 3000.

Доставка здійснюється силами погодженої сторонами транспортної компанії за її тарифами. Зазвичай відправляємо компанією Ділові лінії відповідно до їх тарифів. Відвантаження товару до терміналу транспортної компанії в м. Москва провадиться після попередньої оплати вартості замовлення Замовником. Вартість доставки до терміналу транспортної компанії складає 1000. далі ви сплачуєте тариф транспортної компанії до вказаного вами місця при отриманні замовлення. Термін постачання від транспортної компанії до місця отримання прохання уточнити у менеджера транспортної компанії.

Самовивіз здійснюється за попередньою домовленістю і лише у будні дні.

Також необхідно враховувати, що все опалювальне обладнання має перевозитися строго у вертикальному стані. Класти їх на бік або нахиляти забороняється. Ми не рекомендуємо перевезення габаритного товару легковим автомобілем. Печі-каміни і камінні топки стоять на дерев’яному піддоні і зазвичай у дерев’яному латанні, облицювання в дерев’яних ящиках і так само на піддоні. Вся габаритна продукція завантажується на складі за допомогою навантажувача.

Якщо Ви хочете зробити Монтаж каміна, печі, топки або димаря, ви можете замовити виїзд на огляд інженера для консультації за місцем встановлення та проведення необхідних вимірів. Послуга платна, становить 1000 до 10 км МКАД, 1500 до 50 км від МКАД, 2000 до 100 км від МКАДта 2500 понад 100 км від МКАД. За погодженням розрахунків на монтаж, сума за виїзд повертається шляхом зменшення вартості проведених робіт. Доставку необхідного матеріалу для монтажу та опалювального обладнання ми здійснюємо у день початку робіт. Монтаж здійснює зазвичай бригада яка здійснювала попередні виміри.

Увага: на деякі наші товари ми надаємо безкоштовну доставку. Уточнюйте у менеджерів.

Монтаж від 15000 ₽. таких цін ніде немає! Термін встановлення каміна 1-2 дні в залежності від складності робіт.

 • монтаж димоходу 15 000 ₽
 • ізоляція стін від 1 000₽
 • прохід перекриття з ізоляцією: дерево 3 000 ₽, бетон, цегла 5 000 ₽
 • прохід покрівлі від 4000₽
 • збирання короба за один поверх від 10 000₽
 • встановлення облицювання або порталу 15 000₽
 • підготовка основи від 3 000₽
 • інші роботи обговорюються окремо

Монтажна організація встановить камін, ізолює задню стінку, підключить, проведе та закріпить димохід, пройде та ізолює всі перекриття та покрівлю в будинку! Також встановлює обшивку, збирає коробки як для облицювання, так і для порталу, так і для вогню, кріплення грилів, стін вогню цегли та суперзолу, стек плитки до підлоги та декоративна плитка на стіні. Ви завжди можете замовити додаткові види робіт. Монтажники виконують усі роботи з правил пожежної безпеки. Монтажна організація на всі види робіт дає гарантію 1 рік!

Все дуже просто, Вам потрібно набрати номер 7 (499) 390-72-08 або написати нам на пошту info@mos-camin.jw.org uk Також Ви можете просто залишити повідомлення, монтажна організація зв’яжеться з вами протягом найближчого часу. Ви можете замовити виїзд на огляд інженера для консультації за місцем встановлення та проведення необхідних вимірів. Послуга платна, складає:

READ  Як мити скляний камін з сажі

За погодженням розрахунків на монтаж, сума за виїзд повертається шляхом зменшення вартості проведених робіт. Доставку необхідного матеріалу для монтажу та опалювального обладнання ми здійснюємо у день початку робіт. Монтаж здійснює зазвичай бригада, яка здійснювала попередні виміри. Вам не доведеться самим розраховувати кошторис, їхати за матеріалами, та переплачувати за них. Ціни після підписання кошторису не змінюються.

Пам’ятайте, довіривши установку професіоналу, можна жити та спати в будинку спокійно!

Піч-камін БАВАРІЯ ПРИЗМАТИК пристінно кутовий

Здійснюється протягом 1-3 робочих днів за наявності товару на складі.

 • Для замовлень від 39000 (крім акційних). 500;
 • Для замовлень від 20000 до 39000 999;
 • Для замовлень до 20000. 1490

Плюс вартість міського платного паркування, де немає іншої можливості припаркуватися.

 • Для замовлень дорожче 39000. (крім акційних). БЕЗКОШТОВНО;
 • Для замовлень від 20000 до 39000. 800;
 • Для замовлень до 20000. 1490

Плюс вартість міського платного паркування, де немає іншої можливості припаркуватися.

 • По буднях 990 39/км від МКАД;
 • У вихідні та святкові дні 1690. плюс 45/км. від МКАД;
 • Для замовлень далі 100 км. від МКАД 1250 р 39 /км. Або розраховується індивідуально.

У вартість доставки не входить розвантаження. Якщо потрібна допомога при розвантаженні попередьте менеджера.

Увага! Замовник зобов’язується забезпечити вивантаження товару власними силами. Дата доставки за погодженням з менеджером.

Самовивіз здійснюється безкоштовно за адресою: МО, г. Митіщі, вул. Комуністична, буд. 25 “Г”, Торгово-будівельний комплекс “ТРАКТ-ТЕРМІНАЛ”, корпус “Т”, офіс Т6. А18

Час роботи складу: Пн-Пт: з 9:00 до 19:00.

Доставка по Росії здійснюється транспортними компаніями:

Печь камин Бавария призматик пристенно-угловой. печной тест-драйв. Сокращенная версия.

Якщо ви хочете здійснити доставку іншою транспортною компанією, уточнюйте вартість доставки до обраної Вами транспортної компанії у наших менеджерів, або завжди можна замовити самовивіз транспортною компанією з нашого складу, вартість цієї послуги уточнюйте у вибраній вами транспортній компанії.

.

При замовленні на суму понад 50000 доставка до ТК здійснюється безкоштовно. Далі вартість доставки товару до місця отримання вантажу розраховується за внутрішніми тарифами транспортної компанії та оплачується окремо при отриманні товару. Термін поставки товару до терміналу транспортної компанії 1-5 робочих днів з моменту отримання 100% оплати за товар. Термін постачання від транспортної компанії до місця отримання товару прохання уточнювати у менеджерів транспортної компанії.

Ціни, вказані на сайті, є остаточними і не вимагають доплат за стандартних умов постачання. Усі податки включені у вартість товару.

Увага! Для кожного окремого замовлення можливий лише один спосіб оплати на ваш вибір. Оплата замовлення частинами різними способами неможлива.

Переваги компанії

Завдяки власному виробництву гарантується міцність, довговічність виробів, відсутність шлюбу. Майстри займаються розробкою нових проектів з урахуванням тенденцій та інноваційних способів виробництва, що забезпечують тривалий термін експлуатації камінних топок.

Каміни підтримують тепло в кімнатах навіть у сильні морози. Дверцята герметичні, облицювання входить в комплект, а чистоту скляних елементів підтримує опція очищення. Купити камін можна з режимом тління дров протягом 6 і більше годин.

Характеристики товару
Висота (мм) 1000
Ширина (мм) 638
Глибина (мм) 527
Потужність, кВт) 16
Вага, кг) 112
Діаметр димоходу (мм) 150
ККД (%) 80
Об’єм приміщення (м3) 240
Вихід димоходу Зверху
Матеріал топки Сталь
Країна виробництва Росія
Гарантія 3 роки

Пекти камін баварія призматик пристінно кутовий

Наші основні замовники: Московська область(МО), Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Нижній Новгород, Красноярськ, Омськ, Самара, Крим, Ростов-на-Дону, Волгоград, Уфа, Перм, Воронеж, Казань, Новосибірськ, Челябінськ, Якутськ, Сургут. Архангельськ, Краснодар, Астрахань, Володимир, Іжевськ, Улан-Уде, Саранськ, Іркутськ, Оренбург, Мурманськ, Пенза, Рязань, Пенза, Тула, Владивосток, Уссурійськ, Петропавловськ-Камчатський. 2022 KaminDom.jw.org uk Недорогий інтернет-магазин камінів та печей для приватного будинку та дачі. У нас Ви можете купити опалювальні системи, Спб з доставкою по Україні недорого.

Сплатити покупку можна такими способами:

1. Оплата готівкою кур’єру при доставці або в пункті самовивезення (тільки для мешканців Москви та Підмосков’я).
2. Безготівковий банківський переказ на розрахунковий рахунок ІП за попередньо виставленим рахунком.
3. Оплата банківською карткою із сайту. Перед оплатою заздалегідь уточніть інформацію у менеджера.
4. Переказ на банківську картку. Ви можете сплатити або через інтернет-банк переказом на нашу картку (Сбербанк) або в будь-якому відділенні банку.

Якщо Ви обрали плату готівкою кур’єру або банківською картою при доставці товару, то розплатитися за покупку Ви зможете безпосередньо з кур’єром нашого магазину в момент доставки замовлення. Оплата приймається лише у російських рублях при доставці товару та передачі всіх необхідних документів. Цей спосіб оплати можливий лише для фізичних осіб.

READ  Як зробити фальшивий камін вдома

Для фізичних осіб, які проживають поза Московським регіоном та одержують товар через транспортну компанію та для юридичних осіб. Оплата здійснюється в безготівковій формі до рахунку рахунку магазину або банківською карткою. У цьому випадку платіж замовлення здійснюється відповідно до письмового рахунку, який ви можете отримати на адресу електронної пошти.

Оплата рахунку повинна бути здійснена протягом 3 банківських днів. Якщо протягом цього часу ви не надіслали кошти на оплату, це вважається недійсним. Після сплати замовлення обов’язково повідомить нам про факт оплати.

У повідомленні вкажіть: Дата, сума платежу, номер замовлення, f.І.Про. та номер платіжного замовлення.

Печі каміни Баварія Присматік Вонден

Наші головні клієнти: Московська область (Мо), Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Нижній Новгород, Красноярськ, Омськ, Самара, Крим, Ростов-на-Дону, Волгоград, Уфа, Пермь, Воронеж, Казань, Новосибірськ, Челябінськ, Якутськ, Сургут. Архангельськ, Краснодар, Астрахань, Володимир, Іжевськ, Улан-Удэ, Саранськ, Іркутськ, Оренбург, Мурманськ, Пенза, Рязань, Пенза, Тула, Владивосток, Уссурійськ, Петропавловськ-Камчатський. 2022 KaminDom.jw.org uk Недорогий інтернет-магазин камінів та печей для приватного будинку та дачі. У нас Ви можете купити опалювальні системи, Спб з доставкою по Україні недорого.

Сплатити покупку можна такими способами:

1. Оплата готівкою кур’єру при доставці або в пункті самовивезення (тільки для мешканців Москви та Підмосков’я).
2. Безготівковий банківський переказ на розрахунковий рахунок ІП за попередньо виставленим рахунком.
3. Оплата банківською карткою із сайту. Перед оплатою заздалегідь уточніть інформацію у менеджера.
4. Переказ на банківську картку. Ви можете сплатити або через інтернет-банк переказом на нашу картку (Сбербанк) або в будь-якому відділенні банку.

Печь камин Бавария призматик пристенно-угловой. печной тест-драйв. Сокращенная версия.

Якщо Ви обрали плату готівкою кур’єру або банківською картою при доставці товару, то розплатитися за покупку Ви зможете безпосередньо з кур’єром нашого магазину в момент доставки замовлення. Оплата приймається лише у російських рублях при доставці товару та передачі всіх необхідних документів. Цей спосіб оплати можливий лише для окремих осіб.

Для фізичних осіб, які проживають за межами Московської області і отримання товарів через транспортну компанію та юридичні особи. Оплата здійснюється в безготівковій формі до рахунку рахунку магазину або банківською карткою. У цьому випадку платіж замовлення здійснюється відповідно до письмового рахунку, який ви можете отримати на адресу електронної пошти.

Оплата рахунку повинна бути здійснена протягом 3 банківських днів. Якщо протягом цього часу ви не надіслали кошти на оплату, це вважається недійсним. Після сплати замовлення обов’язково повідомить нам про факт оплати.

У повідомленні вкажіть: Дата, сума платежу, номер замовлення, f.І.Про. та номер платіжного замовлення.

Екокамін Баварія Присматік

Наші основні замовники: Московська область(МО), Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Нижній Новгород, Красноярськ, Омськ, Самара, Крим, Ростов-на-Дону, Волгоград, Уфа, Перм, Воронеж, Казань, Новосибірськ, Челябінськ, Якутськ, Сургут. Архангельськ, Краснодар, Астрахань, Володимир, Іжевськ, Улан-Уде, Саранськ, Іркутськ, Оренбург, Мурманськ, Пенза, Рязань, Пенза, Тула, Владивосток, Уссурійськ, Петропавловськ-Камчатський. 2022 Каміндум.Ru недорогий інтернет-магазин камінів та печей для приватного будинку та котеджів. Ви можете придбати системи опалення, SPB з доставкою в Росії недорого.

Ви можете заплатити за покупку наступними способами:

один. Оплата грошовим кур’єром при доставці або в точці самореанії (тільки для жителів Московської та Московської області).
2. Безгодовий банківський переказ на рахунок ПІ на попередньому рахунку.
3. Оплата банківською карткою з сайту. Перед тим, як сплатити заздалегідь, вкажіть інформацію від менеджера.
4. Банківська картка. Ви можете сплатити через Інтернет-банк, передаючи на нашу картку (Сбербанк), або в будь-якій галузі банку.

Якщо ви вибрали готівку кур’єрам або банківській картці під час доставки товару, ви можете заплатити за покупку безпосередньо з кур’єром нашого магазину під час доставки замовлення. Оплата приймається тільки в російських рублях при доставці товару та передачі всіх необхідних документів. Цей спосіб оплати можливий лише для окремих осіб.

Для фізичних осіб, які проживають за межами Московської області і отримання товарів через транспортну компанію та юридичні особи. Оплата здійснюється в безготівковій формі до рахунку рахунку магазину або банківською карткою. У цьому випадку платіж замовлення здійснюється відповідно до письмового рахунку, який ви можете отримати на адресу електронної пошти.

Оплата рахунку повинна бути здійснена протягом 3 банківських днів. Якщо протягом цього часу ви не надіслали кошти на оплату, це вважається недійсним. Після сплати замовлення обов’язково повідомить нам про факт оплати.

У повідомленні вкажіть: Дата, сума платежу, номер замовлення, f.І.Про. та номер платіжного замовлення.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS