Перевірте клапан для пральної машини, чому потрібно

Що таке зворотний клапан у пральній машині?

Перевірте клапан, або антикислот, є частиною системи зливної води, яка запобігає доступу до води до водопровідної труби з каналізаційних труб. Деталь зазвичай виготовляється з міцного пластику. Він з’єднаний з дренажним шлангом. Це повний набір найсучасніших моделей пральних машин, але іноді він повинен придбати його самостійно. Що таке зворотний клапан і як його монтувати?

Принцип роботи Антишан

Перевірте клапан, що працює під тиском. Коли вода з насоса проходить через нього під високим тиском, він відкривається. Як тільки зупиняється тиск, він закривається, утворюючи герметичне з’єднання, яке не дає воді, щоб вийти. У клапані є різниця висоти між виходом і прийом.

Механізм замикання в антидифоні. це м’яч поліпропілену, який заповнюється повітрям. З зворотним струмом, м’яч прилипає до гумової тонкої мембрани, перекриваючи доступ до води до автомобіля. Чим сильніше зовнішній тиск, тим сильніше м’яч буде натиснути проти мембрани. У тілі клапана є вбудовані ребра, які дозволяють м’яч самостійно чистим. Крім того, може бути перегляд його очищення.

Цей тип клапана потрібний для тих пральних машин, в яких вода зливається відразу в каналізацію. Якщо чековий клапан не включений у пакет, його можна придбати окремо в звичайному магазині.

Перевірте клапан, будь то для встановлення в квартирі?

Класифікація зворотних клапанів

Незважаючи на простоту, не всі анти-сафони однакові. Вони відрізняються залежно від конструкції, зовнішнього вигляду, виробничого матеріалу.

READ  Чому ластик не стирає в ілюстраторі

Правильна машина для підключення стоку. Ефект сифона. Контрольна точка.

клапан, пральної, машини, чому, потрібно

Конструктивні відмінності

Антисхідний клапан може бути циліндричною формою, як прямий і вигнутий; представляють цілий дизайн або бути секційним. У випадку цілісного дизайну, коли несправність доведеться змінити весь пристрій. З цієї сторони кращий клапан, розділений на сегменти, є кращим, оскільки при розладі, його можна розібрати і замінити відтоком. Це особливо важливо, якщо вода жорстка.

Поділіться сливи з клапаном і за методом кріплення:

Ріжучі запобіжні клапани використовуються, коли шланг вставляється безпосередньо в каналізацію на сопло нижче рівня 40 см.

Теплий встановлений, якщо відстань від пральної машини до місця, де встановлено клапан, дуже малий. Вони дорожчі, але мають більш презентований вигляд, виглядають красиво.

Матеріали виготовлення

Антифіфони виготовляються з різних температурних матеріалів до 90 градусів:

  • Термостійкий пластик. найпростіший варіант, продукти від нього недорогі;
  • хром. Такі пристрої дорожчі, але також виглядають респектабельно, служать довше. Найчастіше з такого матеріалу виготовляються з настінних клапанів;
  • Латунний нікель покритий. Також виглядають благородний і коштує більше пластику. Має сенс встановлювати у видатних місцях.

Які плюси?

Якщо вже було встановлено, що пральна машина підключена до каналізації неправильно, то тут немає питань. Необхідно вирішити проблему, іноді дуже актуальну.

Але існують різні ситуації, коли рекомендовані способи підключення каналізаційного шлангу до стічних вод просто не реалізуються. І використовуйте альтернативний спосіб. фіксуючи шланг на краю ванни, раковини або унітазу за допомогою власника. я не хочу. Саме в цьому випадку використання чекового клапана стає ідеальним варіантом.

Приклад: конструкція “каналізаційного каналізаційного трубопроводу” з дренажним шлангом “з полегшенням можна розмістити у ванній кімнаті. Після цього він залишається лише для встановлення спеціального екрана. Це рішення має один суттєвий мінус. Якщо ви повинні змінити зворотний клапан, доступ до нього може бути складним. Цей параметр рекомендується уникнути.

Установка

Встановлення чекового клапана. завдання не складно, цілком можливо впоратися з нею незалежно, не вдаючись до допомоги сантехніки майстра. Повна інформація про встановлення Ви можете отримати з інструкцій для пристрою, який потрібно прочитати, ми дамо лише короткі рекомендації.

READ  Як зробити циркулярку з двигуна пральної машини

Антидифони різні, але більшість з них мають форму трубки з двома отворами. Один кінець пристрою повинен бути підключений до каналізації (загвинчуючи його у випуск або збентеження в трубу), а інший. з’єднатися з дренажним шлангом пральної машини. Для того, щоб усунути витоки, лікуйте всі сполуки з силіконовим герметиком для сантехніки.

Процес встановлення клапана ви можете побачити в наступному відео.

клапан, пральної, машини, чому, потрібно

Які виробники краще

Перевіряти клапани для пральних машин можна придбати у будь-якому сільськогосподарському магазині. Різноманітність виробників та зміна цін досить широкі. Так що пристрій працював довгий час при покупці краще віддавати перевагу перевіреним постачальникам. У таблиці представлені найпоширеніші пристрої відомих брендів.

Виробник Тип Характеристики
Alcaplast, Чехія APS2 Пластик, ? 32 мм, для будь-яких шлангів, невизначений
Siroflex, Італія 012677 Керлінг, Весна.
Мерлоні, Італія 95101800 Врізний, пластик
Mcalpine, Шотландія WMV-32WH Пластик, ? 19-2532, докладно
Ani plast P-12 / M500 / APS2 Міні-телефон (стіна)

Встановіть або ніякий сифон з зворотним клапаном кожен вирішує кожен. Але слід пам’ятати, що без нього неможливо організувати. Якість промивання зменшується, час миття, споживання води та електрика збільшується. Недорогий пристрій, який легко встановити навіть без залучення фахівців, допоможе уникнути цих проблем.

Коли вам потрібен пральний клапан для пральної машини

Почнемо, ми пропонуємо вам розглянути так званий сифонний ефект. Це відбувається у випадках, коли вода повертається з каналізації до пральної машини. Або вода зливається в каналізацію під час миття.

Як визначити проблему ефекту сифона:

Так що вам не потрібен чековий клапан, щоб злити воду з пральної машини, коли вона встановлена, ви повинні враховувати висоту шлангу для зливу з машини. Як правило, в інструкціях, що застосовуються до пральних машин, вказується мінімальна висота.

READ  Поверніть пральну машину протягом 14 днів

Якщо просто не існує можливості встановити цей метод стіка, ви повинні зв’язатися з зворотним клапаном для зливання. Ну, або у випадках, коли шланг для зливу води з пральних машин був встановлений на неправильній висоті.

Монтаж та альтернативні пристрої

Фактично, антикислотна є трубкою складного дизайну, кінці якої відрізняються діаметром. Один кінець потрапляє в дренаж або приєднується до сифона, а інша пов’язана з водовідведенням за допомогою шлангу. Всі суглоби системи повинні бути запечатані, а періодично перевіряють витоку.

Пральна машина. Злийте через зворотний клапан. Ліквідація ефекту сифона

Варто зазначити, що придбання та встановлення анти-Сіфона не завжди коштують витрачені кошти. На думку фахівців, придбання цього клапана є актуальним у двох випадках.

    до зливу безпосередньо через нездатність піднімати його трохи. Потрібно покласти клапан, якщо труба занадто низька.

  • Ви повинні були підключити шланг водовідвідної системи з сифоном оболонки. Якщо шланг системи дренажу має стандартну конфігурацію та встановлюється відповідно до всіх правил, придбання антифіфону не має сенсу.
клапан, пральної, машини, чому, потрібно

Антикислот, безсумнівно, полегшить життя, якщо ви часто зустрічаєте відшкодування брудної води. Клапан, призначений для захисту стоку пральної машини, може бути встановлений незалежно, але це не означає зробити це лише у випадку. Обережно вивчайте всю систему зливу перед покупкою клапана зворотного типу та вирішити, чи потрібно вам.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS