Підготовка до лазерного видалення волосся в зоні бікіні

Table of Contents

Як підготуватися до лазерного видалення волосся

Лазерне видалення волосся є найсучаснішим і одним з найбільш ефективних способів зменшення росту небажаного волосся на обличчі та тілі. Завдяки сучасним технологіям процедуру проходить безболісно. Клієнт може відчувати себе незначним поколюванням і теплим. Для досягнення максимального результату необхідно дотримуватися рекомендацій щодо навчання шкіри до процедури та його відновлення після. У La Chance Clinics, фахівці використовують діодний лазер. Одна з його переваг. наявність сапфірового наконечника на машині. Це ефективно охолоджує шкіру, яка допомагає уникати неприємних відчуттів, запобігти можливості горіння та процедури максимально безпечною. Це також допомагає зменшити кількість процедур у порівнянні з іншими видами лазерів.

підготовка, лазерного, видалення, волосся

Як лазерне знімання волосся глибокого бікіні: все про процедуру

Останнім часом, все більше і більше дівчат (і чоловіків!) Дайте перевагу процедурі лазерної епіляції. Дійсно, сьогодні це одна з найбільш безболісних та ефективних процедур позбутися від небажаного волосся на тілі.

І якщо гоління або воскова депіляція більш-менш прийнятна для видалення волосся на руках або ногах, де шкіра менша і не виникає проблем вростань волосся, потім для інтимних зон, ідеальний варіант. це ще лазерне видалення волосся.

Депіляція або епіляція?

Давайте подивимося на умови. Депіляція впливає на видиму частину волосся і частково на фолікул, має короткочасний ефект. Воскова депіляція, Шугарінг, гоління. відносяться до таких процедур.

Епіляція. це видалення волосся, використовуючи спеціальні пристрої, які діють безпосередньо на основній частині волосся, повністю руйнуючи його. Слід зазначити, що припинення життєвої активності волосяного фолікула жодним чином не впливає на здоров’я вашого тіла.

Різні види епіляції включають в себе електронну, фотоепіляцію, елоспіляцію (комбінований метод, включаючи фото та електроенергію) та лазерне видалення волосся, які будуть розглянуті нижче.

Лазерна епіляція бікіні

Багато хто з нас вже так звикли до щомісячного візиту до косметолога для утримання воскової депіляції, яка сприймає її, як щось належне, як похід до манікюру.

Але все, що було доведено і досвідченим, був ваш косметолог, воскова депіляція завжди є своєрідною рулеткою. Залежно від дня менструального циклу або циклу росту волосся, ви можете отримати ідеально гладку зону бікіні, або через пару днів, щоб подивитися її, тоді там виросли волоски, які воском не вдалося захопити.

Для досягнення гладкої шкіри в зоні бікіні, гоління практично неможливо: роздратування та управлінське волосся буде вашими практично постійними супутниками.

Але що, якщо ми скажемо, що існує доведена, сучасна та надійна альтернатива, яка усуне непотрібне волосся в інтимній зоні ретельно і майже назавжди?

Необхідний невеликий відсоток клієнтів, щоб пройти 1-2 коригувальні процедури через кілька років.

Лазерне видалення волосся в зоні бікіні. гарантія ідеально гладка шкіра, свіжість, і буде відвертий, 100 відсотків впевненості в собі!

Підготовка до лазерної епіляції бікіні

Незважаючи на те, що процес лазерного епіляції абсолютно безпечно, щоб отримати результат, який ви очікуєте дотримання деяких простих умов. Більше про те, як підготуватися до процедури, розповімо наш косметолог під час консультації. Загальні правила полягають у наступному:

 • За 2 тижні до запланованої процедури виключає сонячні ванни або солярій.
 • За 2 тижні до процедури не приймати антибіотики групи тетрацикліну.
 • За 3 дні до сеансу епіляції відмовитися у використанні спиртових коштів у інтимній зоні.
 • На день до епіляції видалити волосся в зоні бікіні з бритвою.

Як лазерна епіляція зони бікіні?

Після консультації та збору анамнезу ви можете комфортно потрапити на диван, обов’язково носити сонцезахисні окуляри. При необхідності косметолог оброблятиме площу інтимної зони з особливим анестетичним кремом.

“Глибокий бікіні” включає в себе лобку, зону губної губи та зони взаємоз’єднання.

З новим поколінням лазерного Lumenis Lightsheer бажання, косметолог починає обробляти інтимні зони. Лазер реагує на пігментний меланін, що міститься в волоссі та лука, нагрівається і руйнує його. У той же час система охолодження заспокоює шкіру, що робить процедуру як безболісно і комфортно, наскільки це можливо.

Процес лазерної епіляції глибокий бікіні зазвичай займає 30-40 хвилин.

Як піклуватися про шкіру після процедури?

Після лазерної епіляції вам доведеться дотримуватися наступних правил:

 • З появою почервоніння, обробляйте лобку та поле сексуальних губ з заспокійливим кремом, який порекомендує вам косметолога.
 • Протягом 3 днів відмовитися від прийняття ванни, відвідування сауни, плавання в басейні та ще більш відкритим водосховищем.
 • Протягом 3 днів утримайтеся від відвідування тренажерного залу.
 • Протягом 14 днів не засмагає ні на пляжі, ні в солярії.

Заповнюючи ці прості рецепти, після кількох сеансів ви станете власником досконалої гладкої, шовкової шкіри.

Як показує практика, результат помітний після першої процедури лазерної епіляції, а 99% волосся видаляються після 6 сеансів. Залежно від особливостей вашого тіла, вам знадобиться 6-10 процедур, які відбудеться з великим інтервалом.

Практика видалення небажаного волосся від видимих ​​ділянок жіночого тіла далека від сто років і повертається (готуйтеся до здивування!) до IV століття до н.е. І якщо сучасники Клеопатри повинні були бути збентежені: волоски були вилучені за допомогою нитки, процедура була дуже болючою, і вона повинна була регулярно повторити, то нам пощастило, щоб нам було достатньо пощастило!

READ  Віск у касетах для депіляції Як використовувати

Нерозумно не використовувати плоди технічного прогресу, особливо з вас, і ваша ідеально гладка та оксамитова шкіра частково поділяє лише кілька сеансів лазерного видалення волосся!

Переваги видалення волосся діодним лазером

Продуктивність, кількість сеансів та скільки, як наслідок, буде коштувати лазерне видалення волосся та загальний бікіні, безпосередньо залежить від обладнання, на якому виконується процедура. Серед усіх сортів лазерів, які в даний час застосовуються, професійні діодні лазери вважаються найкращими справами;.

Наша клініка косметології представляє одного з світових лідерів. Діодний лазер Palomarvectus, розроблений та виготовлений у США, що тримає цинею. Фахівці по всьому світу виділяють цей пристрій у сім’ї останніх діодних лазерів як найпотужніших, ефективних і безпечних. Palomarvectus має ряд унікальних переваг, що робить його ідеальним інструментом для глибокої епіляції бікіні. І тому.

Для того, щоб процедури, що видаляються лазерними видами, були досягнуті не більше 68 сеансів, необхідно:

 • З одного боку, висока потужність лазера, оскільки волосяні фолікули досить глибоко ковзають шкірні структури. Через наявність двох контурів діодів на паломарвекту та випромінювальної потужності 3000 Вт, повне видалення рослинності гарантується на меншу кількість сеансів.
 • З іншого боку, лазерні епіляційні сесії повинні бути повністю безпечними для шкіри таких ніжних місць, як інтимні зони. І в цьому аспекті лазерний апарат Палмарвект не має рівного на ринку естетичної медицини. Лазерні роботи в діапазоні інфрачервоних довжин хвиль 810 нм. Це означає, що лазерний промінь, абсолютно, не впливає на поверхневі шари шкіри, негайно суворо впливає лише на пігментна меланіну всередині волосяного фолікула, термічно нагріваючи його та структуру навколо, тим самим руйнуючи корінь волосся безпосередньо. Такі технічні характеристики забезпечують:
 • Можливість лазерного видалення волосся в будь-який час року без слідів на шкірі.
 • Успішне видалення волосся будь-якого кольору та типу (крім сірого), навіть найяскравіших і тонких.
 • Сумісність з будь-яким типом шкіри та ефективності як у світлі, так і в засмаглі, так і на дуже темній шкірі.
 • З третьої сторони Palomarvectus ідеально підходить для епіляції глибокого бікіні, оскільки вона оснащена оптикою різних розмірів, що передбачає мінливість використання в залежності від зони обробки. У цьому випадку невелика лінза зручно видалена, щоб видалити волосся у будь-яких важкодоступних місцях інтимної зони у всіх складах і вигинах.

Процедура епіляції з лазером у нашій клініці здійснюється лише сертифікованими лікарями. Високоякісне обладнання, досвідчені фахівці та індивідуальний підхід до клієнта дозволяють виконувати процедуру якомога швидше, ефективно та комфортно для наших пацієнтів.

Важливі факти про глибоку бікіні діодну лазерну епіляцію

 • Тривалість процедури епіляції відповідно до глибокого протоколу бікіні не перевищує більше 20 хвилин, тривалість переробки сесії загальної зони бікіні триває 30 хвилин.
 • Для одного сеансу зніміть всі волосся в інтимних зонах неможливо, оскільки лазер впливає лише на волосяні фолікули, які знаходяться на стадії тіла. Стадія активної висоти. У зоні бікіні в цій фазі одночасно становить близько 15% маси всіх волосся. Тому 6-8 сеансів у жінок потрібно повністю відійти від волосся та близько 10 процедур видалення рослинності в області паху у чоловіків. Скільки конкретно, процедури лазерної епіляції глибокої бікіні потребують, залежить від індивідуальних характеристик структури волосся та швидкості їх зростання. Інтервал між сеансами становить 30-60 днів. Тривалість інтервалів збільшується після кожної процедури.
 • Після лазерного експозиції волосся з зруйнованим коренем не падає негайно, але лише 5-7 днів, оскільки жирово-пошкоджене лазерне волосся на цибулинах відбувається поступово.
 • Після курсу лазерного видалення волосся шкіра залишається гладкою дуже довгою (від 1 року до 5-7 років, залежно від характеристик тіла та рівня гормонального фону). Після цього волосся знову може почати рости в деяких областях шкіри інтимних зон, оскільки волосяні фолікули мають властивість відновити. Однак, рясні волоски набагато м’якше і тонше, а для корекції глибокої бікіні зони потребує не більше 1-2 сеансів на рік.
 • У глибокій зоні бікіні шкіра дуже чутлива, тонка і ніжна, тому в деяких випадках фахівця обробляє сайт експозиції з спеціальним кремом з анестетичним ефектом. Одночасне використання анестетичного крему та системи охолодження, побудована в лазер, зробить безболісну процедуру.
 • Епіляція діодного лазера повністю і постійно усуває врослі волосся.

Як підготуватися до процедури

Дотримання кількох важливих правил підготовки до лазерної епіляції в глибокій зоні бікіні гарантує високий результат та ефективність процедури.

 • За 10 днів до процедури не можна засмагати засмагати сонце і в солярії, оскільки шкіра свіжо-стержня є дуже чутливою, а лазерне видалення волосся у цьому випадку буде надзвичайно болючим;
 • У день процедури або за 1 день до цього, волосся в зоні бікіні повинна бути сформована. Довжина волосся в зоні обробки не повинна перевищувати 1-2 мм. З коренем, волосся не може витягнути. Після видалення волосся з коренем, обробка лазерної обробки повинна бути відкладена протягом 3-4 тижнів;
 • При наявності періодичних генітальних герпесу або молочниці, проконсультуйтеся з лікарем та попередньо напоєм противірусних препаратів.

Після впливу лазера

 • Додаткова догляд за шкірою в зоні лазера не вимагається;
 • утримуватися від відвідування солярію або прямих сонячних променів на шкірі протягом 10 днів, щоб UFR не стимулює відновлення волосся, пошкоджених волосяних фолікулів;
 • Не візьміть гарячу ванну, не відвідуйте ванну та сауну протягом 3-5 днів після епіляції, щоб не активувати кровообіг у зоні лука, а не зупинити процес їх смерті;
 • При проведенні курсу лазерного видалення волосся, волосся в області інтимних зон можна тільки вистрілити.

Хто показує епіляцію глибокого бікіні лазера

Процедура однаково діє як для жінок, так і для чоловіків, так і для чоловіків, і рекомендується у наступних випадках:

 • з швидким і рясним ростом волосся в зоні бікіні;
 • з хворобливими відчуттями та роздратуванням з іншими способами видалення волосся;
 • тенденція до шурчим волосся;
 • з підвищеним потовиділенням інтимних зон;
 • Відповідно до естетичних міркувань.

Протипоказання

 • Інвалідність цілісності шкіри (подряпини, зчеплення)
 • Період вагітності та лактації;
 • важкий діабет, епілепсія;
 • Свіжий загар;
 • Гострі запальні захворювання малих таз і венеричних захворювань;
 • наявність встановленого кардіостимулятора;
 • онкологічне захворювання;
 • Щомісячний період для жінок.

Лазерна епіляція бікіні з Lumenis Light Sheer Duet Laser

У нашому центрі лазерний HES є американський діодний лазерний Lumenis Light Sheer Duet et (США), який вже давно визнаний золотим стандартом у епіляції!

READ  Чому не можна витягнути волосся після лазерного видалення волосся

Lumenis Light Sheer Duet et (США). це діодний лазер останнього покоління, це найефективніший, безпечний, ефективний і безболісний. Тільки він здатний видалити волосся на всіх 4 фототипах, а також на засмаглі шкіри!

Лазерна епіляція зони бікіні в центрі Києва з лазерного здоров’я. це унікальна техніка для жінок, які мріють позбутися небажаної рослинності в інтимній області. Метод заснований на радикальному видаленню волосся, з повним пошкодженням фолікулів.

Віск, Шугарінг, гоління довгий час переміщено на тлі. На додаток до подразнення дерми та вростання волосся, вони не приносять представника слабкого поверху останнього результату, а також ці процедури постраждали. Ті жінки, які вдаються до вищезгаданих методів косметології, знають, що ефект триває від 3 до 14 днів.

Ефективність лазерної епіляції зони бікіні можна побачити після першого сеансу. Природно, щоб дати шкіру бажану гладкість одного візиту не вистачить. Спеціаліст, індивідуально вибирає кількість сеансів для пацієнта, виходячи з типу його ріжучого елемента.

Переваги лазерної епіляції лазерної бікіні в Києві в центрі лазерного здоров’я

Лазерний типовий модерн сучасного та найбільш ніжного методу ураження волосяних фолікулів у лобковій зоні. Серед основних переваг слід відзначити:

 • Немає дискомфорту;
 • абсолютна безпека;
 • збереження результату, отриманого протягом тривалого часу;
 • поліпшення стану дерми;
 • Відсутність свербіння та роздратування;
 • ідеальна гладкість шкіри;
 • Підходить для чутливої ​​шкіри;
 • Навіть врослі волосся видаляються;
 • гіпоалергенний метод;
 • Доступна вартість.

Технологія видалення волосся Навіть у позашляховій зоні бікіні для багатьох слабких представників підлоги стала шліфувальною палицею, завдяки якій ви не можете турбуватися про статус лобкової зони, секс-губ. Легко зробити зустріч, і вже залежно днями, ви станете власником гладкої шкіри.

Підготовка до лазерної епіляції бікіні та глибокого бікіні

Ефективність лазерної епіляції процедури глибокого бікіні залежить від самого пацієнта. Він повинен грамотно готуватися до цієї процедури.

Виконання класичного та глибокого бікіні в центрі косметології “Видалити” вже давно є звичайною процедурою. Фахівці клініки роблять все необхідне для того, щоб клієнт отримав найкращий результат: визначити фототипку та інші параметри шкіри, вибирайте відповідний лазер та налаштування. Багато чого залежить від самого пацієнта. Він повинен грамотно підготуватися до процедури. Давайте зупинимося, як підготуватися до лазерної епіляції бікіні, і в той же час поділитися Lifehaki, який допоможе зробити процедуру набагато більш комфортним.

Загальні рекомендації

Видалення волосся з лазером в інтимних зонах є популярною процедурою для чоловіків, так і для жінок. Тут ми представляємо загальні правила для підготовки, яку вам потрібно дотримуватися будь-якої особи незалежно від статі. Отже, це те, що вам потрібно до лазерної епіляції бікіні:

 • Розглянемо можливі протипоказання. Під час консультації повідомити лікаря про всі наявні захворювання. Не намагайтеся приховати інформацію, побоюючись, що лікар відмовляється виконувати лазерне видалення волосся. Можливо, що процедура може бути використана після необхідного лікування основного захворювання та стабілізації стану пацієнта.
 • Проведення перегляду прийнятих наркотиків. Інтересів. це ліки, що підвищують фоточутливість тканин. Приклади можуть служити ретиноїдами, що дерматолог призначає пацієнтів з сильним ступенем вугрів. Якщо ви не знаєте, як ваші засоби впливають на чутливість шкіри до світла, покажіть список ліків до косметолога.
 • Обмеження перебування на сонці. Оранована та темна шкіра більше не протипоказань для лазерних процедур на сучасних лазерних установках. Виняток. це свіжий загар, коли шкіра була просто нещодавно пройшла ультрафіолету. Якщо ви не даєте тканину, щоб відновитись, лазерна експозиція може викликати виражену почервоніння та пілінг.
 • Волосся. Підготовка до лазерної епіляції бікіні передбачає, що волосся буде принижена приблизно за день, перш ніж відвідувати клініку. Ви не повинні робити це заздалегідь, оскільки волосся “коноплі” дратує шкіру і поглинає значну частину лазерного імпульсу, який можна було б витратити на руйнування волосяного фолікула. Не рекомендується зробити це і негайно до процедури, оскільки свіжі скорочення та подряпини можуть значно ускладнити процедуру лазерної лазерної.

Свіжий Тан може запобігти, навіть якщо необхідно підготуватися до глибокої бікіні лазерної епіляції. Зона росту волосся в промежині не завжди збігається з територією, яка закривається з ультрафіолету купальника, а не той факт, що лікар не повинен “піти” лазером до тих областей шкіри, які ще не відновилися після інтенсивного сонячна інсоляція.

Що робити перед лазерною епіляцією бікіні до тих, хто видаляє небажану рослинність з воском або цукровою пастою? Волосся в зоні передбачуваного лазерного експозиції доведеться відбити, відмовляючись від депіляції на користь використання звичайного бритви. Це може зайняти місяць, або навіть два. Однак краще зазнати незручностей під час підготовчого періоду, ніж отримати незадовільний результат епіляції.

Лазер впливає лише на ті фолікули, які знаходяться на етапі росту. Якщо ви попередньо вирвите волосся з коренем, то легкий імпульс просто не буде точкою застосування, а марно буде витрачено в бачення, щоб відвідати центр косметології.

Підготовка до лазерної епіляції глибокого бікіні у жінок

Різні ділянки промежини відрізняються різними чутливістю заради. Більш глибше, нервові закінчення до подразників однієї сили реагують з більшою інтенсивністю. Що стосується лазерного видалення волосся, виявляється, що класичний бікіні більш комфортно, ніж глибокий. Чоловіки повинні просто взяти цей факт. У жінок існує можливість використовувати особливості своєї фізіології для власних цілей і на стадії підготовки до процедури лазерної епіляції, щоб вибрати дні циклу, коли чутливість до болю мінімальна. Як це зробити правильно?

Лазерна епіляція зони бікіні: відгуки. Як підготувати? Боляче? Діодний лазер для епіляції.

У перші дні менструального циклу жінка має найвищий поріг болю, стабільний настрій, емоційна сфера є найбільш гармонізованою. Ці дні краще підходять для зручної процедури. Якщо ви плануєте запланувати візит до клініки протягом декількох днів безпосередньо перед початком менструації, то навіть невеликий вплив може стати просто нестерпним. Це особливо помітно під час першого процедуру видалення волосся, коли в шкірі є багато волосяних фолікулів, а волосся стрижні товсті і добре пігментовані.

Як підготуватися до лазерної епіляції глибокого бікіні?

Загальні рекомендації щодо підготовки Ось такі ж, як і для класичного бікіні. Але крадіжка волосся потрібна на набагато більшій області. Дуже часто виявляється, що “глибина” глибокої бікіні набагато більше, ніж клієнт вважає. Небажана рослинність під час процедури видаляється не тільки з статевими органами, а й з району навколо ануса, з “базою” сідниць та складок між ними. Тільки в цьому випадку можна отримати задовільний косметичний ефект.

READ  Спліт системи Centek CT 65A09 Огляд

Тут ми розглянули алгоритм дій, загальний для всіх. Під час консультації фахівця клініка може зробити рекомендації щодо підготовки до лазерної епіляції бікіні, беручи до уваги індивідуальні характеристики людини та лазерного апарату, який буде використовуватися для видалення волосся. Не дивно, що це не варто. Також на ресепшені зможе з’ясувати кількість сеансів та їх вартість завершення вилучення рослинності. Якщо ви хочете проконсультуватися з здоров’ям цієї процедури, не хвилюйтеся. Видалити клінічні лікарі, спеціально підготовлені статтю про відсутність шкоди епіляції бікіні та інтимних місць.

Підготовка з низьким болем

Наступні дії допоможуть зменшити неприємні відчуття:

 • Обговорити з відбором косметолога анестезу місцевого призначення. Це нормальна практика!
 • Зосередьтеся на менструальному циклі. Не виконуйте лазерне видалення волосся під час менструації, протягом цього періоду поріг болю зменшується, чутливість, почервоніння збільшується, подразнення спостерігається довше, ніж звичайно. до 24-48 годин (9).
 • Експерти відзначають, що процедура перераховується набагато простіше з гарним настроєм. Налаштуватися до позитивних, відкинути погані думки. Краще передавати виконання, якщо ви засмучені або втомлені після роботи.
 • Прийняти процедуру більше часу. Не поспішайте! Спокійніше, тим краще, шкіра буде реагувати на зміни. Під час видалення волосся, зробіть глибокий вдих, не затягуйте дихання.
 • Протягом дня намагайтеся не пити алкогольні напої, сильний чай або кава. Відмовлятися від куріння. Було доведено, що напої, що містять як частина кофеїну, збільшують чутливість до болю кілька разів.
 • Не тримайте емоції в себе. кажуть фахівець про біль. Спеціаліст виправив інтенсивність впливу.

Як підготувати до лазерного видалення волосся | Що робити до процедури

Як підготуватися до лазерного видалення волосся

Препарати для процедури лазерної епіляції є надзвичайно важливим моментом. Виконавши всі правила, ви захистите шкіру від додаткового теплового навантаження, уникати пігменту, опіків, пілінгу.

Лазерна епіляція зони бікіні. Класичний і глибокий. у чому різниця?

Почніть з консультації фахівця, який ви пройдете процедурою. У цьому випадку нам потрібен більш суворий підхід, ніж підготовка епіляції для епілятора. Ви зможете попросити лікаря всім питанням, в якому ви зацікавлені, говорячи про особливості стану тіла, передаваних захворювань, їх біль, прийом наркотиків.

Можливо, лікар вважає за необхідне задавати питання та ви. У кожному окремому випадку лазерне видалення волосся може пройти по-різному. Хтось може знадобитися анестезія або повинна бути передана до процедури в інший час після розмови з фахівцем.

Але існують дещо ідентичні для всіх необхідних правил підготовки до епіляції:

День, коли процедура призначається, вам потрібно голити, але не застосовувати будь-яку косметологію до шкіри. Якщо це не розправляє це безпосередньо перед сеансом, ви можете голити за кілька годин до цього, але не пізніше через 10 годин.

Якщо препарат для лазерного видалення волосся повністю спостерігається, гладка шкіра без побічних ефектів гарантується. Мільйони людей у ​​всьому світі вже насолоджувалися цим прогресивним видаленням небажаного волосся.

Цікава інформація

У 1980-х роках ХХ століття американські вчені почали розвивати теорію “вибіркового фототермолізу”, т.Е. Виборчий вплив світлового потоку на пігментний меланін. І в середині 1990-х років почався серійний випуск пристроїв для лазерної епіляції.

Інший революційний прорив у полі лазерної епіляції. це пристрій Lumenis LightHereer Desire

І унікальність цього діодного лазера. це його сопло, оснащене найновішим технологією отримання вакуумного посилення. Отже, процедура діодної лазерної епіляції вогню волосся, бажання проходить безболісно і якомога швидше, а також підходить для всіх фототипів шкіри. Технологія Lightsheerive Desire підтверджується багатьма клінічними дослідженнями та визнається найбезпечнішою та потужною системою у видаленні лазерного волосся.

Відповіді на часто задаються питання

⏩ Що не можна зробити перед лазерним видаленням волосся?

Перш за все 2 тижні до процедури не може бути засмагати, як на пляжі, так і в солярії. За 3 дні до сеансу не застосовувати алкогольні косметологічні продукти до шкіри. тонізуючі, лосьйони та т.D. Протягом 2-3 тижнів виключити будь-які види видалення волосся, за винятком гоління, а також припинити приймати тетрациклін групи антибіотиків та лікарських засобів, пов’язаних з флюорохінолонами.

⏩ Чому б не приймати антибіотики під час лазерного видалення волосся?

Антибіотики викликають фотосенсибілізацію шкіри, т.Е. Підвищена чутливість шкіри до легкого, включаючи ультрафіолету. До речі, при прийнятті антибіотиків не рекомендується і загоряє. Якщо ви робите лазерну епіляцію під час прийому антибіотиків на шкірі, може бути горіння.

⏩ Чи можу я пити алкоголь перед лазерним видаленням волосся?

За день до того, як процедура не слід приймати алкогольні напої, оскільки присутність алкоголю в організмі може спричинити болісні відчуття під час лазерної епіляції.

⏩ Яка підготовка до лазерної епіляції глибокого бікіні?

Препарати для лазерної епіляції глибокого бікіні не відрізняються від приготування інших зон. Єдиний момент. якщо ви коли-небудь мали генітальний герпес, за тиждень до процедури та протягом тижня після лазерної епіляції, слід приймати антивірусний препарат.

⏩ Як підготуватися до лазерного видалення волосся верхньої губи?

За 2 тижні до процедури не засмагають, зупиніть прийом тетрацикліну та флюорохінолонових антибіотиків, а не робити Шугарінг, воскова депіляція, не використовуйте крем для депіляції та пінцет. Волосся можуть тільки голити або розрізати ножицями. Протягом 3 днів, щоб зупинити використання алкогольних засобів. У день процедури зніміть волосся, а не застосовувати будь-яку косметологію. Якщо ви схильні до герпетичного висипу, за тиждень до і протягом тижня після процедури слід пройти антивірусний препарат.

⏩ Чому я можу використовувати тільки гоління перед лазерним видаленням волосся?

Будь-яке волосся витягує не тільки видиму частину волосся, але і той, що знаходиться під шкірою. І під час лазерної епіляції ця частина волосків необхідна для того, щоб служити провідником легкої енергії до фолікула. Лазерний промінь поглинається меланіном, який знаходиться в волоссі, після чого світлова енергія перетворюється на теплову і руйнує фолікул.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS