Підключення радіатора нагріву з нижчими з’єднаннями

Як вибрати та встановити акумулятори з нижньою підводкою для очей

Що відрізняє акумулятори з нижчими з’єднаннями? Перш за все привабливий вигляд, гармонія з дизайном інтер’єру та виданням. Такі продукти будуть раціональним рішенням, якщо вам потрібно приховати труби системи опалення. На відміну від радіаторів з бічною або верхньою проводкою, вони можуть бути встановлені у вже обладнаному приміщенні, не псуючи його дизайн. Також читати: сучасні методи та установка акумуляторних батарей.

У яких системах опалення практикується нижче

Очевидно, що постачання теплоносія знизу вгору. анти-аномальний, тому що він спрямований проти дії тяжкості. З цієї причини нижнє подання радіаторів не може бути виконана у відкритих системах опалення з природним кровообігом. Але це не єдине обмеження.

Навіть за допомогою двостороннього нижнього з’єднання, де вкладення зворотного сопла виконується відповідно до стандартної діаграми, встановлюється спеціальний клапан. Його пропускна здатність нижча, ніж у звичайному futoch з гвинтовим прикріпленням, тому коефіцієнт локальної стійкості радіатора у цьому випадку буде вищим, ніж номінал, принаймні, двічі. Це змушує використання циркуляційних насосів з більш інтенсивним тиском і радикально перегляду процедури гідравлічного розрахунку.

При односторонньому нижньому підключенні є ще більш труднощі. По-перше, місцевий гідродинамічний опір радіатора ще більше збільшується, оскільки зараз через одне видалення є два протилежних каналів з досить малим умовним проходом. Крім того, існують труднощі з установкою запобіжних клапанів. Якісні вузли нижчого з’єднання радіаторів з вбудованою термостатичною головою є рідкістю на внутрішньому ринку. Більша частина діапазону представлена ​​китайськими продуктами, які не забезпечують достатню точність гнучкості та коригування. Інший нюанс лежить у способі керування потоком теплоносія: замість того, щоб рядова пропускна спроможність, більшість ін’єкційних блоків мають вбудований обхід, який радикально змінює методологію балансування. У той же час, встановлення ін’єкційного блоку з окремим дроселем та термостатичною головою часто є неприйнятним через відсутність вільного місця, і якщо така конфігурація все ще можлива, вона буде надзвичайно громіздкою та незручною в управлінні.

Двотрубна система опалення з пов’язаним рухом теплоносія

Можна сказати, що дві трубопровідні системи з пов’язаним рухом системи охолоджувача або випромінювання підходять для нижчого з’єднання радіаторів. Через значне зменшення пропускної здатності радіаторів немає очевидних причин відмовитися від тонких труб PEX з напруженими фітингами, які виглядають набагато більш елегантними з інших енергетичних систем. Не найуспішніша ідея буде застосовувати нижнє з’єднання для однопродуктивних схем, у цій версії досить складно виконувати балансування системи та забезпечити її стабільну роботу.

Радіатори розподілу стандартів

підключення, нагріву, нижчими, єднаннями

Дотримувалися стандартів розподілу радіаторів

Незалежно від обраного способу підключення радіатора, він повинен бути на деякій відстані від:

 • Стіни. 5 см;
 • підлога. 10 см (відхилення допускається до будь-якої сторони не більше 2 см);
 • Підвіконня становить 10 см (допускається мінімальна відстань 5 см).
READ  Рушниця для рушників з нижніми з'єднаннями

Придбання кріплення, важливо враховувати товщину теплоізоляції, встановленої з відбиваюче шаром (якщо це). У цьому випадку гачки потребують трохи більшої довжини.

Правильна установка опалювальних батарей з нижньою підводкою для очей

Перед підключенням радіатора вона повинна бути зібрана в лежачому стані. Всі елементи арматури встановлюються відразу. У вас є 2 прямих прес-фітингів на руках або підключення під мисом.

Замість того, щоб у центрі є клапан нижнього вкладиша. Ущільнення цього продукту виконується кільцевим печаткою. Рекомендується відзначити на гайці розташування відкриття на хвостощі. Тоді необхідно, щоб після встановлення це сталося явно вертикально.

Решта дії для підключення радіатора нагріву:

 • У випадку одностороннього подача до крана з протилежної сторони, а в одному з вершин є пробки. Решта найшвидшого крана Маєвський.
 • Бажані налаштування відключення повністю встановлені за допомогою герметизуючого агента.
 • Акумулятор встановлений і прикріплений.
 • Виконати остаточне з’єднання з системою опалення.

Таким чином, за наявності елементарних навичок та необхідних світильників, ви можете самостійно підключити акумулятори нижчими ланцюгами. Але варто розуміти, що все повинно бути виконане чітко. Якщо не впевнено у ваших здібностях, залучіть довідку майстрів. Вони будуть робити все швидко, обережно і гарантовані якісно.

Підключення радіаторів нагрівання

Комфорт у приватному будинку або квартирі в більшості випадків залежить від ефективної роботи системи опалення та правильного з’єднання радіаторів. На сьогоднішній день існує однопровідна та двосторонна схема з’єднання, яка відрізняється один від одного за кількістю контурів та кількість матеріалу, що використовується на установці системи опалення.

Схема підключення однієї трубки є закрита трубопровідна система з вбудованими радіаторами, в яких основний елемент є котлом. Представлений тип з’єднання. це найпростіша схема макета, яка є найбільш ефективною для одноповерхових будинків з непомітною циркуляцією термічного носія. Він також використовується для організації системи опалення з примусовим кровообігом у висотних будівлях.

Схема підключення однієї трубки хороша, оскільки кількість матеріалів, що використовуються для її структури, не є значною, а тому витрати. мінімум. Значним недоліком такої схеми зв’язку є відсутність можливості при регулюванні температури теплоносія. Встановлення контрольних та вимірювальних пристроїв у такій системі практично неможливо, отже, в системах опалення з однопрокуховою обмін, параметр теплопередачі дорівнює величині, закладеного у проектуванні опалення. Ось важливий фактор ефективної роботи системи опалення, правильний розрахунок індикатора термічного повернення є. Підключення радіаторів нагрівання з однією трубкою послідовно. Подальший радіатор від котла, тим менше тепла до нього.

Двотрубна діаграма з’єднувальних радіаторів передбачає наявність двох контурів у вигляді корму та повернення. Відповідно до швидкості потоку теплоносія на радіаторах нагрівання, зворотний засіб використовується для видалення теплоносія назад до котла для подальшого нагрівання. Величезна перевага організації двопрометованої укладання є рівномірним розподілом теплоносія на всіх встановлених радіаторах, що впливає на ефективну роботу всієї системи опалення. Крім того, наявність двох контурів дозволяє регулювати температурні параметри в кожній акумуляторі за допомогою установки ріжучих клапанів, які зменшують / збільшують об’єм термічного носія у кожному радіаторі.

Є три основні схеми для з’єднувальних труб до радіатора:

Діагональне з’єднання. Найбільш переважний варіант для максимальної передачі тепла. У цій схемі кормовий труба повинна бути підключена до верхньої сопла однієї сторони, а розряд. до нижньої сопла іншої сторони радіатора. У цьому випадку теплова потужність на радіаторі. Максимальний. З зворотним з’єднанням. Поворотний дно, і зворотний. Зверху, теплопередача радіатора зменшиться на 10%.

READ  Коробка для прихованого підключення електричного сушки для рушників

Ця схема є кращим для довгих радіаторів та радіаторів з кількістю розділів більш ніж 12. Найкращий варіант з естетичної точки зору буде можливість укладання придатних трубопроводів у стіні (у інсульту, або для FASELEND).

Сторона одностороннього з’єднання. Найпоширеніший випадок у квартирах. У цьому варіанті здійснення подача труба підключена до верхнього сопла, а зворотний. до нижньої, однакової сторони радіатора. У той же час максимальна потужність менше, ніж у випадку діагонального з’єднання на 2%. При підключенні підходящого та зворотного трубопроводу потужність зменшується ще на 7%.

Нижнє з’єднання. Цей варіант підключення радіатора найчастіше використовується при закладі основних трубопроводів на підлозі або за стіною, коли немає можливості приховати труби в інсульту.

Максимальна теплова передача радіатора становить 7% менше, ніж при діагоналі з’єднання.

Підключення сталевого панельного радіатора з нижчими з’єднаннями

Сталеві радіатори з нижчими з’єднаннями, повинні бути віднесені до односторонньої схеми з’єднання, т.До. Всі проводки (верхня та нижня сопла) виробляється всередині нього.

Також необхідно пам’ятати, що коли сталевий радіатор обрізає нижчим підключенням, то неможливо змінити подання та зворотне. Зворотна труба. Завжди спочатку з ближнього кута (див. малювання).

Всі сталеві радіатори з нижчими з’єднаннями є універсальними, тобто вони можуть бути з’єднані через нижні сопел або другий варіант, вигнали ковпачки нижніх форсунок і відкрутіть верхній вбудований термостатичний клапан. Підключіть подачу трубу до клапана, і підключіть зворотну трубу до однієї з нижніх бічних форсунок.

Як підключити сталевий опалювальний радіатор

Сталевий опалювальний радіатор з бічними з’єднаннями також встановлюється як будь-який секційний радіатор. У більшості випадків він має внутрішній вихід нитки 1/2 дюйма, в якому: штепсель, кран-мевський та регулюючі клапани.

Сталеві радіатори з нижчими з’єднаннями в більшості випадків пов’язані з мідними, металопластичними трубами або зшитого поліетилену. Для підключення труб до радіатора, а також відрізати радіатора з системи, використовуйте вузли нижнього з’єднання (кутовий або прямий).

Горілка, що обертається на 3/4 зовнішніх нитках радіатора, труба до вузла підключення підключення підключена через Euroconus 3/4.

У деяких сталевих радіаторах вхідна фітинга має внутрішню нитку на 1/2 дюйма, для підключення такого радіатора до вузла нижчого з’єднання, необхідно використовувати спеціальні соски 1/2 х 3/4 під Євроконусом.

Крім того, такі радіатори можуть бути з’єднані за допомогою звичайних термостатичних клапанів.

Радіатор підключений за допомогою прямого нижнього підключення вузлів та 3/4 адаптерів (Euroconus) x20 PPRC

Особливості цього виду продукту

Перш за все, розглянемо основні переваги та мінуси нижчого з’єднання радіаторів, щоб більш докладно зрозуміти особливості таких систем.

Порада! Щоб максимально збільшити ефективність системи опалення, ми рекомендуємо використовувати циркуляційні насоси. Тільки хороша швидкість протоки дозволяє витягувати максимальну користь від теплоносія, крім того, хороший кровообіг збільшує швидкість приміщення.

Деякі розробники не приховують труб під підлогою, але вони прокладають їх по поверхні, після того, як вони можуть бути закриті

READ  Чи можна мити кросівки у прання

Що стосується недоліків, вони такі:

 • Сталевий радіатор з меншими зв’язками, оскільки будь-який інший аналогічний варіант буде коштувати трохи дорожче, ніж стандартні конструкції з бічними. Але ціна не настільки велика, щоб розглянути цей фактор значним мінусом.
 • Що стосується нижчої теплопередачі, ми зрозуміли нижче. випромінювання може бути менше 10-15%, але через конвекцію, різниця практично невидима. Щоб усунути вплив цього чинника, необхідно поставити елементи з резервом потужності, на нашому порталі є стаття про правильну розрахункову роботу, читати його.
 • У разі виникнення проблем з трубами, дуже важко отримати, і ви повинні розірвати зовнішні покриття. Але якщо ви використовуєте рекомендацію, описану вище і покладіть металевий пластик, то ймовірність такої проблеми майже виключена.

У металевій пластиковій трубці є лише дві сполуки, це забезпечує відмінну надійність

Встановлення радіаторів з нижньою підключенням вузла

Прикріплення вузлів нагрівача панелі виконується найпростішим інструментом у вигляді гайкового ключа, якщо використовується регулювання, використовується шестикутник або плоский викруток. Оскільки всі труби оснащені герметичними фторпластичними або гумовими ущільненнями, використання ниток, павл та інших гідроізоляційних матеріалів не потрібні. При підключенні від дна до загального трубопроводу з зшитого поліетилену вони слідують наступним чином:

 • Одягатися на кінці труби виходить з евроконусу зчеплення з мисом гайки, його різниця від стандартних компресійних фітингів є те, що затискач поліетиленової оболонки до внутрішньої частини через зовнішнє кільце з гніздом, а з’єднання з біноклем зроблено одним мис гайки. Конус на кінці роз’єму з гумовою прокладкою щільно і герметично надходить у відтворювальний отвір при загвинці гайки.
 • Закручуйте ключ до радіатора з нижньої частини N-подібного вузла американського гайка з використанням звичайних та конічних прокладків, включених до монтажного комплекту термостатичного прикріплення, встановлюють радіатор до підлоги або висять на стіні Бажана висота.
 • Підключіть гайковий ключ нігтів горіхів евроконус-муфти з труби закінчується до вхідних форсунок нижньої підключення фітингів.

Під час роботи головним є не натискати з’єднання з ключем, що може спричинити незворотну розбиття прокладків та втрату герметичності, краще прикріпити всі гайки вручну з максимальною силою, а після водопостачання в місцях витоку, це трохи регулюється.

Основні переваги нижнього лайнера радіаторів естетичний вигляд та збереження матеріалів, тоді як верхні кути батарей погані, внаслідок чого ефективність нагрівання зменшується на 15 20%. Вихід із положення полягає в тому, щоб вставити зовнішній обхід, через який охолоджувач негайно годували до верхньої труби радіатора.

Хоча тепло рівномірно розподіляється, ця частина зменшує естетику виду і втрачається однією з основних переваг нижнього лайнера. Застосування в постачанні арматури вбудованого обходу, термостатерів, регулюючих та відключних клапанів, дає змогу ефективно використовувати нижню лінійну пристрою в однобічних та двопропечних системах опалення.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS