Пилосос Xiaomi Deerma Vacuum Cleaner TJ200 Overview

Table of Contents

Зовні пристрій схожий на класичний пилосос від радянського минулого. Це вертикальний дизайн у вигляді циліндра. Верхня частина виконана з напівпрозорого пластику з зручною ручкою, а дно представлена ​​у вигляді основи білого абс-пластику. Матеріал стійкий до механічних ефектів, але ймовірність появи подряпин і подряпин на ній все ще існує.

пилосос, xiaomi, deerma, vacuum

Для зручного запуску пристрою на базі є широка кнопка ON / OFF, завдяки чому пристрій може бути включений, що дозволяє вам не спиратися.

Об’єм пилу-вимикача дорівнює 6 літрів, а рідкий відсік становить 3,5 літрів. Щоб видалити його, потрібно натиснути кнопку, після чого елемент буде відключений від справи. Стандартний захист IPX4 гарантує повну водонепроникну. Сміттєвий контейнер та фільтри можна промити під проточною водою.

Завдяки прозорим стінкам ви можете візуально контролювати обсяг зібраного сміття. Крім того, виробник вирішив встановити датчик контролю тиску. Якщо вміст вмісту в контейнері наближається до критичних значень, фіолетовий світлодіод буде запалювати.

Гідність моделі. наявність спеціального відсіку для зберігання форсунок та змінних щіток. Це дуже зручно, тому що вони постійно будуть під рукою, а ймовірність втрати їх мінімізується.

Для виробництва труб, алюміній використовується, що не підлягає корозії. Можна розширити до 54-82 см. Це дозволяє адаптувати довжину стрижня залежно від зростання користувача. Він з’єднується з гофрованим шлангом 1,5 метра.

Переміщує вакуумний очищувач Deerma TJ200 з чотирма колесами, які обертаються 360 °. Прогумоване покриття запобігає ймовірності з’являтися на напівкіжках з колес.

На відміну від бездротової модифікації Jimmy Wireless Handheld Placuum Cleaner JV71, пристрій поставляється з вбудованим п’ятиметровим кабелем.

Огляд універсального пилососу Xiaomi Deerma Vacuum Cleaner TJ200 (мокрий і сухий)

Пилососи багато хороших і різних, автономних, ручних, супер світла, ультракомпонентів і так далі. Всі вони полегшують чистити, але вони мають один загальний недолік. вони призначені для невеликої площі та досить короткий час використання. На великих областях або коли дитина з’являється в будинку, всі супудки марні.

Саме для цих випадків було створено вакуумний очищувач Deerma TJ200. Обсяг сміттєвого колектора становить 6 літрів проти звичайного 450 мл, можливість очищення сухого та вологого сміття, бруду, рідини. Висока потужність, надійний пральний фільтр і повний набір форсунок для високоякісного очищення.

Чому deerma пилосос tj200

Вакуумний пилосос Deerma TJ200 абсолютно поза модними тенденціями та потоками. Це просто крутий потужний пилосос з багатоступеневим пральним фільтром та простором, здатним працювати з будь-яким брудним, рідким, вологим, вологим, з будівельним сміттям і навіть розбитим склом. Збирайте підлогу манни кашу або картопляну пюре, зніміть килими до вовни собак та вологим волоссям з ванної кімнати. найменші проблеми. Колосальний об’єм фільтра захоплює близько 200 метрів від загальної прибирання великої якості. з очищенням пилу, брудної води, очищення килимів тощо.

Дизайн та зручність використання

На вигляд, вакуумний пилосос Deerma TJ200 схожий на будівництво радянського пилососу, тільки з прозорою справою.

Сипуче тіло з миючим фільтром. ви завжди можете візуально оцінити повноту сміттєвого відділення.

На додаток до візуального контролю, існує особливий сенсор керування тиском, який сигналів зменшує потужність через велику кількість бруду.

У нижній частині корпусу є 4 всесезонних колес, які обертаються 360 градусів.

Відсік для зберігання форсунок і змінних щіток всередині корпусу. Це зручно, ніщо не буде втрачено, а потрібне окреме місце зберігання.

Труба виготовлена ​​з алюмінію, легкого, ковзання. Висота ручки регулюється в діапазоні від 54 до 82 см. Налаштуйте висоту як зручну.

Довжина гнучкого шлангу 1,5 метрів. 5 метрів Шнур, 15 метрів Очищення радіусу.

Корпус виготовлений з інсульту пластику. Сила не менше, ніж метал, але не іржа в результаті води.

Потужність та універсальність

Потужність двигуна 1200 Вт, виповнюється 33 000, поглинання 18 кПа.

Не кожен пилосос може впоратися з будівельним сміттям, особливо з високою щільністю сміття. нігті, гвинти, скло. Deerma Vacuum Cleaner TJ200 смокче все. Колосальна сила та спеціальний дизайн, дозволяє поглинати будь-яке забруднення без пошкодження.

Потужна функція дуття допомагає висушити підлогу або підірвати бруд від важкодоступних місць.

Форсунки

  • Спеціальна плоска сопла для видалення рідкого забруднення
  • Універсальна щітка з 2 режимами роботи. для килимів та гладких підлог. Перемикач режиму розташований безпосередньо на кисті. Широкий важіль натискає ноги.
  • Вузька щітка для сопла з м’якою щіткою для чищення меблів, обладнання, видалення пилу з книг, полиць і так далі.

Щітки зручні та компактно розміщені у внутрішній відсіку пилососу.

Фільтри

Багатоступеневий фільтр навіть не відпускає найменший пил. Циклон фільтр збиває пил і бруд у щільних грудках. Реалізований захист двигуна, вбудований фільтр для прання HEPA. 4 рівні очищення не залишають бруду і пилу не найменший шанс.

Тріщини сміттєвого колектора

Обсяг колектора сміття становить 6 літрів. Це 12 разів більше, ніж більшість домашніх ручних пилососів. Відповідно, обсяг роботи набагато більше.

Сам з пиловласника виглядає як прозорий відро в ручці та пластикових фільтрах всередині.

Щоб видалити пиловий колектор, просто натисніть кнопку. Розмовляйте вміст у сміттєвому банку, промити або промити гумовий колектор з проточною водою.

Якщо у вас невелика квартира. студія. доглядайте більше компактних моделей. Якщо велика квартира, принаймні 2 номери, ваш власний будинок або діти, вакуумний пилосос Deerma TJ200. ваш найкращий вибір. Очищення, прибирання, що працює на двох рахунках. Вакуумний пилосос Deerma TJ200 має ряд функціональних функцій, недоступних для найбільш звичайних пилососів:

Можливість швидкого всмоктування рідкого бруду і води.

Потужний спосіб видування. сушені килимки або підлоги після очищення. Пилосос може легко впоратися з сушінням домашньої шерсті після прогулянки.

Загальна досвідом та доступна ціна. Ви отримуєте пилосос професійного рівня з промивним фільтром, економічним і не вимагає придбання додаткових витратних матеріалів. Все вже було зібрано повне.

Переглянути детальні характеристики та купуйте пилосос на нашому веб-сайті.

Відгуки про вакуумний пилосос Deerma TJ200 / 210

Переваги: ​​куплені TJ210. Оскільки я це розумію, TJ200 відрізняється червоною гумкою навколо пиловласника та комбінацією стандартних та форсунок для збору рідини в один. Правильно, якщо щось інше. Всі три насадки прикріплені до тіла. Все можна легко скласти і згорнути в заводському полі, і в шафі. Можливо, знайдіть туману з нішею за розміром. Сумнівався до влади. все відмінно. Ви можете писати матрац, диван, потім застосувати засіб і витрачати знову. За порадою досвідченого поливання води в відро перед очищенням, і тому це легко. Можна використовувати для дуття та сушіння. Може бути вакуументувати все. Від портів телефону та клавіатури до бруду під ванною. Напевно, можна мити вікна, TC на сопла гумки є і засоби, що миють, він збиратиметься. Інструкція Google за запитом “TJ200 Інструкція”. Окремі на TJ210 не знайшли, але все підходить.

Недоліки: не приховується в розриві між світами.

Переваги: ​​Обсяг резервуарів для сміття! Більш можливості використовувати з водою в танку, він збирає більшу частину пилу і не осідає на фільтрах.

Вакуумний пилосос Xiaomi Deerma TJ200

Недоліки: є труба, на якій шайба замка піднялася в танк, тому кріплення є слабкі. Необхідно прив’язати його дуже ретельно, щоб ви не зламали канавки, вони пластикові.

Коментар: ідеально смокче)) гучно мало, але якість прибирання хороша.

Переваги:. Простий пристрій пилососа. Мінімальні деталі. Вага. Я йду з ним у квартирі, тримаючи в руці. Легкий шланг з трубкою. як плюс і мінус. Зручно, вакуумні місця, важкодоступні місця без насадки, але це незручно контролювати сопло на витягнутій руці. Кнопка прохолодна потужність, зручна для натискання ноги

Недоліки:. Трубка коротка (за 170). Металева базова трубка змащена маслом. За замовчуванням китайська вилка

Коментар: Після відкриття коробки сумнівався, т.До. Він здавався трохи іграшкою, але насправді виправдав всі очікування. Лаконічний дизайн, без вибору функцій та параметрів живлення. щоб не просто нічого. Хороша потужність всмоктування, більше в повсякденному житті не потребує. Коли вона використовується, варто залишити трохи води до резервуара, щоб весь пил залишається в ньому. Інакше ви повинні все мити все ретельно. це незручно.

5000 чудових варіантів. Рекомендувати, взяти. не пошкодуєте.

Переваги:.Висока потужність.Просторий пиловий колектор

Недоліки:.NUISY OOWOCHEN.Ми маємо вакушенувати пару разів однією кімнатою, спочатку в одному напрямку пізніше до іншого (у мене кішка, котячий наповнювач і волосся збирає один раз, він був придбаний головним чином для цього).Вимийте пилосос, спочатку розірвав дизайнера, потім Sobiri.Китайська вилка.Влада, як і велика, але кішка будинків з волосся з труднощами.Дріт не видаляється.Очищає трубку, на якій кисть тримається, а з пилососу це виводить шланг

Коментар: Ми використовуємо півріччя, спочатку хотів вертикальний пилосос. Але тоді я побачив цю модель, вона тоді пішла на ринок так давно. Я купив владу, ціна того часу була 7500 (вертикальна з 20k), а ліквідна плата (ця функція ще не можна використовувати, я не можу уявити, що рідина буде падати на весь пил, і там буде просто Каша там). Взагалі, я не в захваті від цієї покупки. Займає не невелике місце, зберігаючи в шафі. Здається великим.

Переваги: ​​дуже потужний пилосос, настільки потужний, що ленуум намальований, для шуму, читайте відгуки інших людей, перш ніж купувати, це пишеться скрізь Як ніби літак знімає прямо в квартирі.- Ні, я можу точно сказати, що він далеко до літака. Так, всі потужні пилососи рівень шуму вище, ніж низької потужності. Я цілком прийнятний для мене. Хоча у мене тримісяця дитина. Його ціна смішна-5800р, я додаю їй воду, а фільтр не засмічений, і пил не буде літати навколо квартири. Я ще не використовував це у всіх аспектах, написано, що ви можете очистити дивани. Але саме вода, яку він з підлоги робить добре, навіть не доведеться витріть ганчірку. Нормальний пластик, надійний. Кілька щіток. За ці гроші, дуже класний пилосос.

Недоліки: Короткий шнур, 68 кв ДВ.М. Не вистачає. Весь час ви повинні витягнути, і вставити в різні точки. І шнур не втягується у пилосос, тільки щоб зв’язати його. Періодично падає на стороні, коли ви тягнете, не стабільно. Вона сповідує трохи. Не завжди, але трапляється.

Коментар: Взагалі, ці гроші найбільше. Потужність супер, оскільки пилосос виконує всі свої функції на відмінному. Рекомендувати

Переваги: ​​дуже потужний, стильний та функціональний пилосос. Навіть волога ви можете смоктати, що дозволяє самостійно сухий диван і стільці

Недоліки: Шнур не обережно, але особисто це не заважає. Пластик достатньо марки. Трохи його вже чорної подряпини на білому пилосові. Некритично, але це неприємно до шуму, це, безумовно, сильний, але смокче навіть сильніше.

READ  Як розрахувати потужність опалення сталевого радіатора

Але мені здається, що це досить комбайни, ніж недоліки

Коментар: Загалом, пристрій, безумовно, є монстром (у хорошому сенсі) за його гроші. Видаляє відмінні, кілька форсунок, легко чистити і виглядає приємно. Рекомендуючий

Переваги: ​​ідеально малює звичайну пил. Може смоктати воду. Є можливість переставити шланг, щоб підірвати. Гарний.

Недоліки: шум голосніше, ніж звичайні пилососи.

Коментар: хороша регульована телескопічна ручка, мені зручно з моїм 187, пилосос дуже потужний і смокче, щоб він не здається мало. Перш ніж користуватися, краще вилити в контейнер для збирання сміття 2.3 см вода, настільки легше мити і очистити його. Ну, фільтр прекрасного жертву не так швидко забруднений. Можливо, хтось здасться голосно, але мені все одно. Ну, після кожного очищення необхідно мити всі подробиці, тому воно не піде за лінивий), і тому для вакуумного чистого вакууму на 5 з 5

Переваги: ​​Великий пилосос, хороша сила, красива, зручна, легко трясеться всі сміття, світло.

Коментар: При виборі огляду читань деякі пишуть, що дуже шумно, це не так звичайний звук пилососу, він не порівнюється з посібником, видаляє все для одного пилу. Я дуже рекомендую цей пилосос, білий, акуратний, видимий через прозорий контейнер. Кількість бруду. При збиранні виливають воду в контейнер, як порадив у відгуках, сантиметрам 5

Переваги: ​​я використовую пилосос протягом декількох місяців. Як, з вашим завданням спрацьовування, багато різних форсунок. Пов’язана не дорога ціна, я не знайшов гідних гідних аналогів. Велика контейнер для збирання сміття смокче пристойно, сама по собі дуже світло, на кисті, є додаткове колесо.

Недоліки: кріплення шлангу не є успішним, іноді спонтанно шланг відключається, треба було зробити замок більше. Шнур не приховує, 5 метрів досить, але недостатньо. Ви повинні мити його через місяць, фільтр забивається (але ви можете додати воду до контейнера, і проблема трохи покращена). Раніше склав шланг, з якого він вибухнув у місці прикріплення до кисті-трубки, добре не посередині, просто склеює назад. Шум помітний, але всі без сумки пилососи є шумними.

Коментар: загальний задоволений. Ціна. Якісні відносини. До цього був пилосос сумки для 20 тисяч, тому це не особливо поступається йому. Так, є недоліки, але вони толерантні. Пластик тут ще нормальний, тут схожий на 8 тисяч Samsung спостерігав, він, як правило, страшно в руках.

Недоліки: фільтр забивається, неможливо використовувати, необхідно очистити кожен шумний жах від відсіку

Переваги: ​​зручність збірка-розбирання, великий обсяг пилового колектора.

Недоліки: Все одно, перш ніж фільтр HEPA є бажаним додатковим фільтром.

Коментар: Після покупки я відразу ж відчув варіант з водою в пиловому колекторі та запаском на фільтрі HEPA. Сміття зібралося досить багато, але дуже маленький пил все ще пройшов через панчіх і потрапив у фільтр HEPA. Мені довелося використовувати матчі для прибирання. На другій спробі покласти фільтр HEPA з серветкою з нетканого матеріалу (проданий у рулонах). Вода не додала, але результат був кращим. Весь маленький пил був на серветці, а з фільтра HEPA штри є дрібницею. Потім ще експеримент, який варіант буде кращим.

Коментар: Якщо ви хочете придбати геморой, то виберіть цей конкретний пилосос. Відчуття, що керівники компанії дали його виробництву, коли було розроблено лише половину пилососу. Він не знімає дріт, я навіть не бачив такого радянського пилососу. Коли ви натискаєте педаль живлення з стопи, то падає пилосос, ви повинні включити ноги пальцем, обережно. Пилосос є досить потужним, але не існує коригування потужності на ручці, як і мій LG, завіса обережно, потім пакет, а потім носок. все з чимось біля вакууму. Пластик пилососу може діяти як індикатор чистоти в будинку, вся пил буде губ. Після спроби мені довелося вакуумувати мій пилосос. Пластик легко легко подряпати. Обкладинка зверху, як сміття може, без будь-якого замку. Фільтр у центрі фляги фільтрує лише великі частки, як і велике сито, і через нього всі підйомники на чудовому очищенні фільтр виступає як головний збирач сміття, миттєво. Основний мінус цього пилососу немає проміжного фільтра. Я повинен розібрати весь цей пилосос після кожного вакуумування, інакше він виглядає брудним і неохайним. Крім того, як тільки фільтр забивається, він миттєво забивається, пилосос майже перестає смоктати. Як вони видаляють всілякі злаки, як у комолорі.

Переваги: ​​дуже потужний. На домашньому рівні ідеально справляється. Велика кількість. Достатньо для загального прибирання цілого будинку. Не боїться води. Ліричне скляне вино або чаша з локшиною? Не проблема, я поверну їжу, і рідину разом з фрагментами. І взагалі може допомогти насос води з будь-якого місця, якщо це необхідно. Як зовнішній вигляд. Я б назвав модель R2D2. Дуже здорово використовувати. Існує не фільтр. Не смердить. Допомагає під час вологого очищення. Ви можете пасити підлогу або меблі з очищаючою піною, викручену, а потім висихають.

Недоліки: дріт без самостійного шокуючого. Найбільш примітивне регулювання сили всмоктування. Для нормальної фільтрації, у пилососі необхідно залити трохи води, тому після кожного очищення необхідно ретельно промити і залишити сухим, щоб не гнити. Досить гучний.

Коментар: Я купив як доповнення до Xiaomi V10 Boreas, пара створює ідеальні пучки для підтримки постійної чистоти в будинку для адекватного цінового тегу. Не зовсім класичний пилосос і тому не найзручніший варіант для чищення на кожен день, це більше схоже на економічну подрібнювач. де вертикаль не допоможе. Це приходить на допомогу цього, тому вам потрібно чітко зрозуміти свої особливості. В основному я використовую для загального та вологого очищення кожні 10 днів і в ситуаціях, коли щось знизилося / розлито. У такому форматі, щоб використовувати їх чисте задоволення. Повністю виправдовує свою ціну.

Переваги: ​​ціна, потужність, проста у використанні.

Коментар: Звір! І рев, і збирає всіх сміття та вовни! Прохолодний!

Переваги: ​​Великий колектор пилу, дійсно захоплює 6.7 Повне очищення. Досить легко струсити і мити. Легкий пилосос, дуже легко кататися за шланг. Зручно видалити пил з меблів.

Недоліки: Шнур не обертається всередині пилососу і не відключається. Я просто повинен поставити поруч з пилососом. Якість всмоктування хороша, але не досконала. З вологим очищенням після пилососу на ганчірці, яка все ще йде до вовни. У комплекті було 3 форсунки, але не було адаптера від китайської вилки до нашої розетки. Закрито) Хоча

Переваги: ​​найдешевший з Aqua фільтр, білий дизайн. Ви можете використовувати вугільний фільтр з вентиляції на 150 мм

Недоліки: відсутність змінних фільтрів, продань. Без води в бак-фільтрі забиті. Вода в цистернах. Немає можливості купувати новий бак і фільтр. Купив як будівництво до бору автомобіля. Не справляється з завданням, IZ дизайну фільтрів бюджетного шлангу, довелося купувати інший танк для попелу в ціні цього пилового, і Пат і Фестоль.

Переваги: ​​влада, дійсно хороша. Обладнання, вміння смоктати рідину

Недоліки: 1. Дріт, який не крутить 2. Є 2 місця під сопло на пилососі, а насадки 3 3. Синхронізувати.

Коментар: Я задоволений, як слон, якщо ви плануєте багато вакуумів, то ви можете залити трохи води, значно осідає в ньому, і тому це було б не любити це, сам пилосос залишається довшим. Ті, хто пише, що пилосос не миє, а потім скажіть мені, що це, як правило, миючи пилосос? Вся ідея, що він не боїться вологи, а піна на килимі застосовується перед очищенням, і ви можете. і вакуумування прямої піни та води.

Переваги: ​​величезний колектор пилу. Промивний фільтр. Хороша потужність всмоктування. Кнопка, щоб увімкнути / вимкнути ноги. Не потрібно згинати. Сопла можуть бути закріплені на справі. Існує отвір для встановлення повітряного шлангу.

Можна використовувати як фільтр води.

Недоліки: шум, як літак. Необхідно промити часто фільтрувати. Шнур не знімається ніде, але ви можете згорнути та закріпити липучку.

Коментар: У пиловому колекторі увійде в сміття метрів від 200-ТА. Старий Samsung настільки не затишний, але вода не збирає. Промивати пиловий колектор, він повинен бути розібраний на 6 частин плюс фільтр. Після цього там залишиться велика кількість бруду, де була промита.

Пізніше я спробую використовувати, як з водяним фільтром, перекачаним у контейнер у нижній частині трохи води, так що більша частина пилу вирішена в ньому, і не забив фільтр.

Налийте 1,5-2 см у “відро” 1,5-2 см, а фільтр не зможе мити, всі пил і бруд залишається в “відро”.

Переваги: ​​Потужні частково виконують функції прання (у коментарях) Стильний

Недоліки:. Шумно, як ракета. Ви можете використовувати воду, але це не буде повноцінним. Ви повинні бути обережними з засувкою в пиловлашньому колекторі. є дуже малий паз, який, здається, скоро розбивається

Коментар: На мій погляд, у будь-якому випадку частково ви можете замінити пральний пилосос. Оскільки очисні пилососи є звичайним пилососом, з функцією збору рідини та миючого засобу для розпилення насоса, ви можете безпечно заощадити на пилососі та його підтримку, взявши лише пилосос з колекцією рідини та визначити миття. І цей пилосос підходить для таких завдань (без фанатизму), для цього плюс. Але затока в ній не може бути виготовлена ​​з повноцінного аква-фільтра, оскільки колектор пилу розташовується таким чином, що вода не є бар’єром між дуючим і дуючим. вода просто бризкає на дні по дорозі, збирання частини повітряного сміття з потоку. Маленька пил, що проходить вода, залишає подальший фільтр HEPA. Ну, шум. я відчуваю себе комфортно з ним тільки в навушниках. Інакше він дійсно хороший і зручний для його мити.

Переваги: ​​Дуже хороший пилосос !Це весь шик. Як, і робота і використання. Зручна, висока якість і не дорого.Р рекомендую!

Коментар: Єдині незручності. це шнур не обережний.

Переваги: ​​потужний, пил не замачується під час чищення, він вимиває досить легко, 5-10 хвилин. Вода любить. Не бризок води, як повний миючий засіб, і це необхідно? Якщо є обприскувач для саду, щоб допомогти

Недоліки: короткий дріт, без води у відро 3-5 см, а підкладка на фільтрі HEPA не рекомендує використовувати. Не надто продуманий дизайн коротше.

Коментар: Я купив для 5TR, поки я не пошкодую, перш ніж це був електролюк з мішком для сміття з пилу, купуючи сумки, струшуючи. Мені подобається цей новий. Це потужність килима. На гепатрії негайно покладіть коло, висічені з медичної маски. це брудно після очищення, кожен раз, коли я змінюю. На сухому, без води в відро, просто thrash. Навіть не намагайтеся.

Переваги: ​​влада. Конструкція. Додаткова повітряна фільтрація.

Недоліки: шумно (для когось не є проблемою)

Коментар: одна фраза. Автомобільна передача для бідних.

Все в стилі Сяомі. Функції на рівні з дорогими конкурентами за доступною ціною, але деякі звичайні дрібниці заради цінової тегів, нехтуючи (кабельний автомобіль, налаштування живлення).

Послано з російською вилкою, незважаючи на решту. Дуже хороший пилосос для ваших грошей.

Переваги: ​​прохолодний пилосос, дійсно збирає все, будь то пил, розкидані макарони, воду та т.D. Ціна. вогонь. За ці гроші ви не купуєте функціональний пилосос. Насправді це може бути (і необхідно!) Використовуйте як фільтр Aqua (5 см води в контейнері), легше струсити контейнер, а пил не летить у всіх напрямках, не фільтр просто промивається або очищається, але якщо ви вакуум через воду, Тоді це буде робити це рідко. Трохи більше про функціональність: за допомогою цього я вимив диван, піна огорожа була звичайною губкою та растрою, а потім зібрав все це з пилососом, зняв контейнер (це важливо!) Я поклав шланг до “дует” і висушений диван 🙂 Коротше кажучи, трохи фантазії, а функції пилососу ростуть перед 🙂 Легко зрозуміти і покласти на шафа до нижньої полиці. На підлозі йде добре, сама по собі світло витягнула для шланга, і він під’їхав. Дріт короткий, але для двох кімнат цього достатньо. Смокче добре 🙂

READ  Як виправити сушарку для посуду в шафі

Недоліки: 1. Звук, просто ракета 🙂 Але толерантний, ви можете порівняти з радянським циклоном або просто домашнім пилососом для ремонту, насправді це домашній пилосос. 2. Дріт не обертається всередині пилососу. Але є липучка, з якої ви можете потік. 3. Якщо ви використовуєте його без води в контейнері, без фільму негайно засмічений. 4. Якщо ви використовуєте контейнер з водою, то вода повинна бути змінена принаймні один раз на 3 дні, а контейнер промитий, інакше буде запах. 5. Пластикові своєрідного, як світло, відчуває себе дешево. Але нічого не зламалося. 6. Включено 4 насадки, на пилососі лише до 3 років. 7. У описі помилки він не прання, або я не зрозумів, як мити. вісім. Немає інструкцій російською мовою. 9. Немає версій для нормального розетки.

Коментар: трохи про “раковину” цим пилососом. Я вирішив мити їх звичайний диван, забив у тазу, що поширює воду, що поширює піна. Руки піна на дивані і здобич. Трохи чекав, ноги і зібрали всю воду з дивана з пилососом (для цього є насадка, включена). Вони вирішили висушити диван, просто вставте шланг до іншої дірки (на дуття). В півгодини, “сушіння” з шлангу пішли бризки, вода текла з пилососа. Призупинення паузи протягом 15 хвилин вимкнено, видаляється контейнер, видаляючи залишки води з пилососу, переконавшись, що вода не залишалася в ній, увімкнулася і смоктати пилосос. Я не знаю, що це було: самий режим “миття” чи ні, але якщо в контейнерній воді. Не сушать. Може, таким чином, ви можете мити. xs. Якщо ви можете купити другий. Спробуйте, якщо ви вже пробували, скажіть мені, що сталося? Але про фільтр Aqua. Реальна тема. Я намагався ще 5 см більше, після очищення я перевірив не фільтр. він ледве вологий.Е. Які краплі, які не є критичними. Все цілком логічно, якщо він здатний збирати воду, і все це, то я не повинен турбуватися про отримання води в двигун. Плюс заявлений захист від води IPX4, я думаю, що нічого не турбує.

Загалом, ми використовуємо кожен день, все нормально, дуже зручно.

Коментар: Нормальний пилосос. смокче відмінне велике сміття, рідина. З невеликим звичайним побутовим пилом складнішим. майже все падає на диск HEPA, після кожного очищення, два повинні бути полонсом. З одного боку, прохолодно, що все це не повертається до атмосфери, а не складно, з іншого. пилосос був достатньо протягом місяця, поки він не відчуває. Через пару місяців я додам відгук)

Переваги: ​​На виду просто чудового, потужного.

Недоліки: Ще не повністю зрозуміло. Офіційна підтримка XIOMI посилає (ми кажемо, такі в Росії не продаються)

Коментар: Привіт усім! Купив пилосос TJ200 вчора був пробний запуск. Якщо ми наливаємо воду в резервуар (приблизно 2 см), все, здається, є всі правила, такі як фільтр Aqua, але, без води після 30 хвилин очищення, фільтр щільно засмічений. Чи має пил там взагалі?? Хто використовує. Офіційна служба відправила, ми сказали, що ми не продаємо в Росії; (

Недоліки: шумні, шумні, прямо поза розумними.

Коментар: виглядає як радянський будівельний пилосос.

Переваги: ​​приємний зовнішній вигляд, добре смокче пил.

Недоліки: 1) Якість “так-так”: форсунки погано закріплені у випадку. Насадка з поворотною щіткою занадто легко обертати. Щетина насадки з поворотною щіткою втраченої форми при першому використанні. 2) безглуздо для промислового пилососу білий колір. 3) У моєму випадку ми залучимо те, що не сертифіковане: китайська вилка та відсутність російських інструкцій (куплені в Плеер.Ru)

Коментар: Ви повинні розуміти, що це промисловий пилосос. Я купив за гараж, де я не піклуюся про шум і не відповідає функції різання шнура. Але дизайн актуально без сумки: підозріла тирса, змочена в олії, очищається та вимивається пиловласником, і все добре. У квартирі не підійде. Квартира більш зручна, ніж пилосос з сумкою, регулюванням потужності та бездротовим шнуром.

Переваги: ​​зовнішній вигляд, дуже висока якість виготовлення, пластикова та монтажна якість, набір форсунок

Недоліки:. Дуже гучний, шум, як кухар стародавнього блендер, дуже швидко забивається з грязею та пилом фільтра HEPA, який по суті є єдиним бар’єром для пилу та бруду, щоб знайти витратні матеріали головного болю. Новий фільтр HEPA ніколи не знайшов Алі, так і в магазинах китайських товарів. Не сподобалося у роботі взагалі. Для легких ремонтних робіт, що написано в описі на багатьох сайтах, не підходить від слова “взагалі”. Для того, щоб купити спеціальні пропозиції. Пилосос жовтого популярного бренду, буде випущений в одних і тих же грошей.

Коментар: Я купив пару місяців тому, дійсно сміявся чудовими надіями на наступну новинку від Deerma. “Пилосос пішов до успіху, не пощастило, ні. “. У результаті я дав пилосос до техніків. Навіть не намагалися в режимі збірки рідини. Купив нормальний пилосос сумки.

Пилосос Xiaomi Deerma Vacuum Cleaner TJ200 (білий)

Xiaomi Deerma Vacuum Cleaner TJ200 Багатофункціональний очисний пилосос у всьому будинку з високим всмоктувальним відсіком для зберігання сопла.

Сухе та вологі очищення, функція Функція Вакуумна чистка Deerma Vacuum Cleaner TJ200 здатний виконувати всі домашні завдання, недоступні для звичайних пилососів. Він підходить як для сухого, так і для вологого очищення. Ви можете одночасно здійснювати очищення вологого підлоги і негайно висушити його. Висока продуктивність. Шурупи та гвинти. борошно. локшина. молочний. каша

Пилосос з функцією збірки води не кожен сміття може бути видалений тим же пилососом. Але вакуумний пилосос Deerma TJ200 здатний видалити та розливатися до дитячої каші та падіння на йогурт підлоги. Deerma Vacuum Cleaner TJ200 пилосос для сухого та вологого очищення. Миттєве очищення. соуси. Розлитий сік. Каші

Будівництво сміття зазвичай після ремонту залишається багато сміття: розбите скло, нігті, пісок. Deerma TJ200 пилосос може видалити будь-який сміття в квартирі, будь це розбите скло або великомасштабне сміття, може очистити дрібні гальки, залізні нігті, розбите скло.

Висока потужність поглинання пилососу оснащена двигуном 1200 Вт, що становить 33 000 оборотів за хвилину. І його поглинальна ємність 18 кПа. Завдяки збільшенню потужності всмоктування, пристрій здатний смоктати великі обсяги води за короткий час.

Комбінована щітка для чищення гладких і килимових покриттів ефективно видаляє бруд і пил. Щітка видаляє навіть глибоко вхід до брудного килима. Перемикач ноги, розташований на цьому соплі, дозволяє легко рухатися від очищення килимів, щоб плакати підлоги, придатні для очищення килимів та гладких підлог

Ефективне рішення ваших проблем Пилосос у процесі очищення створює потужний потік повітря біля входу, смоктати всі пил і сміття. Перед дією потоку, навіть мокрий волосся. Тепер це набагато легше очистити в квартирі. Швидке очищення ванної кімнати

Функція продування дозволяє висушити підлогу після вологого очищення, а вовни домашнього пилососу дозволяє швидко і без особливого зусилля, щоб змінити насадки під час процесу очищення: вони легко підключені до пристрою, а також легко видаляють їх. З функцією дуття повітря, щоб висушити підлогу після мокрого очищення, не буде складним. Також така функція підходить, оскільки неможливо висушити сушіння тварин. висихає тварина вовна. Видалення пилу з важкодоступних місць

Насадка для тріщин і кутів Насадка Щітка глибока очистка слотів Також є сопло для чищення слотів та сопла. Slit Fozzle зручно використовувати для прибирання кутів, підвіконня та клавіатури. Пил з меблів та тканини можна видалити з щітки. Насадка для прогалин і кутів. Видалення пилу з важкодоступних місць Сопло-щітка. Видалення пилу з поверхонь

Пиловий колектор легко відключається від тіла пилососу. Очищення колектора пилу. легкий у звичайних пилососах, пиловласником та двигуном, інтегрованим з трубкою, що робить процес очищення пиловласника від сміття. Пиловий колектор, розроблений Deerma, відокремлений від основного блоку з двигуном. Він легко відключається і очищується, натиснувши кнопку контейнера 6 літрів. Наповнення індикатора пилового колектора. Прозорий контейнер. Повністю промитий водою

Висувна алюмінієва трубка розширювана алюмінієва труба дозволяє регулювати довжину ручки в діапазоні від 54 до 82 см. Довжина трубки для пилососу можна легко скорегувати на свій розсуд. Алюмінієва трубка відрізняється міцністю та корозійною стійкістю. Завдяки цьому пилососу ви можете легко видалити навіть великі площі квартири, котеджів та готелів, завдяки шнурі довжиною 5 метрів і довжину шлангу 1.5 метрів. Радіус очищення. 15 метрів. Чотири колеса, які можуть обертатися 360 °. Підходить для чищення великих кімнат

Не треба нахилятися назад боляче кожен раз після очищення? Вакуумний пилосос Deerma TJ200 піклується про вас і ваше здоров’я. Наявність перемикача ноги полегшує контроль пилососу, усуваючи вас від необхідності нахилятися кожного разу перемикач ноги

Індикатор датчика тиску наповнення, коли пиловласний колектор оцінює сміття або коли тиск виникає у вакуумних крапель. Індикатор наповнення пилового колектора підсвічує фіолетовий, нагадуючи необхідність очищення контейнера. Ця функція допомагає запобігти захисту двигуна двигуна пилу. датчик тиску. Індикатор ступеня наповнення

Чотириступенева система фільтрування Фільтр здатний затримати навіть найменший пил. Відцентрова сила відокремлює частинки пилу та повітряного бруду. Чотириступенева система фільтрування включає в себе вентилятор, фільтр HEPA діаметром 150 мм, фільтр для захисту двигуна та фільтра повітряного потоку. Завдяки такої системи фільтр залишається чистим і не забивається сміттям і, відповідно, висока потужність поглинання залишається протягом усього процесу очищення, ніякого пилу не буде зберігатися

Ви можете промити під струменем води в більшості мішків пилосос, що потрібно час від часу. Але вакуумний пилосос Deerma TJ200 вакуумний пилосос може бути промитий звичайною водою. Вакуумний пилосос Deerma TJ200. це гарантія чистоти та свіжого повітря, придатного для багаторазового використання

Встановлення сопел-форсунок відсіку не втрачені, вони легко отримати.

Регулювання живлення дозволяє регулювати режим роботи відповідно до поточної ситуації.

Чотири колеса можуть обертатися 360 °, що дозволяє легко перемістити пилосос без труднощів.

Аб-пластиковий легкий матеріал, пластик ніколи не покриває іржу, без вологи не боїться (клас захисту. Ipx4).

Xiaomi Deerma Vacuum Cleaner TJ200 білий пилосос

Олександр-Саліген

Мінуси: потужність всмоктування нижче, ніж Samsung, але не критично для мене

Коментар: дуже зручно чистити килими та меблі. Ваніс змащуйте і смоктати

Алена Смирнова

Мінуси: Дуже шумно, третя сопло повинна зберігати окремо, шнур не приховує у пилососі, і висить зверху.

Марія Г.

Мінуси: жахливий пилосос, не поглинаючи сміття взагалі, написав на підтримку, вони сказали, що товар може бути повернутий лише протягом тижня, хоча гарантійна картка протягом 1 місяця, причиною повернення ми вказали, що товар немає відповідають викладеній якості якості

Коментар: Не приймайте цей пилосос, безперервне розчарування

Xiaomi Deerma Vacuum Cleaner TJ200 White Vacuum Cleaner Відгуки

Інформація в описі моделі. це посилання. Завжди перед покупкою вкажіть характеристики та повний набір товарів від менеджера вашого вибраного інтернет-магазину.

READ  Робот пилосос Xiaomi roborock sweep one білий

Відгуки власності

Зворотній зв’язок: оголошено як миття, і це не так

-: Xiaomi не має нічого спільного. OREET не є. Дріт незручно. Я ненавиджу це: засмоктує погано, падає, вкриваючи, але він стоїть, як Емхер. Фірма Deerma. Дерма. Найбільша помилка в моєму житті. Покупка цього

-: Короткий шланг, шнур живлення не очищається, а також сильний, непомічний фільтр дорогий (1500), дуже погані підшипники на двигуні (через тиждень Жок, там був металевий звук, дуже гучний!) Заміна коштують 1300 (Підшипники німецька 608 до 500, робота 300R)

Зворотній зв’язок: Загалом, пильний. нормальний, я не підриваю пил!,Головне, перш ніж очистити воду до контейнера пара окулярів (не закупорює дорожній фільтр!), Я рекомендую негайно змінювати підшипники, вартість 608.,Поліас добре очищає (вологі очищення), вода смокче відмінно!Це займає багато місця!Всі додаткові пензлі не підходять!Як результат, китайський пилосос, я не рекомендую.Я сам буде продавати і купую іншу!

Зворотній зв’язок: Пилосос, як. Для ремонту є чудовий варіант.

-: Занадто короткий шланг, після шести місяців, сопла для підлоги була розбита (куплена універсальна = все вийшло), не видаляється всередині дроту

Зворотній зв’язок: Для ваших грошей досконало, але взагалі, незакінчений якийсь якийсь, не очікував цього з Сяомі

-: Підшипник при використанні прямого призначення

Зворотній зв’язок: Незважаючи на всі булочки цього пилососу, є мінус, що все це переважає: вони незручні до вакууму! Труба коротка навіть для зростання 1.60, а кисть не плаває, застрягла в одній позиції, перпендикулярна позиція, повинна носити його весь час в одному напрямку, а не знайомі рухи вперед і назад

-: Постійно вода потрапляє від відро всередині.Двигун. Я наливаю 10 см. від Niza.

-Через місяць, неактивне використання пилососа в місяці (в 2-3 рази) включається перестало смоктати пил з килима. Через деякий час навіть з ламінатом він не справляється. Шкода, бо ці гроші могли купити щось краще. Хотів пройти, але гарантійний період в інтернет-магазині. це лише місяць. Що таке дивне, тому що ця техніка все ще є

Унікальні особливості, такі як одноманітність та здатність збирати рідини.

-: Немає кріплення для дроту. Що стосується шумного.

-: В цьому немає нічого, слабкого і шприц, ціна 2000 р. Дуже вибачте за витрачені гроші.

Огляд: Більшість я люблю, коли виробник пише про продукт. Правда, але все тут інше.

Відео огляд | Супер потужний пилосос Xiaomi Deerma TJ200 для всіх видів забруднення

-: Xiaomi не має нічого спільного. OREET не є. Дріт незручно.

Немає пилу в квартирі в часі роботи робочих фільтрів

-: Шнур не очищений. Швидко забиває, у зв’язку з якою втрачається потужність. Великий розмір займає багато місця

-: Дріт повинен обертатися навколо пилососу

Зворотній зв’язок: Я купив такий фірма Xiaomi пилосос, він коштував близько 5 тисяч. Задоволена дружина, компактний і потужний пилосос. Дуже задоволений покупкою, я рекомендую

Хороший апарат. З вовною з двох собак справляються.

-: Поведінка, звичайно, складається кожен раз, коли це не зручно

-: Я зламав через півроку, я почав робити дивні звуки і смердюч. Яндекс кидає на магазин, в магазині кажуть, що Яндекс повинен розуміти все, і вони взагалі не відбудуться.

Зворотній зв’язок: Я хотів би отримати ремонт або заміну гарантії.

З звичайним очищенням ідеально справляється, сильно смокче, нічого не хвилює близько півроку, і це не тягнуть його гірше. У той же час, ніяких “lifehams” ходить по Інтернету з перекриттям тканинних серветок на фільтрі. Все працює нормально. Як вийшов виробник. У пилососі перед очищенням я наливаю близько 12 см води. Коли ви налийте під оком, тягнуть гірше. Кругла щітка зручна для меблів. Це була угода, я повинен був вакуумувати розлитий бруд, я впорався, навіть не купу, але вже гуляючи тканину майже чистою легшою, ніж миття просто купу бруду.

-: Мені потрібно чистити сам пилосос, якщо я вакуумував щось вилито з підлоги, вам потрібно мити шланг і об’єднати все до останньої падіння від нього, інакше воно впаде. просто залити воду з приводу буде мало. Як тільки ми вкорінені, але, як його слід промити, і запах більше не.

-: Потужність всмоктування не відповідає оголошеній. Не потужний! Дуже погано збирає сміття. Незручний шланг. Під час використання з’являється (

Огляд: Дуже хороший опис поганого вакууму. Вибрав максимальну потужність за принципом за мінімальною ціною. Решта функцій є мінімальними. Повне розчарування.

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишити відгук про продукти

Прийшов імпорт

Ви можете забрати замовлення від магазинів та пунктів випуску наших партнерів або з предметів випуску транспортних компаній, з якими ми співпрацюємо: SDEK, DPD, Pickpoint, IML, DRHL. Ви також можете вибрати доставку до Compactum. Подми. це спеціальні автоматичні термінали, де ви можете забрати своє замовлення. Вони встановлені в популярних місцях і добре захищених.

Доставка кур’єрської служби

Доставка по всій Росії, а також в Казахстані, Білорусі, Киргизстані та Вірменії. Ми працюємо з популярними транспортними компаніями SDEK, DPD, Pickpoint, IML, DRHL, який може доставити ваше замовлення додому або офісу. Доставити покупку лише на дійсно існуючих адресах. Кур’єри не зустрічаються з покупцями в метро, ​​на вокзалах та інших громадських місцях. При доставці на територію з платним входом ви сплачуєте вартість запису, інакше доставка можлива лише до місця платного в’їзду. Ми переконливо прошу вас не затримувати кур’єра, перевірити та платити за покупку протягом 20 хвилин після отримання. Заздалегідь велике спасибі! Товарний рахунок-фактура та гарантійний кур’єр кур’єра дасть вам разом з покупкою.

Зверніть увагу, що замовлення, сплачені до отримання, ми відправляємо на доставку не раніше, ніж наступний робочий день після отримання платежу за нашим рахунком.

Доставка громіздких товарів

Великі продукти. товари, кількість вимірювань яких в довжину, ширина та висота перевищує 120 см, або загальна вага якої перевищує 5 кг.

Доставка таких товарів на адресу можливе лише за домовленістю з оператором Call Center. Великі товари доставляються перед входом у присутності шляхів доступу та здатності припаркувати машину протягом 100 м від адреси доставки.

Комфортний перемикач ноги

Прибирання будинку пов’язана з довгими неприємностями і болем в спині? З новим пилососом від Xiaomi, ви можете значно полегшити ваше завдання та витратити мінімальну кількість часу та зусиль. Такий пристрій оснащений комфортним вимикачем стопи, який дозволяє керувати пилососом, просто натискаючи ногу.

Deerma Vacuum Cleaner TJ200

Вакуумний пилосос Deerma TJ200 абсолютно поза модними тенденціями та потоками. Це просто крутий потужний пилосос з багатоступеневим пральним фільтром та простором, здатним працювати з будь-яким брудним, рідким, вологим, вологим, з будівельним сміттям і навіть розбитим склом. Збирайте підлогу манни кашу або картопляну пюре, зніміть килими до вовни собак та вологим волоссям з ванної кімнати. найменші проблеми. Колосальний об’єм фільтра захоплює близько 200 метрів від загальної прибирання великої якості. з очищенням пилу, брудної води, очищення килимів тощо.

Сухе та вологе очищення, функція здування

Вакуумний пилосос Deerma TJ200 може виконувати всі домашні завдання, недоступні для звичайних пилососів. Він підходить як для сухого, так і для вологого очищення. Ви можете одночасно здійснювати очищення вологого підлоги і негайно висушити його.

Пилосос з функцією збору води

Не кожен сміття може бути видалений тим же пилососом. Але вакуумний пилосос Deerma TJ200 здатний видалити та розливатися до дитячої каші та падіння на йогурт підлоги. Deerma Vacuum Cleaner TJ200 пилосос для сухого та вологого очищення.

Очищення будівельного сміття

Зазвичай після ремонту залишається багато сміття: розбите скло, нігті, пісок. Deerma TJ200 пилосос може видалити будь-який сміття в квартирі, будь це розбите скло або великомасштабне сміття.

Висока потужність всмоктування

Пилосос оснащений потужністю 1200 Вт, що становить 33000 оборотів за хвилину. І його поглинальна ємність 18 кПа. Завдяки збільшенню потужності всмоктування, пристрій здатний смоктати великі обсяги води за короткий час.

Мокра очищення щітки

Плоска щітка-насадка призначена для очищення таких рідин, як фруктовий сік, суп або соєвий соус. Вакуумний пилосос Deerma TJ200. це ще один крок до комфорту та бездоганної чистоти.

Комбінована щітка

Щітка для чищення гладких та килимових покриттів Ефективно видаляє бруд і пил. Щітка видаляє навіть глибоко вхід до брудного килима. Перемикач ноги, розташований на цьому соплі, дозволяє легко рухатися від очищення килимів, щоб плакати підлоги.

Ефективне рішення ваших проблем

Пилосос у процесі очищення створює потужний повітряний потік біля входу, смоктати весь пил і сміття. Перед дією потоку, навіть мокрий волосся. Тепер набагато легше потрапити в квартиру.

Дозволяє висушити підлогу після мокрого чищення та шерсті тварини

Пилосос дозволяє швидко і без будь-яких зусиль, щоб змінити форсунки в процесі очищення: вони легко підключатися до пристрою, і це також легко видалити. З функцією дуття повітря, щоб висушити підлогу після мокрого очищення, не буде складним. Також така функція підходить, оскільки неможливо висушити шерсть тварин.

Глибокий розрив

Включені також насадка для очищення слотів і сопла. Slit Fozzle зручно використовувати для прибирання кутів, підвіконня та клавіатури. Пил з меблів та тканини можна видалити з щітки.

Пиловий колектор легко відключений від тіла пилососу

У звичайних пилососах, колектор пилової та двигуна інтегровано з трубкою, що робить процес очищення пиловласника з сміття. Пиловий колектор, розроблений Deerma, відокремлений від основного блоку з двигуном. Він легко відключається та очищається, натиснувши кнопку.

Подовжувальна алюмінієва трубка

Висувна алюмінієва труба дозволяє регулювати довжину ручки в діапазоні від 54 до 82 см. Довжина трубки для пилососу можна легко скорегувати на свій розсуд. Алюмінієва трубка відрізняється міцністю та корозійною стійкістю. Завдяки цьому пилососу можна видалити навіть великі площі квартири, котеджів та готелів, завдяки шнурі довжиною 5 метрів і довжиною 1,5 метрів.

Не потрібно нахилятися

Обертання боляче після очищення? Вакуумний пилосос Deerma TJ200 піклується про вас і ваше здоров’я. Наявність перемикача ноги полегшує контроль пилососу, усуваючи вас від необхідності притиснути кожен раз.

Датчик тиску

Як забиваються забивами пилового колектора, виникає тиск у пилосос. Індикатор наповнення пилового колектора підсвічує фіолетовий, нагадуючи необхідність очищення контейнера. Ця функція допомагає запобігти надходженням частинок пилу.

Чотириступенева система фільтрації

Фільтр здатний затримувати навіть найменший пил. Відцентрова сила відокремлює частинки пилу та повітряного бруду. Чотириступенева система фільтрування включає в себе вентилятор, фільтр HEPA діаметром 150 мм, фільтр для захисту двигуна та фільтра повітряного потоку. Завдяки такої системи фільтр залишається чистим і не забивається сміттям і, відповідно, висока потужність поглинання підтримується протягом усього процесу очищення.

Ви можете промити під струмінь води

Більшість пилососків мішок мають текстильні пилові колектори, які слід від часу. Але вакуумний пилосос Deerma TJ200 вакуумний пилосос може бути промитий звичайною водою. Вакуумний пилосос Deerma TJ200. гарантія чистоти та свіжого повітря.

Deerma TJ200 Пилосос Огляд Огляд використання досвіду


About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS