Плитковий клей для теплої підлоги та керамограніту

Який клей краще

Вибір клейових складів на сьогоднішній день великий. При покупці засобу важливо враховувати такі моменти, як місце проведення будівельних робіт (всередині або зовні), вологість кімнати та технічні особливості плитки. Кожен виробник клею відрізняється від конкурентів своїми показниками. Одна марка приділяє особливу увагу міцності складу, інша. еластичності засобу, а третя. вологонепроникності. Виходячи з його індивідуальних вимог, покупець повинен вибрати клей, який підходить для нього. Для цього зверніть увагу на показники, зазначені у пакеті.

Клей під теплим підлогою, залежно від складу, є одно- та двокомпонентним. Новачок краще звертати увагу на однокомпонентну композицію клею. Такі кошти продаються у формі готових паст і мають достатньо тривалий період зрозуміло, що дуже зручно в установці. Зміна положення плитки після встановлення може бути протягом 10-20 хвилин.

Какой клей использовать для теплого пола керамогранита и плитки?

Склад двокомпонентного клею включає поліуретанові та епоксидні смоли. Такий засіб вимагає змішування двох основних компонентів перед використанням. Двокомпонентні клеї забезпечують надійну адгезію адгезивної композиції з облицювальним матеріалом, вони добре переносять краплі температури.

Цементні композиції до використання повинні бути розчинені у воді, оскільки вони продаються у вигляді сухого порошку.

Послідовність відрізняється двома основними видами клею, які підходять для теплих підлог:

плитковий, тепло, підлоги, керамограніту
 • Сухі суміші. Вони виготовляються на основі цементу та інших модифікуючих компонентів. Суміші продаються в мішках по 5, 25 та 30 кг. Перед початком будівельних робіт засіб необхідно розвести у співвідношенні, вказаному на упаковці.
 • Готові розчини. До складу клеючого засобу входять полімери та епоксидні смоли. У продажу зустрічаються розчини у пластикових відрах, що фасуються по 1-10 л. Перед використанням матеріал необхідно ретельно вимісити, додавати воду не потрібно.

Російські торгові марки плиткових клейових складів

Серед виробників якісних клейових складів для монтажу плитки на підлогу з підігрівом є і вітчизняні бренди. Нижче представлені найбільш популярні російські торгові марки.

Російський виробник, що пропонує якісну лінійку клейових сумішей для монтажу всіх типів плитки. Цей тип продуктів бренду характеризується вологою та термічною стійкістю, гарною адгезією, міцністю та міцністю створеного покриття.

плитковий, тепло, підлоги, керамограніту

Weber

Компанія Weber розробила клейовий склад спеціально для монтажу керамогранітної плитки великого формату, який підходить у тому числі і для облицювання теплої підлоги. Він має високу адгезію, а коригування матеріалу можливе протягом 15 хвилин, але експлуатація системи підігріву можлива не раніше ніж через 2 тижні після монтажу облицювання.

Старатели

Ще один виробник якісного клею для плитки, що монтується на підлогу з підігрівом. Його використання допускається тільки на поверхнях, не схильних до деформації. Відрізняється швидкою схоплюваністю та високою адгезією.

Заснує

У лінійці російського виробника Основіт є клейовий склад, розроблений спеціально для облицювання теплих підлог. Його життєздатність становить 4 години, а час корекції плитки, що монтується, – 15 хвилин. Оптимальне рішення як для новачків, так і для професіоналів.

Какой клей использовать для теплого пола керамогранита и плитки?

Чому вам потрібен спеціалізований клей?

Суміші, призначені для фіксації плитки поверх систем теплої підлоги, відрізняються високою теплопровідністю, тобто не служать утеплювачем між нагрівальним елементом та плиткою. Якщо використовувати звичайний клей, теплова енергія витрачатиметься неефективно.

Плитковий клей для теплої підлоги витримує безліч циклів нагрівання та охолодження, не втрачає своїх характеристик у широкому діапазоні температур. Звичайні клеї після декількох циклів охолодження та нагрівання починають руйнуватися, в результаті плитка відшаровується.

Спеціалізований клей для теплої підлоги має у складі полімерні сполуки, епоксидні смоли, пластифікатори, що підвищують пластичність суміші. У процесі нагрівання шар клею непомітно візуально, але змінює свій фізичний об’єм, розміри. І тільки високоеластичний клей не буде руйнуватися після множини циклів нагріву та охолодження.

Максимальна стійкість клею до навантажень забезпечує склад алюмінатного цементу. Суміші на основі цього компонента гарантовано забезпечують належну міцність покриття.

READ  Чи можна покласти пластину у повільну плиту

Плитковий клей для теплої підлоги

Плитковий клей для підлоги з підігрівом – термостійка суміш з підвищеною пластичністю та адгезією. Склад застосовується для облицювання в системах «тепла підлога», а також печей та камінів. Клейові суміші використовуються для обробки будь-яких приміщень керамічною плиткою та керамогранітом.

Для укладання (шар 2-15 мм) на підлогу та стіни керамічної та клінкерної плитки, керамограніту та натурального каменю (крім мармуру, базальту, габро) вагою до 80 кг/м 2. Максимальний розмір грані керамічної плитки – 60 см, максимальний розмір грані керамогранітної плитки – 50 см.

Плитковий клей для внутрішніх та зовнішніх робіт

Клей суміш для склеювання Плитка всіх типів, мозаїчних та штучних каменів на стінках бетону, цегли, порожнисті керамічні камені, керамізобетонні та стільникові блоки всередині та зовнішніх будівель, а також укладання всіх типів підлоги, за винятком великого розміру природні гранітні пластини; Можлива покладання облицювання зверху вниз.

Клей для плитки Holcim категорії С0Т має оптимальні робочі характеристики, зручний у роботі та підходить для всіх типів керамічної плитки. Безкоштовна доставка по Москві та МО повними машинами 20 тонн!

Клейова суміш для укладання керамічної плитки всіх типів, природного каменю, гранітно-керамічної плитки розміром до 600?600мм, фаоро-керамічної плитки, так само котто, клінкерів та подібних до них матеріалів; використовується при облицювання ділянок з великими потоками людей і транспорту, застосовується при облицювання стін та підлоги всередині та зовні приміщень; можливе укладання облицювання зверху-вниз та по покриттям зі старої плитки.

Клей для керамічної плитки заводського виготовлення у вигляді сухої суміші мінеральних сполучних, заповнювачів та добавок, що модифікують.

Клей суміш для склеювання Плитка всіх типів, мозаїчних та штучних каменів на стінках бетону, цегли, порожнисті керамічні камені, керамізобетонні та стільникові блоки всередині та зовнішніх будівель, а також укладання всіх типів підлоги, за винятком великого розміру природні гранітні пластини; Можлива покладання облицювання зверху вниз.

Клей для облицювання стін та підлог плиткою з низьким водопоглинанням

Плитковий клей для керамограніту та важкої плитки

Клейова суміш для укладання плитки із природного каменю, гранітно-керамічної плитки великих розмірів (600?600мм і більше), фаоро-керамічної плитки, так само котто, клінкерів та їм подібних матеріалів; використовується при облицюванні ділянок з великими потоками людей та транспорту, таких як школи, лікарні, торгові центри та інше, застосовується при облицюванні стін та підлоги всередині та зовні приміщень.

Високоякісний плитковий клей категорії C1T без усадки з адгезією до 1,1 МПа. Безкоштовна доставка по Москві та МО повними машинами 20 тонн!

Клей для керамічної плитки заводського виготовлення у вигляді сухої суміші сполучних, мінеральних заповнювачів та добавок, що модифікують.

Клей для високотехнологічної підкладки стін і підлог з керамічною плиткою, порцеляновою фаоровкою, штучним та природним каменем (вага до 600 г/100 см2). Пилоутворення знижено більш ніж на 90%.

Клей для укладання керамічної плитки, керамограніту та натурального каменю вагою до 600г/100см 2 на підлогу та стіни без попереднього вирівнювання. Товщина шару до 30 мм. Підходить для системи “Тепла підлога”.

Посилена водостійка безпилова клейова суміш для укладання важкої плитки великих розмірів, натурального або штучного каменю. Для зовнішніх та внутрішніх робіт. Утримувана вага плитки – не менше 100 кг/м2.

Для укладання без попереднього вирівнювання керамічної плитки, середньоформатних керамогранітних, натуральних або штучних кам’яних плит на підлогу, а також для облицювання стін малоформатним керамогранітом та всіма видами керамічної плитки.

Зимова клейова суміш PREMIUM на цементно-піщаній основі для укладання важкої плитки великих розмірів, натурального або штучного каменю. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Формування пилу зменшується більш ніж на 90%! Для укладання керамічної плитки, керамограніту та натурального каменю вагою до 800г/100см 2 на підлогу та стіни всередині та зовні приміщень, а також у басейнах та резервуарах з водою. Підходить для системи “Тепла підлога”.

Для укладання на підлогу та стіни всіх видів керамічної плитки та облицювання керамогранітом та натуральним каменем. Використовується для облицювання балконів, терас, цоколів, фасадів, експлуатованих покрівель та приміщень з будь-яким рівнем вологості.

Клей для керамічної плитки заводського виготовлення у вигляді сухої суміші сполучних, мінеральних заповнювачів та добавок, що модифікують.

Для укладання на підлогу та стіни всіх видів керамічної плитки, у тому числі напівпрозорої та скляної, середньоформатних керамогранітних та клінкерних плиток, а також середньоформатних плит із білого мармуру та натурального каменю.

Клей для плитки та каліброваних плит з натурального каменю, а також керамічної плитки заводу виробника у вигляді сухої суміші зв’язування, мінеральних агрегатів та модифікуючих добавок.

READ  Скільки потрібно труби для теплої водяної підлоги

Для укладання плит з мармуру та граніту, натурального та штучного каменю, керамограніту, клінкерної та керамічної плитки. Рекомендується для облицювання балконів, терас, цоколів, фасадів, експлуатованих покрівель та приміщень з будь-яким рівнем вологості.

Для укладання плит з білого мармуру, натурального та штучного каменю, керамограніту, клінкерної плитки, напівпрозорої, скляної та керамічної плитки. Рекомендується для облицювання балконів, терас, цоколів, фасадів, експлуатованих покрівель та приміщень з будь-яким рівнем вологості.

Пилоутворення знижено більш ніж на 90%! Для облицювання стін та підлоги великоформатними плитами з мармуру та граніту, натуральним та штучним каменем, керамогранітом та керамічною плиткою, а також у басейнах та резервуарах з водою. Підходить для системи “Тепла підлога”.

Для прискореного облицювання стін і підлоги з натуральним каменю, керамічною плиткою та фаоровою плиткою вагою до 800г/100см 2 на підлозі та стінах, а також у басейнах та водяних танках. Підходить для системи “Тепла підлога”.

Призначений для швидкого укладання керамічної та клінкерної плитки, натурального та штучного каменю, керамограніту вагою до 1000 г/100 см 2. Використовується для облицювання підвалів, балконів, терас, цоколів, фасадів, експлуатованих покрівель та приміщень з будь-яким рівнем вологості. Рекомендується при влаштуванні підлог у приміщеннях з низьким, помірним та високим навантаженням.

Багатофункціональний дисперсійний клей у вигляді готової до застосування густої пасти білого кольору. Відрізняється високою міцністю зчеплення з основою та еластичністю. Після твердіння водо- та морозостійкий.

Пилоутворення знижено більш ніж на 90%! Для облицювання стін та підлоги плитами з мармуру, кольорової та прозорої скляної плитки, декоративною мозаїкою, гранітом, натуральним та штучним каменем на будь-які підстави, а також у басейнах та резервуарах з водою. Підходить для системи “теплого поверху”.

Пилоутворення знижено більш ніж на 90%! Призначений для облицювання стін та підлоги великоформатними плитами з мармуру та граніту, натуральним та штучним каменем, керамічною плиткою та керамогранітом. Використовується для роботи зі складних і піддається деформації під час експлуатації підстав.

Види клейових розчинів за складом

Склад плиткового клею, призначеного для облицювання теплої підлоги, відрізняється, залежно від компонентів, що містяться в ньому, за структурою та інгредієнтами.

За кількістю складових, що входять в суміш:

 • Однокомпонентна. однорідна маса, схожа на пасту, яка вже готова до використання. Така речовина повільно застигає, але навіть у цьому випадку можна знайти свої плюси – є достатньо часу на укладання плитки. Крім того, паста має підвищену еластичність і чіпкість.
 • Двокомпонентний. включає два інгредієнти, які необхідно ретельно змішувати перед використанням.

За структурою:

 • Мастика. пастоподібна клеюча суміш у готовому вигляді. Рекомендовано використання в обробці новобудов.
 • Суха суміш. перед вживанням піддається розведенню за допомогою води. Суха суміш вважається найбільш надійною та довговічною.

За складом інгредієнтів:

 • Епоксидний клей. відзначається високою міцністю та надійністю, стійкістю до перепадів температури та підвищеної вологості, проте він досить дорогий.
 • Дисперсійний – не підходить для керамічної плитки, але широко використовується для фіксації гіпсокартону, пластику, дерева та металу.
 • Цементний. доступний за ціною, забезпечує відмінне зчеплення з бетоном та цеглою, досить водостійкий.

При виборі відповідного розчину необхідно врахувати той факт, де він буде використаний: ванна кімната, житлові приміщення або на вулиці. На підставі цього параметра варто вибрати клей з урахуванням його компонентів.

Огляд кращих марок клею для плитки

Для того, щоб визначити чи якісний клей для теплої підлоги, потрібно звернути увагу на його основні характеристики:

 • по-перше, жаростійкість. склад повинен витримувати нагрівання до 100 про;
 • по-друге, кількість циклів зміни температур (оптимальним вважається – 100–150);
 • по-третє, для якого виду плитки клей призначений (переважно на підлогу укладають керамограніт);
 • по-четверте, для якого типу основи (стяжки підлоги) призначений склад.

Виходячи з таких вимог, можна виділити клей для теплої підлоги наступних марок:

Характеристики плиткового клею Юніс

Універсальним та найбільш затребуваним є клей для теплої підлоги Юніс Плюс. Він призначений для всіх видів плитки, керамограніту, каменю та інших натуральних чи штучних матеріалів. Технічні характеристики:

 • допустиме навантаження – 100 кг/м2;
 • адгезія – 1,25 МПа;
 • Температура для укладання. від 5 до 30 ° С;
 • морозостійкість – 100 циклів та більше;
 • оптимальна товщина шару – до 15 мм;
 • робочий час – до 20 хвилин (після нанесення на поверхню);
 • час до остаточного висихання – 24 години;
 • температура експлуатації – від.50 до 70 про;
 • пропорції змішування – 4,5 частини суміші та 1 частина води.
READ  Опресовування теплої підлоги зі зшитого поліетилену

Ceresit

Одна з найпопулярніших марок сухих будівельних сумішей. Для керамограніту підходять такі склади:

Оптимальним у співвідношенні ціна/якість вважається Ceresit СМ14 Extra – це універсальна суміш, що підходить для всіх видів плитки та керамограніту, може укладатися на цементні та бетонні стяжки.

Однак виробник обмежує розмір плитки до 4545 см, для великих квадратів слід використовувати Ceresit СМ117.

Технічні характеристики Ceresit СМ14 Extra:

 • адгезія – 0,8 МПа;
 • Температура для роботи. від 5 до 30 ° С;
 • морозостійкість – понад 150 циклів;
 • товщина шару, що рекомендується. до 15мм;
 • робочий час – до 20 хвилин;
 • час до початку експлуатації підлоги – 24 години;
 • температура експлуатації – від.30 до 70 про.

Bergauf

Найпоширенішим універсальним складом є Bergauf Keramik Pro. Він призначений для плитки з керамограніту розміром не більше 900 см 2. відрізняється високою еластичністю, морозостійкістю, вологостійкістю, а також відсутністю сповзання плитки після укладання. Характеристики:

 • навантаження – до 100 кг/м2;
 • зчеплення з основою – 0,5 МПа;
 • температура для здійснення робіт – від 5 до 25 °С;
 • морозостійкість – понад 100 циклів;
 • оптимальна товщина шару – до 10 мм;
 • час на проведення робіт із плиткою – до 10 хвилин;
 • час коригування плитки – 7 хвилин;
 • час на початок експлуатації підлоги – 48 годин;
 • температура експлуатації – від.40 до 70 про;
 • Споживання суміші на 1 м 2. 2,5 кг, у шарі 3 мм.

Критерії вибору клею для плитки під теплу підлогу

Щоб клей для плитки на підлогу із підігрівом забезпечив міцність, довговічність з’єднання, вибирати його треба за певними критеріями:

 • Стійкість до змін температури. Матеріали, з яких влаштована система підігріву, періодично зазнають зниження, підвищення тепла. Те саме відбувається і з клейовим шаром. Тому клейовий шар повинен мати гнучкість, витримувати стрибки до 90 градусів.
 • Підвищена зчеплюваність.
 • Сумісність із укладальним матеріалом та площини, яку передбачається облицьовувати. Детальна інформація вивчається на упаковці.
 • Легкість застосування. Роботу легше виконувати з уже готовими складами. Але це не дуже ощадливий варіант. Сухі суміші коштують дешевше, можна приготувати розчин потрібної кількості.
 • Клей під плитку купується лише перевіреною, відомою ТМ. Дешеві варіанти для невідомих виробників можуть не показувати заявлені властивості, які загрожують впливати на ремонт. Крім того, такі композиції є незручними для роботи.
 • Зверху на упаковці повинна бути напис, який клей призначений для дизайну “теплий підлогу”.
 • Добре вивчена композиція. Відмінно, якщо тип алюмінату цемент включений у нього. Це забезпечує більшу стабільність всіх видів навантаження.

Головне, що власники, спочатку під рукою, були вся інформація, яка. Це область робочої зони, особливості самого клею та інших матеріалів. Розрахунок відповідної кількості матеріалу та його товщини здійснюється в декількох етапах.

 • Розміри плитки визначаються, з яких залежить бажана товщина.
 • Упаковка виглядає як споживання суміші на метр у шарі 1 міліметра.
 • Ці значення помножуються один з одним.
 • Окремо розглядати загальну площу облицювання.
 • Повторити знову.
 • Результат все ще помножується на 1.1, щоб визначити бажаний резерв.

Окремо враховуйте декоративні елементи всередині приміщення і як вони з’єднуються один з одним, з іншими частинами кімнати. Залежить від цього.

Топ-10 найкращих клеїв для порцелянового каменю, як вибрати клей для фаорової плитки

Рано чи пізно, з ремонтом у квартирі або в будинку є кожна людина. Ванна кімната, кухня та коридор вимагають підвищеної уваги, оскільки всі ці номери відрізняються підвищеною вологістю. Підлоги, як правило, викладені керамічною плиткою, однак, в останні роки люди починають відмовлятися від використання цього матеріалу. Cerambar приходить до змін.

Це більш міцний і стійкий до зносу матеріалу. Він здатний зберегти свій початковий вигляд протягом десятиліть, особливо якщо ви поклали це правильно. Для роботи з порцеляном не рекомендую використовувати звичайну цементно-піщану суміш, доцільно приймати спеціальні сполуки, а не. Їх вибір досить великий, тому часто неможливо вибрати оптимальний варіант, як це може здатися на перший погляд. Ми вирішили допомогти вам з цим питанням і скласти рейтинг кращих клеїв для порцелянового каменю. Тут ми детально розповісти про найпопулярніші композиції, а також дати деякі корисні поради, які допоможуть вам при покупці цього будівельного матеріалу.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS