Пральна машина Indesit Wise 10 Lights Door

У більшості випадків, щоб видалити пральну машину від блокування, потрібно вимкнути його від мережі живлення, керуючи вилку з розетки протягом 15-20 хвилин. За цей час пристрій скине програму та буде готова до нового циклу.

 • Щоб розблокувати двері пральної машини, у більшості сучасних одиниць виберіть програму “Spin” та режим “без натискання”. Через два-три хвилини люк відкриється.
 • При необхідності “довести до сенсу” Після короткострокового відключення живлення ви можете натиснути 30-60 секунд, щоб утримувати кнопку “Пуск” або “запуск” на панелі керування.
 • Проблема з замком автомобіля Siemens, Bosch або Ariston може бути вилучена, запустивши миття на новому. У процесі, натиснувши “відкладений початок” або “без обертання”, ви повинні витягнути двері до себе, як тільки натиснувши.

Як найбільш екстремальний варіант, ви можете видалити лампу дверей пральної машини вручну. У більшості пристроїв Bosch, Samsung, Арістон та інші всередині корпусу встановлено аварійним кабелем. Він розташований під кришкою зливного фільтра. Кольоровий забарвлення зазвичай червоний або помаранчевий.

Друга версія “ручного” відкриття Bosch та інших марок автомобілів складніше і вимагає викрутки. Нам доведеться вилучити верхню панель, і, відкидаючи весь задній пристрій (так, щоб барабан трохи перемістив і відкрив доступ до пристрою блокування), покрив руку всередині корпусу. Пост-блокування, вам потрібно натиснути пальцем на мову замка (до бік), і потягніть двері на себе. Перед розібравши машину, ви повинні вимкнути його від виходу і злити всю воду.

Код на електромеханічних моделях

Індивижні механічні машини не обладнані дисплеєм. Сигнал такої помилки передається за допомогою індикаторів на панелі керування. Кілька варіантів:

 • Якщо датчик не вдається або дренажна система, всі горизонтальні індикатори спалахує, а датчики постійно спалюються поруч з “замком” та “промивання”;
 • Датчик “Замок” швидко спалахує і повільно. “Швидке прасування”, “без стискання”. У моделях іншої серії мерехтлива “промивка” і “інтенсивна мийка”;
 • Червоний індикатор “Замок” і повільно “спина” і “мити”.

Розподіл не викликає витоку, якщо танк автомобіля знаходиться в хорошому стані. Якщо рідина виявляється на підлозі, проблема складна.

Двері заблоковані через відключення електроенергії

Якщо двері пральної машини не відкриваються після того, як будинок був стрибок напруги або вимкнув світло взагалі, то ви не повинні бути засмучені. Ця ситуація виникає досить часто, і виробники надавали можливість захистити вас у випадку відключення живлення. Уявіть, що ви вимкнули світло, ви не помітили цього і думали, що пральна машина просто закінчила програму. Наслідки відкриття люка в такій ситуації можуть бути досить неприємними та небезпечними: вода випадає на вас або коли подається електрика, почнеться новий цикл прання, і в цей час ви розвантажуєте нижню білизну.

Так що дверцята відкрилася, вам потрібно після відновлення постачання електроенергії для повторного запуску будь-якої програми: ви можете просто почати обертання або зливу води.

Після цієї процедури, люк буде розблоковано.

Основні несправності машин Indesit

Навіть найдорожчі моделі пральних машин Endesit вимагають ремонту. Рано чи пізно їм буде надано знати деякі недоліки, ліквідація яких вимагає втручання професіоналів. Але що споживач також розуміє причинний зв’язок між поломкою та її передумовою, рекомендується ретельно ознайомитись з М з цієї статті.

Ви виявили воду під машиною. Це найпоширеніша помилка, яка буде швидко усунена. У цьому випадку, швидше за все, заміна манжевої заміни люка або один з форсунок, придатних для потоків насоса.

Під час експлуатації пральна машина брюкає. Цей тип дефекту, швидше за все, спровокований підшипниками, які провалилися або всередині барабанів іноземних об’єктів. У більшості випадків вона спочатку є залоза, як наслідок, вода потрапляє на підшипники, і вони виходять з ладу. Ця несправність може бути легко визначена самостійно, якщо ви знімаєте бік або задню (залежно від положення панелі барабана). Перед тим, як ваш погляд відразу з’явиться іржі барабани на танку. У цьому випадку ви повинні відразу зателефонувати до майстра з сервісного центру. Зрештою, з урахуванням подальшої роботи пошкодженої пральної машини, барабанний вал може зважати, заміна якої коштуватиме набагато більш значущі гроші, тому не відкласти ремонт.

Зливу води не виконується. У цьому випадку, швидше за все, припускають, що дренажний насос засмічений. Ця несправність може бути усунена і самостійно. Для цього потрібно лише очистити фільтр пральної машини.

Вода в пральній машині не нагрівається. Швидше за все, припускають, що в цьому випадку нагрівальний елемент пошкоджений. У цьому випадку також потрібна проблема спеціаліста з сервісного центру.

Безперервно відбувається затока води. Ця несправність відбувається досить часто. Потрібно перевірити розташування дренажного шлангу: швидше за все, це просто недостатньо. Рекомендований шланг висоти над рівнем підлоги становить близько 70-80 см.

На пральній машині Indesit

Багато користувачів скаржаться на пральні машини бренду Indesit, вони кажуть, що вони зроблені “з сокири”, потім один розрив, потім інший. Тепер ми не обговорюємо якість цих пральних машин, але буде загострюватися за однією загальною проблемою, яка, до речі, називає код помилки дверей. Ми говоримо про механізм замикання вимивання люка.

Факт полягає в тому, що механізм замка, який знаходиться всередині люкованого покриття цих машин, погано продумана. Ось, яка тримає весняно-завантажений гачок, періодично з’являється, з якого гачок перестає заблокувати кришку люка в закритому стані. Якщо ви сталися так, не падайте з гніву дверей люка, і виконайте наступне.

Найчастіше дверна помилка виходить до того, як машина буде вводити воду, але якщо вам не пощастило, а код з’явився посередині миття, вам потрібно безпечно видалити воду з танка, а не затоки навколо.

 • Відкрутіть кріплення, що тримають люк, зніміть люк.
 • Відкрутіть кілька самонарізаних гвинтів, що тримають половину люка разом.
 • Вставте стрибкова вісь в канавку, як показано на малюнку нижче.
 • Зберіть люк назад.

Якщо механізм люка в порядку, але двері не зафіксовані, необхідно перевірити миття UVB в InDesit. UBL (Luke Lock), також нерідко розбивається, але це не єдина причина, для якої з’являється помилка дверей. Як знайти та виправити розбиття UBL, електронного модуля та інших, читати статтю не закриває двері пральної машини.

На машинах Samsung

На машинах Samsung, дверна помилка. це не єдиний, що позначає проблеми з блокуванням люка. Є ще де, ed, de1, de2 коди, всі ці помилки, насправді, призводять до того ж. до дверей люка. Маніфест двері помилок, DE, ED, DE1, DE2 може бути таким:

пральна, машина, indesit, wise, lights, door
 • Двері не хочуть заблокувати на самому початку миття, незалежно від того, як ми його натискаємо;
 • Неможливо відкрити двері після завершення процесу прання;
 • Шайба спочатку блокує люк, але потім блокує зникає, а пральна машина Samsung замерзає, видаючи вказаний код;
 • Гачок люка не потрапляє в отвір блокування;
 • Кілька зовнішності та зникнення цього коду під час процесу прання, іноді це відбувається 5-7 разів на цикл прання.

Ну, ми перерахували ситуацію у вигляді такої помилки, ми тепер зрозуміємо, що робити так чи інакше. Почнемо з найпоширенішого випадку, коли люк фізично закритий, навіть клік був, а машина все ще відображає помилку дверей. У цьому випадку потрібно перевірити і відремонтувати UBED. Про те, як виконати це може читати в статті, що блокує пральну машину LOKA. як замінити замок дверей?

Якщо люк навпаки, він не хоче відкриватися в кінці миття, проблема знову в UBL. Однак, будьте надзвичайно уважні, в кінці миття я був убитий будь-яку пральну машину. Деякий час після промивання листя витягується щільно закритий. це нормально. Якщо через десять хвилин після завершення програми, машина для прання Samsung не відкриє люк, ви можете подумати про ремонт.

Помилка дверей у пральній машині марка Samsung може бути викликана не тільки електричними, але й механічними причинами. Отже, якщо крюк замка, який розташований на кришці люка, трейт не потрапляє в отвір UBED. Отже, петля була деформована, на якій люк тримає. Це трапляється не так рідко, особливо якщо у вас є маленькі діти у вашій родині, і вони люблять їздити на двері. Проблема вирішується одним способом. заміна петлі.

Тут Дозвольте собі дати пораду. Samsung пральна машина гарна “підстрибуюча” петля, але нещодавно почала виробляти армовані варіанти від спеціального сплаву. Купити одну таку та більше таких проблем не виникає.

Гірше, якщо на пральній машині марка Samsung, дверна помилка зникне і з’являється. Це означає, що десь на шляху між UBR та модулем керування зникає. Мені доведеться вилучити UBL, зателефонуйте своїм контактам до мультиметра, а потім зателефонуйте до проводки, що надходить з UBED. У такій ситуації ця робота краще довіряти майстер.

Атлантська пральна машина також має подібні проблеми, тому ми вирішили не присвячувати їх окремим предметом цієї історії. Щойно скажемо, що пральна машина Atlant має незрівнянно найгірші огляди фахівців з точки зору ремонту окремих вузлів, включаючи UBR та модуль управління, але це вже тема для окремої статті.

На пральної машини гаряча точка-арістон

Що стосується особливостей помилок дверей в машинах для пральних машин Арістона, можна зазначити, що все, що ми говорили, є актуальним як для “домашніх помічників” цього бренду. Правда, як завжди, є один “але”. У пральних машинах Hotpoint-ariston іноді дверна помилка не відповідає дверей та пристроях, які він керує його. Помилка дверей на Арістон може з’явитися через поганий контакт одного з щіток двигуна. Як знайти цей контакт і виправити?

У цьому випадку через нижню частину пральної машини потрібно дістатися до двигуна. Відкрутіть кріплення двигуна, відключіть чіп з дротами. Видаліть двигун та перевірте його щітки, включаючи проводку, яка подає щітки. Можливо, були зроблені пензлі під час роботи пральної машини, і тому, щоб уникнути ремонту в майбутньому вони повинні бути замінені. Про те, як змінити щітки машини для прання двигуна, прочитайте в елементі того ж назви, опублікованого на нашому сайті.

Підсумовуючи, ми відзначаємо, дверна помилка на пральних машинах різних брендів може проявити себе зовсім іншим. Найчастіше це фактично позначає проблеми з дверима люка або UBL, але в деяких випадках причини цієї помилки є найбільш несподіваними.

Декодування

Яндекс перекладач інтерпретує англійське слово двері, як люк, двері. Така помилка Indesit значною мірою схоже на F17. Вказує неповне закриття навантажувального люка, відсутність його блокування. Електроніка пральної машини не записує готовність пральної машини до циклу, не дозволяє програмі працювати. Якщо він вже запущений, керуюча дошка дає команду “Екстрес-зупинка”.

Улюджувальна машина Indesit

Запустіть пральну машину перезавантаження

Побутова техніка Електроніка Працює відповідно до відповідності параметрам мережі постачання виробника. InDesit в паспорті зазначено:

220-240 / 50. “Сюрпризи” енергопостачання російських об’єктів добре відомі: стрибки, знижені значення UC, раптові вимикання. Проблеми напруги. найбільш ймовірна причина помилок пральних машин.

Методи: шнур живлення відключайте від розетки. витримує паузу 10-15 хвилин. повторно запустити. Якщо збій викликається клапаном напруги, помилка Indesit дверей вилітає.

 • Відмовляти
 • Напруга в розетці. Якщо в руці немає мультиметра, то легко контролювати включення іншого побутового приладу, який містить електронну схему. Це добре працює, причина не в цьому, продовжуйте шукати помилки “винуватця” Indesit Door.
READ  Пральна машина у шафі в коридорі

Потужність нестабільна. постійна проблема? Для усунення перерв у роботі побутової техніки, його передчасна недостатність рекомендується підключити пральну машину через стабілізатор.

Стабілізатор напруги для пральної машини

Поради щодо використання UPS (знайдено онлайн). нісенітниця. Враховуючи потужність енергії (щонайменше 3 кВт) розміри характеристик блоку (поряд з батареями), можна порівняти з розмірами пральних машин, а також

Luca Cuff Віра

Коли код з’являється під час процесу прання, горщик пральної машини повинен бути порожнім, інакше, коли відкриваючи двері, не уникайте повені.

 • Петля. Солодкі кріплення не дозволяють тону точно потрапити в замку. Luke закривається вільно, сигнал блокування не надходить на електронну дошку, утворюється помилка дверей. Він видаляється за допомогою затяжних гвинтів.
 • Механізм замку. Майстри вважають, що дизайн не добре продуманий: ось регулярно з’являється, гачок, замикаючи двері, зміщується, він не утримується в закритому стані, з’являється помилка дверей. Ліквідація стовбуровою кімнатою точно в паз, як на малюнку.

Замок Washing Machine Indesit

 • Відсутність сторонніх предметів на контурі манжети, в районі замку. Навіть невелика галька. це причина неповного закриття дверей пральної машини, дверних помилок.
 • Блокування блокування пристрою. Несправність цієї частини призводить до того, що навіть коли двері закриті, плата керування не отримує відповідного сигналу. Реєстрація як Indesit Non-notability до циклу прання, генерує дверну помилку.

Блокування дверей (Luke Locking) Пральна машина Indesit

Застарілі моделі пральних машин були завершені за допомогою електромагнітного типу UBL, у сучасних є біметалічні пристрої. Прокиньтеся з дизайном безглуздо: коли вузол не вдається, змінюється вузол. Недорого, але для відновлення не кожен майстер візьме: довгий і неприємний. Ознаки відмови: Hatcher не вимикається при видаленні джерела живлення від InDESIT або після завершення прального циклу, індикатор символіки F17 блимає, індикатор для запуску машини блимає (17 разів), коли починається характеристика клацання блокування фактора індес.

Щоб видалити UBR, потрібно виконати наступні кроки.

Відкрутіть замку пральної машини

Мультиметр (вимірювання R) допоможе виконувати точне тестування UBED Indesit. Показання 0 або 1. знак несправності пристрою (вимірювання між фазовими та нейтральними контактами): пошкодження термістора. Вузол перебудований і замінюється.

Тестування пристрою блокування вантажівки

 • Шлунка. Причиною похибки пральної машини стає скелями на мескітній риболовлі, закриття. У разі перевірки зверніть увагу на розплавлені, пошкоджені сайти ізоляції. Дефект, виявлений у InDesit, усувається самостійно, майстри не будуть називатися.

Статус ставки

Помилки пральних машин утворюються мозку пральна машина. керуючий модуль. Ремонт вдома не рекомендується. Без відповідного обладнання, досвіду, схем. марно проведення часу. Це значно попередження користувачів: “вибрати” плату за порадою експертів, з Інтернету не слід. Навіть якщо хтось замінить частину і допомагає усунути помилку дверей, це не той факт, що ця практика корисна і для вас. Управління дошками в машинах Indesit відрізняються серією, випущені роки, конструктивні особливості.

Ремонт індезійних зборів після тарганів
Перевірка електронного пакету пральної машини Indesit

Що робити

Причини дверних помилок

 • Пил, конденсат, оксиди на панелі, у роз’ємах. Операція пральних машин пов’язана з постійною вогкості, і вони поставляються в приміщення, де завжди спостерігається надлишок вологи, випаровування (пральня, ванна кімната, кухня). Водяні краплі викликає закриття електричних ланцюгів, коди несправності. Дефекти видаляють сушіння, акуратне очищення бруду: м’який тампон за допомогою алкогольних рідин. Розчинники не застосовуються. агресивні. Ці прості дії видалять помилку дверей.
 • Темні плями. Сліди високої температури, спалених ділянок, Нагар на планках портів дошки очищені шліфувальним папером, гострим лезом. Після видалення, полоскання, сушать, і код зникне.
 • Пошкодження доріжок. Відокремлення, мікротріщини, Progars розривають електричні ланцюги, з’являються помилки Indesit. Усуньте паяльник (неможливо перегрітися, оскільки потужність не перевищує 40 Вт), а припой. На проблемних сегментах дошки, де завдяки щільному розташуванню деталей забарвлення, він не працює, використовуються сегменти монтажу дроту. Вони палять паралельно пошкодженому ланцюжку, шуруючи її сайт. Помилка дверей Error видаляється без отложений.
 • Електролітичний “С”. Блаумована барель вказує на необхідність заміни. Condenser, встановіть аналог. випадок декількох хвилин.

Діагностика контрольної дошки на стенді, визначаючи недоліки. прерогатива професійного. Якщо прийняті заходи не вдалося впоратися з помилкою в дверях Indesit, зверніться до служби. Організація “широкого профілю”, що займається ремонтом будь-якої побутової техніки, не підходить. тільки уповноважений центр. У звичайних семінарах немає схем, обладнання, підготовлених фахівців, запчастини для Indesit (придбані на ринку, за високими цінами). Відсутність прямих зв’язків з виробником призведе до зростання вартості роботи та тривалого періоду пральної машини.

Якщо у вас є досвід у виправленні дверей Error InDesit. напишіть у коментарях до цієї статті, ми постараємося розглянути ваш варіант і розібрати його докладно в цьому або одному з наступних статей. Надіслати фотографії та відео з коментарями та описом.

На пральній машині Indesit

Багато користувачів скаржаться на пральні машини бренду Indesit, вони кажуть, що вони зроблені з сокира, потім один перерв, потім інший. Тепер ми не обговорюємо якість цих пральних машин, але буде загострюватися за однією загальною проблемою, яка, до речі, називає код помилки дверей. Ми говоримо про механізм замикання вимивання люка.

Помилка дверей Indesit.

Факт полягає в тому, що механізм замка, який знаходиться всередині люкованого покриття цих машин, погано продумана. Ось, яка тримає весняно-завантажений гачок, періодично з’являється, з якого гачок перестає заблокувати кришку люка в закритому стані. Якщо ви сталися так, не падайте з гніву дверей люка, і виконайте наступне.

Найчастіше дверна помилка виходить до того, як машина буде вводити воду, але якщо вам не пощастило, а код з’явився посередині миття, вам потрібно безпечно видалити воду з танка, а не затоки навколо.

 • Відкрутіть кріплення, що тримають люк, зніміть люк.
 • Відкрутіть кілька самонарізаних гвинтів, що тримають половину люка разом.
 • Вставте стрибкова вісь в канавку, як показано на малюнку нижче.
 • Зберіть люк назад.

Якщо механізм люка в порядку, але двері не зафіксовані, необхідно перевірити миття UVB в InDesit. UBL (Luke Lock), також нерідко розбивається, але це не єдина причина, для якої з’являється помилка дверей. Як знайти та виправити розбиття UBL, електронного модуля та інших, читати статтю не закриває двері пральної машини.

На машинах Samsung

На машинах Samsung, дверна помилка. це не єдиний, що позначає проблеми з блокуванням люка. Є ще де, ed, de1, de2 коди, всі ці помилки, насправді, призводять до того ж. до дверей люка. Маніфест двері помилок, DE, ED, DE1, DE2 може бути таким:

 • Двері не хочуть заблокувати на самому початку миття, незалежно від того, як ми його натискаємо;
 • Неможливо відкрити двері після завершення процесу прання;
 • Шайба спочатку блокує люк, але потім блокує зникає, а пральна машина Samsung замерзає, видаючи вказаний код;
 • Гачок люка не потрапляє в отвір блокування;
 • Кілька зовнішності та зникнення цього коду під час процесу прання, іноді це відбувається 5-7 разів на цикл прання.

Ну, ми перерахували ситуацію у вигляді такої помилки, ми тепер зрозуміємо, що робити так чи інакше. Почнемо з найпоширенішого випадку, коли люк фізично закритий, навіть клік був, а машина все ще відображає помилку дверей. У цьому випадку потрібно перевірити і відремонтувати UBED. Про те, як виконати це може читати в статті, що блокує пральну машину LOKA. як замінити замок дверей?

Якщо люк навпаки, він не хоче відкриватися в кінці миття, проблема знову в UBL. Однак, будьте надзвичайно уважні, в кінці миття я був убитий будь-яку пральну машину. Деякий час після промивання листя витягується щільно закритий. це нормально. Якщо через десять хвилин після завершення програми, машина для прання Samsung не відкриє люк, ви можете подумати про ремонт.

Помилка дверей у пральній машині марка Samsung може бути викликана не тільки електричними, але й механічними причинами. Отже, якщо крюк замка, який розташований на кришці люка, трейт не потрапляє в отвір UBED. Отже, петля була деформована, на якій люк тримає. Це трапляється не так рідко, особливо якщо у вас є маленькі діти у вашій родині, і вони люблять їздити на двері. Проблема вирішується одним способом. заміна петлі.

Тут Дозвольте собі дати пораду. Samsung пральна машина має досить гіпертен, але нещодавно почали виробляти армовані варіанти від спеціального сплаву. Купити одну таку та більше таких проблем не виникає.

Гірше, якщо на пральній машині марка Samsung, дверна помилка зникне і з’являється. Це означає, що десь на шляху між UBR та модулем керування зникає. Мені доведеться вилучити UBL, зателефонуйте своїм контактам до мультиметра, а потім зателефонуйте до проводки, що надходить з UBED. У такій ситуації ця робота краще довіряти майстер.

Атлантська пральна машина також має подібні проблеми, тому ми вирішили не присвячувати їх окремим предметом цієї історії. Щойно скажемо, що пральна машина Atlant має незрівнянно найгірші огляди фахівців з точки зору ремонту окремих вузлів, включаючи UBR та модуль управління, але це вже тема для окремої статті.

На пральної машини гаряча точка-арістон

Що стосується особливостей помилок дверей в машинах для пральних машин Арістона, можна зазначити, що все, що ми говорили вище, є актуальним для домашніх помічників цього бренду. Правда, як завжди, є один, але. У пральних машинах Hotpoint-ariston іноді дверна помилка не відповідає дверей та пристроях, які він керує його. Помилка дверей на Арістон може з’явитися через поганий контакт одного з щіток двигуна. Як знайти цей контакт і виправити?

У цьому випадку через нижню частину пральної машини потрібно дістатися до двигуна. Відкрутіть кріплення двигуна, відключіть чіп з дротами. Видаліть двигун та перевірте його щітки, включаючи проводку, яка подає щітки. Можливо, були зроблені пензлі під час роботи пральної машини, і тому, щоб уникнути ремонту в майбутньому вони повинні бути замінені. Про те, як змінити щітки машини для прання двигуна, прочитайте в елементі того ж назви, опублікованого на нашому сайті.

Підсумовуючи, ми відзначаємо, дверна помилка на пральних машинах різних брендів може проявити себе зовсім іншим. Найчастіше це фактично позначає проблеми з дверима люка або UBL, але в деяких випадках причини цієї помилки є найбільш несподіваними.

Ремонт машин Indesit

Indesit Wisn 82. Допомогти визначити код помилки. При виборі будь-якої програми (за винятком натискання та полоскання), то трапляється наступне: машина отримує воду, доки не буде спрацьовується, а також мовчання. Отже, коштує 5-7 хвилин, потім висвітлює помилку і починає об’єднати воду. Спроби почати двигун не дають результатів. Хоча при промиванні та відпалі двигун працює нормально, обертається в тій же стороні, і процес зазвичай завершується. Контрольний модуль Arcadia. Топ 3-й індикатор і замку горить. Коли дзвонить, двигун працює нормально. При видаленні двигуна та модуля видимих ​​дефектів не виявлено.

Видаліть верхню кришку, якщо індикатори не блимає, то помилка F01. Можна замінити процесор.

Wisn 81 пральна машина несправність. Часто індикатор блокування спалахує, з звуками прання продовжуються, але барабан не крутиться. Скажи мені, що таке розбиття так і як усунути його?

Якщо шайба всіх функцій виконує: набирає воду, двигун працює (як би стирає та промиває), вода вода. Але барабан не обертається, швидше за все, ви полетіли або зламали приводний ремінь. Потрібно замінити нове.

READ  Як мити вовняне ковдру в пральній машині

Indesit ITW a 5851 машина стирає нормально, але при набиранні води на полоскання вода світиться з отвору, де ми засипаємо порошок.

Якщо вода виливається з дозатора, то слід перевірити клапан електромагнітного водопостачання, може бути, він відкритий на момент промивання або висушують водопровідну трубу в резервуар.

Розкажіть мені, коли відпал, машина ITW D 51052 W відкриває замок дверей і зупиняє миття, поки ви не витягнете з виходу.

Якщо зупинка виникає під час відпалу, помилка може бути у наступному: відмова модуля керування; Відмова від двигуна; Iplot спалений (Luke Lock Device) і відкриває пральну машину в непотрібному моменті.

У шайбі Indesit BWSA 61051, вода виливається і негайно зливається, а помилка F07 написана, тобто води, а дренаж працює постійно, і я не можу вимкнути кнопку відключення, тільки якщо ви тягнете Шнур від виходу. Що робити?

Якщо вода виливається і зливається, то датчик рівня води (прес-служба) не вдалося. F07 помилка означає несправність у затоці та каналізації.

У роботі BWSA 71052 пральна машина, не отримує води. Що можна зробити?

Перше, що потрібно зробити. Він вимкніть його від джерела живлення протягом 30-40 хвилин, щоб перезавантажити блок керування. Після того, як це не допоможе, перевірте інші програми без водної затоки, наприклад, обертання. Якщо програми працюють, то несправність, швидше за все, у клапані водопостачання або датчик рівня води (вартість преси).

INDESIT WASE 10. Дисплей з’являється “двері”. Люк не відкривається, замок постійно постійно. До нижньої білизни потрапив через “аварійне відкриття Лука”: 1 відключається від виходу; 2 видалено передню панель з викруткою; 3 витягнув язик до випуску пластикового блокування гвинта; 4 витягнув його і в той же час відкрив люк. Загалом, все зробило це, як зазначено в посібнику. Білизна отримана, я спробував знову, відкрити, він не виходить, люк не відкрив. Вона стояла вночі, вранці я вирішив ще дивитися ліворуч у трубі, мої пальці знайшли пару зубочистків. Лука знову відкриває без аварійного відкриття. Правда, пральна жінка ще не спрацьовує. Скажіть, я зняв проблему або першим закликом до більш серйозного поломки?

Заміна насоса, швидше за все, вона втратила герметику, коли вона миється разом з зубочистою, а тепер неправильно катять воду. Друга причина. це кисті, перевірте, можливо, вони стираються до зупинки.

У відсіку пральної машини, InDesit Wise 8 залишається після промивання повного водного відсіку, і якщо кондиціонер виливається в відсік, він не змивається, але залишається незмінним. Що робити?

Причини залишкової води в кюветі (дозатор) після промивання можуть бути у наступному: несправність у модулі керування; відмова клапана електромагнітного водопостачання; Малий тиск води у водопостачання.

Пральна машина iwue 4105. Не теплою водою, вона працює тільки на полоскання.

Перевірте, чи працює обертання. Якщо це працює, водяний нагрівач (трубчастий нагрівач) не вдалося (спалений).

Indesit iwue 4105. На будь-яких режимах, пральна машина отримує воду, режим прання вмикає, барабан робить повороту п’ять до однієї сторони і все. Час йде, вона нічого не коштує. Помилки без будь-яких. І так завжди, що, якщо ви натискаєте паузу та змінити програму, теж нічого не відбувається. Ви повинні витягнути шнур з розетки, потім дотримуватися назад і все повторюється першим: затока, прокрутка і все. Консультувати щось.

Режими зняття та “спина”? Перевірте трубчастий нагрівач, а також тест. Дивитися на яку довжину щітки залишають тримач (має бути не менше 10 мм).

Несправність пральної машини Indesit Iwue 4105 CIS. Стирає все добре, це приходить до сливи і все зупиняється. Дає помилку f1. Що може бути проблема, насос, як хороший.

Якщо помилка F01 підсвічує. Це означає несправність електродвигуна. Перевірте напругу, обмотку двигуна та датчик швидкості.

Чому індесіт IWSE 6125, обертаючись, обертаючись та злив, не буває, у режимі “інтенсивного прання”? Вона стирає три години, зазвичай це повинно відбуватися через 1 годину 10 хвилин.

Якщо пристрій не об’єднує воду, він також не буде натиснути. Швидше за все, несправність у каналізаційному насосі. Потрібно злити воду через зливний фільтр і закінчити промивання. Після цього перевірте довідку насоса.

Скажіть мені, у пральній машині WIUL 83 (3,5 кг), барабанний клеєний або розбірливий і де ви можете придбати підшипники та залози на цій моделі?

Танк склеєний, а для розбирання, вам доведеться вирізати його навпіл. Підшипники. 203, 204; Сельники. 25x47x10.

Модель Indesit Wiul 103. На швидкому промиванні перша вода приходить (без порошку), скидається, то вода повинна витікати у відсік з порошком, але тут він підозрює, підозріло. І, лише через деякий час, барабан починає обертатися. Далі, здається, він працює, поки цикл не буде завершено без будь-яких питань.

Швидше за все, клапан електромагнітного водопостачання несправний. Клапан складається з двох частин. Водопостачання для замочування та порошкового поставки. Швидше за все, друга частина клапана не вдалося і зараз, необхідно замінити його новим.

У мене є вузька пральна машина indesit itw a 51051, барабан поганий, таке почуття недостатньо тяги. Порожня машина, добре працює, і коли все стирається. Що це може бути? І в кінці, коли він залишається за 5 хвилин до кінця полоскання, з’являється розблокування дверей, і продовжує промити лише після того, як ви вимикаєте розетку і увімкніть спину. Яка причина?

Якщо барабан не обертається з білизною, а без білизни обертається, то причина. Цей знос пензлів двигуна або приводного поясу. Що він обертається після розблокування люка, необхідно перевірити після заміни щіток.

ITw a 51051 g машина, барабан поворот в одному напрямку і нагрівання води довше, все після заміни трубчастого нагрівача. Потужність трубчастого нагрівача так само, як.

Той факт, що барабан обертається лише в одному напрямку, може означати несправність зворотного реле двигуна. З нагріванням його не можна підключити. І опалення, він міг і сам став довшим, немає нічого дивного. Коли трубчастий нагрівач є минуле, він нагрівався швидше.

У мене є пральна машина Wisn 82. Коли він вмикає, він заповнює воду та секунди після десяти запусків, індикатор функції “відбілювання” та люка не відкривається, починає блимати. Пристрій не можна вимкнути за допомогою кнопки, можна вимкнути тільки від розетки. Секунд після 10 починає зливання.

Швидше за все, причиною несправності. Невдача датчика рівня води (прес-служба). Пральна машина не отримує інформацію про рівень води та водость. Ми рекомендуємо діагностувати pressostat.

Скажіть, пральна машина Indesit Wisn 80 не вмикається, а також не горить не тільки лампочку, лише двері заблоковано. Мережевий кабель та фільтр і кабель звучать напруга. На борту приходить. Була відключення контактів, дошка потрапила в поточний. У чому може бути причина? Змінити плату?

Якщо при відключенні від контактів, дошка потрапила в поточний, то дошка повинна бути перевірена на дошці. Ще раз нагадуємо вам, що вам потрібно розібрати пральну машину відключення його від джерела живлення.

Indesit Wisn 81. Після запуску будь-якого циклу прання, вода отримана, тоді кілька кліків поширюються і всі, тоді ніяких дій немає. Два показники спалюють. Індикатор дверей та індикатор циклу миття. Після тривалого вимкнення програма прання скидається, і можна запускати каналізацію. Після зливу ви можете запустити прес-програму, барабан обертається.

Згідно з вашим описом, це не дуже зрозуміло, які показники спалюються.

Indesit bwsa 61051, досягає циклу полоскання і вимикається, не йде далі, він стоїть на місці.

У вашому випадку, якщо пральна машина не виконує полоскання, то несправність може бути така: відмова від каналізаційного насоса; Клапан водопостачання; Невдача в експлуатації модуля керування.

Пральна машина дала помилку дверей,

Вузька пральна машина BWSA 51051 S. Коли режим натиснуто, він не отримує імпульсу, і в барабані з’явилися в барабані.

Якщо пральна машина не набирає обертання під час відпалу, то це може бути причиною зносу електродвигуна або кисті для приводу. На барабані, ви повинні дивитися, чому вона з’явилася. Зовнішній або внутрішній. Що призвело до утворення вм’ятин?

Wize машина 8. Під час стискання шайба не зупиняється. Вода підштовхується нормально.

Якщо барабан під час відпалу не зупиняється, то несправність, ймовірно, буде в розбитому датчику Rolver (Taogenerator). Контрольна дошка або програміст також можуть бути пошкоджені.

У мене є вбудована пральна машина Indesit Wise 107, коли ви вмикаєте розетку, кнопка не загоряється, шайба не вмикається, розетка хороша. Що може бути?

Перевірити шумовий фільтр. Можливо, він не зміг.

Пральна машина IWSE 6105, F12 Помилка. Що це і що робити?

Помилка F12. Несправність в схемі зв’язку модуля початку та управління.

Пральна машина Indesit IWSE 6105 ввечері почали шитися на місці, де виливається вода. На підставі кришки (вертикальне навантаження), як ніби повітря набирається. І більше не працював протягом 2 днів, потужність вимкнена, коли перекриває холодну воду, шум зупиняється, як тільки ви відключите. З’являється знову. В чому причина?

Швидше за все, електромагнітний клапан затоки води. Можливо, клапан зупинився у відкритому положенні, а вода постійно виливається в пристрій, навіть коли він вимикається. перевірте це.

Вузька пральна машина Indesit ITW E 71252 (вузька) ллє воду, але барабан не обертається?

Якщо пристрій відмовляється перетворювати барабан після набору води, то можливі поломки можуть бути наступними: стираються щітки електродвигуна, тому електромагнітне поле недостатньо, щоб повернути барабан. Їм потрібно замінити їх (поломка характерна для моделей з довгим терміном служби 5 років); Вибухнув привід, який передає крутний момент від двигуна до барабана; Якщо пристрій. це час після набору води, барабан все ще обертається, а потім висить. Швидше за все, причина несправного трубчастого нагрівача (нагрівача).

В експлуатації ITW E 71252 G Пральна машина. Режим прання був включений і раптом все вимкнено, як коли енергія відключається. Коли повторюється починається, дисплей не світить, пральна машина миття не продовжується?

Причиною несправності може бути: несправний трубчастий нагрівач. нагрівач води; Модуль керування не вдалося; Переповнений перешкод фільтра.

IWC 6105 Шайба, висить на 6H полоскається, відокремлена дренажна програма працює. Скажіть мені можливі причини.

Причини цієї роботи можуть бути наступними. Вода не зливається з миття. Встановлення дренажного насоса. Це відбувається, навіть якщо програма сливи працює окремо; Невдача в роботі контрольного модуля; Невдача пресистату (датчик рівня води).

Пральна машина отримує воду, злиття, миготливі індикатори (швидко) і швидке промивання (повільно). Приймаючи, барабан обертається.

Якщо швидкі індикатори миття та замок записуються, то це помилка F08. Розподіл у системі водяного опалення. Швидше за все, трубчастий нагрівач не вдався.

Wisn 82 CSI Wisen машина машина. Під час процесу миття світло вимкнено. Тепер не запускається жодна програма для прання, максимально підбирає воду, після чого щось натискає, і нічого не працює. Де дивитися?

Модуль керування не вдалося, необхідно відновити його або замінити. Як правило, під час відключення / перемикання світла відбувається стрибок напруги, тому електронні компоненти освітлені.

Wisn 100 пральна машина, не обертайте барабан. Що це може бути?

Причини, чому барабан не обертається, може бути наступним: щітки для двигунів; Носити або полетіла привід; Невдача в контрольній дошці або електродвигуна.

Миття в Indesit Wil 83, які підшипники та барабанні залози?

READ  Туго крутить барабан у пральній машині

Начинка. 35×52 / 65×7 / 10. Підшипники. 204/205.

пральна, машина, indesit, wise, lights, door

Пральна машина Wiul 103. Увімкніть програму, скажімо 8, він починає світитися 4 години, вода набирається, вода нагрівається (кілька хвилин), водяні краплі (через кілька хвилин після нагрівання), то пристрій варто (барабан є також не крутиться, як у всіх вище, описаних діях) і починає шукати ривок, з інтервалами. У той же час нічого не обертається, а вже два показники протягом 4 годин і 6 годин (спалені разом). Так триває і година і дві. У той же час, якщо ви дозволяєте окремо програму на спині, то барабан обертається, а автомобіль стікає всю воду. Що таке причина, скажіть мені?

Причини несправності можуть бути наступними: Правління управління; Можливо, датчик швидкості або датчик рівня води є дефектним.

При запуску вузької пральної машини Indesit BWSA 51051, двері слів відображаються на панелі, поки він займає кліки, як ніби замок не оснащений. Ви можете з’ясувати причину цього факту?

Двері. Це код помилки, який підсилює проблеми з закриттям дверей. Найбільш поширені помилки за певною помилкою: UBR не вдалося (Luke Lock Device), несправність у блоці керування.

ITw a 5851 Вт, що володіє машиною, і з лляним оборотом підлоги, і це варто проблем.

Можливо, випадок у зносу кистей електродвигуна. Контакт з ротором під навантаженням (з білизною) відсутній. Перевірте щітки і, якщо залишок менше 2,5 см, то їм потрібно замінити їх новим.

Indesit itw d 51052. Не на одній з кишин, барабан не є безперервним, але якщо ви покласти його на спину, скажіть мені, що є причиною?

Якщо пристрій виконує прес-програму з білизною, то причина може бути або в модулі керування, або в датчику Rolver (Taogenerator). Якщо без білизни, несправність може бути в носіях двигуна.

Машина Indesit Wisn 101. Після промивання тягне воду, він починає обертатися барабан, але потім зупиняється, а індикатор з годинником і брудною футболкою блимають і дуже швидко блимає червону лампочку праворуч. Що може бути неправильно?

Якщо індикатор блокування блимає, це вказує на несправність, а блимаючи “брудну білизну”. (Інтенсивне прання) і “годинник”. (Fast Wash), скажімо, це помилка F12. Це означає розрив у зв’язку між індикацією та модулем керування.

Пральна машина Wisn 821. Коли полоскання та відпал починає шум, ніби щось розтріскування там, як ніби механізм сухий, а не змащений, тип 1 місяць. Креп всередині чогось.

Причиною звуків тертя полягає в тому, що щось впало в розрив між баком і барабаном. Майже кілька місяців операції могло б не вдаватися до залоз і підшипників. Спробуйте прокручувати порожній барабан. Якщо ви почуєте звук, то це саме щось.

Машина Indesit BWSA 71052. При промиванні в ньому щось дуже сильне. Застрягли, то вона почала голосно.

Якщо звуки не тільки з відпалом, але й з миттям, то, можливо, щось впало між танком і барабаном. У цьому випадку суб’єкт повинен бути видалений. Якщо звучить лише під час відпалу, то це не вдалося підшипника, і це необхідно замінити його.

Wisn 82 машина. При запуску прання, він набирає воду і починає твіст, через 20-25 хвилин зупиняється, а 3 верхніх показників починають блимати: індикатор блокування дверей і два лівих, вода залишається в резервуарі. Тестер показав перерву в трубчастому нагрівачі. заміщений. Тепер пральна машина стирає, і при переході до полоскання зупиняється, можна побачити, що вода не може злитися, а ті ж індикатори блимають.

Покласти новий насос. Це в будь-якому випадку не буде зайвим.

Несправність пральної машини Indesit Wisn 100. Отримав воду до модуля, був клік. Весь модуль розглянув, але я нічого не знайшов, не існує видимих ​​частин з пошкодженням. Після того, як він всмоктує все, увімкнувся, виявив, що пральна машина не працювала. Жодна освітлена лампочка. Можливо, модуль пошкоджений? Або ви можете щось зробити? Так, вода впала в область контрольних кнопок. Виявив, що я шукав, дві транзистори та кілька діодів, спалених, пральна машина почала працювати: але коли справа доходить до стискання, він зупиняється і перестає працювати.

У мене є таке питання, що робити, помилка F02 загорялася, машина з вертикальним навантаженням.

Якщо помилка F02 видається. Це означає несправність у роботі електродвигуна. Це може бути несправним: кран (датчик революції); Електричний мотор. розбиття обмоток або “зразок” на тілі.

Проблема полягає в такому вертикальному завантажувальному машині, після промивання на нижній білизні залишається сильний запах порошку, як ніби він не покритий, причиною поломки.

Перевірте, чи вода виливається у полоскання, якщо ні, то клапан водопостачання може бути несправний. Якщо вода наливається, то перевірте, чи добре барабан добре рухається. Завдяки зношеним щіткам барабан може обертати нижню білизну у воду і не мити порошок. Якщо обертання є нормальним, ми рекомендуємо змінювати порошок.

Пральна машина Indesit IWSE 5125. За програмою, приблизно 8-10 хвилин до закінчення миття, вода знову отримує воду і починає полоскання, а інформація з’являється на табло, що залишилося 40 хвилин, поки кінець миття залишився, і так нескінченно. Крім того, лише ця програма не бере конденсату з резервуара.

Швидше за все, електромагнітний клапан водопостачання не вдалося. Вода не йде, щоб промити.

Indesit Wisn 100 пральна машина, не включається. Немає реакції, щоб натиснути клавішу живлення, ніякої лампочки не загоряється, вона не клацнає ніде, ніяких ознак горіння не знайдено. Чи може бути можлива причина поломки, не контролюється за допомогою прального порошку.

У вас є перерва десь. Перевірте, по-перше, штепсель і підключення. Якщо все добре, то перерва десь всередині. Якщо пристрій взагалі не реагує на кнопки, то найчастішою причиною. Спалені елементи модуля індикації (блок керування). Це візьме або його ремонт (шляхопровідні транзистори, резистори та т.Р.) або повна заміна. Ви можете спробувати розібрати машину і подивитися на індикатор, якщо видно сліди Gary, то саме проблема в ній.

Пральна машина Wisn 101. На будь-якій програмі набирає 3/4 водяний барабан, а потім стікає, і так нескінченний. В чому проблема? Справа в тому, що вона працювала в такій позиції 5 років 5, а зараз, коли увімкнено, відкривається клапан, а вода служить, то клапан закривається і перетворюється на сливний насос, вода об’єднана, потім насос вимикається, Клапан відкривається і починає отримувати воду.

Перше, що потрібно перевірити. це правильна установка. Каналізація (каналізація) повинна бути 50 см і вища від рівня підлоги. Якщо встановлено, все добре, то можливі наступні несправності: клапан водопостачання не вдалося; зупиняється в “відкритому” положенні і постійно наливає воду; Натисніть клавішу прес-службу (датчик рівня води); не фіксує рівень води в резервуарі; Помилка в модулі керування.

Чому в Indesit ITW A 51051, показує помилку F10.

Помилка F10 означає неправильний сигнал від датчика рівня рівня після водної затоки.

Скажіть, що може бути проблемою з пральною машиною Witl 86. Коли ви намагаєтеся включити одночасно, індикатор (зліва направо) кнопки 1 та 2 кнопка і замок більше не реагують на.

Якщо є 1,2 та блокування індикаторів, то це помилка F12. Він позначає відсутність зв’язку між модулем та рештою компонентів пральної машини. Швидше за все, модуль керування не вдалося, якщо всі контакти є нормальними.

Шайба Indesit Wise 107. Покладіть його на 9-й програму, стирає і зупиняється 1 хвилину до кінця миття. Постійно виливає воду в порошкове відділення. Замок не включається (не записує на дисплеї). Що робити?

пральна, машина, indesit, wise, lights, door

Щоб запустити “RESET” (зробити скидання). Кнопка “START” утримує 5-7 секунд, перш ніж загоряти всю табло протягом 1-2 секунд. Наприклад, один раз, щоб зробити розряд, було зроблено лише після четвертого відключення від виходу (постійно дав помилку), 20 хвилин я чекав. Раніше від розетки взагалі не вимикалися, а марно. І якщо під час промивання є постійне притулок води, це означає, що дренаж неправильно підключений. Виправити.

Indesit Wise 10 пральна машина (вбудована), коли ввімкнено, барабан прокручується 1-2 рази і зупиняється, нижня білизна не стирає.

Якщо барабан прокручується 2 рази і зупиняється, то причиною може бути з точки зору датчика революцій (ролика) або несправність у клапані наповнення. Без води агрегат не може почати миття.

У мене є ITW 61052 на пральній машині, цикл прання не запускається. Працює часткові програми.

У вашому випадку причини несправності можуть бути наступними: несправність модуля; Відмова UBL (Luke Lock Devices); Пошкодження клапана для водопостачання.

Indesit Wisn 82 пральна машина. Купив три роки тому, через півроку, покритий блок, замінений за гарантією. Працював до сьогоднішнього дня добре, тепер ви поклали програму, натисніть початок, запалюєте, як завжди один з трьох зелених індикаторів прання та червоний індикатор. Затока води починається 5-10 секунд, а індикатор світла вимикається і починає блимати червоний індикатор і перетворюється на зливу води, він не реагує на одну кнопки, дренажні роботи без зупинки. З будь-якою програмою прання, спина, полоскання ситуації однакова. Скажіть, яка проблема? Я не можу грішити на шлангах, я вже знову перевірив, я читав, що клапан або прес-служба можуть бути покриті. Можливо, самостійно змінюйте себе?

У вашому випадку помилки можуть бути цілою масою, наприклад: водонагрівач (трубчастий нагрівач). Перевіряється вимірювальним опором. від 20 до 50 Ом; Водопостачання електромагнітного клапана. опір. 2-5 COM, або годувати 220 для кожної котушки; Рада з контролю відмови; Встановлення прес-служби (датчик рівня води). Перевірений. Вимірюйте контактну стійкість і натисніть.

Дверна помилка горить, три причини.Діагностика та заміна водяного опалення.

Я не працюю, обернувшись на Wisn 101, миготить замку, інтенсивний прання і швидке миття. Стерти добре, об’єднує теж. Як я можу виправити проблему? Буде заміна тахометра?

Тахометр не має нічого спільного з вами, один з реле двигуна на контрольній дошці згорів вниз. Необхідно перевірити його.

Після повороту програми “7”, мити, але полоскання не працює. Прискорена кнопка для прання та замок блимають, коли режим полоскання увімкнено, він не працює, тобто прискорена кнопка для миття та замок.

Якщо швидке миття та замок опіки. Це помилка F08 (неправильне водопостачання).

Машина працює нормально, але після промивання, все вимкнено, через 10 хвилин, індикатор починає спалах, люк закритий. Що це може бути? І так, все вмикається, вилупник відкривається. Від розетки, включеного вночі, в будь-якому випадку, нічого не змінюється.

Швидше за все, несправність у пристрої Luke Lock (UBL). Від’єднайте пральну машину від джерела живлення протягом 30 хвилин і увімкніть. Процесор перезавантажить, і проблема не повинна повторювати.

У мене така проблема, машина після режиму прання, а іноді і під час натискання преси, індикатори блокування дверей блимають, а швидкість обертання. Скажіть, що вказує цей код помилки?

Якщо швидкість обертання блимає і “блокування”. Це помилка F01. Помилка розшифровка. Несправність в двигуні. Причини можуть бути процесором. Якщо перезавантаження не допоможе вам перевірити двигун до короткого замикання одного з обмоток та перевірте щітки електромотора для зносу.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS