Прес вакуумна сушильна камера для деревини

Table of Contents

Вакуумне та прес-вакуумне сушіння деревини

Серед російських фахівців з деревообробки досить давно обговорюється спосіб сушіння пиломатеріалів у вакуумі. Інтерес до проблеми виникла після появи повідомлень у ЗМІ про встановлення італійського виробництва, а потім і продукції фірми WDE Maspell на нашому ринку. Через деякий час випуск аналогічних сушильних камер освоїли і низка вітчизняних компаній: «Енергія-Ставрополь», «МВ-Імпульс» та ін.

Підвищена увага до подібних установок пояснюється тим, що їх виробники анонсують сушіння пиломатеріалу в небувало короткі терміни: протягом 1-4 діб залежно від породи деревини та товщини пиломатеріалів. і при цьому гарантують високу якість дощок або заготовок, що отримуються. Такі терміни сушіння викликали недовіру у тих, хто не мав можливості на практиці перевірити якість продукції, висушеної у подібних камерах. Розвіяти ці сумніви не дозволяє вкрай убога інформація виробників обладнання для вакуумного сушіння про суть процесу. Спробуємо розібратися.

Сушіння пиломатеріалів при зниженому тиску (звичайно рабс = 0,15-0,4 бар абсолютного тиску або рразр = 0,85-0,6 бар розрідження, чому відповідає температура насичення tнас = 54,0-75,9 ° С) відноситься до т. н. високотемпературного процесу сушіння. Такий тип процесу має місце у разі, коли температура деревини tдр перевищує температуру насичення tнас водяної пари при заданому тиску.

Протікання високотемпературного процесу сушіння відрізняється більшою інтенсивністю порівняно з низькотемпературним процесом, коли температура деревини нижче температури насичення (tнас = tкіп, tкіп. температура кипіння). Швидкість бездефектного вакуумного сушіння в порівнянні з нормативним ГО СТівським режимом конвективного камерного сушіння вище в 4-5 разів. Так, наприклад, для групи твердолистяних порід (бука, клена, ясеня, в’яза та ін.) нормативний час сушіння для низькотемпературного конвективного режиму при товщині дошки 50 мм становить 12-14 діб, час сушіння в прес-вакуумних установках для цих же сортиментів. трьох-чотирьох діб.

Процес високотемпературного сушіння описаний у вітчизняній літературі ще 1957 року. Нижче наведена інформація з деревознавства та з теорії високотемпературного процесу сушіння.

«Вода може бути у двох основних структурних елементах деревини: у порожнинах клітин та судин — вільна волога, а стінках клітинних оболонок — гігроскопічна, чи пов’язана волога. При сушінні вологої деревини насамперед у межах клітини повністю видаляється вільна волога і лише потім, нижче межі гігроскопічності (wпг), що одночасно є межею усушки, починає випаровуватися з її оболонки пов’язана. При зменшенні вмісту у деревині пов’язаної вологи деревина усихає».

«Розглянемо випадок сушіння сирої (wн wпг) деревини у формі необмеженої пластини в газовому середовищі з температурою tс 100 °C. На деякому проміжному етапі процесу із зовнішніх зон пластини товщиною Х видалена вся вільна волога. Вологість цих зон змінюється від рівноважної поверхні до межі насичення всередині і має деяке середнє значення wпер.

Внутрішня зона товщиною (S – 2x) на цьому етапі залишається сирою, її вологість близька до початкової. Температура внутрішньої зони підтримується на рівні точки кипіння води tкіп, а в поверхневих зонах та прикордонному шарі поступово підвищується до tс. На межі зон відбувається випарювання вільної вологи, за рахунок чого цей кордон поступово заглиблюється».

Перше полягає в тому, що пиломатеріал завантажується в камеру пошарово з плоскими нагрівачами. пластинами, що гріють, чим забезпечується рівномірна та інтенсивна теплопередача.

Друга умова: температура поверхні нагрівачів повинна перевищувати температуру насичення (кипіння) при створеному в установці тиску (розрідженні) за визначенням.

Третя умова (яка не є обов’язковою для атмосферних установок): у порожнині камери створюється знижений — щодо атмосферного — тиск. Якщо верхня кришка камери виконана у вигляді гнучкої мембрани (зазвичай з силіконової гуми), то за рахунок різниці значень тиску створюється зусилля між шарами пиломатеріалу і нагрівачами, що передається пошарово на металеву конструкцію днища камери.

Це притискаюче зусилля забезпечує ідеально плоску форму дощок та щільне прилягання поверхні пиломатеріалів до нагрівачів, що дуже важливо у випадку, якщо теплопередача між ними здійснюється кондуктивним способом. При цьому варіанті необхідне точне калібрування за товщиною пиломатеріалу для виключення нещільності прилягання дощок до нагрівачів.

Щоб забезпечити рівномірність теплопередачі від нагрівачів до поверхні дощок без їх калібрування, розумно організувати нагрівання тепловим випромінюванням через невеликий зазор між площиною нагрівачів і пиломатеріалом, спеціально створений за рахунок спеціальних виступів пластин (такі виступи є, наприклад, в установках, які випускає компанія «Енергія».Ставрополь»). Теплопередача випромінюванням у плоскому зазорі не залежить від його величини та від неминучого розбігу пиломатеріалу за товщиною.

Як було сказано вище, вакуумування для високотемпературного процесу сушіння не є обов’язковою умовою, проте прес-вакуумні сушильні камери мають безперечні плюси, наприклад, можливість зниження тиску, а, отже, температури насичення.

По-перше, зниження температури процесу сприяє зменшенню теплових втрат в установці та мінімізації зміни кольору деревини при сушінні. По-друге, використання мембранного преса допомагає досягти ідеального фіксування площини дощок, що висушуються, і заготовок. По-третє, щільний притиск шарів нагрівачів та шарів пиломатеріалу забезпечує рівномірність теплопередачі у процесі сушіння.

Для сушіння товстих сортиментів важкосохнучих порід (наприклад, дуба) застосовуються спеціальні режими на стадіях вологості деревини вище і нижче межі гігроскопічності. Застосування цих режимів забезпечує бездефектне сушіння 50-міліметрового дубового сортименту протягом 6-8 діб.

Процес прес-вакуумного сушіння деревини реалізується в установках з разовим завантаженням від 0,5 до 10 м3. забезпечуючи для дошки товщиною 50 мм твердолистяних порід (при сушінні протягом чотирьох діб) сім з половиною оборотів камери (циклів сушіння) на місяць, а у разі сушіння пиломатеріалів хвойних порід (при сушінні протягом двох діб) — 15 оборотів камери, для дошки товщиною 30 мм твердолистяних порід (при сушінні протягом двох діб). 15 оборотів, хвойних порід (при сушінні протягом доби). 30 оборотів камери на місяць.

READ  Як розібрати фен rowenta ph 230

Вода, що випаровується з деревини (близько 250 л на 1 м 3 пиломатеріалу), конденсується на металевих стінках камери, а також у теплообміннику-конденсаторі (якщо такий передбачений конструкцією). Конденсат зливається у каналізацію.

Коротко про деякі особливості конструктивного виконання установок для прес-вакуумного сушіння деревини «Енергія» (виробник – ТОВ «Енергія-Ставрополь», Росія), а також WDE Maspell (виробник – компанія WDE Maspell srl, Італія). У цих установках застосовуються водяні плоскі нагрівачі.

У камерах інших виробників, наприклад, ТОВ «МВ-Імпульс» та ТОВ «Вояджер-Схід» (обидві компанії знаходяться в Уфі), застосовуються нагрівачі з електричними омічними елементами, що гріють. Камери WDE Maspell оснащені електричними водяними котлами, а дизайн Енергії-Ставропольських камер дозволяє використовувати як електричні, так і газові водні опалювальні котли як джерела опалення.

Співвідношення вартості 1 МДж теплової енергії, отриманої при використанні електроенергії, пропану та природного газу, становить зараз 15:7:1 відповідно, тому найвигідніше для сушіння деревини використовувати котли, що працюють на природному газі. Зрозуміло, що якість висушеного пиломатеріалу не залежить від виду використовуваного енергоносія, а визначається технологічними режимами сушіння та коректною роботою автоматики.

Це вакуумна камера. Придбати цю модель змогли вже понад 18 підприємств. Вона вдало поєднує в собі технологію вакуумного сушіння та контактний метод нагрівання. Тому швидкість сушіння перевищує показники традиційних методів. Окремою родзинкою лісосушарки є панелі. Вони мають спеціальну конструкцію. Тому в сушарці можна.

Вакуумна технологія сушіння дошки дозволяє якісно здійснювати сушіння дощок. Якщо він використовується у поєднанні з методом контакту. сушіння заготовок різних розмірів. Характеристики: Об’єм корисного завантаження дошка, 53 мм, м3. 12 Габарити камери довжина, м. 5 ширина, м. 3 висота, м. 3.25 маса, кг. 6000 напруга.

Як проходить сушіння деревини

Вакуумне сушіння деревини здійснюється при дотриманні 3 етапів.

 • Початковий. Тут здійснюється поверхнева обробка пиломатеріалів. Сушіння здійснюється за допомогою прогрівання без застосування вакууму. Температура усередині камери підбирається індивідуально з урахуванням різновиду деревини, її товщини;
 • Сушіння. Тут застосовується спеціальна помпа, яка дозволяє швидко видалити повітряні маси із закритого простору. Завдяки цьому вдається рівномірно розподілити вологу всередині деревних волокон. Вакуумна помпа дозволяє запобігти деформації та розтріскуванню внутрішнього вмісту. Надлишки рідини швидко випаровуються або виводяться через спеціальні канали;
 • Кондиціювання. У цьому випадку дошки починають рівномірно охолоджуватися. Таким чином їм вдається передати міцності та витривалості. На етапах кондиціювання скорочується ризик деформації. Після остигання пиломатеріали акуратно вилучають із вакуумної ємності.

Контролювати працездатність пристрою можна за допомогою спеціальних датчиків та панелі керування на корпусі обладнання. Таким чином вдається зберегти експлуатаційні характеристики дощок.

Попередньо рекомендується правильно налаштувати рівень тиску, який впливатиме на стан дерев’яних виробів. Наприклад, для сушіння дуба, товщина якого перевищує 30 мм, підбирають температуру не менше 85 градусів.

Обсяг тиску має бути не більше 520 кг на 1 кв. м. Сушити пиломатеріали з цієї деревини протягом 30 днів.

Вакуумні сушильні камери в Україні

Терміново продаю вакуумно. Теплова сушильна камера (комплекс цілком) для прискореного та високоякісного сушіння твердого дерева. Або зміна.

4

Автоклав, установка для просочення деревини сушіння, будівельні матеріали, стовпи (LP), шпалери (залізниця). ТОВ “Оригінальна торгівля” зробить установку для.

Вакуумна сушка камери IWT типу MD 91/3.500 x 18000 Використовується у відмінному стані з місця розташування в Німеччині потужністю 83 м? валовий.

Виробництво обладнання для високоякісної сушіння пиломатеріалів. ТОВ “МВ-імпульс”, є розробником і маніфестом.

На продаж сушильні камери для дерева UL-1, у робочому стані. 2 шт.

Сушіння вакуумних камер для сушіння пиломатеріалів з прес-функцією. У камерах реалізується унікальна вакуумна технологія, завдяки якій.

.Доброго дня! Прес вакуумний камеру PVS-6 для будь-якого виду дерева, пиломатеріалів, завантаження 5.5 м3 процес сушіння.

Заповніть форму технічного завдання на посилання: https://goo.Gl/forms/xldftaofolysonog1 або заповніть форму ТК.

Продається обладнання для сушіння деревини. установка для сушіння пиломатеріалів, це мобільна модульна камера для сушіння пиломатеріалів та лісу.

Вакуумна сушильна камера призначена для сушіння дощок та бруса.Сушка проводиться під вакуумним пресом, що дає короткі терміни сушіння.

СУШИЛКА ISVE СЕРІЇ ES І ESC З ЗМІННИМ ВАКУУМОМ ДЛЯ НАПІВФАБРИКАТІВ Сушарки ISVE серії ES і ESC особливо рекомендуються для сушіння напівфабрикатів.

Вам потрібен сухий пиломатеріал? У Вас гнучке виробництво? Ви маєте високу якість продукції? Вам не обійтися без прес-вакуумної сушильної камери.

Прес-вакуумне сушіння деревини. один з найбільш якісних видів сушіння.

Продаю Установку сушіння ДЛДМ. Установка сушіння ДЛДМ г/в 1986,1988. В наявності 2 шт. Установка з малою експлуатацією. Локація Башкирія, г.Уфа.

Прес вакуумна сушильна камера з інфрачервоним нагріванням для дерева обладнана автоматичною, кришкою з мембранною гумою, вакуумним насосом.

До постачання пропонується вакуумна сушильна камера НЕРПА 10В. Дана камера, як і решта обладнання є практично 100% аналогом.

ТОВ «М-Імпульс», є розробником і пропонує мобільні прес вакуумні просочувально-сушильні камери ПВСК, для якісного просочення, сушіння.

Вакуумна сушарка фірми Kronseder Рік випуску – 04.2003 Довжина сушарки – 15,7 м Розміри штабеля – 1,35 х 1,35 м Корисний об’єм – близько 24,5 м3 Сушарка.

Наше підприємство має можливість здійснити комплектацію та виготовити стаціонарну установку для використання технології просочування деревини.

Прес-вакуумна сушильна камера для якісного сушіння, просочення, термічної модифікації всіх видів деревини. Об’єм завантаження 5 кубічних.

Установка вакуумного сушіння деревини ПС 1 Сушка пиломатеріалів та заготовок з різних порід деревини у вакуумній камері. Низьке споживання.

M-Impulse LLC, є розробником та виробником багатофункціональних, економічних, мобільних, прес-вакуумних просочування та сушильних камер.

Сушіння слебів дерева | Прес-вакуумна сушильна камера Wood Concept

Бездефектне сушіння пиломатеріалу твердолистих порід деревини товщиною від 25 до 50 мм у термін від 4-х діб (8-ми для дуба), а також хвойних –.

Вакуумна сушильна камера призначена для сушіння дощок та бруса.Сушка проводиться під вакуумним пресом, що дає короткі терміни сушіння.

Сушильна установка СУ 60. Потрібна ревізія електроустаткування. Хороше тих. стан гідравліки, ємностей. V26м. куб. Вартість без демонтажу.

READ  Блок живлення для машинки для стрижки Philips

Продам сушильну камеру для пиломатеріалів. Об’єм 8м3 з котлом. Детальніша інформація по телефону Продам сушильну камеру для пиломатеріалів.

Вакуумна прес-сушка деревини. швидко, якісно, ​​недорого. Бездефектне сушіння пиломатеріалу твердолистих порід деревини товщиною від 25 до.

Завантаження від 3 м3. Висока якість та швидкість сушіння. Простота в експлуатації. Fitty у залізничному контейнері, автомобіль. Не потрібно фундаменту та.

Вакуумна сушильна камера для сушіння лісу мод. КСВК-4 пр-ва Бобруйск АгроМаш 1999 р.в. Об’єм завантаження 3,8 куб.м. Макс. температура 85 градусів.

Вакуумні сушильні камери купити в Росії ви можете на сайті Оборудуй.кому. У нас найширший вибір пропозицій від продавців зі всієї Росії. Якщо ви хочете продати своє обладнання, техніку або інструмент, просто додайте безкоштовно своє оголошення

Прес вакуумна сушильна камера для деревини

(залежно від товщини пиломатеріалів у цьому випадку. 35 мм)

Продуктивність вакуумної установки, м³/година

Витрати на 1 м³ висушеного пиломатеріалу максимально, у разі ясень

(проточна вода або замкнута система з кулером), м³

Сушильна камера

Камера є резервуаром з нержавіючої сталі AISI 304, що має форму паралелепіпеда. Важливою деталь камери є кришка, що представляє рамку, з спеціальною силіконовою мембраною, розтягнутою на ній.

Завдяки вакууму, що створюється вакуумною помпою, гумовий лист під дією атмосферного тиску обтискає штабель з дощок, перекладених нагрівальними пластинами, і притискає до дна камери з тиском близько 10 000 кг/м². Практичним результатом цього тиску є значне зменшення деформацій деревини (скручування, короблення тощо).) і висока швидкість сушіння. Дошки після сушіння виходять абсолютно рівними, без пошкоджень.

Камера має 8 років гарантії від корозії, яка викликається органічними кислотами, що виділяються з деревини.

Прес вакуумна сушильна камера – ціна прес вакуумних сушильних камер та принцип їх дії. Де краще використовувати прес вакуумні сушильні камери і в чому їх відмінність від прес вакуумних камер.

Процес вакуумного сушіння. це технологія, яка стала використовуватися великими підприємствами вже досить давно. Ще до цього він активно застосовувався в нормальних умовах, де він використовував справді величезний попит. Хтось пояснює таку затребуваність, ефективністю даного процесу, а хтось упевнений, що за допомогою нього можна досягти максимальної якості виконаної роботи. Тепер, можна абсолютно точно сказати, що без наявності відповідного обладнання, зробити такий процес не вдасться. Саме обладнання дає можливість створити всі сприятливі умови для видалення рідини з матеріалу, по-іншому, цей процес буде виробляти в рази складніше.

Прес вакуумна сушильна камера

Вакуумна press сушильна камера – це одна з установок, що належать до найважливішого обладнання. Використовуючи подібні сушарки на основі вакууму, можна як мінімум забезпечити матеріалу відповідну температуру та високий рівень герметичності системи. Благо, зараз можна знайти різні варіації вакуумних камер сушіння, які можна задіяти при вирішенні найрізноманітніших завдань. Не менш важливий аспект. це принцип роботи вакуумних камер для сушіння, що значною мірою перевищує інші варіанти обладнання типу сушіння. Спочатку, матеріал завантажується в робочу камеру, де поступово підвищує рівень температури, і виробляти витяжку вологи з поміщеного всередину матеріалу.

Зараз ми розглянемо конструкцію вакуумної сушильної камери:

 • Робоча камера – містить у собі матеріал для обробки, та нагрівальні пластини, які власне і виробляють цей процес.
 • Нагрівальний елемент – створює прийнятний рівень напруження під час роботи. Відбувається це у процесі впливу теплових променів на розміщений усередині установки матеріал.
 • Вакуумна помпа – дозволяє надати системі додаткової точності у контролі вакууму, щоб вона працювала максимально стабільно.
 • Система термоізоляції – стримує тепло та випромінювання всередині робочої камери, не випускаючи його назовні.
 • Нагрівальні пластини з алюмінію – розміщує між шарами деревини, розміщеною всередині робочої камери. Під час нагрівання впливає своїм теплом на дерево, змушуючи його позбавлятися зайвої вологи.
 • Ущільнювачі та вакуумні датчики – дозволяють контролювати рівень вакууму всередині системи. При цьому ущільнювачі надають системі більшої герметичності, щоб рівень вакууму не знижувався при вирішенні складних завдань.

Всі ці компоненти грають у системі величезну роль, оскільки перебувають у повному взаємодії. Крім цих елементів, є ще й чимало менш значущих деталей, які просто не настільки помітні. Хоча насправді, всі вони відіграють однакову роль, що власне і забезпечує високий рівень надійності та стабільності під час роботи.

Прес вакуумна сушильна камера, ціна та технічні характеристики подібних установок. Використання вакуумного пресу для деревини у великих галузях. Чим же такі цікаві вакуумні сушильні камери ПВСК?!

Здійснення процесу сушіння. це не настільки складний, але досить тривалий процес, який часом може тривати кілька днів, а може навіть тижнів. Причина цього у самій технології, яка передбачає поступове видалення вологи з матеріалу та його сушіння. Особливо це стосується обробки деревини, яка в будь-якому випадку потребує такого обладнання. Не проробивши процес вакуумного сушіння, деревина буде не придатна для подальшої обробки. Саме це і служить головним стимулом для користувачів, щоб вони не забували про необхідність цього процесу та його важливість. На сьогоднішній день, більшість великих підприємств не може обійтися без використання вакуумних сушильних камер, купити які насправді максимально просто. Багато в чому. це заслуга реалій ринку, що пропонує різні варіації подібного товару, серед яких, щось підходяще для себе зможе знайти абсолютно кожен.

Прес вакуумна сушильна камера, ціна

Один з найважливіших компонентів при проведенні вакуумного сушіння будь-якого матеріалу – це вакуумна сушильна камера ПВСК, що є основою, на якій будується весь робочий процес. Вилучивши цей компонент, вакуумне сушіння стане фактично неможливим завданням, оскільки без використання вакууму та процесу пресування, зробити його просто неможливо. Купити вакуумну сушильну камеру ПВСК, можна не тільки, а й у будь-якому іншому місті. У плані наявності проблем виникати точно не повинно, тому що виробники дбають про подібні питання, що власне і дозволяє в черговий раз переконатися в тому, що обладнання для вакуумного сушіння – це дуже важливий компонент.

Найчастіше вакуумні сушильні камери ПВСК задіяні в таких напрямках, як:

 • Виготовлення різноманітних виробів
 • Упаковка товарів
 • Обробка деревини
 • Поліпшення зовнішнього вигляду та стійкості виробу до несприятливих умов

Всі ці процеси не можуть обійтися без використання подібного обладнання. Щодо вартості камер для вакуумного сушіння, то це вже різностороннє питання. Причина цього полягає у різноманітності категорій, принципі роботи, технічному потенціалі, надійності конструкції та ще в багатьох інших моментах. Саме тому розраховувати на якусь певну суму, йдучи купувати собі подібне обладнання, явно не варто. Ви повинні бути заздалегідь готові до того, що розкид цін буде дуже відчутним і, можливо, вам доведеться чимало переплатити. Звичайно, може статися і зворотна ситуація, але все ж таки треба бути готовими до гірших моментів і заздалегідь застерегти себе від влучення в них.

READ  Як зробити холодильну камеру вдома

Ще один важливий пункт, який потрібно враховувати – це ціна вакуумної сушильної камери. Враховуючи всі різновиди сушильних камер, можна сміливо говорити про те, що діапазон цін так само досить широкий. Щоб мати хоч якесь поняття про зразкову вартість, слід було б розглянути кілька цінових діапазонів і визначити хоча б приблизні планки за вартістю такого обладнання.

Цінові діапазони вакуумних сушильних камер ПВСК:

 • Від 40.000 до 70.000 – низький ціновий сегмент
 • Від 70.000 до 180.000 – середній ціновий сегмент
 • Від 180.000 до 350.000 – високий ціновий сегмент
 • Вище 350.000. Надвисокий ціновий сегмент

Виходячи з цього, можна створити собі хоч зразкові рамки, щоб безпосередньо розуміти, на яку суму можна розраховувати, а на яку це робити буде не зовсім логічно.

Технічні характеристики вакуумної сушильної камери PRESS L3

Місткість пиломатеріалів (залежно від товщини пиломатеріалів)

Теплова потужність додаткового бойлера

Максимальна температура теплоносія

Загальна потрібна електрична потужність

Міжверстатна механізація

Загальна потрібна електрична потужність

Прес-вакуумні сушильні камери. принцип та технологія роботи

У виробництві столярних виробів для домобудування та у меблевому виробництві застосовується деревина. Це чудовий натуральний матеріал, якому немає альтернативи, але для того, щоб отримати хорошу якість виробів, для виробництва повинен застосовуватися вихідний високоякісний і найголовніше. сухий матеріал. Сира смолиста деревина погано піддається таким видам обробки, як фрезерування, шліфування, склеювання та ін. Якщо лакофарбові покриття нанести на сире непідготовлене дерево, вони будуть нестійкими та неестетичними. Крім того, сире дерево менш міцне, ніж сухе, воно схильне до жолоблення і розтріскування. Саме тому перед обробкою деревина має пройти певний підготовчий процес. сушіння.

Принцип роботи прес-вакуумної сушки

Для ефективного сушіння пиломатеріалів різних порід деревини застосовується прес-вакуумна сушильна камера, яка є ємністю з нержавіючої сталі. Всередину камери укладаються шарами пиломатеріали, чергуючись із нагрівальними пластинами з алюмінію.

 • Камера
 • Гум. мембрана
 • Рамка
 • Гум. ущільнювач
 • Деревина
 • Нагрів. пластини
 • Шланги
 • Вод. помпа
 • Нагрівач
 • Термоізоляція
 • Вакуумна помпа

Водяний насос забезпечує циркуляцію води всередині нагрівальних пластин. Вода нагрівається в бойлері, що знаходиться зовні. Камера герметично закривається кришкою. Герметичність створює спеціальна силіконова мембрана, конструктивно передбачена та змонтована на кришці камери.

Після завантаження пиломатеріалів кришка камери щільно закривається, включається рідинний вакуумний насос, що відкачує повітря з камери. При створеному вакуумі силіконова мембрана притискає штабель пиломатеріалів, перекладених нагрітими пластинами, на дно камери із зусиллям до 10 000 кг/м2. Таким чином, нагрівання та сушіння деревини здійснюється у вакуумі під пресом.

Практичним результатом сушіння деревини під тиском є ​​зменшення її деформацій у вигляді скручування або жолоблення, що часто супроводжує інші види сушіння. При температурі понад 80 ° С відбувається пластифікація деревини. Дошки після прес-сушіння стають абсолютно рівними, без короблення та інших деформацій.

Залежно від виду та товщини матеріалу вибирається відповідна температура сушіння та режим. Температура нагрівання і вакуумне навантаження розраховані таким чином, що волога, що випаровується, не створює концентраторів і напруг, які могли б призвести до розтріскування деревини. За дотримання програми сушіння колір пиломатеріалу не змінюється, що буває важливо при роботі з цінними породами дерева.

Стиснення пакета з дощок та нагрівальних пластин забезпечує хороший контакт з нагрівачами та хороший тепловий обмін, що збільшує швидкість сушіння пиломатеріалів до потрібної кондиції (меблева вологість 6. 8%). Збільшення швидкості сушіння знижує споживання електроенергії, що відповідно знижує собівартість виробленої продукції.

Пресс-вакуумная сушильная камера Terawood-1. Сушка доски сосны 40-45 мм до 6-8% влажности за 2 суток

Щоб якість сушіння була найкращою, матеріал необхідно підбирати найбільш однорідним за розмірами та вологістю, враховуючи умови його зберігання. У прес-вакуумній сушильній камері найкоротший цикл сушіння в порівнянні з іншими способами. Отже, сушка соснових дощок товщиною 30 мм, до рівня вологості 6% відбувається за 12 годин. Для порівняння: тривалість сушіння деревної деревини традиційним способом з поступовим нагріванням, видуванням та охолодженням коливається від 10 до 20 днів, залежно від необхідної кінцевої вологості та призначення матеріалу.

Сушарка Слабовське дерево | Прес вакуумна сушильна камера | Концепція деревини

Прес вакуумна сушильна камера допомагає вирішити ще одну важливу проблему продуктів з ялинки, сосни та інших порід хвойних дерев. Така проблема. це тривале відокремлення смол при температурі падіння у вже готовій продукції, якщо вони виготовляються з матеріалу, які не обробляли в сушильній камері під вакуумом. Смішні сполуки деревини складаються з двох основних компонентів.

Пресс-вакуумная сушильная камера Terawood-1. Сушка доски сосны 40-45 мм до 6-8% влажности за 2 суток

Турецька олія. Це летючий компонент, який у вакуумі випаровується при температурі близько 80 ° С. Більш важка фракція (каніфоль та інші смоли), що залишається після випарювання скипидару, кристалізується за кімнатної температури. Кристалічні вкраплення вже не виділяються на поверхні деревини, не є перешкодою при подальшій обробці заготовок. Таким чином, деревина, висушена у вакуумній сушильній камері, має багато переваг, які виявляються при роботі з цією деревиною.

Прес-вакуумна сушильна камера, виготовлена ​​під потреби замовника, виконана з нержавіючої сталі, має тривалий термін експлуатації та гарний захист від корозії. Використання сушильних камер даного типу дає значну економію енергоносіїв, знижує собівартість продукції за її високої якості.

Ми пропонуємо доступне та якісне рішення. прес-вакуумну сушильну камеру Redwood!

http://www.regtorg.ru/goods/vakuumnaya_sushilnaya_kamera.html
https://lesorubexpert.ru/vakuumnaya-sushka-drevesiny/
https://oboruduy.com/vakuumnyje-sushilnyje-kamery/
https://ecowood.com.ru/catalog/press_vakuumnye_sushilnye_kamery_ecowood_vd/
https://koenigsberg-aktuell.ru/press-vakuumnaya-sushilnaya-kamera/
https://koenigsberg-aktuell.ru/press-vakuumnaya-sushilnaya-kamera-cena/
https://www.intervesp-stanki.ru/item/wde-maspell-srl_press-l3.htm
https://3d-stanki.ru/spravochnik/tekhnologii-sushki-i-podgotovki-drevesiny/press-vakuumnye-sushilnye-kamery-printsip-i-tekhnologiyaraboty/ [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS