Redmond RK G200S чайник Як розблокувати

Redmond RK G200S чайник не включається

Smart Redmond Skykttle G200S Smart Maker

Smart Light Maker Redmond Skykttle G200S. стильний кухонний гаджет з функцією лампи, можливість нагрівання води до будь-якої температури та пульта дистанційного керування від смартфона. Дискотек-чайник. вибірка майбутнього пристрою: оновлює та розширює свої параметри онлайн разом з оновленням мобільного додатка.

Чайник оснащений унікальною функцією Smart Wain, яка дозволяє користувачеві самостійно регулювати інтенсивність води за допомогою програми. Функція призначена для запобігання рясного випаровування та досягнення оптимального рівня мінералізації вареної води.

“Жорсткість” водопровідної води в деяких регіонах обумовлена ​​високим М кальцій, магнію та різними сульфатами, які не завжди можна фільтрувати. Для такої води необхідно вибрати довгострокове кипіння. це допоможе пом’якшити воду і зробити його більш придатним для пиття та розкриття смаку ваших улюблених напоїв.

Якщо ви використовуєте воду з весняного або гірського льодовика з природним рівнем мінеральних домішок, виберіть коротке кипіння. чайник буде нагрівати воду, зберігаючи природну мінералізацію.

Інноваційна функція доступна на вкладці “Відмінити” на екрані “Налаштування” готових до програми SKY.

Головна Інновація Skykttle G200S. Можливість дистанційного керування. Увімкніть чайник одним клацанням миші, встановіть температуру нагрівання та використовуйте інші функції безпосередньо з смартфона через безкоштовний готовий до програми SKY. Підігрівати воду для чаю на сніданок, просто прокинувшись. Кип’ятити воду в чайник, щоб повернутися додому з прогулянки, з магазину або з роботи. Один клік. і чай готовий! З смартфоном ви можете не тільки включати смарт-чайник, але також переривання води нагрівається, якщо, наприклад, затрималися на шляху додому або просто змінив мій розум, щоб випити чай / каву прямо зараз. Таким чином, пульт дистанційного керування створює додатковий комфорт для вас і робить вас мобільністю.

Smart Skykttle G200S чайник може світитися будь-яким кольором, як ви хочете. Виберіть колір підсвітки та налаштуйте його яскравість легше, ніж прості через готові до програми SKY. Ви також можете вказати колір підсвічування, щоб змінити при нагріванні води або в різні інтервали часу (від 30 секунд до 3 хвилин). Чайник буде красиво переповнений усіма кольорами веселки або в певному кольоровому діапазоні, наприклад, світяться виключно з холодними відтінками або теплим. Унікальний G200S може виконувати функцію нічного нічного світлоду, навіть коли вона не нагріває воду. Крім того, поряд з оновленням програми, він має новий варіант. легка музика. Ви можете увімкнути будь-яку пісню на своєму смартфоні або плеєрі, і навіть повісити мелодію, а G200S, коли ви вмикаєте дискотечний чайний режим буде спалахнути в годинник цієї музики.

У Smart ChaTtle G200S ви можете встановити температуру нагріву з точністю 1 ° C. Для цього достатньо йти до програми для неба, і зробити налаштування. Skykttle дозволить вам дотримуватися ідеальної точності нагрівання, щоб правильно заважати будь-яким різноманітним чаєм. І це допоможе батькам з легкістю та за всіма рекомендаціями педіатра для підготовки молочної суміші для дитини.

У додатку, готовому до неба, є вбудовані рецепти книги. Перегляньте книгу та запустіть нагрівання води для будь-якого вибраного чаю одним клацанням миші з смартфона. В онлайн-книзі, крім класичних рецептів чаю, ви знайдете оригінал: як шотландський або голландський чай, чай з розмарином та обліпихами. Відповідно до сигналу G200S, він допомагає воді до бажаної температури.

Чай за розкладом і прискорення кип’ятіння

За допомогою програми ви можете налаштувати нагрівання води в Skykkttle G200S за розкладом (за умови, що чайник синхронізується зі смартфоном і не вийшов з підставки, щоб виконати команду). Природно, що чайник перетвориться тільки якщо в ньому є вода. Для зручності налаштуйте автоматичне перемикання розумного чайника в певні годинник вранці у будні та у вихідні, до вашої пробудження води вже була. Точно так само, ви можете зробити налаштування, щоб вода була теплою і вранці на сніданок, а до приходу дитини з школи, і до вашого повернення ввечері від роботи. Крім того, у випадку, якщо ви дуже поспішаєте або не хочете чекати водяного опалення, прискорений варіант кипіння надається в розумному чайнику.

Ноу-як Skykttle G200S. освітні ігри для вгадування та запам’ятовування кольорів для дітей. Запустіть ігри також через мобільну програму. Гра “Вгадай колір” містить кілька рівнів. На найпростішому малюку можна натиснути кольорові кулі в заявці, а чайник буде світитися саме з цих квітів. У більш складній версії чайник змінює підсвічування, а дитина натискає фотографії з ягодами та фруктами відповідних кольорів. Правильно вгадати кольори, дитина йде на новий рівень. У грі “Навчання уваги” підсвічування чайника змінюється один раз на секунду, і користувач повинен своєчасно натиснути кольори, що показує чайник. Гра приверне увагу дитини, і це не відволікає вас від приготування обіду або вечері.

rdmond, g200s, чайник, розблокувати

Ще більш складна гра “Train Memory” призначена для школярів та дорослих: чайник швидко змінює підсвічування. після чого користувач позначає послідовність появи кольорів на кольорому ігровому полі. У разі похибки на екрані визначено правильну комбінацію та комбінацію, зібрану вами. У разі вірної відповіді, ви отримуєте окуляри і перейти на новий виток.

У програмі ви можете з’ясувати, скільки смарт-чайник витрачає електрику. ця інформація міститься на вкладці “Статистика”. Крім того, якщо вода в чайник занадто давно, програма нагадує вам, що настав час змінити його. Skykttle G200S. Дійсно розумний чайник для передових користувачів!

Важливий! У випадку ненавмисного блокування чайника (включення обох панелей керування, так і мобільна програма не працює), треба тричі дуже швидко натиснути кнопку “-” з панелі керування чайниками, розташованої на ручці пристрою.

У майбутньому, при оновленні програми, готового до функцій SKY, легкий чайник буде ще більше. Щоб витратити оновлення, дуже просте. просто натисніть кнопку “Оновити” у Google Play або App Store.

Готові до неба. Нове обличчя вашої свободи!

Пульт дистанційного керування з будь-якої точки світу можливий через центр Smart Home Redmond SkyCenter 11S

Сталева сталь AISI 304 використовується для виготовлення високоякісних страв та кухонного обладнання. AISI 304 характеризується зниженим вуглецем. Така композиція робить сталь 304 дуже міцним і стійким до корозії та окислення навіть у агресивних середовищах.

Сталеві вироби AISI 304 міцні: вони не бояться раптових температурних відмінностей, ефектів сольової та прісної води, кислотно-лужних розчинів, а також абсолютно протистояти механічному пошкодженню та появі іржі.

Встановіть готовий до програми SKY безкоштовно через Google Play або App Store. З появи, контроль відбувається, коли безкоштовна мобільна програма R4S Gateway підключено на домашній Android-смартфоні / планшеті.

Увага! Під час гри чайник повинен стояти так, щоб дитина може торкнутися тіла пристрою, стенду або шнура живлення.

Оновлення. Оновлення готових до небо до останньої наявної версії в Google Play або App Store. Якщо у заявці немає заявлених функцій, то оновіть його через деякий час.

Електричний чайник Redmond RK-G200S: вражаючий об’єм, різнобарвний підсвічування, Control Bluetooth та дуже приваблива ціна

Charettle Charge Contuled Bluetooth не для RedMond New. модель RK-M170S, яку ми перевірили близько двох років тому, і її спадкоємця RK-M171S. десять місяців пізніше. І якщо M170S, судячи за ціною, була чітко розташована як модель “для Gicks”, то M171S можна було б вимагати увагу звичайної людини. “Доповнення для Bluetooth” була досить мала. Однак, мабуть, і цей Редмонд здавався мало, тому герой сучасного тестування коштує стільки, скільки найчастіший чайник середньої цінової категорії. Але смартфон все ще керується;)

Характеристики

Виробник Редмонд
Модель Skykttle G200S
Тип електричний чайник
Країна виробництва Китайський
Гарантія 1 рік
Викладена потужність 2200 Вт
Нагрівальний елемент Трубчастий нагрівач, закритий
Матеріал корпусу Пластикове скло
Контроль 2 механічні кнопки, з смартфоном
Заявлений обсяг 2 л
Температура 40 # x2009; ° C, 55 # x2009; ° C, 70 # x2009; ° C, 85 # x2009; ° C, 100 # x2009; ° C
Підтримувати температуру До 12 години
Автоцикл Відсутність води, кипіння, видалення з стенду
Додатково Звук кипіння (відключений), блокування від дітей
Вага Стенд з шнуром. 210 г, чайник. 920 г
Габарти Висота з стендом 25 см, діаметр 16 см, ширина з ручкою 21 см
Довжина шнура 75 см
Середня ціна Т-1711921453
Роздрібні пропозиції L-1711921453-10
READ  Алюмінієвий чайник нагрівається на газовому пальнику

На перший погляд

Чайник виглядає досить простим і строго: поєднання скла та чорного пластику з рідкісними бризами полірованого металу (насправді це, звичайно, декоративне покриття) працює злий. такий пристрій легко ввійде практично до будь-якого інтер’єру.

Всі елементи керування зосереджені на верхній частині ручки. Є мало з них: чотири виділені температури та дві кнопочки мембрани.

Досвідчений погляд на характерні риси негайно підозрюють наявність кругового освітлення. І не помиляється.

Носика традиційно захищена знімною сіткою, яка не дає частинок, щоб вилити.

Надлишковий кабель можна видалити в стенді.

Контактна група вражає достатньо надійного дизайну. Вона навіть заплатила в коробку: є напис “Strix Contact Group”. Результати пошуку в Інтернеті досить швидко привезли нас до веб-сайту компанії з подібним ім’ям, який дійсно виробляє деякі дуже просунуті та безпечні групи контактів для чайників. Незважаючи на те, що сенс фрази “вузька спеціалізація” для кожного з нас, безсумнівно, знайомі, ми, чесно, були ще вражені.

На цій перевірці закінчилася, тому що це ще просто чайник і подивіться на його годинник без сенсу.

Редмонд RK-G200S чайник

Інструкція

Багатомовна інструкція (традиційна для набору Redmond: російська, українська, казахська), російський текст Ranks 11 сторінок. Корисно це читати, тому що деякі точки контролю чайника через кнопки не є очевидними. Наприклад. як блокувати кнопки або вимкнути звукове сповіщення.

Книга рецепту не містить спеціальних одкровень, але, з іншого боку, якщо ви не хочете думати про те, скільки чаю та аґрусу слід покласти, щоб отримати чай з аґрускою. тоді тут готовий рецепт.

Контроль

Як ми говорили вище, керування кнопками фокусується на верхній частині ручки: є чотири виділені значення температури та дві кнопочки мембрани. “Увімкнути / вимкнути” та “/ # x2212”;.

Найпростіше дію. кип’ятити воду. Для цього потрібно просто натиснути кнопку харчування один раз.

Якщо ви хочете, щоб нагріти воду до температури певної, необхідно натиснути на кнопку «/ # x2212;» кнопку, поки бажана температура не висока, і після цього натисніть кнопку живлення.

Якщо ви хочете, щоб чайник, який після кипіння чайник рухається до режиму підтримки певної температури води, спочатку потрібно почати процес кипіння, а потім з ключем “/ # x2212”; Виберіть потрібну температуру.

Для того, щоб перервати процес кипіння, нагрів або підтримання температури, досить натиснути кнопку харчування. Тут, по суті, все, що можна сказати про управління цим пристроєм за допомогою кнопок на корпусі.

Управління за допомогою смартфона

Він здійснюється за допомогою нашої старої знайомої програми R4S (готова до неба). Заява доступна для платформ IOS та Android, що дозволяє покрити майже всі сучасні смартфони та планшети. Ми, традиційно, при тестуванні, використовуйте версію Android.

Після процедури “реєстрації” (ми не будемо описувати тут, тому що це буде зроблено або дуже довго, або неповно. краще читати інструкцію) Чайник можна побачити в загальному списку в “Онлайн”.

Натисніть на відповідну лінію. і ми переходимо до меню керування пристроєм.

Цей розділ відображає поточну температуру води (з точністю до ступеня), а натискання кнопки віртуального перемикача призведе до запуску процесу кипіння, який буде показаний відповідно.

Зображення блокування та динаміка у верхній правій частині екрана є також кнопки, вони дозволяють блокувати / розблокувати кнопки на чайнику, а також увімкнути / вимкнути звукове повідомлення про закінчення процесу.

Розділ “опалення” дозволяє вибрати температуру, до якої вода буде нагріватися. Розділ “кипіння та опалення” відрізняється тим, що режим підтримки вибраної температури буде включений після кип’ятіння води.

Окрема вкладка підкреслюється для керування підсвічуванням, і тут ми, щоб бути чесними, не всім зрозумілим. Теоретично (як це здавалося нам логічним) виставку двох точок температури та відповідні кольори повинні призвести до роботи підсвічування на самому чайника, подібному до зображення, яка відображається на екрані планшета. Проблема полягає в тому, що це не відбувається насправді, принаймні в режимі кипіння.

Існує також можливість “вимикати сектор” підсвічування, натиснувши на нього.

Для чого це необхідно, ми не зрозуміли. але таким чином, принаймні, в “нічному світлі” нам вдалося побачити червоне світло на чайник.

Загалом, цей розділ залишився для нас найбільш загадковий. Слава Богу, на функціонуванні чайника як чайник, він взагалі не впливає.

До речі, я хотів би бачити, що інструкція не зашкодить розділу, присвяченому функціям програми R4S, що стосується цього конкретного пристрою. Ми розуміємо, що в теорії все повинно бути “інтуїтивно зрозумілим” (і в більшості випадків це так це). але насправді виявляється, що іноді не всі.

Підготовка до використання

Традиційно виробник рекомендує, щоб ми підвищили та зливати воду “, щоб усунути можливі сторонні запахи”. Ми не традиційно зробили це знову, тому що я не міг вкрасти нічого з самого початку.

Використання

Налийте воду на чайник зручний, оскільки кришка після відкриття займає строго вертикальне положення. Кнопки на ручці легко припаялися навіть сліпо, і враховуючи, що є лише два з них, місце і мета кожного запам’яталися швидко.

Немає розбіжностей реальності з заявами, описаними в інструкціях, не виявлено пристрою.

Ручка чайника зручна, “захоплення”, яка, з огляду на максимально можливу масу близько 3 кг, стає справді важливою точкою.

Скляна колба, як ми вже написали раніше, є ідеальним датчиком рівня води, придумав щось краще, мабуть, неможливо. І якщо ви ввімкнете підсвітку в режимі “нічного світла” (тобто, постійно). то розгляньте рівень, який може бути зроблений навіть у повній темряві.

Підсвітка, до речі, не розрізає око і не втомлює з підвищеною яскравістю, достатньо, якщо ви можете це висловити, “розумний” і спокій. Навіть автор цього матеріалу, який будь-який “підкреслює”, як правило, дико роздратований, змушений визнати, що на другий день роботи пристрою просто перестає звернути увагу на це.

Від смішних і не цілком пояснено: як ми вже написали вище, у налаштуваннях підсвічування, включаючи червоний колір, а в “нічному світлі” нам вдалося це побачити. Однак у режимі кипіння та нагрівання, примусовий переклад всієї підсвічування в червоний діапазон лише призвів до. що вона взагалі зник. Це чіткий “глюк”, як нам здається.

Також про функціональність програми R4S, я хотів би помітити, що, оскільки ми говоримо про “розумного дому”, було б логічно розширити інтерактивність процесу взаємодії з пристроєм. Наприклад, чому після завершення процесу кипіння або нагрівання до заданої температури не виводячи спливаюче повідомлення на смартфоні? (Так, ми прибудемо. але розумний будинок не створений спеціально для таких очікуваних користувачів?)

На закінчення, дайте відео, що ілюструє процес зміни кольору підсвічування під час кип’ятіння води. Після відео (тривалість 5 хвилин) для меншого пацієнта, прискорена анімація GIF процесу, створена на її основі (один кадр кожні 10 секунд).

Корпус чайника та стенду рекомендується витерти вологою м’якою тканиною, а потім витріть сухою. Щоб очистити внутрішню частину колби з отложений, рекомендується використовувати “спеціальні засоби для чищення”, дотримуючись до них інструкцій. Строго заборонено занурювати будь-які частини пристрою під водою під водою.

Тестування

Корисний обсяг чайника (ми наливаємо воду до ризиків макс. На організмі, вилийте в вимірювальну колбу), складається з 1975 мл, тобто 25 мл менше, ніж паспорт. 25 мл, взагалі, “нічого”, тому ми розглядаємо тест.

Повний чайник (2 л) температури води 20 # x2009; ° C доводять до кипіння за 6 хвилин 49 секунд, витрачається на це 0,194 кВтг електроенергії. Максимальне виміряне споживання енергії при напрузі 220 В становила 1770 Вт.

Опорний ділянку води (1 л при температурі 20 # x2009; ° С) чайник доводили до кипіння протягом 3 хвилин 55 секунд, проводячи 0,11 кВт електроенергії до нього.

Споживання енергії пристроєм у включеному, але непрацюючий стан становить 1 Вт.

Температура скляної колби через 2 хвилини після кипіння становила 96 # x2009; ° С (при кімнатній температурі близько 22 # x2009; ° C).

READ  Заварювальний чайник з дерев'яною кришкою

Фактична температура води після нагрівання до встановленого значення, за даними кулінарного термометра, була:

Виставлений Виміряний
40 # x2009; ° C 39 # x2009; ° C
55 # x2009; ° C 55 # x2009; ° C
70 # x2009; ° C 71 # x2009; ° C
85 # x2009; ° C 86 # x2009; ° C

Вода з пристрою з замкнутою кришкою та встановлений фільтр з отложений повністю виливається за 17 секунд. Якщо фільтр видаляється. через 14 секунд.

Вражаючий об’єм, 4 підтримуються температури (плюс кип’ятіння), скляна колба, багатокольорова світлодіодна підсвічування, відключений звуковий сигнал, що блокує від дітей, Bluetooth. Редмонд-контроль, реалізований у RK-G200S, здається, все, що може бути реалізована в чайник. І все вийшло: ми не знайшли жодного серйозного дефіциту від випробуваного продукту. Фактично, за ціною звичайного середнього чайника, ми пропонуємо пристрій з максимальним “фаршним м’ясом”, який тільки робить інструменти цього типу.

Було б можливим сумніватися надійність, але наш досвід експлуатаційних продуктів Redmond та нашого тестування гарантійного департаменту компанії. все говорить про те, що все добре з якістю з якістю RedMond, і фірма відноситься до гарантійних зобов’язань.

Отже, для сукупності функціональності та цін перед нами, здається одним з кандидатів за титул ідеального чайника. Якщо, звичайно, вам потрібні всі ці сучасні “балки”.

Привіт, уважний читач!

Сьогодні я побачив оголошення про систему розумного будинку, прохолодну технологію, правда дуже дорого. Але ніхто не буде перешкоджати мені повільно заповнити апартаментну техніку, особливо після того, як розумні ваги та смарт-чайник вже відзначили початок такого спокусливого проекту.

Навіщо вам потрібен розумний чайник, якщо є простий?

Різниця між колосальними. Це як порівняти звичайну зубну щітку з електричним. Дуже незвично на початку, але тоді сама рука розтягується до більш покращеного пристрою. І це лише один з багатьох прикладів. У випадку чайників, глибина безодних між моделями ще більше. Але це зрозуміти, потрібно спробувати обидва варіанти в експлуатації. Або, оскільки ви тут, читайте огляд на смарт-чайник.

Smart Redmond Skykttle G200S Маленький виробник. більше, ніж просто чайник! Це модний високотехнологічний гаджет з оригінальним світлом та пультом дистанційного керування від смартфона. Через готовий до програми SKY в Smart, ви можете зігріти воду до бажаної температури, створити будь-який колір підсвітки та зробити скляне тіло та воду в ній у ньому з усіма кольорами веселки. при нагріванні, після певного інтервали і навіть до музики!

Я люблю чай, я би пив це весь день, чергуючи різновиди та аромати, але я боюся, що чайник не буде стояти постійним кип’ятінням. (˘ ▽ ˘) っ ♨

До речі, у нас вже є звичайний електрочайник, який вже стертий. НОНА модель прямо. Мої домогосподарства не кажучи про технологію VFORA, яку ви не можете сказати про мене. хліб не їдять, дозвольте мені оновити невелике обладнання для дому, я досі не потрапив до майора!

Поки що одна частина мене судомно покриває груди старої техніки, іншої, з демонічним сміхом, змінює його один за одним. У вересні 2018 року поворот досягла чайника.

Технічні характеристики

Колір чорний

Тип: Електрокінний

Об’єм: 2 л

Споживана потужність: 2200 Вт

rdmond, g200s, чайник, розблокувати

Нагрівальний елемент: прихований

Нагрівальне покриття: нержавіюча сталь

Індикатор рівня води, термостат, контроль смартфона, підсвічування

Матеріал: скло

Вага: 1.1 кг

Коробка доросла, але тільки тому, що чайник в ній захищений від усіх боків з картоном, не було виявлено недоліки від транспортування.

Спойлер: чайник дуже красивий, навіть дно красива)

Рукоятка не ковзає в руці, вона користується якісно

Механізм відкриття кришки дуже милий, я використовував, щоб не зустрічав кнопок, розташованих прямо в центрі. І вона не нагрівається, я перевірив відразу після кип’ятіння.

Нагрівальний елемент вбудований, а назовні ми бачимо тільки термічний датчик. До речі, ми все ще говоримо про дно, включаючи особливості миття.

Ніс помірно широкий, зручно залити навіть у вузькі чашки. нічого не піде.

Кнопка живлення також має. Хоча, хоча, розумний, але звичайна ручна робота нікуди не пішла.

rdmond, g200s, чайник, розблокувати

Додаток готовий до неба

Розумна техніка вимагає правильного підходу. І в цьому випадку все вирішується за допомогою програми, яка поєднує в собі пристрій бренду Redmond.

Підключіть смарт-чайник не складно, це відбувається в декількох етапах:

Інноваційна функція доступна на вкладці “Відмінити” на екрані “Налаштування” готових до програми SKY.

Заява не потрібна, вона показує додаткові функції. І без цього ви можете просто кип’ятити воду, але з ним цікавіше (O˘◡˘)

Він відкриває доступ до різних функцій нічного світла, т.Е. У темряві підсвічування чайника буде романтичне освітлення вашої кухні.

Додана доступна статистика, т.Е. Скільки разів чайник кидає воду, скільки буде КВт і відстрочений початок (на годину).

Є ігри для дітей. Ви змінюєте колір, і дитина повинна називати його і т.D. Навіть існує гра Save))))

1: Че прямо зараз слухайте?2: Слухайте, як кишка кидає! ))) 1: йти горіхи, які співає?2: хор страждає молекул))))

Виберіть режим температури також можна використовувати кнопки програми. Улот? Чорний чай? Чай з молоком? Та не питання! Прокрутіть смужку з параметрами чаю та натиснувши потрібну, активуйте себе. Ось це, технічність! ଘ (7’ᵕ) 7 ੈ✩‧₊ੈ✩‧₊

Нагрітий у Skykttle G200S включається автоматично, т.Е. Для таких любителів теплого чаю у великих кількостях це просто знайдена.

Підсвітка чайника постійно змінюється під час кипіння, навіть якщо застосування не працює.

Кожен рівень температури призначається його відтінок, який, до речі, ідеально пов’язаний навіть у дітей: синій. Холодна вода, червона. Кипляча вода не можна торкнутися.

Побачте себе, я з’єднав деяких відтінків у колажі (насправді трохи більше).

Незвичайна функція прискореного кипіння дозволить всієї брехні мати чашку чаю.

У вас є кішка вдома (або будь-яка інша тварина)? Малоймовірно, що він буде сприяти виникненню іншої розумної істоти в сім’ї, тому ви відкидаєте його від чайника або налаштуйте блокування панелі керування.

Жартує жарти, і ця функція може бути корисним для тих, хто має цікаві маленькі діти вдома.

У випадку невідповідного блокування, потрібно зробити наступне:

Щоб розблокувати чайник (включення як з панелі керування, так і через мобільну програму), тричі потрібно тричі, щоб швидко натиснути кнопку “-” з панелі керування чайником, розташованою на ручці пристрою.

Як очистити розумний чайник

Ця модель забезпечує функцію Smart Warp. Смарт-кипіння.

Водяна вода може бути “жорсткою” через домішки, що надходять у нього з труб та очисних стічних вод. Для такої води ви повинні вибрати активне кипіння. це допоможе пом’якшити воду і зробити його більш придатним для пиття та розкриття смаку ваших улюблених напоїв.

Якщо ви використовуєте воду з природним рівнем мінеральних домішок, встановіть невелику інтенсивність кипіння. чайник буде нагрівати воду, зберігаючи природну мінералізацію.

Вода в моєму місті страшно, тому після першого кипіння на дно є немавтоматний спалах. Щоб позбутися від нього, я зіграв у чайник 2.L. Лимонна кислота, 1 ст.l Оцет і спікер відварений чайник. Після цієї процедури не забудьте промити його зсередини звичайної води.

Ну, чайник у всій своїй славі. Зручний, красивий, багатофункціональний і, найголовніше, розумний!

Комфорт захоплює і намагається, як тільки ви хочете більше. Смарт-чайник був створений компанією Redmond спеціально для сучасних та активних людей, які цінують свій час і намагаються обладнати свій будинок максимально зручним.

Чайник оснащений унікальною функцією Smart Wain, яка дозволяє користувачеві самостійно регулювати інтенсивність води за допомогою програми. Функція призначена для запобігання рясного випаровування та досягнення оптимального рівня мінералізації вареної води.

Чайник не тільки розумний, швидкий і красивий, він також сильний. Всі деталі надійні та зібрані на совісті.

Заява, рекомендована для використання в парі з технологією Redmond, допоможе вам, як кажуть, не “відправляючись з каса”, вибираючи правильний режим, запустіть цей хор страждаючи молекулами до температури, яка зручна для вас. Але без нього чайник не працює гірше!

Ручка не ковзає, кнопка на кришці не нагрівається, швидко вода швидко, фільтр носики знімний, чистий легко, стандартний шнур довжини.

Спостерігаючи за повним циклом води води, став неймовірно цікавим, якщо ваш чайник з Редмонд і відноситься до моделі Skykttle RK-G200S.

READ  Правильне з'єднання радіаторів опалення в приватному будинку

Ви можете придбати Emnaya Teapot-Lamp Redmond Skykttle G200S за посиланням, але є ще моделі в колекції, що відрізняються за кольором та формою (210, 211, 213). Ціна На час написання огляду 3995

Redmond RK-G200S Office з телефону

Освітлений

Перейдіть на другу вкладку, яка відповідає за освітлення. Тут є ще одне внутрішнє меню.

  • Відмінний тон і яскравість підсвічування під час кип’ятіння
  • Нічне світло робоче освітлення в режимі очікування
  • Дискотека чайної ради Lightman. Чайник буде вибирати самі поєднання світла в залежності від навколишнього середовища, щоб працювати цю функцію на телефоні, має бути активованим мікрофоном.
  • Ігри декілька дитячих ігор для запам’ятовування кольорів.

Розклад

Перейдіть до наступного розділу головного меню, в якому ви можете встановити чайник Redmond. Тут доступні для вибору як часу початку роботи, так і частоти повторення, а режими роботи є простим кип’ятінням, кипіння нагрівається або вимикається.

Це дуже зручно, коли потрібно кип’ятити воду в певний час і в автоматичному режимі. Вимкніть чайник, наприклад, коли ви запізнилися, а потім ви думаєте весь шлях: я вимкнув чайник?

Рецепти

Нарешті, остання вкладка містить інформацію про температуру кипіння для приготування напою.

Налаштування

Здається, що всі можливості торговець Redmond Skyktel, але у верхньому правому куті є ще одна низька швидкість, яка відкриває доступ до деяких функціональних налаштувань:

Electrichnik Redmond RK-G200S

Electrique Redmond RK-G200S. сучасний чайник з оригінальним світильником та пультом дистанційного керування з смартфона. Через готовий до застосування неба в Smart, чайник може бути нагрітою водою до потрібної температури, а також налаштувати будь-який колір підсвічування та зробити його таким чином, щоб скляний корпус і воду в ньому закручують, як у калейдоскопі або На танцполі. всі кольори веселки.

RedMond RK-G200S чайник. інструкції з управління смартфоном. Розумний дім.

Один сенсорний екран смартфона, ви можете включити підсвітку Redmond RK-G200S, вибравши будь-який колір та налаштування його яскравості, якщо бажано. У додатку ви також можете встановити швидкість переходу світла з одного кольору до іншого, так що інтервалом часу, який ви вказали (від 30 секунд до 3 хвилин) кольоровий гамма підсвічування змінився красиво, створюючи Вплив легкої музики.

Підсвічування електричного чайника може варіюватися у процесі водяного опалення. цього достатньо, щоб зробити відповідне налаштування за допомогою програми.

Завдяки пульт дистанційного керування, нагрійте воду для чаю та кави в Redmond RK-G200S може бути одним клацанням миші. На додаток до кипіння, тут забезпечуються 4 режими температури: 40, 55, 70, 85, 100 ° C. Додаток може бути встановлений будь-якою температурою нагрівання незалежно від чотирьох вбудованих режимів з точністю 1 ° С. Це дозволить вам легко заварити різні сорти чаю.

  • Країна виробництва: Китай
  • Виробник: Redmond Industrial Group LLC, Tehnopoisk LLC, ul. Kolyom tomchak, d. 28, Г. Санкт-Петербург,
  • Імпортер у РБ: ТОВ “МБТЕХНІКА”, 223021, Мінська область., Мінський район, Шомислицький с / с, д.60, К.3, АГ Район. Озерссо
  • Максим 4 серпня 2020 Що стосується чайника, я скажу, що все це добре працює, просто уважно прочитайте інструкції для використання розумних речей вперше.Але є один великий “але”, може бути, це може лише мати це, що приїхав додому, після покупки, ретельно вивчив його, знайшов грубий, а не завод китайської будівлі чайника, а саме верхня частина чайника до скла фіксується з великими прогалинами і коли зайняти для ручки відчувати хрусті пластикові та пари купи з усієї кришки, а не просто з носа, як я думаю, повинен бути.Збірка чайника я взагалі не влаштував мене, і інакше він добре працює і без коментарів.Я думаю, що це шлюб і поради, подивіться уважно чайник при покупці. Плюси: відмінна синхронізація.4 кв.,Діоди розташовані внизу і завдовжки ви можете встановити освітлення в будь-який час дня, той же час збільшення та підтримки температури також запрограмований дистанційно.Це розумний і все працює нормально. Мінуси: якість збірки взагалі не є фабричним Китаєм і бажає краще! Шановний Максим! Ми приносимо щирі вибачення за те, що сталося. Щоб вирішити проблему, ми рекомендуємо звернутися до служби заміни та повернення служби, після чого наші фахівці зв’яжуться з вами. Ми сподіваємося на розуміння з вашого боку, і ми все одно будемо мати можливість побачити вас серед наших постійних клієнтів.
  • Олена 30 грудня 2018 р. У 21 столітті я роблю покупки неодноразово, щоб не замовити всі костюми від оператора до кур’єра, пояснить, повідомить, буде запропоновано. Я купив електричний чайник Redmond G200S і залишався дуже задоволений. Вода кипить швидше, ніж у моєму старій і не настільки шумно, коли кип’ятіння. Я довго хотів схожого моделі: скло (видима, яка вода) і термопот; Коли гості приходять, це не потрібно вмикати кожен раз, натиснувши кнопку, щоб підтримати певну t °, і лише залити киплячою водою. Але, подивившись на відео, я не згоден з одним: там вони кажуть, що, принаймні, на краю світла, їжа, і ви можете контролювати чайник через Bluetooth. Можливо, я не зрозумів це у налаштуваннях, але вимикаючи з другого поверху немає з’єднання Bluetooth. 10-15 метрів від пристрою і без зв’язку. Це, звичайно, не головне, але чому, як правило. Для нічного світла: з якоїсь причини тільки дно світиться, а не весь чайник, як показано у відео. Але я повторюю, що, можливо, я не зрозумів налаштування. Магазин 21-го століття Мені подобається, я замовляю більше переваг: ціна, швидко і не вкушує шумний, якщо бажано, підтримує бажану T °, ​​дизайн мінусів: відео розповідає про контроль на далеких відстанях і нічне світло

Ми звертаємо вашу увагу на те, що ми залишаємо за собою право не публікувати відгуки: пов’язані з темою, про яку вже залишив відгук або апеляцію в будь-якому листі з тієї ж особи; не вказуючи телефон, який залишився при замовленні (у випадках, коли необхідно підтвердити автентичність зворотного зв’язку); не відповідна реальність або наявність даних, автентичність якої не може бути встановлена; Залишилося пізніше, ніж через 30 днів після описаних подій; не інформативний; критикувати особистість, а не дії працівників; критикувати осіб, які не є працівниками нашої організації та самих сторонніх організацій; написано великими літерами або перекладом, з різними помилками; що містить образливі, непристойні та граничні вирази; що містить назви інших магазинів та посилань на інші інтернет-ресурси; Внесення контактних даних у тексті Точні адреси або повні імена людей.

Будь-яка вхідна інформація обробляється модератором і використовується для підвищення якості наших послуг. Модератор може видалити з тексту опублікованого зворотного зв’язку, назви та посилань, правильного форматування та транслітерату без попереднього схвалення з автором.

Термін випробувань та публікація відкликання можуть зайняти до 7 днів.

Обробка питань здійснюється модератором і може тривати до декількох робочих днів. Для операційної відповіді зверніться до Call Center. Ми публікуємо лише апеляції щодо виробничих характеристик та / або використання корисного продукту.

Ми не публікуємо, що залишилося через форму “питання-відповіді”:. питання, пов’язані з темою, на якій вже було опубліковано питання;. питання, які відповідають опису товару;. питання щодо товарів, які недоступні або з яких зникають від того, щоб відповісти;. питання про бонусну програму;. питання щодо створення карт та платежів;. питання про оплату за частинами, необхідними документами;. питання про методи замовлення, запити на випуск, змінюйте або скасувати замовлення;. питання про пікап та доставку;. питання щодо робочого плану та контактів;. питання щодо формування та зміни цін, наявність товарів, про терміни для продажу;. питання про гарантію, повернення, виробники;. питання про акції, знижки, подарунки та рекламності;. питання та огляди сайту та інших послуг;. питання та відгуки про якість товарів або послуг;. тексти, написані великими літерами, латинською, що містить образливі, непристойні та граничні вирази або назви інших магазинів, посилання на інші інтернет-ресурси.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS