Робить зволожувач теплового зволоження

Все про зволоження повітря в приміщенні

Якщо інструменти показують мінімальні параметри, необхідно зволожувати повітря в квартирі, це не важко зробити це самостійно. Якщо знехтувати і залишити сухість, проблеми зі здоров’ям можуть виникнути та інші неприємності.

На підлозі

Здавалося б, підлога є найбільш універсальним місцем, де ви можете покласти зволожуючий крем. Однак лише спеціальні зовнішні моделі підходять для цього розміщення. Це обмеження пов’язане з конструктивними особливостями та пропозицією парою.

Зазвичай зволожувачі рекомендують покласти на висоту від 50 см від підлоги, і навіть краще. від одного метра. Так пара буде розподілена в повітрі більш рівномірно, і вологість не падає на покриття підлоги.

Тепло: кондиціонер та зволожувач повітря

Основна проблема з’являється влітку, висока температура навколишнього повітря, яка неможливо зменшити повітря: гаряче скрізь. Як відомо, дихальна система крім основної функції (газообмін) відіграє величезну роль у збереженні терморегуляції тіла. Незалежно від інгаляційного повітря, проходячи через дихальні шляхи, нагрівається до температури тіла і насичується водою на 100%. Таким чином, видихаючий повітря має вологості 100% і температуру, приблизно 36,6 с. Це досить логічно і, очевидно, виявляється, що якщо дитина дихає повітря 20 с, а видихається 36,6 с, то в процесі інгаляції-видихання тіло втрачає певну кількість тепла.

Основна особливість теплокровних тварин взагалі, і особа, зокрема, полягає в тому, що процес життя супроводжується постійним виробництвом тепла. Особливістю молодого та людського молодого не є винятком, більш активним метаболізмом у порівнянні з дорослими, отже, вони (молоді) за одиницю часу виробляє тепло більше, ніж їхні батьки.

Процес виробництва тепла називається тепловим продуктом. Від виробленого тепла слід утилізувати, і цей процес називається теплопередачею.

Природа забезпечила два основних способи теплопередачі:

  • через шкіру (пряма теплова передача при контакті з двома середовищами з різними температурами плюс випаровування піт);
  • Через легені (нагрівання інгаляційного повітря).

Основна особливість дітей є незрілість потових залоз, тому в дитинстві, основним способом регулювання тепла є точно дихаючим, і ця ситуація є найбільш актуальною, ніж дитина молодша.

Висока температура повітря призводить до того, що організм не може дати тепло через світло, навантаження на систему потовиділення різко зростає, організм втрачає багато рідин, кров потовщена, а порушення реології крові (потовщення) відображається в реології місії (для гіршого, звичайно). І в умовах захворювання, розвиток запального процесу супроводжується зростанням теплового продукту, що робить високу температуру інгаляційного повітря ще більш небажаним. Основна умова нормального функціонування місцевого імунітету, що забезпечує боротьбу з захворюванням, підтримує через реологічні властивості слизу.

Мощный увлажнитель воздуха своими руками за 1000р.

Висока вологості Вдихається повітрям запобігає потовщенню слизу, це добре і цілком очевидно. Висока інгаляційна температура повітря погіршує реологію слизу, це погано. Якщо це твердження, здається, не є очевидним, ви просто уявляєте, як ви розірвали через тепла і висушили у роті.

Вся наведена вище спроба фізіологічного обґрунтування простій рекомендації: температура 18 С та відносна вологість повітря 6070% показників оптимальні для кімнати, в якій дитина розташована, особливо дитина, хворий орц.

Два практичних питання дотримуються теоретичних знань:

Як контролювати температуру та вологість?Як регулювати температуру та вологість?

З контролем температурного контролю, як правило, ніколи не виникає і ніхто. Кімнатний термометр (рідина, пружина, електронний і т. Р.) річ досить доступна і проста в обігу. Рекомендується розмістити його на висоті 1 м від підлоги, і дуже бажано одночасно так, щоб не було нагрівальних пристроїв.

Пристрій, призначений для вимірювання вологості повітря, називається гігрометр. Існує кілька типів гігрометрів, які принципово відрізняються один від одного за методами вимірювання вологи (хімічні, електричні, волосся, конденсації та т. D.). Слід знати, що справді точний гігрометр важко, часто громіздкий, як правило, дорогий. У той же час, будь-які внутрішні потреби можуть задовольнити гігрометр, який не претендує на правду в останньому екземплярі та дозволу на похибку 35%. Це такий гігрометр, який компактний, доступний, недорогий. Це щось, зовні, що нагадує час, або шутер або електронний.

Оскільки годинник прийшов скоро, ми підкреслюємо, що з практичної та економічної точки зору найбільш зручні електронні багатофункціональні пристрої, які поєднуються та годинники, і термометр, і гігрометр, і, якщо ви бажаєте, багато, багато (календаря, Барометр, місячний календар, прогноз погоди та т. D.).

Зрозумівши з шляхами контролю, розглянемо зараз методи регулювання температури та вологості. Головне, що вам потрібно розглянути тісний зв’язок цих параметрів.

Головна відмінність вогню літа від тепла зими в будь-якому місці немає холодного повітря, т. Е. Очевидно, немає повітря, в якому є мало вологи. Тому в більшості регіонів у літньому спеку, але не висихає.

Висока температура навколишнього середовища, як ми вже знаємо, призводить до того, що дитина втрачає багато рідини, тому що він змушений регулювати теплообмін за допомогою піт. Якщо ця рідина може бути повернута назад у вигляді великої кількості пиття, ситуація повністю контролюється, а місцевий імунітет не є небезпечним. І якщо ви повернете його, це не працює? Ну, він не хоче пити, наприклад, або потік так активно, що так багато не п’є. Це вже складніше, і більш небезпечне, і оптимальне рішення в таких умовах охолоджують повітря. Основний і універсальний пристрій для охолодження кондиціонера.

Початкова інформація щодо кондиціонування повітря може здатися парадоксальним. Суддя для себе: повітряне опалення призводить до зменшення його відносної вологості, а повітряне охолодження. також призводить до зменшення його відносного ­вологість. Тим не менш, маленький, але дуже фундаментальний­Не просто охолодження, але охолодження з кондиціонером.

Справа в тому, що теоретична основа кондиціонера є властивість рідин для поглинання тепла під час випаровування та виділення при конденсації. Ми не будемо звертатися до тонкощі стиснення, терморегуляції та вентиляції, ми не будемо обговорювати нюанси циркуляції рідини та газоподібного фреону. Ми тільки стверджуємо, що під час роботи кондиціонера є контакт повітря з холодною поверхнею, і це супроводжується конденсацією вологи, яка походить від приміщень через стічний шланг.

Мощный увлажнитель воздуха своими руками за 1000р.

В результаті, кондиціонування призводить до сушіння повітря. (До речі, перше промислове використання кондиціонера в 1902 році не використовувалася для охолодження, а саме до сухого повітря!)

Таким чином, застосовуйте кондиціонери для оптимізації параметрів повітря, і це можливо, і це необхідно, але важливо контролювати вологість повітря, і, як це необхідно, використовуйте зволожувач.

Слід визнати: є досить широке поширене неправильне уявлення: вони кажуть, кондиціонери дуже шкідливі, викликають жахливі захворювання і використовують їх з надзвичайною обережністю. Це дорослий! Діти взагалі випливають з кондиціонерів, щоб приховати, а хворих дітей, наскільки це можливо.

Переважна більшість нинішніх тат та мам, не кажучи вже про те, щоб дідусь, отримали доступ до принаду повітря з кондиціонером, вже в дорослому віці. Е. Не мають досвіду спілкування та адаптації, залишаючи свої корені в дитинстві. Але кондиціонер, як і будь-яке досягнення цивілізації, має свої переваги та мінуси, ви повинні знати про них, плюси використовувати, мінус обхід. Основною особливістю дитячого тіла є здатність адаптуватися до зовнішніх умов, і, ніж дитина молодше, тим легше, це ця адаптація. Не дивно, що якщо з дитинством обумовлена ​​повітряна звичайність, то дитяче тіло легко адаптується до нього. Це універсальне право, а з закону існує кілька філософських, але очевидне правило: не уникайте, але адаптація, але вміти використовувати.

Незнання закону не звільняється від відповідальності за здоров’я дитини! Сумний наслідок Masha дівчина з температурою тіла 38 з і забитим носом знаходиться в кімнаті, де температура повітря також є 38 с. І кондиціонер не включається, тому що, за словами бабусею, буде ще гірше!

Правила використання кондиціонера є досить простими та легкими для реалізації. Ці правила дуже бажано спостерігати за здоровими та обов’язково дотримуватися пацієнтів.

  • Контролюйте вологість повітря і використовуйте зволожуючий крем, якщо це необхідно.
  • Не забувайте, що у кондиціонері є фільтри, які регулярно змінюються або промиті.
  • Використовуйте режим гладкої (повільної) зміни температури.
  • Перед робочим кондиціонером є зона активного повітряного руху, розмір цієї зони (зазвичай два три метри) є індивідуальним, т. Е. залежить від конкретної моделі пристрою. Його слід враховувати, і, принаймні, не розміщувати дитяче ліжко тут.
  • Принаймні, іноді виконується кімната, звичайно, беручи до уваги погоду та екологічну ситуацію поза вікном.

Після цих простих правил було б логічно нагадати основним способам зволоження.

  • Дуже популярний і часто рекомендується (дуже правильно рекомендується) метод зволожуючого методу часті мокрий прибирання (миття підлоги, тертя меблів). Зрозуміло, що більший у цій кімнаті поверхонь, в принципі, доступна мокра очистка, одна більш ефективна. Не менш зрозуміло, що килим на підлозі та чотири килимів на стінах роблять цей метод неприйнятним, оскільки вологі очищення стелі є принаймні неефективним. По дорозі відзначаємо, що основною метою частого мокрого очищення повітря з водяними парами, але не насиченість пар, наприклад, хлор. Цей коментар логічно слідує за рекомендацією: при проведенні частого вологого очищення, вона не додавалася до води хлору, що містять та інші дезінфікуючі засоби.
  • Водні контейнери як джерело випаровування: постійні, наприклад, акваріум, а також тимчасово встановлені таки, відра та т. D. Акваріум (який, однак, очевидно) доцільно відкривати, а також заповнювати часові резервуари, вибирати ті, де поверхня випаровування максимально, т. Е. Таз краще, ніж відро.
  • Вологих листів, рушників і т. D. Wailed в кімнаті, закладені на радіатори опалення.
READ  Як позбутися волосся Шуряча після епіляції

Зволожувачі величезні. Найбільш зручні (безшумні, безпечні, продуктивні), за словами автора, це ультразвукові зволожувачі.

Основний фактор, що вимагає обов’язкового обліку, обсяг приміщення для зволоження. Розмір кімнати визначає необхідну потужність, що означає ціну пристрою. Ну, то вишукані та обґрунті: наявність вбудованого гігрометра, дисплея, дистанційного керування, регулювання продуктивності, здатність автоматично вимикати після вологості повітря досягає заданого значення, і набагато більше. Зволожувач, як правило, є незалежним і самодостатньою побутовою приладом, але його можна поєднуватися з чистим, іонізатором, ароматизатором, інгалятором, може доповнювати деякі моделі нагрівачів. Всі кліматичні установки також обладнані з ними.

(Ця публікація є адаптована до формату голови статті з книги Євген Олегович Комаровський “Орц: керівництво для розумних батьків”.)

Вимкніть все

Не секрет, що всі побутові прилади при роботі випромінюючи тепло. Навіть той же холодильник, який повинен охолонути, робить його тільки всередині. З того ж випадку він дає величезну кількість тепла, яка залишається у вашій квартирі. Вимкнення холодильника, звичайно, екстремальний захід, але про мінімізуючи використання всіх видів пилососів, фен, поганих, прасок, комп’ютерів та навіть телевізійних.

Особливо ця рада стосується кухні, в якій, як правило, температура повітря становить кілька градусів вище, ніж у решті квартири. У спеку варто менша приготування їжі, вона сильно впливає на навколишню температуру.

Ви можете вимкнути щось інше у вашій квартирі. Ми говоримо про нагріваючу рушник у ванній кімнаті. Як правило, це пов’язано з трубою з гарячою водою, а крім основної функції, також служить для нагрівання ванної кімнати. Але з вимиканням центрального опалення він не вимикається і продовжує працювати протягом року. Зазвичай це можна вимкнути, розбиваючи два клапани, що ведуть до стоянка до нагрітого рушника. Якщо у вашому випадку немає таких клапанів, ви можете спробувати загорнути його фольгою. Вона повинна запобігти проникненню теплоти від нагріваного рушника до квартири.

Пошкодження зволожувача повітря в квартирі

Пристрої не завжди користуються. Це відбувається, коли зволожується виявляється надмірним і перевищує оптимальну 40-60%. Якщо це короткочасне явище, кімната буде душно. Так відчував надмірну вологість. Постійне сполучення буде оголошувати “мокрий” меблі, одяг, штори. Можливо, зовнішній вигляд і швидкий розвиток грибка, форми.

Щоб уникнути цього, ультразвук, і особливо парові системи повинні бути з гігрометрами. Вони швидко насичують повітряну суміш з водяними парами, контролюють їх “на очах” недоцільно. Парове обладнання потенційно небезпечно в експлуатації. З ретельним кровообігом, він може спалити або спричинити шкоду атмосфері, дизайну кімнат. Так заборонено встановлювати у дитячих кімнатах.

Сезонна алергія влітку

Влітку більшість дітей та дорослих страждають від сезонного захворювання, що викликає алергічні реакції на квітковий пилок. Це пов’язано з тим, що влітку, найбільша концентрація пилку відзначається на вулиці, яка знаходиться на вулиці, а також квартири, апартаменти, вдома, офіси потрапляють до квартир.Список одного з найважливіших алергенів, з якими стикається люди влітку, включає:• пилок рослин;• домашній пил, сапрофіти;• Теояна.На початку літа починається активна атака тополя. Доведено, що алергічна реакція не викликає пуху, а пилу та іншого бруду, що накопичується в ньому. У цей період існує величезна кількість всіх видів трав, а топольний пух здатний зібрати весь пилок і передати його на велику відстань. Тому повітря приміщень влітку не гарантує постачання свіжих повітряних мас у кімнаті.

Ми економить від тепла без кондиціонера

Закрийте вікна, ізолюйте стіни і поверніть вентилятор до кулера.

Початок червня також був випалений натяком на літню спеку, і ви починаєте думати, як вижити, якщо вона платить по-справжньому. Як вибрати кондиціонер, ми вже писали. Але, по-перше, це задоволення не дешево, але, по-друге, хто хотів встановити їх влітку, дуже багато. Тому ми вирішили розібратися, як можна врятуватись від спеки без його допомоги.

ЗА ТРАДИЦІЙНИМИ РЕЦЕПТАМИ

Найприродніше у спеку постаратися обмежити надходження тепла зовні. Цей спосіб переживати літню спеку я пам’ятаю з раннього дитинства, розповідає киянка Ірина Віталіївна. Дідусь вставав ще до сходу сонця і насамперед відчиняв всі двері в будинку, щоб прохолодне ранкове повітря могло вільно заповнювати внутрішні приміщення. А зовнішніх дверей у нас було дві: одна парадна, яка вела в будинок через сіни, і друга, через яку в будинок можна було потрапити через прибудовану з тильного боку будівлі комірчину. Крім того, відкривалися всі кватирки, так що виходили протяги, які швидко провітрювали приміщення. А коли сонце піднімалося трохи вище, і вуличне повітря починало нагріватися, всі вікна та двері закупорювалися наглухо, доки не спаде спека. І весь день у будинку була приємна прохолода набагато зручніше, ніж у сучасних офісах з їх кондиціонером.

Аналогічним чином, ви можете мати справу з перегріванням житла та сучасних міських квартир. І головна вентиляція також краще не буде запізнюватися ввечері, а рано вранці, коли вуличне повітря вже вдалося охолонути до мінімальної температури і відносно чиста від вихлопних автомобілів і пилу, що піднято їх.

Існує дійсно кілька нюансів, щоб звернути увагу. По-перше, це проблема вентиляції протягом дня. Старий селянський дім навіть з закритими дверями та вікнами, як і раніше продовжували дихати, деякий повітряний обмін продовжував через вікно далеко від герметичності і навіть через стіни. Що може не працювати в сучасній квартирі з придбаними євровіктами. Ми повинні враховувати обсяг приміщення, а кількість людей у ​​ньому. Можливо, один або два вікна, і потрібно відкрити в режимі зимового вентиляції.

Прим. В. Зиков. Існує більш неприємний нюанс: різна теплоізоляція стін. дім. На землі стіни цегли (найчастіше), прохолодно тримається добре. До речі, на півдні Казахстану, стародавні будинки багатих людей були з зовнішніми стінками товщини з одномірним метром. Прохолодно дуже добре. Але “Хрущока”. Голий залізобетон, стіни нагрівають майже як сковорода. “Брежнєвки”.Давітаторна фітинга краще, у зовнішніх стінках для теплоізоляції забезпечується шаром пінобетону. Але з теплою на 30 градусів, і вони не стоять, ввечері вони розігрівають.

Як вибрати зволожувач? Навіщо він потрібен?

Тісні жалюзі. Другий момент. це сонячне світло через вікна. У описаному будинку дитинства Windows були там, де менше, ніж поточний міський, і вони були низькими над землею, затінені деревами, що ростуть навколо будинку. Правда, старі люди сказали, що раніше, коли сад ще не зламав, вилетів з Сонця, втеча, просто закривши зовні від жалюзі, пам’ятає Ірину Віталійну.

Сучасним аналогом селянських віконни є так звані рольставні фактично ті ж жалюзі, але зовні, що кріпляться, завдяки чому накопичене ними сонячне тепло залишається поза приміщенням. Але можна обійтися і жалюзі, особливо, наприклад, на заскленому балконі. На крайній кінець допоможуть і щільні штори, що світліше тим краще, щоб менше поглинати енергію сонячного світла. Якщо вже спека зовсім замучила, а все перераховане вище або дорого і складно, або не допомагає, є і радикальний засіб: заклеїти вікна фольгою. Пригодиться і звичайна харчова фольга. Прикріплюється вона за допомогою клею, скотчу або навіть просто намочивши скло водою.

В ідеалі, каже киянин Андрій Валерійович, фольга має бути із зовнішнього боку вікна. Але у мене 16-й поверх, до частини засклення зовні до ладу і не підберешся. Так що я її приклеїв зсередини. У жаркий день доторкнешся до неї вона аж розпечена. Але світло відображає, квартира стала кулером. Яку частину віконних прорізів і наскільки щільно заклеювати фольгою це треба дивитися за конкретною ситуацією. Наприклад, у вас перед одним із вікон росте дерево, яке грає роль портьєри, поки сонце не дуже високо. Тому, можливо, ви зможете обійтися заклеюванням тільки верхній частині цього вікна.

В.З. Окрім фольги продається і дзеркальна плівка.

Спочатку я практично повністю заклеїв усі 6 своїх віконних отворів, залишив лише невеликі чисті ділянки у найсонцебезпечніших місцях, згадує Андрій Валерійович. Але в квартирі виявилося дуже похмуро. Тоді я зняв половину фольги. І вдома стало світліше хоч і тепліше теж.

В.З. Зазвичай я закриваю плівкою широку частину стулки (стандартні, дерев’яні). А у вузькій частині на всю висоту прибита сітка від мух та комарів.

Щоб повністю не набрати, ви можете включити вікна спеціальними плівками, які відображають теплові промені, а фактичне світло проходить з деякими втратами. Влітку у квартирі стане прохолодніше та залишиться достатньо світла. А ось взимку світла може і не вистачати. А так просто, як фольгу, ці плівки наклеїти та зняти не вдасться (краще взагалі залучати для цього фахівців).

В.З. Начебто у продажу буває і плівка з односторонньою провідністю тепла. Тобто влітку вона не пропускає тепло в квартиру, а взимку її розвертають зворотним боком, і вона не випускає тепло на вулицю. Не дуже віриться, бо надто це просто і добре, але рекламу бачив.

READ  Як покласти силіконову форму в духовку

ЗА ПРИКЛАДОМ ТЕРМОСУ. Ще одна з переваг будинку дитинства, традиційної української мазанки дореволюційної споруди, перед більшістю сучасних багатоповерхівок це високий рівень теплозахисту стін, які взимку добре зберігають тепло, а влітку прохолоду. Мешканцям квартир у панельках доводиться стикатися з тим, що їхні стіни швидко прогріваються буквально наскрізь. Ця нещастя навряд чи допоможе що-небудь, за винятком, за винятком, ізоляцією стін з пінопластиками. Утепливши зовні свою квартиру, ви забезпечите собі в ній влітку температуру повітря на кілька градусів нижче, а взимку вища, ніж до утеплення.

В.З. Тільки робити це треба обов’язково зовні. Відповідно, виллється воно в гарну копієчку. Натомість і взимку буде тепліше. А якщо зробити всередині, то стіни сирітимуть, та й пінопласт для здоров’я не корисний.

ПЕРЕСТАЄМО ГРІТИ

У літньої спеки є й агенти всередині вашої оселі. Цю п’яту колону складають побутові прилади, що при своїй роботі виділяють тепло. Серед головних шкідників плита. Втім, скорочення часу її роботи в спеку відбувається автоматично і не дуже тягне на гаряче, і господаркам неможливо довго стояти біля мартена.

В.З. Ось тут може трохи допомогти мікрохвильова піч, яких я не люблю 🙂 І окрошка замість борщу.

Ще один прихований саботажник прості електричні лампочки, такі маленькі опалювальні прилади. Усуньте це джерело тепла шляхом загвинчування енергозберігаючих ламп. Перевірено на собі до працюючої енергозберігаючої лампи, еквівалентної по освітленості, що забезпечується, 100-ватної лампочці розжарювання, можна спокійно торкатися рукою вона трохи тепла.

У частині квартир у ванній причаївся полотенцесушитель, що не відключається, чомусь саме влітку початківець смажити по-максимуму. З ним народ бореться, обмотуючи його або вологою тканиною, або що набагато технологічніше за ту ж харчову фольгу.

В.З. У госптоварах продається фольгоізол. фольга з додатковою теплоізоляцією.

ХОЛОДИМО ПОВІТРЯ

Щоб придбати пристрій охолодження повітря, потрібен холодильник з деяким вільним місцем в морозильній камері і звичайний вентилятор. У морозилку позмінно укладаються пластикові пляшки з водою для заморожування. Пляшки з льодом (по можливості в кілька рядів) ставляться в тазик або іншу ємність перед увімкненим вентилятором. Повітряний потік, паровий вентилятор, проходить через імпровізований радіатор з льодяних пляшок і охолоджують.

В.З. Не забувайте, що холодильник викачує тепло зі своєї камери назовні, до приміщення. Чим холодніше всередині, тим спекотніше на кухні. Не вірите. помацайте ґрати ззаду холодильника.

Деякі умільці вдосконалюють систему, споруджуючи якусь подобу радіатора, наприклад, із пластикової трубки, приєднаної до холодного крана та зливу.

В.З. Тільки не пластикову! Металеву, адже пластик хороший утеплювач. Та й вода нині дорога.

Часто використовують також ефект охолодження під час випаровування рідини. Для цього вікна завішують світлою мокрою тканиною і потім тільки стежать, щоб вона не встигала повністю висохнути, змочуючи її, наприклад, зі звичайного побутового пульверизатора.

В.З. Так, прогуляйтеся магазинчиками та кіосками з усякими сувенірами та подарунками. Китайці іноді роблять фонтанчики для цих цілей та інші дивовижні речі.

Зволожувачі та вентилятори: чи здатні вони боротися зі спекою?

Добре працювати і розслабитися влітку, ви не повинні страждати від тепла. Багато хто вирішує цю кліматичну проблему з кондиціонерами, інші віддають перевагу повітряним зволоженням або шанувальникам. Вони здатні перемогти тепло? Давайте спробуємо зрозуміти це.

Зволожувачі повітря: свідчення для використання

Зволожуйте повітря в приміщенні корисним і потребує. З низькою вологістю, багато людей відчувають отвір у горлі, надмірна сухість у носі, сухої шкіри. Завдяки сухому повітрі, волосся та нігті стають більш крихкими, а пил вільно рухається в приміщенні, викликаючи алергічні реакції. Погано надмірне сухе повітряне перенесення домашніх тварин та приміщень.

Більшість проблем з вологості виникає взимку, коли нагрівання працює з закритими вікнами. У цей період вологість у квартирі може потрапляти до ситуації влітку, ситуація краще, якщо, звичайно, приходить затримка посухи. Але навіть у цій ситуації зволожувач радіо залишається тільки зволожуючим, а не охолоджувальним засобом. Ось коментар Олексій Гуренкова, керівник відділу маркетингу російського представництва стадової форми, що виробляє різні види зволожувачів побутових повітрям: зменшити температуру в кімнаті з зволожувачем, необхідно досягти дуже високої вологості, що неминуче призведе до формування конденсату. Ви, звичайно, можете додати лід у колбу зволожувача, і це може дати ефект охолодження повітря, але на деякий час і, таким чином, підтримувати певну температуру в кімнаті, на мій погляд, це неможливо.

Однак неможливо сказати, що в літні зволожувачі марні. По-перше, вони підходять у приміщеннях з робочим кондиціонером: відомо, що кондиціонер, що працює в режимі охолодження, дає повітря, хоча холод, але сухий. По-друге, навіть якщо, в цілому, все добре з рівнем вологості, зволожувач корисний для тих, хто витрачає багато часу на комп’ютері. Комп’ютер, особливо стаціонарний, значно висихає повітря.

Є три типи зволожувачів повітря. Найпростіший, але в той же час досить ефективні традиційні зволожувачі. Принцип їх роботи є: холодна вода виливається у резервуар, який контакти з знімним касетним фільтром касету. Вода вражає багатошарову касету і піднімається до вентилятора. Останній смокче повітря з кімнати і веде його через касету. Вологість випаровується, повітря пити їй і входить до кімнати.

Випарювання води в традиційних зволожувачах відбувається природно. Процес випаровування залежить від рівня вологості: чим вище це, повільніше, процес випаровування та навпаки, як це нижче, вода випаровується швидше. Якщо ви хочете прискорити зволожуючий двигун, покладіть пристрій поруч із джерелом тепла (відноситься до зими), а також на місці з гарним циркуляцією повітря.

Є традиційні зволожувачі, у дизайні якого гігростат. Користувач може вибрати рівень вологості, який його підходить. У деяких моделях рівні можуть бути п’ять або шість: від 40 до 60%. Досягнувши упорядковане значення, зволожувач перестає працювати і знову автоматично відновлює, коли вологість зменшується. Паперові касети в будь-якому традиційному зволожуючій зволожующих доведеться змінюватися один раз щомісяця з інтенсивною операцією.

Інший тип зволожувачів парових повітря. У них вода нагрівається до максимальної температури, перетворюється на пару, яка подається в кімнату. Коли вода закінчується, зволожувач автоматично вимикається. Відмінна особливість пристроїв такого типу, можливість зволоження повітря для позначення понад 60%. Крім того, вони сприяють очищенню повітря від шкідливих бактерій. Рекомендується придбати паровий зволожувач з гігростат. Обов’язково вибирайте правильне місце встановлення зволожувача, щоб не спалити гарячу пару. Steam Humidifiers Це також відмінний варіант для теплиць, теплиць та зимових садів.

Третій тип ультразвукових зволожувачів повітря. Вони працюють наступним чином: вода з резервуара подається до високочастотної вібраційної пластини і ділиться на багато найменших частинок, що утворюють воду. Через хмара вентилятор керується повітрям, який насичений вологою і йде в кімнату.

На відміну від парових зволожувачів водяної пари в ультразвукових моделях, він утворюється при кімнатній температурі, він менш безпечний у сенсі гігієни. Однак у деяких моделях функція опалення води відключення (до 80-85 с, але на виході, температура хмари води не перевищує 40 ° С). Ультразвуковий зволожувач здатний підтримувати вологість при 90%. Більшість моделей оснащені гігроостатом для керування вологістю повітря.

У випадку з ультразвуковими зволожувачами існує так звана проблема білого безладу, яка може з’явитися на меблях та приладах. Це пов’язано з якістю розпиленої води: як це важко, чим вище ймовірність появи. Тому бажано використовувати добре відфільтровану, пом’якшену воду у ультразвукових моделях, кращих дистильованих. Однак є моделі ультразвукових зволожувачів, дизайн якого передбачає фільтрувальний картридж. Однак практика показує, що вбудовані фільтри не завжди виключені з білого рейду, краще використовувати фільтрувану воду.

Існують також комбіновані пристрої зволожувачі та очищувачі повітря в одному випадку. Наприклад, традиційні зволожувачі оснащені фільтрами для перекачування через них. Це може бути HEPA або вугільні фільтри. Також у продажу ви можете зустрітися з так званими повітроспальними раковинами. Вони використовують обертання, що пофарбовані пластикові диски з невеликими прогалинами, зібраними в барабані. Дно барабана занурюється у воду. Під час роботи повітряного миття барабан обертається навколо своєї осі, а вентилятор рухає повітря через прогалини між мокрими дисками. В результаті повітря зволожується і йде в кімнату, а пил з повітря вирішується на дисках. Оскільки диски постійно обертаються, то пил не накопичується на них, але вимивається.

Купуючи повітряний зволожувач, зверніть увагу на його продуктивність води. Вона вимірюється в мілілітерах. Як правило, характеристики пристрою вказують на максимальну швидкість потоку води протягом 1 години роботи. Продуктивність зволожувача завжди залежить від його потужності, ніж це потужніше, максимальна продуктивність вище. Для приміщень з низькою вологістю джерела, бажано придбати модель з високою продуктивністю (близько 400 мл на годину).

Зверніть увагу, що продуктивність кількість евапоплатної води корелює з обсягом приміщення, що обслуговується зволожувачем. Чим більше приміщення, тим більша повинна бути максимальна продуктивність зволожувача, її потужність. Інформація про максимальну площу обслуговується завжди в супровідних документах.

Повітряні зволожувачі різних типів виробляються багатьма виробниками. Найвідоміші бренди: Air Comfort, Boneco Air-O-Swiss, Chicco, Electrolux, Neo Climmy, Stadler Form є дорогими та потужними для багатьох моделей, представлених у середньому ціновому сегменті, для.

Вентилятор повітря не зволожує і не чистий. Він забезпечує його обіг на кімнату, що просто приємно в жарку погоду. Про звичайні шанувальники, щоб говорити особливо нічого. Всі знають, як вони влаштовані та як вони працюють, однак, існують дуже незвичайні моделі на цьому ринку, наприклад, множник Dyson Air.

READ  Чи можна поставити заморожування кіосків на балконі

Як вентилятор може переміщати повітряні маси без обертання лопатей? Питання на перший погляд абсурдно, а відповідь очевидна. Однак фанати без лопатей існують. Принцип роботи моделей від Dyson є: у підставі пристрою є отвори, через які електричне робоче двигун посилює повітря. Крім того, він проходить через вузький канал щілину вздовж контуру кільця, створюючи потужний повітряний струмінь. Зароблені інженери Dyson Форма кільцевого профілю (на створенні вентилятора, пройшов кілька років), неодноразово покращує інтенсивність вихідного повітряного потоку, за участю навколишнього повітря. В результаті, загальний вихідний повітряний об’єм в 15 разів перевищує затримку в вентиляторі.

Плюси у фанатах Dyson кілька. По-перше, вони безпечні, по-друге, вони не відбуваються з ефектом нарізаного повітря. Повітряний потік прекрасний і уніформа. Нарешті, для таких шанувальників просто піклуються, і завдяки футуристичному вигляді вони можуть бути захоплені годинником.

У мінусах на повітряному мультиплікаті, тільки для зовнішнього варіанту доведеться дати близько 20 тисяч. Погодьтеся, досить незвичайні ціни для вболівальників, але Dyson продукти ніколи не відрізнялися недорогими, тому потенційні покупці повинні бути готові до високої цінової краватки. Крім того, компанія все ще не має конкурентів на російському ринку.

Зволожувач: Відповіді на типові питання

Зволожувач необхідний для підтримки нормальної вологості повітря в приміщенні. Зниження вологи в гарячих кімнатах в зимовий період сильно впливає на здатність дихальних шляхів. Завдяки сухості, слизові оболонки висихають, тверді кірки з сухого слизу, запобігаючи вільному переміщенню повітря в носові рухи. Як наслідок, захисні властивості місцевого імунітету різко падають, ймовірність блокування дихальних шляхів та носових пазух збільшується, розвиток на тлі цього стану важких бактеріальних ускладнень. Особливо важливо підтримувати нормальну вологість для дітей та дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, оскільки вони значно чутливі до сухості через менший розмір дихальних шляхів та особливостей метаболізму.

Нормальна вологість для здорового, часто ходьба та сплячого з максимум 18 ° С дитини буде вологість від 40% до 60%. І 40% мінімум. Ну, для часто страждаючого дитини або серйозно поганого зниження рівня відносної вологості у дитячій кімнаті до 50% і нижче загрожує загостренням тяжкості стану та ймовірності розвитку ускладнень. Однак вологість понад 6070% не є появою.

Дорослі набагато більш витривалі і краще пристосовані до зменшення вологості, але також для їх здоров’я нормалізація вологості буде надзвичайно корисним.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що зволожувач необхідний для здоров’я, перш за все, дітьми, а також дорослі також будуть корисними.

Чому в приміщенні в приміщенні в зимовий період не відповідає нормі?

Розчинність води в повітрі безпосередньо залежить від температури. Температура вище, розчинність вище, тим більша вода в газоподібному стані може бути проведена в повітрі. Взимку, з мінус 10 ° С у повітрі, не більше 2 грамів води в 1 кубічному повітряному вимірі. Пошук у приміщення та нагрівання, повітря продовжує містити таку ж кількість вологи, як на вулиці. Але потенційна потужність повітря з точки зору води при нагріванні до кімнатної температури різко зростає. Наприклад, поглинаюча здатність змінилася з 2 грамів, коли.10 ° С до 17,5 грам при 20 ° С води в кубічному метрі повітря. Відповідно, насичення повітря з водяними парами змінилася з 100% до 11,5%, або, іншими словами, відносна вологість повітря під час нагрівання зменшилася з 100% на вулиці до 11,5% у приміщенні.

Наявність пастеризації в пристрої не тільки надійно вирішує проблему придушення росту мікроорганізмів, але також значно підвищує продуктивність за наявності теплового компонента.

Недоліками включають всі домішки та мінерали, розчинені у воді, яка після сушіння мікроклукс у польоті, кидаються в повітря, який після сушіння мікрокомпс у польоті, продовжуйте літати до кімнати гладко. Ця особливість принципу представляє додаткові вимоги до мінералізації води. Дистильована вода не воює, а кипіння, додавши клопоту, лише частково зменшують рівень вапна, залишаючи багато інших компонентів, які довго літатимуть навколо квартири, малювання полум’я на газовій печі в різних кольорах. У багатьох випадках гаряча вода з крана має рівень домішок, з яким ви можете виставити. Але все-таки більш підходить для такого пристрою води з першого етапу зворотного осмосу домашньої фільтрувальної системи.

Які переваги та недоліки порівняно з іншими типами мають парові зволожувачі?

Основні переваги високої продуктивності, мало пов’язані з рівнем вологості, без домішок у евапованій воді, стерильність.

Недоліки включають необхідність частого обслуговування для видалення шкали та відносно високого споживання електроенергії в деяких моделях.

Якщо вам потрібен пристрій, який гарантується, швидко заповнити повітря чистою вологою без домішок, то це досить хороший варіант, якщо модель досить продуктивна.

Але в надзвичайних ситуаціях у формі альтернативи будь-які люди будуть задовольнити відро, басейн, чайник або каструлю, встановлену на безпечному джерелі тепла.

Які переваги та недоліки порівняно з іншими видами мають зволожувачі з природним принципом випаровування?

Їх головне гідність природність випаровування: вода випаровується з великою площею постійно змочувальними поверхнями. Інтенсивність випаровування регулюється вологістю повітря, ніж вологість менше, тим більш інтенсивним процесом. Вологість піднялася до верхніх кордонів швидкості випаровування уповільнює. Плюс, вологість випаровування негайно переходить у газоподібний стан, і всі домішки та мінерали залишаються в рідкій фазі всередині пристрою. Повітря, насичене таким приладом, сприймається більш комфортно, природно, ніж при використанні ультразвукового зволожувача. Результат роботи такого пристрою еквівалентно критому басейну площею 12 м², до якого вентилятор постійно дує.

До інструментів такого типу відносяться повітровики та різні пристрої з змочуваними вілими, сітками, з турбінною водою, і багато інших. На мій погляд, тільки повітряне промивання з набором плоских змовчих дисків, встановлених на обертовій осі, дійсно ефективні. Цей варіант і вважати, а решта конструкцій будуть видалені як явно непридатні.

У раковині повітря набір дисків коаксіально встановлюється на обертову вісь і частково занурюється у воду. Під час обертання диски постійно змочуються у ванні, а над поверхнею води сушать під впливом повітряного потоку з вентилятора. При проходженні між дисками повітря насичене вологою, а пил, що міститься в ній частково осідає на поверхні мокрого диска, а потім вимивають у ванні. Отже, ці інструменти мають подвійний ефект зволожуючих та видалення пилу з повітря. З усією простотою дизайну є пристрої, зроблені в 2 різних конструктивних схемах. За однією схемою, вода в змочувальній ванні подається з знімного резервуара, а на інших дисках у ванні, який сам є танк. Різниця здасть незначною, але значущою.

У першому типі дизайну вода у ванні змінюється лише з повним утриманням пристрою, а для допуску використовується знімний резервуар, вода, з якої подаються у робочій ванні, слід зазначити, з досить гучний, щоб прокинутися, звук. Таким чином, домішки яких постійно зростають з водою, концентрація якої постійно зростає, збільшується до кінця першої заправки 10 разів, а до кінця другого 20 разів. Через сім днів концентрація домішок може досягти екрану на складі порівняно з початковою водою. Паралельно, концентрація пилу та концентрація мікробів і водоростей. На мій погляд, використовуйте непрозорий брудний коктейль як джерело вологи неприємно і неприємно.

У інструментах другого типу будівництва робоча ванна поєднується з танком. У цих ваннах сама ванна кімната є основою пристрою, з якої верхня частина приводу видаляється для заправки як кришки. І кожен раз, коли ви йдете з ванною для нової частини води, ви, природно, вилийте залишки, промийте його, миючи пил, накопичений на день. Зрозуміло, що депозити на диски та ванни в такому пристрої накопичуються набагато повільніше. Це дозволяє помірну твердість води для проведення більшої очистки зволожувача не більше 12 разів на рік. І якщо ви налиште ванну помірно гарячої води, то це, крім того, зменшить кількість мікробів, що виживають між циклами наповнення.

З енергоспоживанням 11 Вт, чистого зволожуючи без домішок та опадів, продуктивність близько 350 г/год, обсяг резервуара 8 літрів, одноразова заправка, саморегуляція, рідкісна служба, можливо, це один з оптимальні параметри.

Недоліки включають досить високий рівень шуму при максимальній продуктивності, але досить пригнічує в нічному режимі. Слід зазначити, що цей шум досить розмазаний, не напружується. Однак ціна дуже простого повітряного миття буде в 23 разів більше ультразвукового зволожувача.

Що ще зупинитися?

Всі пристрої хороші по-своєму. Я використовую правильне поглинання з місткістю 350 г/год у постійному режимі, а в аварійних випадках я підключаю ультразвуковий зволожувач з пастеризацією та фактичною продуктивністю (з підігрівом) більше 500 г/год. На моєму суб’єктивному вигляді правильне повітряне миття буде гарним початком, хоча це коштує більше, ніж ультразвуковий зволожувач.

Якщо фінансові можливості невеликі, то варіанти не стільки: ультразвукові з пастеризацією, з великою потужністю та ємністю щонайменше 350 г/год, і краще, ніж 400 г/год або більше. Взагалі неможливо взагалі, але компенсувати втрату вологи на необхідну вентиляцію такої кількості має бути достатньо.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS