Робот пилосос Xiaomi не працює мокрого очищення

Як використовувати пилосос Xiaomi: простий і зрозумілий інструкцію

Пилососи Xiaomi продаються з достатньо об’ємними посібниками. Але, купуючи це чудо технології, багато хто поспішає включити його і подивитися, як працює робот, щоб очистити квартиру. Щоб захистити вас від довгого та нудного слова інструкцій, ми підготували легкий посібник користувача. Тепер ми скажемо вам, як підготувати пилосос для першого запуску, як доглядати за ним, і що ще потрібно знати про ці розумні пристрої.

Не працює

Найчастіше від користувачів цього типу технології ви можете почути коментар, що робот пилосос не працює. Під цим визначенням може бути пов’язано з будь-яким. Ми подивимося на кілька випадків, коли робот не вмикається, перестав працювати над одним з типів підлоги, а також як усунути такий розрив.

Якщо пристрій не вмикається за допомогою кнопки живлення, то причина може ховатися в розрядженій батареї. Що робити в цьому випадку? Перш за все, робот пилосос повинен бути встановлений на док-станції та залишити, поки заряд акумулятора не буде повністю поповнений. Переконайтеся, що зарядний пристрій належним чином підключений до мережі: перевірте підключення шнура живлення та вилки до розетки, а також наявність напруги в самому розетку.

Якщо робот-чистіше ще не вмикається, а червона лампа горить, то причиною, ймовірно, буде несправедлом самої батареї.

У випадку, коли робот пилосос не реагує на кнопки на пульті дистанційного керування та не запускається, то ви повинні перевірити батареї всередині консолі та замінити їх, якщо це необхідно.

Буває, що при чистуванні пристроїв, призначених для очищення всіх типів підлоги, не працюють добре або відскакують на килимі. Така помилка характерна для пилососів IClebo. Це вказує на помилку гумового скребка через заводський шлюб, пошкодження або гумову сушку. У цьому випадку ліквідація поломки полягає в тому, щоб замінити скребок до нового.

Крім того, робот пилосос, розроблений виключно для хімчистки, не може працювати, тому що він випадково всмоктується вода. Для того, щоб не зламати, потрібно зробити наступне:

 • вимкніть живлення, зніміть пиловий колектор, чистіть і витріть сухою;
 • витягуйте існуючі фільтри та сухе;
 • Видалити, очистити від намотування волосся, вовни та пилу, протріть сухою речовиною і після повного сушіння, щоб встановити назад;
 • Ретельно висушіть сам апарат, переконайтеся, що монтажна дошка суха;
 • Поворот на їжу.

Як запобігти закупорю?

Правильний догляд за роботом Пилосос забезпечить вам багаторічні роботи та допомагаючи цьому пристрою. Купуйте роботів пилососів або аксесуарів для них може бути в магазині.

Робот пилосос не буде мити підлогу

Перш ніж вирішити, що вологі очищення з роботом пилосос не працює, переконайтеся, що ви робите все правильно.

READ  Рушниця для рушників з нижніми з'єднаннями

Перед вологістю, заповніть контейнер водою і закрийте його. Серветка вставляється в контейнерні канавки та закріплені на липучці. Потім швабри зволожується водою, після чого контейнер вставляється в робот-пази. Не рекомендується почати вологі очищення, коли немає нікого вдома; Краще морити mqvabra кожну півгодини і мити його в кінці. Після видалення миші, вакуумна призупинка.

Малий ремонт робот пилососу Xiaomi G1, накачування водяного клапана, якщо пилосос не змочує ганчірку

Якщо стенд знаходиться на дерев’яній підлозі, ви повинні покласти килимок поруч з ним. І пам’ятайте, що пристрій працює на фільтруваній воді, не рекомендується залити водою з крана. А також додавання миючих засобів до води, оскільки це може пошкодити фільтр.

Якщо ви всі зробили правильно, але вологі очищення на вакуумному пилосорі Xiaomi все ще не працює. Потім перевірте, чи не забиті отворів для подачі води. Іноді трапляється, що спочатку вони дуже малі, через що ганчірчата залишається сухою. Приходять на отвори і очистіть їх.

Відмінний помічник за свої гроші. Можливо, вакуумні і мити підлоги одночасно. Ідеально сканує кімнату, дуже добре очищену. Перемагає перешкоди, навіть металевий сушарка для одягу може рухатися (ноги сушарки), ідеально знімається в кутах і розсіює майстерність замовлення, оскільки якщо ви кидаєте шнур заряду або навушники на підлозі, рани так далі наполовину годину. У мене кожен день, і я навіть не підозрював, що у вигляді, чистому квартирі може бути так багато бруду. Що я можу сидіти на роботі, щоб запустити прибирання будь-якої кімнати або вся квартира особливо задоволена мною, але вона зазвичай знімає мене за графіком, який я запитав у домашній заявці MI.

Це просто супер знайти для мене, ціна нижче, ніж у топ-моделей, але функції абсолютно однакові.

Незважаючи на те, що я не дуже велика квартира, він став незамінним помічником, і я насолоджуюся щоденною чистотою поверхів. Оскільки патчі на кухні завжди готуються, зрештою, майже кожен день. Пил теж осідає, оскільки вікна відкриті, і ще є домашня тварина, яка також може просіяти і підняти. Але все це вже не моя проблема.

робот, пилосос, xiaomi, працює

Розбирання MI робот вакуум-швабр істотний MGSTG1. Вологі очищення не працює. Датчик не реагує.

Єдиним нюансом, який потрібно знати, полягає в тому, що режим тільки мокрого очищення не працює з контейнером 2B1, необхідно придбати контейнер з іншої моделі до 550 мл води. Це не написано в інструкціях, а консультанти не говорять, як вони не знають. При запуске только влажной уборки, приложение выдает ошибку и пишет “убедитесь что бак установлен” или “скажите, пожалуйста, что бак готов”, так как вы установили туда бак 2в1 вы не понимаете что ему еще нужно, сначала думаешь что бракованный пылесос или глючит додаток. Навіть сервісний центр Xiaomi не міг відповісти на питання “, що він хоче від мене”. Однак після довгого пошуку ми і моя сестра (вона в моїх порадах купила себе тим самим Шурчик) знайшов інформацію про цю проблему на єдиному форумі.

Але для цієї ситуації є lifehak. Якщо вам потрібно запустити лише вологі очищення, без сухого, зніміть фільтр та вологі очищення з контейнера 2B1. Не біжіть без фільтра сухого або сухого очищення пучка!

READ  Робота двоконтурного котла лише на опалення

Або придбати додатковий контейнер 550 мл для води з іншої моделі, якщо у вас є велика область, що вимагає миття.

Ах, так, у мене є чорна модель, це глянцеві та пальці завжди залишаються на ньому, а також подряпини з кігтях тварин їзди на ньому. Білий у цьому відношенні буде практично.

Причини Stammer

Не кожен користувач правильно піклується про свої робототехнічні пилососи. Багато, як правило, після вологого очищення, залишайте воду в контейнер, і це не можна зробити. Якщо рідина залишається в резервуарі протягом тривалого часу, всередині труб і на стінках танка утворюється квартирами. Поступово це збільшується, контейнер завалюється, і це призводить до того, що робот пилосос робить повідомити воду на серветці. Якщо чистий не допомагає, вам доведеться зв’язатися з послугою або купити новий контейнер.

Іноді буває, що користувачі замість води в баку заливають рідкими мила або іншими засобами для чищення. Роблять це категорично не варто. В іншому випадку контейнер може забити.

думки “❌❌ Використання пилососу Xiaomi Mijia 1C вимикається ❌❌ під час чищення. Причина. ЩО РОБИТИ?”

Я теж раніше, з китайським роботом, там були постійно деякі проблеми. Тоді я купив американський, Irobot, коли китайці зламав, і все нормально, не вимикається, чисто вилучає, а програма чітко пов’язана. Набагато краще.

Дякуємо за відео, я змінив запобіжник, тепер він працює раніше! 30 вольт на 3 ампер, але це дуже важко відкинути, я повинен був знімати його шаром паяльним залізом. Розбирання пилу не складно. Всім удачі

Насосний насос Xiaomi Mijia Mop Essential (G1), якщо він не витрачає воду і не вологий ганчірку

Існує вирішення проблеми. Завдяки новій прошивці в турбо- та інтенсивних режимах, він їсть більше струму, у зв’язку з цим, самостійним запобіжником скорочує пилосос після того, як він буде тепло. Заміна запобіжника знаходиться на YouTube. Я намагався використати пилосос у слабкому режимі та норм працює, це означає, що проблема дійсно дійсно в запобіжнику.

Дуже чекає вашої відповіді? Ми маємо таку ж проблему. Рівно півріччя, і він вимикає ♀️

Сьогодні я купив пилосос. І в моєму першому запуску така проблема (зрізана на ходу, він навіть не мав часу побудувати карту (

Я думаю, що це не, в батареї. Мій пилосос навіть не має часу для розвантаження і вимикається. Спочатку почав проявляти себе на дивані, а на килимі став видаляти килим, і навіть без нього.

І де ви носили акумулятор за 2800, дайте посилання, будь ласка, я маю зміну, щоб купити.

робот, пилосос, xiaomi, працює

Така ж проблема працювала протягом року, поки я не знаю, як вирішити, чекати вашого вироку.

Я мав точно таку ж проблему, і вона не була в батареї, можна було вирішити цю проблему лише шляхом заміни дошки, задоволення в межах 5000 ₽!

І що неможливо перевірити акумулятор, касовець YouTube може мати відео, як перевірка Анкаб, а там і батарея Kirdyk або щось інше, щоб вирішити.

READ  Каміни на гранулах з контуром води

Погано орієнтований

Мінімальний набір датчиків у повноцінному пристрої. поверхневі датчики, які не дозволяють роботові падати з висоти, датчики перешкоди спереду і сторони боків, які допомагають уникнути зіткнень та контактних датчиків зіткнення в a рухомий бампер, що дозволяє «відчувати» стіну при очищенні їх. Розширені моделі оснащені камерами або лазерними діапазонами, які дозволяють створювати карту кімнати та переміщатися.

Якщо робот пилосос не бачить перешкод або демонструє інші дивацтва в поведінці, мабуть, датчики забруднені. Це також включає такі проблеми:

 • гілочки;
 • Підходить назад, з збиранням поїздок назад;
 • їде назад і вимикається;
 • зупиняється в середині кімнати;
 • Їде тільки в колі або одному місці;
 • врізалися в стіни, не сповільнюються.

Проблема популярного робочого пилососу Xiaomi Mi. Чорна підлога. Робот пилосос не працює на чорному підлозі або покриття, тому що він не виявляє таких поверхонь під колесами і вважає їх перервою. Допомогти всім датчикам на дні білого паперу допоможе.

Будьте обережні, покриваючи датчики поверхні, ви позбавляєте пристрій, щоб захистити від падіння, і він може потрапити з кроків.

Ще одна спільна проблема. Не бачить темних меблів або дзеркал. У цьому випадку найлегший варіант буде віртуальною стіною або магнітною стрічкою, встановленою перед невидимою перешкодою для гаджета. Якщо ви хочете знайти інший варіант, фантазувати. Хтось прикріплює бар до меблів, щоб очищувач потрапив до неї і не йшов далі, хтось паперовий смужку до дзеркала, попередньо підібрав бажану висоту.

Якщо робот пилосос їде і вимикає, він може застрягти підтримуючий ролик спереду. Розбирайте і очистіть ролик відповідно до інструкцій. При русі по колу або в одному місці, то перегляньте, чи є обидва провідні колеса вільно обертаються. Можливо, один з них заблокований сміттям рани. Важкі випадки, коли коробка передач або двигуна одного з колес. Ми вже написали в статті, що робити в таких випадках.

Якщо робот пилосос не працює на чорному поверсі. це нормально. Проблема в датчиках поверхні, як написано трохи вище. Ви можете спробувати дотримуватися їх білим папером, але ми не будемо давати гарантії нормальної роботи, і ваш помічник втратить захист від висоти, будьте обережні.

Тепер ви знаєте, які недоліки мають робот пилосос та як їх усунути. Не бійтеся великого списку, пам’ятайте, скільки проблем з тих самих машин. Будь-яка складна техніка вимагає уваги до себе та належного догляду, отримання, який буде правильним, щоб служити власнику протягом багатьох років.

Бажаючи, щоб позбутися від Hassle якомога більше, вибрати пилосос з офіційною гарантією в країні та сервісних центрах у вашому місті. І пам’ятайте, що навіть покупка таких, ви повинні регулярно очищати його від сміття.

Не знайшли вашу проблему в статті? Напишіть у коментарях, давайте спробуємо.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS