Робот пилосос Xiaomi roborock sweep one білий

Table of Contents

Roborock S5 (Sweep One): огляд робота-пилососа

Зовсім недавно, бюджетні робочі пилососи були страшно з дурними. Проте вже зараз недорогі моделі здатні похвалитися тим, що вони чудово справляються зі своїм завданням, не прибираючи одне і те ж місце по багато разів. Дуже хороша в цій справі продукція Xiaomi. Наприклад. і багато в чому ця модель перевершувала практично всіх своїх конкурентів.

Как моет робот-пылесос Xiaomi Roborock Sweep One? Обзор и опыт использования

Roborock S5

Тепер ще й для вологого збирання

Друге покоління робота-пилососа від Xiaomi зовні мало відрізняється від попередника Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner: змінено лише положення основних органів управління на лицьовій частині приладу. Але у функціональному плані різницю виявити нескладно. Пилосос став легшим (3,5 кг), тихіше (рівень шуму 67 дБ замість 72 дБ) та швидше в роботі, а також підтримує режим полотера. Для реалізації цієї функції на днищі приладу передбачено спеціальний резервуар для води та мікрофібру. Кожну годину рекомендується змінити рідину та очищати губку, а загальний ефект ближче до зволоження підлоги для вологи, а не до повноцінного миття.

робот, пилосос, xiaomi, roborock, sweep

Ефективна навігація

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner 2 оснащений лазерним далекоміром, який сканує простір кожні 5 секунд та формує карту приміщення в режимі онлайн, щоб об’їжджати перешкоди. Додатково є 13 датчиків, у тому числі зіткнення, зміни висоти, тиску, пилу тощо.д. Вони разом з великими колесами та регульованою підвіскою дозволяють пилососу долати дрібні пороги (до 20 мм заввишки), не застрягати під меблями, адаптуватися під тип поверхні, щоб, наприклад, збільшувати силу всмоктування на килимах.

При зниженні рівня заряду акумулятора пилосос самостійно повертається на док-станцію. Загальний час зарядного процесу дорівнює 3 годинам, а період автономної роботи залежить від типу прибирання і коливається від 1 до 2,5 годин.

Управління з мобільного та простий догляд

Керувати Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner 2 зручніше зі смартфона, встановивши програму Mi Home та/або Mijia. Тут можна переглянути сформовану карту приміщення та історію переміщень робота, задати графік роботи, конкретні ділянки прибирання тощо.д. Недоліком додатків є відсутність офіційних російськомовних версій і велика кількість китайських ієрогліфів в інтеейсі, що дещо ускладнює віддалене управління.

Основне обслуговування пилососа зводиться до очищення пилозбірника та протирання корпусу. До того ж HEPA-фільтр, яким укомплектована модель, можна мити.

Як миє робот-пилосос Xiaomi Roborock Sweep One? Огляд та досвід використання

Як відзначають користувачі, роботу-пилососу під силу щодня збирати різні забруднення, у тому числі й непомітний оку пил, крихти їжі, шерсть домашніх вихованців. Так як Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner 2 все це робить самостійно і управляється віддалено, він заслуговує на особливу увагу тих, хто хоче реалізувати концепцію «розумного» будинку.

Переваги і недоліки

Ми вивчили для вас усю доступну інформацію про Xiaomi Mi Roborock Sweep One. Ось основні плюси та мінуси:

Робот-пилосос Xiaomi Roborock Sweep One. це вибір для тих, хто готовий розбиратися у всіх програмних та апаратних тонкощах пристрою. Прибирання він проводить добре, орієнтується теж. Модель вдала, але підійде не всім. Оцінка: 81 бал зі 100.

READ  Mi Home App не бачить робот пилосос

Як вибрати надійний робот-пилосос, який якісно виконує прибирання, дізнайтеся зі статті «Гід 2021 для роботодавця-початківця». Наш експерт просто і зрозуміло пояснює, на що необхідно звернути увагу, які речі дійсно важливі, а які – другорядні.

Как моет робот-пылесос Xiaomi Roborock Sweep One? Обзор и опыт использования

Функціональні можливості

Робот Mi Roborock Sweep One функціонує як і всі види прибиральників: бічна щіточка спрямовує пил до всмоктуючого отвору, щітка, встановлена ​​на ньому, збирає сміття з поверхонь. Оснащення НЕРА-фільтром Е11 робить цю модель зручнішою для обслуговування, тому що його можна не тільки чистити, але й промивати під водою.

Пересуватися пилосос може в декількох напрямках згідно з режимом:

Увімкнути прилад та вибрати режим можна кнопками, розташованими на ньому, або через смартфон. Для віддаленого керування необхідно використовувати програму Mi Home. Взаємозв’язок із пристроєм відбувається через Wi-Fi. Через смартфон можна складати графік робіт, вибирати режими, а також переглядати статистику роботи.

Лазер на круглій кнопці, що виступає зверху, сканує приміщення. При цьому здійснює обертання навколо своєї осі та зчитування даних 5 разів на секунду. Завдяки алгоритму SLAM, пилосос будує карту кімнати для правильного пересування. За допомогою всіх перерахованих вище датчиків він успішно обходить перешкоди, розпізнає перепади висот. Особливістю пристрою є розпізнавання типу поверхні, через що він може змінювати потужність всмоктування для більш ефективного прибирання.

Для виконання вологого протирання підлоги, до дна пристрою слід прикріпити блок із водою та серветкою. Є отвори в контейнері, через які вода рівномірно змочує ганчірку під час руху. Рівномірно потираючи, розлучення і краплі на підлозі не залишаються.

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишити відгук про продукти

Прийшов імпорт

Ви можете забрати замовлення від магазинів та пунктів випуску наших партнерів або з предметів випуску транспортних компаній, з якими ми співпрацюємо: SDEK, DPD, Pickpoint, IML, DRHL. Ви також можете вибрати доставку до Compactum. Подми. це спеціальні автоматичні термінали, де ви можете забрати своє замовлення. Вони встановлені в популярних місцях і добре захищених.

Доставка кур’єрської служби

Доставка по всій Росії, а також в Казахстані, Білорусі, Киргизстані та Вірменії. Ми працюємо з популярними транспортними компаніями SDEK, DPD, Pickpoint, IML, DRHL, який може доставити ваше замовлення додому або офісу. Доставляємо покупки лише за реально існуючими адресами. Кур’єри не зустрічаються з покупцями у метро, ​​на вокзалах та інших громадських місцях. При доставці на територію з оплачуваним в’їздом ви оплачуєте вартість в’їзду, інакше доставка можлива тільки до місця платного в’їзду. Ми переконливо просимо вас не затримувати кур’єра, перевіряти та оплачувати покупку протягом 20 хвилин після її отримання. Заздалегідь велике спасибі! Товарну накладну та гарантійний талон кур’єр вручить вам разом із покупкою.

Звертаємо вашу увагу, що замовлення, сплачені до отримання, ми надсилаємо на доставку не раніше, ніж наступного робочого дня після надходження оплати на наш рахунок.

Доставка великогабаритних товарів

Крупногабаритні товари — товари сума вимірів яких за довжиною, шириною та висотою перевищує 120 см або сумарна вага яких перевищує 5 кг.

Доставка таких товарів до адреси можлива лише за погодженням з оператором Кол-Центру. Великогабаритні товари доставляються до під’їзду за наявності під’їзних шляхів та можливості припаркувати автомобіль у межах 100 м від адреси доставки.

Робот-пилосос Xiaomi Roborock Sweep One (S502-00) (RUS) (білий)

Версія глобальна (євровилка). Російська мова. Гарантія 12 міс.

Шукаєте надійного помічника для щоденного прибирання? Новинка від виробника Xiaomi, модель робота-пилососа Roborock Sweep One S50 стане справжньою знахідкою для пеєкціоністів. Цей агрегат вийшов на ринок у 2017 році та значно випередив своїх попередників щодо набору функціоналу. Тепер робот-пилосос може справлятися зі складними перешкодами, проводити вологе прибирання та очищати поверхню від великого сміття.

Особливості та характеристики Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50:

Купити Xiaomi Mi Робот-пилосос Roborock Sweep One S50 відмінне рішення для шанувальників Robot Vacuum, які чекали на вихід більш досконалої версії свого улюбленця. Крім базового набору властивостей апарат має нові функції, які вже відзначені користувачами. Він забезпечує вологе та сухе прибирання на певній ділянці та здійснює рух уздовж стін або по лінійній траєкторії.

  • Управління. Здійснюється за допомогою кнопок на корпусі пристрою або дистанційно в програмі Mi Home (підтримка Andriod вище 4.4 версії та iOS 8.0 версії). У додатку можна встановлювати графік збирання, налаштовувати траєкторію руху робота та запускати його в 4 режимах. Для синхронізації з пристроєм увімкнено функцію Wi-Fi підключення.
  • Очищення. Безперечна перевага моделі полягає в наявності функції вологого прибирання. У роботі-пилососі є спеціальний резервуар для води, який закріплюється до днища разом із серветкою з мікрофібри. Для установки резервуара з рідиною не потрібно перевертати прилад на бік. Зволоження насадки, що чистить, проводиться рівномірно, що дає бездоганну якість без розлучень. Щітки для сухого чищення справляються з будь-якими перешкодами, навіть з намотаними нитками або зернятками рису, що зустрілися на дорозі.
  • Удосконалені датчики руху. У комплектації нового робота-пилососа використано надточний LDS-лазер для сканування простору та 13 датчиків на бічних панелях корпусу. За рахунок цього пристрій безпомилково визначає перешкоди, не вдаряється об стіни та меблі, а також легко створює карту кімнати. На складних ділянках інтенсивність всмоктування автоматично підвищується, забезпечуючи високу якість збирання. Може долати перешкоди заввишки до 20 мм.
  • Вбудований датчик рівня рідини у резервуарі. Завдяки цьому датчику можна не боятися розлитої рідини. Робот-пилосос зупиниться та видасть повідомлення про необхідність очищення резервуара, якщо рідини буде дуже багато.
  • Функція голосової комунікації. У налаштуваннях робота закладені прості команди, що складаються з одного слова, які він може розуміти та здійснювати дії. Крім того, він може сповіщати господаря словесним звуковим оповіщенням усіма основними мовами світу, в тому числі російською (не на всіх версіях пилососа, уточнюйте у менеджера).
  • Велика сила всмоктування. Вона становить 2000МР, здатна поглинати навіть металеві кульки, поглинати сміття з тріщин.
  • Автоматичне визначення типу підлоги та потрібної потужності. Робот сам визначає тип підлоги та регулює необхідну потужність.
  • Захист від намотування волосся. Вам знайома проблема скупчення волосся або шерсті на підлозі? Тоді ця функція не залишиться непоміченою. Щітка не дозволить волоссю пробратися всередину, але навіть якщо це раптом станеться, робот сповістить вас заздалегідь про проблему.
  • Безшумний. Робот-пилосос оснащений звукоізоляційними захистами, не буде відволікати вас від важливих справ або від сну. У порівнянні з першою версією робото-пилососу, у новій моделі зменшено шумність 54dB на мінімальному режимі та 67 Db на максимальному.
  • Дизайн. Корпус робота-пилососа лаконічний та стриманий, виконаний з якісного білого пластику, з рожевими вставками по периметру (або без них). На ньому відсутні зайві деталі та є набір кнопок для повноцінного керування приладом. Бічний бампер має м’які ущільнювачі.
READ  Робот пилосос не повертається на базу

Перевагою новинки Xiaomi є те, що це недорогий робот-пилосос з подвійною функцією сухого та вологого збирання. У моделі поки що немає серйозних суперників. Вона заслужила високі нагороди та отримала захоплені відгуки користувачів, тому Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 однозначно вартий вашої уваги.

Як підключити робот-пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50?

Розпакуйте прилад, вивчіть інструкцію від виробника та здійсніть перший запуск. Для цього потрібно переконатися, що пристрій заряджений. Приєднайте його до зарядної станції. Встановіть на смартфон програму Mi Home, синхронізуйте його з роботом-пилососом за допомогою Wi-Fi підключення та запустіть відповідний режим роботи. У режимі реального часу через смартфон можна перевіряти на якій стадії зараз прибирання, внести будь-які зміни, оновити програмне забезпечення та багато іншого.

Для синхронізації: затискаємо кнопку підключення бездротового з’єднання на корпусі, знаходимо у додатку наш пристрій та активуємо підключення. Альтернативний варіант механічне керування кнопкою Увімк/Викл. Рекомендуємо використовувати програму для застосування більш гнучких налаштувань.

Після збирання фільтруючий елемент можна промити у воді. Дочекайтесь повного висихання і робот-пилосос знову буде ефективно працювати. Термін експлуатації фільтра приблизно 1 рік.

Коли пилососу потрібен буде заряд, він автоматично знайде базу-станцію та підключиться до неї. Якщо прибирання не буде завершено, після заряджання він продовжить роботу на зупиненому місці.

Як керувати Xiaomi Mi Roborock Sweep One S50 кнопками управління на корпусі, без використання інтернету або мобільного додатка?

На верхньому корпусі робота-пилососа є три кнопки управління. Кнопка зліва відповідає за повернення на базу для заряджання. Кнопка посередині запуск/зупинка або вкл/викл (при тривалому утриманні) прибирання. Кнопка праворуч активізує очищення у конкретній локації спіралеподібними рухами. Щоб зробити локальне прибирання, необхідно піднести робот-пилосос у потрібне місце та натиснути на цю кнопку. Після збирання пилосос повернеться туди, звідки почав робити збирання.

READ  Як зупинити газовий лічильник BK G4T магніт

Увага! Для початкового налаштування потрібне підключення до Інтернету та додатку.

Яку площу прибирає робот-пилосос і на скільки часу вистачить його роботи?

100% зарядки вистачить для збирання на максимальній потужності площі до 200 квадратних метрів. Якщо у вас територія набагато більша, він прибере всі ваші площі після того, як підзарядиться. Пилосос має внутрішній акумулятор ємністю 2500 mah, якого вистачить на 2,5 години роботи.

Увага! В даному робот-пилососі СІРОГО кольору йде російська вилка, яка підходить до російських розеток. Перехідник вам не потрібен.

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ЗАМІНИ ВИТРАТНИХ МАТЕРІАЛІВ РОБОТА-ПИЛОСОСА.

Датчики. У процесі роботи робота датчики легко забиваються пилом та сторонніми предметами. Щоб прибрати забруднення, протріть елементи сухою ганчіркою без ворсу. Не обов’язково робити це після кожного прибирання, вистачить одного разу на 3. 4 місяці.

Основна щітка. В умовах тривалої експлуатації основна щітка може зноситися та перестати функціонувати. Її рекомендується міняти після кожних 300 годин експлуатації або частіше.

Фільтри. В умовах тривалої експлуатації фільтр може забитися та перестати функціонувати. Його рекомендується міняти кожні 150 годин експлуатації або частіше. Це можна зробити за допомогою щіточки, яка є в комплекті.

Бічна щітка. На бічній щітці збирається шерсть свійських тварин. Їх рекомендується міняти після кожних 200 годин експлуатації або частіше.

Пилозбірник: Без мішка (циклонний фільтр). Підключення електрощітки. Вага брутто: 6400. Розмір: 353 x 350 × 96.5. Розмір упаковки: 450 × 130 × 400

Модернізовані пристрої здатні самостійно пилососити або мити підлогу, не вимагаючи присутності людини. Їх виділяє система навігації, вони мають підвищену ефективність та автономність. Прилади гарантують ідеальну чистоту приміщення, керувати ними можна за допомогою смартфона.

Як миє робот-пилосос Xiaomi Roborock Sweep One? Огляд та досвід використання

Компанія Xiaomi представила кілька багатофункціональних роботів-пилососів у серії Роборок. Вони мають гідні характеристики, здатні швидко прибрати приміщення будь-яких розмірів. Замовити побутову техніку можна у магазині «Xi.Express». Тут представлений великий вибір приладів із різними характеристиками. Покупцеві необхідно враховувати:

Тип пилозбірника. контейнер або циклонний фільтр.

Що спільного в обох моделей

Основна перевага роботів пилососів Xiaomi – чудово спланована робота в автоматичному режимі. Спеціальна система лазерних сенсорів та сканерів сканує приміщення, складає план приміщення, потім робот рухається за планом, методично очищаючи підлогу у всіх кімнатах, якщо в додаткових налаштуваннях не вказано інше.

Створення картки збирання

Карта приміщень створюється під час увімкнення. Потрібно увійти до програми та отримати карту приміщень. Ви можете перейменовувати приміщення, міняти межі секторів прибирання так, як вам зручно або з міркувань безпеки, задавати режими очищення та створити графік прибирання.

Тип покриттів роботи пилососи Xiaomi визначають самостійно. Існують спеціальні програми для чищення килимів, гладких поверхонь, нерівних поверхонь. В автоматичному режимі робот сам визначає потрібний режим.

Чим хороший робот-пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweep One? Огляд пристрою, плюси та мінуси, характеристики

Робот-пилосос – це ще один пристрій, який допомагає значно економити час і підтримувати в будинку стабільний порядок. Сьогодні ми докладно розглянемо модель Xiaomi Mi Roborock Sweep One та зробимо її огляд, а також розберемо її основні переваги та недоліки.

Робот-пилосос Xiaomi Mi Roborock Sweep One з’явився на ринку порівняно недавно, але вже встиг завоювати визнання серед сучасних господарок по всьому світу.

По суті, він є тією ж моделлю Mi Robot Vacuum, але тільки з додаванням функції вологого очищення.

https://www.e-katalog.ru/ROBOROCK-S5.htm
https://robotratings.ru/Xiaomi-Mi-roborock-sweep-one/
https://tehrevizor.ru/obzor/obzor-robota-pylesosa-Xiaomi-Mi-roborock-sweep-one.html
https://xi.express/catalog/robot_pylesos_xiaomi_mi_roborock_sweep_one.html
https://poood.ru/xiaomi_mi_robot-pilesos_roborock_sweep_one_s50.html
https://xi.express/catalog/roboty_pylesosy_xiaomi/roborock/
https://mishka-shop.com/obzory/sravnim-roboty-pylesosy-Xiaomi-roborock-sweep-one-i-Xiaomi-mijia-sweeping-robot-1s/
https://tehnoexpert.top/robot-pylesos-Xiaomi-Mi-roborock-sweep-one-obzor [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS