Що таке екологічний час у пральній машині

Миття. фізико-хімічний процес очищення текстилю (одяг, постільна білизна, штори та т. D.) Використання водних розчинів миючих засобів: поверхнево-активні речовини (поверхнево-активні речовини), ферменти, пігменти, відбілювач і т. Традиційно головною метою миття було видалення різного забруднення.

Програма прання “Інтенсивний еко” дозволяє промити при низьких температурах у 150 (для нормальної температури промивання 400), що збереже електроенергію без витрат. Система дитячої догляду. Ця програма знижує залишки миючих засобів, що сприяє зменшенню подразнення шкіри у дитини.

 • Відкрийте люк пральної машини та покладіть кількість білизни, яка не перевищує максимальне завантаження барабана.
 • Ми переконані, що машина підключена до мережі та натисніть кнопку живлення.
 • Встановіть селектор програми до потрібного положення, вибравши режим прання.

Для миття кросівки в машинах з Indesit, потрібно вибрати спеціальний режим. “спортивне взуття”. Більшість сучасних автоматів з Indesit у переліку програм за номером 13 або 12 виходить “Спортивне взуття”. Цей режим розроблений спеціально для миття KED, Snickers, BASTEROV та інших типів кросівків.

Zanussi zwse6100v

Ще одна популярна модель з легкою прасувалою функцією zanussi zwse6100v. Він належить до бюджетного сегмента пристроїв, тому такий домашній пристрій вплине на кишеню майже будь-якої особи.

пральній, машина

Пральна машина від Zanussi має компактні розміри, але його можна розмістити до 5 кг білизни. Під час роботи пристрій демонструє хорошу ефективність енергії. Швидкість обертання барабана в режимі Prescrat. не більше 1000 об/хв. В наявності 11 Програми пральних програм, Таймер затримки миття, Електронний контроль. Але немає можливості сушіння білизни.

Деякі пральні машини можуть не тільки затримуватися білизни, але й висушити його, а також зробити менше м’яти. Знайдіть пристрій з сушильною функцією, а освітлення білизни може бути майже будь-яким відомим виробником. Єдиний мінус. такі багатофункціональні пристрої, як правило, розташовані в дорожньому ціновому сегменті.

Програми миття в часі та температура

Режими пральних машин (пральна машина) Indesit ділиться на основні та додаткові. Декодування програми вказана в інструкціях для пристрою та на панелі контейнера порошку.

Основний

Перелік обов’язкових режимів включає в себе програми миття бавовни, синтетичні, вовняні та делікатні тканини.

Бавовна

Для миття речей з бавовни, виробник забезпечив 4 режими:

 • З замочуванням. Призначений для сильно забрудненого білизни, який повинен бути відбілюючи або обробляти заняття плями. Тривалість циклу становить 150 хвилин, а температура води становить 90 °.
 • Інтенсивний. Режим підходить для яскравого домашнього текстилю та одягу з постійним забрудненням.

У режимі “бавовна” барабанна машина повинна бути завантажена за граничним значенням, дозволеним виробником.

Синтетика

Синтетичні речі стираються в одному з двох режимів:

Завантажити пральну машину рекомендується не більше половини обсягу барабана.

Вовна

Режим призначений для ретельного очищення вовняних та кашемірових продуктів. Тривалість циклу становить 55 хвилин, температура води. 40º.

Програма підходить для всіх типів делікатних тканин, тонкої білизни, одягу з мембранами та вниз (за відсутності відповідного режиму). Миття триває 55 хвилин при 30 °.

Програма не включає полоскання та натискання, тому після завершення промивання необхідно м’яко промити чисте нижню білизну сухою рушником. Вага речей з вовни або делікатні тканини не повинна перевищувати 1,5 кг.

Делікатний

Режим є аналогом попередньої програми. Нагрівання до 30 ° забезпечує ретельне очищення тканини, але шляхом збільшення тривалості циклу до 80 хвилин, речі розсіюються більш ретельно.

READ  Я можу мити кокон у пральну машину

Як правило, основні режими розташовані в перших позиціях, але при пральній машині з електронним відображенням (наприклад, Indezit BWSA, NWSK) вони можуть стояти після спеціального.

Список стандартних програм включає:

 • “Біла бавовна з попередньою замочуванням” (тривалість. 200 хв., температура нагрівання води. 90 °);
 • “Бавовна 60º” (190 хв.);
 • “Бавовна 40º” (175 хв.);
 • “Синтетика”. тільки для міцно кольорових тканин (110 хвилин., 60 °);
 • “Кольорові тканини” (125 хв., 30 °).

Для повсякденного очищення речей з природних тканин та синтетики функція “Pushwash” підходить, яка вмикається окремою кнопкою. Цикл прання триває 50 хвилин, максимальне навантаження становить 3 кг, а температура нагрівання води становить 30 °.

Еко-час пральної машини. Спортивні програми

У деяких моделях (наприклад, Wisl 105) список основних включає в себе режими миття бавовни, синтетиків, вовни та шовку. Загалом, ця пральна машина має 7 стандартних програм. Спеціальні для неї є лише схеми швидкого очищення, миття спортивного взуття та одягу.

Indesit Wiun 105 промивають автомобілі, програми поділяються на 3 категорії: для бавовни, синтетики та делікатних тканин. Перша категорія включає 5 режимів:

 • “Попередня мийка”. при 90 °.
 • “Інтенсивний”. при 90 ° (для сильно забруднених яскравих речей).
 • “Нормальне миття”. при 60 °.
 • “Делікатне очищення”. при 40 °.
 • “Миття кольорових речей”. при 30 °.

Режими 6-9 призначені для синтетичних тканин. Інтенсивна мийка (6) здійснюється при температурі 60 °, стандарт (7). 500, делікатний (8). 40º, а кожен день (9). 30 °. Програми для делікатних тканин є лише двома: “вовна”. 10 (при 40 °) та “шовк”. 11 (при 30 °).

Додатковий

Набір спеціальних режимів залежить від моделі пральної машини.

Джинси

Джинсова тканина легко лінія і розтягується з частими миттям у режимі “бавовна”. Зменшення температури до 40º та зменшення частоти революцій під час відпалу запобігає знебарвленню та зносу. Тривалість циклу. 70 хвилин.

Еко-час пральної машини. Спортивні програми

Темні тканини

Ніжна температура (30º) зберігає колір чорних і інших темних речей. Цикл для чищення триває 80 хвилин.

Для чего нужна экология?

Видалення запахів

Ця особливість пральної машини Indesit дозволяє оновити одяг без сильного забруднення.

Для чего нужна экология?

Температура та тривалість миття залежать від типу тканини:

Експрес 15 (освіжаючий мий)

Режими “Експрес” та “Оновити” підходять для видалення запаху валу та незначних забруднювачів з чистої білизни. Перша програма триває 15 хвилин при 30 °, а другий. 20 хвилин. при 20 °.

Спорт (спортивний одяг)

Тканини, з яких Штати спортивного одягу мають спеціальні властивості, тому вимагають більш обережного очищення, ніж звичайна синтетика. Коли програми “спорт” та “спортивні” включені, вода нагрівається до 30º. Тривалість циклу становить 70-80 хвилин.

Спортивне взуття

Режим підходить для очищення кросівки тканини та замші. Для одного циклу рекомендується завантажити не більше 2 пар взуття. Тривалість прання становить 60 хвилин, а температура становить 30º.

Пух перо

Режим призначений для прання:

Цикл прання триває 110 хвилин., Вода нагрівається до 30º. Так що наповнювач не падає, необхідно використовувати спеціальні пластикові кульки.

Після того, як перераховані режими можуть стояти промити іконки, прес, каналізацію та ін. Вони дозволяють налаштувати існуючу програму або перемикач машини вручну, коли ви повісите.

Інші функції

Для подальшого налаштування режимів на панелі керування можна присутні наступні кнопки:

 • “Половина завантаження”, “Зменшення завантаження”.
 • “Холодна мийка”, “Режим 60º” (програма без нагрівання або з обмеженням температури води).
 • “Додаткове миття” (особливо ретельне миття з постійним забрудненням).
 • “Еко-час” (Електричний та водний економічний режим витрачання з невеликим завантаженням барабана).
 • “Зменшення оборотів під час відпалу”.
 • “Додаткові полоскання” (Extra Spulen).
 • “Відключення обертання”.
 • “Легке прасування”.
 • “Злиття води з барабана”.
 • “Затримка запуску” (“таймер”).

Про INDESIT машини розкажуть

Режим еко-миття: його можливості та нюанси використання

Описаний режим у пральній машині необхідний для економії часу, споживання води, електричної енергії та, відповідно, готівкою. Є кілька правил з цією мийкою, яку потрібно слідувати.

 • Модель пральної машини. машина повинна бути економічною за свої основні характеристики та можливості. Найбільш сприятливі автомобілі мають клас “А”, вони використовують мало води і злегка споживають електроенергію. На сім’ї двох-трьох людей підійде машина з завантаженням 3-4 кг.
 • Завантажте машину барабана повністю до кількості кг, до якого він розроблений. Неповне навантаження призводить до переповнення електрики.
 • Використовуйте програму “Fast Wash”, завдяки якому цикл кожної фази очищення значно зменшується за часом.
 • Стерти з середньою температурою води. 30-40 градусів. Ми використовуємо дуже гарячу воду, якщо речі мають значну ступінь забруднення. Сильне опалення води вимагає додаткових витрат електричної енергії.
 • До основного прання використовуйте режим “замочування”. У цьому режимі постільна білизна лежить у барабані пральної машини протягом деякого часу при температурі 30 градусів, що дозволяє забрудненню частково вийти з волокон тканини. Після замочування ви можете включити програму “Fast Wash”.
 • Якщо є вибір полоскання в холодну або гарячу воду в пральній машині, виберіть холод. Холодна вода не гірша, ніж тепла або гаряча, мити пральний порошок та інші миючі засоби з білизни, і його вартість набагато дешевше.
 • Зберегти миючі засоби, не додайте занадто багато порошку, гелю та інших спеціальностей у кюветі. Надмірні миючі засоби примушують програму, коли вибирається, щоб використовувати більше води.
 • Використання програми Eco Time, встановіть прання часу вночі. Цей крок значно зменшить споживання електроенергії, тому що вночі вона набагато дешевша вночі. Машини з функцією “очікуваного миття” також роблять його за мінімальною швидкістю. Деякі моделі кулеметів у своєму арсеналі мають додатковий варіант “тихого миття”, що дуже підходить, коли кожен спав (Gorenje).
 • Будьте впевнені після промивання, вимкніть пральну машину від розетки. Багато хто дуже помиляється, вважаючи, що не працює, але машина, з’єднана з силою, не споживає електрику. Машинамашина, яка знаходиться в стані очікування, непомітно використовує 5-10% від загального споживання електроенергії всіма пристроями, розташованими в будинку. За місяць і рік приємно збережена сума.
READ  Як вимкнути AquaStop у пральну машину

Про те, як правильно використовувати режими, див. Нижче.

Підготовка взуття

Налаштування машини пральної машини, перейдіть до підготовки самого взуття. Перший крок уважно вивчайте кросівки. Якщо вони присутні, зроблені декоративними елементами, відбивачами, патччерками, блискітками, стразами, краще обмежувати себе в ручному мисі. В іншому випадку легко втратити декору в процесі обертання барабана, псування та кросівки та техніки. Аналогічним чином, з точки зору пінопласту, що стикається з перетину, як наповнювач у русі вийде і закуповує дренажну систему шайби. Подальший акт.

 • Виймайте шнурки і устілки. Останній краще спробувати мити вручну: мокрий, посипати порошком і втратити жорстку кисть для взуття протягом 10 хвилин. Якщо немає бажання зробити ручне миття, то ми викладаємо видалені предмети в барабан з кросівками.
 • Обережно очистив підошву, дайвінг бруд, пісок, каміння трави та інші сміття. Озброєння з зубочисткою або голкою і проходять всі “борозни” на протектора. Після того, як ви обов’язково писати взуття під краном. Не бійтеся замочування кросівки всередині. у них ще є пральна машина.
 • Об’єднайте взуття у кольорах. Правила такі ж, як і з стандартними миттями: білий стирається білим, чорним з темним, а колір з кольором. Не забувайте, що при виготовленні взуття використовуються звичайні барвники, які можуть політизувати і псувати іншу пару.
 • Ми покладаємо кросівки в спеціальній захисному мішку. Стара наволочка або скидання запасу.

1-2 пари кросівки стираються в одному циклі, незалежно від контейнера машини Indesit.

Завантажте три, чотири і більше пар кросівки категорично заборонені. Навіть з мінімальним спінінгом, взуття може вибити двері люка та перервати планові миття в найбільш неприємному і дорожньому шляху. Краще не ризикувати, але розповсюджувати кросівки, які потребують очищення в декілька циклів.

READ  Що означає віджимання в пральній машині

Особливості “Швидке миття

У всіх моделях для експрес-режиму температура води забезпечується до 30-40 ° С, тривалість прання становить близько 30 хвилин. У багатьох машинах, економічні функції представлені окремою кнопкою, яка зменшує час будь-якої вибраної програми на 30%, зменшуючи час стандартного режиму та полоскання.

Як це виглядає в автомобілях популярних брендів:

 • Шведський Electrolux оснащений функцією менеджера часу, що дозволяє користувачеві самостійно регулювати тривалість циклу. Максимальна тривалість. півгодини. У новій лінії моделей виробники Electrolux розробили нову систему Steam System. З її автомобільним пором освіжає речі, видаляє неприємні запахи, згладжує складки. Отже, заощаджуючи час на сушіння та прасувальна білизна.Зворотній зв’язок на Electrolux EWT1062TDW: Існує тридцять експрес-режиму, що знижує тривалість практично всіх програм, за винятком тридцяти хвилин “Спорт”, “Шовк”, “Сорочки”. Ганна, Г. Геленджик.
 • Американська компанія Whirlpool створила інтелектуальний режим. сам машина визначає, скільки хвилин процес буде тривати, заснований на ступені забруднення та кількості білизни. Час залежить від 15 до 30 хвилин.Огляд про модель Whirlpool AWS 61011: повністю задоволений! Програми не менше 20. Я використовую, звичайно, не всі. Найчастіше застосовуються щодня, швидке миття. Саме з цією моделлю, яку я зрозумів, що є невідповідні автомобілі Олексій, г. Керч
 • Італійський виробник Indesit представив у нову лінійку машину “Eco Time”, який економить час, воду та електрику. миття триває лише 15 хвилин при температурі 30 ° С. На ранніх моделях існує півгодини “прискорений режим”.Зворотній зв’язок на INDESIT IWUC 4105: Зручні програми, прискорений режим, 15 хвилин у часі. Дуже зручна, температура, оборот для таїнства вручну встановлюється, максимум 90 градусів і 1000 оборотів. Олег, Г. Брянськ.
 • Samsung Korean Brand не перестає дивувати передові технології. Їхній останній розвиток. еко-бульбашок. Барабан має народку у вигляді клітин, завдяки чому взаємодія піни та кисню, яка відрізняє тривалість виділеного циклу до 15 хвилин. У деяких випадках функція працює 29 хвилин.Огляд про Samsung WW65K52E69S: Пучок режимів: швидкий, ECO, щодня, ви можете мити пар (еко-бульбашок). Швидкість потоку порошку зменшилася помітно, завдяки спеціальному постачанні води, досить сформована пишна піна. Катя, Г. Москва.

Яка ця програма?

Режим “Бавовна” один з найбільш популярних у всіх пральних машинах. Перш за все це пов’язано з його універсальністю. Користувач може змінити стандартні налаштування, температуру води та швидкість обертання, що призводить до регулювання часу.

У всьому митті барабан обертається з різною інтенсивністю:

Це сприяє вилученню якості забруднюючих речовин і запобігає білизни в COM.

У режимі “бавовна” ви можете стерти наступні тканини:

Перед завантаженням продуктів у машині потрібно вивчити інформацію, зазначену на етикетці. Це дозволить точно налаштувати та уникати пошкодження тканини.

Як правило, коригування бавовняної програми не потрібна при прання:

Як працює ця функція, з тим, скільки градусів?

Режим швидкого обробки включає всі етапи повного прання, але з деякими обмеженнями на тривалість етапів та інтенсивності обробки.

Якщо речі не дуже брудні, то їх високоякісний диспуття може бути здійснений при низькій температурі нагріву води. коли індикатор температури встановлюється до 30 або 40ºС.

Після викручування, пральна машина йде до звичайного полоскання. Далі. доне. Таким чином, спостерігаються всі загальноприйняті стадії обробки. Зменшення часу обробки досягається через низьке нагрівання води, зменшуючи полоскання та обертовий цикл.

Режим швидкого обробки на більшості моделей, неможливо доповнити функції додаткового промивання, прасування та інших, які розширюють процес обробки.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS