Що таке газовий контроль на плиті

Газконтрол у газовій печі, що це?

Незважаючи на популярність газових тарілок завдяки простоті, ефективності, відмінних показників підготовки, багато хто все ще нехтує їх купівлі та встановлення через безпеку, почувши та читання про численні аварії, пов’язані з газовими печами. Тим не менш, розвиток технології не стоїть ще: це стає кращим, високоякісним і безпечнішим щороку, включаючи газові печі. Одним з введених систем безпеки став газовим контролем, який зараз встановлюється практично у всіх моделях та моніторингу газопостачання.

Розбиття діагностики

Як і всі технічні рішення, що складаються з декількох вузлів, контроль газу можуть провалитися. Вона легко діагностується. Наприклад:

устройство газконтроля

 • Газ служить навіть без процесу газу та спалювання;
 • Пальник незалежно відключений;
 • Час початку полум’я (від натискання та перетворення ручки до спалювання) збільшується.

Варто відзначити: деякі елементи контролю газу вимагають суворого регулювання. Тобто чітке розміщення та конфігурацію. Тому рекомендується залучити фахівців з відновлення газової печі. Особливо, якщо гарантійний термін виробник ще не закінчився.

Щоб запобігти випуску газоутворення, необхідно дотримуватися правил роботи печі: вам потрібно зберегти її поверхню, регулярно розбиратися та мити пальники. У вітчизняних умовах, з мінімальним вмінням володіти ручним інструментом, ви можете очистити термопари.

Для цього зніміть поверхню приготування їжі. У деяких моделях можна розібрати пластини для доступу до термопар. Після цього елемент очищений. Робити це необхідно ретельно не деформувати і не змінювати термопари.

Якщо користувач не має досвіду у розбиранні поверхонь для приготування їжі, рекомендується шукати допомоги фахівцям. Додаткова мотивація цього рішення буде переліком простих фактів: контроль газу не може працювати через неправильну установку термопар, ослаблених сполук, заклинювання рухомих деталей, електромагнітних котушок.

Як перевірити та вимкнути контроль газу

Важливо розуміти, що всі маніпуляції щодо заміни деталей та ремонту газового контролю виробляються за допомогою сертифікованих фахівців з відповідної служби, тому незалежне відключення режиму забороняється законом. Однак для тих, хто вирішив вимкнути систему без професійного, вам потрібно дотримуватися стандартної інструкції:

 • Вимкніть постачання газу;
 • видалити всі електричні прилади та гаджети з кімнати;
 • Відключіть живлення по всьому будинку;
 • Повністю відкрити вікна;
 • Закрийте газопостачання крана до печі;
 • Від’єднайте газовий шланг та перевірте його для витоку з розчином мила;
 • Знайдіть систему управління газом та від’єднайте ключ термопари;
 • Зніміть пружину від електроклану і поверніть все до місця.
READ  Вода тепла на бетонній плиті

Система управління

Контроль за згорянням здійснює термопари. Її завдання полягає в тому, щоб заблокувати потік палива в той час, коли полум’я виходить. Газові контрольні функції самостійно і не залежить від джерела живлення. Коли газ відкривається, електромагнітний клапанний клапан випускається паралельно. Воно не підпадає під час регулювання ручки інтенсивності полум’я.

При нагріванні термопари дає струм до самого електромагніту, який зараз і тримає демпфер. Якщо створюється непередбачена ситуація, і полум’я виходить спонтанно, швидкий охолоджений термопари більше не діє на електромагніту, демпфер знижується, закриваючи постачання газу.

Газова духовка

Старі моделі печі обладнані пальником у вигляді двох труб, де розміщуються інжектори. Він був створений з особливим довгим матчем. Такий дизайн вимагає гарного споживання повітря та подальшого випуску витрачених газів. З цієї причини покладіть тарілку з прогалинами з кабінетами, а також з відкритим нижчим відкриттям. Сучасні розширені пальники профільовані, мають електричні та безпечніше використовувати.

Можливі розбивки та їх діагностика

Система сприйнятлива до поломки, як кожен побутовий прилад.

Про несправності вказують:

 • занадто довго включення;
 • Незавершене полум’я при приготуванні;
 • продовження постачання газу після затухання полум’я;
 • Припинення газопостачання пальника.

Під час діагностики виявляються наступні причини:

 • електромагнітний клапан, термопар;
 • сильне забруднення термопар;
 • термопари переміщення;
 • ослаблення з’єднання елементів у системі;
 • Гарт газового крана;
 • Відключення з’єднання ланцюга.

Найчастішими причинами проблем є знос і забруднення термопари. У першому випадку, дефектна система припиняє постачання газу до пальників, пальник збільшується у другій.

Всі елементи можна очистити та замінити, але це складний процес, який вимагає певних навичок. Краще працювати, щоб довіряти фахівця.

Переваги і недоліки

Основна перевага газу. безпека. У звітах новин є часто повідомлення про вибух газу в житлових будинках. Всі вони можуть бути запобігти, якщо в печі була хороша система управління газом.

Особливо корисною для сімей, де є невеликі допитливі діти або людей похилого віку та трохи розкиданих батьків.

 • Трохи розслабитися і не сидіти на кухні весь час приготування їжі, щоб стежити за вогнем;
 • запобігти випадковому витоку газу, а отже, вибухів, пожеж та отруєння;
 • Забезпечити захист від дітей, які люблять крутити ручки. З коротким пресом, а наступний випуск газу перестає йти. Зазвичай дитина не здатна тримати ручку в одній позиції достатньо часу, щоб включити газ.

Але існує також така система та негативні сторони:

 • Перше, що люди скаржиться. тривалість зв’язку пальника. Справа в тому, що датчик термопари нагрівається не миттєво, тому ручки повинні проходити протягом приблизно 5 секунд до роботи контролю газу. Якщо плита стара або не зазнає належного догляду, то цей час може бути збільшений і до 20 секунд.
 • Другий негативний пункт пов’язаний з тим, що контроль газу є пристроєм декількох частин. Це означає, що він може зламати, не вдалося або просто не працювати. Це досить рідко, але все ще зустрічається. Замінити або ремонт цієї системи не настільки складна, але небезпечна і заборонена законом.
 • Третій часто зустрічається скарга людей. контроль газу навіть на невеликому вогні і вимикає його. Тобто, звернення до каші на невеликому вогні не буде працювати, як це буде постійно красти. Це не зовсім правильна ситуація. ідеально не повинна бути. Швидше за все, мова йде про контакти з контролем термопари, тому краще зателефонувати до майстрів.
READ  Чим пофарбувати OSB плиту на підлозі

Окрема категорія людей грунтується на тому, що у печах не було газу, і кожен якось жив. На їхню думку, такий варіант лише збільшується повністю несумісний з безпекою, що ця система забезпечує.

Нюанси

Режим та принцип роботи газового контролю мають деякі нюанси:

Пластина з газовим контролем. Всі плюси і мінуси.

 • Для кожного запалювання потрібно почекати 15-20 секунд, тоді як перевірка необхідної температури.
 • Якщо час запалення збільшився, це означає, що електрофар забитий або забруднений.
 • Неприпустимо самостійно змінити роботу системи, намагаючись скоротити час для запалювання.
 • Не завжди причиною відсутності запалювання є датчиком газу. Іноді паливо не може служити в пальника через закупорювання отворів.

Щоб уникнути проблем і штрафів, з будь-якою проблемою газового обладнання, обов’язково викличте професіоналів.

устройство газконтроля

Газконтрол у газовій печі. що це?

Є покупці, які, коли вони бачать у паспорті на продукті, слово “газовийконтрол” не розуміє, що це для того, що це необхідно, і чи варто переплачувати за це. Gascontrol. допоміжна система безпеки, призначена для запобігання витоку газу. Його присутність захищає від ризику несприятливих ситуацій, таких як вибух або пожежа, через який може бути пошкоджений для різного ступеня або навіть смерті людей. В принципі, це пристрій, вбудований у плиту, який припиняє постачання газу у випадку з якоїсь причини поплавець.

У колишніх моделях пристрій був встановлений на всю плиту всю. Деякі з них існують до цих пір. Тепер пальники та духовка, кожна з них обладнана індивідуальним датчиком. Це дозволяє повністю позбавити всю одиницю одиниці, але для запобігання його отримання тільки на окремому елементі. Використовуючи цю привілей, можливо під час приготування їжі з плитки, а не турбуватися про появу надзвичайних ситуацій.

READ  Електрична плита, що працює на напрузі 220 В

Важливий! Наявність прокладки з газоконтролом дозволяє дещо послабити увагу на прогрес приготування, але не дозволяє залишити пристрій протягом тривалого часу без спостереження, особливо залишаючи квартиру, залишаючи тарілку.

Що таке система управління газом, і як це працює

Виробники побутової техніки прагнуть покращити безпеку обладнання, яке використовується вдома. Тому вони розробляють спеціальні пристрої, які перешкоджають виникненню пожежі у випадку витоку газу. Газовий контроль. це надійна система, елементи яких контролює постачання палива, що надходять до пальника панелі приготування.

Якщо пожежа на кухонній поверхні є Рога, а газ продовжує залишити трубу, його витік відбувається. Коли з якоїсь причини це сталося, контрольний механізм перекриває потік газової речовини всередині робочої поверхні. Витік може відбуватися через випадкову ін’єкцію рідини всередині пальника (наприклад, утік молока). Також вогонь може погасити сильний порив вітру.

Сучасні моделі газових приладів оснащені системою газової системи, яка дозволяє вам відчувати повну безпеку. Він навіть у найбільш недорогих варіантах газових пластин.

Роботи цей механізм досить простий. Кожен пальник на плиті оснащений датчиком пальника та полум’я. Основними діючими компонентами датчика є: пристрій під назвою термопари, електромагнітний клапан, дроти.

Термопари. це два дроти, злиті один з одним. Вони складаються з металів різних типів. У сайті підключення є круглий елемент, сприймаючи зміни температури. Він розташований у місці появи полум’я пальника.

Елекмагнітний клапан безпосередньо пов’язаний з газопостачанням пальника. І це пов’язано з термопарою через дріт. Всі дроти є ізоляційним матеріалом.

Коли плита повертається, вогонь відбувається в пальнику, а потім термопари нагрівається. Цей процес займає кілька секунд. Коли ви нагрівали цей елемент на іншому кінці дроту, є електричний сигнал. Цей сигнал подається до соленоїдного клапана, який відкривається і тиск на кран пальника.

таке, газовий, контроль, плита

Якщо полум’я в пальника стабільна, навіть електричний сигнал неперервний на клапані. Завдяки цьому кран залишається відкритим, а газ стабільний. Якщо вогонь на поверхні приготування їжі або в духовці раптово виходить, нагрівальний елемент охолоджує, а електричний сигнал не виробляється.

Після поповністю отримувати імпульс, клапан закриває кран, зупиняючи витрати газу. Це забезпечує безпечну роботу газової печі.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS