Що таке прямий привід у пральній машині

Принцип роботи прямого приводу

Привід – це система передачі енергії від джерела живлення до виконавчих механізмів. В автоматах з прямим приводом двигун кріпиться прямо до бака. В цьому випадку відсутні деталі, які труться одна про одну (наприклад, щітки).

Корейська фірма LG першою створила пральну машину з прямим приводом.

Прямий привід (Direct drive) сконструйований з постійного магніту та розташованих на однаковій відстані від нього 36 котушок змінного струму. Від блоку управління по черзі передаються сигнали до кожної котушки, і вони обертаються довкола сердечника. Усі елементи розташовані в одному корпусі, який за потреби можна розібрати.

Кожен знає, що така техніка тихіша, а стирає в рази краще.

Види пральних машин за способом передачі обертання

Пральні машини, представлені в торговій мережі, мають різні конструкції та специфікації, але в кожному з них можна використовувати лише один з двох способів передачі обертання від двигуна до барабана. Розрізняють передачу за допомогою ременя та шківів та прямий привід. Кожен з цих способів має свої переваги та недоліки. Щоб розібратися, який краще, варто подивитися на них ближче.

Передача за допомогою ременя

Цей різновид пральних машин першим з’явився на ринку і досі користується стабільною популярністю. Кожен без винятку виробника в лінійці продукції має моделі з ремінною передачею. Основна особливість агрегатів даного типу зрозуміла з самої назви – на вал колекторного двигуна насаджений шків, який за допомогою еластичного ременя приводить машину в дію.

Розрізняють два види ременів:

Найчастіше зустрічаються ремені другого різновиду. Вони мають велику ширину, їхня робоча поверхня це кілька однакових «струмків», кожен з яких рухається у власній канавці на шківі. Завдяки своїй конструкції такі ремені явно довговічніші, забезпечують краще зчеплення, тим самим якіснішу передачу моменту, що крутить.

прямий, привід, пральній, машина

READ  Загорнуто флеш-накопичувач у пральній машині, що робити

Яка пральна машина краще: з прямим приводом чи ременем?

Ремінь виготовляється з високоякісної гуми, що посилюється міцними нитками. Завдяки своїй еластичності, пуск та зупинка барабана виконується плавно, без ривків, що знижує навантаження на двигун. За регулювання обертів відповідає тахогенератор. Залежно від вибраної програми він підвищує або знижує струм на обмотках.

Прямий привід

Сучасні пральні машини верхнього цінового сегмента здебільшого не мають ремінної передачі. Вони барабан встановлюється безпосередньо на вал ротора за допомогою спеціальної втулки, це так званий прямий привід. У подібних агрегатах використовується інверторний двигун, обороти якого регулюються шляхом зміни частоти струму, що підводиться.

Де придбати приводний ремінь?

Якщо будь-яка з вищеназваних причин сталася з вашою пральною машиною, зневірятися не варто, тому що немає нічого простішого, ніж купити та замінити приводний ремінь. Наші фахівці, що розташовані в містах Підмосков’я: Балашиха і Митищі, Корольов і Щілкове, Івантеївка і Ювілейний, Пушкіно і Фрязіно, допоможуть вам придбати потрібні запчастини-ремені з нейлону та неопрену, гуми або поліуретану.

Якщо ви знаєте марку своєї пральної машини

, то можете просто звернутися до консультантів нашого магазину, і вони підберуть вам необхідний тип приводного ременя. Майстри-ремонтники зазвичай звертають увагу на маркування самого ременя. Там чітко прописані його характеристики в буквенно-цифровому коді.

реалізує оптом та в роздріб широкий вибір ременів із високоякісних матеріалів для пральних машин будь-якого типу, розміру та марки. Наші магазини підтримують асортимент ременів для приводу пральної машини практично всіх типорозмірів до ARDO або Candy, Ariston або Electrolux, Bosch або Indesit, LG або Samsung, Zanussi або Whirlpool. Запрошуємо до співпраці не лише роздрібних, а й оптових покупців. Уточнити наявність та замовити ремені конкретних моделей можна за телефоном: 8(495) 782-66-02

Мінуси

Як видно з вищесказаного плюсів у прямого приводу багато, але є деякі мінуси, які є досить серйозними.

  • Поломка. Машинки з прямим приводом ламаються рідко, але така можливість є. При цьому основні поломки пов’язані з двигуном, що означає великі витрати на ремонт. Найчастіше така поломка може статися через влучення води з бака в двигун. Так як вони розташовані поруч протікання бака неминуче призведе до того, що двигун згорить. Це не є гарантійним випадком, і заміна двигуна коштує дуже дорого.
  • Асинхронний двигун дуже чутливий до перепадів напруги, а це означає, що в Росії пральні LG необхідно підключати через стабілізатор або хоча б мережевий фільтр.
  • Вібрація. Прямий привід гарантує тиху роботу, однак, практика показує, що якщо пральна машинка LG почала тремтіти, то вирішити цю проблему буде складно. Ніякі антивібраційні підставки чи килимки тут не допоможуть.
  • Зношування підшипників. У LG всі зазори між підшипниками дуже маленькі, тому частий зношування цілком реальний, а це тягне за собою витрати на ремонт.
  • Ціна. За все добре завжди доводиться платити більше. Машинки з прямим приводом стоять на порядок дорожче за менш іменитих брендів і при подібних характеристиках різниця в ціні може досягати 5-10 тисяч, проте, сміливо можна сказати, що ці витрати того коштують.
READ  Як прати кросівки adidas у пральній машині

Наглядные инновации технологии Direct Drive (Инверторный прямой привод)

Прямий привід пральних машин плюси та мінуси

Пральні машини з прямим приводом суттєво відрізняються від звичайних моделей. Головна особливість таких машинок полягає в тому, що в них відсутня шків та ремінь.

Замість цих елементів застосовується спеціальна муфта. Далі розглянемо особливості такої конструкції, її переваги та недоліки.

Найбільш складні поломки пральної машинки LG

Досить рідко виникає ситуація, коли самостійне визначення та усунення проблем практично неможливо. У цьому випадку рекомендується звернутися до майстрів сервісних центрів, які знають, як допомогти та усунути несправності.

Найскладнішими та широкомасштабними проблемами є вступність датчиків, що показують рівень води, сильне навантаження електродвигуна та переповнену воду.

Як відомо, ремонт пральної машини є постійним стресом, хвилюванням та напругою. Особливо, коли мова йде про виконання роботи з власними руками. Щоб уникнути поломки, рекомендується регулярно виконувати запобігання елементам пральної машини. Крім того, очищення гумової ущільнення, розташованої між барабаном і дверима, оскільки він утворюється на ньому, запобігаючи стабільному функціонуванню. Спеціалісти радять не забути про відповідність чистоти лотка, де виливаються порошок та інші миючі засоби.

Пральна машина LG з прямим приводом – надійний та економний помічник з прання білизни та одягу

LG. це новатор у розробці машин з технологією прямого приводу. Це її патент на цю технологію. І перші моделі, зроблені відповідно до такої схеми, були представлені у 2005 році.

Привід відноситься до основних структурних елементів пральної машини. Але в традиційній версії роль водіїв відтворює ремінь. Використання передачі ременя, з’єднаного з двигуном через великий шківіт, забезпечує передачу крутного моменту на дереві барабана.

Наглядные инновации технологии Direct Drive (Инверторный прямой привод)

READ  Як відбілювати рушники у пральній машині

Яка пральна машина краще: з прямим приводом або ремінцем?

Слабка ланка в цьому випадку є поясом, який з часом піддається зносу і може просто зламати, що призведе до необхідності ремонту. Додаткова негативна особливість традиційних агрегатів, у порівнянні з пральними машинами з прямим приводом, на думку експертів, є підвищена вібрація та шум, що виникає під час преси.

LG Washing з прямим приводом позбавляється контактування всередині корпусу елемента (щітки, ремені), що підвищує надійність двигуна та зменшує ймовірність поломки, а також зменшує пристрій та вібрацію, вироблену пристроєм при роботі.

Прямий привід обладнання дозволяє збільшити корисне місце всередині пристрою, що призводить до можливості збільшення барабану.

Якщо у стандартному митному пристрої для миття процесу видалення бруду здійснюється тільки з речами, розташованими в нижній половині барабану, потім у пральній машині “LG” з прямим приводом, процес очищення відбувається рівномірно через обертання обертання.

Пристрій прямих пральних машин передбачає використання ротора та індукційних котушок для перетворення енергії.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS