Швейна машина погана шивка нижньої лінії

Table of Contents

Як досягти ідеального натягу нитки швейної машини

швейна, машина, нижньої, лінії

У вас є проблеми з встановленням напруги нитки на швейній машині? Сьогодні ми вирішимо, як вирішити цю проблему.

Нерівномірне напруження нитки швейної машини зменшується на якість зварювання, викликає зморщування або просто дає нечкладну лінію. Ідеальні машини плавно переплетені і виглядають однаково по обидва боки тканини.

Якщо ви бачите невеликі петлі на передній або задній частині шиття, напруга нитки не налаштована.

У нашому описі, тому ми не будемо заплутатися згори, ми будемо шити червону нитку, а нижня нитка буде чорною. Напружена форма.

Попередня перевірка напруженості

На додаток до налаштувань швейної машини на напрузі нитки, може вплинути ряд факторів. Перш ніж негайно почати повернення натяжного колеса, зверніть увагу на інші можливі причини.

Не нахилена голка? Чи немає жодного зараження на кінчику?

Це розмір голки підходить для тканини?

Чи правильно машина?

Більшість машин оснащені нітенастантами, тяговими валиками, регуляторами напруги. Пружини бункерної кришки впливає на напругу нижньої нитки. Тому для початківців переконайтеся, що машина правильно заправляється. Пам’ятайте, що в більшості машин, натяжні ролики закриваються, коли падає натискання, тому обов’язково заправляйте машину з піднятою лапою. Хороша звичка. Заповніть нитку і витягніть поріз 50 см. Навряд чи тримаючи нитку з рукою, яка не підробляє нитку так, щоб нитка “піднялася” у натяжних роликах (як при очищенні зубів стоматологічної нитки). Це забезпечує правильне розміщення нитки у натязі.

Є такою ж щільністю нитки у верхній котушці та бобінах? Нитка хорошої якості?

Робить верхню нитку боляче або грубу поверхню на краю котушки з ниткою?

Ви кинули металеву катушку на солідній підлозі? Якщо це було, то майже непомітний збиток може запобігти правильній роботі.

Чисті ролики-натяжники? Іноді купа накопичується на роликах. Заповніть машину як завжди. Зніміть потік з котушки і нарізати поруч з котушкою.

Прив’яжіть два або три вузли на нитки і переконайтеся, що вони затягуються затягнуті.

Витягніть вузли нитки через валики натягу до голки. Крихітні вузлики часто захоплюють завісу на натяжних роликах. Не забудьте закрити друкарську машинку в перериванні між використанням, щоб пил не накопичувався в ньому.

Діагностика неправильної натяжної швейної машини

Якщо ви виключили всі можливі причини, перераховані вище, але напруга все ще зберігається, спробуйте цю діагностичну вправу.

Почніть з створення тестових зразків. Беруть легку тканину. Палива машинних ниток різного кольору зверху і нижче. Очищення 15 см або так і подивіться на обличчя і праски тканини.

Якщо є петлі на верхній стороні (червона нитка з чорними петлями), напруга верхньої нитки занадто сильна.

Чому погана лінія знизу?

Якщо петля (чорна нитка з червоними петлями) вийшла на нижню частину), напруга нижньої нитки занадто сильна.

У більшості випадків достатньо регулювати верхню напругу.

Регулювання напруги верхньої нитки

Коли ви налаштуєте напругу верхньої нитки на машині, пам’ятайте, що більша кількість вказує на більш сильну напругу, а менша кількість. до нижчої (слабкої) напруженості.

Мастер-класс. Что умеет “Чайка-142М”

Спробуйте змінити напругу на одиницю вгору або вниз. Очищення іншої лінії на зразок, щоб побачити, чи було збалансованим натягом. Продовжуйте змінювати налаштування напруги, поки шви не є однорідними, і жодного дна буде видно з вершини. Проведіть пальці на лінії з обох сторін тканини: вони повинні здаватися гладкими.

Нижня регулювання напруги нитки

Якщо у вас є бобін з переднім навантаженням, зніміть бобін та його капусту з машини. Переконайтеся, що нижня нитка його пройде через катушку. Тримаючи нитку з бобіною в руці, знижуйте кришку боббіння над м’якою поверхнею (шапки бобін і бобини не можуть падати, оскільки удар може змінити свою роботу). Якщо шапочка боббіння впала сантиметри до 5, напруга правильна. Якщо кришка боббіння знижується на 10 або більше сантиметрів, бобін розтягується занадто слабким. Якщо бобін не відокремлений від кришки взагалі, бобін розтягується занадто багато.

На стороні бобіна є невеликий гвинт. Включена з друкарською машинкою є невелика викрутка, з його допомогою повернути гвинт до чверті повернути праворуч, щоб затягнути і залишити послабити. Це делікатна калібрування, тому ви тільки максимально мінімальні зміни.

Якщо ваша машина оснащена бобіном з верхньою завантаженням і не знімним бобіном, ви не зможете регулювати напругу нитки. Замість цього, збалансувати напругу, регулюючи верхню нитку. Хоча у вас менше можливостей, ви зазвичай можете успішно замочити правильну напругу, працюючи лише з верхньою ниткою.

Коли зв’язатися з професіоналом

Якщо ви спробували всі ці поради, і ваша машина все ще не дає хорошої лінії, настав час взяти його до майстра.

Іноді “погана” напруга. це добре

При хибному одязі, змініть напругу, щоб лінія вільна. Після того, як шви поголені нарешті, насосні нитки витягуються легко і швидко. Просто не забудьте виправити напругу, перш ніж мигнути фініші шви.

На допомогу! Моя швейна машина не працює! Топ-5 швейних розбивок і як їх виправити

Налаштування правильної швейної машини дуже важливі, оскільки це гарантує, що лінія буде гладкою, а шов буде гладким з обох сторін. Сьогодні ми проаналізуємо п’ять поширених проблем, пов’язаних з неналежним налаштуванням швейної машини та способів їх усунення.

READ  Чи можна мити парк у пральну машину

Сьогодні я розповім всю правду. Багато хто з нас любить шити. В принципі. Але відповідно до закону підсилюваності, коли ми починаємо (або закінчуємо), щоб пришити щось, це, безумовно, щось піде не так.

Дев’ять з десяти випадків проблем легко вирішуються. Малоймовірно, що ви зіткнулися з серйозною проблемою. І хоча в більшості випадків ці проблеми можуть бути легко дозволені, якщо ви знаєте, як, але вони дійсно можуть вибити вас з калібрування, доставляйте багато неприємностей і уповільнюйте свою роботу на невизначений час, якщо у вас немає основних знань ухвалювати.

Ось 5 основних проблем з моєї практики та способів вирішення. Дізнайтеся, що вони не витрачайте на них час!

Головний біль О, як плутають нитки.

Як і всі швейні коханці, мені не подобається витрачати гроші на нитку. Навіть оптом, однак, виявилося низькоякісними нитками, і моя економія виявилася навіть великими поїздками. Більшість проблем з низькоякісними нитками проявляються як пучок, перерва, проходять шви та плутанини. Як і все, що пов’язано з текстилем, ви отримуєте якість пропорційної ціни. Тепер я купую високоякісні нитки.

Інша поширена помилка. Змішування ниток різної щільності та композицій. Нарешті, не приймайте занадто тонкі або надто щільні нитки для звичайних швейних. Він завжди закінчується розривом швів і, від гніву, волосся (жарт).

Головний біль (і мій особистий улюблений): пташине гніздо

Я впевнений, що ви добре знаєте цю проблему. По-перше, не панікуйте, по-друге, не спускайтеся. Перше рішення. Зупинити та видалити тканину. Я тримаю леза бритви або канцелярського ножа для цих цілей. Підніміть ногу препарату і натиснути край між тканиною та затискною лапою, так що нитка була обрізана без пошкодження тканини. Видалити безлад на нижній частині тканини, ріжуючи “сокет” і ретельно зніміть матову мережу, яку ви сплетені. Можливо, всередині капелюшка буде залишатися обрізаними нитками. Переконайтеся, що вони видаляють їх!

Поки ви чистите все це, перевірте, чи в той же час немає пилу та сканування. Чи знаєте ви, що трохи сміття в капелюсі може зіпсувати ви всі швейні?!

Пташині гнізда зазвичай виникають через недостатню напругу верхньої нитки. Мала регулювання напруги верхньої нитки повинна вирішити цю проблему. З іншого боку, це може бути викликано нитками, що залишилися всередині капці, після попередньої перерви або плутанини, зшивання над хребтом або пилом у капці, яка перешкоджає купу човника, щоб захопити верхню нитку, щоб вона може перетинайте його з нижньою ниткою. Ви можете просто витягнути бобін і верхню нитку і повторно заповнити їх.

Я також виявив, що час від часу мої нитки банки в розтяжних дисках, які несуть відповідальність за напругу нитки. Вона перешкоджає просуванню верхньої нитки. Це зазвичай призводить до скелі нитки.

Головний біль: як пропуск Скув може зруйнувати моє життя

Стічки проходять означає, що верхня нитка не займається нижньою ниткою. Метод відрахування, Уотсон.

Перше питання: робить тканину відповідну голку? Загальна помилка. Наприклад, якщо ви шити трикотаж, потрібно використовувати голку для трикотажу.

Ви намагаєтеся шити товстою тканиною? Розчин також може бути використанням відповідної голки. Зазвичай в інструкції для швейної машини є таблиця відповідності тканин і ниток.

Зазвичай пропущені шви пов’язані з напругою, про що ми просто говорили. Отже, знову ж таки, ви не повинні потрапити в паніку, але просто перевірити шматок тканини, як синхронізували верхні та нижні нитки.

Ось деякі швидкі виправлення неприємностей:

 • Змінити голку;
 • Перевстановити машину;
 • Перевстановіть бобін (мабуть, потік у ньому заплутується);
 • злегка зменшити або збільшити довжину швейної машини;
 • злегка збільшення або зменшення напруги верхньої нитки;
 • Нехай хребет рухати тканину, не тягнуть по краю тканини;
 • Уповільнюйте швидкість швейної машини. Шиття. Це не гонка, а швидке пошиття може ускладнити залучення бобін або привести до голки, щоб бути принесеними або розриваються.

Останній елемент приносить мені до наступної проблеми.

Головний біль: зігнуті або розбиті голки. Офер

Давайте зігнути подушку або кинути щось непотрібне, щоб полегшити. Почуватися краще? При необхідності повторіть. Це була ваша остання голка? О боже. Я був у вашому місці. Я знаю, що це.

Правило перше: Купуйте хороші голки і використовуйте ті, які відповідають вашим тканинам і ниткам. Я не буду рекламувати жодних фірм, але авторитетно заявляти, що дешеві голки принесе вам.

Правило друге: новий швейний проект = нова голка. Голки, такі як автомобільні шини, вони зношуються. Експерти рекомендують змінювати голку після 16 годин використання.

Правило третє: розмовляючи за допомогою алегоричної мови, не змушуйте хлопчика робити чоловічу роботу. Це, як спробувати в’язати в’язану голку, щоб проколоти отвір у шкірі, тому що в руці немає нічого. Використовуйте відповідний інструмент для роботи.

Правило четверте: правила, правила. як в школі. Якщо ви часто розбиваєте голки, візьміть машину до спеціаліста. Можливо, ваша друкарська машинка незбалансована. Схоже, якщо ви поїхали на свій автомобіль на шляху з купою хозеля.

Головний біль: напруга?

Напруга. Значна причина головних болів при шитті. Так що тримайте stihl. Це не так складно, як ви думаєте.

Просто покласти, напруженість. Це танець верхньої і нижньої нитки. Як танцюристи, вони рухаються синхронно, створюючи красиві шви, подібні до невеликих кроків. Але коли один партнер не потрапляє в удар, результат неприємний. До цього часу обидва партнери ходять у такт-музиці, танці прекрасні. Так що танець продовжував, вам потрібно знати, хто з партнерів загубився. Трюк ви можете скористатися. Він повинен встановити зверху і знизу нитки різних кольорів і взяти світлову колірну тканину. Ми шити так звичайно. Використовуючи зображення нижче, визначте свою проблему та внесіть відповідні коригування.

Вам не потрібно постійно виправити щось. Більшість машин добре зшиті з однаковими налаштуваннями. Але іноді вони зазнають невдачі. Можливо, у друкарській машинці потрібно відрегулювати нижню напругу. Будьте обережні з цим. Рідкісні випадки, коли я зміню. Це коли я працюю з важкою оббильною тканиною та товстими нитками, і ослаблення трохи гвинта на бобін. У цьому випадку я також ослаблюю і верхню нитку. Просто не забудьте повернути всі налаштування, коли ви закінчите!

READ  Як шити трикотаж на простому швейній машині

Можливо, проблема не з напругою, але з тим, що ви намагаєтеся пришити занадто багато шарів. Якщо у вас немає промислової, а домашня машина, більше чотирьох шарів щільної тканини не можна зшити.

І яка ця річ під назвою “Конвеєр грека”? Це маленькі ноги, які переміщують тканину під затискаючу лапу під час шиття. Якщо тканина не рухається, або ви не тягнуте занадто сильно, вона може зіпсувати шви або викликати затискання тканини, тому надайте гребінь вільно рухатися. Якщо гребінь не рухається, перевірте гвинт всередині.

Невелика примітка: я дійсно мав ситуацію, коли гвинт відставився, тримаючи гребінець на місці. Це не є частим явищем; Однак, якщо у вас є стара швейна машина, як моя, це може статися.

Чи знаєте ви, що ви можете налаштувати тиск ноги препарату? Так, ви можете налаштувати тиск залежно від щільності тканини, яку ви шили. Світло цей параметр, і ви пробачите про проблемні тканини назавжди! Ручка зазвичай розташована зліва, якщо ви подивитеся на машину.

Неподалік від нього може бути зображення ноги, або просто ручка, гвинт або колесо.

Старі автомобілі (до 1960 р.). це гвинт у самому верху. Ваша друкарська машинка може не мати цієї опції, тому прочитайте інструкції. У мене є автомобіль 1966 року, вона добре шити щільні тканини. Колесо регулятора знаходиться під кришкою панелі зліва. Регулятор встановлюється до 4, і я ніколи не змінив його, навіть для важкої тканини оббивки.

Кожна ситуація унікальна. Вам може знадобитися менше тиску для важких тканин, так що тканина легко перемістилася через конвеєрний хребет. Для легких, ніжних або слизьких тканин потребує більшого тиску. Вам потрібно експериментувати над непотрібними шматками тканини, щоб знайти баланс. Ви будете здивовані, як цей простий трюк може покращити вашу роботу.

Мастер-класс. Что умеет “Чайка-142М”

Остання примітка: Знайдіть час, щоб мати справу з друкарською машинкою та любити його! Як ваш автомобіль, швейна машина буде працювати добре, якщо ви будете дбати про неї. Очистіть його після кожного проекту. Очистіть кришку для допуску з щіткою, призначеною для цієї мети, або удар з стисненим повітряним циліндром. Тримайте його змащуватися, оскільки виробник рекомендує. Не перевантажуйте машину. Знати свої характеристики та обмеження. Коли нічого не допомагає, зверніться до сертифікованого спеціаліста. На жаль, вони стають все важче і важче знайти. Якщо ви можете знайти такий у вашому регіоні, хороший капітальний ремонт коштуватиме витрати грошей.

Загальні проблеми

Встановіть, який механізм не з ладу, і чому він не пришиває належну швейну машину, найчастіше на зовнішніх знаках. Однак, перш ніж шукати проблеми в роботі швейного струму, ви повинні переконатися, що він правильно працює, а швачка володіє навичками. Наприклад, швейні машини старих зразків практично не адаптуються для швейного трикотажу, і занадто багато підтяжного матеріалу під час експлуатації призводить до розбиття голки.

Чому голка не піднімається, а нога не йде вниз

Основними причинами є швейна машина, защемлена (ні голка, ні нога не рухається):

 • порушення в узгодженні роботи голчастого продукту та трансферу;
 • Довга відсутність змащування вузлів, деталей, зовнішності на їхній поверхні іржі, через те, що він перестав бути гладким.

У машинах з електроприводом з слабким напруженим поясом, гумор чутно, але швейна машина не шити. голка не рухається. У сучасних моделях типу “Джам”, кнопка підйому голки не працює, якщо бобробний боббін знаходиться в неправильному положенні.

Бучка як голка

Часті причини розбиття банальних голків під час роботи машини:

 • Надто сильний натяг верхньої нитки, особливо якщо це дуже довговічний (приблизно, щоб нитка може бути з деякими зусиллями, щоб розтягнути руку);
 • Голка повністю не вставляється в spiker, поки він не зупиниться, тому на кожному стібці бере свій човник;
 • недотримання тонких тканин товстих голків;
 • Погане кріплення ноги (через його рухи, голка потрапляє в нього);
 • Дефекти голки (зазвичай роздумуються);
 • переміщення голки, що ослаблення його прикріплення;
 • Неправильна продуктивність технологій роботи. занадто сильне затягування тканини голки, неправильно переміщена нитка.

Зверніть увагу! Найбільш поширеною причиною розбиття голки є неправильна установка в голці.

Неправильний човник, або допоміг його коригування

Неправильне налаштування роботи трансферу призводить до того, що відстань між ним і голкою у нижньому положенні більша або менше норми (2 мм). У цьому випадку він не має часу, щоб скинути нитку або захоплення. машина починає пропускати шви або петлю в шов.

Якщо швейна машина сльози нитка

Причини для скелі верхньої нитки багато. Головним є сильне затискання нитки між шайлами регулятора напруги. Деякі з додаткових причин:

 • Торкаючись голчастого отвору голки, підошви стопи або засувки боббінгу (найчастіше є від “співачки” або “Подільська” старого зразка);
 • недостатня напруга верхньої нитки;
 • недотримання кількості голки товщини матеріалу (занадто тонкої голки);
 • Шлюбні голки;
 • Проблеми регулятора напруги.

Нижня нитка може поспішати через те, що кришка затискається в бобін, заплутаний у ньому, або просто бобін довгий час не був змащений.

Якщо швейна машина погано сприяє тканині

Потрапляється погана тканина, як правило, викликана:

 • підошви підошви лап, тому він не натискає матеріал з усією поверхнею;
 • Група залізниць;
 • Неправильна установка стійки (наприклад, у режимі вишивання).

Зверніть увагу! Спроба докладання зусиль, спрямованих на сприяння тканині під голкою, може призвести до пошкодження тканини та поломки голки.

Якщо виведення перетворюється на погану лінію

Бозе нерівномірні шви, як правило, мають причину:

 • Шва затягує тканину. ця проблема часто буває в старих машинах при роботі з тонкими тканинами і не може бути скорегована;
 • Стечки мають нерівний розмір. заміна основної передачі через стирання зубів.

Якщо швейна машина проходить шви

Слід спочатку перевірити голку. Старий, вигнутий. замінити нове.

При шитті з шовковими нитками ви можете спочатку спробувати, щоб перевернути котушку, щоб змінити напрямок повороту. Якщо ці прості дії не допомогли, причиною є серйозно незбалансована машина.

READ  Скільки важить одна секція чавунної радянської батареї

Ослаблений ремінь приводу

Водійський пояс стопи або електроприводу може ковзати через слабку напругу. У той же час, шківі спини, однак, швейна машина не шила. Взагалі, слабкий ремінь розтягується (але досить, щоб шківа не ковзає), тим легше курс машини.

Низька якісна швейна лінія

Якщо верхні потоки петлі, лінія залишається у верхній частині, і весь шов у петель. Причини цього:

 • Слабка напруга верхньої нитки (збільшує регулятор напруги);
 • невідповідність голки розміром нитки;
 • засмічення регулятора напруги верхньої нитки, волокна;
 • надмірне напруження нижньої нитки (регульована в бобіні);
 • Розподіл або носіння пружини в Bobbin Cap (New).
 • Неоднорідні ранові нитки в бобіні (з ручною обмоткою);
 • Нижня нитка або надмірна слабко розрізана;
 • Є світильники бобін (можна замінити його новим).

Процес формування стібка

Швейна лінія утворюється через взаємодію голки та спеціального трансферу. Ніс трансферу близький до голки і піднімає петлю від нього. Далі деталі вітрить верхню нитку. Таким чином, він викриває шовчик.

У випадку, коли всі механізми працюють правильно, і швейне обладнання налаштовано правильно, у процесі проходження швів не спостерігається. Але якщо ночі роботи обладнання або деталі носиться, відразу можуть відбуватися від часу.

Що призводить до появи проходів у стібках, і як усунути цю проблему, розглянути далі.

Шаттл занадто низький відносно голки

У багатьох моделях лінія починає плутати, якщо човник у крайній позиції стоїть на пару міліметрів.

Увага! Якщо на тарілці є розрив, то потік, чіпляючись за це, повільно відірвався. Все залежить від прикріплення човника.

 • Розбирайте несправну частину.
 • Спалювати на вогні деталі з діром.
 • Робоче місце відпустку без горіння.
 • Напишіть дірку робочим місцем.
 • Зберіть деталі та зробити розрив менше, ніж міліметр.

Ослаблений ремінь приводу

Ще одна з причин, чому не шиють швейну машину, може бути ослабленим приводу. Його можна помітити відразу після того, як ви повернуте машину і натиснув на педаль приводу. Двигун може обертатися добре, а машина не буде шити. Легко виправити, не викликаючи магістрів. Вам потрібно послабити пару болтів на горі двигуна і смоктати його, перевіряючи напругу ременя вручну. Як тільки він розтягнувся, консолідував двигун у цій посаді. Не забудьте затримати машину перед цією операцією.

Якщо у вас є стара машина з приводом ноги, то вищезазначена дія не пройде. Такі пристрої не мають напруги ременя. У цьому випадку пояс повинен бути видалений і скоротити приблизно один сантиметр. Потім копіюйте кронштейн і встановіть назад. Слід пам’ятати, що неможливо перетягнути ремінь теж. Це може призвести до тяжкого курсу машини і призвести до розбиття шківів.

Ця стаття було надано основні відповіді на питання, чому не шити швейну машину. Більшість поломки можна усунути самостійно. Але з такими, як точна тюнінг, краще зв’язатися з майстром або в сервісному центрі. Не потрібно врятувати, де ви можете втратити більше.

Причини відсутності швів

Величина розриву між краєм і носовим шаттлом відіграє головну роль у формуванні правильної лінії, але є інші причини, що впливають на його формування при роботі:

 • Верхня і нижня напруга нитки. Якщо верхня частина сильно розтягнута, вона запобігає від нього трансферу, щоб захопити петлю. Машина починає скакати шви.
 • Якість голки та його правильний вибір. Якщо ви використовуєте дурну або вигнуту, він буде мати меншу довжину, ніж потрібно для правильного розриву. Негативно впливає на створення рядка, буде неправильним вибором товщини голки залежно від щільності матеріалу. Якщо ви приймаєте товсті аксесуари для шиття тонкої тканини, він може бути проданий, а не проколоти полотно, і затягнути його до човника. В результаті нитки заплутані, навіть шов не буде працювати.

3

 • Товщина ниток, що відповідає їх вибраній тканині та голці. Якщо при шитті використовується для використання більш щільного волокна, ніж потрібно, його можна застрягти на місці проколу, він буде сильнішим розтягнутим. Це вплине на укладання шва.
 • Матеріал якості. При шитті тонких або трикотажних тканин голка може не проколоти її, але затягнути під тарілку.
 • Дефекти голки голки. Якщо отвір на голковій пластині має банку або зламану, матеріал може бути просунутий через нього, а волокно буде чіплятися за банку. Високоякісні лінії не працюватимуть.

Швейна машина проходить шви. причини

Часто в швейному процесі на швах ви можете побачити замість. Вони можуть бути дуже коротким (1-2 стібка пропущені), і можна намалювати до декількох сантиметрів. Чому швейна машина пропускає шви? Насправді, щоб відповісти на це питання, вам потрібно перевірити багато робочих елементів пристрою, а також переконатися, що налаштування встановлені правильно. У деяких випадках просте обслуговування може бути недостатнім, і буде потрібно повністю ремонтувати, з заміною деталей.

Як усунути дешеву нижню нитку самостійно

Якщо швейна машина перекидає нитку знизу, ви можете спочатку спробувати виправити всі елементи продукту: положення Інтернету, напрямок обох ниток може бути заміщений голкою до нового придатного.

По-перше, необхідно перевірити, чи правильно та нижче. Особливо це стосується початківців. Щоб ввести шовні нитки повинні відповідати інструкціям. Також необхідно перевірити, що між натяжними пластинами немає сторонніх об’єктів.

Після цього Примітка: Чи відповідає голка до вибраного матеріалу та лінії. Вона повинна бути гострою і гладкою.

Перевірка правильності бобіна і нижньої напруги. Тут слід зазначити, що необхідно відрегулювати тягу на шапці боббіння. до. Гвинт, до якого здійснюється регулювання. Якщо це сильно викрутіть, він може вийти з канавки і заблукати в системі. Це призведе до заміни човника, а у найгіршому випадку до серйозного поломки всього пристрою.

Якщо вищезгадані маніпуляції не допомогли, то було пошкодження внутрішніх елементів машини. Це буде необхідно звернутися до фахівців.

Чому погана лінія знизу?


About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS