Скільки приносить кавовий автомат на місяць

Table of Contents

Олексій ЛОМОНОСОВ: «У вендінг великих грошей немає»

Модний напрямок у бізнесі – вендінг – щорічно приваблює десятки нових гравців. Про особливості цієї сфери кореспондентові «КВ» Анастасії ІЛЬЧЕНКО розповів керівник ТОВ «Вендомськ» Олексій ЛОМОНОСОВ.

– Олексію Олександровичу, скільки років ваша фірма на ринку вендінгу?

– Ми працюємо п’ятий рік. Заходили дуже обережно. Починали з бізнес-центру, і пробна куля показала, що гроші тут є. Трохи-трохи, але є. От і масштабували. Але вендінг масштабувати до нескінченності не можна. На певному етапі бізнес починає поїдати сам себе. Недоліки виростають настільки, що чистий прибуток прагне нулю. 10 автоматів приносять стільки ж, скільки 30 та 50. Можливо, після 100 прибуток збільшується, але для цього потрібний дуже великий штат. Саме тому в Омську так мало великих мереж.

Якщо апарат заробляє «брудними» грошима менше 10 тис. на місяць, то справа економічно недоцільна. Багато вендерів-початківців забувають закладати в собівартість податки, зарплату та амортизацію. Думають: сам попрацюю, і зарплату платити не треба. А жити на що? Так, в принципі, одна людина може обслуговувати мережу з 30 автоматів. Я сам свого часу так робив, у мене не завжди були наймані люди. Але якщо відразу не закласти витрати на амортизацію, то коли щось зламається, ремонтувати буде нема на що. А сарафанне радіо у нас працює швидко: вчора автомат видав порожню склянку або здачу недодав – люди припиняють іти. Немає людей – немає прибутку.

– У вендінгу головне – місце розташування автоматів?

– Яка прохідність має бути, щоб автомати приносили добрий прибуток?

– У день має пройти 200 осіб. Згідно з підручниками, з них лише 10 відсотків – 20 осіб – вип’ють каву. Насправді цій умові відповідають не багато місць, адже це має бути середньодобова прохідність з урахуванням вихідних та свят. Крім того, якщо бабуся буде стояти поруч із закусочною машиною, навіть на дорожче, буде купувати від неї, тому що ми ще не розробили культуру споживання автоматів.

– А мінімальна ціна за квадратний метр оренди?

– Навіщо? Це маркетингове марення. Омськ – велике місто, місця ще довго вистачатиме всім. Так, нас регулярно запрошують і в Тару, і в Калачинськ. Але ми рекомендуємо всім охочим просто купити у нас апарати, які замінюємо на сучасніші. Забезпечуємо людям техпідтримку, інгредієнти, і вони успішно працюють.

– За скільки зараз можна купити б/у каву – апарат?

– Які податки сьогодні сплачує вендінг?

– Позаторік для кавового вендінгу змінили базову прибутковість. Спочатку вона була просто непідйомна – 7,5 тисяч. При цьому стосувалося всіх автоматів, у тому числі і з жувальними гумками, які в місяць приносять максимум 3 тис. , т.е. тільки на податки. Сьогодні базова ставка 4,5 тис. Насправді це теж багато, але все-таки дозволяє працювати і ще щось планувати на майбутнє.

– Скільки сьогодні у місті вендінгових компаній?

– І скільки можна заробити, наприклад, на 5 кавових автоматах?

– У місцях із середньою прохідністю на відпочинок точно не заробиш, тільки на пиво – трохи більше 20 тисяч. А інвестицій – на мільйон! І окупляться вони в середньому через 3-5 років. І то не факт, тому що за статистикою всього 30 відсотків автоматів дають 70 відсотків прибутку.е. з 10 тільки 3 працюватимуть вище середнього, пара – у серединці, решта – бовтатися як баласт. І з цим нічого не поробиш.

– Олексію Олександровичу, давно зауважила, що в одному автоматі кава смачна, а в іншому немає. Компанії заощаджують на каві?

– Імпортозаміщення – це добре, але культура виробництва в Росії поки що сильно відстає від зарубіжної. У наших людей зберігається прагнення заощадити. Приклад: прес-форми розраховані на виробництво певної кількості склянок. Якщо їх міняти рідше, ніж належить, то зовні склянки нічим не відрізнятимуться, але коли вони дійдуть споживачів, то з’ясується, що вони або заклинюють в автоматі, або випадають. Виробники кажуть: вибачте. А я вже купив 16 тис. склянок, і навіщо вони мені? Я краще платитиму на 50 копійок більше за італійські, які працюють на 100 відсотків. Ми боремося за кожного споживача. Нам не потрібні негативні відгуки.

Стартовий капітал

Починати бізнес можна з одного-двох апаратів з продажу кави чи снеків. Вартість торгового автомата варіюється в межах 50 тис. 300 тис. залежно від розмірів та функціональності.

Якщо розглядати повноцінний бізнес-проект, для цього знадобиться 10 машин, які коштуватимуть приблизно 2 млн. Додамо до цього орендну плату за торговельні місця у розмірі 80 тис. витрати на інгредієнти та витратні матеріали 100 тис. а також витрати на реєстрацію бізнесу 50 тис. У результаті виходить сума 2 230 тис.

Плюси та мінуси вендінгу

Вендінг – бізнес з організації продажів продовольчих та непродовольчих товарів за допомогою торгових автоматів. Такий спосіб ведення бізнесу має масу переваг. Спробуємо їх перерахувати:

Кофейный автомат | Бизнес обзор

 • Маленька, навіть можна сказати, мізерна, торгова площа. Для установки звичайного кавового апарату потрібна площа 1 кв.м. Для деяких, більш громіздких моделей з розширеним асортиментом площа може збільшитися до 1,5 – 2 м. Але і в цьому випадку вона залишається маленькою. Щоправда, треба врахувати, що біля автомата має бути вільний простір для розміщення 2-3 осіб, але й це не є проблемою, адже подібні автомати не ставлять у кутах чи під сходами, вони мають стояти на відкритих просторах.
 • Невелика орендна плата. Це наслідок попереднього пункту. Орендна плата одного квадратного метра площі може починатися від 500 на місяць, що зовсім небагато для торгової точки. Звичайно, розмір плати може бути і набагато більшим, це залежить від розташування.
 • Відсутність продавців та постійно працюючого обслуговуючого персоналу. Отже, не потрібно буде займатися оформленням працівників і платити їм заробітну плату. Звичайно, автомат потребує обслуговування, але присутність людини потрібна їй не частіше, ніж один раз на 1-3 дні.
READ  Скільки солі писати в посудомийній машині Bosch

З усіх торгових автоматів кавовий автомат вважається найрентабельнішим. Він вимагає меншого обслуговування (в одному автоматі може бути до 300 порцій кави з усіма необхідними інгредієнтами) і націнки на каву найвищі. При собівартості 4-8 чашка кави на виході може коштувати 20-30. Саме тому кавові автомати займають, за підрахунками експертів, від 65 до 70% всього вендінг-бізнесу.

Головний мінус вендінгу – висока конкуренція. Ті, хто починав цей бізнес на початку двохтисячних зайняли практично всі комерційно вигідні місця, тому знайти хороше прибуткове місце для кавового або будь-якого іншого апарату, що торгує, буває складно.

Крім мінусів є ще й ризики, наприклад, ризик заподіяння шкоди кавовому автомату вандалами. Щоб захиститися від цього, потрібно розміщувати автомати в приміщеннях, а якщо автомат все ж таки розміщується на вулиці або на автобусній зупинці, то він повинен знаходитися в полі зору камер відеоспостереження.

Розташування

Навіть самому недосвідченому новачкові не потрібно пояснювати, що правильне розташування автоматів – найважливіша складова успіху. Шукайте місця з найбільшою прохідністю потенційних покупців. Найбільші буханці ділянки, з очевидним високим потенціалом, вже зайняті, але починайте пошук і спроби домовитися про оренду з них.

скільки, приносить, кавовий, автомат, місяць

Найбільшу виручку дають вокзали, аеропорти, автостанції та станції метро. Можливість встановити автомат новачкові тут дуже низька, але спробувати варто.

Торгові центри, будинки з великою кількістю офісних приміщень, банки, бізнес-центри також мають великий потенціал.

Окремо слід вивчити можливості у навчальних закладах. Для збільшення продажів дізнайтеся заздалегідь розклад занять і підготуйтеся до необхідності забезпечити максимальну продуктивність автомата під час змін. Студенти купують найдешевші напої, на приготування яких йде мінімум часу. Отже, інгредієнти для них перед початком великої зміни мають бути завантажені в апарат із запасом.

Гарний прибуток дають автомати, розміщені в холах поліклінік, парках, на великих парковках або стоянках таксі біля державних установ. Також можна орендувати місце на прохідній або в їдальні великих підприємств, у розважальних закладах.

Кожне місто має свої особливості, вивчивши які ви обов’язково побачите перспективні ділянки для встановлення кавових автоматів.

Для складання договору оренди передбачено два варіанти: фіксована щомісячна сума та відсоток від виручки автомата. Для вас кращою є оплата в залежності від виторгу, орендодавець може бачити ситуацію по-іншому. На початку постарайтеся укласти договір на місяць. Через місяць ви вже зможете зробити висновок, чи варто продовжити договір оренди чи необхідно міняти дислокацію обладнання.

Ризики

Як і для будь-якого іншого бізнесу, для вендінгу з кавою-апаратом теж існують різного виду ризики, що ускладнюють роботу та отримання прибутку:

 • Взимку продаж гарячої кави трохи вищий, ніж улітку.
 • Раптова поломка апарату.
 • Псування пристрою іншими людьми.
 • Неякісна сировина, як результат. несмачні напої.
 • Висока конкуренція.
 • Втрата місця через раптове розірвання договору оренди.

Щоб уникнути високої конкуренції в бізнесі на кавових автоматах, можна домовитися з орендодавцем про додаткову плату за те, щоб поряд не було апаратів конкурентів.

У разі незворотних ситуацій можна продати обладнання. А для того, щоб воно знаходилося в цілості та безпеці на своєму місці, потрібно простежити, щоб у договорі оренди було зазначено, що територія охороняється. Або ж просто застрахувати обладнання від розкрадання та великих поломок.

На самому апараті необхідно вказати номер телефону власника, щоб повідомити про поломку.

Особливості вендінгового кавового бізнесу

До найважливіших особливостей можна віднести:

 • Можливість легкого та швидкого старту.
 • Можливість обійтися невеликими вкладеннями.
 • Дуже великий вибір обладнання та інгредієнтів.
 • Навіть у великих містах можна знайти місця без конкуренції (хоча зазначимо, що серед усіх напрямків вендінгу саме у кави найбільша конкуренція).
 • Не потрібно шукати висококваліфікований та досвідчений персонал.
 • Низька плата за оренду місця. Кавові апарати займають невелику площу.

Це ті особливості, які можна віднести до позитивних моментів. Але є і негативні (або у кращому разі нейтральні):

 • Дуже сильна залежність від вдалого місця, саме це визначає рентабельність кожного кавового автомата окремо.
 • У великих містах є великі компанії, які ведуть бізнес агресивно, витісняючи дрібних конкурентів. Вони захоплюють дедалі більш-менш перспективні для продажу площі.
 • Можливе псування обладнання. Іноді навіть навмисна, з боку конкурентів. Буває й таке, хоч і рідко.

Також на самому початку статті одразу розповімо найважливіше. Про вибір місця та інші нюанси ми ще поговоримо нижче, але все це не матиме значення в тому випадку, якщо ви пропонуєте продукт поганої якості. І це залежить не тільки від кулемета, а й з інгредієнтів, які ви купуєте.

Вся справа в тому, що найчастіше більшість продажів – повторні. І якщо людині дуже не сподобалася ваша кава, другу покупку вона ніколи не зробить. Так, є категорія місць, де клієнти можуть бути щодня нові, але кількість таких місць дуже обмежена. А кавові апарати часто стоять там, де є постійні відвідувачі (наприклад, офісні приміщення). Саме тому для успішного бізнесу на автоматах з кавою продукт має бути дуже гарної якості. Може бути не як у кафе (де і вартість вища в кілька разів), але точно краще, ніж звичайна розчинна кава з банки.

Місце під кавовий автомат: вибираємо правильно

Список місць, де кавові апарати зможуть приносити гарний прибуток, великий. Важливим є те, що найкращими місцями є не ті, де дуже висока прохідність, а ті, де люди затримуються на якийсь час, нехай і нетривалий:

 • транспортні вузли (вокзали, аеропорти);
 • лікарні;
 • АЗС та автомийки;
 • навчальні заклади;
 • торгові та розважальні центри (сюди можна віднести і кінотеатри);
 • ділові та офісні будівлі;
 • їдальні промислових підприємств;
 • держустанови.

Це традиційні місця, але завжди можна знайти й інші варіанти. Головне – скупчення людей. Іноді можна знаходити зовсім неочевидні місця, які виявляються дуже прибутковими. Наприклад, ви поставили кавовий автомат поруч із невеликою офісною будівлею, де працює всього п’ятдесят осіб. Але у вас така смачна кава, що практично всі ці люди п’ють її кожен день. А дохід з однієї склянки – від 20, от і рахуйте самі.

Якщо ви вирішили розпочати бізнес з кавовими апаратами, то будьте готові до експериментів. Можна обійтися і без них, але так ви ризикуєте не знайти найвигідніші місця. Завжди можна спробувати поставити автомат на невеликий термін та подивитися на рівень продажів.

До місця під кавовий апарат є такі вимоги:

Кофейный автомат | Бизнес обзор

 • можливість підключення до електромережі;
 • вільний доступ;
 • вкрай бажана його установка у безпечному місці (захищає від вандалів).
READ  Gefest 3200 05 Як легкої печі

Потрібна площа – близько одного квадратного метра. Більшість власників приміщень не проти додаткового доходу і легко погоджуються на установку автоматів, але бувають і винятки. Можуть заламувати дуже високі ціни або відмовлятися здавати місце в оренду з інших міркувань. До цього теж варто бути готовим.

Місця під кавові апарати, а також переговори з власниками приміщень бажано проводити до придбання автоматів. Інакше це буде приблизно як починати будувати будинок без земельної ділянки.

Результат за рік роботи кавових апаратів.

Як протестувати місце з мінімальними витратами та максимальною точністю?

Завжди краще перевірити точку, а вже потім укладати тривалий договір оренди. Зробити це просто, але тільки в тому випадку, якщо власник приміщення пішов вам назустріч. Договоріться з ним про пробний період, який можна сплатити навіть у подвійному розмірі (у разі невдачі). Це буде набагато дешевше, ніж укласти договір оренди на кілька місяців, а місце виявиться поганим.

Результат за рік роботи кавових апаратів.

Порахувати та протестувати місце дуже просто. Будь-який автомат має можливість збору статистики. Мінімальний термін для тестування – тиждень. Іноді в окремі дні продажу можуть бути дуже високими, а в інші дні, навпаки, низькими. Тому сім днів – мінімальний розумний термін, який дозволить провести об’єктивне тестування. Ставити автомат більше ніж на 14 днів немає сенсу. Якщо продажів немає, то їх вже не буде.

Після тесту необхідно проаналізувати статистику продажу та зіставити її зі специфікою місця. Простіше пояснити на конкретних прикладах, для цього ми складемо таблицю.

День тижня Офісна будівля (кількість продажів) Автомийка
Понеділок 15 24
Вівторок 36 26
Середа 47 29
Четвер 17 28
П’ятниця 14 36
Субота 3 18
Неділя 2 23

А тепер розшифруємо отримані дані. Падіння продажів у вихідні в офісній будівлі абсолютно логічно, але нас має насторожити інше: різке падіння продажів у четвер та п’ятницю. Що це може означати? Швидше за все, люди спробували кави, але вона їм не сподобалася, тому ми й можемо спостерігати падіння рівня продажів. Також можливе і те, що ціна виявилася занадто високою. У цьому випадку бажано провести опитування та виявити справжню причину.

скільки, приносить, кавовий, автомат, місяць

По автомийці все більш рівно, за винятком абсолютно логічного падіння продажів у суботу. Тут питань бути не може: місце підходяще та вдале. Але й тут можна поговорити з персоналом та дізнатися, які відгуки залишали клієнти.

У Росії більшу частину року температура на вулиці сприяє бажанню зігрітися. Тому автомат з продажу кави приносить гарний прибуток і здатний окупитися лише за рік. Він сам виробляє напій, приймає оплату та видає здачу.

Залежно від моделі обладнання, вони можуть готувати каву зернову або розчинну (Espresso, Американо, Cappuccino, Latte), гарячий шоколад, холодний молочний коктейль з різними смаковими добавками, чай та інші види напоїв.

Плюсами використання кавових автоматів для торгівлі є:

 • мінімальний стартовий капітал (також обладнання можна взяти у найм);
 • висока рентабельність (300-500%);
 • низькі витрати на оренду (обладнання дуже компактне);
 • не потрібно утримувати великий штат працівників;
 • відсутність проблем із більшістю контролюючих органів;
 • простота обслуговування;
 • можна поєднувати з іншими варіантами бізнесу;
 • цілодобовий графік роботи;
 • мінімальні витрати на рекламу.

Але є і свої нюанси, які теж слід врахувати бізнесменові-початківцю:

 • сезонні коливання попиту;
 • багато залежить від прохідності точки;
 • необхідно налагодити процес своєчасного обслуговування та ремонту апаратів;
 • забезпечити регулярну закупівлю інгредієнтів та своєчасне наповнення автоматів;
 • ризик вандалізму (для вуличного обладнання);
 • висока конкуренція з варіантами кави, кав’ярнями, офісними кавомашинами;
 • технологічний ризик (поломка обладнання спричинить великі витрати);
 • висока вартість доставки інгредієнтів до регіонів Росії.

Також суттєвим недоліком цього напряму є проблема з платежами карткою. Якщо в невеликих містах населення продовжує розраховуватися в основному готівкою, то в мегаполісах багато хто воліє оплачувати покупки карткою. І хоча така послуга доступна для вендінгу з 2010 р., на жаль, не всі автомати технічно можна підключити до еквайрингу. А це призводить до втрати суттєвої частки потенційних клієнтів. Ті ж моделі, які мають таку функцію, коштують значно дорожче.

Крім того, якщо розраховувати на високі доходи, обмежитися одним автоматом не вдасться. Багато хто починає з 1-2 одиниць, але для стабільного доходу необхідна мережа хоча б із 4 автоматів. А це вже вимагає наявності автомобіля, щоб оперативно завантажувати інгредієнти, досипати монети для здачі, інкасувати виручку.

Про те, як відбувається інкасація готівки з кавового автомата, дивіться

Скільки приносить кавовий автомат на місяць

Кава – це напій із розряду розкоші. Кавові автомати.

Наш ранок найчастіше починається з чашки ароматної кави, завжди супроводжує нас під час обіду в офісі, прогулянки в парку, очікуванні в аеропорту або вокзалі завдяки кавовим автоматам. Де б ми не знаходилися, аромат свіжозавареної кави завжди нас приведе до кафе або кави-автомата. Останнім часом кава-автомати все частіше зустрічаються у ВНЗ, бізнес-центрах, торгових центрах, вокзалах, аеропортах та багатьох інших місцях. І як ви вже здогадалися, на улюбленому напої можна заробити гроші.

Хто хоче стати успішним та заробити.

Кава-автомати, снекові автомати, механічні автомати з жуйками та іграшками, продаж квитків або газет через автомати все це бізнес – підприємницька діяльність без участі продавця вендінг. Для деяких може відразу здатися неймовірно прибутковим і водночас нескладним. Але це помилковий погляд. Вендінг вимагатиме від вас кмітливості, терпіння, знадобиться від вас хороший рівень комунікації, за певних ваших навичок можливі невеликі вкладення на початковому етапі, але натомість отримаєте стабільний і досить приємний прибуток. Адже ваша мета добре заробляти одночасно надаючи людям зручність та задоволення. Відгуки про бізнес з кавовими автоматами позитивні, але не варто зациклюватися тільки на кавових автоматах, будь-який бізнес вимагає розвитку.

Вендінг від англійської «торгувати через автомати».

Цей заробіток придуманий давно. Зважаючи на те, що кавові автомати найпоширеніші – це бізнес досить успішний. Реальні відгуки про кавові автомати та виробників обладнання можна почитати на форумі infovend.ru. Окупність обладнання різна і все залежить від вас. Кава любить багато, витрати на бізнес порівняно невеликі. При грамотному підході ви маєте можливість отримувати хороший дохід.

Кавові автомати, снекові автомати, механічні автомати сучасний бізнес

Почати свою справу, торгуючи за допомогою спеціального обладнання, можуть навіть підприємці, які не мають досвіду. Про це ви можете переконатись, почитавши форум вендінгу. Хто шукає, куди інвестувати кошти можуть розглянути і цей вид бізнесу. Важливо продумати і правильно розрахувати свої дії – тоді прибуток не забариться.

 • автомат потрібно розташувати в людному, відвідуваному місці: автовокзал, аеропорт, поліклініка, салон, державні інстанції, вузи, торгові центри.
 • Багато чого залежить від оренди, яку задає власник приміщення: це одна з найбільш витратних статей, оскільки для обладнання достатньо 1 кВ. м квадрат;
 • Ні в якому разі не може заощадити на якості та інгредієнтів: важливо, щоб клієнти могли з задоволенням користуватися послугами вашої кавоварки;
 • Якщо ви розумієте техніку, то на першому етапі можна заощадити на персоналу. Досягнувши точку розробки Більше 10-20 автоматів можна найняти спеціаліст з обслуговування, він робить вигідний бізнес на кавових машинах; Бізнесмени вказують на те, що початкова кількість автоматів повинна бути не менше десяти, лише тоді ви можете побачити свій прибуток та вплив на бізнес.
READ  Режим полоскання у пральній машині скільки триває

Мені потрібно видавати IP або LLC

Все залежить від вас та ваших функцій. Якщо ви хочете спробувати, і у вас є друг або друг, який не проти вас, щоб допомогти вам у самому початку, ви можете ввести договір для нього і подивитися, як працює цей бізнес. Ну, слід розуміти, що кавові машини. бізнес, і ви будете додатково потребувати офіційної реєстрації. Тепер видавати індивідуальний підприємець або ТОВ дуже просто за допомогою портальної державної служби або просто зверніться до МФК. Ліцензування цієї діяльності не передбачена, що є додатковою перевагою, гігієнічний сертифікат для обладнання не вимагається. Зазвичай він прикріплений до придбаного пристрою.

Які інгредієнти потрібні для початку?

Основною вартістю витрат є не тільки податки та оренду, а й наповнювач кавових машин. інгредієнти. Ви повинні розуміти, що йдуть до магазину і купуйте там інгредієнти не працюватимуть. Навіть якщо ви знайдете щось, ви не можете використовувати їх, крім зерна. Вони не призначені для використання в кавових машинах через їх технологію виробництва. Відгуки власності рекомендується придбати інгредієнти лише з спеціалізованими компаніями, які займаються постачанням інгредієнтів та витратних матеріалів для торгівлі бізнесом. Це важливо! Кава та інші компоненти напоїв, які можна придбати в автоматах, готуються особливим чином, а їх прилипання та збереження повністю виключаються. Крім того, сировина не поглинає іноземні запахи, легко і добре розчинний, так що смак напою ідеальний.

Що нам потрібно заправляти апарат:

 • Кавова зерна;
 • Чайний напій (екстракт чаю) або кисіль;
 • молоко або крем;
 • гарячий шоколад (залежить від типу машини);
 • цукор;
 • вода;
 • одноразові чашки;
 • стюарделатори.

Послужити, нам потрібно придбати миючі засоби та дезінфекційне обладнання для прибирання обладнання, яке доведеться призвести до торгівлі власними зусиллями або найманим персоналом.

Бізнес план

Де почати бізнес на кавових машинах? Перш за все, вам потрібно вимкнути форум про продаж. Дізнайтеся, яке обладнання краще працювати. У вас є постачальника інгредієнтів та кавових машин у місті. Виходячи з зібраної інформації, щоб зробити план того, як почати бізнес (кавоварки). Відгуки вказують на те, що це питання не може бути запущена у партнерстві. Для того, щоб побачити прибуток якомога швидше, вам потрібно придбати п’ять або десять кавових машин, і для цього вам потрібен певний стартовий капітал. Ознайомтеся з вибором бізнес-планів для кавових машин.

Відгуки: Скільки часу заплатить за торговельні машини для продажу кавових машин?

Окупність бізнесу залежить від витрат обладнання, компонентів (платіжних систем та додаткових варіантів), від розміру орендної плати, від податків та заробітної плати до персоналу та, природно, з суми чашок, приготованих у день. Сьогодні. Готові продукти бажано реалізувати щонайменше 30 і краще переміщатися по кафе та розділити вартість чашки навпіл. Прибуток може бути отриманий, якщо пристрій виробляє від 20 до 50 чашок на добу, тобто висока проникність у місці кавоварки повинна підтримуватися гарною якістю продукції, щоб клієнти прагнули пити ще одну порцію кави з цього пристрою. За допомогою таких показників та дотримання всіх умов сумлінного бізнесу (робочий стан апарату, високоякісну воду та компоненти, вигідне поєднання цінових та якісних продуктів) інвестиції в цей бізнес погасити від 24 місяців і більше. Не вірте, що продавці обладнання пишуть на сайтах. Дуже багато факторів не враховуються, і необхідно зрозуміти, що успіх вашого бізнесу на кавових машинах залежить тільки від вас. Так, є рідкісні випадки, коли кавоварка виглядала 3-6 місяців. Там зіграв фактор розміщення автомобіля, наприклад, університет або велика станція або аеропорт, відсутність конкуренції, погодні умови.

Ризики приготування.

У кожному бізнесі існують ризики. На форумі постачальників, підприємці пишуть відгуки про різні місця установки, варто покласти в таке місце чи ні. Колеги поділяються з їхніми невдачами і попереджають інших підприємців постачальників, щоб не втратити марно. Дуже важливо враховувати прохідність. ніхто не є жодним продажем. немає прибутку! Наприклад: вихідні та свята з виробництва, офісів, університетів є бездіяльні дні. Ризик розбиття автомобіля. Це найважливіший момент. Ви просто повинні знати, як власна машина, і які вузли мають важливе значення. Ви можете мінімізувати цей ризик, маючи невеликі запчастини, а також для форуму постачальника ви можете швидко отримати консультації з ремонту. І необхідно зрозуміти, що шляхом придбання нового обладнання не означає, що за гарантією ви швидко відремонтовані у Владивостоку, вам потрібен крок або два, щоб розрахувати можливі ймовірності розбиття та своєчасну покупку.

скільки, приносить, кавовий, автомат, місяць

Відгуки постачальників.

Корізки торгового бізнесу не дуже люблять поділитися своїми досягненнями. На нашому форумі обговорюються всі тонкощі бізнесу, орендна плата, яке обладнання краще купити і як відновити. З наявних відгуків неважко зробити висновок, що вендінг в умілих руках прибутковий бізнес. Ринок насичений, але ще не перевантажений торговими автоматами. Правильно скажіть, що вигідне місце. ви повинні мати можливість бачити і найголовніше отримати. У нас на форумі є відгуки про компанії Постачальники вживаного обладнання. Цей розділ є обов’язковим читати все, щоб він не ображав, як ви обдурили та продавали непрацююче обладнання. Наша порада читати, а потім задавати питання, то вирішуйте, що купити і де. І так нове обладнання завжди краще використовується. Використовується, ви можете придбати з належним досвідом і майстерністю, і від відгуків можна побачити, що це не потрібно ще раз: це трапляється, що нові агрегати не виконуються. Після перегляду форуму та відгуків ви можете намалювати свої висновки про бізнес з кавоваркою.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS