Скільки солі сипати в посудомийку вперше

Подумайте, скільки потрібно вилити? Для середньої грама грама 750 буде достатньо, але це багато в чому залежить від жорсткості води. Важко споживає набагато більше засобів, і ви можете відразу засипати повний лоток, який зазвичай буде близько 1 кг. Скільки солей наливають, якщо вода м’яка? Однак близько 500 грамів буде достатньо, то скільки цієї кількості достатньо, це також залежить від частоти використання пристрою: в середньому це приблизно 2 місяці.

Якщо ви вирішите замінити спеціальну сіль, то краще заснути грам 20 безпосередньо перед запуском: тому ймовірність приклеювання та приходу буде менше.

Більше піни!

Більш м’яка вода, тим краще очищувач є піноутворенням, і тим краще відмиваються тарілки, чашки та інші кухні. Піна не тільки сприяє очищенню забруднених поверхонь, але й легко змивається.

У жорсткій рідині мило розчиняється, практично без формування піни, і тому вона не буде добре працювати добре. Для посудомийних машин, принцип прямої залежності якості миття з кількості піни. Стає зрозуміло, чому в ПММ засипає спеціальні сольові продукти.

Сільські типи для посудомийних машин

Спеціальна сіль доступна для посудомийних машин. Він відрізняється від звичайної форми та композиції. Посудомийні машини вимагають, що практично чистий 99,7% хлориду натрію.

Хардна сіль містить менше хлориду натрію. 97%. Залишок. антисельєри, йод, тонкий пил та інші добавки. Вони не розчиняються у воді і можуть закуповувати фільтрну сітку.

Популярні марки та недорогі аналоги

Нові власники посудомийних частоти часто плутаються і не знають, що використовувати сіль.

Якщо ціна не варто, досвід, досвідчені майстри пораджуєте вибрати продукти перевірених фірм:

Що таке краща сіль, важко сказати. Очікувані кошти стосуються однакової якості та ціни. В середньому, 1,5 кг речовини коштуватиме 200. Варіанти бюджету коштували від 70 до 100 на 1 кг. Але відгуки про них не завжди добре. Основні скарги: неекономічний потік, дрібні кристали, пил, опади.

READ  Скільки часу виходить фен із організму

З метою збереження ви можете придбати технічну сіль в таблетках. Він використовується для великих іонообмінних фільтрів та хлораторів для басейнів. Композиція ідентична. 99,7% хлориду натрію. Він для продажу у великих мішках 25 кг за ціною 500-550. Виявляється близько 20 на 1 кг. Економія істотного. Крім того, ця сума достатньо протягом 3-5 років, якщо не більше.

Якщо люди для очищення води використовують фільтри, то розчин, який знижує рівень домішок у рідині, рекомендується для посудомийних машин.

Звідки береться накип на залізі? Коли вода проходить термічну обробку і досягає 100 ° С, речовина у її складі потрапляє в осад і утворюють білі рейди на стінах. Посудомийні машини мають спеціальні відсіки, що мають фільтрувальну систему, в якій використовуються смоли з підвищеними m іонами.

Після довгострокового використання фільтри починають працювати погано. Тому виробники рекомендують додавати сіль в посудомийну машину, інакше пристрій зрештою провалюється.

скільки, солі, сипати, вперше

Витратні матеріали для ПММ

Коли кухонний помічник купується, залишається, щоб дізнатись, як використовувати свої послуги. Навіть кращі посудомийні машини ринку. Bosch (Bosch), “Hansa” (Hansa), “Electrolux” (Electrolux), Арістон (Арістон) або Siemens (Siemens), потребує догляду та з неналежною операцією, швидко вийде з сервісу. Так що вони довго працювали краще, вам потрібно надати їм:

Куда и сколько соли сыпать в посудомоечную машину?

  • Високоякісні миючі засоби. Їх випускають у вигляді гелів, порошків та таблеток. Окрема категорія. це полоскання. без них буде розлучення та схильність. У таблетовані препарати можуть бути зібрані кілька функцій. 3, 5, 10 Є таблетки, які розташовані як “все в одному”.
  • Сіль. це доведеться придбати його окремо, якщо ви використовуєте звичайні порошки або гелі для ПММ. Якщо вода занадто важка, то навіть таблетки, в яких компоненти солі вже містяться, вони не зберігаються. у будь-якому випадку ви повинні залити сіль.

Скільки і для того, що виливати сіль в посудомийну машину

Купівля посудомийної машини, багато хто сподівається, що миючий засіб для її хорошої роботи буде достатньо. Однак, читаючи ретельно інструкції, ви можете побачити, що це не так. Щоб продовжити життя посудомийної машини, уникати розладів та несправностей, вам потрібно використовувати спеціальну спеціальну сіль для посудомийної машини. Давайте тепер розберемося, для чого потрібна ця сіль, як часто її засипати, що вона дає, скільки і куди її класти.

READ  Кавомашина DeLonghi гідросистема порожня заповнити систему

Як жорсткість води впливає на споживання солі?

У будь-якій посудомийній машині є пристрій, який робить воду м’якше. іонообмінник. Без цього пристрій швидко приїжджає до поганого нагрівання. через тепла нагрівання до високих температур, нагрівач та стінки танка покриті криками. Цей жорсткий осад особливо небезпечний для електричного нагрівача. через нездатність дати тепло нормально, він горить.

Іонообмінник містить смолу, що випромінює негативно заряджені іони хлору. вони залучають іонів кальцію та магнію, виготовляючи воду, м’якше. Оскільки запаси іонів у смолах сушать, завдяки спеціальному сольовому розчині, можна відновити баланс. Чим вище жорсткість, тим більше витрат. Ви можете визначити жорсткість будь-яким з наступних методів:

  • “На очах”. Машина щось ділове мило. хустку або носок. Якщо піна майже не утворюється. жорсткість висока. Нижня білизна також буде погано. На високу жорсткість вам також вкаже швидкість появи білого нальоту на сантехнічних приладах. Це осад вапняного, тим швидше він, тим важче рідина в сантехнічних трубах.
  • Є спеціальні тест-смужки. Це найпростіший і точний варіант.
  • Перегляньте спеціальну таблицю, в якій пофарбовані показники жорсткості для всіх регіонів
скільки, солі, сипати, вперше

Вода у вмісті солей кальцію та магнію поділяється умовно на м’якому, середньому твердому, жорсткому та дуже жорсткому.

Важливий! Жорсткість може відрізнятися залежно від сезону, тому рекомендується виміряти його кожні 3-4 місяці. І залежно від отриманих результатів, відрегулюйте дозу солі.

Куда и сколько соли сыпать в посудомоечную машину?


Де і скільки солі писати в посудомийній машині?

У сантехніці, добре або артезіан. у будь-якій воді, солі різних металів розчиняються, частіше і більшість магнію та кальцію. Кількість іонів – це показник жорсткості води, який безпосередньо впливає на якість миття посуду, адже миючі засоби для посудомийок погано працюють у жорсткій воді. Потрібно або збільшити споживання, або зменшити жорсткість води.

Але це не всі проблеми. Коли нагрівальний елемент підвищує температуру води, відбувається хімічна реакція, а солі кальцію-магнію потрапляють до осаду. Осад (шкала), перш за все, осідає на посудомийній машині трубчастого нагрівача. Що поступово, шар за шаром, покритий жорсткими оболонками солей, що значно погіршує теплообмін і може призвести до перегріву та спалювання нагрівального елемента. Крім того, критий трубчастий нагрівач також збільшує споживання електроенергії.

Різання провокує розвиток корозії, який впливає на внутрішні поверхні бункера посудомийної машини, швів та суглобів, а коли він знаходить слабке місце, поступово корозійне, а підрозділ не вдається. Але перша з масштабів, гумових та пластикових деталей годують, а посудомийна машина поступово починає текти.

Але якщо не забувати про спеціальну солю, посудомийна машина буде служити без поломок набагато довше і мити посуд краще.

READ  Скільки потрібно труби для теплої водяної підлоги

Мета солі для посудомийної машини та її функції

Потужність для спеціалізованої сіль в посудомийній машині

У більшості регіонів жорстка вода тече з кранів, тобто з великим кальцієм і магнію. І оскільки операція посудомийної машини взаємопов’язана з водопостачанням, то запобігання ряду неприємних наслідків, до неї повинна бути заповнена спеціальна сіль.

Сіль у посудомийній машині необхідна для виконання наступних завдань:

  • запобігання появі субліфів і розлучень на промиті посуду;
  • Забезпечення видалення вапняних пластин зі скла та металевих поверхонь пластин та інших кухонних посуду;
  • пом’якшення жорсткої води;
  • Цей інструмент запобігає формуванню масштабу на робочих частинах посудомийної машини, що сприяє його розладу;
  • сіль дозволяє зберегти функціонування іонообмінника, який відповідає за пом’якшення води в ГСМ, за рахунок заповнення запасу натрію.

Натрій є частиною синтетичної смоли, яка не дає кальцію та магнію для підключення. В результаті реакції цих двох хімічних речовин утворюються вапняні утворення.

По суті, спеціальна (регенеруюча) сіль для посудомийної машини. це звичайна сільська сіль, що складається з хлориду натрію (NaCl).

Але одна істотна деталь не дозволяє його використовувати як засіб для пом’якшення води в посудомийній машині. У звичайній солі міститься суспензія, яка може в кінцевому підсумку оселитися і кристалізувати в резервуарі для подання його до іонообмінника. А потім запобігти їй потік води, збагаченого натрієм. Тому надмірна економія за професійними фондами, які, як правило, продаються у вигляді очищених гранул, можуть перетворитися на розбиття побутової техніки.

Щоб не зіткнутися з утворенням накипу на нагрівальному елементі побутової техніки – Tubular Heater, використовуйте лише спеціалізовану сіль для посудомийних машин.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS