Скраб депіляції вдома

Table of Contents

Ми зробили для вас вибір 5 правил успішної депіляції

Правило 1. Тільки не бритва.

Якщо ви голити волосся до 3-4 тижнів до депіляції, ефект процедури триватиме досить короткий. Чому? Справа в тому, що не всі волосся в той же час знаходяться в зоні росту. Деякі луки знаходяться в снодійному стані, і якщо в цей час виконувати депіляцію, вони будуть прокинутися, а волосся знову з’являться. Якщо ви можете витримати карантин протягом 3-4 тижнів, ви можете негайно видалити всі волоски, а шкіра довгий час збереже гладкість.

Правило 2. Менше сонця.

Щонайменше добу після депіляції побережіть шкіру від сонячних променів. а якщо ви все-таки йдете на пляж, користуйтеся сонцезахисним кремом з максимальним Фактор SPF Шкіра постраждала досить активні кошти для депіляції. і тому вона цілком може відповісти на роздратування.

Правило 3. Зволожувати.

Після депіляції використовуйте інструменти (креми, емульсії, сироватки), глибоко зволожуюча шкіра. Це саме те, що вам потрібно навесні та влітку, але особливо після процедури депіляції.

Правило 4. Слідуйте за рохами волосся.

Не рекомендується здійснювати депіляцію, якщо в зоні обробки врослі врослі. Видалити їх, використовуючи скраби для тіла, щоб допомогти волосках вийти, а потім використовувати пінцет. Після цього можна проводити депіляцію не раніше, ніж за день.

Правило 5. Скажіть мені не! роздратування.

Іноді звичайні заспокійливі креми для тіла недостатньо, щоб полегшити роздратування, особливо після воскової депіляції. Використовуйте аптечні креми та мазі, наприклад, Бектен Ідеально підходить для вирішення цього завдання і спрей Пантенол

Морське волосся після депіляції?

Можливо, не знайти жодної жінки, яка не мріяла про гладку та бархатистою шкірою. Після процедури депіляції він стає точно таким же, але кілька тижнів на місці віддаленого волосся може з’явитися невеликий горбник, під яким приховує нові волоски. Звичайно, це виглядає дуже терміново, особливо якщо відбувається запалення.

Можливість волосся після депіляції не тільки у жінок. Чоловіки також входять до групи ризику. Врослі волосся можуть з’являтися на обличчі, шиї, ногах, в зоні бікіні, паху, тим самим викликаючи багато неприємних, а іноді і болючих відчуттів, дискомфорту, роздратування. Носіння щільної білизни тільки посилює ситуацію. Що робити, якщо волосся зростає після депіляції? Почнемо з того, необхідно встановити причину такої проблеми.

Як виростити волосся?

Процес вростання волосся залежить від щільності епідермісу, тобто від кількості шарів лусочок. Якщо є багато з них, то тонка зростаюча волосата важко перервати в поверхню шкіри, і він вибирає шлях найменшого опору, згинання та не вертикального, так і горизонтального положення.

Люди з темним шкірою врослі волосся після епіляції з’являються частіше, ніж у Flook. Це пов’язано з тим, що темні і жорсткі волосся ростуть більш інтенсивним, ніж світло і тонкі. Незалежний розчин проблеми може лише посилити стан шкіри, тому необхідно звернутися до професійного косметолога для лікування вростань волосся після депіляції.

Чому з’являються врослі волосся?

Умовно, причини врощеного волосся можна розділити на три групи:

скраб, депіляції, вдома

Неправильне видалення волосся

Гоління. одна з найпоширеніших причин шелесті волосся. Справа в тому, що після різання гострим лезом вони стають вказаними і набули клиноподібної форми. У результаті вони починають приймати неправильну позицію, тим самим травмуючи шкіру. Крім того, під час гоління ймовірність скорочень досить велика. Шрам, який з’являється, не так швидко, як я хотів би, і це не дозволяє волосся розтягнути для нормального росту.

Часто волосся зростає після депіляції з воском, зробленим вдома або непрофесійним майстром. Така процедура завжди вимагає точності та обережності. Після нанесення воскової маси знімається проти росту волосся, і якщо у вас немає досвіду, легше розбити волосся легше, після чого він буде рости. При шугарі (вилучення волосся цукру), ризик пошкодження шкіри мінімальний, оскільки композиція видаляється з її поверхні у напрямку зростання волосся, і їх досить важко зламати (але, можливо, з поганою методикою виконання). Це відбувається знову, через не професійні маніпуляції, коли композиція цукру видаляється проти зростання або збоку. Врослі волосся після епіляції з лазером або електрополіпанням з’являються досить рідко, оскільки волосяні фолікули видаляються з такими процедурами. Якщо волоски починають рости, то це, як правило, світло і м’яке.

Важливий!

Ні в якому разі не можна стиснути лук на місці шелесті волосся! Маючи сильний тиск на шкірі, ви можете легко пошкодити глибоко розташовані клітини, тим самим забезпечуючи сильне запалення та поява гематоми.

Неправильний догляд за шкірою

Після процедури депіляції пори на поверхні шкіри деякий час залишається відкритим, тому бруд легко потрапляє в них. Волосся не можуть подолати таку перешкоду і починає вирощувати бік, таким чином обертаючись під шкірою.

Крім того, шуршування волосся часто виникає через відвідування сауни, басейну, тренажерного залу. Найчастістю зростають після депіляції, якщо в перші дні після процедури використання мила: його частинки також забиті, не дозволяючи волосками рости вертикально і викликають запалення. Протягом цього періоду потрібно прийняти душ без використання мила та гелю.

READ  Ручна соковижималка для цитрусових, як використовувати

Після гоління або депіляції косметологи рекомендують носити бавовняну білизну. Синтетика не дає волосся, щоб нормально рости, а мереживо дуже жорстке для ніжної і гладкої шкіри. Ці матеріали створюють вид бар’єру росту волосся у правильному напрямку.

Крім того, синтетичний запобігає природному випаровування вологи з поверхні шкіри, що викликає розвиток бактеріальної інфекції.

Те саме стосується щоденних прокладки, особливо ароматизованих. Їх використання може викликати алергічні реакції та, відповідно, запалення.

Порушення гормонального фону

Гормональні розлади часто викликають мовчазну залозу, активуючи їх. У цьому випадку пори забиті більше і швидше, а щільність шкіри може збільшуватися. Волосся стає жорсткістю в той же час, і це знову важко подолати перешкоди. Результат. Туреччина.

Що робити, якщо волосся зростає після депіляції?

Звичайно, вони повинні бути видалені, а потім займатися запобіганням. Щоб видалити врослі волосся, фахівці охорони здоров’я та краси “Депілес” рекомендують використовувати спеціальний гель Gloria, і ні в якому разі не застосовувати скраби, особливо якщо вийшли плетені. У таких ситуаціях 2 рази на день варто використовувати хлоргексидин.

Важливий!

Якщо на шкірі багато гармат, не самостійно! Врослі волосся легко плутати з захворюваннями шкіри, наприклад, герпес. З появою сильного запалення краще звернутися до дерматовенеролога: лише кваліфікований лікар зможе правильно діагностувати проблему.

При домашньому лікуванні врослого волосся після депіляції не приносить результатів, необхідно призначити зустріч з клінікою косметології, фахівці якого зможуть вибрати найкраще рішення проблеми.

Як видалити волосся врослі?

У студії охорони здоров’я та краси “депуляція” вибирається метод видалення інкрустованого волосся, заснований на характеристиках кожного конкретного випадку.Якщо немає запалення, а волосся неглибокі, досить, щоб зламати шкіру, а потім зробити світло, що спалює пілінг. Іноді використовуються замість скрабу, використовується не дуже важка сеча або спеціальна рукавичка синтетичного матеріалу. Після процедури шкіра пом’якшується лосьйоном або зволожуючим кремом.

Глибоке розташування волосся можна помітити негайно на невеликій почервонінні та шкірній печатці. У таких випадках не допомагає пінцетам та медичних головах. Спеціаліст розбиває зону, де обертається волосся після депіляції, теплий вологий стис, дезінфікує поверхню антисептиком. Потім стерильна голка наближається до волосся і знімає його з пінцетом. Оброблена площа ще раз обробляється антисептиком, а притулок охолоджувача накладається на нього.

У присутності запалення рекомендується застосовувати засіб від акне для поїздки до косметолога.

Запобігання врослі волосся після депіляції

Перш за все, варто думати про застосованого методу видалення волосся. Використовуючи кожен раз так само, це дурний, щоб сподіватися на різні результати. Зміна методу часто може позбутися проблеми.

Крім того, краса їхньої шкіри повинна бути довірена лише досвідченим косметологом, оскільки неправильні маніпуляції можуть спричинити ускладнення. Салон повинен бути обладнаний сучасним обладнанням і обов’язково мати ліцензію, а магістр. відповідна кваліфікація, підтверджена сертифікатом. Відповідно до процедури депіляції, це описано тут і тут, і якщо косметолог віддаляється від правильної технології для видалення волосся, то краще відмовити.

Запобігання врослі волосся після депіляції передбачає:

 • Легкий пілінг для видалення мертвих клітин з поверхні шкіри перед прямим видаленням волосся;
 • У випадку використання бритви різання волосся у напрямку їх росту, а не навпаки;
 • Використовуючи зволожуючий крем, лосьйон, шкіряне молоко (але не масло), а також спеціальні засоби, які уповільнюють зростання волосся;
 • Регулярне пілінг (2 рази на тиждень) для очищення пори з сольовим скрабом з антисептичним ефектом;
 • Обробка тонких секцій шкіри з розчином хлоргексидину або саліцилової кислоти для запобігання запалення.

Будьте обережні до свого тіла, зробити депіляцію лише в доведених салонах з чесних фахівців, дотримуйтесь наших простих рекомендацій. і ваша шкіра завжди буде чудово виглядати!

скраб, депіляції, вдома

DIY/Супер бюджетный и классный скраб из кофе/������������

Приготування шкіри кроки до воскової епіляції

Крок 1: вибір часу

Не піддавайте шкіру епіляції напередодні урочистої події. Шкіра може реагувати різними способами, включаючи почервоніння, подразнення, алергічну реакцію.

Не приймайте процедуру в критичних днях, оскільки поріг болю зменшується в цей час. Ідеальний час. 10-14 днів після початку циклу.

Не витрачайте багато часу на сонці за кілька днів до і після епіляції. Не потрібно подвоїти стрес для шкіри.

Етап 2: Підготовка шкіри

Принцип підготовки до будь-якого типу епіляції приблизно однаковий.

Очистіть шкіру інтенсивно, звільняючи його від мертвих клітин рогового шару та забруднення. для більшої доступності волосся.

Зволожувати ретельно, щоб зробити більш напружені впливи. Застосовувати зволожуючі засоби на водній основі, без олій.

Переконайтеся, що немає роздратувань та запалень. Інакше процедуру доведеться відкласти.

Заклейте пластиром родимки та пігментні плями перед нанесенням воску, щоб не пошкодити їх.

Етап 3: моральна підготовка

Буде боляче. Але крім набридлого «краса вимагає жертв» вас трохи заспокоїть такий момент: при регулярній епіляції волоски стають тоншими і слабкішими, а проходження процедури — легше.

Лайфхакі для мінімізації стресу, пов’язаного з епіляцією.

Відведіть на епіляцію не менше півтори-дві години. Швидше за все, часу знадобиться менше, але щоб спокійно зайнятися цією важливою справою, краще не поспішати.

Якщо робите епіляцію в домашніх умовах, увімкніть розслаблюючу музику, можна навіть аромасвічі запалити. Чим ви спокійніше, тим нижчий рівень стресу для шкіри і тим швидше вона відновиться.

Етап 4: Догляд за шкірою після процедури

Зітхнувши з полегшенням, приступайте до пост-епіляційного догляду.

Заспокойте шкіру засобами зі зм’якшуючим та антистрес-ефектом. Ефірні олії вам не помічники: це дуже активні інгредієнти, які можуть ще більше дратувати чутливу після процедури епіляції шкіру. Ваш вибір. формули з ромашкою, алое, алантоїном, вітаміном В5.

Надягніть легкий вільний одяг, нехай шкіра дихає.

Після епіляції пахв не користуйтеся дезодорантами протягом двох днів, якщо на етикетці немає маркування «для чутливої ​​шкіри» та «підходить для використання після епіляції».

Відмовтеся на найближчі пару днів від засмаги, лазні чи іншого термічного впливу на шкіру. Також небажано відвідувати басейн із хлорованою водою.

READ  Як видалити волосся кремом для депіляції

Через 2-3 дні після процедури скористайтеся скрабом, щоб запобігти вростанню волосся.

Що не можна і потрібно робити перед шугарінгом?

День, коли планується видалення волосся, ви не можете відшаровувати. Це знижує товщину рогового шару, шкірні покриви втрачають бар’єр захисту та можуть травмуватися. Не можна після душу застосовувати жирні та зволожуючі, дезодоруючі засоби. Не можна проводити процедуру в день пляжного відпочинку, відвідування солярію, застосування препаратів автозагара. Найбільш підходяща довжина волосків.30-60 мм. Таке волосся повноцінно захоплюється і видаляється з коренем. Надмірно коротке волосся повністю прибрати не вийде. Більш довге волосся треба стригти, щоб при їх видаленні не було сильного болю. На відрощування необхідної довжини вистачить 7 днів.

Ультрафіолет пересушує шкірні покриви. Може піти роздратування. Пілінг за пару днів до проведення процедури усуне роговий шар епітелію, підніме волосся. Зі шкірних покровів не сипатимуться лусочки, що омертвіли, забиватимуть цукровий препарат.

Якщо знати, як підготуватися до шугарінг глибокого бікіні, процес пройде безболісно. Пороговий поріг піднімається ввечері. Процедура спокійніше переноситься після 18 годин. Тут все індивідуально, треба дивитися за особистими відчуттями.

На замітку! Не треба хвилюватися перед процедурою. Якщо взяти до уваги поради професіоналів, безпека та ефект будуть на максимумі. Проста підготовка шкіри перед обробкою цукровим препаратом позбавить запалення та болю.

Зволоження шкіри

Знаючи, як підготуватися до шугарінгу бікіні вперше, можна уникнути проблем згодом. Зволоження перед процедурою заборонено. Але обробити спеціальними засобами треба і навіть дуже корисно. Сальні залози функціонують цілодобово. Шкіру необхідно добре очистити, знежирити і просушити. Для цього можна застосувати:

У препаратах містяться інгредієнти, які дезінфікують, знежирюють та пом’якшують шкірні покриви. Після їх застосування розкриваються гирла фолікул, краще переноситься процедура. Це косметика, такі як:

 • Aravie pre-epil. Лосьйони до Шугарінг ARAVIA роблять процес видалення більш комфортабельним. У складі присутній ромашковий, м’ятний, березовий екстракт. Вони посилюють захисний потенціал шкіри, знімають запальні прояви, пом’якшують та заспокоюють.
 • Лосьйон GLORIA з камфорою. Чистить та охолоджує шкірні покриви, знижує почуття болю.
 • Тонік Start Epil з екстрактом алое. Ідеально готує зону бікіні до видалення волосся. Підходить для чутливого типу шкіри. Він звільняє пори від забруднень, захищає від роздратування.
 • Аптечний хлоргексидин також підійде. Антисептик добре замінить професійні лосьйони.

Після підготовки тіла можна прийняти знеболювальне або застосувати професійні креми від болю. Знаючи, як підготуватися до шугарінгу бікіні, можна отримати від процесу лише задоволення.

На замітку! Обов’язково проводити тестування пасти на зап’ясті, щоб запобігти алергії.

Простий рецепт | Shugaring вдома | Приготування

Гігієна

Підготовка до шугарінгу глибокого бікіні передбачає проведення гігієнічних процедур. Тіло має бути чистим. Щоб шугаринг в інтимному місці пройшов без проблем, рекомендується запам’ятати кілька процедур, яких важливо дотримуватися:

 • Обов’язково, за 2-4 дні до шугарінгу, шкіру треба обробити скрабом, навіть в інтимній зоні.
 • Працювати треба акуратно, навколо слизової оболонки піхви та анальної області.
 • Можна розпарити зону видалення волосся. це допоможе зняти верхній ороговілий епітелій клітин шкіри і полегшить доступ до коріння волосся.
 • Крім миття тіла, антисептика прямо перед шугарингом не можна застосовувати жодну косметику.

Перед самим процесом можна обробити шкірні покриви препаратом з дезінфекційною дією. Це гарант безпеки.

Чи потрібно розпарювати шкіру

Перед тим як підготуватися до шугарінгу глибокого бікіні, багато хто питає, чи треба парити тіло.

Спрей безглуздо. Для повної адгезії препарату для шугарів з волоссям потрібно лише знежирювати інтимне місце, яке переробляється. Для цього, навіть звичайне шопінг. Після знежирення, все обов’язково успіхи, пити з дитячим спринклером або тальком для меншого прилипання макаронних виробів до шкіри.

Шкарка

Shugaring bikini вперше з попередньою вискоблюванням. Скраб є основною підготовкою, що залишається як до, так і після процедури видалення волосся. Це можна зробити з власними руками, але краще застосувати професійні фонди. Скраб перед видаленням волосся повинен бути зроблений, оскільки ця процедура допомагає відшаровувати мертвих клітин, піднімає волосся, прилягаючи до шкірного покриття.

Після нанесення препарату, рот сальних залоз стає чистим, що дозволяє цукровому пасту краще адаптуватися до тіла. Це полегшує захоплення коротким волоссям “карамель” композиція. Так зводиться до мінімуму поява «пеньків». уламків волосся.

Робиться скрабування за 2 дні (максимум за 24 години). Але головне не перестаратися, інакше можна травмувати епітелій. А шугарінг при цьому лише посилить дискомфорт.

Скрабувати шкірні покриви необхідно тому, що нанесений скраб прибирає «мертвий» шар клітин, даючи волоссю пробитися нагору. Завдяки цьому проблеми вростання волосся не буде. Якщо це проігнорувати, волосся вростає, формуються гнійники. Скраб застосовувати можна через 3 доби після процедури. Це приїде до ідеального відлущування лусочок шкіри.

На замітку! Скраб застосовують перед розпарюванням шкірних покривів. Для посилення ефекту можна поєднувати препарат для скрабування з харчовою содою.

Дотримуючись правил, перший шугарінг бікіні пройде ідеально. Скрабуватися після видалення рослинності у зоні бікіні потрібно на 3 добу. Цей час потрібно для того, щоб травмована шкіра “заспокоїлася”. Якщо робити скраб на тіло раніше, можуть піти негативні побічні явища у вигляді висипки, а в найгіршій ситуації – запального процесу. Догляд, що здійснюється після цукрового пілінгу, повинен бути щадним. Занадто сильно терти заборонено. Скраб легко наносять, роблячи ніжний масаж зверху-вниз.

Психологічна підготовка

Йти на шугаринг уперше після бритви багато хто боїться. При поганому психологічному настрої біль від видалення зайвої рослинності може бути значно сильнішим. Тому треба приготуватися морально. Рекомендується:

 • Не думати, як некомфортно буде під час процесу. Це тому, що думки про це зосередять увагу на болю. Страх лише посилить негатив.
 • Зорово подумати, як чудово виглядає позбавлена ​​волосся зона бікіні, як приємно її торкатися, і як зросте жіночність, сексуальність.
 • Позабути про стиснення.

Майстри в салонах (якщо ви там видаляєте), працюють з найбільш різними частинами людського тіла. Якщо гігієна у повному порядку, то переживання не мають сенсу.

скраб, депіляції, вдома

Шугаринг глибокого бікіні вперше – це нормальна процедура. Бояться її не потрібно. Це біль, який можна стерпіти.

READ  Віск для депіляції в банку

У спеціалізованих салонах краси працюють із якісними матеріалами. Майстер обов’язково дасть рекомендації щодо того, як здійснювати догляд за шкірою після шугарінгу. Якісне дотримання рекомендацій допоможе підтримувати шкіру у привабливому вигляді, підготувати її до наступного видалення волосяного покриву.

Догляд після шугарінг допомагає реабілітувати шкірний покрив. Після того як надано механічну дію, на поверхні з’являється безліч мікротріщин. Крізь них у гирлі фолікул може проникати інфекція, що провокує розвиток запальних процесів. Докладаючи зусиль з дотримання рекомендацій, можна уникнути неприємних відчуттів:

 • У перші 3 дні заборонено засмагати, незалежно від того, чи під сонцем або солярієм.
 • Категорично забороняється приймати гарячу ванну.
 • Не варто ходити до тренажерної зали та виконувати важкі вправи. Інтенсивні фізичні навантаження збільшують потовиділення, поширення інфекції по кожному покриву.
 • Відразу після процедури протягом 5 годин заборонені інтимні контакти з протилежною статтю.
 • Не потрібно використовувати скраби, дезодоранти, тальки протягом доби.

Так домашній догляд після шугарінгу буде правильним.

Видалення залишків цукрової пасти

Догляд після шугарингу в зоні бікіні і не тільки повинен полягати і у видаленні залишків карамельної маси. Для цього можна використовувати ганчірочки, рушники або швидко сполоснути шкіру під душем. Не варто застосовувати мочалки, гелі. У салонах майстра працюють вологими серветками. У жодному разі залишки не зіскребають шпателем, це може зашкодити верхньому шару шкіри.

Дезінфекція

Вивчаючи думки фахівцем, ніж ви можете обробити шкіру після Шугаріювання, можна зробити висновок, що хлоргексидин та мірамістін є першим. Препарати доступні в аптеці без рецепта, продаються за невеликою вартістю. Ними обробляють слизові, відкриті рани.

Склади повністю безпечні. Можна віддати перевагу іншим засобам. Варто пам’ятати, що в них не повинно бути спиртовмісних речовин. Вони пересушують шкіру, провокують утворення печіння, почервоніння.

Зняття роздратування

Що робити і як можна доглядати шкіру після шугарингу, якщо з’явилося роздратування – це друге за популярністю питання серед жінок. Будь-яке почервоніння знімають відразу. Можна скористатися антисептиком.

Як кращий варіант виступає крем або гель, у складі яких є алое. В ідеалі варто нанести мазь під назвою Рятівник або Пантенол. Вони можуть зняти будь-які роздратування в найкоротший термін. Достатньо дотримуватись рекомендацій, прописаних на упаковці. Процедуру повторюють кілька разів на день до того, поки не пройдуть плями, свербіння.

Скраб після депіляції Аравії

Цукровий скраб після депіляції Aravia Professional цукровий з маслом мигдалю для глибокого очищення, живлення шкіри, профілактики появи врослого волосся після депіляції. Органічні кристали цукру ніжно і делікатно видаляють клітини епідермісу, що ороговіли, вирівнюючи поверхню шкіри.

Масло мигдалю і персикових кісточок інтенсивно живлять і зволожують шкіру, надаючи їй гладкість і бархатистість. Масло ши та вітамін Е відновлюють природний захисний бар’єр шкіри, що дозволяє надовго зберегти рівень природної зволоженості шкіри. Скраб призначений для домашнього догляду за шкірою після депіляції, профілактика сухості шкіри, гіперкератозу та врослого волосся.

Як вибрати скраб для тіла

Основне правило: чим щільніша і грубіша шкіра, тим більшими можуть бути абразивні частинки. Орієнтуйтесь також на тип шкіри.

 • Для нормальної та схильної до жирності шкіри оптимальні гелеві текстури та глина.
 • Для тонкої сухої шкіри. масляні скраби з невеликим абразивним. Після них можна і не наносити крем, але ми все ж таки радимо це зробити, додаткове зволоження нікому ще не заважало. та чутливої ​​шкіри, схильної до алергічних реакцій, підійдуть ексфоліанти з гладкими синтетичними гранулами, рослинними ферментами або шматочками люфи

Як виконати процедуру в домашніх умовах?

Скрабування шкірного покриву будинку зробити нескладно. Не варто плутати пілінг після шугарінгу з цією терапією. Пілінг може бути проведений лише під наглядом професіонала, тому що після нього на шкірі виникають дрібні ушкодження. Показання до проведення може призначити лише косметолог.

Відповідно, неможливо назвати склад з кави та цукру підходящим для цього процесу. Там допустиме застосування кислот, що випалюють покрив. У будь-якому випадку, вдома такі заходи виконати неможливо. Що стосується скрубців, найбільш ефективними найбільш ефективними, як для скрабів, аспірин, що виготовляються на основі цукру, кавових зерен, аспірин:

 • Шкіру добре розпарюють.
 • Склад наноситься круговими масажними рухами.
 • Можна застосувати не жорстку мочалку.
 • Змивають засіб за допомогою теплої проточної води.
 • Для видалення почервоніння використовують вершки високої жирності.
 • Щоб збільшити ефект скрабування, можна поєднувати будь-який рецепт із харчовою содою.

Останній пункт допомагає покращити відлущування, знизити ймовірність появи волосся, що вросло.

Рекомендації щодо догляду за шкірою після цукрової епіляції

Вирушайте на процедуру у комфортному одязі. © Getty Images

В перший день

Одягти просторий одяг, що не стискує рухів, з натуральних тканин.

5 главных СОВЕТОВ по уходу за кожей после депиляции от Яны Осадчей

Нижня білизна (якщо обробляли зону бікіні) у жодному разі не повинна здавлювати та натирати шкіру.

За кілька годин після шугарингу можна прийняти теплий, комфортний душ.

Після душу обов’язково нанесіть заспокійливий крем, наприклад, з пантенолом та зволожуючими компонентами.

На 2-4 день

Обробка шкіри з м’яким скрабом (починаючи з 3-го дня).

2-3 рази на день використовувати крем або флюїд із зволожуючими та заспокійливими компонентами.

У разі появи прищиків та висипань, звернутися до лікаря.

Надалі

Продовжувати використовувати скраби (1 раз на тиждень), зволожуючі та пом’якшувальні засоби (кожний день). Якщо волосся все ж таки вростає, застосувати крем з фруктовими кислотами.

У жодному разі не збривати відростаюче волосся, не користуватися кремами для депіляції. волосся від цього стане тільки жорсткіше і видаляти його буде складніше.

Строго дотримуватися графіка: проводити шугаринг кожні 3-4 тижні. Через якийсь час ріст волосків сповільниться і вони стануть тоншими.

Не забудьте проскрабувати шкіру на 3-5 день після процедури. © Getty Images

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS