Сучасні каміни у стилі Hi Tech

Як увійти в камін у інтер’єрі високотехнологічного стилю, прості рекомендації

Каміни в інтер’єрі кімнати завжди виглядають вишукано та стильно, але в сучасних дизайнерських конструкціях виконуються не стільки роль нагрівального елемента, скільки коштує оригінальний декоративний предмет. У модних концепціях наявність відкритого вогнища завжди виглядає дорого, але сама кімната наповнена почуттям миру та спокою.

Напрямок високотехнологічний. це вибір сміливого, самовпевненого в собі і готовий до різних експериментів сучасних людей. Вирішуючи до встановлення каміна в кімнаті цього стилю, повинні прийти до того, що дизайн буде основною частиною всієї концепції. Давайте дізнаємося більш детально, як використовувати каміни у стилі високотехнологічного.

сучасні, каміни, стилі, tech

Форми та прикраси

Для High-Tek ви можете вибрати практичні будь-які геометричні форми камінів. Моделі у вигляді трикутників, пірамід, сфери, конуси, кульки. Ті сама свобода присутня при виборі методу кріплення: сучасний інтер’єр дозволяє встановлювати вогнище до стелі, стін, стовпців, у отворах, ніш. Представлені шедеври можна вважати камінами, що обертаються прямо в центрі просторої вітальні або доповнюються водоспадами. Але, незважаючи на зовнішній дизайн, каміни цього стилю повинні бути функціональними до максимуму, тобто “проникне” високі технології.

Для завершення моделей цього стилю використовуються:

 • загартоване, термостійке скло;
 • Вогнетривкий пластик;
 • сталь з нержавіючої сталі;
 • дзеркала та їх різні модифікації;
 • скляна кераміка;
 • Природний, штучний камінь;
 • хром;
 • алюміній.

І нескінченна кількість комбінацій цих матеріалів з технологіями дозволяють створювати структури, як би з сторінок книг у стилі наукової фантастики.

Вимоги до реєстрації будь-якого каміна

Дизайн власного каміна здійснюється на будь-який смак залежно від обраного або існуючого стилю. Вибір цієї теми інтер’єру, перш за все, він повинен бути визначений з основним стилем (якщо раніше він не був встановлений):

Їх головна відмінність виявляється не за зовнішнім виглядом, а скоріше в найбільш технологічній начинки. Наприклад, коли немає бажання, або немає можливості встановити димохід, ви повинні віддати перевагу каміні з спеціальним вбудованим пальником. До таких видів камінів включають біокаміни.

READ  Як зробити раф будинку без кавомашини

Слід зазначити, що спеціальна рідина буде використовуватися як запалювання, про це більш детально в статті біопаливо для каміна.

Біоетанол абсолютно нешкідливий, оскільки він виготовляється внаслідок ферментації рослинної сировини. Рідина виливається в спеціальний контейнер, встановлює, утворюючи справжній прекрасний вогонь.

Розділення високої техніки на підвиду для декорації внутрішнього спорту

Фото показує, як дизайнери разом з виробниками досягли приголомшливого впливу на камін у стилі Hi Tech.

Зверніть увагу, що бетонні підлоги за високотехнологічними виробниками не дозволяються продавати для масових споживачів, т.До. Цей продукт лише під замовлення.

Для того, щоб камін дотримувався такого дизайну, магістри використовують спеціальну обробку: мармур, дерево, термостійкі матеріали відповідно до заздалегідь визначеного плану. Це не тільки збільшує його основні властивості, але також ззовні перетворює, що дозволяє йому вписатися в кімнату і гармонізувати з іншими предметами внутрішніх справ.

Тонкощі дизайну

Під час проектування професіонали використовують багато додаткових предметів:

 • Щипці для повороту спалювання дров;
 • додаткові аксесуари;
 • Woodcuts;
 • Світильники для очищення простору вогню

Каміни, що використовуються для High-Tek, пропонують використання інноваційних матеріалів. Каміни, відібрані для цього напрямку внутрішніх справ, виробники оснащені спеціальною системою очищення повітря. Це дозволяє уникає падіння креозоти. Крім того, системи самоочищення встановлюються в таких нагрівальних пристроях, застосовуються термостійкі екрани.

Завдяки використанню спеціальних регенераторів, під час роботи існує рівномірний розподіл теплого повітря по всій вітальні.

Сучасні опалювальні продукти, що використовуються в мистецтві Деко, встановлюються горизонтальні димарі, так що димохід приховано від цікавих очей.

Камін. це технологічний пристрій, який має лаконічний дизайн у високотехнологічному.

Фокус цього стилю інтер’єру сплачується до печі. Це доповнюється скляними дверцятами, тому ви можете помилуватися красою полум’яного вогню.

Каміни сучасні (високотехнологічні)

Сучасні каміни. це не тільки декоративна внутрішня прикраса, але й придбана для практичних цілей. забезпечення недорогого та високоякісного опалення вдома. Сьогодні ринок має величезну кількість імпортованих та вітчизняних виробників камінів різних типів. Вони роблять високоякісні пристрої, з відмінними естетичними характеристиками. Таким чином, камін служить елементом дизайну інтер’єру, робить їх затишним і теплішим.

Художня група Virtu Style сучасні каміни

Які сучасні каміни?

Світ представляє кілька видів сучасних камінів, класифікація якої базується на особливостях матеріалів, що використовуються у їх створенні, а також їхні конструкції:

 • камінь;
 • “Soar”;
 • Метал;
 • обрізаний деревом;
 • розділи з вогнищем;
 • кут;
 • Скандинавський;
 • На відкритому повітрі.
READ  Як підключити посудомийну машину до сливи

І це ще не весь список камінів, які можна знайти на продаж на сучасному ринку цього обладнання. У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати камінні установки з будь-яких матеріалів та з різним декоративним дизайном, який буде кращим прикрасою вашого будинку, дати йому комфорт і зробити це справді теплим.

Які каміни сьогодні найпопулярніші?

Підвіска та центральні каміни, які можуть бути встановлені в будь-якій частині кімнати, дуже популярні. Також не менш часто можна знайти в дизайні кімнатних багатофункціональних камінів, вони можуть виконувати функцію не тільки домашнього оформлення та опалення, але також бути підставкою під телевізор і навіть замінити кілька шаф у будинку.

Окремі уваги заслуговують електричні каміни, які можуть бути встановлені навіть у міських квартирах. Панельні багато магазинів. Звичайно, електрограмс виконують функцію декоративної та безпечної версії опалення, альтернатива менш ефективним радіаторах та кондиціонерам. Вони представлені в нашому магазині за розумною ціною і не потребують складної установки, будучи екологічно чистою та економічною операцією.

Каталог містить моделі сучасних електричних та твердих паливних камінів у різних стилях конструкторського виконання: HAI Tech, Classic, Renaissance, Neoclassica та інші. Візьміть будь-який варіант каміна на свій смак, який найкраще вписується у ваш дизайн інтер’єру та стане невід’ємною частиною.

Каміни у стилі високотехнологічного

Сучасні каміни у стилі високотехнологічних. це не тільки класичний портал з свічниками на полиці, кохер у кутку та качалку в кутку. Це також розкішний предмет інтер’єру, який може бути виконаний навіть у стилі Hi-Tech. Камін High Tech, як правило, відрізняється чіткими, гладкими лініями, суворими горизонтальними формами. Вони майже не мають декоративних елементів і виготовляються з монофонічних плавних матеріалів.

Дерев’яний камін у інтер’єрі будинку

Найчастіше для облицювання метал використовується, це в кращому випадку підкреслює футуризм дизайну. Його сталевий блиск або, навпаки, матовий холод ідеально поєднується з яскравістю полум’я. Металеві каміни Hi-Tech поліруються, матовані або покриті термостійкими фарбами.

Крім того, каміни у стилі високотехнологічного можна виконувати з комбінації металу та природного або штучного каменю. Виробництво використовує композит, скло, скляну кераміку та навіть дзеркала.

Багатофільні форми та конфігурації не обмежуються відомими догматами. Покупець може покласти, за бажанням, колір будівлі за стандартом витіснення RAL, включаючи “металевий”, глянцеве або матове покриття. Навіть художнє живопис з аерографом на ескізи клієнтів можлива. Багато стандартних моделей мають оригінальні доповнення, наприклад: підвісний камін з базою або без бази, додатковий банкет або лісові речовини. За їхніми видами каміна Hi-Tech приходять:

Центральне розташування або острів

З механізмом підйому скла або без нього

READ  Швейна машина для всіх типів тканин

Як правило, сучасні високотехнологічні каміни можуть працювати з різних видів палива: біопаливо, звичайні дроби або брикети та навіть електричні, газ. Для адаптації до конкретного палива необхідна додаткова підготовка та аксесуари, які можна перевірити за додаткову плату.

Каміни у стилі високотехнологічного. чудового рішення для людей, які тримаються за часом, оцінюються лаконімістю форм, які віддають перевагу мінімалізму в декорі. У каталозі Heatsystems ви знайдете величезну різноманітність моделей камінів, зроблених у стилі Hi-Tech.

Характерний стиль

І ось стиль високотехнологічного (перекладено. високі технології). Здавалося б, що відносини можуть мати високі технології для опалення пристроїв?

Але виявляється, найбільш прямий. Якщо в основному камін представлений як у серії про Шерлок Холмс, то стиль високотехнологічного, відразу і назавжди спровоє таку презентацію. Стиль характеризується:

 • промислові мотиви;
 • Форми є найбільш химерним (нестандартним);
 • Широке використання сучасних будівельних та обробних матеріалів.

Лише список використовуваних матеріалів скаже, що сьогоднішні пристрої, зроблені в стилі високотехнологічних, не навіть “онуків”, але “прадицях” традиційних. Отже, застосовуйте:

Створені з використанням таких матеріалів пристрої характеризуються фантастичними формами, грою відбитого світла. Установка також не є досить традиційною.

Дизайн камінів у стилі мінімалізму.

Образно кажучи, мінімалізм каміни являють собою лише нішу в стіні, де горить полум’я, і ​​нічого більше. У цьому дизайні ви можете і потрібно видалити весь декор, обробка, яскраві кольори та сучасні матеріали, в цілому, все, що може прикрасити камін. Краса та елегантність цього стилю у простоті та відсутності надмірних елементів. Так що такий камін вписується в інтер’єр, бажано видалити громіздкі та непотрібні об’єкти з місця приміщення, створюючи легкий та повітряний простір.

Камін у інтер’єрі. У сучасному стилі

Класичні каміни з натурального каменю органічно входять до майже будь-якого інтер’єру та стилю, але нестандартні оригінальні моделі в сучасних стилях стають все більш популярними.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS