Сушіння шаф для робочого одягу та взуття

Шафи промислових сушів для одягу та взуття SCS (CS: Go)

Шафи промислових сушів для одягу та взуття SCS.

Шафи сушіння, камери для робочого одягу та взуття (SCS)

Принцип роботи кабінету СКС

Електрична повітряно сушильна камера для спецодягу та взуття (СКС), застосовується для просушування різної кількості комплектів зимової спец. Одяг та взуття.

SCS працює в будь-який час року, і має низьке споживання енергії 1,3 кВт/год.

У сушильних камерах немає перегріву зовнішніх поверхонь камери, завдяки використанню сучасної ізоляції (SCS-1, SCS-3), що створює комфортні умови у вітчизняній кімнаті. Насоси нагрівача вентилятора повітря 270 м³/год, нагрівають до 42 ºС всередині сушильної камери, завдяки інтенсивному повітряному обміну, відбувається процес сушіння, потім вологий повітря насильно утворюється у вихлопні отвори, розташовані у верхній частині сушіння шафи. Сушильна камера ділиться на шафи для взуття та одягу, спеціально обладнані лотками для капелюхів та вішалок для одягу та взуття. Залежно від вологості, кількість та тип робочого одягу та процес сушіння взуття триває від 30 хвилин до 6 годин.

Шафи закриваються на ключ, що дозволяє виключити випадки розкрадання спецодягу та доступу сторонніх осіб до електронагрівального обладнання. Керування операцією сушильної камери регулюється встановленим електронним реле часу в кабінеті управління.

Технічні характеристики сушильної камери SCS

Безпека роботи, захист від запалювання сушильної камери, контролю в кабінеті керування, термічна температура від відсікання від місцевого перегріву 70 ºС.

Сушильна камера виготовлена ​​з металевих, полімерних панелей з ефективною ізоляцією. Джерело живлення: 220 В, енергоспоживання: від 0,63 до 1,6 кВт.

Шафи сушіння

Шафи для одягу для одягу.

Сушіння шаф для одягу. Це необхідно на виробництві високої вологості, оскільки ваші співробітники будуть працювати набагато ефективніше в сухому одязі, повертаючись з змін. Вони просто висять комбінезон у сушіння шафи і приходять на роботу на наступний день, коли ви вже носите сухий. Особливо необхідні сушильні шафи для спецодягу в умовах Сибіру та Крайньої Півночі, де в довгий зимовий період при роботі на вулиці одяг неминуче намокає та створює дискомфорт співробітникам, що впливає на їх здоров’я та продуктивність. Однак обсяг використання сушильних шаф для одягу не обмежується виробничими компаніями, ви можете легко покласти сушильний шафа та вдома, а після миття одягу, взуття та навіть пастельної білизни в ньому, а через короткий проміжок часу це буде сухим. Використовуються сушильні шафи та у святковій промисловості, особливо там, де сонце, сніг та гори, туристи повертаються до готелю у вологому одязі, а ось вони допоможуть сушильними шафами для одягу, які допоможуть вам швидко позбутися вологи та повернення до схилів гір. Сушіння шафи для одягу Хороша допомога у багатьох областях, де потрібно швидко і ефективно висушити багато одягу та взуття.

Наша компанія пропонує сушильні шафи для одягу умовно розділена на 3 типи:

Універсальні шафи для сушіння одягу. можна використовувати як у промислових підприємствах, так і в національних умовах.

Промислові шафи для одягу. призначені для використання на підприємствах та установах

Шафи для дитячих установ. Призначений для установки в дитячих садках та інших школах та дошкільних організаціях.

Шафи сушіння Dion

У каталозі компанії “SKS-Construction” ви знайдете сушильні шафи різних цілей. від побутової до промисловості. Ці пристрої здатні не тільки для видалення надлишкової вологи з речей, а й дезінфікувати. Ми є виробником сушильних кімнат та шаф, тому ми знаємо все про свою продукцію. Якщо ви хочете придбати у вашому домі, квартирі або магазині сушильного кабінету, наші фахівці допоможуть вибрати модель, яка відповідає вашим запитам, буде піклуватися про свою доставку, монтаж та майбутнє обслуговування.

Сушіння шафи для взуття. знайдено 661 продукти.661 продукти

Xiaomi Sothing Zero-Shoots сушарка з таймером. зручний та ефективний інструмент, створений спеціально, щоб зробити догляд за взуттям ще більш зручним. Вона швидко нагрівається, безпечна у використанні та допомагає не лише позбутися зайвої вологи, але й запобігти.

Тип опалення: електричний, потужність: 8.50 кВт, матеріал тіла: пластик

Настінні фен для взуття та одягу. З цією безпечною сушаркою можна висихати і дорослі черевики та дитячі чоботи, а також рукавиці, шапки, підстрибуючі та багато іншого. Висушіть 2 пари відразу. Взуття не деформуються. Таймер 120 хвилин

Сушіння кабінетів Циклон призначений для обладнання спортивних споруд, гірськолижних станцій, буріння та нафтових об’єктів тощо. Призначений для сушіння білизни, спортивного та робочого одягу, взуття і не тільки. Тип управління офісом. Механічні вимикачі. Таймер.

LG Styler з функцією Trueseam дозволить ефективно виймати одяг з запахів, ретельно згладити його та видалити домашні алергени та бактерії. Завдяки покращеній системі сушіння речей, ви навіть можете швидко принести свій гардероб у порядку без усадки та пошкодження.

Сушильна машина з тепловим насосом CycloneCare з технологією 3DSense відноситься до вашого гардеробу з особливою ретельністю. Тепер ви можете впевнено сухі шовкові сорочки, вовняні светри та товсті багатошарові куртки. Це унікальна сушильна машина, яка Делі.

Сушіння кабінету циклон SC-1965 використовується для сушіння вологості лляного та одягу, взуття, спортивної форми та інвентарю. Використовується на будівельних майданчиках буріння та нафтових станцій, промислових приміщень, ложевих палаців та каток. Завершено у розібраній формі!

Кабінет ATESY SHO-1-300-02 призначений для сушіння та дезінфекції одягу та взуття на харчовій промисловості, торгівлі та громадському харчуванні. Всередині кабінету встановлено: полицю для капелюхів, перекладину для вішалок та полиці взуття. Верхня кришка.

Тип: сушильний кабінет, тип сушіння: за залишковою вологістю, кількість програм: 5, тип керування: Електронний, напруга живлення: 220В. 240В

Сушарка для взуття Timson. класичні ультрафіолетові сушарки в моделі Timson. Він забезпечує взуття, що розрізає режим сушіння та санітарної обробки, захист від розвитку шкідливих бактерій та грибкової суперечки. Завдяки оптимально вибраній температурі обробки з.

Шафи для сушіння для одягу ШО-2000-4 використовуються для сушіння вологого та вологого одягу та взуття. Основна особливість кабінету, той факт, що він має 4 незалежних галузей. Кожен відсік закривається власними дверима. Всередині кабінету є знімні сітчасті полиці, що.

Розміри 2065x654x512 мм, вага 52 кг. Сушіння металевого кабінету, призначеного для сушіння одягу, комбінезону та взуття. Підходить для використання на будівельних майданчиках, льодяних палацах, будинках, лижних базах, Siz та дитячих садках (DOU)

Розмір: 5017014 см Колір: сірий матеріал: сталь

Розміри зовнішні, мм (VChHHH): 1950x650x600 Вага, кг: 58 Кількість полиць: 4 Замок Тип: Основний максимальний полк, кг: 10 Колір: сірий Shagren (RAL 7038) Гарантія: 1 рік Виробник: Promet (Russia).Сушарний гардероб призначений для сушіння вологих білизни, взуття.

ERGOLUX ELX-SD01-C16 Взуттєва сушарка призначена для догляду за дитячими кросівками, взуттям, взуттям та мокасинами. Пристрій допомагає швидко і ефективно усунути вологість через тепле повітряне потоки. Це запобігає ризику грибкових захворювань.

Розміри 1800x600x495 мм, вага 88 кг. Сушіння металевого кабінету, призначеного для сушіння одягу, комбінезону та взуття. Підходить для використання на будівельних майданчиках, льодяних палацах, будинках, лижних базах, Siz та дитячих садках (DOU)

Матеріал: пластик, для дитячого взуття, потужність: 12 Вт

Відкритий, потужність: 21 пари, висота: 86 см

Сушильний кабінет “Ranger 8” за 8 комплектів. призначений для сушіння вологого одягу, взуття, білизни, а також різноманітних спортивних форм та інвентарю

READ  Чи потрібна чорнова стяжка під теплу підлогу

Програма з вилучення, Програма сушіння, Програма видалення алергену, Вішалка сорочки, Вішалка для штанів

Термо-IC підвищує сушарку, здатна сушити мокрий взуття або рукавички всього за кілька годин. Запобігає розвитку гриба та бактерій, через наслідки ультрафіолетового випромінювання. Поглинає неприємні запахи. Обладнаний таймером для боротьби.

Тип: сушильний кабінет, тип сушіння: за залишковою вологістю, кількість програм: 5, тип дисплея: цифровий (символ), тип керування: Електронний, напруга живлення: 220 В. 240v

Сушарний шафа використовується для сушіння вологого одягу та взуття. Така сушильна шафа буде незамінною на будівельних майданчиках, льодяних палацах, лижних базах, дитячих садках, дитячих установах. Температура повітря всередині кабінету досягає 60 ° С, завдяки ін’єкції теплого повітряного електровалентного.

Тип: сушильна машина, тип завантаження: фронтальні, режими/функції: ретельна сушка, синтетична, вовна, прискорена сушка, сорочки (сорочки), бавовняна, холодна сушка, переробка пором, теплий насос, установка: окремо, у стовпці, тип сушіння : конденсація

Принцип роботи сушильної стійки для взуття. це ін’єкція теплих повітря всередині взуття через сопла. Мокрий черевики висівають на дужках, розташованих на корпусі, через яке тепло повітря постачається. Таким чином, повітряна конвекція не відбувається.

Двостороння сушарка для взуття “Союз-20 (SLO-20)” призначений для сушіння взуття, призначених для 20 пар

Ультрафіолетова сушарка для взуття Timson Smart являє собою Timson.Ультрафіолетове Smart Shoe Сушарка є унікальним високоефективним винаходом. Необхідно в повсякденному житті, як найкращий спосіб ретельно сухих черевиків, зберігаючи його форму та структуру. Поєднувати.

Розміри 1950x650x600 мм, вага 58 кг. Сушіння металевого кабінету, призначеного для сушіння одягу, комбінезону та взуття. Підходить для використання на будівельних майданчиках, льодяних палацах, будинках, лижних базах, Siz та дитячих садках (DOU)

Принцип роботи: Сушарка для взуття поглинає вологість сама по собі. Інструкції для використання: Поставте сушарки для повного сушіння взуття. Перш ніж використовувати, вони повинні сушити:. На опалюванні акумулятора протягом 12 годин. в духовці.

Пристрій призначений для сушіння та обробки взуття з 12 В розеткою (сигарет легше у автомобілі).Ультрафіолетова сушарка для взуття “Авто” Одночасно висихає, руйнує грибки, бактерії та усуває неприємні запахи. Завдяки цьому, одягнений взуття.

Шафа-гардероб SCRA-22M використовується для сушіння вологого одягу та взуття. Така сушильна шафа буде незамінною на будівельних майданчиках, льодяних палацах, лижних базах, дитячих садках, дитячих установах. Температура повітря всередині кабінету досягає до 60 с, завдяки ін’єкції теплого повітря.

Сушильний кабінет Ranger 5. Призначений для сушіння різних вологого одягу, взуття, білизни, а також спортивної форми та деяких запасів. Шафи складаються з двох розділів. Перший з двох дверей для сушіння одягу, обладнаний перекладом для вішалок та полиці для голови.

Bosch WTW876H0oe. відокремлена сушильна машина, розрахована для максимального навантаження 9 кг білизни. Має широкий вибір програм для різних типів тканин та продуктів (у тому числі ковдри та куртки). Барабан виготовлений з нержавіючої сталі, всередині є підсвічування.

Розміри 1881x1404x624 мм, вага 176 кг. Сушіння металевого кабінету, призначеного для сушіння одягу, комбінезону та взуття. Підходить для використання на будівельних майданчиках, льодяних палацах, будинках, лижних базах, Siz та дитячих садках (DOU)

Сушарка для черевиків та рукавичок. революційний пристрій для швидкого сушіння взуття в будь-якій погоді. Підходить для сушіння як повсякденного взуття, так і елегантного взуття або лижних чоботи. Практичний пристрій, який повинен бути у кожному будинку. Сушарка для взуття та гороху.

Матеріал: пластик, для дитячого взуття, для вершини

Ультрафіолетовий сушарка для взуття Timson Sport являє собою Timson.Пристрій здатний швидко та ефективно сухий спортивний туфлі після інтенсивної підготовки та використання в будь-якій погоді, паралельно дезінфікуючих та дезодоруючих його внутрішніх поверхонь.W.

Електрична сушарка для двох пар взуття VLK Calor-03 буде справжнім знаходити в дощову осінь або холодну зиму! Сушарка призначена для висушування взуття у внутрішніх умовах. Завдяки цій сушарці, період перенесення взуття значно збільшиться. Дизайн-пристрій.

Сушарка для взуття Soyuz-20 призначена для сушіння вологих і вологих взуття. Ця модель призначена для одночасного сушіння 20-пари взуття. Кількість взуття. 40 штук. Бактерицидна лампа. 15 Вт. Тип бактерицидної лампи Philips TUV. 15W клапанний електродвигун.

Матеріал: Температура нагрівання металу 65-75 ° С

Electrolux PerfectCare 800 Сушарка. Надійний помічник господаря, що забезпечує рівномірний сушіння, захист від перегріву. Існує широкий вибір програм, що дозволяє економити час і несуть сушіння з мінімальним споживанням електроенергії. Від.

Про KORTING KD 60 T8 Модель KORTING KD 60 T8 Сушильна машина. відокремлена модель з переднім завантаженням. Оснащений спеціальним резервуаром для зливу конденсату, тому його можна використовувати в кімнатах без стічних вод.Функція “відкладена початок” дозволяє NE.

Сушильний гардероб SCRA-22M-600 використовується для сушіння вологого одягу та взуття. Така сушильна шафа буде незамінною на будівельних майданчиках, льодяних палацах, лижних базах, дитячих садках, дитячих установах. Температура повітря всередині кабінету досягає до 60 с, завдяки ін’єкції теплого.

Розміри зовнішні, мм (VCHHHH): 1950x850x500 Вага, кг: 68 Замок Тип: Ключовий номер Двері: 2 Максимальна полиця Навантаження, кг: 10 Колір: сірий, RAL 7038 (Shagren) Гарантія: 1 рік Виробник: Promet (Russia).Шафа сушильна призначена для сушіння мокрого одягу.

Ranger 8 Сушильний кабінет. Призначений для сушіння вологого одягу, взуття, білизни, а також різних спортивних форм та інвентарю. Кабінет складається з двох розділів. Перші дві двері для сушіння одягу обладнані перекладом для вішалок та полиці для капелюхів. Другий.

Вбудований генератор озону виробляє його у достатній кількості, щоб він міг окислювати і розкласти сам фактор запаху та зменшити зростання гриба.Гриб росте в теплих і вологих умовах, виробляючи вибір, який викликає запах ніг. Сушіння для взуття знищує.

Розміри 1810x800x510 мм, вага 62 кг. Сушіння металевого кабінету, призначеного для сушіння одягу, комбінезону та взуття. Підходить для використання на будівельних майданчиках, льодяних палацах, будинках, лижних базах, Siz та дитячих садках (DOU)

Сушильний кабінет “Kidbox 5” для 5 наборів. Призначений для сушіння дитячого одягу, взуття, капелюхів, рукавичок та інших речей. Шафи складаються з п’яти окремих секцій. Розроблений спеціально для дитячих садків та інших дошкільних установ

Збережіть електроенергію та піклуватися про навколишнє середовище. Технологія HeatPump (тепловий насос) забезпечує економічне споживання енергії та ретельне сушіння вашого одягу. Переробка гарячого повітря та використання холодоагенту для повітряного опалення забезпечують неймовірний промінь.

Сушіння шаф для одягу та взуття

Ця модель сушильного кабінету призначена для сушіння п’яти наборів (до складу яких включає: 5 комплектів одягу, 5 пар взуття, 5 пар рукавичок), гардеробне надійно закрите ключем. Має складний дизайн.

Ця модель сушіння кабінету призначена для сушіння восьми наборів (до складу яких включає: 8 комплектів одягу, 8 пар взуття, 8 пар рукавичок), гардероб надійно закритий ключем. Має складний дизайн.

Дана модель сушильної шафи призначена для сушіння дев’яти комплектів (що включає: 9 комплектів одягу, 9 пар взуття, 9 пар рукавичок), шафа надійно закривається ключем. Має складний дизайн.

Ця модель сушильного кабінету призначена для сушіння п’яти наборів дитячого одягу, кабінет складається з п’яти розділів (до складу яких: 5 комплектів одягу, 5 пар взуття, 5 пар рукавичок).

Зверніть увагу! Блок керування знаходиться на недоступній висоті для дітей!

Модель сушіння кабінету призначена для сушіння 27 пар взуття, шафа надійно закривається ключем. Має складний дизайн.

Ця модель сушіння кабінету призначена для сушіння п’яти наборів (до складу яких включає: 5 комплектів одягу, 5 пар взуття, 5 пар рукавичок), шафа надійно закрита ключем. Має складний дизайн.

Ця модель сушіння кабінету призначена для сушіння восьми наборів (до складу яких включає: 8 комплектів одягу, 8 пар взуття, 8 пар рукавичок), гардероб надійно закритий ключем. Має складний дизайн.

На перший погляд, може здатися, що сушильні шафи для одягу не мають жодного відношення до підтримання чистоти, тобто до того, що є метою нашої діяльності.

READ  Як поставити автомобіль без фен і прасування

Однак це лише поверхневе судження. Оскільки сушіння шаф для одягу, незалежно від того, пов’язані з чистотою та гігієною.

Ми ніколи не були необгрунтованими. І ми можемо пояснити, як сушіння шафи входять до концепції професійного очищення.

Почнемо з того, що сушильні шафи, представлені на нашому сайті, є промислові варіанти таких агрегатів, на відміну від побутової серії шведського виробника ASKO. Ось чому їхня заявка буде виправдана у великих спортивних центрах для сушіння одягу та взуття, випущених для оренди, для сушіння працівників робочого одягу на великих та середніх підприємствах, а також у школах, садах, університетах.

Сушіння шафи можуть бути використані для сушіння одягу. І тоді вони відмінне доповнення до пральних машин, і можуть бути використані для сушіння мокрим.

Вологий одяг, не висушений вчасно, стає джерелом поганого запаху, який викликаний, у тому числі, життєдіяльністю мікроорганізмів. У зв’язку з цим, одяг сушать у сушильній кабінеті, усуває розвиток такого сценарію. Тому сушіння шаф, запобігаючи запаху, охоплюють чистоту. Зрештою, чистоту, як ви знаєте. у всьому.

Антисленда подарує вашій увазі кабінети сушіння рубіну.

Це один з найбільш інноваційних сушильних шаф на російському ринку. Серед асортименту надаються лише ті сушильні шафи для сушіння одягу. Відгуки, які очолюють рейтинг таких пристроїв.

Ми рекомендуємо вибрати гардероб на основі потреб. Отже, сушильний кабінет для сушіння вартості одягу, до якого більше, ніж інші. Він також може служити критерієм вибору (вартість збільшується пропорційно кількості сухого одягу та взуття).

Спочатку ви присутні до вашої уваги традиційні сушарні шафи з трубчастими електричними нагрівачами.

Найбільш фіскальний варіант. Рубін ЛШС 01, який призначений для сушіння 4 комплектів одягу, 4 пар взуття, 4 пар рукавичок. (На жаль, він був вилучений з виробництва). Кабінет сушіння середньої потужності. RUBIN RSHS-8-160 (для 8 комплектів). Найвищий об’єм має сушильний кабінет Rubin RSHS-9-175 (для 9 комплектів).

Окремо ви можете вибрати інфрачервоні сушарні шафи, включаючи Rubin RSD 03 та Rubin RSHS 02i, який, серед іншого, обладнані взуттєвим сушаркою. Правда, є окремі сушарки для взуття, такі як RUBS RSD 26-175-27 (для сушіння 27 пар взуття), але більше не інфрачервоні.

Перевага інфрачервоних сушильних шаф для сушіння одягу Ruby полягає в тому, що вони споживаються втричі менше електроенергії. Таким чином, вони вписуються в програму енергозбереження, яка була сформульована Дмитром Медведєвим під час президентського терміну.

Таким чином, ви можете придбати сушильні шафи для одягу на основі ваших уподобань. Звернувшись до нас, кожен покупець зможе отримати додаткову інформацію.

Сушіння шаф для робочого одягу та взуття

Угода про обробку персональних даних з метою дотримання 152-ФЗ щодо захисту персональних даних

Приєднуючи цю угоду та залишаючи свої дані на сайті NAME_NAME (далі. сайт), заповнивши Formback Form Form Forms:

  • підтверджує, що всі дані, зазначені ними, належать до нього,
  • підтверджує і визнає, що вони ретельно прочитали угоду та умови обробки своїх особистих даних, зазначених у сферах форм зворотного зв’язку, текст угоди та умови для обробки персональних даних на це зрозуміло;
  • дає згоду на обробку сайту, надану як частину інформації про особисті дані, щоб укласти між ним та місцем цієї Угоди, а також його подальшого виконання;
  • виражає згоду на умови обробки персональних даних без застережень та обмежень.

Користувач погоджується з обробкою своїх особистих даних, а саме до виконання дій, передбачених. 3 C. 1 ст. 3 федерального закону від 27.07.2006 р. N 152-FZ про персональні дані, і підтверджує, що, даючи таку згоду, вона вільно діє, його воля та його інтерес. Позиція користувача до обробки персональних даних є конкретним, інформованим та свідомим.

��Сушильный шкаф для обуви и одежды. Смотрим и собираем | Pro оборудование, ШСО обзор

Ця згода користувачів визнається як виконана в простому письмовій формі, для обробки наступних особистих даних: прізвища, ім’я, по батькові; року народження; місця проживання (місто, область); телефонні номери; Електронні адреси (електронна пошта).

Користувач, надає назву_сайту право здійснювати такі дії (операції) з персональними даними: збирання та накопичення; зберігання протягом встановлених нормативними документами термінів зберігання звітності, але не менше трьох років з моменту дати припинення користування послуг Користувачем; уточнення (оновлення, зміна); використання; знищення; знеособлення; передача на вимогу суду, в т.C., Треті сторони, відповідно до заходів щодо захисту персональних даних від несанкціонованого доступу.

Вказана згода діє на невизначений термін з моменту надання даних та може бути вилученим вами, подаючи застосування адміністрування сайту з даними, зазначеними. 14 Закону “Про персональні дані”. Нагадування згоди на обробку персональних даних може здійснюватися шляхом надсилання відповідного замовлення користувача за допомогою простого письма до адреси електронної пошти контакту, зазначеної на сайті NAME_SET.

Сайт не несе відповідальності за використання (як законних, так і неправомірних) третіх сторін інформації, розміщених на сайті, включаючи його відтворення та розповсюдження, здійснюються всіма можливими способами. Сайт має право вносити зміни до цієї Угоди. При внесенні змін до актуальної редакції вказується дата останнього оновлення. Нове видання Угоди входить до силу з дати його розміщення, якщо інше не передбачено новою версією угоди. Посилання на поточне видання завжди на сторінках сайту: NAME_SITE.Ро

До цієї угоди та відносин між користувачем та місцем, що виникають у зв’язку з застосуванням угоди, підлягають застосуванню Російської Федерації.

Сушіння шаф для одягу

Сушіння шафи для одягу та взуття Практичне рішення для сушіння білизни, одягу (робочий одяг), взуття, спортивне обладнання та інші предмети. Головне призначення. Сушіння мокрої білизни або одягу до сухого стану. Деякі моделі, запропоновані нами, здатні впоратися з сушінням не тільки вологим, але й мокрим білим. Використання таких конструкцій дозволяє зменшити час натуральної сушіння в десятки разів, і доступна ціна не залишає перешкод.

Шафи для спецодягу сушильні –знайдено 525 товарів.525 продуктів

Сушильний кабінет SHS-80-01 SPU (камера 80L, 200 ° C, MOD.2001 р.) Призначення: для сушіння, переробки та випробувань металів, скла, кераміки, харчових продуктів та інших виробничих матеріалів Застосування: у медицині, хімічній та нафтохімічній промисловості, муніципалізації.

Тип: сушильна машина, установка: окремо стоячи, у стовпчику, з тепловим насосом, глибиною: 540 мм, ширина: 595 мм, тип завантаження: фронтальний, сушильний тип: конденсація з тепловим насосом, режими/функції: стельова сушка, джинси, синтетика, прискорена сушка, сорочки (.

Програма з вилучення, Програма сушіння, Програма видалення алергену, Вішалка сорочки, Вішалка для штанів

Сушіння шаф для робочого одягу та взуття

Програма з вилучення, Програма сушіння, Програма видалення алергену, Делікатний режим, Стійка сорочка

Шафа сушильна ШСО-22М використовується для сушіння вологого одягу та взуття. Така сушильна шафа буде незамінною на будівельних майданчиках, льодяних палацах, лижних базах, дитячих садках, дитячих установах. Температура повітря всередині кабінету досягає до 60 с, завдяки ін’єкції теплого повітря.

Тип: сушильний кабінет, тип сушіння: за залишковою вологістю, кількість програм: 5, тип дисплея: цифровий (символ), тип керування: Електронний, напруга живлення: 220 В. 240v

Розміри 2065x804x512 мм, вага 69 кг. Сушіння металевого кабінету, призначеного для сушіння одягу, комбінезону та взуття. Підходить для використання на будівельних майданчиках, льодяних палацах, будинках, лижних базах, Siz та дитячих садках (DOU)

Тип: для одягу. Висота, мм: 2200. Ширина, мм: 800. Глибина, мм: 500. Металевий сушильний кабінет sho. 22м.Металевий двошаровий сушильний кабінет sho. 22м використовується для сушіння вологого одягу та взуття. Така модель кабінету буде незамінною на будівельному майданчику, лижних базах.

Шафи сушильні для одягу ШСО-2000-4 використовуються для сушіння вологого та мокрого одягу та взуття. Основна особливість кабінету, той факт, що він має 4 незалежних галузей. Кожен відсік закривається власними дверима. Всередині кабінету є знімні сітчасті полиці, що.

READ  Чи можна залишити посудомийну машину без нагляду

Дизайн: шведський стіл, Призначення: Для посуду, тип монтажу: Відкритий, Двері: Гойдалки, Матеріал корпусу: LDSP, стержень для вішалок, Кількість дверей: 2

Опис Cafe Сушіння SC Cyclone 1985 Призначений для сушіння вологої білизни, взуття, спортивної форми, робочого одягу та професійної форми.Використовується на будівельних майданчиках, буріння та нафтових станціях, у промислових приміщеннях, мілітаризованих підрозділах.

Висота, см: 2. Ширина, см: 30.3. Глибина, см: 53.4. Вага кг: 0.п’ять. Полична сітка, призначена для установки в шафі сушіння SC Cyclone 1965, за рахунок хорошого повітряного кровообігу прискорює час стрижневого сухою. 3 мммаксимального навантаження на полицю. 10 кг

Тип: для одягу. Висота, мм: 1810. Ширина, мм: 800. Глибина, мм: 510. Металевий сушильний кабінет sho. 2000.Металевий сушильний кабінет Пакс використовується для сушіння одягу та взуття. Ці шафи призначені для використання в спортивних спорудах, промислових.

Сушарний шафа використовується для сушіння вологого одягу та взуття. Така сушильна шафа буде незамінною на будівельних майданчиках, льодяних палацах, лижних базах, дитячих садках, дитячих установах. Температура повітря всередині кабінету досягає 60 ° С, завдяки ін’єкції теплого повітряного електровалентного.

Розміри 1800x600x495 мм, вага 88 кг. Сушіння металевого кабінету, призначеного для сушіння одягу, комбінезону та взуття. Підходить для використання на будівельних майданчиках, льодяних палацах, будинках, лижних базах, Siz та дитячих садках (DOU)

Сушарний шафа призначений для сушіння вологої білизни, взуття, спортивних форм, робочого одягу та професійної форми. Принцип роботи полягає у циркуляції підігрітого повітря всередині шафи. Використовується на будівельних майданчиках, буріння та нафтових станціях, у виробництві.

Тип: сушарка, установка: окремо стоячи, з тепловим насосом, глибиною: 650 мм, ширина: 595 мм, тип завантаження: фронтальний, сушильний тип: конденсація з тепловим насосом, режими/функції: джинси, синтетичні, вовняні, сорочки (сорочки ), бавовна, холодна сушка, SPO.

Програма з вилучення, Програма сушіння, Програма видалення алергену, Делікатний режим, Вішалка для сорочок, Вішалка для штанів

Сушарний шафа використовується для сушіння вологого одягу та взуття. Така сушильна шафа буде незамінною на будівельних майданчиках, льодяних палацах, лижних базах, дитячих садках, дитячих установах. Температура повітря всередині кабінету досягає 60 ° С, завдяки ін’єкції теплого повітряного електровалентного.

З дзеркалом, цілями: Одяг, тип монтажу: Зовнішній, Двері: Swing, Case Матеріал: LDSP, стрижень для вішалок, Кількість дверей: 3

Тип: сушильна машина, установка: окрема, в колону, з тепловим насосом, глибина: 640 мм, ширина: 595 мм, тип завантаження: фронтальна, тип сушіння: конденсаційна з тепловим насосом, режими/функції: джинси, синтетика, шерсть, сорочки (сорочки), бавовна, холодна.

Кабінет, виготовлений з пофарбованого металу, розділ два, верхній та нижній полиці, гачки, замок. Кабмін використовується для зберігання одягу та персонального персоналу, що належить. Гардероб має зварне будівництво пофарбованої сталі. Два гойдалки

Тип: сушильна машина, установка: окремо стоячи, під настільним, в колонці, глибина: 654 мм, ширина: 595 мм, тип завантаження: фронт, тип сушіння: конденсація, режими/функції: синтетика, вентиляція, бавовна, холодна сушка. ліжко білизна, максимальний інцидент.

Сушильний кабінет “Ranger 5” для 5 комплектів. призначений для сушіння різних вологих одягу, взуття, білизни, а також спортивної форми та деяких запасів. Сушіння здійснюється висячими черевиками на спеціальних стрижнях, через які тепло повітря поставляється

ОписШафа сушильна ШС циклон 1965 призначена для сушіння мокрої білизни, взуття, спортивної форми, робочого одягу та професійної уніформи.Використовується на будівельних майданчиках, буріння та нафтових станціях, у промислових приміщеннях, мілітаризованих підрозділах.

Тип: для одягу. Висота, мм: 1810. Ширина, мм: 800. Глибина, мм: 510. Металевий сушильний кабінет sho. 2000-4.Металевий сушильний кабінет Пакс використовується для сушіння одягу та взуття. Ці шафи призначені для використання в спортивних спорудах, промислових.

Сушильний кабінет “Ranger 8” за 8 комплектів. призначений для сушіння вологого одягу, взуття, білизни, а також різноманітних спортивних форм та інвентарю

LG Styler з функцією Trueseam дозволить ефективно виймати одяг з запахів, ретельно згладити його та видалити домашні алергени та бактерії. Завдяки покращеній системі сушіння речей, ви навіть можете швидко принести свій гардероб у порядку без усадки та пошкодження.

Сушильний гардероб SCRA-22M-600 використовується для сушіння вологого одягу та взуття. Така сушильна шафа буде незамінна на будовах, льодових палацах, лижних базах, садках, дитячих установах. Температура повітря всередині кабінету досягає до 60 с, завдяки ін’єкції теплого.

Сушильна машина з тепловим насосом з системою підтримки Wi-Fi та House Connect. Насолоджуйтесь максимальним комфортом завдяки інтелектуальній системі очищення та зручне використання з Smartfinish.У сушильних машинах з функцією інтелектуальної медичної системи.

Шафи для сушіння одягу

Ця модель сушильного кабінету призначена для сушіння п’яти наборів (до складу яких включає: 5 комплектів одягу, 5 пар взуття, 5 пар рукавичок), гардеробне надійно закрите ключем. Має складний дизайн.

Ця модель сушіння кабінету призначена для сушіння восьми наборів (до складу яких включає: 8 комплектів одягу, 8 пар взуття, 8 пар рукавичок), гардероб надійно закритий ключем. Має складний дизайн.

Дана модель сушильної шафи призначена для сушіння дев’яти комплектів (що включає: 9 комплектів одягу, 9 пар взуття, 9 пар рукавичок), шафа надійно закривається ключем. Має складний дизайн.

Ця модель сушильного кабінету призначена для сушіння п’яти наборів дитячого одягу, кабінет складається з п’яти розділів (до складу яких: 5 комплектів одягу, 5 пар взуття, 5 пар рукавичок).

Зверніть увагу! Блок керування знаходиться на недоступній висоті для дітей!

Модель сушіння кабінету призначена для сушіння 27 пар взуття, шафа надійно закривається ключем. Має складний дизайн.

Одяг повинен бути висушений не тільки після миття. Нерідко, одяг сушать після зміни роботи, або потрапляючи до проливного дощу. У таких випадках нічого більш ефективного, за винятком сушіння кабінету для одягу, не може придумати.

Компанія “Антиндіди” продавала шафи та стелажі для сушіння одягу та взуття для третього десятиріччя. За ці роки ми співпрацювали з різними постачальниками, поки не сформувалося розуміння про те, які моделі є на російському ринку кращими з точки зору своїх споживчих якостей.

Шафи для сушіння одягу та взуття Ruby

Ruby Московський виробник сушильних шаф. Всі моделі забезпечують термостати, які дозволяють встановлювати бажану температуру для сушіння (залежно від типу одягу).

Особливістю кабінетів полягає в тому, що одяг не потрібно заздалегідь натискати, тобто його можна завантажити до шафи в абсолютно вологому стані.

Є моделі, сушіння, в яких реалізуються за рахунок інфрачервоного випромінювання, що зменшує витрати на електроенергію.

Обсяг використання сушильних шаф

Сушіння шафи використовуються в спортивних комплексах, на будівельних майданчиках, вони встановлені в дитячих садках та школах, у промислових підприємствах і т.D. Ось де може бути сушка одягу.

Якщо вологий або вологий одяг не висушується вчасно, то можна розірвати, іншими словами, щоб придбати поганий запах.

Розмір сушіння шаф для одягу

Габарити сушильних шаф для одягу варіюються в залежності від того, скільки комплектів одягу планується сушити всередині шафи.

Особняк. дитячий сушильний кабінет (для дитячого одягу), він використовується в установах шкільної та дошкільної освіти. Ми говоримо про модель Rubin RSHS-5D-135. Гардероб ділиться на 5 розділів, кожен з яких розміщений один набір одягу.

Найбільш просторий сушильний кабінет Rubin RSHS-9-175 (він вміщує 9 комплектів одягу та взуття).

Також необхідно відокремити цю модель як сушильний кабінет Rubin RSHS-26-175-27. Він призначений для сушіння 26 пар взуття і є одним з найбільш виконаних на російському ринку.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS