Трубчастий блок керування для Zota котла

Блок трубчастого нагрівача для Zota Zota котла для 12 кВт

Блок трубчастого нагрівача для Zota Zota котла для 12 кВт-спіраль, армований, може працювати довгий час без води.

Як швидко розрахувати необхідний потужний трубчастий нагрівач

Елемент складається з високоякісного нержавіючої трубчастого нагрівача та нержавіючої сталі з нержавіючої сталі¼”(дюйм з кварталом)

Сайт з’єднання трубчастого нагрівача та фітингу виконаний відповідно до новітніх технологій за допомогою зварювальних металів.Таким чином, трубчастий нагрівач зберігається критично високої температури і підходить для таких систем, як парогенератори та дистилятори.

Основний обсяг застосування трубчастого нагрівача, опалювальної рідини в моншоні до температури постійного кипіння. Пристрій трубчастого нагрівача дозволяє негайно підключити повне навантаження, а також для досягнення заданої температури, поступово відключайте елементи для стабільного технічного обслуговування температури.

Трубчастий нагрівач такого типу може бути обладнаний замкнутою термостатом.

Для моншопів підключіть регулятор потужності до 3,5 кВт

Для більш потужного трубчастого нагрівача в 5 кВт регулятор живлення

При виробництві цього продукту він не використовується припою (який містить шкідливий свинцевий), тому їх можна встановити в харчових контейнерах.

Елемент оснащений трубкою для термостату, має 6 окремих виходів для підключення. Включає захисну кришку закриття контактів.

Ми також пропонуємо ключ, щоб скручувати блок-трубчастий нагрівач

Підключення трубчастого нагрівача може бути виготовлений на 220 В і 380 В.

Якщо вам потрібна певна довжина трубчастого нагрівача або діаметра посадкової нитки, вкажіть цю проблему з продавцем. Ми маємо можливість встановлювати на трубчастому нагрівачі будь-які розміри ниток.

Зверніть увагу на фотографію, де видно контактні термінали, за вашим запитом ми можемо встановити будь-кого (я вказую цей момент від продавця)

Блок трубчастого нагрівача

Високоякісний блок трубчастого нагрівача за ціною заводу виробника, ви можете придбати на сайті Zota Online.

Також ви можете зв’язатися з нами. Спеціаліст порадить вам за всі питання питань.

Повні електричні нагрівачі потужністю 3. 4.5. 6. 7.5. 9. 12. 15 кВт з одного блоку трубчастого нагрівача.

Підтримуючи вказану температуру теплоносія

електричний нагрівач діапазон від 40 ° до 90 ° С;

Підтримувати заздалегідь визначений температурний режим приміщення

Вимкнення електричного нагрівача при перевантаженні і коротких

Три етапи перемикаючого електричного нагрівача.

Електричні панелі виконуються з джерела трифазної

PU EUT-I1, до однофазної мережі змінного струму з напругою 220 вольт з потужністю навантаження не більше 9 кВт. Відхилення напруги живлення від номінальної вартості в межах ± 10%.

Панель призначена для керування електричним нагрівачем

380 вольт Робоча напруга. Потужність до 15 кВт. Маючи одну групу трубчастого нагрівача. включені відповідно до схеми “зірка”.

2.4. Панель призначена для роботи в наступних умовах:

Робоча температура навколишнього середовища від 1

Відносна вологість до 80% при температурі плюс 30

Навколишнє середовище не надмірне. не містить агресивного

Газ і пари. Руйнуючи метали та ізоляцію. Не насичений

провідний пил і водні пари;

Температура композиції та зберігання від.5

робоче положення в космічному вертикалі; Висота над рівнем моря не більше 2000 м. Кліматичне виконання UHL4;

2.5. Панель оболонки має ступінь захисту IP20 відповідно до GOST14264-80.2.6. Загальні та встановлені розміри показані в рисі.один.2.7. Панельна маса не більше 2,5 кг.

Поставка Set3.один. Пакет панелі включає:

Як відрегулювати шанувальник котла твердого палива

Датчик температури води. 1 під температурою повітря. 1 шт

Панель керування PU EUT-I1_ KW Factory Number_

Встановлено за адресою і введено в експлуатацію

Включено з Zota_ Number_ Number_

Дистанційний контроль котла за допомогою комплекту обладнання з онлайн-шлюзом

Тепер розглянемо варіант дистанційного керування опаленням, якщо є інтернет у заміському будинку або дачі, і, природно, Wi-Fi маршрутизатор (це маршрутизатор).Тут все набагато легше. Ви можете побачити можливості пристроїв, запропонованих нижче, і назавжди забути про досвід про статус системи опалення вашого будинку.

Salus IT500 забезпечує контроль та конфігурацію параметрів експлуатації до максимуму в двох опалювальних зонах, наприклад, у першій кімнаті на першому поверсі котеджу та душу на другому поверсі.Комплект включає в себе привід (котла приймача), кімнатний двоканальний термостат (щотижневий програміст котла, панель керування котлами) та шлюз Інтернету, підключеного до Інтернету. Маршрутизатор (маршрутизатор).

Можливості для управління системою опалення за допомогою комплекту обладнання з інтернет-шлюзом Salus IT500:

 • контроль режимів лише нагрівання (котла та, при необхідності, насос);
 • Контролюйте кілька опалювальних зон;
 • Управління опалення та гарячого водопостачання та гаряче водопостачання.
 • Підтримуючи різні температури в різних кімнатах, графік температурних режимів за днем, годинником та хвилинами
 • 6 Пресетні режими опалення для доставки
 • Контроль гарячого водопостачання, автоматичні режими управління, включаючи енергозбереження та режим “відпустки”.
 • Унікальна система зв’язку для пристроїв через Інтернет, що забезпечує надійне з’єднання та контроль системи опалення: смартфон (або персональний комп’ютер). інтернет. сервер. Маршрутизатор (маршрутизатор). термостат. приймач. котла

Все обладнання бездротового та зв’язується один з одним радіоканалом, т.Е. Немає необхідності покласти електричну проводку. Кімнатний термостат для опалювального котла запрограмований для щоденних, щотижневих або операційних режимів 52. Поточний стан котла відображається на екрані термостату та у програмах для керування віддаленим нагріванням, температурою поточної температури та встановлення. Конфігурація графіку роботи може здійснюватися з панелі термостату через Інтернет-браузер або за допомогою мобільного додатку.Термостат має сучасний дизайн, відрізняється високою надійністю та безпекою, коли вона використовується.З використанням додаткового обладнання керування салюнами, контроль може бути контроль, включаючи віддалені, теплі підлоги, газові та електричні котли, системи опалення, а також практично будь-які інші системи опалення та пристрої.Для пульта дистанційного керування не вимагає спеціальної зовнішньої IP-адреси, вся система працює відмінно на будь-якому мобільному інтернеті (Yota, Megaphone, Beeline та T.Р.) Також можна керувати комп’ютерами та мобільними пристроями на операційних системах Android та IOS.

Що робити, якщо в будинку немає дротового Інтернету, і вже придбав Wi-Fi Інтернет-термостат?

Швидше за все, в країні є покриття мобільних операторів, це не так? Так що у вас є Інтернет! Просто купуйте Wi-Fi маршрутизатор з USB-портом і додатково до нього 3G або 4G модем. Встановіть у SIM-картку Modem будь-який оператор мобільного зв’язку, який забезпечує впевнений сигнал у зоні знаходження вашого будинку. Сама модем вставте в USB-роз’єм маршрутизатора та всього. Тепер у вас є можливість керувати котеджним нагріванням віддалено!

Якщо для когось IT500 здається дорогою, то компанія пропонує більше бюджетного рішення. Інтернет-термостат Salus RT310i The Thermostat має кілька обрізаних можливостей порівняно з “прихильником брата”, але це може бути йому гідну заміну, завдяки нижній пакеті. Зовні, RT310i виглядає більш скромним у порівнянні з першокласним високотехнологічним дизайном IT500, він не має сенсорного контролю, але особливості моделі майже ідентичні. За винятком того, якщо це 500 здатний контролювати 2 зони нагрівання або охолодження, то RT310i може контролювати лише одну зону.

Не вистачає можливостей IT500? Немає проблем. Салюс IT600 може бути все і навіть більше!

Якщо вам не вистачає функції IT500, щоб керувати лише двома зонами нагрівання, то на нашому веб-сайті є більш функціональна багатозована (є дротова та бездротова версія) Salus IT 600 Smart Home System. Щось, і його можливості для дистанційного керування опалення (і не тільки!) Навіть найвибагливіший споживач!

Це 600 Smart Home поєднує в собі можливості водних водних підлог, дистанційне керування нагріванням з використанням термостати, одноразового перемикання на рівні “розумної домашньої системи”, зміна температури в кожній кімнаті за допомогою смартфона з доступом до Інтернету, керуванням та керуванням будь-яким електричним пристроям у Будинок, підключення вікна відкриття датчиків та дверей та багато інших функціональних можливостей. Система була набагато випереджає не тільки своїх конкурентів у сфері дистанційного керування опаленням, але також вимагає тенденції у сфері автоматизації та диспетчеризації інженерних систем протягом багатьох років!

Читати далі з можливостями системи можна знайти в статті: Smart Home. Салюс IT600 Науково-дослідна система управління

Увага! New Salus IT600 Smart Home Products Line (Smart Home) вже продається!

Тепер ви можете не тільки дистанційно контролювати опалення, але й охороняти будинок та керувати електроприладами!

Тепер у вас є можливість купити Salus It600 Smart Home. Нова лінійка автоматизації для розумного будинку!

Це найбільш повноцінна система для віддаленого контролю опалення через Інтернет IT600 плюс додаткові функції:

 • Застосування універсального інтернет-шлюзу SMART HOME UGE600, який зараз підтримує до 100 бездротових пристроїв мережі ZigBee і використовується замість минулого року Salus G30 G30.
 • Контроль та управління різними електричними приладами. Підключено до SMART SALUS SPE600 розетки з можливістю обліку споживаної електроенергії
 • Підключення та керування сигналізацією безпеки за допомогою бездротових дверей відкриття дверей Windows Windows OS600
 • Управління вашою системою стала ще більш зручною. Завдяки новій програмі Salus Smart Home для смартфонів на iOS та Android, Inteeis з яких та реєстрація пристроїв стали набагато простішими та чіткішими!

Всі компоненти системи. Це бездротові пристрої, що працюють у сучасному стандарті домашньої мережі ZigBee, тепер ви можете створювати окремі групи пристроїв, що працюють у одному пучке, і які можуть бути призначені окремі завдання.

У майбутньому інженери компанії мають намір розширити можливості Smart Home Management System, але тепер ви можете купити Salus It600 Smart Home, починаючи з найбільш необхідного та побудувати свій розумний будинок за дуже привабливою ціною!

І що робити власники застарілих систем опалення?

TECH Wi-Fi 8S може контролювати температуру у 8 кімнатах, у кожному з яких може бути до 6 термодів! На додаток до контролю термоелектричних дисків, контролер також може керувати котлом: коли задана температура досягається у всіх номерах, він вимкне котел за допомогою “сухого контакту”. Купуйте систему керування технологією Wi-Fi-8S

Аксесуари для твердопаливних котлів

Блок трубчастого нагрівача 3 кВт для котла Zota. Блок трубчастого нагрівача 3 кВт підходить для Zota Mix котлів, Zota Poplar, Zota Mas.

Трубчастий нагрівач для котлів одним з найважливіших деталей, що застосовується в комбінованій системі.

Блок трубчастого нагрівача 6 кВт G 1 1/2. Блок трубчастого нагрівача 6 кВт для котла Каракана 16 ТПЕ-3, 16 ТПЕВ-3, 20 ТПЕ-3, 20 ТПЕВ-3.

Блок трубчастого нагрівача 9 кВт G 1 1/2. Трубчастий блок нагрівача 9 кВт для Кауканового котла 16 ТПЕ-3, 16 ТПЕВ-3, 20 ТПЕ-3, 20 ТПЕВ-3.

Електричний опалювальний опалювач трубчастий нагрівач-6-1 1 \ 4 “. H (для котла Каракана). Технічні характеристики.

Посилання на підключення AGG-13 для зрідженого газу з коробкою передач

Посилання на підключення AGG-20 для зрідженого газу з коробкою передач

Панель керування Norma Aqua Teplodar. Паспорт та посібник з контрольної панелі Норма Аква Геродар.

Панель керування ZOTA EUT-I1 (3 кВ). Паспорт та інструкції на панелі керування Zota PU EUT-I1 (.

Панель керування ZOTA EUT-I1 (9 кв). Паспорт та інструкції на панелі керування Zota PU EUT-I1 (.

Трубчастий нагрівач для котлів одним з найважливіших деталей, що застосовується в комбінованій системі.

Блок трубчастого нагрівача-6 (60 В 10 / 2.0 R 220) FL / Black G 11/2 Heplodar Виробник: Gerodar Розміри (.

Блок трубчастого нагрівача-6 (60 В 10 / 2,0 р 220) FL / Black G2 Haemlodar Tubular Нагрівач (блок трубчастого електричного нагрівача).

Трубчастий нагрівач-9 (80В 10/3, 15 P 220) FL / Black G2 (Budper). Опис: Блок трубчастого нагрівача 9 кВт для твердого палива.

Блок трубчастого нагрівача-9 fl / black g 1 1/2 teplodar. Опис: Трубчастий нагрівач Блок 9 кВт з нитками “1 1 \ 2 (дюйми.

Трубчастий нагрівач для котлів одним з найважливіших деталей, що застосовується в комбінованій системі.

Трубчастий нагрівач для котлів одним з найважливіших деталей, що застосовується в комбінованій системі.

Блок трубчастого нагрівача 6 кВт підходить для котлів Zota Mix, Zota Topol, Zota Master, Zota Box, Zota Carbon і так.

Блок трубчастого нагрівача 9 кВт підходить для котлів Zota Mix, Zota Topol, Zota Master, Zota Box, Zota Carbon і так.

Газовий пальник УГ-24 з потужністю 24 кВт з енергозберігаючою сидіти 630 автоматики, призначена для NE.

Газовий пальник УГ-36 з місткістю 36 кВт з високою залежною автоматикою сидіти 630, призначений для.

Пальник газ “Гарант-М” UG-48 Zota призначений для спалювання природного газу в.

Газовий пальник “Garant-M” UG-60 до котла “Zota Mix 50” Газовий пальник “.

Набір форсунок для відновлення зрідженого газу

3 кВт-підключений комплект призначений для твердого палива чавуну котла KCHM 5 від 3.

Компанія “Теплогідроінвест” пропонує високоякісні компоненти для твердих паливних котлів. Електрокомплети. це багатофункціональне додаткове розташування різних сил для систем опалення. Електроніка включає в себе трубчастий блок нагрівача, два датчики, панель керування, кабель, капюшон та фланець. Трубний нагрівач виготовлений з нержавіючої сталі, координується з пультом дистанційного керування і приносить температуру теплоносія до необхідного. Панель керування допомагає вибрати найбільш сприятливу температуру для теплоносія та внутрішнього теплоносія. Низькі вимоги до температури повітря не вимагають великих витрат на електрику трубчастого нагрівача.

Електромпети також здатні створювати додаткові джерела водяного нагрівання в твердопаливних котлах. Електроніка автоматизує воду, що нагрівається під час ослаблення (ідеально підходить вночі). Унікальні можливості електрокомплек для твердопаливних котлів є те, що при температурі води зменшується (10 градусів), він включається і починає теплою воду до 40 градусів і вище, залежно від вибраної температури. Ще однією перевагою електричного набору є можливість підключення до потужності до потужності не тільки 220 В, а й 380 В.

Компанія “Теплогідроінвест” пропонує високоякісні компоненти для твердих паливних котлів. Електрокомплети. це багатофункціональне додаткове розташування різних сил для систем опалення. Електроніка включає в себе трубчастий блок нагрівача, два датчики, панель керування, кабель, капюшон та фланець. Трубний нагрівач виготовлений з нержавіючої сталі, координується з пультом дистанційного керування і приносить температуру теплоносія до необхідного. Панель керування допомагає вибрати найбільш сприятливу температуру для теплоносія та внутрішнього теплоносія. Низькі вимоги до температури повітря не вимагають великих витрат на електрику трубчастого нагрівача.

Електромпети також здатні створювати додаткові джерела водяного нагрівання в твердопаливних котлах. Електроніка автоматизує воду, що нагрівається під час ослаблення (ідеально підходить вночі). Унікальні можливості електрокомплек для твердопаливних котлів є те, що при температурі води зменшується (10 градусів), він включається і починає теплою воду до 40 градусів і вище, залежно від вибраної температури. Ще однією перевагою електричного набору є можливість підключення до потужності до потужності не тільки 220 В, а й 380 В.

Що потрібно для установки електричного котла Zota?

READ  Видалення волосся на кремі для депіляції

Прийнявши рішення про встановлення електромотеля, спочатку потрібно переконатися, що електрична потужність, що виділяється на ваш будинок, буде достатньо. Одночасно вважайте, що крім котла, ви будете використовувати інші електричні пристрої. Щоб встановити систему опалення, потрібно отримати дозвіл на проект в Енергонадзор. Важливо, щоб електрична проводка виконана відповідно до норм. Залежно від потужності пристрою виберіть розділ для каналу каналу. Наприклад, для 4KW, поперечний переріз 4 кв. мм, а для 12 кВт. 16 кВ. мм. Встановлені транспортні засоби безпеки також будуть різними. У системі опалення використовуйте розширювальний танк і ударну фурнітуру. Вам також потрібна фільтр для очищення води, якщо вона не включена до машини.

Як зменшити витрати на електроенергію?

У електричних котлах можна налаштувати регулювання живлення. Це дозволяє зменшити споживання електроенергії в міжсезоння. Якщо тариф на оплату вводиться у вашому регіоні, відрізняючись від зон дня, то вам потрібно встановити тарифний лічильник. У той же час, значне зниження витрат забезпечить тепловий акумулятор. У ньому тепла накопичується вночі, коли числа дешевший тариф на електроенергію. Економте гроші допоможуть програмісту, яка автоматично підтримує та регулює температуру нагріву. Велике значення має хорошу житлову ізоляцію. Це особливо важливо, якщо мова йде про нагрівання невеликого заміського будинку старого будинку. При використанні сучасних теплоізоляційних матеріалів ви можете отримати значний вплив на енергозбереження.

Ступінь нагрівання теплоносія може бути змінена регулятором, наданим на корпусі. Багато пристроїв також мають перемикач живлення. Наприклад, в холоді котел буде працювати в повній силі, а в відлиті. половина. Якщо будинок добре підігрівається, ви також можете зменшити споживання енергії. У самому пристрої є датчик, який робить вимірювання в теплообміннику. Вказаний параметр підтримується включеннями та вимикайте пристрій. Віддалені інструменти включають термостати кімнатні та програмісти. Вони більш зручні для використання, оскільки вони контролюють операцію електрокотерату відповідно до температури повітря в приміщенні. При використанні термостату ви не вказуєте температуру води, але негайно визначає умови для вас. Програміст визначає графік нагрівання в день тижня і на годинник щодня.

Несправність електричного котла Zota Luxury 9. За місяць він працював стабільно, був поставлений на температуру води, спочатку 55 градусів, а через 60 років він був рідко пов’язаний, а не довгий час. Останні дні час від часу помічають, що вода охолоджується до 25-30 градусів, але включення трубчастого нагрівача не відбувається. Це допомагає вимкнути пристрій лише від джерела живлення 5-10 хвилин. Як тільки я включаю спину, 1 крок працює, а пристрій зігріває воду до 60 градусів. Час цієї проблеми постійно змінюється, режим встановлення часу встановлюється на 0, підключений до індикатора повітря (температура встановлюється на 25 градусів, в приміщенні 23), вода виставлена ​​на 60 градусів, пристрій знаходиться у температурі води режим.

Покладіть Zota Lux кілька років тому. Через деякий час я зіткнувся з подібною проблемою (є реле пікселів). Замінено через гарантійний купон. Наприкінці минулого року проблема була повторена. Від’єднані певні реле, а тепер один трубчастий нагрівач працює в постійному режимі (крім електророз’єну, а досить). У майбутньому я планую повністю позбутися автоматизованих реле, встановити на кожному трубчастому нагрівачі на окремій машині та позбутися цієї проблеми протягом тривалого часу.

Яка різниця між електричними котлами Zota 3-15 від 18-48? Що вони відрізняються цим рядком?

Звичайно, ціна поступово збільшується від 3 тис. До 15, а потім швидкий стрибок на 18 тисяч, і знову поступове збільшення. Майже аналогічна історія з тяжкістю, тільки вона ідентична 3-15, а на 18-48 більше, ніж у 1,5 рази. І у них є різні документації. Але вони ніяк не відрізняються. Я тільки що вибираю між ZOTA MK-15 або 18, якщо останній варіант є кращим у чомусь, не беручи до уваги силу, то я візьму його, але йому не вдалося знайти жодну інформацію.

Різниця у кількості трубчастого нагрівача та потужних пларів. Від 18 до 48 кВт, в електричному котлі встановлено 3 трубчастого блоку нагрівача, а 3 блоки живлення (реле). У 18 моделях, наприклад, від 3 до 6. І в моделях 3-15 встановлено 1 блок. трубчастий нагрівач та 1 реле. Це пояснює зростання цін.

Покладіть і підключити Zota Econom 6 кВт. Я не намагався включити, готуватися до зими. Я не зовсім розумію з показниками. Один для вулиці, а інший. для кімнати, а 3-й вбудована вода. Два показники дроту 40 сантиметрів довго. Це жарт виробника? Звичайно, вони, ймовірно, можуть бути подовжені, але все-таки. І все-таки таке питання, чи можливо, взагалі ці показники не торкаються? Покласти на температуру води, а потім я побачу цього достатньо чи ні?

Це дозволено без показників, але я встановив критий показник, щоб контролювати відключення датчика та ступеня. У моєму випадку показники термометра та індикатора ідентичні. Дріт може збільшуватися з крученою парою, підключити поворот і забій з стрічкою.

Допоможіть зрозуміти принцип роботи Zota Lux Electrict 9. Після того, як місяць у мене було кілька питань, відповіді, на які я не знайшов у інструкціях. Як зробити це таким чином, щоб він використовував одночасно всі три трубчасті нагрівачі для опалення води? На даний момент ситуація полягає в наступному: він працює в пучлі з пеллеком (підключений до гідравлічного), починається вночі, індикатор, що показує температуру приміщення. Індикатор температури на вулиці не підключився. Режим встановлений точний. Температура установки для установки 25 градусів, температура нагрівання води становить 90 градусів. Power 9kw. У момент зниження температури приміщення до 23 градусів, пристрій з’єднує один крок і починає нагрівати воду, але потужність недостатньо, а температура повітря знижується навіть нижче, до 22 градусів, після чого він включає 2-й трубчастий нагрівач. і температура знову починає підписатися. У той же час вода не нагрівається більше 45 градусів. Іншими словами, втрата тепла приблизно 5 кВт та ємність повинна бути достатньою, але вона не точно обробляє. Трубчастий нагрівач все в робочому стані, бюст їх у нормі. Якщо ви встановлюєте температуру дельту вище 4 градусів, то всі роботи трубчастого нагрівача. Чи можна налаштувати так, щоб інструмент керування не включено не 1 трубчастого нагрівача, і відразу ж усіх? Можна видалити індикатор температури і дозволити йому прагнути підігріти воду, і надлишок буде відрізано термічні голови на радіатори?

Деякий час тому я використав електричний котел Zota MK, це той же люкс, тільки з наявністю груп насоса та захисту. Якщо я пам’ятаю все правильно, то потужність трубчастого нагрівача визначається в ньому не ціль дельта та реальної температури, але різниця між каналом і поверненням. У будь-якому випадку я можу з упевненістю сказати, що, коли температура приміщення знижується, принаймні, 1 ступінь, увімкнувши 3 трубчасті нагрівачі на 12 кВт, потім кроки поступово вкладаються як до сусідніх 60 градусів. У вашому випадку я думаю, що налаштування не виконуються або керуючі автоматизації. І взагалі, 90 градусів для подібних моделей. бюст. Спробуйте знизити, можливо, він почне функціонувати краще. Відкриті індикатори. Дивовижний приблизно 90 градусів. це межа. Я пам’ятаю, у моєму випадку, встановлюючи температуру води в меню. це активна температура теплоносія, яку він підтримує /. 5 градусів. Я визнаю, що принцип роботи змінився в МК. Можливо, у вашому випадку погода підключена, тому пристрій нагріває криву? Або зворотна ситуація, як ще один варіант, увімкніть індикатор погоди, вибравши найбільш перспективну криву для вашої кімнати? У цьому варіанті він повинен зігріти воду до заданої температури.

Несправність з обладнанням Zota Lux для 6 кВт. Почав виділити похибку H5. Більше того, він працював і зупинився. став піщем, щоб відповісти на поломку. Тиск у системі є, повітря знизилося у всіх місцях. Чому подібна проблема виникла? Як перевірити наявність повітряних пробків у котлі? (Хоча я не розумію, як він міг залишитися там). Можливо, хтось має таку ж модель, скажімо. індикатор повітря (сторона) повинен тримати важко? У моєму випадку, намагаючись посилити гайку на складі. спина в колі.

Спробуйте підключити індикатор рівня рівня та наземний болт на теплообміннику, якщо це не допоможе, проблема з пультом дистанційного керування. Якщо це вирішує проблему, індикатор рівня температури не підходить. Вам потрібно відкрутити його і чистити, вирізати прозорий ізолятор, найчастіше це допомагає. Або змінити показник рівня.

Встановлено та підключений електричний котел з Zota Econom, площа 140 квадратів при 12 кВт. На даний момент вулична температура 0 градусів, вона працює від 3 до 6 кВт весь час. Я встановив температуру води 50 градусів, а до 47 градусів. Температура приміщення. це 24 градуси, покладіть індикатор у будинку на відкритому повітрі з Zota, який був включений до комплекту, не поклав вулицю. Індикатор відкритих приміщень також показує на нього 24 градуси. Для того, щоб нагріти воду до 60 градусів, я виявляю, щоб зігріти до 30 градусів, відповідно, воду до 60, у цьому випадку він зігріває до 55 градусів, працює на 6 кВт, максимальна кімнатна температура становить 25 градусів. Виявляється недостатньо сил для нагрівання всієї області. Що стосується диваць у управлінні пристроєм: досить довге включення у зниження температури вздовж індикатора зовнішнього приміщення, близько 3 градусів, виявляється наступним чином, покладіть 23 градуси, доки температура області не досягає 20 градусів, це не буде нагріватися до 23 градусів, як правило. Вулиця не може бути довірена взагалі, на вулиці 3 градуси, і він показує всі 11 градусів, тому я вимикаю його. Налаштування знаходяться в режимі 0.

В експлуатації електрокотель Zota MK-3 більше 3 років, повністю задоволений, але це з’явилося, я сподіваюся, що невелика проблема. До цього я ніколи не використовував термостат, і на цей раз я дивлюся на екран, лампа освітлена, що термостат підключений, я переходьте в меню. режим, а замість вибору режиму термостату, помилка H9 є відображається, я клаю на вході, немає реакції (нічого). У посібнику не знайшли нічого про цю помилку. Можливо, хтось мав схожий? Я створюю скидання всіх налаштувань пристрою. Датчик термостату підмітає, але через деякий час він знову вмикається. Вночі через цю проблему, він не чула.

Вимкнути його. Відкрийте корпус та відкрутіть кришку з блоку керування (у місці, де розташовані всі кнопки та датчики). Подивіться на контрольну дошку. Від’єднати 2 Fishechki. Акумулятор встановлюється на дошці керування, витягніть його. Далі, підключіть. Ми робимо скидання налаштувань котла на заводі. Для цього натисніть кнопки Вгору / Вниз негайно увімкніть автоматичний керування пристроєм, він повинен опублікувати звук. Якщо все станеться, датчик термостату вимикається і не вмикається самостійно. Вам потрібно буде придбати нову батарею і покласти заряд (необов’язково). Якщо це не працює, то плата повинна бути змінена. Або ви можете спробувати підключити зовнішній термостат (теоретично) до роз’єму T1 та T2. Якщо ви вимкнете живлення та підключіть назад, то термостат знову підключиться. Рекомендовано після кожного відключення з мережі, скинути до заводських налаштувань.

У роботі Zota Lux на 12 кВт. Виникла проблема, яку я не можу зрозуміти. Можливо, хтось мав подібну ситуацію, і ви можете консультувати щось на особистому досвіді. Котел працює перший сезон. Нагріває воду для води. Регулювання, розмівши температуру води на пристрій. На даний момент він почав нагріватися, а на сонячну сторону я перекриваю контури самостійно, і це більше половини першого поверху. Зверніть увагу, при перекриванні 1-ї схеми, 2 залишається весь час утримувати воду протягом 50 градусів. Хоча я виставляю 45, і він все ще зберігає 50 градусів. Крім того, трубчастий нагрівач не працює, у будь-якому випадку, індикація не світить. Тримається рівно 50 градусів, не більше. Весь період холоду працював належним чином, нагрівається до 50 і знижує до 47s, знову нагрівається і так далі. Якщо на даний момент я демонструю більше 50, то трубчастий заголовок включається, а індикація увімкнена. Наприклад, я демонструю 55 градусів, включається. 1 трубчастий нагрівач, я демонструю 90 градусів. весь трубчастий нагрівач повертається відразу, знижена до 40, потім 50. Так само, як не зрозуміло. У цьому випадку трубчастий нагрівач не підключений. Зрозуміло, що вода не проростає, хоча показник не горить, але, ймовірно, хе. Коли ви відключите ці трубчасті нагрівачі, використовуючи меню (потужність, яка дорівнює 0), то знову зберігаються 50 градусів. Ну, коли ви вимикаєте пристрій від електрики, температура починає підписатися. Нещодавно температура води була встановлена ​​на 50 градусів. Як тільки я підключу контури, він добре працює. Тобто він працює з такими перериваннями з малими обсягами води. В чому може бути проблема? З’ясувалося, що проблема виключно у коротких ланцюгах, з невеликою кількістю води. Бути чесним, то навіть взимку він звернув увагу на свою автоматизацію, це якийсь незрозумілий. У цьому випадку я говорю про автоматичне перемикання трубчастого нагрівача. Якщо ви хочете досягти певної температури, наприклад, 50 градусів, то необхідно демонструвати кілька градусів більше, т.Майже до 50 градусів, він зупиняється 1 трубчастого нагрівача та намагається отримати відсутність пари ступенів 1 трубчастого нагрівача. Не розумно бути причиною для нього, тому відбудеться зниження температури, 2-й етап і все в колі з’являється.

Незрозумілі пояснення. трубчастий нагрівач не працює, а температура зберігає. Спробуйте визначити, використовуючи лічильник, якщо, звичайно, вони не пов’язані. Трубчастий нагрівач, з’єднаний циклічним для підтримки температури. Чим менше вода в системі, коротша період підключення трубчастого нагрівача. Якщо вам вдасться ловити момент, коли лічильники рани, але немає індикації нагріву, то ви зрозумієте, що саме причина. Коли температура 45 градусів виставляється, 49, це нормальне явище.

Є проблеми з Zota Econom 15. Він почав самостійно вимикатися і підключатися, коли нагріваються з періодом 1 секунди. Все це супроводжується таким класом, як у момент включення та сонячних ванн. лампа індикатора нагріву на панелі керування. Найцікавіше полягає в тому, що це не відбудеться негайно, і після підключення нагріву, я думаю, що він зігріває до встановленого значення, а тим вище етап нагрівання, тим коротший час, через який котла починає вимикати і підключити.

Мабуть, пошкоджений електронний модуль (плата) у блоці керування.

Бойлер Zota MK-9 почав скинути воду. Проблема полягає в наступному, в перший рік поставив котельну, тиск води 1,5, тиск повітря в розширювальний бак 1,3-1,5, все працювало належним чином, ніколи не довелося поповнити. Наступна зима перед холодом, що потрапила до тиску до 1,8 атмосфери та включно, до кінця зими тиск знизився до 1,1Атмос. Цього року наздогнав тиск до 1,9 атмосфери, а також включений. Все почалося, аварійне клапан час від часу почав скинути воду у великих кількостях, іноді 0,5 окулярів, а іноді кілька літрів взагалі. Тиск не досяг надзвичайного маркера, я постійно слідую за цим, і весь час тиск становить 1,9-2,0. І тому більше 3 разів взимку. Можливо, хтось мав таке? Що це може бути? Я припускаю, що це проблеми з аварійним клапаном або тиском у резервуарі розширення.

READ  Чи можна мити шашлик у посудомийній машині

Ви повинні перевірити тиск у розширювальний бак. Можливо, циркуляція або отложенийвання бруду.

Зацікавлені у вашій думці, якщо ви поставите термостат на відкритому повітрі, який буде механізм роботи, він також буде працювати 1 крок за температурою встановлення або більше? А потім у моєму випадку виникла проблема. встановлена ​​на пристрої 24 градусів на індикаторі повітря, і нагрівається до 23 і підтримує 1 на даний час температура води 43 градусів і не вимикається. Як усунути таку несправність? Zota Котл Люкс 15 кВт.

З регулятором температури приміщення не станеться. Зазвичай рекомендується, якщо ви можете утримуватися від використання аналогічного пристрою, оскільки це не є надійним. Зокрема, якщо він працює на антифризі. У мене ж спалене. Ну, або принаймні зробити дублікати систем захисту. У моєму випадку котел нагрівався до 120 градусів і почав розтопити, висвітлюючи каустичний дим, а заводський захист не працював.

Хто знає, з яких причин можуть вогонь електричного котла?

Відмова від системи безпеки при перегріванні. Найімовірніше, що реле вилило, тому захист не працював. Котел нагрівався, збитий, потім розплавлений зсередини, тому що трубчастий нагрівач почав нагрівати сам пристрій.

Потрібна ваша порада, як встановити на електричному котлі Zota Luxury 9 Захист перегріву. І тоді я часто зустрічаю коментарів, що реле палить, і тому система захисту не працює, але я не знайшов, як підключити аварійне відключення. Я придбав це, не читаючи відгуки клієнтів, і коли я читаю. Було занадто пізно, щоб щось змінити, тепер я боюся включити вночі, і у мене немає варіантів для іншого опалення. Я використовую сьогодні протягом 3 тижнів, я нічого не можу сказати про збереження заданої температури (це працює нормально).

Сенс самозахисту. це показник, який не відображається з колбою пристрою, встановлюється на 90 градусів, тобто, якщо температура колби досягла цієї марки. це працює. Цей показник підключений до самостійного котла. Є моделі, які не мають реле як елементів керування, але стартери, їм не потрібна така захист. Купуйте реле, стартер для бажаного струму і покладіть на запис, перед його терміналом. Реле фіксується на корпусі колб зверху. Котушка стартера робить пластину через реле з будь-якої фази.

Виникли проблеми з “Zota Econom 6”. Кілька сезонів працювали належним чином. Навесні почали натиснути, увімкнути і вимикається. Влітку не використовували. На даний момент кліки продовжуються. І так довго. Проведено перевірку напруги крапель у мережі. все добре, стрибки не знайшли, трубчастого нагрівача в хорошому стані, немає повітря в системі, тиск 1 атмосфера, насос працює належним чином. Прийшов до висновку, що це може статися через індикатор повітря, вимкнув його. Історія повторюється. Коли температура піднята через теплоносій. нагрівається, але для досягнення заданої температури я починаю відключати та знову підключити. Що це може бути?

Індикатор температури води або електронний модуль у блоці керування. Але, перш за все, необхідно замінити індикатор температури води.

Я вирішив перевірити свій індикатор Luxury 6 Zota. І не тільки опалення, але й. Подивився “насильницький” індикатор зверху. У моєму випадку не працював. Але, наскільки я розумію, звук і дисплей на екрані просто повідомляє, що сталася аварія. Сигнал надходить у частину живлення і вимикається. Після повного охолодження. включення.

Подивіться уважно. Він йде 2 тонкі проводки на блок керування. Він, у свою чергу, дає сигнал на реле регулювання трубчастого нагрівача, і він відкривається. Але в тому, як реле повністю заварене, він не реагує на сигнали керування сигналами. Вам потрібно відкрити передню кришку пристрою та помітити, що вихідні машини фази негайно рухаються до блоку ретрансляції та безпосередньо до трубчастого нагрівача. Тому система безпеки повинна розбити ланцюжок до реле або безпосередньо у самому трубному обігрівачі.

Ми використовуємо Zota Econom 9 кВт. Пристрій працює стабільним, але був невдалою, коли температура в приміщенні, де був встановлений котел, досяг 28 градусів. Незважаючи на те, що встановлення температурного індикатора в приміщенні було 20 градусів. Фактично, контакти можуть виникнути, але в такому випадку температура на 1 схему швидко зростала. У крайніх випадках ви можете скинути все до заводських налаштувань. Той факт, що весь час виділяється на 50 градусів, нічого не говорить, вимірює реальну температуру на виході. І натисніть на реле?

Багато людей кажуть, що для датчиків температури це характерно для брехні для декількох ступенів. Після відкриття вікна з індикатором, я бачив, що було встановлено. LM335. Це високоточний вигляд температурного індикатора, оснащений третім висновком для калібрування за допомогою потенціометра на 10k. Я постараюся зробити калібрування з точним термометром.

Я планую поставити ZOTA MK 6 KW, я не можу точно вирішити, що щоб встановити: Люкс або економіка. Існує різниця в ціні, і ми не знайшли вагомих відмінностей (не рахуючи специфіку налаштування керування). Все ще дуже зацікавлені у випуску споживання електроенергії.

Споживання електричного котла повністю залежить від втрати тепла та площі опалюваної кімнати. Звичайно, ви розумієте, чи це включено на вулицю у повній потужності, вона буде споживати 6 кВт за годину. І якщо ви встановите його в добре ізольованому маленькому будинку, він не буде більше часто кілька разів на день. Що стосується моделі (Suite або Economy), то я рекомендую просто познайомитися з інструкціями цих пристроїв. Наприклад, він може бути запрограмований, він оснащений допоміжними показниками, ви можете підключити модуль GSM до нього та керувати ним, використовуючи смартфон.

Zota Lux 15 Проблеми Немає реакції на натискання кнопок. Враження, що немає контакту безпосередньо в кнопок, тому що вона померла поступово, на початку (вниз) не функціонувало, то (вибір). На даний момент кожен не працює. Restart не допомогло. Як бути?

Що можна поранити, лише замінюючи консоль! Крім того, ви можете спробувати видалити віддалений, розібраний і збирати знову. Це стосується видалення задньої оболонки та контрольної дошки. Потім зібрати все на місці. Я натрапив на це, коли монтаж модуля, здається, стискав кнопки, я зробив це слабшим, і все в порядку.

Встановлено та підключений Zota Lux 12 кВт. Ми використовуємо трохи більше року. Минулого року (взимку) все добре працювало. І в даний момент, здається, що недостатньо сил розігріти. Напруга в мережі перевіряється. нормально. Зробив скидання до заводських налаштувань, встановлених знову. Індикатор висвітлює температуру води 85 градусів, а насправді максимум 60.

Якщо температура виділена нормальна, то повітря накопичилося в системі під час простою часу. Спочатку потрібно знизити повітря у всіх батареях.

Zota Електричний мідь (Zota) 6 Smart Art. Se 346842 0006

Zota Smart Electric Call Series досягла ринку в 2014 році. З точки зору обладнання перевершили свої попередники, тому він був названий розумним.

Діапазон потужності котла становить від 4,5 до 36 кВт, це означає, що за допомогою інтелектуальних електрокарторів ви можете надати кімнату до 360 м2. Дизайн традиційний для більшості продуктів ZOTA: трубчастого обігрівача, що використовується як блок-трубний нагрівач, який використовується як блок-трубний нагрівач з нержавіючої трубки діаметром 7,4 мм різної потужності, зібраної під єдиним корпусом з модулем керування та блок живлення. Ці котли можуть бути використані в системах опалення з робочим тиском до 6 атмосфер.

Основний принцип котла такий же, як котли люкс. Підтримуючи задану температуру повітря та теплоносія в автоматичному режимі з найменшим споживанням електроенергії.

Модуль GSM встановлений у всіх котлах. Наявність порту для підключення Інтернету та можливість керування котлом через комп’ютер. Можливість оновлення програми без заводу (t.Е. Нова версія програмного забезпечення завантажує через Інтернет і встановлюється користувачем незалежно).

Захист контрольного блоку з високої напруги з можливістю довготривалої роботи у високовольтних мережах.

Вбудований хронотерміст, що дозволяє регулювати температуру в кімнаті залежно від часу доби або дня тижня, що працює з багаторазовими лічильниками електричної енергії.

Можливість каскадного з’єднання та управління каскадом за допомогою одного модуля керування.

6 рівнів захисту: автоматичний випуск, датчик рівня охолоджувача, датчик температури охолоджуючого, датчик перегріву, теплові продукти (на електроенергії), машина захисту мережі.

Здатність контролювати тристоронній клапан та два насоси (циркулююча, гаряча водопостачання або, наприклад, теплий підлоговий насос).

Зота електричні котли

Допоможіть зрозуміти логіку електричного котла Zota Lux 9. Після закінчення місяця виникла питання, відповідь на яку я не знайшов в інструкціях: як зробити це використовувати всі 3 трубчасті нагрівачі відразу для водяного опалення? Тепер ситуація виглядає так: котел працює в пучках з пеллеком (підключений до гідравліки), повертається на ніч, датчик температури повітря підключений у кімнаті. Відкритий датчик температури не підключений. Режим встановлений для точного. Температура цільової в кімнаті 26, температура води встановлюється на 90 градусів. Потужність для 9 кВт. Коли температура падає до 24 градусів, пристрій включає в себе одну стадію і починає теплою водою, але потужність недостатньо, а температура повільно продовжує знижуватися до 23 градусів, потім вона перетворюється на другий трубчастий нагрівач, а температура починає рости. Можливі до 25 градусів знову йдуть до 1 трубчастого нагрівача. Падіння температури починається знову. Вода не нагрівається 45 градусів. Т. Е. Втрата тепла близько 5 кВт і потужність котла повинна бути достатньою з надлишку, але котел не намагається правильно. Трубчастий нагрівач кожен працює, бюст їх іде добре. Якщо ви робите температуру дельту більше 4 градусів, включені всі 3 трубчастих нагрівачів. Чи є будь-які способи зробити котел, що керує не одним трубчастим обігрівачем, і все? Може видалити датчик температури і дозволити йому прагнути нагріти воду, а теплові головки на батареях знімаються?

У мене був електрокотель Zota MK, це той же люкс, тільки з насосом та групою безпеки. Наскільки я пам’ятаю, потужність трубчастого нагрівача в ній визначається нелегкою цільовою та реальною температурою, але різниця між кормом і зворотним. Принаймні я точно пам’ятаю, що, коли температура падає принаймні на градусах. Пристрій включав всі три трубчасті нагрівачі при 12 кВт, потім кроки, повільно відхилені як підхід до цільової 65 градусів. У вас є щось неправильне з налаштуваннями або керуванням автоматикою. Загалом, 90 градусів. якось занадто багато для цієї моделі. Намагайтеся зменшити, можливо, пристрій почне працювати більш правильно (хто знає, що в його контролі зшивається при наближенні до кінця 90 градусів). Були зовнішні датчики. Дивно близько 90. Це межа. Я абсолютно мав точно задану точку у меню температури води. Ця робоча температура теплоносія, яка вона підтримує /. 5. Якщо слабка ймовірність, яка в МК вони змінили логіку роботи. Або, можливо, у вас є погода, тому він зігріває на кривих? Або навпаки, як другий варіант, увімкніть, просто працюючи над датчиком погоди, позувати оптимальну криву для вашого будинку? Тоді точно зобов’язаний нагріти воду до температури, яка встановлюється за графіком.

Підтримка температури в системі опалення за допомогою десяти та панелі керування

У експлуатації електрокотеральної зоні економіки 15 кВт, ПУ EUT-і1. Що краще для довгого та процвітаючої роботи, постійно працюючи 1 крок або періодично включається 3 кроки?

Так краще. Обертання трубчастого нагрівача, але у випадку вашого пристрою неможливо. З точки зору рівномірного зносу краще включити 2 кроки, а другий і 3-й включити поперемінно, якщо є така можливість. Ротація раз на місяць, наприклад.

Несправність Zota Lux 6 кВт. Дає помилку h5. І він працював і зупинив. Перерви, клянеться аварії. Тиск у системі, повітря скрізь. В чому може бути проблема? Як перевірити наявність повітряних пробок у пристрої? (Хоча це може залишитися там. Я взагалі не розумію). Або хто має подібну модель, скажіть мені. Датчик повітря (який знаходиться на боці) повинен міцно тримати? Я маю це, коли ви намагаєтеся витягнути горіхи на складі. обертається навколо своєї осі.

Підключіть датчик рівня дроту з наземним болтом на теплообміннику, якщо помилка не йде, проблема знаходиться в пульті дистанційного керування. Якщо воно йде, датчик рівня охолоджуючого рівня несправний. Відкрутіть чисті, відрізають трохи білого / прозорого ізолятора, як правило, ці події допомагають. Або змінити датчик рівня. (Не забудьте видалити дріт).

Zota Econom Electrocotel встановлюється та підключається, тому я маю 140 м квадратних метрів при 12 кВт. Так що зараз на вулиці 0, я працюю 3, то 6 кВт, 3 кВт завжди. Температура води 51 градусів я виставляв, і він нагрівається максимум до 48г. У будинку на термометрі 24г встановлений датчик у приміщенні зовнішньої з котла, який був включений, не поклав вулицю. Таким чином, датчик зовнішньої кімнати також показує 24 на екрані пристрою. Потім підігріти воду до 60 градусів, я поклав його на тепліше на датчик до 3,9гр, а воду до 60, а потім максимально збільшить до 54-55 градусів, наскільки це можливо, працювати протягом 6 кВт постійно в будинку, щоб стати якомога більше. Отже, не вистачає сили, щоб виступати мою область. Тепер Головна: У мене 40 см 10см Мінваті на вулиці та Сайдинг, 8х8 Будинок 2 поверхи та горище. Кожен поверх приблизно 52 кмм., Висота стелі становить 2,7 м, мансард 35 мкв і висота ковзанина становить 3,5 м. Нагрівання підлог і даху 15см хв. 9 кВт ще не включений, коли ви вперше почнете, він вмикається, нагрівається на 9 кВт, до 60гр швидко нагрівається, але це було 15 на вулиці. Тепер про дивацтва керування котлом: дуже довгий час включення, коли температура падає на зовнішню кімнату датчик приблизно 3 грам, т. E покласти 23г, поки він не знаходиться в будинку 20G, він не почнеться нормально нагрівати до 23. Вуличний датчик абсолютно неточний, на вулиці 3 він показує 11гр, тому я вимкнув його. Налаштування в режимі 0 У режимі ручного режиму, за винятком зовнішнього термометра.

У роботі електричного котла Zota MK 9 на третій рік, все підходить, але виникла проблема. Раніше, ніколи не використовував термостат, а потім я дивлюся на табло, світло увімкнено, що термостат увімкнено, увімкніть меню, а там замість вибору режиму термостату (1,2,3) H- 9 Помилка, натисніть кнопку Введення, вона не реагує, t. Е. нічого не перемикається. У інструкціях про помилку H-9 нічого не знайшли. Можливо, хто зіткнувся з такою проблемою? Скидання налаштувань котла. Індикатор термостату виходить, але через пару хвилин вона включається. Вночі через цю несправність, пристрій не потепління.

Вимкніть котел. Відкрийте справу та відкрутіть кришку з блоку керування (де всі кнопки та індикатор). Ми розглядаємо плату. Від’єднайте 2 чіпси. Акумулятор типу CR2032H встановлюється на дошці керування. Витягни це. Всі підключіть назад. Скидання пристрою до заводських налаштувань (піднятися на кнопки “Вгору та вниз” одночасно включайте керування контролем котла, він повинен бути хмурим). Якщо все працює, індикатор термостату виходить і більше не увімкнеться. Купуйте нову батарею та вставте у плату (якщо хочете). Я цього не зробив. Якщо це не допоможе, то тільки замінюючи дошку. Або можна підключити зовнішній термостат (теоретично) до роз’єму T1 і T2. Якщо ви вимкнете живлення і знову увімкніть, термостат знову увімкнено. Потрібно після кожного вимкнення пристрою з мережі, зробити скидання до заводських налаштувань.

READ  Який посуд підходить для посудомийної машини

Несправність Electrocotel Zota Luxury 9. Місяць, він добре працював, був поставлений на температуру води в першу чергу на 55, потім 60 градусів, перетворено нечасто і коротко. За останні 3-4 дні періодично я виявляю, що вода охолоджувалася до 26-30 градусів, але трубчастий нагрівач не включається. Допомагає вимкнути його з електрики протягом 10 хвилин. Відразу після перемикання на один крок працює, і котел знову починає теплою воду до 60. Час виявлення проблем кожного разу, який відрізняється, програмований режим 0, сенсор внутрішнього повітря підключений (температура встановлюється до 25, у будинку 23), вода встановлюється на 60 градусів, пристрій знаходиться у режимі температури води.

Встановлено Zota Lux 9 Два роки тому. Через кілька місяців така ж проблема виявляється (реле виливається). Змінено під гарантією. Наприкінці минулої зими ситуація повторювалася. Від’єднання деяких реле досягнуто, що 1 трубчастий нагрівач постійно (крім конвекторів, досить). У майбутньому я думаю, що взагалі відмовитися від автоматичного реле, покладіть на кожен трубчастий нагрівач на окремій машині. Найбільш надійна схема. і забути про цю проблему.

Яка різниця між електрокотровими Zota 3-15 від 18-48? Яка різниця між цими лініями? Очевидно, що ціна росте повільно від 3 до 15, а потім на 18 гострих стрибків, і повільно росте знову. Те ж саме з вагою, тільки вона, як правило, однакова в 3-15, а в 18-48 більше півтора рази. І у них є різні документації. Але немає відмінностей, крім потужності! Я просто маю вибір між Zota MK 15 або 18, якщо останній. це щось набагато краще, крім сили, то я думаю, що це, але ще не знайшов інформацію.

Різниця тільки в кількості трубчастого нагрівача та кількості електростанцій. Починаючи з 18 до 48 кВт, електрокотель встановлюється до 3 блок-трубчастого нагрівача, а 3 блоки живлення (реле). У 18-му моделі, наприклад, від 3 до 6. У моделях 3-15 коштує один блок-трубчастий нагрівач і одне реле. Це пояснює збільшення вартості.

Встановлена ​​та підключена Zota Електрична котельна Економіка 6 кВт. Ще не експлуатується, я готуюся до холоду. Я не зовсім зрозумів з датчиками. Одна кімната вулиці. Третій. Для обох датчиків розміщення сантиметрів 40. Це те, що жарт, як це від виробника? Ні, це не складно, але сам факт. І все ж, ви не можете торкнутися цих датчиків взагалі? Покласти на температуру води, і я сам вирішувати достатньо цього чи ні?

Ви можете і без датчиків, але я просто поклав датчик у будинок, щоб перевірити точність показників датчика та ступеня приміщення. У мене є датчик, а термометр показує одну температуру. Збільшується дріт з крученою парою, поєднується поворот і просочив стрічку.

InstaloCotel Zota Lux 12 кВт. Була певна несправність, логіка якої я не розумію. Можливо, хто зіткнувся і сказав мені. Пристрій працює перша зима. Нагріває воду для води. Керування, демонструючи температуру води на котлі. Тепер він зігрівся, і я почав перекривати контуру вручну з сонячної сторони, і це 2/3 першого поверху. Я помітив, що як тільки контур він постійно почав тримати воду для інших контурів. Хоча я встановлюю 45 років, він тримає 50. Я встановлюю 40, все ще 50 тримає. І трубчастий нагрівач не працює, принаймні, індикація не горить. Зберігає рівно 50, не більше, не менше. Вся зима добре працювала, вона RANDS 50, знижена до 47, знову жвавається і т. D. Якщо ви зараз встановлюєте більше 50, то трубчастий нагрівач з’єднаний, а їх індикація загоряється. Я поклав, наприклад, 55, підключений один трубчастий нагрівач, я поклав 95. Три трубчастого нагрівача підключаються негайно, знижується на 40, то рівно 50 підтримується. Тільки як, я не розумію. Трубний нагрівач не включений. Зрозуміло, що вода не нагрівається Святим Духом, хоча індикація не світиться, але бачу теплу. Якщо ви вимкнете трубчастого нагрівача через меню (POWER = 0), то все ще підтримується. Але якщо ми вимкнемо котел з мережі, то температура починає падати. Минулі пару місяців температура води і була встановлена ​​50гр. Як тільки я знову включаю контуру, він починає працювати нормально. Т. Е. Таким чином, він працює незрозуміло з невеликою кількістю води. Що може бути? Я зрозумів, що ця проблема тільки на коротких ланцюгах, т. Е. з низькою водою. Взагалі, навіть взимку, він помітив автоматизацію свого дивного, м’яко кажучи. Я маю на увазі автоматичну комутацію трубчастого нагрівача. Нагрітись до цієї температури, яку ви хочете, наприклад, 50г, то вам потрібно трохи більше, скажімо 53-55г, т. До. На підхід до 50г на 47 років він залишить один трубчастий нагрівач і спробує отримати три ступеня в одному трубчастий нагрівач. Природно, що не справляється, а температура падає, трохи нижче другої стадії, а коло повториться.

Дивно пояснення. Трубний нагрівач не працює, а температура підтримується. Принаймні визначити лічильник, якщо, звичайно, не на додаток до підключення. Трубний нагрівач перетворюється періодично при збереженні температури. Чим менше обсяг води в системі, коротше моменти включення трубчастого нагрівача. Якщо ви тримаєте момент, коли лічильник вітрів, і немає індикації нагрівання, то є дефект у присутності. З даним 45, 49, це цілком нормально.

Я хотів знати, з якою це було пов’язано. Проблема полягає в тому, що електричний котел Zota Econom 15 починає вимикатися і увімкнути, коли нагрівання вмикається з інтервалом в секунду. Це відбувається з характерним кліком, як коли увімкнено і засмагає. ослаблення світлової лампочки на панелі керування, і це не відбудеться відразу, і через деякий час після повороту нагрівання я думаю, як нагрівається до певної вартості, а вища стадія нагрівання, тим менше часу, через який Починається вимикається. ввімкнути.

Електронний модуль (плата) у блоці керування може бути пошкоджений.

Zota Cotep MK 9 краплі води. Проблема. У першій зимі встановлено котельну, тиск води 1,5, тиск повітря в розширенні танка 1.3-1.5, все нормально працювало, ніколи не швидко. Наступна зима перед сезоном наздогнало тиск до 1,8 м. і запущено, взимку тиск знизився до 1.1. Ця зима опинилася до 1.9 і запущена. І почав. Періодично екстрений клапан випав воду, а іноді і в половині відсіку, а іноді два або три літри. Більше того, тиск ніколи не помітив, що до надзвичайної ситуації 3.0 отримує, завжди в очах і завжди становить 1,9-2,0. І тому на четвертий раз взимку. Яка проблема може бути! Інтуїтивно зрозумілий. або екстрений клапан або тиск для розширення?

Перевірте тиск у резервуарі розширення. Як варіант порушення кровообігу. можливо, грязь.

Zota. заміна реле блоку.

Скажіть, якщо я покладу термостат зовнішньої кімнати, що котел буде на котлі, один крок також буде працювати на встановленому температурі або включити більше. А потім у мене є проблема. Температура встановлюється на котла 24 через датчик повітря, і він нагрівається до 23 і підтримує один етап температури води в 43 градусах і не вимикається. Як вирішити цю проблему. Zota Котл Люкс 15 кВт.

З кімнатним термостатом це не буде. Взагалі, я дуже порадив, якщо це можливо, відмовитися від цього котла з огляду на його ненадійність. Особливо якщо він працює на антифризі. Дуже спалений. Ну, або, принаймні, робити дублікати систем безпеки (принаймні відключення перегріву котла). Я отримав до 120 градусів і почав розтопити з каустичним димом, а моя рідна оборона не спрацювала.

Скажіть мені можливі причини запалювання електрокотера.

Відмова від перегріву. Очевидно, що реле впало, захист не працював. Апарат був зерном, проковтнув, потім розплавлявся зсередини, тому що трубчастий нагрівач почав нагріватися самого котла.

Скажи мені, хтось, як поставити розкіш з Zota на електричному фокусці. Я купив це, не читаючи відгуки, і коли я читаю, це було жахливо, я боюся повернути ніч (але у мене є), у мене немає альтернатив. Він працює близько 3 тижнів, про підтримку температури немає скарг, все костюми. Якщо цей будинок не великий 65 кв. М., Два поверхи, добре підігріваються.

Сутність незалежного захисту. Датчик не повертається на колбі котла, налаштований на 90 градусів. Т. Е. Якщо температура колби досягла 90 градусів. Це працює. Цей датчик підключений до пристрою, незалежно від машини (він не розриває плату електроенергії, не реагує на регулюючі реле, а саме вимикає напругу з ланцюга живлення котла, або взагалі весь пристрій). Є моделі, які не відновлюються як елементи керування, але стартери (тип DAAK). Тут їм не потрібен такий захист. Куплені реле (тільки вони знаходяться при різних температурах. Нам потрібно 90, і вони самоофінансовані, а не самовіддані. Нам потрібно недійсний і нормально закритий). Купується стартер для бажаного струму (для того, щоб забезпечити всю силу котла) і покласти на введення термінальної коробки. Реле прикріплюється до корпусу флягах у верхній частині. Стартова котушка живиться через це реле з будь-якої фази.

Zota Econom 6 Електрична помилка 6. Два сезони працювали відмінним. Весна почала натискати. Вмикає, вимкніть. Влітку не експлуатуються. Тепер кліки. І так довго. Перевірена напруга крапель у мережі. Все нормально, в середньому 238-242в, немає стрибків, трубчастого нагрівача цілого, без повітря в системі, тиск 1 банкомат., Насос працює відмінним. Вирішив, що через датчик повітря вимкнено. Історія продовжується. Трохи збільшуйте температуру теплоносієм. нагріває, але, здається, досягає бажаної температури, починає вимикати на інтервалі за секунду, і навіть менше. В чому проблема?

Невдача датчика температури води, або електронного модуля (дошка) в блоці керування. Але почати з заміни датчика температури води.

Перевірив свій електричний котел Zota Suite 6. Датчик на складі. І не тільки перегрів, але й. Подивився датчик “Live”. У верхній частині апарату закручується. Я не працював. Але, як я зрозумів скрип і відображення на табло. Це просто інформує про аварію (а також датчик рівня). Сигнал подається до частини живлення і вимикається. Після охолодження. включення. Самодіяльний.

Подивіться уважно до нього знову. Два тонких проводів на електроніці відійшли від нього. Електроніка дає сигнал на реле регулювання трубчастого нагрівача, і він відкривається. Але реле жувало щільно і до лампи всіх сигналів контрольного блоку. Відкрийте передню кришку котла та подивіться, що після вхідних машин фази негайно переходять до блоку реле, а безпосередньо в трубчастому нагрівачі. Тому захист перегріву повинен розірвати ланцюг або до реле (це не) або в самому трубному нагрівачі.

У експлуатації електричний котел Zota Економіка 9 кВт. Працює нормально. Була подібною невдачею, коли температура приміщення, де встановлено пристрій, це стало близько 28 градусів. У той же час, встановлення датчика температури в приміщенні становив 20 (поставити 30, і все стало нормальним). Правильні контакти, але потім температура буде розвиватися дуже швидко (до речі, скільки літрів у вас є в цій схемі?). В якості опції є скидання до заводських налаштувань. Що постійно показує, що 50 градусів не має нічого сказати. Спробуйте виміряти реальну температуру. І натисніть на реле не чує? Але, як правило, бачить, що ваш хороший апарат. Не тільки знає, як точно зберігати бажану температуру, вона також не включає потужний трубчастий нагрівач, але використовує мікроорганізм. жарт. У мене 4 гілки 50 метрів. Це близько 20 літрів. На 2-й працює добре. Можливо, у вас є трубчастий нагрівач, включений буквально протягом 5 секунд, а вода вже кип’ятять?

Багато хто скаржаться, що датчики температури лежать на кілька градусів. Відкриття коробки з датчиком виявлено, що є LM335. Це точний аналоговий датчик температури, має третій вихід для калібрування, використовуючи потенціометр на 10 ком. Я постараюся калібрувати точний термометр.

Я думаю, що встановити електричний котел Zota MK 6 кВт, я не можу вирішити, що поставити: Люкс або економіка. Я бачу різницю в ціні, але немає принципових відмінностей (за винятком функції установки керуючого блоку). І я все ще мучив питанням споживання електроенергії.

Споживання котла безпосередньо залежить від втрати тепла та обсягу гарячих приміщень будинку. Ви розумієте, чи це включено на вулицю в повній потужності, вона буде витрачати 6 кВт за годину. І якщо це (ну, то, звичайно, система опалення) покладається в дуже добре ізольований невеликий будинок, то він буде включений лише кілька разів на день. І за рахунок набору чи економіки, просто прочитайте інструкції для цих котлів. І стає зрозуміло, що люкс забезпечує набагато більше можливостей. Наприклад, він може бути запрограмований, він оснащений додатковими датчиками, модуль GSM може бути підключений до нього та керувати котлом по телефону та іншим.

Несправність котла Zota Lux 15 перестав відповідати на кнопки. Відчуття того, що немає ніякого контакту в самих кнопок, тому що я померла поступово, перший “вниз” не працював, то “вибір”. Тепер не працюйте. Перезавантаження не допомагає. Що робити?

Що ще робити тут, нова консоль! Ви все ще можете спробувати видалити віддалений, розібраний і збирати заново! Я маю на увазі, щоб видалити задню панель, потім контрольну дошку. Потім зібрати все на місці. Я мав це, коли модуль встановлений, він бачить, щоб змінити кнопки, ослаблені і все добре.

Можливо, хтось знає відповідь на моє запитання. Zota MK 15 кВт Electrocotel хотів підключити модуль GSM, але він відмовляється керувати світлодіодною мережею на ньому опіки, але на самому болетному індикаторі GSM не горить, якщо хтось має таку проблему, і хто це вирішив ?

Zota Lux 12 KW Capell встановлюється та підключається, в роботі протягом більше року. Остання зима все працювала без проблем. Зараз. як ніби не вистачає сили для розігріву. Нормальна напруга мережі. Вже впав до заводських налаштувань, повторно встановлюються знову. Показує температуру води 85, але насправді вона може 60, не більше.

Якщо температура показує нормальний, то повітря накопичилося в системі протягом літа. Просто закрийте повітря у всіх радіаторах, щоб почати.

Скажіть мені, чи робити періодично будь-якою службою, щоб зберегти надійність котла? Затягніть кріплення гвинтів потужних дротів принаймні. З набряком! Перевірити тиск. Перевірте чистоту теплоносія. Перевірте продуктивність трубчастого нагрівача. Наче все.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS