Укладання печей і камінів своїми руками

Table of Contents

Розвиток технології відбувається синхронно з виникненням нових запитів від людей. У результаті традиційні структури цегли поступово замінюються просунутими колегами. Печі. каміни моноблоки, де один трубний канал встановлений на одній платформі. Важливо не забути про особливості функціонування кожного з елементів.

Для камінів, опалювальні кімнати характеризуються прямим випромінюванням, що передбачає необхідність масової вогню та інтенсивної тяги. Печі працюють зовсім по-іншому – для них потрібний багатоканальний димар. Найчастіше в цегляному дизайні є поверхня приготування їжі та хоробрий кабінет. Це дає можливість для хороших власників готувати численні смачні страви.

укладання, камінів, своїми, рука

За допомогою традиційної печі можна ефективно обігрівати приміщення, хоча в естетичному плані ці споруди не збагачують інтер’єр. Це є серйозним недоліком, адже споглядання вогню може заспокоїти після важкого робочого дня. Особливо це актуально для сучасного життя з його неймовірними швидкостями: на тлі екстремальних навантажень важливо не забувати про повноцінний відпочинок.

До позитивних характеристик печі каміна для дому можна віднести:

 • Ефективність. Швидкість обігріву приміщення дуже висока.
 • Функціональна різноманітність. Печі та камін можна одночасно запустити, або окремо. Для цього дизайну є поворотна вакара. Завдяки спеціальним засувкам з’являється можливість вибрати потрібний варіант. Йдеться про використання каміна восени, підігрів лежанки, приготування їжі на варильній поверхні.
 • Високий ККД (до 80%).
 • Просте обслуговування. Це сприяє наявність ясенного бару з дверями під кожною печі.
 • Міцність. Коли досвідчений майстер бере для бізнесу, камінна піч для цегляного будинку не десять років без поломки.

Якщо ви робите все правильно, камінна плита зможе суттєво перетворити всередині кімнати. Це забезпечує виготовлення креслень та мислення конфігурації структури. Оздоблення структури, як правило, здійснюється гладкими або рельєфними плитками.

Ковалюки з топ-10 камінів

Ще раз я хочу нагадати вам, що всі креслення печей цього розділу є десятками десятків рідких, і повністю відповідають вимогам пожежної безпеки, умов надійної тяги та довгого обслуговування.

Пам’ятайте, що всі варіанти печей камінів представлених у цьому розділі мають високу масу більше 2 тон, і вимагають окремого фундаменту, він повинен мати 2 шари гідроізоляції, і глибину залягання 1-1,5 метра, оскільки він буде знаходитись у відносно захищеному від вологи місці, допускається фундамент викладений із силікатної або керамічної цегли на цементному розчині. Як очолити кладку димової трубки, витряди та ролики детально описані в статті: розрахунок поперечного перерізу каміна.

Підготовка розчину

На відміну від звичайної стіни, цегельна плита не побудована на цементі, але на глиняно-піщаному розчині. Композиції розчинів для шамотної та керамічної цегли дуже різні.

Розчин для цеглиної Camotte готується на основі білого каоліну або кишечного каркасу. Мінерали характеризуються високою оболонкою та витримують температуру вище 1500 градусів. Суха кладочна суміш для приготування вогнетривкого кладкового розчину, як правило, набуває в роздрібних мережах.

Розчин для керамічної цегли готується на основі звичайної глини, яку можна знайти в її місцевості. Глиня для печей також продаються у багатьох будівельних супермаркетах.

Приготування розчину для цегельної печі з власними руками

На 100 штук. Цеглини потребують близько 40 кг глини. Пропорції глини та піску визначаються шляхом пробних замісів. Робиться це так:

 • Глину на добу замочують у холодній воді.
 • Камери поділяються на 5 частин і кожен додають чверть, половину, три чверті або рівну вагу піску, відповідно.
 • Всі проби, що вийшли, вимішують знову до повної однорідності і дають постояти 3-4 години, щоб зійшли надлишки вологи.
 • Прокачуючи їх у ковбаси товщиною 1-1,5 см і обертаються навколо будь-якого круглого пункту діаметром 5 см.
 • У випадку, коли у зразку утворюються тріщини більше 2 мм. Рішення не підходить.
 • З глибиною тріщин до 2 мм. Розчин підходить для тих частин печі, де температура нагріву не перевищує 300 градусів.
 • Якщо поверхня зразка не тріскається або покрита дрібною сіткою. Таке рішення цілком підходить, щоб зробити печі своїми руками.

Оскільки вартість піску набагато нижча, ніж вартість хорошої димохідної глини, суть зразків зводиться до визначення максимально можливої ​​частки наповнювача в розчині.

Не бійтеся попросити пораду

Досвідчені пічники набагато точніше визначають потрібну консистенцію розчину, просто розминаючи його в руках. Тому, якщо це можливо, ми рекомендуємо зв’язатися з ними за порадою.

Як побудувати піч-камін своїми руками: покрокова інструкція

Цей процес, незалежно від того, яка плита зведена, є стандартним для будь-якого аналогічного дизайну цегли та складається з наступних етапів:

Тому після завершення будівництва конструкції для обслуговування такого пристрою має залишатися достатньо місця. Крім того, необхідно дотриматися правил забезпечення пожежної безпеки приміщення, в якому побудована пічка.

 • Підготовка інструментів та матеріалів для будівництва. Слід особливу увагу приділити цим речам, оскільки знадобиться велика кількість не тільки вогнетривких матеріалів, але й теплоізоляційних, щоб знизити ризик нагрівання навколишніх предметів та їх запалення.
 • Насправді будівництво печі від наповнення фундаменту до кладки димоходу і принести його на дах будинку.

Кожен крок повинен бути ретельно проаналізований та виконувати точно дотримання кінцевих будівельних цілей.

Вибір та розмір проекту

План печі, який буде побудований за допомогою власних рук, вибирається на основі декількох визначних факторів:

духовка, камін, барбекю з власними руками

 • розмір приміщення, в якому здійснюється будівництво будівництва;
 • використовуйте цілі (лише для створення затишку, для опалення, для приготування, опалення та досягнення естетичних цілей);
 • кількість матеріалу, яка може бути використана;
 • Забезпечення максимальної вогнезахисту як частини єдиного будинку.
READ  Правильне з'єднання радіаторів опалення в приватному будинку

При виборі оптимального проекту необхідно враховувати їхні можливості.

Проект опалювальної печі-каміна з цегли із зазначенням усіх розмірів необхідно зробити перед початком будівництва.

Місце розташування

Визначити правильне місце в будинку для такої складної споруди доведеться правильно, тому що переміщувати в майбутньому побудовану конструкцію не вдасться.

Важливо! Для того, щоб пічка-камін вдало помістилася в кімнаті, необхідно, щоб усі предмети, які можуть постраждати від нагрівання конструкції або стати причиною пожежі, були розташовані на максимальній відстані від приладу.

Для обслуговування будівлі знадобиться велике місце навколо. Вичищати золу і вугілля доведеться часто при регулярному використанні конструкції, що робить цю роботу дуже брудною і може зіпсувати зовнішній вигляд навколишнього оточення.

Чищення димоходу також вимагатиме достатньо місця навколо, оскільки нерідко під час цього процесу потрібно використовувати додаткове обладнання.

Обладнання матеріалів та інструментів

Для будівництва цегляного піч-каміна буде потрібно наступні матеріали та обладнання:

 • відра;
 • лопати;
 • рівень та вертикальні сантехніки;
 • Свердла з цегляними свердлами;
 • молоток.

При необхідності обрізки цегли потрібно болгарка.

Як самостійно зробити фундамент

Найбільш сприятливий час для заповнення бази під плитою буде будівництво фундаменту будинку.

Якщо весь будинок вже збудовано і настелено підлогу, доведеться випилювати частину дощок і копати котлован під фундамент у готовому приміщенні.

Якщо дошки з готової підлоги скорочуються, найкраще зробити відкриття самої основи пристрою 150200 мм, що полегшить полегшення процедури будівництва.

 • Оптимальна глибина котловану становить 5060 см, що допоможе забезпечити максимальну стійкість конструкції.
 • На дно котловану укладається піщана подушка. Її висота становить від 10 до 15 см. Вона повинна бути утрамбована, зверху насипається приблизно такий самий шар щебеню, який також утрамбовують.
 • Сам фундамент виливається щонайменше два етапи завдяки своїй глибині, щоб досягти максимальної щільності та якості.
 • Перший шар може бути затоплений з грубого розчину, що складається з піску, цементу та подрібненого каменю.
 • Наступні шари наливають сумішшю з співвідношенням 1: 3 цементу та піску. Сам рішення має бути максимальним пластиком.
 • Кожен шар заповнюється після щонайменше через три дні після попереднього. Найпопулярніший шар згладжується, і, якщо це можливо, залиште під будь-яким перевороту, щоб затвердіння, отриману основу. Остаточний мороз виникає протягом щонайменше три години тижнів.
 • Над готової та замерзної бази необхідно додати шар гідроізоляції з каучуку, який відрізняється точно вздовж контуру фундаменту (ви можете дозволити невелику науку, яка буде вирізана в майбутньому після укладання першого цегляного шару ).

Після заливання фундаменту та укладання на нього руберойду проводять суху кладку для визначення справжніх розмірів печі, а також кількості матеріалу, який потрібно. Після цього починається зведення конструкції.

Як скласти кладку: порядовка

Особливу увагу на початку будівельних робіт слід приділити першому ряду.

Вона викладена якомога швидше, що дозволить у майбутньому досягти ідеальної позиції коредуючого всього дизайну.

Початок цегляного піч тренера з каміном і поверхнею приготування їжі. Далі. формування димоходу.

 • При кладці першого ряду необхідно на руберойді розкреслити розташування всього приладу, а при можливості розмістити креслення вузлової цегли.
 • Другий ряд викладається за обраними кресленнями та схемою з першими намітками димових каналів, а також топки каміна та піддувала.
 • Третій ряд викладається за схемою та закріплює дверцята піддувалу. Фіксація здійснюється за допомогою двох цеглин (вони при кладці наступних рядів будуть прибрані), а також за допомогою дроту, що вмуровується в кладку.
 • На четвертому ряду починає формуватися топка: у вказаному схемою місці поміщаються металеві куточки або металевий лист, на який надалі ляжуть наступні цеглини.
 • На п’ятому ряду сітка решітка розміщується над ангардом, а залишкові цегли складаються відповідно до схеми.
 • На шостому ряду монтується дверцята печі способом, аналогічним установці дверцят піддувала.
 • Рядки з сьомого до десятої викладені без утворення додаткових отворів.
 • Одинадцятий рядок укладається відповідно до схеми, а поверхня приготування їжі встановлюється вище печі.

Портал пристрою викладено за допомогою розірваного у формі, яка обрана клієнтами або особами, які створили проект.

Крок 6 Різання стелі

Щоб пройти дерев’яні конструкції, потрібно розглянути всі вимоги пожежників до печей. Відкриття через стелю повинна бути не менше 75 см на кожній стороні пропілу. Ми зробили 82 см. Це пов’язано з кладкою та товщиною негорляйного матеріалу.

Перед годуванням покриття печі з поліетиленовою плівкою. Ви не можете встати на духовку, щоб скоротити знизу.

Роботу робимо так – одна людина знизу підхоплює обрізки, а інша зі стелі робить пропил. Потім встановлюються ліси, і піднімається цегла для кладки труби.

Саме через цей проріз піднімаємо на горище всю необхідну цеглу для роботи. У той же час необхідно враховувати загальну вагу підвищеної цегли, і спробувати розповсюджувати навантаження на стельові балки, що прокладають стеки з цегли для спеціальних платформ.

Печі каміни з руками від цегли: креслення та кладковий процес

Каміни та печі не перестають бути популярними протягом десятиліть. Незважаючи на те, що у продажу достатньо компактних чавунних печей або кімнатних камінів, майже кожен власник будинку мріє мати справжню цегляну структуру.

Пекти камін своїми руками може бути складний тільки в тому випадку, якщо ретельно вивчити технологію кладки та специфічні особливості конструкції обраної моделі.

Однак слід зазначити, що саме камін не є функціональним сам по собі, і вони не можуть працювати в декількох приміщеннях, тому практичні власники приватних будинків відмовляються від того, щоб закінчитися на користь плитки. За допомогою неї можна організувати якісний обігрів, приготувати їжу, зігріти воду та висушити речі, тому їй часто і надається перевага.

Майстри з кладки печей, перед якими стояло подібне питання, розробили комбіновані багатофункціональні моделі, що включаються до своєї конструкції і камін, і піч.

Таких комбінованих варіантів досить багато, але не кожен з них підійде для конкретного будинку, враховуючи його площу та місце розташування майбутньої опалювальної споруди. Є проекти компактних камінів, призначених для невеликих будинків, але є також ті, які включають не тільки функції, описані у їхньому дизайні, але також на опалюванні. Тому варто розглянути кілька видів печей, які задовольняють різні потреби жителів вдома.

Камінокс, що лежить зі скляними дверцятами.(20 Т.Г.)

Труби пожежних пожеж

Масивний дизайн цієї печі не підходить для кожного будинку. Наприклад, для невеликого котеджу вона буде більшою, як це займе більшу частину кімнати. Але це добре підходить для великої площі, яка поєднує в собі вітальню та кухню. У цьому випадку духовка та камін можна лікувати окремо. У великій кімнаті ви можете створити атмосферу відпочинку, покласти два крісла до каміна, а в денний час це не камінна частина, але тільки плита, готуючи обід або нагріваючу воду на ній. Крім цього, при остиганні печі плиту, що має розмір лежанки, можна використовувати для лікування хворої спини або для того, щоб просто відпочити на теплій основі. Влітку, якщо печі не використовується для приготування їжі, поверхня приготування пластини може бути розміщена під ріжучим столом.

READ  Змішайте для кам'яних печей з власними руками

Велика піч добре тримає тепло в хаті в холодну пору. Отже, протопування цього ввечері ви не можете турбуватися до ранку. тепла піде до дому довгий час з попередньо нагріваних стін дизайну.

Якщо ви можете побудувати таку печі в будинку, вона повинна скористатися цим. Вона повторить власників у складних ситуаціях, і що вона займає багато місця, ніхто не буде пам’ятати.

Досить компактний дротовий камін

Цей камін-камін може бути встановлений у невеликому будинку, і це буде розігріти дві кімнати відразу. Хоча печі та камін підключені до загального дизайну, їх можна розглядати окремо. Тобто, якщо в кімнаті достатньо тепла, то ви можете запалити тільки камін, щоб створити затишну атмосферу. У випадку, якщо вам потрібно швидко підігріти дві кімнати вдома, обидві частини дизайну.

Камін у цьому випадку допоможе розігрітись відкритим вогнем, а замкнута печі для печі буде працювати над зітханням задньої стіни, яка йде в сусідню кімнату.

Недоліком цієї моделі можна назвати те, що в ній відсутня варильна плита, яка могла б виручити в будь-якій ситуації, наприклад, якщо для приготування їжі або нагрівання води використовується електроплита, а електроенергію з якихось причин відключили.

Така піч-камін може поділити приміщення на дві зони

Інша піч, яка розміщена у великій кімнаті. Це те ж саме, що і перша модель, недостатньо компактна, і вона може бути розміщена таким чином, щоб її стіна йде в сусідню кімнату.

Незважаючи на компактність печі, він містить всі функції, необхідні для забезпечення комфорту в будинку функції, а камін з елегантними скляними дверима для створення затишної атмосфери та носіння приємних вечорів.

На камінній полиці ви можете розміщувати предмети, які прикрасять інтер’єр кімнати. Крім того, таке місце можна використовувати для сушіння лікарських трав або нарізаних овочів і фруктів.

Печі-камін з квадратом на базі підходить навіть у невелику кімнату

Майже квадратна форма камінної печі підходить для будь-якого малого або великого приміщення. Це акуратно і компактний, і якщо ви уважно подумаєте про свою установку, він може спокійно зігріти дві кімнати. Але в цьому варіанті знову ж таки не передбачена варильна плита, тому конструкція може служити тільки для обігріву, створення приємної атмосфери і як декоративний атрибут інтер’єру.

Багатофункціональна піч-камін і для кухні, і для створення затишку

Ця камін-піч може стати гордістю будь-якого господаря будинку, тим більше якщо вона буде складена своїми руками. Її можна розмістити так, що вона стане обігрівачем та прикрасою двох кімнат. Камін у цьому випадку, краще, щоб повернутись у бік вітальні або спальні, і залишити піч і плиту в кухонній кімнаті. У цьому варіанті в собі камін влаштував нішу для сушіння дров, що пошириться аромат деревини та створює сприятливий мікроклімат у кімнаті.

Рамка пожежної печі

Розглядаються представлені моделі, можна зробити висновок, що каміни можуть бути встановлені в середині кімнати, про одну з стін або між двома кімнатами. Оскільки ця структура буде розташована в конкретному випадку, залежить від планування будинку та вирішення її власників.

Вибір місця встановлення та необхідні заходи безпеки

Якщо піч-камін планується встановлювати біля стіни дерев’яного будинку, її необхідно обов’язково відокремити від горючої поверхні жаростійкою прокладкою, це може бути азбестова плита та цегляна кладка, металевий лист або спеціальний гіпсокартон, керамічна плитка або комбінований варіант, що складається з декількох матеріалів.

Будівництво, встановлена ​​в середині приміщень, має свої переваги, і один з них. це поділ приміщення до зон, які можуть бути випущені відповідно. Сторони з каміном, як правило, перетворюються на вітальню або спальну зону, а кухонню до кухні. Якщо буде прийнято рішення розділити зони не тільки будовою печі, а й перегородками, то між їх стінками та піччю також необхідно прокласти жаростійкий матеріал. Найкраще використовувати азбестові смуги, встановлені в декількох шарах. При проходженні труби димоходу через перекриття без термостійких матеріалів, закладених навколо нього. Також не робити.

Вибравши структурний дизайн печі-каміна, необхідно “спробувати” це за оцінковим розташуванням інсталяції. Це робиться за допомогою вимірювань і укладання на підлозі, стіни, стелю. На додаток до загального типу та розміру структури, необхідно мати схему дизайну дизайну. так званого “замовлення”.

Звичайно, заздалегідь вам потрібно запакувати всі необхідні матеріали, а також інструменти для будівництва структури каміна-духовки. Так що ця структура тривала довго без будь-якого ремонту, рекомендується придбати найвищі якісні будівельні матеріали, а отже. не варто на них заощаджувати.

Необхідні будівельні матеріали та інструменти

Щоб працювати, вам потрібні інструменти, які не завжди будуть знайдені в арсеналі власника будинку, в першу чергу, щоб побудувати камін-камін, але без них під час роботи не може зробити. Інструменти для роботи включають:

Що таке креслення та схема

Перше, що для розуміння. це поняття ескізу, креслення та монети. Ескіз. це малюнок, на якому вказано появу печі або каміна, повністю або частково, в одному або декількох типах. Згідно з ескізом, ви можете зрозуміти місце розташування печі, ашеля, димоходу, амортизатора та інших елементів, а також принцип роботи печі. Креслення виконують у масштабі, на ньому вказують розміри майбутньої печі, як правило, приблизно, тому що точні розміри сильно залежать від товщини шва. Схема-порядовка – це схема кладки кожного з рядів каміна або печі із зазначенням номера ряду, розташування та типу цегли, дверей, заслінок, опорних елементів. Якщо ряди повторюються, фрагменти схеми поєднують в один, із зазначенням усіх однотипних рядів.

READ  Фен для зварювання пластику своїми руками

Якщо ви вирішите дізнатись, як будувати каміни своїми руками, малюнки допоможуть вам визначити їх загальні розміри, на ескізі ви можете мати справу з метою окремих елементів та напрямку руху димових газів та схеми- Порядок розповість вам, скільки цегли, які вам потрібні, і як його покласти. Ті, хто вже побудував каміни своїми руками, малюнки не завжди використовуються. за схемою вони можуть ідентифікувати та розмірну печю, а також принцип його роботи. Давайте спробуємо, і ми розуміємо цей захоплюючий бізнес на прикладі простої камінної печі.

Піч-камін: технологія кладки

Така піч є простим, але надійним джерелом тепла для вітальні або дачного будинку. Топка велика, як у каміна, але закрита дверцятами зі склом – це робить піч безпечною та зручною у використанні. Під печі є ролик для видалення продуктів згоряння. Димовий канал більш складний, ніж традиційний камін, гарячий дим, що проходить по неї, добре нагріває стіни печі, тому вона має більшу теплоємність у порівнянні з звичайними камінами.

Для камінної печі, повна довжина керамічної цегли використовується у кількості 620 штук та шамот. 100 штук, вогнетривкого кладкового розчину на основі глини “член-28” близько 25 кг, глини та пісочного кладкового розчину. 300 кг. Крім цього необхідні дверцята: для топки. дверцята камінні з жароміцним склом, розмір 50х48 см, три прочисні дверцята 14х13 см, а також одна піддувальна з розмірами 25х13 см, і дві заслінки: 30х19 см і 27,5х15,5 см.

Вогнетривкий розчин використовується для кладки кам’яної цегли, керамічної цегли на звичайному глинистому та піщаному розчині. Розчин готується відповідно до інструкцій на упаковці.

Зовнішня схема замовлення

 • Перші два ряди – основа, так звана під печі. У третьому ряду починають викладати димовий канал і встановлюють прочисні та піддувальні двері. У четвертому та п’ятому рядах продовжують кладку димового каналу, а у шостому починають викладати дно топки з шамотної цегли – на схемі він пофарбований у жовтий колір. Продовжуйте покласти кам’яну версію з цеглини з вогнетривкого розчину та стін на глині ​​та піщаному, що сьомого, восьма і дев’ята рядів. Встановіть решту між печі та альпарною.

У представленому нижче відео весь процес описаний докладніше, і вивчивши схему, ви зможете розібратися у всіх нюансах кладки такої печі.

Про те, як правильно встановити камінні двері, розповідає відео. Інші двері ставляться аналогічно.

Схем кладки печей і камінів існує безліч, вони різні за витратою матеріалу, складності кладки, формою, зовнішнім виглядом та призначенням. Деякі з них представлені в нашій статті.

Малюнок та діаграма кутового каміна з круглою аркою

Камін встановлений у кутку кімнати для окремого фундаменту. Печі розташована при 28-30 см над рівнем підлоги, як ролик. Арка печі має круглу форму і розміщується з цегли. Висота пожежі. 52 см. Канал диму прямокутної форми з каміном зуб. скошена арка в задній стінці печі, яка утворюється звуження забезпечує хорошу тягу через підвищений тиск у цій області. Над пожежним зубом з передньою стороною чистячих дверей, щоб видалити саж. Полиця камінів зроблена з цегли. Навколо каналу диму являє собою цегляний фартух, під яким покритий повітря циркулює. отвори, закриті ґрати, виконуються для його виходу.

Необхідні матеріали та придбані елементи показані в таблиці.

Схема-порядок каміна детально описує процес кладки. Зверніть увагу, що до початку кладки першого ряду необхідно вирівняти основу, зробити це можна за допомогою двох рядів кладки, виконаних за схемою першого ряду.

Малюнок та діаграма кутового каміна з прямою аркою

Камінний пожежник імітує традиційну російську духовку. Нульовий ряд знаходиться нижче рівня підлоги та виконаний у формі квадрата, що перерозподіляє навантаження. Камбокс зроблений з кам’яної цегли, стінного каміна. від кераміки. Дно зольника виконано з металевого листа, що полегшує видалення золи – лист просто дістається. У задній частині печі є камінний зуб, перекриття печі базується на сталевому кутку. Кладку такого каміна здійснюється за схемою.

Простий камін з прямим димовою

Дуже простий камінний схема. Топка прямокутна, викладена вогнетривкою цеглою. Зольник відокремлений від топки колосником. Прямий і досить широкий димар дозволяє не турбуватися про тягу, а газовий зуб запобігає її перекиданню та задимленню кімнати. У димар вбудована заслінка. Розміри та схема кладки каміна наведені на малюнку.

Монтаж печі-каміна своїми руками!

Камін із прямим димарем своїми руками

Пристінний камін з подіумом

Особливістю цього каміна є відсутність асоліки та прямий димар просту форму. У нижній частині каміна розташований винесений вперед напівкруглий подіум. Він служить не тільки для декоративних цілей, але й для безпеки: печі цього каміна неглибокого, а може бути блискучим печі, облицьовані вогнетривкими цеглинами. Звуження печі в спині утворює виступ. газовий зуб. Полка камінів виготовлена ​​з дерева і покладається на напівкруглий вхід. Проста форма цього каміна ідеально вписується до мисливської ложі.

Як видно з статті, то це повністю легко покласти печі та каміни своїми руками, малюнки та схеми допоможуть вам зрозуміти тонкощі печі. Як правильно зробити фундамент для каміна, замісити розчину кладки та покласти цеглу, також може вчитися у статті про кладку каміна з вашими руками.

Цікаві рішення в дизайні інтер’єру

Каміни печі можуть бути адаптовані навіть до найбільш стійкого дизайну, до жорстких умов декору.

Камін на дровах. Легко вписатися в сучасний інтер’єр.

Сучасний буде диктувати свої умови: ви повинні зв’язати цеглу і дати йому сірий відтінок. Але для любителів експериментів є варіант набагато цікавіше: вбудований скляний камін як розділ між кімнатами.

Можна самостійно прикрасити камін, наприклад, гіпсокартон або облицювальну цеглу. Буде залишатися додавати елементи з дров, зібраних пірамідом, великі свічки або фотографії. і можливість комфорту збільшиться багатьма способами.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS