Вакуумний міксер для виготовлення штучного каменю

Бетонозмішувач для виробництва штучного каменю

Гостру проблему вітчизняної економіки – зруйноване верстатобудування, що своїми скромними зусиллями вирішує виробнича компанія «Завод форм». На ринку будівельних матеріалів компанія розташована, як виробник форм під наповненням бетону. Але випуск верстатів для замовлень клієнтів вважається серйозним напрямком діяльності.

Зрозуміло, що машинобудувальне обладнання, яке робить компанію з сферою виробництва штучного каменю. Змішувачі та ціни для них виділяються. Щоб розрізняти продукцію за видами та конструктивними особливостями, на сайті всі машини для приготування бетонного розчину поділені на умовні групи:

Бетонозмішувачі. 250 літрів потужністю 220 або 380 вольт (звичайне та посилене). без лопатей;

розчинозмішувачі – машини примусово-планетарного типу;

бетономішалки. класичні з лопатями.

Функціональне їхнє призначення схоже, але вони відрізняються за конструкцією та виконуваними технологічними процесами. Є відмінності з літражу та споживаної напруги. І, звичайно, бетонні змішувачі різні.

У виробництві штучного каменю бетонний змішувач виконує важливу роль у приготуванні розчину з технології вібрації та мармуру з бетону. Сам процес виконується за певною схемою:

Окремі піщані та гранітні краплі через вібраційні частини для розділення чужорідних частинок, які можуть псувати якість готового продукту.

У бетонозмішувачі розчин елементів шукачів, цементу, пластифікатора, пігменту та води барвника.

Відповідно до технології вібрації, вони наповнені розчином.

Форми, наповнені бетонним шоком на стійці, і є щонайменше 18 годин. мінімальний час затвердіння розчину.

Неправдивий штучний камінь.

Як я можу зрозуміти, продаж бетонозмішувачів для виробників бетонних виробів, займає важливе місце в загальній системі машинопланованого напрямку “Форма рослина”.

Якщо ви хотіли інвестувати свій розум, руки та засоби у формуванні вашого власного бізнесу на виробництві штучного каменю, то ви можете подивитися на обладнання для реалізації цієї мети. Усі його список ви знайдете у каталозі на веб-сайті компанії. Зробити покупку, достатньо необхідне обладнання або форми для заповнення бетону, проводять через “кошик” і розмістіть замовлення.

Менеджери підприємства обов’язково вийдуть на зв’язок з вами і обговорять всі моменти, що стосуються товару, що купується. Розрахувати його доставку, яку ви можете самостійно. Така послуга також надається на сайті “Форма заводу”.

Якість обладнання та форм перевіряється численними тестами у виробничих умовах.

Вакуумний змішувач для виготовлення штучного каменю з власними руками

Ми йдемо, штукатурка. єдина в’яжуча речовина, яка розширюється і нагрівається при твердінні, в нашому випадку розширення гіпсу є позитивною властивістю, т.до. У той же час він проникає в найменшу форму рельєфу, коли відливання деталей. Гіпс не рекомендується зберігати тривалий час. Граничним вважається тримісячний термін зберігання. Встановлено, що через 3 місяці гіпс втрачає міцність на 25-50%. Тому, якщо у вас є десь у минулорічній штукатурці, сміливо викидайте, не витрачайте свій дорогоцінний час.

Далі ми готуємо розчин гіпсу: спочатку в контейнері виливають необхідну кількість води, а потім залити гіпсом і швидко перемішують. Розчин можна приготувати різної густини. Для заповнення форми використовується рідкий розчин (на 1 літр. вода. 0,7 кг. Гіпс), середній або густий розчин використовується для потягування (1 літр. вода. 1.5-2 кг. Гіпс). Змішувач великого змішувача змішувача. Невелика кількість краще перемішати лопаткою. Але головне не зупиняється, запобігти не більше 1 хв., поки не зникнуть грудки, інакше гіпс втратить свої свійста, і після повного висихання буде пухким. Ємність краще використовувати пластикову, для маленьких об’ємів дуже зручно використовувати половинку гумового м’яча. Після схоплювання гіпсу їх легко чистити, деформуючи ємність. В цьому випадку залишки гіпсу кришаться і відходять самі. Гіпс повинен бути готовий дуже швидко і негайно використовувати. Якщо знову починається затвердіння розчину гіпсу, змішайте з водою або просто змішати протягом тривалого часу, гіпс згладжується і зупиняє затвердіння або захоплення. Застосовувати його вже тоді не можна. Є різні добавки для уповільнення або швидко встановлення, але ми не використовуємо нічого в нашому виробництві, тому я не буду поглибити його. І ми не знаємо, як ці добавки пізніше “припустимо”. У нашому випадку вироби гарантовано виходять екологічно чистими. Кому потрібні присадки, шукайте самі. Але є один простий спосіб, як приготувати штукатурку без будь-яких добавок, щоб розчин швидко захопив, і більше часу для роботи з ним. По-перше, візьміть воду холодніше, по-друге, у водній ємності вам потрібно залити штукатуркою, але не змішуйте, але дайте йому бути просоченим водою. Це рішення можна використовувати трохи довше. Гіпс захоплює дуже швидко 3-7 хвилин. Але якщо ви поспішаєте ніде, не витягуйте продукт з форми. Фортеця після 1-1.5 годин збільшиться в 2 рази, і ви гарантовано витягуєте продукт з форми, не пошкоджуючи його. Але якщо час натискає, або за короткий термін вам потрібні кілька виливків з однієї форми, ви не можете видалити не раніше, ніж штукатурка, ви помітите це, залежно від розміру заповнення, гіпс нагрівається до 60- 70 градусів. Але якщо ви думаєте, що це все, то ви не можете здогадатися. Змішуючи гіпс швидко, але дуже повільно дихає. Ось приклад щотижневого продукту та 1-день.

READ  Каміни на гранулах з контуром води

Теги: вакуумний змішувач для виготовлення штучного каменю з власними руками

Вакуумний змішувач для виготовлення штучного каменю

Замовити дзвінок

Рідкий штучний камінь використовується для виготовлення мий, оболонок, душових піддонів, стільників, підвіконня, столів, бару та адміністративних стійок, басейнів, сходів та т.D. Якщо ви плануєте відкрити власне виробництво Granicoat, вам потрібне спеціалізоване обладнання.

Об’єм приймача для використання ексцентричної вібраційної машини з електроприводом має бути 25-50 літрів. Робочий тиск при цьому не перевищує 6-8 атм. У випадку, якщо шліфувальна машинка для штучного каменю включає пневмопривід, то компресор для виробництва потрібно вибирати більш потужний.

Вакуумний змішувач для виготовлення штучного каменю

43-й км МКАД, Логістичний центр “Слов’янський Світ”, корпус 13, склад

43-й км МКАД, Логістичний центр “Слов’янський Світ”, корпус 13, склад

43-й км МКАД, Логістичний центр “Слов’янський Світ”, корпус 13, склад

Вакуумний прес TF-160H для формування Штучного каменю та акрилових пластиков

Вакуумний мембранний прес TF-160H для розігріву та формування штучного каменю (Corian, Hi Macs, Staron, Hanex, Kerrock та інші), а також і акрилових матеріалів та термопластиків. Комбіноване рішення. вакуумний прес та нагрівальний стіл. Конструкція преса, що включає функції двох окремих верстатів, значно підвищує його функціональність. Може застосовуватися у виробництвах для виготовлення кухонних стільниць, барних стійок, ванн, підвіконь, мийок та раковин.

Штучний камінь. Частина перша.

Говорячи про композити, важко обійти тему штучного каменю. А це 40% ринку.Технологія цікава і заслуговує на окрему увагу. Поїхали.

Штучний камінь. це композитний матеріал, що складається із суміші затверденої поліефірної смоли та мінерального або синтетичного наповнювача.

Вакуумний кран для штучного каменю

Наповнювач використовує поліефірний наповнювач, кварц, вапняк, піщаник, доломіт у вигляді тонкого гравію або піску, подрібненого шиферу, тальку, слюди, декоративних наповнювачів для граніту та т.D.Основною вимогою наповнювача є мінімальна вологість (повинна бути успішною) для поліпшення фізико-механічних показників, бажано використовувати різні сторонні наповнювачі. Наприклад, піщана річкова кварцова крейда

Поліефірні смоли застосовуються як зв’язуюче.

Деякі з популярних видів виготовлення штучного каменю є лиття та розпилення поліефірних систем.За допомогою методу лиття можна виготовляти штучний камінь з імітацією різних порід: мармур, онікс, граніт тощо.д.За допомогою методу напилення створюється ефект гранітної поверхні.

Мінімальний комплект обладнання для виготовлення штучного каменю складається з:1. Перемішуючий пристрій. дриль з насадкою або міксер.2. Вібротола, щоб видалити включення повітря в суміші.3. Щітка або ручний розпилювач для застосування Gelcouta4. Допоміжне обладнання. дозатор каталізатора, товщина гельзату.

Технологія виробництва штучного каменю складається з наступних етапів: приготування форми. полірування, застосовуючи сепараційні композиції (воском, спиртом, багатохононні системи) стадії 2.Після нанесення сепаратора необхідно зарплатити краю матриці з спеціальною паперовою стрічкою. Лиття повинно виконуватися надзвичайно ретельно і застосувати стрічку лише на краях матриці. Для простих форм достатньо одного шару, складні форми. допускається два або три шари.Нанесення гелькоуту на форму Затвердіння гелькоуту Приготування заливальної суміші (смола, наповнювач, затверджувач, барвники); Заливка суміші смоли з наповнювачем у форму; Вібрування форми з метою видалення повітряних включень із суміші смоли з наповнювачем;. механічна обробка та твердження.

READ  Які касети підходять для Gillette Venus

Створення суміші для штучного мармуру1. Завантаження в змішувач смоли 33. 35% 2. Введення до суміші отверджувача (1.5. 2% від обсягу чистої смоли).3. Перемішування4. Завантаження в міксер наповнювача 65-67% (карбонат кальцію або схожі з ним нейтральні наповнювачі).п’ять. Перемішування6. Додавання барвника (кольорової пасти) основного тону7. Перемішування, щоб дати кольорові шліфування8. Введення в суміш барвника для створення розлучень9. Перемішування барвника, щоб створити зображення вручну в контейнері змішувача10. Вивантаження готової суміші у форму (прозорий гелькут вже застосовується на устаткування та полімеризації)

Створення суміші для штучного граніту1. Завантаження в змішувач смоли 33. 35% 2. Введення до суміші отверджувача (1.5. 2% від обсягу чистої смоли).3. Перемішування4. Завантаження до наповнювача Змішувач 65. 67% (синтетична гранітна крихта або крихта натурального граніту) 5. Перемішування6. Вивантаження готової суміші у форму (прозорий гелькут вже застосовується до обладнання та полімеризований прозорий гелькут), що робить суміш для штучного онікса1. Завантаження у міксер смоли 33-35%2. Введення в суміш затверджувача (1.5. 2% від обсягу чистої смоли).3. Перемішування4. Додавання барвника (кольорова паста) основного тону5. Перемішування6. Завантаження наповнювача 65. 67% (гідроксид алюмінію Al (OH) 3) 7. Перемішування8. Після перемішування, “креслення” виготовляється шляхом додавання компонентів забарвлення.Спрей гранітна технологія. імітація поверхні граніту (розпилення).Для Spray Granite використовується декоративний наповнювач, який має дрібний розмір фракцій, спеціально розроблений для процесу напилення.Виріб складається з:. напиленого шару (1,5 мм) імітуючого граніт. шару посилення (склопластик або суміш для заливки) Технологічний процес виготовлення декоративного шару:1. Підготовка суміші декоративного шару. Наприклад, прозорий гелькоут 60% наповнювач 40 % затверджувач 2 % від об’єму гелькоута. Напилення підготовленої суміші на поверхню оснастки.

Умови праці: всі описані вищезгадані продукти повинні проводитися в приміщенні з гарною вентиляцією та температурою 18- 25 0s

Ручне заливання суміші штучного каменю на поліефірній смолі з вакуумного міксера

Основні матеріали:. смола поліефірна. гелькоут прозорий, гелькоут кольоровий, барвники поліефірні, барвники сухі. наповнювач поліефірний, наповнювач натуральний (для здешевлення, може досягати до 80% у виробі). скло велике. отбортовка (алюмінієві профілю). матричний пласти роздільники

Площа так званого життєвого простору однієї бригади рекомендується 20 квадратних метрів. Саме на цій ділянці розташовуються вібростол, бетонозмішувач, ємності із сировиною. Компактне і разом з цим зручне розміщення необхідних для виробництва агрегатів дозволяє заливникам не робити зайвих рухів тіла, тим самим досягається чітка і злагоджена робота всіх учасників виробничого процесу.

На додаток до виробничого майданчика, потрібен місце для складання піддонів з формами за час досягнення сили платформи. Рекомендовані макетні модульні палети дозволяє значно зменшити потреби в областях. Так, наприклад, для виготовлення 20 м 2 каменю, 15 квадратних метрів, з урахуванням простору для проходу.

Видобуток, витягнута з форм, розміщується на піддонах, розміщення яких також вимагає площі від 20 квадратних метрів. Але вже рекомендується використовувати відкриті області.

Висота стелі в закритих промислових приміщеннях. 4 до 6 метрів.

Особливу увагу слід приділяти наступним вимогам до виробничих потужностей:

 • Внутрішня температура: не менше 15 градусів за Цельсієм.
 • Наявність вентиляційного вихлопу: рекомендується.
 • Наявність трьох фазових джерел живлення:.
 • Холодне водопостачання: необхідно.
 • Гаряча вода Fit: Рекомендується.
 • Наявність навісів над відкритим складом: Рекомендовано.
 • Наявність доріг доступу: потреба.
 • Наявність відходів отвір: рекомендується.

Робота в дві зміни призводить до потреби у збільшенні площ для витримки виливків у формах та розширенні складських ділянок як мінімум удвічі.

Обладнання для виробництва штучного каменю Россаш відрізняється високим рівнем якості та вдумливою архітектурою.

Ми надаємо гарантію для власної продукції за 1,5 роки.

READ  Зшиваюча вишивальна машина, брат?

Наші фахівці готові надати консультаційну допомогу, встановити та налаштувати обладнання для виробництва штучного каменю.

Вібростол вакуумний призначений для видалення газів та ущільнення залитої у форми маси шляхом вібрування та створення вакууму.

Комплектність поставки наведена у таблиці

Вібротол, стільниця з довідниками, шапкою

1 Основу установки є таблиця з весняно-завантаженими опорами та вібрами, що створюють необхідну вібрацію.

Вакуумная мешалка, вакуумный смеситель, вакуумный миксер.

2 Для створення вакуумної камери на столі встановлена ​​спеціальна стільниця з прямокутним ковпаком.

3 стільниці. це тарілка з спеціальними канавками для фіксації форм з продуктами та ребра навколо периметру, щоб забезпечити герметичність з кришкою.

4 Ковпак має по периметру паз з ущільнюючим матеріалом, два оглядових вікна та патрубок зі штуцером для під’єднання до вакуумної лінії та краном для вирівнювання тиску.

5 Для фіксації ковпака на стільниці є затискачі.

Вакуумний пост призначений для ефективного використання вакуумного насоса при створенні необхідного за технологією тиску в різних установках на різних етапах технологічного процесу.

Доставка пакетів наведена в таблиці

Трубопровідна система з підкріпленням відключення

1 Установка складається з вакуумного насоса, системи трубопроводів та пульта керування, закріплених на металевій рамі.

2 Система трубопроводів забезпечує чотири вакуумні незалежні лінії, кожна з яких має запірну арматуру та контрольні прилади.

3 Управління процесом вакуумування здійснюється з пульта керування через електромагнітні клапани та електроконтактні вакуумметри, встановлені в системі трубопроводів.

Disolver. це циліндрична чаша з токусферичним дном (два чаші включені в комплект: високий і низький), який встановлюється та закріплений на тролейбусі з приводом. Привід візка обертає чашу із заданою частотою, яка регулюється частотним перетворювачем. Ліфт фіксується кронштейн з високошвидкісним приводом різака, який може бути встановлений у центрі танка та переміщений з центру. Фіксований лезо з скребком також може бути повішений на кронштейні, який несе продукт з стіни миски під час його обертання.

На випадок аварійного відключення електроживлення підйомник має ручний привод.

Установка оснащена двома змінними приводними пристроями: спіральна мішалка та палець. Спіральна мішалка може бути встановлена ​​лише в центрі резервуара і без звільнення леза. Він призначений для готування більш рідких сумішей. Палець фрезерний різак може бути встановлений як в центрі, так і з переміщенням і має знімні лопати, що дозволяє готувати різноманітні суміші. Кількість та форма змішувальних пристроїв можуть відрізнятися за бажанням замовника.

вакуумний, міксер, виготовлення, каменю

Привід мішалки має плавне регулювання швидкості обертання від 0 до 1500 В/хв.

До кронштейна приварена плоска кришка, що запобігає розбризкуванню продукту при перемішуванні, з газовідведенням і 1/3 частиною, що відкривається, для можливості додавання компонентів у процесі перемішування.

Всі частини продукту Контакт з продуктом виготовляються з харчової нержавіючої сталі.

Вакуумный миксер-смеситель (диссольвер) ОБЗОР

Консоль установки призначена для контролю технологічного процесу змішування продукту та встановлюється на кадрі видалення.

Dseber (smu-100) призначений для змішування сухих компонентів з рідким і одержанням пастоподібних продуктів різної в’язкості.

Необхідна сировина для виробництва

Штучний камінь виготовлений з цементно-піщаної суміші з додаванням дрібностороннього щебеню (для тротуарних плит) або гіпсових сумішей.

Для виробництва знадобляться такі матеріали:

 • цемент;
 • щебінь;
 • пісок;
 • гіпсополімер;
 • хімічні склади (пластифікатор, барвник пігменти, масло для форм і кислота для їх чищення);
 • фіброволокно;
 • армуюча металева сітка.

Використовується сірий або білий цемент, залежно від варіантів кольору кольорів. Сірий цемент використовують для фарбування масою, а білий використовують для поверхневого нанесення малюнка.

Гіпсополімер являє собою суміш штукатурки та полімеру, через який зменшується крихкість, збільшується водяна стійкість, збільшується міцність згинання.

Монохромні продукти отримуються при фарбуванні в масі. Застосовуючи фарби компресором, кисті або обладнання для аерографа на передній поверхні готового елемента, досягається створення природного малюнка, що імітує природні матеріали. Ця техніка вимагає великого досвіду.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS