Вентилятор для кухні з зворотним клапаном

Table of Contents

Вихлопний вентилятор з зворотним клапаном для кухні, туалет або ванна кімната може мати відключений елемент різних конструкцій.

Клапани розділяють тип керування на 3 типи:

Пасивний клапан не має примусового елемента або механізму і змінює положення під дією повітряного струму. За відсутності тиску, замикання, коли вентилятор працює, клапан відкритий під тиском струменя.

Самообслуговування клапан має sash з пружиною, яка стиснута при відкритті sash під тиском повітря. А потім повертає затвор клапана до замкнутого положення, коли тиск ослаблення і зникає.

Контрольний клапан відкривається і закриває sash під дією механізму. Найчастіше електричний контроль. Але в моделях вікна, стіни та інших шанувальників, до яких є доступ з обох сторін, може бути використана ручне закриття зворотного клапана.

Вентилятор домашнього господарства з перевіркою клапана

Побутовий вентилятор із зворотним клапаном забезпечує ефективну роботу системи витяжки спертого повітря із закритих приміщень, які позбавлені можливості природного провітрювання. Вони встановлюються на кухні, у ванні кімнати та туалети. Вентилятор із зворотним клапаном оснащується спеціальним запірним механізмом, який блокує можливість повернення повітря з вентиляційної шахти назад у приміщення.

Вихлопний вентилятор Soler Palau Silent-100 CRZ Срібний дизайн

Вентиляторний вихлопний дизайн Palau Silent-100 CRZ срібний дизайн призначений для номерів, в яких особлива увага приділяється деталям. Рекомендується встановити пристрій у приміщеннях з високим рівнем вологості, площа якої не перевищує 8 кВ.М. Модель оснащена таймером, завдяки чому робота пристрою триває 2-15 хвилин після отримання команди для вимкнення від джерела живлення.

Вихлопний вентилятор Soler Palau Silent-100 CRZ Срібний дизайн

особливості:

 • Механізм відкриття
 • Авіаційний обмін 85 М³/годину
 • Потужність 8 Вт
 • Встановлення діаметром 99 мм
 • Таймер
 • Максимальний час встановлення таймера 0.5 С
 • Шумовий рівень 26.5 дБ
 • Пластиковий матеріал
 • Ширина 18.8 см
 • Висота 18.8 см
 • Глибина 12.9 см
 • Вага 0.65 кг

Вентилятори з Check Valpe для кухні. Found 547 продукції.547 продуктів

Сучасний дизайн. Діаметр посадки вентиляційний канал F 120 мм. Можливість встановлення як горизонтально, так і у вертикальному положенні. Вологість та пилозахисний корпус. Двигун на підшибниках кочення гарантує довговічність експлуатації

Колонний підлоговий вентилятор Peter створює в будинку та офісі комфортну атмосферу, м’яко охолоджуючи повітря. Спеціальний режим “Морський бриз” дозволяє пристрою імітувати справжній вітер. Ротаційний режим забезпечує рівномірний розподіл і хороший циркуляційний охолодження.

робочий механізм: осьовий, настановний діаметр: 100 мм, потужність: 14 Вт, повітрообмін: 95 м³/година

Безмовні вентилятори виготовляються з високоякісного пластику, оснащеного зворотними клапанами та однофазними електродвигунами (230V-50HZ), клас ізоляції B, з вбудованим теплопостачанням. Електричний двигун прикріплений до корпусу, використовуючи гумові “тихі блоки”, кіт.

Робочий механізм: осьовий, установчий діаметр: 300 мм, потужність: 178 Вт, повітрообмін: 2280 м³/год, матеріал передньої панелі: нержавіюча сталь

Осьові вентилятори домогосподарства з мовчазними та мовчазними дизайнерськими серіями розроблені спеціально для вирішення вентиляційних проблем у ванних кімнатах, ванних кімнатах та інших невеликих кімнатах. Система кріплення електродвигуна. електродвигун закріплений на гумових “сайлент-блоках”.

Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень. Вихлопні або постачання вентиляції залежно від встановлення вентилятора в системі. Переміщення малого та середнього масштабу потоку повітря для малих відстаней у невеликому.

Для постійних або періодичних витяжних вентиляційних ванн, душ, кухонь та інших домашніх приміщень. Для монтажу в вентиляційних шахтах або зв’язках з повітряними каналами. Сучасний дизайн. Встановлений двигун на розсувних підшипниках, які не вимагають додаткових.

Shuft EF 400 Витяжний кухонний вентилятор Призначені для видалення повітря з підвищеним вологи і жиру, наприклад, з кухонь. Переваги: ​​Максимальна температура повітря, що переміщується 120° С

Вентилятор із сучасним дизайном має низький рівень шуму. Можна встановити обидва на стіні, так і у відкритті вентиляційного валу або у підвісному стелі. Вентилятор оснащений пружинним зворотним клапаном і має вологозахист IPX4

робочий механізм: осьовий, установчий діаметр: 100 мм, потужність: 16 Вт, повітрообмін: 128 м³/година, матеріал передньої панелі: пластик

Вентилятор с обратным клапаном. Видеообзор бытового вентилятора Домовент ВНЛ

Витяжні вентилятори Argentum. довговічні прилади з передньою панеллю з нержавіючої сталі, вони ефективно видаляють надмірну вологість і неприємні запахи, відмінно підходять навіть для найсучасніших і сміливіших інтер’єрів

Вентиляційні отвори. це вбудована вентиляційна установка для стандартних витяжних каналів. Сприяє виведенню з приміщення неприємного запаху та підтримці оптимального мікроклімату. Пристрій двигуна має високу надійність, завдяки використанню м’яча в ньому.

Вентилятор побутовий Dospel RICO 100 S використовується для витяжної вентиляції. Закріплені на стіні.В основному цей вентилятор використовується в житлових приміщеннях, квартирах, будинках, офісних, торгових та комунальних приміщеннях, ресторанах, медичних закладах та дитячих садках.

READ  Оздоблювальні печі та каміни з власними руками

Назва вихлопного вентилятора прекрасно описує свою нестандартну форму та стислий дизайн. Що саме буде ваш вітер (святковий шампанське, сучасний хром, спокійний сірий метал або непомітний слонової кістки) вирішити тільки ви! Відмінна особливість Breeze. Shir.

Робочий механізм: Осьовий, монтажний діаметр: 125 мм, потужність: 18 Вт, повітря. обмін: 232 м³/год

Робочий механізм: Осьовий, Монтажний діаметр: 125 мм, Потужність: 16 Вт, повітря. Обмін: 180 м³/год, Фронтальний матеріал: Пластик

Панель для обличчя, корпус та робоче колесо виготовлені з пластику ABS. Двигуни фанатів цієї серії оснащені вбудованим теплопостачанням. Має легку індикацію роботи. Двигуни вентиляторів даної серії оснащені вбудованим термозахистом. Вентилятор оснащений захистом від приблизно.

робочий механізм: осьовий, настановний діаметр: 100 мм, потужність: 14 Вт, повітрообмін: 88 м³/год

Вентилятор декору-100 C виготовлений з високоякісного пластику, завершується за допомогою зворотного клапана, легким індикатором експлуатації та однофазним електричним двигуном (230В-50Гц), клас ізоляції B, з вбудованим теплопостачанням. Максимальний повітряний потік становить 95 м3/год.

Мовчазний 300 CZ Plus. тихий вентилятор з підвищеною продуктивністю. Вентилятор підходить для ванних кімнат від 15 до 25 м2. Побутові осьові вентилятори мовчать, розроблені спеціально для вентиляції ванних кімнат, ванних кімнат та інших невеликих кімнат, де.

Для постійних або періодичних витяжних вентиляційних ванн, душ, кухонь та інших домашніх приміщень. Для монтажу в вентиляційних шахтах або зв’язках з повітряними каналами. Сучасний дизайн. Встановлений двигун на розсувних підшипниках, які не вимагають додаткових.

Робочий механізм: осьовий, контрольний клапан, діаметр установки: 100 мм, потужність: 14 Вт, повітря. обмін: 90 м³/год, матеріал передньої панелі: пластик

Polar Bear (Швеція) з пружними лопатями призначений для автоматичного перекривання круглих повітроводів при вимкненні вентилятора. Корпус клапана виконаний з оцинкованої сталі, лопатки виконані з листового алюмінію. Дизайн кузова клапана дозволяє.

Бриз 4с вентилятор використовується для постійних або періодичних витяжних вентиляційних ванн, душ, кухонь та інших домашніх приміщень.Серія Designer Breeze має нестандартну форму та стислий дизайн. Передня панель легко видалити і мити або просто видалити пил.

Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.Сучасний дизайн, вологість та пилозахисний корпус.Низький шум. Призначений для каналу вентиляції F 150 мм.Фронтальна панель з нержавіючої сталі.Панель не поглинає жир, запахи та будь-яке забруднення.

Вентилятор з сучасним дизайном має низький рівень шуму та вбудований таймер затримки відключення. Можна встановити обидва на стіні, так і у відкритті вентиляційного валу або у підвісному стелі. Вентилятор оснащений пружинним зворотним клапаном.

Робочий механізм: осьовий, установчий діаметр: 98 мм, потужність: 8 Вт, повітрообмін: 115 м³/год, матеріал передньої панелі: скло

Тонкий тип 5С: осьовий вихлоп D 125 мм з перевіркою клапана продуктивність: 140 м3/год Шумовий рівень: 30 дБ

Бриз 5C вентилятор використовується для постійних або періодичних витяжних вентиляційних ванн, душ, кухонь та інших житлових приміщень.Серія Designer Breeze має нестандартну форму та стислий дизайн. Лицьову панель легко зняти та помити або просто прибрати пил.

Вентилятор із сучасним дизайном має низький рівень шуму. Можна встановити обидва на стіні, так і у відкритті вентиляційного валу або у підвісному стелі. Вентилятор оснащений пружинним зворотним клапаном і має вологозахист IPX4

робочий механізм: осьовий, зворотний клапан, настановний діаметр: 100 мм, потужність: 7.50 Вт, повітря. обмін: 90 м³/год, Фронтальний матеріал: Пластик

Клапани RSS Series Check призначені для запобігання потоку повітря в протилежному напрямку у системах подачі та вихлопних вентиляційних систем кругового розділу

Робочий механізм: осьовий, діаметр монтажу: 100 мм, потужність: 14 Вт, повітря. обмін: 95 м³/год, Фронтальний матеріал: Пластик

Робочий механізм: осьовий, зворотний клапан, діаметр установки: 183 мм, потужність: 25 Вт, повітря. обмін: 220 м³/год, автоматичні жалюзі

Низькі шумові шанувальники виготовлені з високоякісного пластику.Електричний двигун прикріплений до корпусу, використовуючи гумові мовчазні блоки, які запобігають передачі вібрацій до корпусу вентилятора. Вентилятори обладнані зворотними клапанами.

Витяжний вентилятор Rainbow створений для шанувальників сміливого дизайну. У серії 10 різних колірних рішень від класичних білого та бежевого, мінімалістичного чорного та сріблястого, до яскравих червоного, синього та зеленого, та неординарного дзеркального, тому ви легко зможете.

Робочий механізм: Осьовий, контрольний клапан, діаметр установки: 150 мм, потужність: 16 Вт, повітря. обмін: 250 м³/год, Фронтальний матеріал: Пластик

Робочий механізм: Осьовий, діаметр монтажу: 100 мм, потужність: 14 Вт, повітря. обмін: 98 м³/год, Фронтальний матеріал: Пластик

Робочий механізм: осьовий, зворотний клапан, настановний діаметр: 100 мм, потужність: 12 Вт, повітрообмін: 120 м³/година, площа приміщення: 10 м²

Осьовий вентилятор це високотехнологічний продукт нового покоління. Багаторічний досвід роботи в команді кваліфікованих фахівців, використання інноваційних технологій, якість та міцність компонентів, матеріалів кращих світових брендів. все це.

Вентилятор з зворотним клапаном. Відео огляд домену вентилятора домогосподарства

Вентилятор здійснюється в класичному дизайні, завдяки якому він буде вписатися в будь-який інтер’єр. Панель для обличчя, корпус та робоче колесо виготовлені з пластику ABS. Двигуни фанатів цієї серії оснащені вбудованим теплопостачанням. Має легку індикацію роботи. Ос-вентилятор.

робочий механізм: осьовий, настановний діаметр: 98 мм, потужність: 8 Вт, повітрообмін: 100 м³/година

Надпотужний побутовий, дизайнерський, витяжний вентилятор З зовнішньою панеллю зі скла, 100мм, 169 м3/год Побутові вентилятори MMotors JSC серії ММP 100-надпотужні, вологозахищені.

Робочий механізм: Осьовий, діаметр монтажу: 90 мм, потужність: 15 Вт, повітря. обмін: 70 м³/год

Надійний низький електродвигун.Сучасний дизайн, вологість та пилозахисний корпус.Низький шум. Призначений для каналу вентиляції F 120 мм.Фронтальна панель з нержавіючої сталі.Панель не поглинає жир, запахи та будь-яке забруднення.

Вентилятор з сучасним дизайном має низький рівень шуму та вбудований таймер затримки відключення. На додаток до таймера, датчик регульованого вологості побудований з діапазоном від 40% до 100%. Вентилятор увімкнеться автоматично з підвищенням рівня відносної вологості. За.

робочий механізм: осьовий, настановний діаметр: 100 мм, потужність: 14 Вт, повітрообмін: 95 м³/година

READ  Як чистити залізо з клейкої стрічки

Осьовий вентилятор це високотехнологічний продукт нового покоління. Багаторічний досвід роботи колективу кваліфікованих фахівців, застосування у виробництві інноваційних технологій, якість та міцність комплектуючих, матеріалів кращих світових брендів.

Для постійних або періодичних витяжних вентиляційних ванн, душ, кухонь та інших домашніх приміщень. Для монтажу у вентиляційні шахти або з’єднання з повітропроводами. Сучасний дизайн. Встановлений двигун на розсувних підшипниках, які не вимагають додаткових.

робочий механізм: осьовий, настановний діаметр: 100 мм, потужність: 14 Вт, повітрообмін: 95 м³/година

Побутовий вентилятор SolerPalau Silent-200 CZ служить для видалення вологи та повітря з ванних кімнат, санвузлів. Завдяки гумовим мовчальним блокам, з якими електричний двигун прикріплений до випадку, модель характеризується низьким шумом та коливаннями

Осьовий вентилятор. високотехнологічний продукт нового покоління. Багаторічний досвід роботи колективу кваліфікованих фахівців, застосування у виробництві інноваційних технологій, якість та міцність комплектуючих, матеріалів кращих світових брендів.

Код: 351912 Опис: Витяжний вентилятор Electrolux Argentum видалить запах, гір, кіптяву і конденсат, що утворюються на кухні під час приготування їжі. Корпус виготовлений з ABS-пластику з використанням нержавіючої сталі. Електродвигун з японськими підшипниками кочення про.

Вентилятор використовується для постійної та періодичної вентиляції ванних кімнат, душ та ванних кімнат, кухонь та інших житлових приміщень. Монтаж стіни або стелі. Встановлений у вентиляційних шахтах або підключений до повітряних каналів. Має класичний дизайн і вогні.

Робочий механізм: осьовий, зворотний клапан, діаметр установки: 123 мм, потужність: 18 Вт, повітря. обмін: 150 м³/год, передня панельна панель: пластик

Що це таке, і для чого це потрібно?

Перевіряти вентилятори клапанів дуже часто встановлюються у ванних кімнатах та туалетних кімнатах замість природної системи вентиляції. Цей пристрій дозволяє впоратися з утворенням конденсату та пари під час прийому водних процедур. Ця проблема особливо гостра для тих, хто не працює належним чином, а також тих, хто користується душем та ванною більше одного разу на день. Відсутність малюнка спровокує вологість, а згодом зростання форми та грибки, що може спричинити серйозну шкоду здоров’ю жителів.

Витяжні шанувальники з чекового клапана мають свої переваги, серед них:

 • Здатність встановлювати у ваннах будь-якого розміру;
 • Хороша комбінація з розробником, встановленим шляхом розробки класичних повітроводів;
 • Можливість установки не тільки на стіні, але і на стелі;
 • довговічність через спеціальну пластику ABS;
 • Не пропускає неприємних запахів від сусідів;
 • Низький рівень шуму, є абсолютно безшумні моделі;
 • Висока вологість та пожежна безпека;
 • хороше обладнання (наприклад, датчик вологості, рух, захист від короткого замикання та ін.);
 • Напруга двигуна 12 вольт.

Але ці шанувальники мають і недоліки:

 • Висока вартість обладнання. Не кожен може дозволити собі встановити вентилятор з зворотним клапаном, а також від відомого виробника без значних витрат. Однак термін служби цих пристроїв досить великий, а його вартість виплачується через відсутність проблем у ванній кімнаті.
 • Не всі моделі можуть забезпечити достатній тиск, тому при покупці вентилятора слід звернути особливу увагу на цей пункт.

Зворотній клапан

Вентилятор створює в повітряній проточній трубі напрямного повітря, допомагаючи природній лінії, або іноді працює проти неї. Незалежно від того, як це працювало, часто необхідно запобігти руху повітря в зворотному напрямку. Для цього є пристрій, що називається Check Valve. Зворотний клапан призначений для запобігання руху повітря в зворотному напрямку. У прямому напрямку він відкриває силу тиску повітря, а коли він відключається і запобігає руху повітря в протилежному напрямку.

Перевірте клапан за допомогою тяжкості

Такий клапан може використовувати кілька принципів для повернення до початкового стану:

У своїй кінематиці та дизайні клапан може бути виконаний:

 • напівкруглі пелюстки (на малюнку вище);
 • жалюзі;
 • поворотна дамба;
 • рухомий демпфер (катки);
 • пелюстка діафрагми;
 • Тип обтуратора (клапани перекриття).

Клапани, які можуть керуватися лише повітряним натиском – це пелюстки, мембрани, жалюзі, та поворотні заслінки з противагою. Всі інші можуть бути тільки з сервоприводами.

 • Клапан, канал вентилятора та вентиляції повинні бути підійшли один до одного. Універсальна модель витяжного клапана – на 100 мм та квадратної форми для відповідних шахт.
 • Пластикові моделі використовуються для природної вентиляції в житловому будинку, оскільки потрібна реакція на будь-яку зміну міцності. Також пластик не створює багато шуму під час роботи. У виробничі будівлі повинні бути аналоги сталі або алюмінію, так що хімічний склад повітря та високих температур не деформував пристрій.
 • Обов’язково враховуйте температурний режим. Не всі клапани здатні працювати на морозі – наприклад, двостулкові моделі швидко покриваються льодом.
 • Коефіцієнт потужності вентилятора для кухні повинен дорівнювати 10, а для ванної кімнати – 7. Інакше ламелі не зможуть повноцінно розкриватися.
 • Важливо, на якій швидкості потоку повітря проходить по всій системі. Її забезпечує і легкість матеріалу циліндра та вентилятор – без нього зворотний повітряний зворотний клапан є лише бар’єром. Мінімальна пропускна здатність – 4 м/сек.

У цьому відео ви можете дізнатись, як розрахувати, який повітряний обмін повинен бути у вашій кімнаті

 • Якщо на момент вибору моделі ви не побачили задирки та невеликі виступи та купили її, а повернути товар до магазину вже не можна, зріжте ці нерівності. Тому що для безперебійної роботи клапани порожнини повинні рухатися вільно.

Конструкція приладу

Зворотній клапан у всіх аналогічних пристроїв для використання вдома роблять із пластику. Специфічний дизайн зворотного клапана широко використовується у різних вихлопних системах для різних кімнат та капюшонів для кухонь. Він заснований на принципі роботи крил метелика: під час польоту вони випрямляються, а в решту часу перебувають у складеному стані. Два рівних половинах надійно перекривають постачання повітря всередині приміщення після закінчення операції вентилятора за допомогою спеціальних джерел. відкриття їх відбувається.

READ  Натяжна стеля на кухні з газовою плитою

Цей дизайн, поряд з очевидними перевагами, має деякі недоліки:

 • Енергія двигуна витрачається на відкриття клапанних клапан, тому ефективність вентилятора трохи зменшується;
 • стулки клапана не мають достатньої герметичності.

Але в побуті такий вентилятор чудово справляється з усіма обов’язками.

Відмінні риси витяжок для кухні з антиповоротним клапаном: пристрій, критерії вибору та огляд кращих моделей

Витяжка обов’язковий атрибут сучасної кухні. Це обладнання допомагає підтримувати в приміщенні ідеальний порядок, запобігає поширенню запахів та гару. Деякі вихлопні моделі оснащені анти-полум’яним клапаном, у користі якої багато хто користувачів сумніваються.

Що являє собою витяжка для кухні зі зворотним клапаном?

Капот для кухні з чекового клапана не відрізняється від звичайних, ні зовнішньо або структурно. Єдина особливість наявності пристрою, яка регулює видалення та прийом повітря. В останні роки спостерігається тенденція до виведення отворів кухонного капоту над несучою стіною безпосередньо в атмосферу. У цьому випадку антипровідний клапан є обов’язковим елементом обладнання.

Чи потрібен чековий клапан?

Що стосується необхідності зворотного клапана на кухонній капці немає консенсусу. Експерти вважають, що це необхідно, якщо вентиляційна система часто спостерігає зворотний тяг. Повітряний потік з шахти здатний приносити сторонні до будинку, не завжди приємні, запахи. Вентаральний захист усуває їх і покращує житло.

У той же час, встановлення зворотного клапана виправдано лише у тому випадку, якщо повітряний канал.

Вентилятор с обратным клапаном. Видеообзор бытового вентилятора Домовент ВНЛ

Як це працює: принцип роботи та пристрою

Є кілька типів перевірки клапанів.

 • Мембрана (одиночна гравітаційна). Відрізняється невеликим опором стулки, що використовується в системах природної вентиляції. Найпростіший клапан мембранного типу можна зробити самостійно, зміцнивши зі зворотного боку вентиляційної решітки відрізок пружної лавсанової плівки.
 • Пелюстка (жалюзі). Часто встановлюється замість вентиляційної решітки, закриваючи-отвір кайдана може виникнути під впливом тяги або електроприводу.
 • Метелик (двостулковий пружинний). Встановлюється в системах примусової вентиляції, кухонних витяжках. У конструкцію клапана входить обмежувач, що запобігає повороту стулок більш, ніж на 90. Пружини повертають стулки в початкове (закрите) положення.

Незважаючи на конструкційні відмінності, всі клапани працюють за одним і тим же принципом:

 • Під впливом повітряного потоку, обертається, обертається;
 • отвір клапана відкривається;
 • гази виводяться у вентиляційну шахту;
 • Закриті клапани перекривають доступ до повітря з вентиляційного стояка.

Відгуки про кухонні витяжки зі зворотним клапаном: плюси та мінуси

Святкування з чековим клапаном отримують популярність з кількох причин:

Є у цього обладнання свої мінуси:

 • при поривах зворотної тяги деякі моделі клапанів відкриваються і закриваються з характерним звуком, що нагадує бавовну;
 • зворотний клапан для витяжки на кухні вимагає періодичного чищення від бруду та жирового нальоту.

Вентилятор з зворотним клапаном. Відеоогляд побутового вентилятора Домовент ВНЛ

Виробники та популярні моделі: рейтинг кращих та ціни

Торгова мережа пропонує широкий асортимент кухонних витяжок, серед яких є найкращі моделі в конструкційному плані та стильовому рішенні.

Витяжні системи

 • Faber Korund BK A60 є однією з останніх моделей вбудованої кухонної техніки, має стильний дизайн, виконаний у чорно-білому. Завершено антинусним клапаном, має електронний контроль, реалізований за допомогою кнопок.

Особлива привабливість моделі дає підсвічування галогену та індикацію режимів роботи. Програма передбачає затримку автоматичного включення. Гуд має оптимальну ширину для невеликих кухонь: 60 см. Модель нахиленого типу працює у двох режимах: видалення та циркуляція повітря.

 • Розміри 600×780 мм;
 • рівень шуму 48 дБ;
 • енергоспоживання 200 Вт;
 • жирний фільтр;
 • Повітряний канал Розділ 120 мм.
 • Розміри 498x195x278 мм;
 • максимальний рівень шуму 53 дБ;
 • Продуктивність 350 м 3/год;
 • Корпус матеріалу з нержавіючої сталі.

Окремі роз’єми та виходи з зворотним клапаном

 • Круглі отвори Plavetle 4141 роз’єм з зворотним клапаном для круглих каналів, призначених для установки в системі природної та примусової вентиляції. З пластику, оснащеного замком кільця. Розділ 200 мм. Він має невелику вагу, естетично привабливу, легко встановити.

Який виробник і який тип краще вибрати: TOP-3

Всі антирадійні клапани відрізняються надійністю та тривалістю терміну служби. Вибір моделі залежить від типу каналу та його поперечного перерізу. Більшість виробників домашнього приладу виробляють компоненти.

Найпопулярніші виробники: епоха, білий ведмідь, DVS.

Чи впливає антипровідний клапан на продуктивність кухонного капоту?

Наявність чекового клапана впливає на продуктивність обладнання, оскільки частина його потужності витрачається на відкриття пружинно-завантаженої кришки. Але це (енергоспоживання) настільки незначне, що він рідко враховує.

Розрахунок мінімальної установки

Для того, щоб розрахувати необхідну потужність вихлопної системи, вам потрібно знати обсяг приміщення. Відповідно до SNIP, повний повітряний обмін на кухні повинен бути таким:

Ви можете обчислити необхідну потужність та на підставі вимог до множинності повітряного обміну. Для кухонь цей показник 10-12 оновлень повітря на годину. Таким чином, знайдений обсяг приміщення (наприклад, 45 м 3 ) множать на показник кратності: 45х12 = 540. Значення отримана необхідна потужність вихлопної системи: 540 м 3/год.

3 найкращі моделі

З представленого в огляді обладнання можна виділити три найкращі моделі:

Перераховані системи комплектуються антиповоротним клапаном, зручні в монтажі та управлінні. Відрізняється за допомогою вражаючого дизайну та надійності. Ціновий діапазон 4899-18999

В Санкт-Петербурзі

Кухонний капот з зворотним клапаном Відмінне рішення для усунення зворотного тяги. При виборі, зосередитися на надійності виробника, енергетики та дизайну обладнання.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS