Випікати у ванні з власним цегли

Найпростіша ванна випікає своїми руками

Ми робимо просту піч для цегляної ванни з вашими руками

Зробіть печі для ванни цегли з власними руками без допомоги фахівців кожні літні мешканці, навіть трохи володіючи навичками будівництва. У нашому матеріалі ви знайдете докладні інструкції з фотографіями про те, як самостійно викласти простий стібок, зрозумілі креслення з тренерами, а також необхідними проектами та схемами.

Батяжка з вашими руками

Найбільш проста цегляна плита з власними руками, це кам’янка, яка потонула “сірою”, і мова йде про неї, що буде обговорюватися в нашій статті. Незважаючи на безліч металевих пристроїв, коханці російської парової кімнати знають, що таке справжня цегляна бункерна плита, і ніколи не змінюйте його.

Дизайн розглядається являє собою просту димохідну камеру з каменями, розміщеними над ним. Цегляний масив і товстий шар каменю накопичують теплопоточне паливо. Після повного згоряння. Кімната швидко провітрюється, водяна кружка наливають на гарячі камені, щоб видалити саж, після чого кімната готова до процедур ванни.

Класифікація печі

Дерев’яні цегляні печі для ванн обладнані однією з наступних схем:

 • Печі “у чорному”. Ефективність такого дизайну підтверджено століттями. такі печі вже давно використовуються в селах. Через відсутність димоходу, найбільш насичені пари та аромат досягаються. Проблема полягає в тому, що потрібно чекати кожного разу, поки паливо не буде.
 • Духовка “сіра”. Така цегляна банова печі обладнана димарі, і негайно з’являються переваги у вигляді більшої ефективності та швидкості нагрівання човна. Відсутність все одно. сажа у значній кількості залишається на каменях, і вам доведеться чекати, поки дров не спалюється.
 • Духовка “в білому”. Переваги таких печей очевидні. повна відсутність забруднення в приміщенні та дуже хороший теплообхідність. Правда, існує мінус. для нагрівання такої печі може залишити до 12 годин, що значно зменшує зручність використання цього обладнання. Це все про нагрівання каменів за рахунок металевої плитки перекриття, що, природно, уповільнює потепління. Потрібно зрозуміти, як лежати камені в купальнику для створення оптимальних умов.
 • Плита з плитою. Для ванни таке обладнання підходить дуже добре. У такому дизайні є танк монтується на чавуну тарілку, як каміння ванни. Пластини не повністю покриті, що трохи прискорює нагрівання приміщення. Танк закритий цегляними стінами з трьох сторін, через який можна підтримувати високу температуру води. У традиційному дизайні резервуар встановлюється на вершині печі, а камені складаються над диматом, але іноді каміння з танком знаходяться в іншому порядку.

ванна, власним, цегли

Виберіть тип плитки для ванни, завжди припадає індивідуально. Щоб зрозуміти питання, ви повинні прочитати пару статей про те, як вибрати плиту для ванни, див. Фото різних конструкцій, і тільки потім зробити висновки.

Матеріали та інструменти

Перед початком будівництва зайнятих цегляних печей, інструментів та матеріалів, необхідних для роботи, повинні бути підготовлені. Наступні матеріали будуть потрібні:

 • червона керамічна цегла;
 • Вогнетривкої цегли (шамот);
 • пожежна глина;
 • пісок;
 • гідроізоляційний матеріал;
 • азбестовий шнур;
 • Дріт для фіксації аксесуарів;
 • Димохідна арматура (двері, клапани, решітка).

Потрібно подбати про наявність наступних інструментів:

 • Рівень будівництва, квадратний та шнурок;
 • молоток духовки та кельма;
 • Болгар з абразивним колом;
 • Ємність для приготування розчину.

Особливу увагу слід приділяти якості піску та глини, що використовується для приготування розчину. Для роботи з вогнетривкою цегли краще придбати готову суміш для розчину шамотного.

Решта кладки виконується сумішшю, де 2 частини глини виникають на 1 частині піску. Пісок можна використовувати річку або кар’єру, перш ніж приготувати його слід просіяти через сито.

READ  Обігрівач у ванній кімнаті на стіну

Глина повинна бути видобуто з кар’єри, мінімальна глибина якої становить 2 метри. Перед використанням він вимагає підготовки. Глина повинна бути просочена у воді, а потім гойдатися двічі через сито.

Фонд для цегляної кам’яної печі

Для прокладання будь-яких цегляних печей вимагають бетону, каменю, прикладом. Залежно від несучих вантажів, необхідно розрахувати глибину фундаменту та його розміру.

Під запеклом Анатолія Заболотного рекомендується фундаментного пристрою з висотою 90 см і з розмірами ширше, ніж сама духовка в кожному напрямку. Фонд повинен бути виконаний з бетону M200. Ви можете зробити рішення у співвідношенні 1: 3: 5 (1 частина цементу M500 (позначка нижче не варто), 3 частини просіяного річкового піску, 5 частин фракції щебеню 30-50 мм ).

Фонд покласти два шари гідроізоляції (тільки тол, каучук і т.D.), потім почати покласти

Після того, як фундамент готовий і сів, він покритий двома шарами гідроізоляції, після чого укладання печі починається відповідно до замовлення. Зазвичай починаються печі з двох стартових рядів цегли, закладених вниз (з перекриттям шва).

У цьому відео дуже детально та зрозуміло, як зробити цегельну піч для ванни з вашими руками:

Печі готові з декоративною цеглиною

Цегляний.

Облицьований кафетер

З водою

Плита в сільській лазні

Цегляна піч-камін

У кімнаті відпочинку

З функцією котла

Цегляна ванна печі: послідовність роботи

Як ми обіцяли, ви можете оцінити ваші можливості, познайомившись з етапами будівництва печі в цегляну ванну.

Фундамент

Цегляна піч у ванні повинно мати фундамент. Немає варіантів: плита в цегляному ванні доведеться покласти на окрему фундамент. Багато хто вважає, що справа може зробити фундамент з детестором, але це не завжди так. Потрібно зосередитися на тому, що ви зробили під ванною взагалі. Зрештою, все сильно залежить від здатності носіїв грунту. З вагою в декількох тоннах, цегляна маса матиме значний тиск на землі, і він зазвичай надсилає нерівномірно, що стає причиною перекошування та вини стінної структури або печі.

Головне, щоб не забувати, що неможливо підключити основи ванни та печі в єдиний дизайн. Між ними це звичайне залишити розрив щонайменше 5 см.

Цегляна плита для ванни: розчин

Два інгредієнти залишаються: глина і пісок. І навіть інший може бути різним у складі або калібрі частинок. Пісові сита після сита 1,5 мм. Що стосується глини, є два варіанти: або накопичувати його на власному сюжеті, або купити мішок у магазині. У першому випадку необхідно копати глибше половина метра, тому що це з цієї марки, що він може прийти в зручний.

Для кладки, найважливіший глинистий параметр буде такий жирний він або худий. Це цілком умовні назви. Зрозумійте, що ви маєте справу, ви можете висушити глиняні шматки і шукати результат. Худий глина під час сушіння факелів. Жир поводиться по-різному: візуально грудки стає менше, ніж розмір і тріщини з’являються на ньому.

Пісок перед замішуванням не тільки просівання через тонке сито, але й промити.

Цегла сама бренди, вигляд

Коли плита планується в пару, цегляна ванна, вибір найбільш базового будівельного матеріалу відіграє важливу роль. Ми рекомендуємо переглянути відео, в якому печінка розповідає, що його можна знайти, що краще, на його думку.

Ми вже згадували червоні вогнетривкі та кишкові цеглини. На додаток до них, термостійкий клінкер і оксид алюмінію. Більш дорогий шамотний. Він використовується лише для покладання ядра печі. Інші з перерахованого йдуть до укладання його стін.

Марк (номер) позначає щільність. Dojckers використовують від 150 до 250. Чим вище щільність, тим вище теплоємність, тим довше чекає, поки паринка не нагрівається.

Морозостійкість матеріалу не має значення в приміщенні, але варто звернути увагу, коли ви робите димохід.

Гомогенний колір хороший знак. Неоднорідні переговори про нерівномірну стрільбу і, як наслідок, різної міцності цегли.

READ  Чи можна додавати ароматизатор до зволожувача повітря

Геометрія також не є останнім критерієм при виборі. З належним зручним для роботи.

Види цегли Печі для ванни

Основний розподіл печей для ванни виникає за типом пари. Цегла печі для ванни з зачищеним нагрівачем відбувається частіше, ніж відкрите, т. До. має 1 важливі переваги. Ви можете залити воду безпосередньо в процесі вогню. В результаті, ванна може бути зроблена довше і більше людей. Камені в такій плиті лежать в огороженому ящику, який відділяється від печі сталевої печі.

Печі з відкритим каменем після того, як протовари має гасити, щоб мити і купатися. Це є наслідком свого дизайну: каміння лежать на решітці. Вони нагріваються швидше, але якщо виливаючи воду під час їдливості, воно потрапляє в вогню і заповнити вогню. Але після зупинки протесту, не надто багато часу залишається для процедур ванни.

Решта печі з цегли, проекти яких можуть бути зроблені для свого будинку, не надто різні в дизайні. Для купальної плитки характеризуються простий дизайн та невеликі розміри. З опалювальних пристроїв у їхньому будинку немає оборот каналу димоходу. Комплексні структури підвищені лише у великих багатофункціональних ванних комплексах, де необхідне опалення, парова кімната, рекреаційні кімнати або кімната з басейном.

Маленькі немовлят

Найбільш затребуваний дизайн 35×4 цегли (89×103 см). Вони підходять для будь-якого ванного будинку в котеджному господарстві. Така плита з резервуаром для води швидко нагріває комбінований склад. Mini-Poot Masonry виникає досить швидко, простий дизайн дозволяє ефективно виконувати роботу навіть без навичок. Визначити, яка цегла краще для печі для ванни цього типу, ви можете загальні правила.

Проста басова духовка

Найпростіший дизайн. це стандартна прямокутна сталева печі, яка облицьована цеглиною. З цим рішенням він придбає вражаючий вигляд і характеристики побудованого цілком каменю, але помилки при укладання не вплинуть на якість. При будівництві плита зможе зберегти і на придбання вогнетривів, т. До. Облицювання виробництва червоних цегли.

Батяжна піч з цегли

Створіть свої власні руки цегляної печі для ванни мудро починаються після підготовки матеріалу. Це не буде зайвим думати про дизайн.

Яка духовка побудується у ванні

Коли дизайн печі точно визначається для ванни, ви повинні негайно подумати про її дизайн. Ви можете просто залишити цеглу в оригінальному стані або підходити до прикраси з душею:

 • Штукатурка дозволяє на стінах, щоб фарбувати рельєфні візерунки. Поверхня може залишатися гладкою, а зверху намалювати або застосовувати декоративну штукатурку.
 • Лиття жаростійка фарба. прості пейзажі. До печі в ванній виглядало привабливим, спробуйте абсолютно м’яко, щоб лікувати м’язові шви.
 • Облицювання печі приховує всі недоліки нерівномірної цегельної кладки. Матеріали використовують декоративний або натуральний камінь, плитка, фаор Канат.

Ви можете намалювати печі в будь-якому кольорі, але дизайн повинен бути оптимально поєднаним з внутрішнім ванною. Найчастіше воліють штучно віку цегли. Для класиків приймають жовтий коричневий колір з супроводжуючими відтінками.

Цегла печі для ванни 4×4 цегла на білому з водою. Частина 2

Для дерев’яної російської ванни з журналу, білий колір є прийнятним. Цегляна фундамент після нанесення штукатурки, що фарбує або прикрашають декоративні елементи.

Коли визначаються всі нюанси, перейдіть до приготування матеріалу.

Вибір цегли для печі в ванні

Будь-яка цегла не піде на духовку. Потрібні матеріали з підвищеною міцністю та вогнетривкими властивостями. Сюжет навколо печі викладається з монтажної вогнетривкої цегли. Матеріал підходить для всієї печі, але він дорогий. Ділянки, що підлягають меншому опалюванню, для того, щоб зберегти, поклав червону повну цеглу.

Цегляна якісна перевірка для звукового молотка. Він повинен бути дзвінком. Від хорошого цегли відскакує молоток. Глухий звук свідчить про низьку якість матеріалу. Якщо молоток залишив дент, така цегла не може бути використана навіть для димохідної кладки.

Багато розповідає зовнішній вигляд. Стандартні цегляні розміри. 25x12x6.5 см. Відхилення від параметрів до 2 мм дозволяється. Якщо розміри цеглин відрізняються, плавна укладання їх не буде працювати. Вирівнювання рядків з розчином призведе до ослаблення дизайну. Цегла для духовки купити без видимих ​​дефектів. Наявність слюдської плівки свідчить про шлюб. Така цегла має погану адгезію з розчином.

READ  Що станеться, якщо ви кинете фен у ванні

Якщо поверхня пташеня є однаковим кольором. матеріал високоякісний. Наявність яскравих і темних сайтів свідчить про цеглу, облицювання у виробництві.

Дізнайтеся більше про вибір цегли, ви можете навчитися

Кам’яне рішення

Всередині ванни лежали цегляні печі на глиняному розчині. З самостійною гірничою глиною оптимально досягають шарів, розташованих на глибині 1,5 м. Навіть річковий пісок буде потрібно для вирішення. Матеріали просіяти від каменів. Глина просочена заздалегідь, принаймні за день до кладки, перед початком роботи, з’єднайтеся з піском.

Пропорції залежать від жирної глини. Якщо індикатор високий, до 1-ї частини додають 2 частини піску. В’язкість розчину перевіряється занурюючи палицею. Якщо після його вилучення на поверхні залишається 2 мм глиняного шару, розчин підходить для роботи.

На підготовку розповідає рішення

Фонд та фонд

Під важкою цегельною печі всередині ванни формують фундамент. Для розташування бази виконуються наступні кроки:

 • Союз позначають розміри майбутньої печі. Між ними розтягніть шнур, перенесіть розмітку до землі.
 • Дотримуючись розмітки, видаліть грунт. Вона повинна бути перерва 600 мм. Стіни ями зроблені з розмовлянням, так що на дні ями вийшло розширення близько 100 мм у кожному напрямку.
 • Дно ям засинає з піском товщиною 100 мм. Подушка мокрий з водою, трамваєм. 100 мм шару щебеню.
 • Від сталевих стрижнів діаметром 10 мм зв’язують армуючу сітку. Покладіть його, піднятий від щебеної до висоти 50 мм, використовуючи підкладки з цегли.
 • Яма налив бетонного розчину. Залишити протягом мінімум 7 днів.

При бетонні замерзання, закладена подвійна гідроізоляція. База покрита гарячим бітумом, шар кавою прокочується зверху, потім знову бітумний шар і каучук.

Послідовність підключення печі

Після підготовки фундаменту починають викласти ряди. Змішуваний розчин глини розміщується під рукою. Поруч поклав відро з водою для зволоження цегли. Процедура допомагає зменшити поглинання вологи з розчину. Цегла, особливо чарета, занурюється на пару секунд.

Перший рядок викладає тверду речовину, а на наступному початку утворюють вікно задумує. Двері покласти, фіксація до оцинкованої провідної цегли. Щоб уникнути збільшення товщини швів під кріпленням, пази розрізані. Покрокове порядок покладання подальших рядків показано на фотографії. Коричневий червоний, а жовтий. цегла шамот.

Встановлення бака гарячого води та встановлення сітки решітки

Colonsets, що розділяють, подаються з печі, закладені на 4-й рядок. У той же час він починає встановлювати металевий резервуар для води. Авторське право на рівні повинна відповідати цегли.

Після встановлення танка з димоходу на задній панелі печі з’являється розрив. Стандартний розмір будівельного матеріалу не здатний закрити. Глина для заповнення розриву не може. Спляча від пожежного розчину. Покладіть розрив з зміщенням двох цеглин 5 рядків. Третя цегла не призначена, але з двох великих частин, максимальне закриття.

Після усунення щілин, встановлений резервуар загорнуту товстим азбестовим упряжуванням на зоні контакту з внутрішньою цегляною стіною.

Встановлення чавуну плити та кладки верхнього ряду

Машинна залізна двері встановлена ​​на 6 рядках. Принцип установки схожий на мислення. Двері закріплені на цеглу оцинковану дріт. До восьмого рядка цегла біля дверей, відрізають шматки. Подальша кладка піде з одним елементами. На 9 ярус уклав тарілку. У майбутньому він буде організований тут з власними руками Каменка для ванни бруківків.

Верхні рядки піднімаються до тих пір, поки весь танк не буде охоплений. Зазвичай вони складають 26 або 27, які залежать від розміру танка. Над танком укладені сталеві пластини. На виході з димоходу забезпечують демпфер. Верхня платформа закладена звичайною червоною цеглиною. Закінчується будівництво печі з виведенням димоходу через дах на вулицю.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS