Віск у касетах для депіляції Як використовувати

Що являє собою касетний віск?

Віск у касетах з’явився порівняно недавно, але вже встиг завоювати високу популярність серед тих, хто часто вдається до епіляції в домашніх умовах. Картриджі для васкінгу застосовуються при видаленні волосся з різних ділянок тіла, включаючи:

касетах, депіляції, використовувати

Кожен картридж є окремою ємність з парафіном, на верхній частині якого є спеціальний пристрій (дозатор), який забезпечує рівномірний розподіл матеріалу на поверхні тіла. Касети випускаються з широкою та вузькою насадкою. Перший використовується для обробки великих областей (частіше), а останнього. для нанесення матеріалу в пахвовій зоні або області бікіні.

Касетний віск має інший склад, який вибирається залежно від місця розташування, типу волосся та інших функцій. Крім того, васкінг з використанням картриджів виділяється на тлі інших технік епіляції наступними перевагами:

 • Забезпечує легкий пілінг. Віск видаляє мертвий шар клітин, тому шкіра після процедури стає більш гладкою.
 • Заснований на натуральних компонентах. Після ваксингу рідко з’являється алергічний висип. Крім того, натуральні компоненти воску живлять і зволожують дерму.
 • Продається за порівняно низькою ціною.

Легкість використання воскової касети полягає в тому, що завдяки форсунках мінімізує споживання матеріалу при лікуванні тіла. Після кожної вакцинації кількість волосся на організмі зменшується, а решта рослинності розрізана і освітлена.

Шугаринг ног картриджем самостоятельно. удобно и быстро!

Воскоплав та його різновиди

Воскоплав – це розігрівач для воску, який використовується безпосередньо до початку процедури депіляції. Пристрій складається з кількох елементів:

Залежно від моделі ці прилади оснащуються резервуарами для парафіну, гранульованого, баночного або плівкового воску. Існує три види подібних пристроїв:

Шугаринг ніг картриджем самостійно. зручно та швидко!

Через різницю конструкцій відрізняється принцип роботи кожного з воскосплавів. Однак усі прилади виконують єдину функцію: нагрівають віск до певної температури та утримують її на заданому рівні. За це відповідає термостат, який встановлюється на порівняно дорогі моделі.

У середньому на нагрівання воску прилад витрачає близько 30-40 хвилин. У майбутньому пристрій буде підтримувати температуру матеріалу, щоб зберегти бажану консистенцію.

Баночний воскоплав

Воскоплав баночний складається з ємності, в яку міститься віск, і термостата. Пристрій нагріває вихідний матеріал до 50-60 градусів. Баночний воскоплав підходить для епіляції гранульованим воском. Також у цьому приладі можна розігрівати матеріал, що випускається як диски. Загальний об’єм воскової потужності становить в середньому 800 мл.

Може воскова сушка дозволяє контролювати температуру. Деякі моделі забезпечують здатність змінювати рівень нагрівання. Завдяки цьому дозволяється використовувати будь-які воскові бренди для воску.

Шугаринг ніг картриджем самостійно. зручно та швидко!

Прилади даного типу застосовуються в основному для гарячої епіляції, в рамках якої видаляється волосся з пахової зони, в промежині. При необхідності воскоплав з терморегулятором можна використовувати для нагрівання пасти, що застосовується для шугарінгу.

Такі пристрої зазвичай не купують для домашнього користування. Пояснюється це тим, що нагрівачі для воску обладнані дуже великими ємностями. Крім того, баночні воскоплави по ряду параметрів поступаються касетним. Зокрема, віконце на корпусі нагрівача дозволяє контролювати залишок воску. Цей елемент доступний на касетних восконагрівачах, але не зустрічається на банкових.

Використовувати такий пристрій достатньо. Для нагрівання воску необхідно підключити прилад до розетки та висипати матеріал для депіляції в ємність. Передня панель загориться індикатор, показуючи, воском готовий до роботи. Після встановлення потрібної температури необхідно почекати до 30-40 хвилин.

Готовність воску до депіляції перевіряється наступним чином: на папері застосовується невелика кількість матеріалу з шпателем. Якщо він має однорідну консистенцію, можна приступати до депіляції. Для перевірки температури потрібно крапнути трохи воску на руку.

READ  Як використовувати щітку для короткого волосся

Касетний (або картриджний) воскоплав

Віск картриджа оснащений спеціальною касетою з воском та роликом. Останній використовується для нанесення матеріалу на тіло. Користуватися воскоплавом із терморегулятором для картриджів дуже зручно. Роликовий аплікатор не дає воску поширюватися і викликає матеріал з плоским шаром. Крім того, восконагрівачі постійно підтримують певну температуру, завдяки чому після процедури не виникають опіки.

Шугаринг ног картриджем самостоятельно. удобно и быстро!

Касетний воскоплав залежно від конструктивних особливостей поділяється на два типи:

 • Прилад із базою. Нагрівання воску в такому пристрої відбувається після встановлення останнього на спеціальній підставці, підключеній до мережі. Якщо в процесі депіляції виникає необхідність підвищити температуру матеріалу, воскоплав потрібно повернути на якийсь час на базу.
 • Прилад без бази. Користуватися таким касетним воскоплавом зручніше. Прилад безпосередньо підключається до джерела живлення за допомогою шнура, який потрібно від’єднувати під час депіляції, інакше температура воску буде надто високою.

Деякі моделі нагрівачів випускаються із вбудованими або змінними батареями.

Об’єм картриджів для воскоплаву становить 100 мл. На окрему увагу заслуговує наявність віконця, вбудованого в корпус нагрівача. Цей компонент дозволяє контролювати залишок воску у приладі.

Воскоплав для картриджів не завжди обладнаний регулятором температури. Такий варіант передбачений у дорогих професійних пристроях. Наявність регулятора робить процедуру епіляції більш безпечною.

Для домашнього користування зазвичай купують нагрівачі на 1 картридж. Цього достатньо для самостійного депіляції тіла.

Залежно від типу моделі у конструкції апарату передбачаються:

 • світловий індикатор, що сигналізує про готовність матеріалу для епіляції;
 • присоски, з яких апарат можна фіксувати на різних площинах;
 • додаткові ручки для видалення використаних картриджів, які знижують ризик отримання опіків.

Перш ніж приступати до нагрівання воску в касетному воскоплаві, необхідно вивчити інструкцію. Спочатку потрібно вставити картридж всередину приладу. При цьому ролик повинен залишатись зверху. Слід придбати касети, габарити яких відповідають розмірам нагрівача.

Вставивши картридж у воскоплав, останній потрібно підключити до джерела живлення та дочекатися нагрівання матеріалу для епіляції. У середньому цей процес займає 20-30 хвилин. Після нагрівання прилад необхідно перевернути і почекати кілька секунд, щоб віск рівномірно розтікся по роликовому аплікатору.

При нанесенні матеріалу на тіло слід тримати нагрівач під кутом 45 градусів до тіла.

Комбінований воскоплав

Комбінований воскоплав має ємності з картриджами та для установки банок. Цей нагрівач для воску поєднав у собі можливості, які надають інші подібні прилади, включаючи терморегулятор та низку інших необхідних функцій.

Комбінований воскоплав готує матеріал, який можна використовувати для обробки будь-яких ділянок тіла. Такі моделі випускаються з різними за обсягом ємностями. В середньому резервуари для банок вміщують до 400-500 мл матеріалу, для картриджів. до 100 мл. Цей зручний та практичний нагрівач для воску підходить для домашньої депіляції.

Віски в картриджах: види та переваги

Один із поширених способів боротьби із зайвою рослинністю на тілі – воскова депіляція, яка проводиться за трьома технологіями: гаряча, тепла, холодна.

Віск для депіляції випускається у різних формах: у банках, дисках, картриджах. Картридж (касета) – невеликих розмірів ємність зі знімним або монолітним роликом. Застиглий віск перед використанням розігрівається (до 38°C. 43°C) і потім за допомогою ролика рівномірно наноситься на якусь ділянку тіла. Залежно від призначення воску якійсь конкретній ділянці тіла ширина ролика може бути різною. Так, для ніг зручніше використовувати широку насадку, а для зони бікіні або пахвових западин – вужчу.

Купуючи картриджі для депіляції, необхідно враховувати, що для проведення процедури потрібні також допоміжні матеріали та обладнання. Для потепління матеріалу застосовується спеціальне пристрій. Вахталаг. Перевага цього компактного нагрівача перед методами воскового опалення (мікрохвильова піч, гаряча вода). певна належна температура. Залежно від конфігурації розрізняють дротові пристрої з мережним шнуром, і бездротові з базою-підставкою, куди вставляється картридж. Щоб зняти залишки воску зі шкіри, знадобляться смужки (стрічки), які приклеюються на липку масу і потім зриваються разом з волоссям. Стрічки виготовляють на паперовій або тканинній основі, продаються смужками або у рулоні. З їх допомогою процедура депіляції проходить комфортно та швидко. Також бажано придбати лосьйон або серветки для зняття залишків воску зі шкіри, оскільки водою він не змивається.

READ  Гаряча плівка віск для депіляції в гранулах

Суміш для депіляції може бути універсальною, для обробки всіх ділянок тіла або спеціальною, тільки для певних зон або конкретних типів шкіри.

Касетний віск від якісного виробника містить у складі лише натуральні інгредієнти, без консервантів, барвників та ароматизаторів. Природні компоненти та добавки можуть надавати суміші легкий відтінок (рожевий, зеленуватий, жовтий, кремовий) та приємний аромат. Рослинні екстракти, витяжки і олії, що входять до складу воску, під час процедури доглядають за шкірою, надаючи зволожуючу і живильну дію.

Форма випуску

Сьогодні косметичний ринок представляє широкий вибір восків, які відрізняються у формі випуску. Істотної різниці в тому, в якій формі віск використати немає, кожен вибирає зручний варіант.

Банковий віск через значний обсяг частіше використовують у салонах з великим потоком клієнтів. У банках випускаються віск різної щільності для обробки різних частин тіла. Для зняття маси зі шкіри використовуються смужки з паперу або нетканого матеріалу, які накладаються на шар воску, а потім різким рухом зриваються проти росту волосся.

Віск у таблетках – варіант баночного, але ніжніший за структурою і не провокує алергічні реакції.

Віск у гранулах (плівковий) найбільш ефективний для застосування в зоні бікіні, пахв та обличчя. Така форма випуску зручна тим, що легко відміряти потрібну кількість матеріалу. При його використанні не потрібні смужки. він відмінно тримає форму і знімається зі шкіри цілісним шматком плівки.

Одна з найбільш популярних форм для самостійного застосування – віск у картриджах. Завдяки спеціальному ролику в конструкції картриджі дозволяють нанести матеріал швидко, рівною тонкою смужкою. Касетний віск потребує розігріву, тому для його використання необхідний спеціальний нагрівач – воскоплав. Для видалення маси зі шкіри потрібні паперові або тканинні смужки. Такий варіант воску підходить для будь-яких ділянок тіла, склад та добавки слід вибирати, орієнтуючись на зону застосування.

Воскові смужки – зручний варіант у дорозі або на відпочинку, тому що простий у використанні та утилізації. Така форма економічна – одну смужку можна використати кілька разів. Але в ефективності поступається іншим способам. тонкий шар воску на смужці не завжди може захопити коротке волосся.

Як розплавити віск без воскоплаву

Щоб розігріти віск без спеціального нагрівального пристрою, можна використовувати традиційні методи у вигляді мікрохвильової печі або водяної лазні. Для цього картридж вивільняється з фольги і поміщається в духовку протягом 1-3 хвилин залежно від продуктивності пристрою та кількості суміші.

Перед нанесенням воску на оброблювану шкіру його перевіряють на зап’ясті. При охолодженні консистенції допускається повторний прогрів у мікрохвильовій печі, т.до. це ніяк не позначається на корисних властивостях та якості продукту.

Ще сировину можна прогріти на водяній бані. Для цього потрібно взяти резервуар з водою та помістити в нього касету. Крім того, контейнер розміщується на повільному вогні і нагрівається до бажаної температури без кип’ятіння.

Суміш можна вважати готовою до використання після того, як вона отримає рідку форму, а температура прогріву буде комфортною для шкірних покривів. Тривалість прогріву визначається товщиною стінок та щільністю сировини.

Протипоказання для використання воску в касетах

Є кілька ситуацій, коли воскова епіляція не варто робити. До переліку протипоказань входить:

 • Шкірні захворювання (дерматити, екзема та інші патології).
 • Варикозне розширення вен.
 • Порушення цілісності шкіри (опіки, садна, порізи та інше).
 • Алергічні реакції, висипи та акне.
 • Вагітність.
 • Наявність великої кількості папілом або опуклих родимок.

Також депіляцію не можна робити тим, хто має алергію на віск і компоненти в ньому (часто крім воску у складі присутні допоміжні речовини та різні екстракти, які у деяких людей можуть викликати алергію). Не варто приступати до процедури, якщо ви погано відчуваєте, страждаєте від нездужання, високої температури. У таких випадках краще відкласти епіляцію.

Чому шкіра пошкоджена при касетному воску

Це думка, що воскова епіляція є найбільш травматичним способом видалення волосся. Почасти це так, але шкіра ушкоджується лише при неправильному проведенні процедури. І як зробити воском для депіляції вдома, можна знайти в цій статті.

READ  Який газовий лічильник встановлюється в приватному будинку

Якщо на попередньому етапі шкіра була дуже інтенсивно очищена скрабом або хімічним пілінгом, на ній може виникнути сильне роздратування. Протягом декількох днів шкіра буде зроблена і “прикрашаючи” з маленькими червоними точками. Зменшити такі симптоми допоможе компенсуючий догляд (заспокійливі та відновлювальні засоби з церамідами, центелою та іншими подібними компонентами). Ще однією причиною таких неприємних наслідків може стати неодноразове нанесення воску на ту саму область.

Покрокова інструкція щодо застосування воску для депіляції в картриджах

Тепла воскова депіляція ефективно працює практично на всьому тілі дівчини і дозволяє швидко видаляти небажані волоски на 3-4 тижні. Знаючи, як робити депіляцію воском у картриджі, можна самостійно досягти ефекту ідеально гладких ніжок, запобігши виникненню подразнення на чутливій шкірі.

Рейтинг найкращих восків для депіляції

Щоб вибрати хороший віск для депіляції в домашніх умовах, визначтеся з критеріями, які вам важливі.

Наприклад, якщо у вас низький больовий поріг, і ви боїтеся, що ваксинг буде для вас надто болючим, перевагу варто віддати гарячій депіляції. Саме вона завдає дівчатам найменше дискомфорту.

При роботі із зонами підвищеної чутливості – обличчям та областю бікіні, варто вибрати теплий фруктовий віск. Він ефективно видаляє волоски у цих зонах та запобігає виникненню подразнення.

Яким би добрим віск не був, він не зможе прибрати занадто короткі волоски. Перед процедурою відмовитися від будь-яких способів видалення волосся протягом 2 тижнів. Так вони відростуть на 3-4 мм та ефективність ваксингу підвищиться.

Іноді віск за складом не підходить дівчині. Щоб уникнути алергічної реакції, спочатку пробуйте продукт на невеликій ділянці шкіри, а потім використовуйте його для видалення волосся.

Як правильно користуватися воском

Класифікація процедури є найпростішим для початку з вибору відповідної температури. Дуже багато залежить: можливі способи застосування, переважними частинами тіла, на якому процедура буде виконуватися, а також основні рекомендації та протипоказання.

Холодний віск

У продажу зустрічається відносно рідко, але це спосіб, безумовно, заслуговує на увагу.

Зазвичай використання холодного віск призначене саме для домашніх умов.

Форма випуску. у вигляді спеціальних смужок, які можна трохи розтерти в долонях, відокремити одну від іншої і нанести на ділянку шкіри. Після мінімального часу смужка зривається різким рухом у протилежному напрямку від росту волосся.

Перевагою вважається гіпоалергенність, підходить такий метод і для чутливої ​​шкіри. Серед недоліків — сильна болючість процедури, але можна використовувати знеболюючий спрей, відносно висока вартість і не надто економна витрата, адже контролювати нанесення складніше, ніж при використанні інших методів.

Продається холодний віск і у вигляді пасти, його ефективність вища, ніж у смужок, але травматичність та необхідність певних навичок застосування не сприяють популярності даного засобу.

Для порятунку в домашніх умовах від негарних слідів, що з’явилися на шкірі, компанією Alès Groupe створено спеціальний засіб Лієрак від розтяжок, що дозволяє без дорогих і складних медичних і косметичних процедур привести тіло в нормальний стан.

Низькотемпературні (теплі)

Використання теплого воску для депіляції більш адаптовано для домашнього використання, але також часто використовується в процедурах салону. Для більш комфортного застосування можна використовувати спеціальний воскоплав та змінні картриджі, в яких і знаходиться віск.

Теплий віск також продається в банках і, незважаючи на болючість процедури, такий метод допомагає добре видалити дрібні волосинки. Для домашнього використання він стане ідеальним варіантом. Питання про порятунок захворілої шевелюри у нас виникає зазвичай занадто пізно, тоді, коли локони придбали ламкість і з’явилися кінці. Маска для волосся Естель допомагає виправити ситуацію в більшості випадків.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS