Вода тепла на бетонній плиті

Теплий фундамент

Ідея нагрівання сам сляба, а іноді і стеля між першим і другим поверхами не нова. Протягом багатьох років технологія успішно застосовується в “занурюванні” металевих труб великого діаметра до залізобетонного фундаменту або плити, для якого потоки гарячого повітря. Він нагрівається електронагрівачами, а його рух трубами здійснюється невеликими вентиляторами. Здавалося б, аналогічного ефекту можна досягти, розмістивши пластикові водопровідні труби системи опалення у фундаментній плиті. Однак з багатьох причин це не так.

Конструкція бетонної системи тепла підлога

Конструкції підлог прийнято називати пирогом, через її шаруватість. Перелічу шари бетонної теплої підлоги в класичному виконанні максимуму шарів (знизу вгору):

  • Базова підлога (плита, моноліт, підготовлений ґрунт);
  • Шар гідроізоляції;
  • Екструдований полістирол (ізоляція), 2-10 см. Вона не реагує з цементною сумішшю;
  • Шар відбиваючої фольги;
  • Металева арматурна сітка 10 на 10 см, піднята над ізоляцією на 1-2 см;
  • Вода тепла труба (зшитий поліетилен, рідше, металевий пластик), діаметр 16,20 мм. Або електричний опалювальний кабель (резистивний або саморегулюючий).
  • Труба (кабель) підходить змія відповідно до розрахункової схеми. Труба, прикріплена до арматурної решітки. Кабель може кріпитися до спеціальної монтажної стрічки, якщо використовується напівсуха стяжка, яка не вимагає армування;
  • Верхній шар оздоблювального матеріалу. Підходить паркет від 9 мм, ламінат з піктограмою «тепла підлога», будь-яка плитка.

Водяна тепла підлога на дерев’яну підлогу. особливості конструкції, правила монтажу

Водяна тепла підлога. це ефективний та економічний спосіб обігріву приміщень, який може виконувати функції як додаткового, так і основного джерела теплової енергії. В силу своєї специфіки подібні конструкції використовуються, перш за все, у приватних будинках та котеджах.

Багато хто з них побудований з деревини, з виготовленням перекриттів за традиційною методикою — потужні балки, що несуть, і дощатий настил. Укладання водної схеми на таких підставах вимагає відповідності певним правилам, оскільки будь-який витік може спричинити пошкодження обробки, об’єктів меблів, а в найважчих випадках може призвести до знищення дерев’яних конструкцій. питання ємне, тому, розглянути його слід уважніше.

тепло, бетонній, плита

Вода тепла під плиткою. Методи установки та зв’язку, Корисні поради

Для опалювальних приміщень використовуються різні типи систем опалення, з яких теплий підлогу вважається найбільш комфортним та економічним варіантом. Він забезпечує рівномірне нагрівання кімнат по всій площі, а відсутність конвекції дозволяє виключити постійну присутність у повітрі дрібної пилової суспензії.

READ  Вода тепла підлога в готовому краватку

Водяна тепла підлога. це один з найбільш ефективних варіантів конструкції, який можна використовувати спільно з плиткою для підлоги. Адміністративні заборони та деякі особливості пристрою зробили його одним з популярних та затребуваних способів обігріву котеджів та приватних будинків. Укладання водяної теплої підлоги під плитку можна виконати самостійно. Розглянемо правила та особливості цього процесу.

Водяна тепла підлога складна конструкція, що складається з наступних шарів:

На верхньому бетонному краватку, фінішнє підлоги стилізовані.

Теплоносій у трубі подають з газового котла. Це також допускається підключення труб до твердого палива, але економічно цей варіант буде менш вигідним. Охолоджувач використовують очищену воду або антифриз. На додаток до труб у підлозі в приміщенні встановлюють радіатори. Але в більшості випадків, при якісній теплоізоляції будинку, вони використовуються рідко.

Розподіл підключений до котла, який складається з циркуляційного насоса, змішувального пристрою та групи колектора. Він забезпечує “проводку” різних опалювальних ланцюгів і дозволяє регулювати їх нагрівання.

Переваги і недоліки

Головною перевагою гідравлічної опалювальної системи є рівномірний горизонтальний прогрів приміщення. Тепло в кімнаті поширюється вертикально, забезпечуючи здоровий мікроклімат, чого не можуть дати радіаторні пристрої. Тепла підлога. це ідеальний варіант для приміщення з високими стелями.

Також водяні теплі підлоги виграють і з естетичного погляду. Їх зовсім не видно, і вони не займають вільного простору. До того ж, при використанні вони економічніші.

Ефективність роботи системи залежатиме від якості теплоізоляції. Пов’язано це з тим, що рівень тепловтрат безпосередньо впливає на зниження тепловіддачі. Але варто враховувати, що монтаж такої системи у ванній кімнаті або туалеті має певні недоліки. Нагрівальний елемент зазвичай приєднують до рушникосушителя, в результаті чого підлога може перегрітися.

СІП будинок з нуля. Супер опалення. тепла підлога на бетонній плиті фундаменту. Особливості монтажу

Також водяна тепла підлога “забирає” висоту приміщення через товсту бетонну стяжку. Крім того, бетонний заповнення робить весь дизайн важче, тому іноді існує потреба у зміцненні покриттів.

Плиты перекрытия, первая зимовка, сверлим дырки, спускаем воду.

Переваги та недоліки водяної теплої підлоги

Тепла підлога в роботі

У системі водяного опалення теплого підлоги використовується труба система, для якої охолоджувачі циркулює. Найчастіше труби виливають у цементну стягу, але є дерев’яні або полістирольні системи сухого установки. Головна складова велика кількість труб невеликого перерізу, покладених під підлогове покриття.

Де можна монтувати

Через велику кількість труб водяний підігрів робити доцільно у приватних будинках. Оскільки система опалення висотних будівель є низька потужність, не призначена для такого методу опалення. Зробити теплу підлогу від опалення можна, але система центрального опалення будинку не в змозі продавлювати необхідний обсяг тепоносія по трубах теплої підлоги, тому або у вас буде холодно, або у сусідів стояка опалення. Гідравлічний опір водяної підлоги в рази вище, ніж радіаторної системи опалення, і воно може загальмувати рух теплоносія. Керівні компанії дозволу на монтаж теплої підлоги не дають.

READ  Що таке газовий контроль на плиті

Водяна тепла підлога має на увазі велику кількість труб невеликого діаметру

СІП будинок з нуля. Супер. Теплий підлогу на підвалі бетону. Особливості монтажу

Хороша новина полягає в тому, що в новобудовах стали робити дві системи: одна для радіаторного опалення, друга для теплої підлоги. У таких будинках і дозволах не потрібно: була розроблена відповідна система з урахуванням вищого гідравлічного опору.

Принципи організації

Щоб розуміти, що вам необхідно для того, щоб зробити водяну теплу підлогу своїми руками, потрібно розібратися в тому, з чого складається система і як вона працює.

Плиты перекрытия, первая зимовка, сверлим дырки, спускаем воду.

Регулювання температури теплоносія

Для того, щоб ногам на підлозі було комфортно, температура теплоносія не повинна перевищувати 40-45 °С. Тоді підлога прогрівається до комфортних значень порядку 28 °C. Більшість опалювального обладнання видавати таку температуру не може: мінімум 60-65 °C. Виняток конденсаційні газові котли. Вони показують максимальну ефективність саме за малих температур. З їх виходу подавати нагрітий теплоносій можна безпосередньо в труби теплої підлоги.

При використанні котла будь-якого іншого типу необхідний вузол підмішування. У ньому до гарячої води від котла додається остиглий теплоносій із зворотного трубопроводу. Склад цієї УЗА ви бачите на схемі підключення до теплового центру для котла.

Вода тепла підлога

Принцип роботи полягає в наступному. Нагрітий теплоносія походить від котла. Він надходить у термостатичний клапан, який, якщо перевищує порогову температуру, відкриває водні обігрівачі від зворотного трубопроводу. На фото перед циркуляційним насосом є джемпер. Він встановлений у ній двосторонній або тристоронній клапан. Відкриваючи його і змішують охолоджений теплоносія.

Змішаний потік через циркуляційний насос потрапляє на термостат, який керує роботою термостатичного клапана. При досягненні заданої температури подача з обратки припиняється, при перевищенні знову відкривається. Так відбувається регулювання температури теплоносія водяної теплої підлоги.

Розподіл за контурами

Далі охолоджуюча теплоносія потрапляє на розгинання. Якщо вода підлога виготовляється в одній маленькій кімнаті (наприклад, ванна кімната), в якій закладена лише одна петля труб, цей вузол не може бути. Якщо петель кілька, між ними необхідно якимось чином розподіляти теплоносій, а потім його якимось чином зібрати і відправити в зворотний трубопровід. Це завдання виконується розподільним валом або, як і в інших місцях, теплий колектор. По суті, це два труби на кормах і повернення, до яких підключаються входи та виходи всіх схем теплої підлоги. Це найпростіший варіант.

Теплий змішувальний збірник з автоматичним обслуговуванням температури

Якщо теплий підлогу здійснюється в декількох приміщеннях, краще встановити колектор з можливістю регулювання температури. По-перше, в різних кімнатах потрібні різні температури: хтось віддає перевагу 18 С у спальні, хтось потребує 25 с. По-друге, найчастіше контури мають різну довжину, а інша кількість тепла може передавати. По-третє, є внутрішні люди в приміщенні, в яких виходить одна стіна, і є кутові з двома або навіть трьома зовнішніми стінками. Звичайно, кількість тепла в них повинна бути різною. Забезпечують це гребінки із термостатами. Устаткування недешеве, схема складніша, але така установка дозволяє підтримувати задану температуру у приміщенні.

READ  Розрахувати кількість арматури на монолітну плиту

Терморегулятори різні. Одні контролюють температуру повітря в приміщенні, другі температуру підлоги. Тип вибираєте самі. Незалежно від цього, вони керують сервомоторами, встановленими на гребінці подачі. Сервомотори залежно від командування збільшення або зменшення поперечного перерізу потоку, регулюючи інтенсивність потоку теплоносія.

тепло, бетонній, плита

Теоретично (і практично трапляється), можуть бути ситуації, коли корм на всіх контурах заблоковано. У такому разі циркуляція припиниться, котел може закипіти і вийти з ладу. Так що це не відбулося, обов’язково зробити обхід, через яку частина охолоджуючої рідини. З такою конструкцією котла безпеки.

Подивитися один з варіантів системи можна у відео.

Влаштування водяної теплої підлоги в приватному будинку

У цій статті ми розглянемо влаштування водяної теплої підлоги в приватних будинках. Як працює, яке необхідне обладнання для нього, з якої труби його краще зробити та чим його краще залити.

тепло, бетонній, плита

Ця стаття буде корисна тим, хто збирається зробити у своєму будинку підлогове опалення своїми силами, а також якщо залучатиме підрядників. Багато сантехнічних майстрів не вивчають нових продуктів і навіть не входять до Інтернету, щоб дізнатися щось нове і продовжувати робити все “у старому”, як навчався його батько чи дідусь))))).

За свою практику я неодноразово бачив безліч помилок, скоєних монтажниками і щоб їх не допустити, потрібно чітко мати уявлення про те, що ти хочеш отримати в результаті.

у статті «Що таке краща вода або електрична тепла підлога?» я вам навів багато фактів, чому для заміського будинку найкращим рішенням буде використання водяної теплої підлоги.

Чим залити теплу водяну підлогу

Тепла підлога – це можливість забезпечити максимальний Comfort у будинку. Завдяки такій системі можна легко контролювати температуру в приміщенні і не залежати від центрального опалення. Але для цього установка повинна здійснюватися з повним дотриманням технології, і всі матеріали правильно вибираються. Одним з найважливіших точок є пристрій захисного верхнього шару над нагрівальними трубами. Вивчивши увагу, як і як залити теплою водою, ви можете почати роботу.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS