Водонагрівач під час вимкнення гарячої води

Table of Contents

Енергоспоживання: для кумулятивного

За допомогою параметра енергоспоживання параметром. на стороні накопичувальних водонагрівачів. Нагрівальні елементи в них не настільки потужні. можливо, наприклад, протягом 2 кВт. Цього достатньо, щоб нагріти воду через принцип роботи: вода завжди нагрівається, а не тільки під час повороту води. відповідно, вона має “Phra” для опалення. Нагрівач поточної води миттєво нагріває воду, що проходить через нього, тому потужність повинна бути дуже значною. від 3,5 до 8 кВт. Однак навіть 3,5 кВт може бути недостатньо для нагрівання води до реального стану “гарячого”.

Питання з енергоспоживанням у контексті водонагрівачів, до речі, насамперед не економії, а зручності. Просто заощадження буде сильно залежати від конкретної ситуації. незважаючи на те, що тече. більш потужний, вони працюють не весь час, але тільки коли вода наливає. Накопичувальні ж гріють воду протягом більш тривалого часу. Повертаючись до зручності. у звичайну розетку можна підключити проточні водонагрівачі потужністю не більше 3,5 кВт, для потужніших пристроїв знадобиться окрема проводка, і це значний мінус до зручності. Крім того, якщо будинок та/або проводка старі, то варто «сім разів відміряти», перш ніж приймати рішення про покупку навіть «проточника» в 3,5 кВт — проводка може не витримати.

Очі розбігаються: як вибрати бойлер під час відключення гарячої води

Традиційне літнє відключення гарячої води знаходиться в самому розпалі. Щоб не залишитися без окропу, багато хто вважає за краще встановити собі водонагрівач. Невський Новини дізналися з експертів, як правильно вибрати цей пристрій, і чи потрібна вона в міських умовах.

Сезон відключення гарячої води традиційно випадає на літні місяці. Поки в місті спекотно, фахівці перевіряють цілісність труб, піддаючи їх випробуванням, а потім усувають неполадки. Містянам доводиться або миритися з ситуацією, або шукати вихід. Багато хто вважає за краще встановити собі персональний бойлер, щоб завжди мати вдома гарячу воду.

Бойлери. досить сезонний товар. Традиційно зростання продажів даної підгрупи товарів відбувається у весняно-літній період, особливо у травні та червні. Зростання інтересу пов’язане з дачним сезоном, ремонтами та оновленням будинків, а також з відключенням гарячої води у квартирах. У той же час водяні обігрівачі не належать до спонтанних покупок, споживачі знають про відключення центрального гарячого водопостачання та закладені витрати на водонагрівач у своєму бюджеті. НЕВСЬКІ НОВИНИ дізналися в експертів, як вибрати підходящий водонагрівач, щоб влітку не бігати митися до сусідів.

Як влаштована ця машинка з краном та двома трубами?

У електричному водонагрівачі завжди є танк і трубчастий або спіральний нагрівальний елемент. До деяких моделей додається ще й пульт дистанційного керування.

Трубчастий нагрівач, він же Tubular Heater, надійніший і не боїться повітряних пробок, але з часом він покривається накипом. Спіральний елемент гріє набагато швидше, накип йому не страшна. У дорогих моделях нагрівачів зі спіралями є спеціальні датчики, що відключають прилад навіть за крихітних неполадок.

Баки роблять із нержавіючої сталі, пластику, покривають їх зсередини склокерамікою, або емаллю (звичайною або титановою). Пластик. найдешевший і недовговий, достатній для одного або двох сезонів. Скляні керамічні та емальовані покриття набагато сильніше, дуже добре захищають метал від іржі, але не люблять сильні та часті температурні відмінності. Вони тріскаються, і бак може вийти з ладу. Температура для них не повинна бути вищою за 60 градусів Цельсія.

Нержавіюча сталь та титанова емаль дуже міцна і надійна, краще і не відбувається. Але через десяток років можуть проржавіти зварювальні шви будь-яких баків. Щоб не допустити такого, всередині баків встановлюють анодний стрижень, який не дає заліза окислитися. Цей стрижень розрахований на 5-8 років роботи і його дуже просто змінити.

Управління електричним водонагрівачем може бути електронним та гідравлічним. Електронне управління більш сучасне. Воно забезпечує всю роботу, стежить, чи все гаразд із приладом, підтримує процеси. У нагрівачів з електронним управлінням є рідкокристалічні дисплеї з індикаторами включення, нагрівання та стану магнієвого анода. На них видно температуру води, силу потоку, потужність та інші характеристики.

Гідравлічним керуванням розпоряджається датчик потоку. Ви відкриваєте кран і цим включає Tubular Heater, які гріють воду. Як тільки кран закрили. Tubular Heater одразу ж відключаються. Температура води на виході, на жаль, залежить від напору в трубі та потужності нагрівача. І від того, наскільки холодною буде вода, подана в нагрівач.

Чим потужніший водонагрівач, тим більше води він гріє за хвилину роботи. Проточний водонагрівач потужністю 3-5 КВт дасть вам 2-3 літри на хвилину, агрегат на 6-10 КВт. 3-4 літри, для душу вистачить. Могутні агрегати потужністю 11-30 кВт нагріють до 10 літрів за хвилину; саме вони зазвичай управляються електронікою.

Як вибрати водонагрівач під час відключення гарячої води

Якщо під час сезонного або несподіваного вимкнення гарячої води, ви більше не посміхаєтеся в перспективі злиття з горщиками або попросити відвідування друзів, пора думати про покупку водонагрівача. Однак, перш за все, необхідно розрахувати свої “сили”, починаючи від розміру квартири та закінчуючи майбутніми рахунками для електроенергії.

Перш за все, водонагрівачі поділяються на газ і електричний. За функціональністю вони не відрізняються, проте вимагають різних умов для встановлення та мають невеликі відмінності під час експлуатації.

Інша важлива характеристика: принцип роботи: прилад може бути накопичувальним та проточним. В основі конструкції накопичувального водонагрівача, або бойлера, бак, який наповнюється холодною водою та підігрівається за допомогою електричного нагрівального елемента або газового пальника. Проточні водонагрівачі дозволяють отримати гарячу воду миттєво, просто відкривши кран.

Моделі проточного типу відрізняються компактністю і не вимагають регулярного технічного обслуговування, проте споживають набагато більше енергії, ніж накопичувальні. Однак накопичувальний водонагрівач кілька сотень літрів не підходить для кожної квартири. До того ж чекати, поки вода нагріється, доведеться досить довго.

У той же час вони відрізняються економікою, і, як правило, мають корисні додаткові функції: від антибактеріальної очистки води до часу програмування та температури нагріву.

Також водонагрівачі бувають напірні та безнапірні. Більшість пристроїв, представлених на ринку, відноситься до напірної категорії. Такі моделі не вимагають роботи спеціальних аксесуарів і призначені для гарячого водопостачання всієї квартири.

Безнапірні водонагрівачі можуть функціонувати тільки разом із спеціальними змішувачами і, відповідно, призначені лише для прийому душу.

Розраховуємо свої можливості

При виборі водонагрівача варто орієнтуватися на індивідуальні особливості квартири: залежно від віку та планування будинку вони можуть бути різними.

Насамперед варто оцінити потужність електромережі. Сучасні будинки, як правило, підключені до трифазної проводки, про це свідчить, зокрема, установка електричної плити. У такому випадку можна вибрати практично будь-який електричний водонагрівач, а до газових пристроїв не варто придивлятися.

Накопичувальна або проточна модель залежить від потреб сім’ї та кількості осіб, які проживають у квартирі. Якщо в будинку більше трьох людей або гарячою водою користуються часто і довго, то безумовно потрібен накопичувальний прилад.

Газова плита на кухні говорить про те, що будинок, по-перше, підключений до газової магістралі, а по-друге, до однофазної електромережі, що має невелику потужність. У цьому випадку він повинен бути знайдений у місцевій службі газу, чи надаються окремі канали диму або загальний колектор-димохід у плані. Якщо так, то це обов’язково повинно придбати водонагрівач газу (колонка).

READ  Рушник електричний нагрівач з опалювальним кабелем робить це самостійно

Обзор и тестирование водонагревающего крана для проточной воды DELIMANO

Власникам газових колонок необхідно щорічно промивати та чистити пальники та фільтри, видаляти накип та сажу з теплообмінників, та перевіряти герметичність водяних вузлів.

Також при виборі пристрою необхідно орієнтуватися на розміри ванної кімнати. Накопичувальні водонагрівачі вимагають деякого вільного простору, проточні моделі відрізняються компактністю.

Однак і серед накопичувальних водонагрівачів зустрічаються “вузькі” моделі, а також пристрої, що передбачають монтаж у незвичайних місцях, наприклад, у горизонтальному положенні під стелею.

В даний час на ринку представлений широкий асортимент водонагрівачів в різних цінових категоріях. Найдешевші пристрої. безнапірні проточні моделі з душовими насадками, які підходять тільки для дачного використання.

Ціна пристроїв, що підходять для гарячого водопостачання квартири, залежить від його потужності, об’єму, ступеня захисту, матеріалу бака та наявності додаткових функцій цифрового управління, програмування, очищення від бактерій тощо.

Для такої ціни можна купити пристрій з об’ємом 10 літрів. Прилад об’ємом 100 літрів може обійтися і майже 40 тисяч.

Проточні водонагрівачі найменшої потужності коштують від 1 тисячі.

Керівник технічної академії Ariston Олександр Мартюшов

Побачили помилку у тексті? Виділіть її та натисніть “CtrlEnter”

Як вибрати водонагрівач для дому

Відсутність та перебої з постачанням гарячої води вносять дискомфорт у життя городян та є бичем мешканців «дачного» сектору. Проблема, на щастя, вирішується за допомогою бойлера, який, крім безперебійного забезпечення гарячою водою, дозволяє заощадити на тарифах, що виставляють комунальні служби. Щоб правильно вибрати електричний водонагрівач для приватного будинку або квартири, необхідно врахувати ряд факторів, що стосуються споживчих запитів та характеристик обладнання, що використовується.

Типи водонагрівачів для дому

Однозначно визначити, який водонагрівач краще – практично неможливо. Прилади, представлені на ринку у великій різноманітності, відрізняються за можливостями та функціоналом. Види відрізняються принципом роботи, який полягає у стані води, що доводиться до потрібної температури.

Проточні

У потоковому водонагрівачі рідина знаходиться в постійному кровообігу. Проходження через труби через систему нагрівальних елементів, вода надходить у точку відбору.

До головних переваг проточних приладів нагрівання води відносяться:

Від недоліків систем потоку, висока потужність. Рідина нагрівається виключно в процесі роботи, а при відключенні живлення миттєво втрачає набрану температуру. Проточний водонагрівач не відрізняється тривалим ресурсом, який рідко перевищує 3-5 років.

Продуктивністю такі апарати теж не хизуються. так що їх доцільно встановлювати на кухні або в офісі. Сила потокового нагрівача може бути достатньо для душу, однак, для частого купання, виявляється економічно збитковим, оскільки в процесі роботи потрібні великі витрати на енергію.

Будучи самостійними приладами, електричні водонагрівачі також входять до складу комбінованих, де встановлюються паралельно газовому обладнанню та використовуються з міркувань максимального економічного ефекту.

На замітку: Електричні водонагрівачі переважають у багатоквартирних будинках, а приватний сектор віддає перевагу газу. Цей факт обумовлений складнощами, що виникають при оформленні газового обладнання в умовах міста.

Накопичувальні

Основою накопичувального водонагрівача є габаритна ємність, усередині якої розташовуються нагрівальні елементи. Принцип роботи пристрою схожий на електричний чайник. Бак заповнюється рідиною, яка за допомогою Tubular Heater (трубчастий електронагрівач) доводиться до заданої температури. Після входу в режим живлення він вимикається, а споживача надсилається гаряча вода.

Переваги бойлерів накопичувального типу полягають у:

можливості одночасного підключення до кількох точок відбору;

У накопичувальних системах нагріву піддається весь об’єм, що знаходиться в баку рідини. Тому, що більше ємність, то більше часу витрачається на доведення його до заданої температури. Тітритилітарний котел надходить у режим роботи в середньому на 1,5-2 години. Для нагрівання 120-літрового резервуара буде потрібно щонайменше 4 години. Після того, як витрачається гаряча вода, процес наповнення та опалення повинен буде повторити знову.

Ще одним недоліком накопичувального водонагрівача є накип. Осад, що утворюється внаслідок низькоякісної води, негативно позначається на стані нагрівальних елементів. Термін служби бойлера залежить від матеріалів, що використовуються при його виробництві, а також від регулярності профілактики.

Як вибрати водонагрівач

Щоб уникнути непотрібних витрат, вибір водонагрівача повинен розглядатися з підвищеною відповідальністю. Перед придбанням приладу необхідно вивчати його характеристики.

Об’єм танка

При виборі електричного кумулятивного водонагрівача для квартири та вдома, увагу приділяється обсягу резервуара, в якому готується гаряча вода. Цей параметр визначає, за який час буде використана гаряча вода і буде потрібно чергове нагрівання.

Для розрахунку необхідного обсягу бака є готові таблиці. Однак усереднені показники не завжди відповідають дійсності. Для досягнення максимальної ефективності електричний котел, розрахунки виконуються самостійно, згідно з окремими запитами та реаліями навколишнього середовища.

Приклад: в середньому душ споживає 5 л/хв., у тому числі на гарячу воду відводиться 2 л. Відповідно, десять хвилинних процедур води спустошена резервуар для 20 літрів. На прийняття вечірнього душу сім’ї з чотирьох людей потрібно 80 л. До отриманого результату додається об’єм води, що йде на миття посуду, збирання та інші побутові потреби, що одноразово може забезпечуватись баком ємністю 120 л.

На замітку: Хоча придбання бака з дещо більшим від необхідного обсягом веде до зайвої витрати електроенергії, втрати виявляються набагато меншими, якщо у разі нестачі теплоносія виникає потреба у повторному нагріванні всієї ємності. Купуючи бойлер великого обсягу, необхідно враховувати можливі труднощі з його розміщенням.

Спосіб подачі води

Підключення кумулятивного водонагрівача в приватному будинку може бути складним для особливостей водопостачання. У міських середовищах вода в системі постійно знаходиться під тиском. У приватному секторі проблема вирішується за допомогою насосів, параметри яких не завжди відповідають новому бойлеру.

Для таких випадків передбачені безнапірні водонагрівачі, до комплекту яких входить спеціальний насос. Ручне управління насосом потребує постійної присутності людини, оскільки недогляд може призвести до нестачі води в баку, оголення Tubular Heater з наступним виходом бойлера з ладу. Більш надійним є автоматичним управлінням насоса, де основна роль призначається для плаваючого перемикача.

Електричні водонагрівачі типу типу призначені для постійних систем води, які в приватному секторі реалізуються за допомогою водних космічних станцій. На відміну від безнапірних пристроїв, такі бойлери більше:

довговічні. Термін служби підвищується за рахунок постійної присутності у баку води, що перешкоджає розвитку корозії;

безпечні. Усунення резервуара та відданості нагрівального елемента;

продуктивні. Створюваний на виході водонагрівача тиск відповідає тиску в центральній системі.

Накопичувальні водонагрівачі безнапірного типу використовуються рідше напірних пристроїв і випускаються з об’ємами баків, що не перевищують 30 л.

Потужність

Чим більша потужність електричного нагрівача, тим швидше охолоджувач доводять до зазначених параметрів. Швидкість нагрівання також впливає на температуру води на вході котла, об’єм резервуара та умов експлуатації. Однак збільшення потужності тягне за собою витрати на енергію, які згодом негативно впливає на сімейний бюджет.

Безумовно визначте, яка потужність повинна мати водонагрівач дуже важкий. Тому практично застосовується перевірений шаблон, виходячи з якого обчислюється потрібна характеристика. Відповідно до усереднених даних, 1 кВт котла нагріває 100 літрів води протягом 3,5 годин. Електричний накопичувальний водонагрівач з потужністю 3 кВт виконує таку ж функцію за 1 годину.

Контроль

Кожен накопичувальний водонагрівач оснащується індивідуальною панеллю управління, на яку виведені елементи включення, завдання параметрів та індикації. Управління здійснюється механічним або електронним способом.

Механічне

Механіка, яка в більшості випадків представлена ​​поворотним регулятором, відрізняється простотою і невибагливістю. Цей тип управління доцільний там, де режим нагрівача виставляється на тривалий період. Крім того, механічне управління менш схильне до коливань мережевої напруги, що характерно для приватного сектора.

Електронне

Залежно від моделі водонагрівача, електронний контроль накопичувального водонагрівача передбачає програмування та запам’ятовування налаштувань. Після завдання кількох режимів вони активуються в один дотик, що виключає повторну установку і дозволяє приладу працювати в найбільш економічному режимі. Хоча електронне управління виглядає привабливіше звичайних перемикачів, воно частіше схильна до поломок, особливо, якщо пристрій постійно знаходиться в приміщенні з підвищеною вологістю.

READ  Чому немає тяги у газовому котлі

У разі виходу з ладу, ремонт електронного блоку управління обходиться набагато дорожче за його механічний аналог.

Розміщення

Габарити та вага накопичувальних водонагрівачів викликають проблеми при їх розміщенні та монтажі. Тому, перш ніж вибрати бойлер для будинку, необхідно вивчити місце, де планується його встановлення.

За розміщенням побутові нагрівачі води поділяються на:

настінні. Передбачають кріплення на стіну за допомогою потужних анкерів. Для меншого заняття навколишнього простору розташовуються на більшій висоті. Пристрої з об’ємом бака до 50 л кріпляться будь-які стіни, а бойлери до 200 л монтуються виключно на несучих (посилених);

підлогові. Ємнісні нагрівачі води, кріплення яких на стіну неможливо. У випадку, коли настінне розташування водонагрівача не викликає впевненості у надійності, перед кріпленням до стіни його потрібно поставити на опору.

Форма корпусу

За формою корпусу електричні накопичувальні водонагрівачі випускаються в циліндричному, прямокутному або Slim-варіанті:

Поширеність циліндричних бойлерів пов’язана з простотою виготовлення та низькою собівартістю. У такому виконанні випускається безліч різноманітних моделей на будь-який смак.

Прямокутні накопичувальні водонагрівачі відносяться до високотехнологічних пристроїв. Від аналогічних пристроїв іншої форми їх відрізняє покращена теплоізоляція, що сприяє економії тепла та електроенергії. У середньому за добу накопичувальний бойлер прямокутної форми втрачає тепла на 30% менше, ніж його циліндричний аналог.

Тонкий котел. зменшений діаметром на 10 см. Копія циліндричного водонагрівача. Хоча такі прилади швидше нагрівають воду, за рахунок зменшення шару теплоізоляції вишукана зовнішність сприяє якнайшвидшому охолодженню.

Примітка. При виборі електричного водонагрівача необхідно враховувати, що при встановленні пристрою винятували кутові відхилення від вертикального та горизонтального.

Просторове розташування

Більшість накопичувальних водонагрівачів має на увазі вертикальне або горизонтальне розташування. При цьому кутові відхилення, за винятком моделей сухими Tubular Heater, виключені.

Хоча вертикально встановлені бойлери вважаються звичним явищем, горизонтально підвішений під стелею водонагрівач не займає корисного простору. Крім того, горизонтально розташовані накопичувальні бойлери нагріваються на 30. 40% швидше за вертикальні.

Внутрішнє покриття

Матеріал, що використовується як внутрішній покриття бака бойлера, викликає труднощі з вибором у новачків і залишається предметом суперечок серед фахівців. Найпоширеніші рішення боротьби з корозією є нержавіюча сталь і емаль. Оцинкований, як найдешевший і ненадійний варіант, слід негайно виключити, оскільки водяний нагрівач рідко служить більше року.

Нержавіюча сталь

Завдяки Chrome, “нержавіюча сталь” протистоять корозійним процесам. Металевому покриттю не страшні перепади температур та механічна дія. Нестача технології виявляється в необхідності зварювання, після чого залишаються шви, які є слабким місцем накопичувальних бойлерів із нержавіючої сталі. Протікання, що виникають у цих областях, стають наслідком неякісних зварювальних робіт.

Емаль

Емалеве покриття забезпечує рівномірний захист металу від іржі. З товщиною захисного шару збільшується його надійність. Для збереження цілісності в умовах зміни температур, покриття повинно мати еластичність, чого звичайної емалі явно не вистачає.

Проблема вирішується за допомогою електростатичного порошкового нанесення емалі, яка потім випалюється при температурі 850 C. В результаті термін служби покриття наближається до ресурсу баків з нержавіючої сталі (7 – 10 років).

Для отримання гарячої води в електричних бойлерах застосовуються трубчасті електронагрівачі.

Tubular Heater бувають:

«мокрими». Нагадують нагрівальний елемент звичайного окропу (трубка з міді). Розташовуються всередині бака, безпосередньо контактують з теплоносієм, внаслідок чого швидко покриваються накипом, який погіршує тепловіддачу. Чутливі до якості води, піддана електрохімічній корозії. За відсутності вхідного фільтра потребують регулярної профілактики кожні 3-4 місяці;

«сухими». Не контактують із рідиною. Розміщуються в герметичній колбі або закриваються за допомогою спеціального кожуха. Мафт всередині водонагрівача, розташованого на стіні або день. Незалежні від якості води. У керамічному виконанні не створюють шумових ефектів.

Більшість Tubular Heater в бойлері забезпечує рівномірний розподіл тепла, що сприяє прискореному нагріванню всієї ємності.

Обслуговування

Баки більшості бойлерів обладнані магнієвим анодом. Найчастіше він розміщується у безпосередній близькості від Tubular Heater. Пристрій призначений для:

захисту внутрішньої поверхні бака від корозії;

розм’якшення відкладень на трубчастому електронагрівачі.

Поступове руйнування магнієвого анода, необхідність очищення або заміна Tubular Heater, а також упорядкування внутрішніх стінок бака – зумовлюють процедуру періодичної профілактики. Терміни та послідовність дій описані в інструкції, що додається до бойлера.

Пристрої, у яких профілактичні роботи не вимагають присутності фахівців, дозволяють уникнути платних послуг майстерень.

Виробники

Про якість накопичувального нагрівача води можна судити за маркою та популярністю виробника. Для багатьох оглядів зараз, провідні позиції займають котли від:

Gorenje машинобудівна компанія з словенською реєстрацією, чия продукція становить 95% на європейський ринок побутової техніки.

Atlantic Французький бренд, який утримує на ринку водонагрівачів близько 10%.

Новатецька українська компанія на базі “Одеський завод будівельно-оздоблювальних машин”. Завдяки двадцятирічному досвіду та новим технологіям, водонагрівачі «Novatec» за характеристиками перевершують бойлери більш знаменитих марок.

Ariston Група компаній з італійським корінням, продукція якої збирається в Росії та Китаї. Спеціалізується на водяних опалювальних пристроях, діапазон якого зростає щороку.

Electrolux Шведська компанія, що займає лідируючі позиції серед світових виробників побутової техніки. Електричні кумулятивні котли бренду відрізняються надійністю, завдяки великій кількості захисних систем.

Знання основних характеристик електричного накопичувального водонагрівача дозволять вибрати пристрій, який навіть за непередбачених витрат гарантує тривалий термін служби з дотриманням умов економії та комфорту. Уникнути помилок допоможуть відгуки власників бойлерів, а також рейтинги найпопулярніших моделей.

Як вибрати потрібну суму?

Найкомфортнішою кількістю гарячої води для однієї людини вважається близько 45 л. А як бути, якщо апаратом користуватимуться чотири особи, адже встановити у звичайній квартирі агрегат у 200 літрів неможливо через недостатню площу.

Такий нагрівач купують зазвичай у приватний будинок, де під його встановлення відводять окрему кімнату. Насправді, в квартиру зазвичай купують агрегат ємністю не більше 80 100 літрів, що цілком достатньо на сім’ю з 4-х людей.

Котли виробляються прямокутну та круглу форму, першими більш компактними, це зручніше місце, займають менше місця, але вони дорожче 20.25%. Вони відрізняються за методом встановлення вертикальної та горизонтальної, які легко розміщуються в ніші на підлозі, або під стелю. Агрегати невеликого розміру, наприклад, 15-літрові встановлюють під кухонне миття, вони можуть нагріти до 50 літрів протягом години, а якщо врахувати, що реально гарячий струмінь розбавляють холодним у співвідношенні 1 до 2-м, то на виході отримуємо 100 літрів гарячої на годину.

При покупці, ви повинні звернути увагу на клас захисту пристрою, найбезпечнішими мають позначення IP24 та IP25, вони не бояться вимкнути воду.

Щоб визначити у виборі компанії-виробника, беручи до уваги ваші індивідуальні потреби та можливості, ми даємо рейтинг найбільш популярних моделей.

Кращим компактним агрегатом визнано TIMBERK SWH FE5 50, завдяки плоскій конструкції можна встановити навіть у дуже невеликих приміщеннях.

TIMBERK SWH FE5 50

Внутрішній бак покритий шаром емалі за технологією SmartEN, є міцним та стійким до коливань температур, а іони срібла та міді надають воді антибактеріальних властивостей. Має два Tubular Heater та три режими нагріву, оснащений електронною панеллю з пультом управління.

У категорії ціна-якості перше місце посів Thermex FLAT PLUS IF 50V, середня вартість 8500

Thermex FLAT PLUS IF 50V

Добре пристосований до перебоїв харчування, компактний, має прямокутну форму, що дозволяє гармонійно вписатися у будь-яку обстановку. З недоліків недосконалий механізм зливу, повільний спуск рідини.

Одним з високотехнологічних вважається Electrolux EWH 100 ROYAL.

Electrolux EWH 100 ROYAL

Він буквально напханий різною електронікою, внутрішня ємність зроблена з нержавіючої сталі, відрізняється дуже хорошою теплоізоляцією, нагрівання поверхні відчувається лише після 70 градусів, що важливо у спеку року. Найбільшим недоліком є ​​слабкий компонент кріплень, якщо у вас є порожнистий конкретний дизайн, придбання нового потрібен для установки.

Найбільш енергозберігаючим визнано модель STIEBEL ELTRON SHZ 100 LCD.

STIEBEL ELTRON SHZ 100 LCD

READ  Як встановити температуру на водонагрівач Арістона

Оснащений пристроєм двотарифного енергопостачання, анодом високої якості, що не вимагає заміни, має найнижче енергоспоживання 0,8 кВт за добу. Вважався б найкращим, якби не ціна близько 41000

Ariston ABS PRO ECO SLIM 80 V має найкращу функцію очищення води.

Ariston ABS PRO ECO SLIM 80 V

Обладнаний декількома ступенями очищення, включаючи внутрішнє облицювання з іонами срібла та систему «ECO», при якій гинуть майже всі бактерії. Має багато ступенів захисту. Недоліком є ​​невелика потужність 1,5 кВт, і цього недостатньо для 80 літрів. Як відгуки, не вистачає хорошої теплоізоляції, тому швидко охолоджується.

Який водонагрівач краще купити у квартиру ТОП-10 популярних моделей

Централізоване гаряче водопостачання у містах, безумовно, полегшує життя. І якщо кілька десятків років тому гаряча вода у квартирах була розкішшю, то зараз це невід’ємна частина міського життя. У будинках з великою кількістю квартир, схема потоку гарячої води може відрізнятися залежно від різних факторів, наприклад, через ремонтну роботу. Тому, щоб забезпечити себе та свою сім’ю постійною гарячою водою, багато власників квартир та приватних будинків встановлюють електричні водонагрівачі. Але який водонагрівач краще купити у квартиру? Визначитись з вибором допоможе наш рейтинг.

Ця модель, незважаючи на компактні розміри, нагріває воду відразу після відкриття крана. Невеликі розміри є безперечною перевагою, адже завдяки їм прилад легко впишеться навіть у найменше приміщення.

Але компактність не повинна вводити вас в оману. даний водонагрівач має значну продуктивність від 2 до 3,7 л/хв. Крім того, він оснащений трьома режимами потужності, а також датчиками захисту від протоки та перегріву.

В цілому, крім компактності, апарат виділяється продуктивністю та економічністю. Також серед переваг варто відзначити нижню підводку води та зручний монтаж на стіну.

Electrolux NPX 8 Flow Active 2.0 (14 990)

Даний водонагрівач. функціональна і компактна модель, яка до того ж має стильний дизайн. Цей апарат чудово підійде для вашої квартири. Вбудований індикатор допоможе в будь-який момент контролювати температуру, до якої нагрілася вода, а наявність дисплея та електронний блок керування дозволять налаштувати комфортний режим.

Потужність пристрою дозволяє нагрівати більше чотирьох літрів води за хвилину. Відповідно, одна з найважливіших переваг приладу – висока продуктивність. І регулювання ліміту нагрівання дозволить встановити необхідну температуру води.

Крім того, даний водонагрівач оснащений системою самодіагностики, завдяки чому ви зможете виявити несправність. А захист від перегріву та накипу дозволяє продовжити термін служби приладу.

Timberk SWH RS7 50V (16 490 )

Дана модель з об’ємом бака 50 літрів чудово підійде сім’ї з 2-3 осіб. Заявленого обсягу спокійно вистачить на повноцінне прийняття душу, умивання та кухонні потреби. А завдяки ергономічному дизайну апарат акуратно впишеться навіть у відносно невелике приміщення.

Бак водонагрівача виготовлений з нержавіючої сталі. Нагрівання води відбувається за рахунок здвоєного мідного нагрівального елемента потужністю 2 кВт, який здатний нагріти воду до 30 градусів за 40-50 хвилин. Магнієвий анод збільшеного розміру надійно зберігає цілісність резервуару та шовних з’єднань.

За допомогою термостату існує можливість перемикання температурного режиму, включаючи включення нагрівання вище 60 градусів.

CLAGE CEX 9 (24 500 )

Даний проточний водонагрівач чи не найкращий вибір для вашої квартири. Воду він починає нагрівати відразу після того, як ви відкриваєте кран. Апарат має кілька температурних режимів діапазоном від 20 до 55 градусів. Електронна система управління з дисплеєм дозволить вам встановити та контролювати точну температуру. А система контролю підтримуватиме задані показання протягом усього періоду використання.

Крім того, пристрій має спіральний нагрівальний елемент, який стійкий до масштабу та підтримуваний. А для тих, хто стежить за витратою електроенергії, є можливість вибору потужності підключення – 6,6 чи 8,8 кВт.

Electrolux NPX4 Aquatronic Digital (7 740 )

Ще одна цікава модель від відомого бренду Electrolux. Серед аналогів виділяється компактними розмірами, зручним електронним чином керованим та цікавим дизайном. Потужність 4 кВт забезпечує продуктивність 2 л/хв. Регулювання здійснюється трьома кнопками – одна відповідає за включення та вимкнення, а дві інші – за зниження/підвищення температури води. Вода нагрівається в спіральному Tubular Heater, а вся конструкція захищена від вологи.

Окремо хочеться звернути увагу на вже згаданий дизайн, виконаний у мінімалістичному стилі. Колір електронного дисплея зливається з корпусом, за рахунок чого підсвічуються лише цифри температури, без окантовки.

Обзор и тестирование водонагревающего крана для проточной воды DELIMANO

Цей апарат чудово підійде для сезонного використання. При використанні влітку потужність не досягатиме максимуму, що дозволить включати водонагрівач від розетки, минаючи пряме підключення до електрощитка. З відносних мінусів варто відзначити верхнє підведення води, що трохи ускладнює монтаж.

Thermex Stream 500 (3 260 )

Водонагрівач відрізняється не тільки стильним дизайном, але і приємною ємністю 5 кВт, яку можна скорегувати за допомогою двох перемикачів. Перший перемикач запускає апарат на 30% можливостей, другий – на 60%, а обидва дозволяють увімкнути прилад на максимум.

Компактні габарити дозволять встановити цю модель як на кухні, так і у ванній кімнаті, не жертвуючи вільним місцем. І два варіанти забарвлення (білого та сірого) будуть відповідати практично будь-якому інтер’єру.

Polaris Orion 5.5 (2 450)

Ця модель уникне проблем з відсутністю гарячого водопостачання, зберігаючи за вартістю пристрою. Цей апарат має місткість 5,5 кВт і здатний нагрівати всю воду, що проходить через нього. Максимальна доступна температура. 60 градусів.

Розташована в нижній частині пристрою, водяний лайнер значно спрощує встановлення. Управління механічне, але дуже зручне, дозволяє регулювати температуру нагріву, перемикаючись між трьома режимами. Компактні габарити допоможуть встановити цю модель навіть у приміщенні з невеликою площею.

Чи потрібно відключати водонагрівач на ніч для економії електроенергії?

Часто користувачі бойлера запитують, чи варто робити його відключення? Звичайно, відключивши від мережі електроприлад на нічний час, ви зможете заощадити ваш сімейний бюджет. Якщо пристрій має високий показник теплозбереження, втрати за 12 годин становитимуть близько 7 градусів.

Це за умови, що бойлер встановлений в опалювальному приміщенні, інакше втрати будуть більшими. Таким чином, водонагрівач зі встановленою температурою нагрівання в 60 ° C увечері після нагрівання можна відключити, при цьому вранці у вас буде комфортна температура для прийняття ванни або душу. Тобто для економії електроенергії вимикати апарат буде вигідно.

Багато власників даного пристрою описують ситуацію, коли сім’я приблизно з 3-4 осіб, які мають у себе бак об’ємом близько 120 літрів, приймають душ, миють посуд увечері. Потім залишають пристрій на 4-5 годин для нагрівання рідини і вимикають на ніч, і, таким чином, скоротили споживання електрики близько 10-15% за місяць.

Однак, ви повинні це робити систематично і постійно смикатися і згадувати, вимкнули ви його чи ні, для деяких така економія не така значна сума. Ну, а ви вирішуйте самі, чи потрібно відключати водонагрівач на ніч чи ні. Якщо у вас велика сім’я та невеликий об’єм бака і вам завжди потрібна гаряча вода не менше 75 градусів, варіант з відключенням для вас не підійде.

Економія буде незначною, якщо у вас невеликий літраж бака та виставлена ​​не дуже висока температура, на підтримку якої не потрібно буде витрачати багато енергії.

Тритарифний лічильник

Більш значним способом зменшення витрат буде встановлення тарифного лічильника, коли нічне споживання є менш дорогим, а нагрівання рідини відбудеться вночі, і прокидаючись, у вас буде гаряча вода.

Часто користувачі запитують, чи можна поламати водонагрівач часто відключаючи, чи скоротиться від цього термін його служби? Нічне відключення не вплине на тривалість експлуатації, до поломки може призвести низька якість води, невчасне чищення та заміна витратних матеріалів.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS