Встановлення двоєдверного котла в приватному будинку

Як встановити двократний газовий котел у приватному будинку

Газове обладнання сортів дворічного газового котла в приватному будинку стане не тільки ключем до надходження тепла, а й використання гарячої води. Є два основних типи цього обладнання: котёл та котел. Схема їх функціонування базується на кількості використовуваної гарячої води.

Зручність двокірного котла. це швидке опалення води. Наприклад, через хвилину такий котел нагріває 6 літрів води до 37 градусів.

Встановлення потокового газового котла здійснюється, коли витрата води нагрівається до 30 ° С не перевищує 15 л / хв. Котел, оснащений вбудованим котлом, забезпечує постійну гарячу воду у кількості мінімум 50 літрів.

Залежно від способу видалення горючого газу, котла подвійного замикання може бути:

 • димар (вихід продуктів згоряння в трубу);
 • конденсація (видалення конденсату в герметичній димарті);
 • Турбот (вентилятор, що використовується в димові).

Існує також поділ котлів для зовнішньої та настінної продукції. Багато хто віддають перевагу останньому. По-перше, використання настінного газового котла вважається більш комфортним як у приватному будинку, так і в квартирі. Він може підключитися до термостатів. По-друге, котел обладнаний усіма елементами системи опалення:

Основними перевагами використання настінного опалювального котла є:

 • ефективність споживання палива;
 • Простота установки (завдяки невеликій масі та компактності) та технічному обслуговуванню;
 • Мовчазна робота (досягається за рахунок гідравлічної системи);
 • можливість з’єднання з іншими зовнішніми пристроями;
 • Установка в будь-якому місці вдома або за межами.

Правила встановлення

Кімната, в якій призначена для монтажу нагрівального котла, повинна відповідати стандартам, зазначеним в нижньому. Для одноразових та заблокованих будинків правила встановлення вказані в SNIP 31-02-2001, установка газових опалювальних апаратів у квартирах у багатоквартирних будинках регулюється SNIP 2.08.01. “Житлові будівлі”.

Також корисно вивчити інформацію, представлену в наступних документах:

 • Snip 2.04.08-87 “постачання газу”;
 • Snip 41-01-2003 “Опалення, вентиляція та кондиціонер”;
 • Snip 21-01-97 “Пожежна безпека будівель та споруд”;
 • Snip 2.04.01-85 “Внутрішнє водопостачання та каналізація”;
 • SNIP 42-101-2003 “Загальні положення для проектування та будівництва систем розподілу газу з металевих та поліетиленових труб”.

Старовинні моделі

З дна газового подвійного ланцюгового котла, є 5 фітингів з зовнішніми нитками, призначеними для вкладення наступних автомобільних доріг (зліва направо):

 • Подайте теплоносійну теплоносія в систему опалення.
 • Вихід гарячої води до споживачів (ванна кімната, кухня тощо).
 • У середині є газова труба.

Розташування форсунок на всіх підвісних одиницях однаково. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб знати причину встановлення арматури в цьому порядку, ми пропонуємо переглянути відео про принцип роботи генератора тепла з двома ланцюгами:

Важлива нотатка. П’ять відділень. не ознака котла з двома контурами. Виробники водонагрівачів часто поставляють одноразові теплогенератори з додатковими насадками для підключення котла непрямого нагрівання, розміщені таким же чином.

Для підключення газової одиниці до автомагістралей теплопостачання та енергетичної сітки приватного будинку готуйте наступний набір продуктів та матеріалів:

 • Крани кульки з американським американським розміром ½ дюйма. 3 шт.;
 • Те саме, діаметр ¾ “- 4 шт.;
 • Рети фільтру для води та теплоносія (це. грязь). 2 шт.;
 • Газовий фільтр;
 • Розширювальний танк;
 • Трубопровідна арматура. трійники та коліно;
 • Кабель електричний три основний бренд VVI поперечний розріз 2.5 мм²;
 • Перемикач автоматичний двополюсний номінал 20 підсилювача.

Цей список рекомендується для настінних котлів найбіднішого обладнання, оснащеного відкритою камерою згоряння. Продукти середньої та найвищої цінової категорії, які є міні-котельні, обладнані приватним газовим фільтром та розширювальним баком.

Рекомендується порівняти розміри стандартного контейнера теплогенератора з кількістю теплоносія в системі опалення, керуючись нашою інструкцією. У ситуації, коли трубопровідна мережа занадто велика, і том танк недостатній, потрібно встановити додатковий мембранний бак.

Діаграма з’єднання до системи опалення

Насправді, зв’язування двоконетного нагрівача не представляє проблем, є лише пара нюансів, які ми розглянемо далі. Потрібно зрозуміти одне: газовий котел. надійний продукт у роботі, протягом усього періоду експлуатації він навряд чи буде видалений та відключений для ремонту. Такі ситуації відбуваються 1-2 рази під час терміну служби.

Для його очищення необхідний запобіжний клапан перед фільтром на зворотному напрямку до нагрівання, не зливаючи теплоносія

Отже, висновок: перекриваючі крани розміщуються, перш за все, для підтримки системи опалення. Відрізаний і демонтаж тепла генератор навряд чи матиме.

Вищезазначена схема з’єднання з двома ланцюгами стінного котла, яка виникає в кожному технічному паспорті на продукті. Ми розширили це, з зображенням проводів та можливих споживачів. Зосередження уваги на схемі, виконуючи обв’язування, з урахуванням рекомендацій:

 • Крани діаметром ½ дюйма (DN15) покласти на газові арматури, холодну та гарячу воду.
 • Клапани розміром ¾ “(DN20) гора для теплоносійних труб. Третій кран призначений для системи спорожнення / заправки.
 • Арматура закручена американською.
 • Грязь при вході з системи водопостачання та теплової мережі, встановлюйте в горизонтальному положенні “ніс” вниз, тому це зручніше чистити.
 • Зовнішній розширювальний бак приєднується до зворотного трубопроводу, використовуючи додаткові фітинги для різання та спорожнення контейнера, як показано на діаграмі.
 • Сливова труба з краном у найнижчій точці системи.

Порада. Упаковка та загвинчування клапанів до монтажників набагато зручніше, перш ніж висять котёл на стіні. Якщо обертання перешкоджає “метеликах” або ручках, зніміть їх, відкручуючи гайку на стрижці. Газовий клапан встановлюється через діелектричну прокладку.

Дві пари клапанів на труб теплопостачання дозволяють видалити теплогенератор і не об’єднуватися антифризом

Домовласники, які зосереджуються в систему, не замерзаюча теплоносія та бажаючи бути стриманими, рекомендується альтернативний дизайн подвійного нагрівача. Через пару кранів, встановлених на корму та повернення, ви можете розібрати котел і підтримувати систему без зливання антифризу.

Схема актуальна для двох або триповерхових з водою з теплими підлогами та мережею радіатора, де ви не можете обійтися без додаткового розширювального бака. Більше сутності питання покаже наш експерт Володимира Сухорукова у підручнику

Приєднання до будинку електроенергії

Вимоги до з’єднання електроенергії досить прості. лінія москітні потрібна у вигляді вимикача та заземлення. Якщо у підлозі немає потужного обладнання, наприклад, електрокотель, то не потрібно проводити окремий кабель до розсилки щита. Коротко вичерпуються вимоги:

 • Перемикач розташований у безпечному місці, де вода не падає або теплоносія у разі прориву.
 • Наявність дроту, підключеного до зовнішнього контуру, повинна бути. Якщо шнур у Kittel Kit не має третього ядра, підключіть провідник до сталевого корпусу теплогенератора.
 • Не дозволяється використовувати металеві труби опалення та водопостачання як агентів нагрівання.
 • Кабель живлення в захисному гофрованому рукаві.
READ  Теплий підлогу, що лежить килимки з замками

Для довідки. Європейські монетні бойлери чутливі до правильних фазових з’єднань. Якщо ви плутаєте нульову та фазовий дріт, то електронний блок керування не запустить котла.

У районах з нестійкою мережевою напругою, пристрій краще організований через стабілізатор, що захищає електроніку від вигорання. Часті перерви потужності. причина для придбання та поставити блок безперервного харчування, інакше, коли ви вимикаєте, ризикуєте залишатися без тепла.

Підготовчі заходи

Препарати для встановлення газового котла в приватному будинку починаються з вивчення нормативних вимог, правил встановлення газового котла в приватному будинку, рішенням проекту щодо розташування допоміжного обладнання, технічні характеристики та внутрішній пристрій котла.

Для вирішення підключення теплового котла до газопроводу та постачання газоподібного постачання житловому будинку, власник будівлі повинен подати відповідне застосування до місцевої газової служби, де запит буде розглядатися фахівцями протягом місяця.

Після цього заявник випускає технічні умови для підключення або мотивованого відмови до повного усунення існуючих коментарів. Встановлення газового котла без одержання та виконання технічних специфікацій вважається незаконним і може спричинити відповідальність до господаря будинку, рівень якого визначається наслідками прав.

Проект індивідуального волокна розробляється з урахуванням всіх умов технічних вимог та правил. Розраховується термічна втрата будівлі, а потужність котла визначається, з урахуванням вартості гарячої води для економічних потреб.

Готовий проект повинен бути послідовним у спеціальній службі обслуговування газу. Для цього, на місці з ним до контролюючої влади:

 • Технічний паспорт котла;
 • Виробник інструкцій з установки та експлуатації опалювального опалення;
 • Копія сертифікату за дотримання поточних нормативних документів.

Наступний етап роботи. налаштувати обладнання та необхідні матеріали. Тут ви повинні звернути увагу на відповідність підключенню фітингів за розміром та різьбленням за допомогою повернення з’єднань котла, насосів, танків та іншого обладнання, наданого проектними рішеннями.

Потрібно зрозуміти, що обладнання печі є частиною системи опалення і не повинна розглядатися як окрема ізольована область будинку.

Правила для встановлення газових котлів

Відповідно до правил встановлення газового котла в приватному будинку, пластина нижче показує відстані між ключовими точками, в межах якого розташована позиціонування опалювального обладнання.

Точка 1Точка 2ренд, м Можливі наслідки порушення правил
Обкладний котел Стеля 1,2 Перегрів і пожежної оболонки
Задня (сторона) стінка котла Незахищена стіна 0,32 Перегрівальна стіна, неправильна робота котла, невдача електроніки
Металевий стінний лист 0,26
Вертикальна частина димоходу Незахищена стіна 0,5 Перегрів стінного матеріалу, підвищення ризику вогню
Металевий стінний лист 0,25
Настінний газовий котел Підлога 1-1.6 Неправильне обладнання, зменшення безпеки
Котла Вхідні двері 1,3 Неможливість відкрити двері, порушення ряду правил безпеки

Зовнішні котли встановлюються на попередньо підготовлену жорстку та рівну базу. Пристрій повинен бути розташований на всіх звичайних ногах одночасно. У той же час, його позиція контролюється відносно горизонтальної та вертикальної.

Настінні котли розміщені за замовчуванням на кронштейні, спеціально наданому пакетом. Використовуйте позаштатні кріплення для цих цілей, не рекомендується категорично. Особлива увага повинна бути приділена надійності та вантажопідйомності встановлених навісів. Щоб зафіксувати їх на стіні, потрібно використовувати дюбелі з ударними гвинтами або анкерними болтами відповідного діаметра та довжиною.

Після встановлення котла всі необхідні комунікації підсумовуються. водопостачання, каналізаційні, опалювальні гілки, джерело живлення (при необхідності).

Основні вимоги до шляхів димоходу та вентиляції

Кімната, де розташована газовий котел, повинен відповідати необхідним вимогам, а ширина і довжина кімнати відповідно до ємності обладнання, а й розмір стелі, яка повинна бути не менше 2 м.

У котельні канал вентиляції є обов’язковим, для цього він забезпечується для отвору з поперечним перерізом щонайменше 0,02 м 2.

Розташування газових котлів корелює з умовами для встановлення димоходу. У цьому випадку параметри останньої (висоти, області каналу) відносно встановленого газового обладнання повинні бути суворо дотриманими.

Розмір внутрішнього розділу труби для виходу диму здійснюється в тому ж або трохи більше, ніж пристрій. Відповідно до NPB-98, всередині відкриття димоходу, швидкість потоку повітря повинна бути 15-20 м / с, і така тяга може бути забезпечена висотою труби з димоходом близько 5 метрів.

Важливий! Не може вивести дим у каналі, наданому для вентиляції. У котлах, які мають стандартний капот, повітряна біржа повинна проходити за рахунок вхідного потоку поза приміщенням, а частково, в результаті проникнення його від сусідніх кімнат.

Газові котли 2020-2021 відрізняються рядом переваг:

Сучасні газові котли безпечніше і завдяки підвищенню ефективності економічні. Застарілі котли характеризуються ефективністю до 90%, а сучасні до 98%.

 • Рівень автоматизації дозволяє враховувати температуру зовнішнього повітря та залежно від часу доби, створюючи найбільш зручний режим опалення.
 • Також доступний пульт дистанційного керування казаном через Інтернет. За допомогою спеціального застосування на смартфоні ви можете переглянути поточний стан температури повітря нагрівання, змінювати вказані установки. І в деяких моделях (доступна для брендів, таких як Bosch, Vaillant), доступна статистика щодо споживання газу за весь період використання котла.
 • Вони більш вогнетривкі та оснащені захистом замерзання.
 • Виховані проблеми сухого повітря виключаються, оскільки його паркан виконується з вулиці через коаксіальний набір димоходу, а не з кімнати.

Квартири повинні забезпечити встановлення виключно турбонаддувом або конденсаційних газових котлів.

Вони можуть бути встановлені на кухні або балконі з випуском димоходу до зовнішньої стіни. Відстань від газової печі повинна бути принаймні один метр.

На місці установки котла потрібно побудувати вентиляційний канал.

Для приватного будинку можна вибрати майже будь-який тип котла. Як класичний котел для димоходу, так і сучасний турбонаддувний або конденсаційний газовий котел.

Для встановлення котла димоходу важливо пам’ятати, що зазначені вище правила, а саме. Кімната, вибрана для її установки, необхідно забезпечити вентиляційний канал, природне світло та висоту стелі щонайменше 2,2 м.Як у квартирі, так і в приватному будинку, необхідно встановити клапан плагінів з газовим сигналом, який у разі витоку газу було можливим для аварійного відключення котла.

Установка з фахівців Waterstore

Вибір котла, вивчавши втрати тепла та географічну приналежність об’єкта становить 40% від домашнього опалення. Далі необхідна професійна установка газових котлів.

Спеціалісти з Ваткера допоможуть вибрати необхідну модель та надавати послуги кваліфікованих установчих робіт у Києві та Київській області.

У нашій компанії ви можете замовити монтажні роботи різної складності:

 • Встановлення газового газового котла з відкритою камерою згоряння
 • Установка конденсаційного газового котла з коаксіальним димоком
 • Встановлення турбомашинного газового котла з коаксіальним димоводом

Замовлення майстра відправлення в Києві та Київській області Зв’язатися з підприємством нашої компанії.

Подібний до результатів

Про котел у квартирі варто забути, якщо:

Немає необхідності для палива, а квартира ви не приватизовані. Реконструкція квартири не заборонено.

READ  Що робити, якщо газовий котел вимикається

Ви живете в багатоквартирному будинку, де димар не забезпечений (газовий проток).

На кухні, або в печі ви не можете позбутися від підвісної стелі або андеросу.

І тому газ один або подвійне ланцюговий котел може бути встановлений у будь-якій квартирі або будинку. Найпростіша установка буде потоком нагрівача для DHW (стовпця), або дорогого подвійного контуру, повністю автоматизованого котла, зовнішній котел витягне найбільшу кількість проблем, а компактний газовий котел буде оптимальним для квартири.

Більшість процесів встановлення газових котлів можуть бути виконані самостійно, за винятком розробки проекту газифікації та газової підключення до інструментів.

Багато правил, але всі вони логічні та створені для нашої безпеки, дотримуючись їх і точне використання газового обладнання, заощадить вас від проблем газу. І газ є серйозним, вимагаючи поваги.

Клімат

На сьогоднішній день газові котли та колони використовуються скрізь як для опалення води, так і для опалювальних будинків. Для більшості теплопостачання та гарячого водопостачання використовуються окремі одноразові котли або один котёл, котло для непрямого опалення, який створює певні незручності у їх місці. Тому в будинках та квартирах з низьким споживанням гарячої води, установка газових котлів з двома ланцюгами, що поєднує водяне опалення, як для побутових потреб, так і для опалення. Встановлення газових котлів пов’язана з рядом певних труднощів, пов’язаних з стандартами та вимогами до котлів, ніж у процесі їх установки.

Подвійний котельний пристрій

Дизайн двох інтегральних газових котлів схожий на дизайн звичайного одноразового, де газовий пальник нагріває теплообмінник з теплоносіями. Основна відмінність полягає у можливості подвійних ланцюгів, щоб підігріти воду для домашнього опалення та потреб домогосподарств. Це досягається завдяки об’єднаним розміщенням у теплообміннику труб для нагрівання та гарячого водопостачання.

На перший погляд, теплообмінник двоколірного котла є звичайною котушкою з решіткою радіатора. Але необхідно відзначити наступне, котушка подвійного ланцюга найчастіше є комбінацією труб 2 в 1. Всередині основної труби, яка протікає воду для опалення, ще одну, для гарячого водопостачання. Слід зазначити ще один дуже важливий момент. Вода в такому подвійному теплообміннику циркулює в протилежних напрямках у кожному з контурів. Це робиться конкретно, щоб поліпшити теплопередачу, і необхідно враховувати при проектуванні та підключенні системи водопостачання та нагрівання до котла подвійного замикання.

Наявність двох контурів відразу для опалення також вплинуло на кількість з’єднаних труб. На відміну від одного контакту, де було лише три труби, зв’язані та видалення води та один постачальник газу. У котла двох труб п’ять. На схемі, що зображує подвійну ланцюг газового котла, видно наступне (праворуч наліво):

 • Труба з вхідним теплоносіями;
 • Літня труба для гарячого водопостачання;
 • трубка, подача газу;
 • Труба з вихідною гарячою водою для водопостачання;
 • Труба з вихідним теплоносієм для опалення.

Важливий! Перед використанням описаної вище схеми під час підключення власного котла, уважно вивчайте посібник для нього. Можливо, що підключення вашого котла буде зроблено дещо іншим. Наприклад, обидва підводні труби знаходяться з правого боку, і як вихідні зліва.

Варто також відзначити, що сьогодні ви можете знайти двократний газовий котел на ринку як стіна та на відкритому повітрі. На додаток до методу установки, різниця між ними полягає в тому, що зовнішній вигляд вимагає обов’язкової окремої кімнати для окремих приміщень, тоді як стіна може бути встановлена ​​на кухні або в зарезервованому. Де саме і як встановити газові нагрівальні котли, ми дивимося далі.

Норми та вимоги до установки газових котлів

Негайно необхідно застерегти, що лише спеціалізовані організації, які мають дозвіл та ліцензію, можуть займатися установкою та підключенням двоконтурного газового котла. Самостійна установка та зв’язок загрожує досить високими штрафами. Але все-таки певна робота над підготовкою до підключення котла та конструкція необхідних дозволів доведеться виконувати незалежно.

Наступні рекомендації та правила є витяжними з основних нормативних документів, таких як газорозподільні системи SNIP 42-01-2002, а також SNIP II-35-76 Котельні, комплект правил для дизайну автономних систем теплопостачання SP.41-104-2000. У цих нормативних документах це докладно описано, що це можливо, і що не можна зробити при встановленні газового обладнання. Ми розглянемо основні найважливіші вимоги до встановлення газових котлів.

Грамотна установка стінного котла

Кімната, де буде встановлена ​​газовий котел, повинен бути не менше 4 м2 з стелями не нижче 2,5 м;

Двері в кімнаті повинна бути не менше 80 см у ширину;

Кімната повинна бути з відкриттям вікна. Розмір вікна розраховується на основі наступних вимог. при 10 м2 площі площею 0,3 м2;

Необхідна високоякісна вентиляція в приміщенні, щоб забезпечити постійне спалювання газу. Площа відкриття повинна бути 8 см2 на 1 кВт живлення котла. Це також застосовується до котлів з закритою камерою згоряння, для якої використовуються коаксіальні димарі, що поєднують функції спалювання та подачі повітря до котла;

Діаметр димоходу вибирається відповідно до потужності самого котла і розраховується спеціальною формулою. Загалом, для опалення вдома, котли від 30 кВт до 40 кВт. Відповідно, встановлені димоходи діаметром 130 мм та 170 мм;

Верхній кінець димоходу повинен виконувати над хребтом даху на 50 см. У випадку, якщо використовується коаксіальний димохід, його вихідний кінець повинен бути з повітряного споживання мінімум на 20 см;

Газопровід у будинку повинен бути виготовлений з металевих труб. Але для підключення котла до шосе, можна використовувати гнучкі гофровані труби;

Котел повинен бути оснащений спеціальною струмом та термічною машиною захисту;

Кімната з котлом повинна бути обладнана газовим аналізатором;

Встановлення газових котлів у підвальних кімнатах дозволяється лише для приватних будинків. Для багатоквартирних будинків, установка газових котлів допускається лише на кухні або в спеціально розробленому під котельними;

Кожен котел повинен бути обладнаний лічильником газу;

Приміщення обов’язково наявність трубопроводу холодної води;

В приміщенні, де буде встановлений котел, стіни повинні бути вирівняні та оштукатурі;

Котли не можуть бути встановлені на розгортних поверхнях, у коридорах, у ванній кімнаті, у гуртожитку, на балконі, в приміщенні без вікон та вікон, в підвалах житлових будинків;

Котл повинен бути розміщений на відстані не менше 15 см від стіни. З верхнього краю димоходу до стелі повинна бути не менше 20 см. Зовнішня частина димоходу повинна виконувати з стіни будинку на 30 см. Висота установки встановленого котла повинна становити 0,8 1 м від підлоги, а між стіною та котлом необхідно розмістити теплоізоляційну панель.

Важливий! Якщо котел подвійного замикання з закритою камерою згоряння, то наявність вікон у приміщенні не є необхідною.

встановлення, двоєдверного, котел, будинку

Спостерігаючи ці прості правила, можна легко отримати дозвіл на встановлення подвійного ланцюгового котла вдома. Звичайно, не буде більш докладно ознайомитись із Snip, оскільки вищезгадані правила є поширеними, а можливі певні обмеження для кожного конкретного випадку.

READ  Котел Baxi не вмикається після грози

Координація установки в владі

При встановленні двома вбивцями, дотримання, щоб снясти лише невелику частину клопоту, з яким ви повинні зіткнутися. Найбільш часом буде потрібно отримати необхідні дозволи та координацію установки. Щоб отримати дозвіл, виконайте такі дії:

Щоб підключити приватний будинок або квартиру до постачання міського газу, потрібно отримати технічні характеристики для підключення. Для цього, напишіть заяву в міському газовій службі. Заява обов’язково повинна вказати передбачувану кількість споживаної газу на годину. Задоволення Вашої заявки залишить від 1 до 2 тижнів. Після чого вам буде надано технічні умови установки.

Отримавши технічні характеристики, необхідно розробити проект постачання газу. По суті, це схема установки котла, газопроводів та точок зв’язку. У приватному будинку це також включає схему макету газових комунікацій для сюжету. Проект розробляється в спеціалізованому бюро дизайнерських інженерів з ліцензією для проектування газових комунікацій. Контакти Компанії, що виконують дизайн, можуть легко знайти в GorGhause.

Після створення та вдосконалення проекту він відправляється на Gores або іншу компетентну службу (Rygaz, Obgaz, Mingaz). Затвердження проекту може знадобитися від 1 тижня до 3 місяців. Термін координації залежить від складності самого проекту. Разом з проектом також необхідно подати ряд пов’язаних документів:

 • Типи котла;
 • інструкції для його роботи;
 • сертифікат відповідності технічним та санітарним вимогам;
 • Висновки досвіду щодо відповідності котла всіма необхідними вимогами.

Ці документи надходять з котла від виробника, тому важливо перевірити їх доступність при покупці котла.

Встановлення газового котла

Звичайно, можливий варіант відхилення проекту. У цьому випадку ви повинні отримати офіційний документ з невдачею та причинами відмови, а також переліку редагування для проекту. Після внесення редагування та повторного подання до схвалення, ви отримаєте дозвіл на встановлення котла.

Встановлення газового котла з двома ланцюгами

Вирішення з місцем встановлення двокорожного газового котла, а також підсумовуючи всі комунікації від DHW (гаряче водопостачання), а нагрівання можна запустити самого котла. Необхідно негайно зробити застереження, що незалежність від того, чи буде ця стінка або зовнішня котел, для її установки та обв’язування, однакові матеріали та компоненти будуть потрібні. Нижче наведено загальний список того, що буде потрібно для надійної роботи:

 • шарові крани;
 • грубого фільтра;
 • магнітний фільтр;
 • сітчатий фільтр;
 • газовий фільтр;
 • Знаки;
 • гнучкий гофрований шланг;
 • манометр;
 • термостат;
 • коаксіальний димар;
 • Безпечний клапан для 3 бар.

Важливий! Кількість та обладнання пов’язаних матеріалів залежать від схеми з’єднання газового котла.

Мідна газ двоконтурна стінка встановлюється практично у будь-якій кімнаті, дозволеному для нього. Його установка може бути виконана самостійно, але безпосередньо з’єднувальне газове обладнання виконується фахівцем, який має відповідний сертифікат для виконання цього виду роботи. Самоз’єднувальний котел тягне за собою штрафи.

Підключення двостороннього газового котла починається з підготовки простору для її установки. Перш за все це стосується постачання труб для гарячої води та опалення, а також підготовку отворів для димоходу та стінної оболонки з вогнетривким матеріалом. Як тільки все готово, запустіть установку котла:

Перший крок буде промивати систему трубної труби котла, щоб усунути можливі частинки бруду з системи, яка може туди під час котла на заводі. Після цього ми плануємо пробки на них раніше.

Настінний котел прикріплений до спеціальних дощок, що входять до комплекту. Висота установки стінового котла повинна бути 0,8 1 м від підлоги. Ми жалюють у стіні отвору під дошкою і фіксують їх проти стіни самолюбними. Для надійності замість самонарізуючих гвинтів, ви можете використовувати якорі.

встановлення, двоєдверного, котел, будинку

Важливий! Потрібно дотримуватися горизонту встановлених плат. Це залежить від правильного розміщення самого котла. Найменша косою може призвести до швидкого відмови системи опалення котла.

Встановіть котел на кріплення. Перевірте, скільки це коштує. При необхідності, правильно і виправити.

Ми знаходимо вхідні труби і прикріплюємо до них перші кульові клапани, а потім фільтри для грубого або дрібного очищення води. Це дозволить, якщо це необхідно, перекривайте всю систему для прання та очищення фільтрів.

Далі підключіть кульові клапани біля входу та виведення. Це обов’язково, оскільки це багато в чому полегшує технічне обслуговування та ремонт котлів, кадрів та систем опалення.

5 валових монтажних помилок газовий котел з великими наслідками

Наступним кроком буде встановлення знаків. Вони підключать котел з трубами з DHW для опалення.

Важливий! Газ, що постачається трубний котел не торкається. Встановлення лічильника, клапанів, а також його зв’язку та обнімання спеціаліста з газової компанії, що має дозвіл на виконання такого роду роботи.

Перейти до підключення системи опалення. Якщо ви підключені до котла до старої системи, спочатку потрібно кілька разів, щоб усунути шкалу та солі з неї.

Підключіть SGON з підвіскою, що подається до котла. При необхідності циркуляційний насос може бути встановлений між sgon і трубою.

Важливий! Переконайтеся, що стрілки на кранах, CIGRANDS та фільтрах були показані у напрямку руху води від системи до котла.

Процедура електричного з’єднання Повне з’єднання вихідної труби з котла до системи опалення. У той же час спостерігає напрямок руху води на фітингів, відповідав реальним.

Підключіть GVS. Всі роботи, по суті, ідентичні зв’язку нагрівання, з тією різницею, що замість грубого фільтра встановлюється тонкий фільтр чищення або магнітний фільтр.

Ми прикріплюємо димохід до котла. Для цього труба димоходу, отримана раніше підготовленою дірою, а потім через коліно з’єднується з димохідним прикріпленням у теляті.

 • Труба повинна бути виготовлена ​​з кислотного середовища;
 • Димохід відображається над ковзанами будинку;
 • У димоході, вилупник для чищення повинен бути встановлений;
 • Сама димохід повинна складатися не більше трьох колін;
 • Частини димоходу з котла до виходу на вулицю не повинні перевищувати 25 см.

А, як описано газо-бентон-закручену прокладку. Основні відмінності в установці зовнішнього котла є вивантаження спеціальної кімнати під котлом, де захист пожеж розміщується на підлозі та стінах. Крім того, сам котел не прикріплений до стіни на дужках, і найчастіше фіксується на підлозі.

Після завершення встановлення котла подвійного замикання він залишається чекати, коли він підключений до газової труби і буде запущений. Цей етап установки котла виконує спеціаліст з газової компанії. Слід зазначити, що якщо ви раніше ніколи не виконували таку роботу, то краще подати заявку на допомогу майстрам. Звичайно, вся робота буде коштувати копійки, але безпека та надійність зв’язку котла також будуть порядок вищою.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS