Встановлення фасаду на посудомийній машині Bosch

Як прикріпити або видалити фасад до посудомийної машини

Якщо ви купили вбудована посудомийна машина, то тепер ви витратите деякі складні завдання. З деякими з них, ви вже мабуть, ознайомилися раніше при встановленні пральної машини. Дійсно, у багатьох відношеннях ці побутові пристрої також схожі на зв’язок з сливою, приєднання до електромережі. Однак, перед вами з’являється нове завдання, встановлюючи фасад до посудомийної машини. Багато хто вважає, що ця окупація для меблевих збірників, однак, з власними руками для встановлення фасаду не викликає великої роботи. У цій статті ми скажемо, що це може прийти до такої роботи.

встановлення, фасад, посудомийній, машина

Типи фасадів, функцій

Фасад для PMM. декоративна обробка, яка гармонізує кухонні меблі. Прикріплені до дверей автомобіля. Практичні, довговічні панелі з МДФ. Вони можуть бути ламіновані, покриті кольоровою плівкою, закріпіть оригінальні аксесуари, різні декоративні елементи. Hang ДСП, ПВХ є великим ризиком. Ці матеріали легко деформуються з вібрації, високої температури, вологи.

Загальні функції:

 • Спростити вибір технології. Ви не можете турбуватися через колір тіла, але зосередити увагу на технічних характеристиках, оскільки посудомийна машина не буде видно.
 • Захист від дітей. Машина, прихована позаду дверей, не буде “жертвою” дитячої цікавості.
 • Ізоляція шуму. Додаткова панель поглинає шум. Німецькі вбудовані моделі, такі як Siemens (“Siemens”), Bosch (“Bosch”), Miele (“Mile”), Hansa (“Hansa”), оснащені спеціальними поглинаючими прокладами, які інвестуються між дверима та фронтальна панель.

Типи кріплення

Обрізка може бути прикріплена самолюбором до дверей (опція для повних моделей), виправити на петлі (для частково вбудованого). Кріплення слайдера часто використовується в модифікаціях “Горень”, IKEA, Electrolux, BEKO.

Розмір обробки

Залежать від розмірів ПММ. Стандартна ширина машини 60 см (повнорозмірна), 45 см (вузька). Загальна висота. 82 см. Розміри можуть бути дуже різними від стандартів. Ми радимо Вам придбати гарнітури після покупки посудомийної машини. Так що вона була ідеально встановлена ​​під столом, виправити. Наприклад, кухня IKEA підходять для всіх моделей посудомийної машини цього виробника. Магазин “Lerua Merlen” продає побутові прилади під замовлення. Якщо фасад більше дверей, він буде відпочивати в базі при відкритті.

Довгий фасад для посудомийних машин: що робити?

Спробуйте відрегулювати висоту посудомийної машини, загвинчування ніг. Ви можете зробити просвіт у підвалі, рівному товщині фасаду, двері плюс пару міліметрів запасів.

READ  Як розібрати Rowenta Fen

Як встановити

Каноліт фасаду здійснюється лише в тому випадку, якщо посудомийна машина повинна бути встановлена ​​в готовій кухні. Через те, що багато таких пристроїв додається до інструкцій з установки, з цим не повинно бути проблем.

Щоб встановити фасад, спочатку виправити ручку, для якої відкриваються посудомийна машина Bosch, Electrolux, Candy, Ariston або Indesit. Після цього потрібно встановити кріплення, пристосовані для зчеплення з дверцятами пристрою. На встановленому елементі фасаду є спеціальна панель паперу, на якій вона вказується, де необхідно свердлити отвори, щоб застосувати кріплення. Ви можете свердлити безпосередньо, малюючи, щоб усунути можливість помилки.

Після того, як всі отвори зроблені, вам потрібно встановити спеціальні вкладення. Після цього фасад просто приєднується до посудомийної машини. Це відбувається шляхом інвестування кріплення в спеціальних канавках, доступних на посудомийній машині.

Але на цьому, встановлення фасаду ще не завершено, оскільки необхідно виправити це прикріплення. Для цього спочатку відкрийте двері машини, а потім відкрутіть кілька болтів з внутрішньої сторони дверей. Вони замінюються довше, що дозволить вам приєднати фасад. На тому ж етапі ви можете налаштувати ступінь напруги автомобільних дверей, перетворюючи гвинти. Дивлячись, ви можете отримати більш точне зображення процесу.

Основи монтажу та вибірки

Є три основні типи посудомийних машин:

Якщо окремі машини розміщені будь-де на кухні, то інші види PMM “Electrolux”, “IKEA”, “Gorenje” та інші бренди вбудовані в меблеві гарнітури. Спочатку, вирішіть на місці установки та підготуйте нішу для посудомийної машини. Як правильно підключити PMM, читати в одній із попередніх статей.

Перевага вбудованої моделі PMM полягає в тому, що вона повністю прихована за дверима, будучи частиною інтер’єру.

 • Цей параметр легше вибрати, вам не потрібно шукати конструкції корпусу, який вписується в кухонний набір.
 • Прихована панель управління. велика перевага, якщо маленькі діти в будинку.
 • Зменшений рівень шуму. Його шафа-панелі, де додається техніка.

Декоративна панель може бути загвинчена до дверей, нахилене обладнання від чужих очей. Найчастіше, прикріплена частина виконується з того ж матеріалу, що і решта кухні: наприклад, MDF “Lerua”.

Шаблон для монтажу декоративного фасаду поставляється з вбудованими моделями Siemens, Beko, Miele. Залежно від типу установки, передня панель може бути прикріплена до того, як двері можуть поміститися на посудомийну машину.

Установка нюансів

При встановленні панелі фасаду, використання рулетки. Встановлення “на око” дуже ризиковано.

Перед початком встановлення потрібно знову перевірити розміри. Краще зробити вимірювання ще раз, ніж тоді розбиратися і зіпсувати фасад.

Також відбору самостійних швів у довжину. Занадто короткий не дасть гарантії, що ви успішно забезпечили панель. І довгий вигляд фасаду.

При встановленні ручки фасаду, вам потрібно покладатися на інші ручки шаф, на тому, як вони розташовані на гарнітурі, так що вона виглядала однаково гладкою.

READ  Як використовувати воскові смуги Veteet

Щоб уникнути закриття дверей під час встановлення, ви можете поставити важкі книги на нього або деяку тему. Звичайний викруток підходить для монтажу панелі, однак, використання викрутки ефективна і швидше. Коли фасад встановлений, ви можете почати експлуатувати посудомийну машину.

Якщо купується посудомийна машина “Bosch” або Siemens, вони прикріплені до готового набору гвинтів, кріплення та самовідданість. У випадку техніки від Hansa, Miele вибирають матеріали і роблять це самостійно.

Що необхідно?

Щоб встановити фасад посудомийної машини, вам знадобиться набір інструментів та додаткових матеріалів, які будуть мати якісний результат. Це проста процедура, яка не займе багато часу. Вам знадобиться сама меблева панель, яка буде відповідати дизайнерській гарнітурі, а потім буде настільною, вимірювальну стрічку, викрутку, набір гвинтів та кріплення для висячих. Після цього ви можете впоратися з завданням без допомоги.

Фасад на посудомийній машині. Встановлення фасаду на посудомийній машині

Однак необхідно знати дизайнерські особливості моделі посудомийної машини, щоб не зіткнутися з неприємностями.

Важливо вибрати набір гвинтів оптимальної довжини. Кріплення елементів не повинні бути занадто короткими, вони повинні бути щільно входити в панель. Таким чином, ви забезпечите надійну фіксацію. Рекомендується використовувати паперовий шаблон, щоб зробити правильну маркування того, де буде фасад. Що стосується викрутки, ви можете зробити викрутку, але потрібно більше часу, тому, якщо у вас є інструмент, використовуйте його.

Призначення

Фасадна поверхня для посудомийної машини Це приховує свою декоративну панель. Як правило, він виконується з того ж матеріалу, що й інші поверхні для обличчя кухонні меблі. Декоративна панель виглядає як звичайна шафа, і ви не можете здогадатися, яка вбудована посудомийна машина ховається.

Переваги повністю вбудованих пристроїв 45 та 60 см з натхненною фасадною частиною включають:

 • Легко організувати дизайн кухні. Немає необхідності вибрати посудомийне обладнання для кольору кухонних меблів у будь-якому випадку не буде видно.
 • Панель керування прихована, то техніка надійно захищена від дитячих витівків.
 • Додаткова поверхня частково гасить шум від робочої машини.

Монтаж методу фасаду IKEA для посудомийної машини Bosch | Пристрасть на IKEA 14

Важливий! Найчастіше для виготовлення декоративної панелі МДФ становить 1,6 см товщиною. Спеціальна плівка та ламінат можуть бути використані як покриття.

Перед початком встановлення побутового приладу необхідно з’ясувати, як працює посудомийна машина.

Розміри дверей і фасаду. Навіс і кріплення

Розміри декоративної панелі залежать від розміру посудомийної машини. Це може бути вузьким. 45-60 см, повнорозмірно. від 60 см або компактної техніки. висота 50-60 см.

Бажано визначити вибір автомобіля, а потім замовити кухню з підготовленою нішею.

Що робити, якщо фасад для посудомийної машини занадто довгий? Це не зможе це обробити, тому що ви зіпсуєте вигляд гарнітури, тому що він ламінований зверху і покритий декоративним фільмом.

READ  Як зробити новорічний камін з піни

Якщо фасад трохи більше дверей, налаштуйте ноги пристрою, щоб він ідеально почався під столом.

Bosch (Bosch) Виробники, “Siemens” роблять малюнок у повному розмірі, гвинти, самостійні ключі, кріплення. Визначте, як виправити панель, ви можете відповідно до інструкцій. Досвідчений майстрів займе не більше 10-15 хвилин.

Пріоритет роботи при приховуванні

 • Встановіть посудомийну машину у підготовленій ніші.
 • Прикріпіть справу до панелей кабінету.
 • Підключення до сливової та водопостачання.
 • Готуйте отвори для ручки, використовуючи викрутку хрестового поду.
 • Після закріплення ручки потрібно обчислити відстань (Z), яка допоможе поставити фасад вставки з іншою кухонною гарнітурою.
 • Візьміть рулетку, вимірюйте відстань між дверима сусіднього кабінету та робочим столом, як показано на малюнку (X).
 • Потім вимірюйте відстань від кріплення до стільців (Y). Обчислити: z = x-y.
 • Перевірте шаблон на внутрішній стороні дверей.
 • Sillar поставте місце, щоб знайти кріплення.
 • Зробити кріплення більш надійними, свердлими отворами на дверях.
 • Як видалити старі гвинти? Іноді панелі затягуються короткими гвинтами, але їхні довжини недостатньо, щоб прикріпити фасад. Тому вам потрібно повісити панель, відкрутіть старі гвинти і встановити довгі гвинти.

Після встановлення посудомийної машини під фасадом, спробуйте закрити двері. Якщо декоративна частина спирається на базу, то в розрахунках була помилка. У цьому випадку це можна зробити в основі товщини кліренсу з фасадом.

На техніці Hansa, Miele може самостійно висить на декоративній панелі.

Посудомийна машина Bosch SPV58M50RU. Встановлення та регулювання жорсткості води.

Після закінчення роботи варто перевірити ступінь напруги дверей. Іноді користувачі скаржаться, що він закривається вільно.

Налаштуйте механізм: закрутіть болт, який підняв натяжний кабель. Оскільки двері встановлюються на петлі, він повинен бути легко закритий з легкого удару пальців.

Висновки та корисне відео

Послідовність дій на відео з корисними коментарями:

Встановлення декоративної посудомийної машини Посудомийна машина. проста процедура, яка не вимагає спеціальних навичок. Однак, ви повинні діяти дуже ретельно і вміло, інакше ви можете зіпсувати підкладку.

Якщо ви не впевнені у своїх здібностях, запрошуйте встановити досвідчений виробник меблів. він справляється з монтажними роботами за 15 хвилин.

Ви самостійно справлялися з встановленням фасаду та хочете поділитися своїм успіхом з іншими користувачами? Розкажіть нам про свій досвід у коментарях до цієї статті, а труднощі ви зіткнулися. Також додайте фотографію готової роботи.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS