Встановлення води тепла підлоги в будинку

Ізоляція та акумуляторний шар

Шматок води теплий підлогу: полімерний нагрівач, опалювальні трубки та накопичувальні накопичені накопичені в порядку знизу. Товщина та використані матеріали, що використовуються основними шарами, повинні бути вибрані відповідно до робочих параметрів системи.

Ізоляція вибирається з урахуванням планової температури нагріву, і, якщо точніше, різниця температури між теплими та грубими підлогами. В основному використовують PPP-пластину з док-кромкою. Цей матеріал практично нехтується з розподіленим навантаженням, тоді як показники опору теплопередачі є одними з найвищих. Приблизна товщина полімерної ізоляції 35 мм для різниці температур у 30 ºЗ а потім 3 мм за кожні 5 ºВід.

Теплі методи підлоги в приватному будинку. Є три варіанти кріплення та розповсюдження труб: і використання спеціальних монтажних килимів для теплого підлоги. При встановленні армуючої сітки в 10NBS; CM з використанням пластикових стягів. З укладанням труб у готовому жолобі в ізоляції, використовуючи світлові екрани. Конструктивний дизайн теплого підлоги: 1 бетонна основа шорсткого; 2 ізоляція; 3 затухання стрічки; 4 бетонних стягів; 5 покриття підлоги; 6 арматурна сітка.

На додаток до захисту труб від пошкодження стяжкою налаштовується інерція системи опалення та згладжує різницю температури між ділянками підлоги безпосередньо над трубами, а між ними. Якщо котел працює в циклічному режимі, підігрітий бетон дасть тепло, навіть якщо прибуття гарячої води тимчасово немає. З випадковим перегрівачем, стяжка тепла забезпечить падіння температури, виключаючи пошкодження труб. Середня товщина краватки становить 1/101/15 частини відстані між суміжними трубами. Збільшивши товщину, ви можете позбутися впливу теплової зебри з рідкісною трубкою. Природно, споживання матеріалів, а також інерція та час виходу системи до режиму одночасно.

Коли пристрій теплого підлоги використовується для грунту, необхідно вичавити 1520 см, що не є частиною PGS. Щедрий камінь для додаткової теплоізоляції можна замінити глиною. Під ізольованими рамними підлогами підлоги, теплий підлогу можна покласти один раз на вершину водонепроникного, який покритий розетку, щоб уникнути виходу з краватки цементного молока. У кращому випадку, під трубами він задоволений шаром термічного відсікання з ППУ або ЕПП у 2025 мм. Навіть такий тонкий шар достатньо, щоб усунути холодні мости, представлені дизайном підшипника, а також розподіляти навантаження з стяжку.

Вода тепла підлога самостійно: розрахунок та встановлення

Комфорт у дому. це великий і теплий секс прекрасний. З створенням води теплий підлогу, будь-який майстер майстер буде справлятися! Але який інструмент і матеріал для вибору? Як правильно зробити розрахунки? Що таке весь робочий процес? Ви дізнаєтеся про це з нашої статті.

Встановлення теплого підлоги

Припустимо, що хороша база вже була підготовлена: плоска бетонна плита або падаючий шар без сильних крапель. Відрізняється, не повинно перевищувати 7 мм при перевірці двомірної рейки. Якщо є нерівності, вони можуть бути покриті піском.

Гідроізоляція

Хтось ставить гідроізоляцію під дном ізоляції, хтось, навпаки, нагорі, і деякі використовують як там, так і там. Якщо використовується екструдований пінополістирол, він практично не потребує гідроізоляції, тому її позиція не настільки критична. Але це не дасть цементного молока, щоб проникнути між суглобами ізоляції та йти в плиту і додатково стримує вологість з дна. Якщо ви це виправляєте в нижній частині ізоляції, можна встановити труби на теплій підлозі праворуч до ізоляції. Якщо гідроізоляція є стелами наверх, монтажна сітка повинна бути необхідна для кріплення труб.

Ми поставили гідроізоляцію з льоном на стінах на 20 см і один одного. Суглоби клей стрічка для герметизації.

Стрічка

Якщо готова стрічка купується. просто клей це навколо периметру. Зазвичай це має товщину 5-8 мм і висоту 10-15 см. Висота повинна бути вищою, ніж рівень заповнення, надлишок вирізаний ножем. Якщо стрічка зроблена з вашими руками, то обов’язково клей або закріпіть його з самолюбством до стіни.

Лінійне розширення бетону становить 0,5 мм на метр при нагріванні до 40 ° С.

Ізоляція

Листова ізоляція для теплового водного підлоги, закладена з переходом, тому він щільно підключений.

Яка тепла підлога краще електрична, плівкова, водяна тепла підлога, зі стяжкою чи без

Підкріплення

Перший шар арматури, як правило, розміщується на ізоляції та використовується як основа для кріплення контурів та рівномірного розподілу тепла над поверхнею. Між сітками зв’язують дріт. До сітки на нейлонових затискачах закріплюються труби.

Діаметр стрижнів сітки становить 4-5 мм, а розмір клітини залежить від кроку стилю, для зручного монтажу.

READ  Циркуляційний насос для теплої підлоги

Крім того, обов’язково покладіть підкріплення над трубами, т. до. Навіть при використанні сітки нижче, він не дасть практично ніякого ефекту, якщо ви лежите в самому дні. Або під час заповнення, щоб покласти сітку на стенд, створюючи розрив.

Методи фіксації труб

Вода тепла підлога може бути закладена кількома способами, перелічити їх.

 • Поліамідний затискний затиск. Використовуйте для швидкого кріплення труб до монтажної сітки. Споживання. близько 2 штук на 1 м.
 • Сталевий кріплення дроту. Також використовуйте для монтажу до сітки, споживання точно однакове.
 • Степлер і фіксатори. Підходить для швидкого фіксації труб до теплоізоляції. Споживання фіксаторів. 2 штуки на 1 м.
 • Закріплення. Це U-образний ремінь з ПВХ, який служить основою для укладання труб 16 або 20 мм. Тверді прикріплені до підлоги.
 • Килимки для теплової підлоги полістиролу. У середині канавок між колонами труба складається.
 • Розподіл алюмінієвої пластини. Використовується при монтажі на дерев’яних підлогах, відображає і рівномірно розподіляє тепло над поверхнею.

Застосування різних типів кріплення

Укладання труб

Труби закладені з відступом від стін 15-20 см. Кожен контур надзвичайно бажаний зробити з однієї труби без зварювання, а їх довжина не повинна бути більше 100 м. Крок між трубами стінками становить 10 см, ближче до центру. 15 см.

Схема тепла на підлозі відрізняється, наприклад, спіраль або змія. Відкриті стіни намагаються зробити крок частіше або проводити контур з подачі поблизу холодних стін. Приклад схеми для посилення нагріву зовнішніх стін показаний на фотографії, краще використовувати цей варіант у холодних регіонах: у інших випадках контури спіралі (равлика), як правило, розміщуються, це універсальний версія.

У місцях з великим кластером труб, щоб уникнути перегріву поверхні, деякі з них закриті теплоізоляційною трубкою.

Металевий пластик 16 мм і 20 мм легко згинається вручну, без використання спеціальних інструментів. Для того, щоб глибоко нагріти трубу з кутом невеликого радіусу і в той же час не тріснути її, кути вигинуються в декількох цілях (перехоплення рук). Під кутом 90 ° буде потрібно близько 5-6 перехоплень. Це означає, що на початку, відпочиваючи з великими пальцями, зробіть невеликий вигин, потім трохи змінюють руки до вигину і повторіть дії.

Недійсна наявність запобіжників на трубах у місцях різких поворотів.

Поліпропіленові труби згинаються набагато складніше, тому що вони весна. Тому, для згинання, вони нагрівають або зварювальні з використанням спеціальних фітингів, але у випадку теплого підлоги. просто прикріпіть до сітки, що робить вигини менш гострими.

Встановлення водяного тепла починається з підключення першого кінця труби до розробочного колектора, а після покладання приміщення негайно підключити (другий кінець).

Кон-зв’язок

У більшості випадків контури пов’язані через розподіл. Він несе декілька функцій: збільшення тиску в системі, регулювання температури, рівномірне харчування до декількох контурів, поєднання разом з радіаторами.

Є багато схем для підключення до котла, яку ми написали в статті про вузли з змішування насосів: з ручним регулюванням, з погодною автоматикою та авторугодження з сервоприводами та датчиками.

Труби підключені до колектора, використовуючи затискні арматури “Євроконус”.

встановлення, тепло, підлоги, будинку

Натискання

Коли ви закінчите встановлення всіх контурів, обов’язково проводять пневматичні випробування системи для герметичності. Для цього, за допомогою компресора, зроблено обтиск. Для тестування підходить невеликий компресор домогосподарства з тиском більш ніж 6 бар. Тиск у системі налаштовується до 4 бар і залишити його протягом усього часу, перш ніж система запуску.

Оскільки молекули повітря набагато менше, ніж молекули води, можна буде виявити навіть невелику депресію. Крім того, вода може замерзати, якщо вони не встигли підключити нагрівання, і нічого не стане з повітрям.

Теплий підлогу повинен бути встановлений на міцному фундаменті. Наприклад, на площині з бетону. Потім товщина загального шару підлоги не перевищить 8 см. Прикладання підлоги прямо на землі, потрібно якомога більше, а якомога більше, щоб ізолювати. Товщина ізоляції залежатиме від погодних умов області та конкретного місця. У випадку, якщо теплий підлогу буде закладено підвалом, або на поверхах вище першої, товщина ізоляції буде найбільш мінімальним. Близько 3 см.

Потепління та гідроізоляція.

Професіонали рекомендують прокласти гідроізоляцію (наприклад, щільну плівку) для захисту ізоляції від цементно-піщаного розчину та уникнення утворення конденсату.

Замість щільної поліетиленової плівки, ви можете використовувати rurreroid. З рулону плівки або каучукоїдних нарізаних скибочок по довжині кімнати і покладіть один на одного (пост близько 20 см.) Так гідроізоляція повинна бути обов’язковою для обгортання на стінах.

Ізоляція покладена на вершину викладеної гідроізоляції, яка служить для утримання тепла в кімнаті. З багатьох варіантів, які можуть запропонувати сучасні виробники, професіонали рекомендують вибрати з двох варіантів:

 • Екструдована пінополістирольна піна. Має всі необхідні переваги. Він знизив теплопровідність, підвищену вологість. Це також дуже зносостійкий.
 • Пінополістирол у вигляді профільних килимок. Основна особливість цього типу поверхні ізоляції з виступами. Це полегшує виготовлення труб. Крок виступів у цій ізоляції 5 см. Основний недолік збільшення вартості порівняно з EPPS.
READ  Пекти камін баварія призматик пристінно кутовий

Вибираючи товщину ізоляційного шару, ви повинні розглянути кілька важливих умов.

 • Прикладання ізоляції прямо на грунт, його товщина повинна бути не менше 10 см. Ви також можете розглянути можливість покладання двох рівнів. Два шари ізоляції 5 см. Товстий.
 • При викладанні ізоляції в кімнаті, під яким розташований підвал, шар від 5 см.
 • При поклалах на всіх наступних поверхах його товщина можлива до 3 см.

Для кріплення ізоляції вам знадобиться дюбельно-парасольки, або дюбель. Для кріпильних труб потрібні гарпунні дужки.

 • Вирівняти поверхню, де буде лежати теплоізоляція. Краще робити з піском або чорним стяжкою.
 • Укладання шматків гідроізоляції. Шви потрібно занурити скотч.
 • Безпосередньо відображає плити ізоляції прикладу в суглоб. (помітна сторона повинна бути нагорі)
 • Шви між плитами також повинні бути склеєні скотч.
 • Безпечні ізоляційні дюбелі.

Якщо ви поміщаєте ізоляцію у двох шарах, слід спостерігати принцип цегельної кладки. Шви верхнього та нижнього шарів не повинні збігатися.

Укладання теплового ізолятора

Екструзійна пінополістирольна піна та зшиті поліетиленові піни, лише ці два матеріали можуть бути використані для теплоізоляційного пристрою у системі теплої підлоги води.

Перед тим, як покласти аркуші теплоізолятора, периметр кімнати склеєний стрічкою з товщиною 10-12 мм. Він служить не тільки для компенсації термічної експансії, але також запобігти відпуску тепла у стіні. Висота, вона повинна бути над кордонами верхнього шару стяжку.

Термоізоляційні листи розгортаються ротор і обов’язково на гідроізоляційному шарі. Для гідроізоляції найкраще використовувати поліетиленову плівку товщиною 0,2 мм.

Якщо ви вирішите зробити товщину теплоізоляції 10 см, це буде краще, якщо ви поклали два шари пластин товщиною 5 см. Обов’язково розійдіть між шарами.

Існує можливість використовувати спеціальні пластини як теплоізолятор, призначений для організації води теплих підлог. Їх різниця в ббуберт на одній з поверхонь. Між цими великими, труба поміщається. Але їх вартість є необґрунтовано високою. Крім того, не всі труби будуть зберігатися в таких пластинах. Наприклад, поліпропіленові та поліетиленові труби занадто еластичні, для них потрібна додаткова фіксація.

Кріплення труб до теплоізолятора не виконується. Кріплення має проходити через поліелектричний шар, і виправити в стяжці. Це дуже трудомісткий процес, з огляду на кількість роботи.

Монтажні стрічки є більш прийнятним рішенням, але вони дуже важко покласти трубу спіраль (равлик).

Оптимальний варіант буде фіксованими трубами на сітці. У той же час сітка буде точно для кріплення, а не для посилення стяжку.

Є спеціальні сітки з двоосвітленого орієнтованого поліпропілену, і ви можете використовувати просту сітчану сітку.

Пристрій та принцип роботи

Для водяного нагріву підлогу, трубопровідна система використовується для якої охолоджувачі охолоджувачі. Найчастіше труби виливають у стягу, але є дерев’яні або полістирольні системи сухого установки. У будь-якому випадку, існує велика кількість труб невеликого перерізу, закладеного під покриттям підлоги.

Де можна встановити

Через велику кількість труб, водяне опалення виробляється в основному в приватних будинках. Справа в тому, що система нагріву висотних будівель не призначена для цього методу опалення. Можна зробити теплий підлогу від опалення, але ймовірність більшою, або ви будете надто холодними, або на сусідів зверху або нижче, залежно від типу системи миття системи. Іноді весь стовбур стає холодним: гідравлічний опір вододлоги в кілька разів перевищує систему опалення радіатора, і вона може заблокувати рух теплоносія. З цієї причини дуже важко з цієї причини з управлінської компанії, встановлення теплого сексу дуже важко (установка без дозволу є адміністративним правопорушенням).

Вода теплий підлогу передбачає велику кількість труб малого діаметру

Хороша новина полягає в тому, що дві системи почали робити в новобудовах: один для опалення радіатора, другий для підлоги підігріву води. У таких будинках і дозволах не потрібно: була розроблена відповідна система з урахуванням вищого гідравлічного опору.

10 Фатальна установка Помилки води Теплий підлогу

Принципи організації

Щоб зрозуміти, що вам потрібно, щоб зробити воду теплий підлогу своїми руками, вам потрібно з’ясувати, що система складається і як вона працює.

Регулювання температури теплоносія

Для того, щоб ноги на підлозі були зручними, температура теплоносія не повинна перевищувати 40-45 ° С. Потім підлогу зігрівається до зручних значень близько 28 ° С. Більша частина опалювального обладнання для виготовлення такої температури не може: не менше 60-65 ° С. Ліквідація конденсаційних газових котлів. Вони показують максимальну ефективність при низьких температурах. З їх виходу на подачі тепловий теплоносія може бути безпосередньо в трубах теплого підлоги.

Яка тепла підлога краще електрична, плівкова, водяна тепла підлога, зі стяжкою чи без

При використанні котла будь-якого іншого типу потрібен вузол занурення. Він додає охолоджувач охолоджувача від повернення труби до гарячої води з котла. Склад цієї УЗА ви бачите на схемі підключення до теплового центру для котла.

Вода тепла підлога

Принцип роботи полягає в наступному. Нагрітий теплоносія походить від котла. Він надходить у термостатичний клапан, який, якщо перевищує порогову температуру, відкриває водні обігрівачі від зворотного трубопроводу. На фото перед циркуляційним насосом є джемпер. Він встановлений у ній двосторонній або тристоронній клапан. Відкриваючи його і змішують охолоджений теплоносія.

READ  Встановлення висоти радіатора нагрівача з підлоги

Змішаний потік через циркуляційний насос потрапляє на термостат, який керує роботою термостатичного клапана. При досягненні заданої температури, подачі від повернення зупиняється, коли знову відкривається. Ось де температура теплоносія теплоносія регулюється.

Розподіл контурів

Далі охолоджуюча теплоносія потрапляє на розгинання. Якщо вода підлога виготовляється в одній маленькій кімнаті (наприклад, ванна кімната), в якій закладена лише одна петля труб, цей вузол не може бути. Якщо петлі трохи, то між ними це потрібно якось розподіляти теплоносій, а потім якимось чином зібраний і відправити його на зворотний трубопровід. Це завдання виконується розподільним валом або, як і в інших місцях, теплий колектор. По суті, це два труби на кормах і повернення, до яких підключаються входи та виходи всіх схем теплої підлоги. Це найпростіший варіант.

Теплий змішувальний збірник з автоматичним обслуговуванням температури

встановлення, тепло, підлоги, будинку

Якщо теплий підлогу здійснюється в декількох приміщеннях, краще встановити колектор з можливістю регулювання температури. По-перше, різні температури потрібні в різних кімнатах: хтось віддає перевагу 18 ° С у спальні, хтось потребує 25 ° С. По-друге, найчастіше контури мають різну довжину, а інша кількість тепла може передавати. По-третє, є внутрішні люди в приміщенні, в яких виходить одна стіна, і є кутові з двома або навіть трьома зовнішніми стінками. Природно, що кількість тепла в них повинна бути іншою. Забезпечити ці гребінці термостатами. Обладнання не є дешевим, схема є більш складною, але така установка дозволяє підтримувати задану температуру приміщення.

Температурні регулятори різні. Деякі контролюють температуру повітря в кімнаті, другої температури поверху. Тип Виберіть себе. Незалежно від цього, вони контролюють сервомотори, встановлені на гребінні. Сервомотори залежно від командування збільшення або зменшення поперечного перерізу потоку, регулюючи інтенсивність потоку теплоносія.

Теоретично (і практично трапляється), можуть бути ситуації, коли корм на всіх контурах заблоковано. У цьому випадку кровообіг зупиниться, котел може кип’ятити і звалитися. Так що це не відбулося, обов’язково зробити обхід, через яку частина охолоджуючої рідини. З такою конструкцією котла безпеки.

Переглянути одну системні опції у відео.

Особливості підключення підключення до джерела тепла

У зовнішній схемі найчастіше середня температура теплоносія становить 35-40 градусів. Монтажні схеми води теплих підлог у приватному будинку функціонують за допомогою примусового інсульту. Частина теплоносія від зворотного потоку йде в контуру каналу.

Газові котли обладнані спеціальними автоматичними. Тверді паливні одиниці вимагають більш складного пристрою. Вони оснащені циркуляційними насосами та спеціальною буферною ємністю. Він використовує більш складне регулювання згоряння.

Електричні котли вважаються найкращим варіантом для теплової системи. Спеціальна автоматизація дозволяє підтримувати бажану температуру без втрати теплової енергії.

Корисна інформація! Для нагрівання будинків невеликої площі застосовується пряме підключення до електричного котла. У котеджах з великим квадратом використовується спеціальна розсилка гребінця.

Теплова водна підлога

Опалення з використанням радіаторів не завжди працює з максимальним теплопередачею. Він також не завжди дозволяє досягти комфортних температур по всій області гарячої кімнати. Тому господарі приватного житла часто віддають перевагу, а не встановлювати батареї, щоб зробити воду теплий підлогу від труб у стяжці, що циркулює теплоносій. З правильною установкою, така система зовнішнього опалення в ефективності перевищує класичну версію радіатора 1,5-2 рази.

Схема підключення

Схема з’єднання з підігрівом для всіх пристроїв майже однакова.

 • до стовпця;
 • насос до конденсаційного газового котла;
 • до системи загального або індивідуального опалення;
 • До радіаторів.

Головне. купити готовий набір колекціонера, з яким можна підключити труби-охолоджувачі.

З нею можна також відрегулювати температуру охолоджуючих речовин, а також розрахувати споживання газу.

Особливу увагу слід приділити забезпеченню DHW. Основним завданням системи є постійне постачання води з достатньою температурним показником. Вибрати та організувати роботу відповідної системи важливо для всіх, хто вирішив монтувати теплий пор у своєму будинку.

Дизайн системи може бути виконана самостійно, але ризик помилкової, т. до розрахунків має бути точним. У цьому випадку краще звернутися до фахівця або проектування компанії, але це може вмістити певні гроші. Варто згадати про цей момент.

Що стосується самого встановлення. потрібно обчислити всі елементи, а точніше:

 • теплоізоляційний шар;
 • арматурна сітка;
 • трубопровід;
 • колектор;
 • контури;
 • Арматура та автоматизація;
 • Насосний змішувальний вузол;
 • Апперарі та системи заповнення з рідиною.

Останній етап роботи. коригування, який включає всі остаточні перевірки. Тут вибрано бажану температуру циркулюючої рідини.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS