Вугільні котли з автоматичним подачею палива

Table of Contents

Котельне завод виробляє промислові автоматичні опалювальні котли нагрівачі на вугіллі, гранулах, чіпсах, тирсах, Luzge потужністю від 150 до 1000 кВт, наші установки використовуються для опалення та гарячого водопостачання великих та малих промислових та промислових приміщень, для опалення Житлові приміщення, для складів опалення, адміністративних будівель, офісів, ангарів, теплиць, станцій станцій, гаражів, а також отримати пару у лісовому господарстві та липах.

Сучасний котел твердого палива з автоматичним джерелом вугілля здатний автономно працювати без участі Когенів протягом тривалого часу та постачання палива за потребою. Бойггери оснащені автоматизованою системою запалення палива, здатними підтримувати задану температуру, оснащену системою захисту від надзвичайних ситуацій.

Наш завод випускає два типи установки:

Продаж автоматичних котлів на нашому заводі здійснюється безготівкою.

(пари потужністю 1000 кг пари на годину)

Автоматичний вугільний котел

Потужність. від 0.Від 15 до 0.3 МВт;

Вид палива. вугілля, гранули;

Тип печі. Retortault Burner.

Котли твердопаливні з автоматичним подачею палива нашої виробничої роботи на не-сортовому каменю та коричневому кутку за фракцією від 0 до 100 мм. Низька вимога до фракції палива заощадить на придбанні дорогих сортових видів палива. Універсальність пристрою дозволяє використовувати альтернативні види палива, такі як гранули.

Дробарка для автоматичного опалення водонагрівача не потрібна, оскільки попередня підготовка палива не вимагається.

У системі керування гвинтовим кормом забезпечує захист від загвинчування шнека при породі та інших твердих включень.

Технічне обслуговування пристрою мінімальна, оскільки вона не вимагає постійного інтервенції персоналу. Автоматизація дозволяє регулювати відповідний температурний режим. Зручна температура підтримується за допомогою режиму завантаження дозування палива.

Конструктивне виконання бункера усуває висячий паливо.

Для очищення теплового котла автоматика на кут від золи та шлаку не потрібно його зупинити. Вбудована система вибору шлаку дозволяє видалити утворені фокальні залишки, золи та шлак у контейнері. привід, розташований поруч із сукупним. Достатньо чистити його достатньо.

Автоматичні котли ціни твердого палива з 440 000.

Пелетний котел з автомобільним

Промислові автоматичні котли на пеллах нашої продукції виконуються в двох модифікаціях:

Потужність. агрегати з ретортом пальника від 150 до 300 кВт, з вихровою формою від 400 до 1000 кВт;

Тип печі. Vortex, Retort Burner.

Cottougat з retort burner

Реформа автоматичного котла на сараї з бункером. Агрегат, здатний працювати довгий час без особи. Установка оснащена сучасним Retort Burner, бункером і Auch. Їх основні особливості є повна автоматизація процесу згоряння, максимальну високу ефективність, високу багаторівневу ступінь безпеки процесу опалення приміщень, система очищення пальника, немає шкідливих викидів у атмосферу. Котл Retort може працювати як на гранулах, так і на куті з можливістю швидкого переходу від одного типу палива до іншого. Повністю керована котельна операція забезпечує значну економію палива, високий рівень комфорту.

Cottougat з Vortex Firebox

Котл твердого палива на пеллах з автоматичним подачею з бункером та вихровою формою, незалежно виконує запалювання, запуск, експлуатацію, регулювання тиску та зупинки у випадку перевищення параметрів роботи. Поставка палива здійснюється з контролем продуктивності при заданій температурі. Повітря постачається залежно від кількості завантаженого палива. Пристрій забезпечує систему пожежогасіння у випадку запалення палива у паливній лінії. Завдяки конструкції вихропської вершини, котёл може працювати з дровними гранулами будь-якої якості. Крім того, висококалорійні гранули дозволять вам значно економити в опалювальному сезоні.

.

Автоматичний котел на Opiler

Потужність. від 150 до 1000 кВт;

Вид палива. тирси, чіпси, чіпси, лушпиння, гранули;

Універсальний автоматичний котел на деревних відходах оснащений гвинтовим кормом, бункером з агітатором, вихровою формою, сучасною системою автоматизації та системою пожежогасіння.

Завдяки конструкції вихрової топи для тирси, де немає відмови і відокремлення на ділянці горіння палива знаходиться в камері згоряння до повного розслаблення. Через інтенсивну сушку сировинних відходів у печі, пристрій здатний працювати з дуже вологим паливом до 60%.

Бункер погіршувач для тирси запобігає висячим тирсам, забезпечує рівномірну та безперервну роботу.

Для того, щоб виключити запалення палива в гвинтовому подачі, забезпечене повітряне охолодження вихідного вузла.

Установка може працювати над іншою формою палива. чіп, лушпиння, чіпси, кору, гранули та інші відходи деревини. Цей тип обладнання може бути переведений у ручний режим роботи для спалювання дрова та різних масштабних відходів деревообробної промисловості.

.

Автоматичний котел на чіпсах

Потужність. від 150 до 1000 кВт;

Автоматичні котли на чіпсах нашої продукції з бункером спеціально розроблені для спалювання такого нестандартного дерева. Агрегати забезпечують стійку та безперервну роботу навіть на паливо високої вологості без попередньої сушіння.

Самый надежный котел на твердом топливе с автоматической подачей! Heiztechnik Q Eko Duo 75 KW

Конструктивно встановлені, як котли на Opile. Метод Worth для спалювання чіпсів, де відбувається повна різання палива, вважається найбільш ефективним методом палаючого струму. Враховуючи специфіку палива, операційний бункер оснащений агітатором, який уникає палива, що висить у бункері та зупиняючи процес згоряння.

Оскільки фішки мають різницю у фракціях, агрегати виготовляються для спеціального замовлення. Для цього потрібно надати інформацію про характеристики комбінованого палива, щоб зробити обладнання спеціально для вас.

.

Автоматичний паровий котел

Продуктивність. до 1000 кг парою на годину з парою температури до 170 ° С;

Вид палива. тирси, гранули, чіпси, лушпиння;

Промислові парові котли з автоматичним джерелом палива призначені для спалювання тирси, гранул, чіпсів, лушпиння, чіпсів та інших деревних машин. Повна автоматизація виробляє подачу дозування, запалювання, початок, роботи та припинення сукупності.

Режим горіння вихрового згоряння усуває механічне, паливо повністю поєднується в капюбі. Дизайн вершини дозволяє працювати з вологим паливом до 60%. Пристрій працює з різним односторонним паливом.

Бункер оснащений агітатором, запобігаючи висіти палива в бункері. Гвинт твердого палива автоматичний котел обладнаний системою, яка запобігає запаленню палива.

Агрегати переносяться на ручну операцію для спалювання дров.

.

Купити автоматичний котел

Для того, щоб купити автоматичний котел твердого палива, ви можете подати заяву до відділу продажу, зателефонувавши 8 (800) 551-70-98, або помістіть заявку через наш веб-сайт. Наші керівники дадуть поради щодо вибору допоміжного обладнання для моделей, вибраних та обчислювали вартість доставки обладнання до вашого регіону та розрахунку. Ми також пропонуємо Вам виконати проект реконструкції котельної.

READ  Робота двоконтурного котла лише на опалення

Автоматичні котли з бункером Переко KSP Duo для вугілля, вугільного пилу, гранул та біопалива

Вони споживають менше палива через точне регулювання його корму, що неможливо вручну досягти.

Напівавтоматичні котли прискорюються та уповільнюють процес згоряння, а в автоматичних котлах коригується не тільки процес згоряння, а й подавання палива.

Найбільш універсальний з усіх пальників. Можна спалити як стандарт, так і найменший паливо. Працює на куті фракції 5-25 мм (до 31 мм), кут з вугільним пилом, гранулами та овес.

Найбільш надійний паливний котел з автоматичним кормом! Heiztechnik q eko duo 75 кВт

Автоматичний котел з подачею та паливним бункером працює на одному навантаженні від 3 до 7 днів. Тривалість залежить від типу палива, розміру бункера та температури на вулиці. Спалювання палива в котлі контролюється контролером і вентилятором.

Всі автоматичні котли оснащені паливним бункером. Його обсяг коливається від 150 до 300 літрів залежно від моделі котла.

Система керує спалюванням палива за допомогою вентилятора та датчика корму. З правильними налаштуваннями, він дає економію палива 30-40% у порівнянні з класичними печами та до 10% у порівнянні з напівавтоматичним.

Автоматично служить паливом на пальника. Він має унікальну зворотну функцію: закріплене паливо можна штовхати, не розібравши структуру шнека.

Керує інтенсивністю спалювання палива та потужністю котла. Коли досягається необхідна температура, вона уповільнює, а паливо катувань. Як тільки температура починає знижуватися, вентилятор знову відкрив вогонь.

Вид палива Тебера 1 кг палива Споживання на рік
Вугілля 4100 ккал/год 4445-7660 кг
Суміш вугілля/кут.пил 4600 ккал/год 3960-6830 кг
Гранули 4500 ккал/год 4050-6980 кг
Овес 3800 ккал/год 4800-8270 кг
Вид палива Тебера 1 кг палива Споживання на рік
Деревина 2500 ккал/год 7300-12560 кг
Буре вугілля 4100 ккал/год 4450-7660 кг
Cool/кокс суміш 4400 ккал/год 4140-7140 кг
Брикети вугілля 4400 ккал/год 4140-7140 кг
Відходи деревних чіпів 2610 ккал/год 6980-12000 кг
Кам’яне вугілля 6450 ккал/год 2824-4869 кг

Віддалені датчики передають сигнал про зовнішню температуру.

Контролер аналізує дані та визначає необхідну температуру системи опалення.

Автоматизація регулює котел до необхідної потужності.

За допомогою чіткого керування панель температура в будинку можна регулювати вручну. Налаштування точності ± 1 с.

вугільні, котли, автоматичним, палива

Щоб зрозуміти це, розгляньте процес згоряння на прикладі матчів. Якщо ви запалюєте матч і негайно виставте, то ми побачимо, наскільки білі удари йдуть від неї. Вони випарюють у своєму складі летких.

Якщо важко нагріти дерево, то це перетвориться на три чверті до того ж газу, який ми бачили при гасіння матчів. Якщо цей газ нагрівається до температури 200-300 ºС. він буде запалювати. Це просто, що ми зазвичай бачимо полум’я.

Якщо температура в котлі невелика або в ній недостатньо кисню, то газ горить не повністю. З цього з’являється каустичний білий дим. Так що дим не з’являється, необхідно поставити суворо підтверджену кількість кисню в печі: не більше і не менше.

Дистанційне керування основними параметрами котла.

Попередження будильника або SMS.

Відстеження поточних параметрів котла: температура, рівень палива та т. D.

Налаштування котлів віддалено через Інтернет або програму. Це окрема функція, встановлена ​​додатковою покупкою спеціального модуля (деталі у менеджера).

Ми є офіційними представниками Переко, тому ми виконуємо зобов’язання щодо гарантії та служби котлів.

Якщо ви щось зламали, зверніться до центрального офісу в Красноярську або до дилера у своєму місті.

Котли твердопаливні з автоматичним подачею палива

При виборі автоматичних твердих паливних котлів спочатку варто звернути увагу на такі сорти:

  агрегати, що мають кілька дров або пальників, що дозволяє одночасно працювати в різних режимах; техніка, яка може похвалитися найвищим показниками енергоефективності;. які можуть легко функціонувати без постійного нагляду до одного тижня (7 днів).

Купуйте автоматичний котел твердого палива для довгого спалювання, а Санкт-Петербург може не тільки в інтернет-магазині, але й у наших магазинах у цих містах. Їх адреса та номери телефонів доступні на веб-сайті.

Чому варто купувати автоматичні котли на твердому паливі для опалення заміського будинку або котеджу? Спочатку варто згадати про наступні переваги:

 • Універсальність таких агрегатів, здатних використовувати різні види палива;
 • можливість ручного завантаження палива в умовах влади;
 • Легка та інтуїтивно зрозуміла панель керування;
 • недорогий сервіс;
 • Довговічність експлуатації.

Згідно з відгуками власників, які купили дане опалювальне обладнання, вони значно зменшили витрати на опалення. Це пов’язано не тільки з відносним дешевим твердому паливі, а й економічною роботою сучасних котлів з автоматикою тирси, гранул, чіпсів або інших параметрів палива.

Автоматичні вугільні котли

Вирішив придбати автоматичний вугільний котел у Санкт-Петербурзі? Тоді наш інтернет-магазин був створений для вас, оскільки ви можете легко знайти відповідний пристрій для нагрівання приватного будинку або країни котеджу.

Вугільний котел з автоматичним подачею палива. це зручність та ефективність в одному пристрої. Саме така покупка, яка дозволить вам організувати автономну систему опалення, яка не залежить від наявності енергоресурсів. Сучасні котли з автоматичним кормом обладнані спеціальним бункером, а також здатний функціонувати протягом декількох днів через одну вкладку палива. читати далі

Ціна автоматичних вугільних котлів тривалого горіння частково залежить від курсу валют, оскільки багато товарів є імпортними.

Пристрій і принцип роботи котлів на куті

Традиційні котли твердого палива виробляються з різними конфігураціями, але вони залишаються незмінними. організація процесу згоряння. Вугільні котли для опалення приватного будинку виробляються з теплообмінним апаратом з сталі або чавуну, з верхньою або передньою паливом завантаження.

Є котли з натуральним тягарем і працюють з осьовим осьовим вентилятором. Останній варіант забезпечує регулювання потужності. Відповідно до принципу руху теплоносія через теплообмінник, вони відрізняються як котли, що працюють з природним та примусовим кровообігом.

Перед укладанням у котлі, він розтоплений дров. Коли гарячі брижі з спаленого дрова наповнюють решітку. засипають вугілля, яке горить у тепловій камері, утворює димохідні гази.

Вони омивають топкові поверхні нагрівання у формі теплообмінника і цим нагрівають теплоносій, що надходить в радіатори опалення. Після цього охолоджуюча охолоджується і повертається до котла, таким чином, цикл нагрівання буде завершений і наступний.

Дизайн інтер’єру

Котл твердого палива для опалення приватного будинку з автоматичним навантаженням палива відрізняється від напівавтомату в більш складному внутрішньому пристрої. Таким чином, процес згоряння палива здійснюється в спеціальному пальці, а відходи у вигляді золи поступово відносяться до попелу. За допомогою решітки ви можете нагріти котел у напівавтоматичному режимі.

Так що обладнання працює висока якість і без збоїв, вам потрібно приготувати вугілля з правильною фракцією. Процедура опалення теплоносія здійснюється в теплообміннику.

Самый надежный котел на твердом топливе с автоматической подачей! Heiztechnik Q Eko Duo 75 KW

READ  Як збільшити тиск у газовому котлі

У великих системах з довгими ланцюгами є 3-х шляпостійкі термостатичні клапани, які автоматично змішують гарячий теплоносій з холодним.

Автоматична котла вугілля Чудова покупка!

Автоматичний вугільний котел має величезну кількість різних переваг. Перша і дуже важлива гідність полягає в тому, що у порівнянні з простим подібним обладнанням, що працює на твердому паливі, немає присутності постійної уваги. Також не означало і трудомісткий занадто проблематичний сервіс. У значній мірі були зменшені витрати, необхідні для опалення приватного будинку.

Використання такого опалювального обладнання зможе зменшити витрати, пов’язані з кількістю використовуваного вугілля. Ефективність автоматичного пристрою такого типу, що працює на твердому паливі, вважається ще однією важливою перевагою. Реальна ефективність у цій ситуації може досягати близько 90 відсотків. Але при використанні стандартної версії вугілля ця характеристика ніколи не перевищує показника протягом 84 відсотків. Але це лише технічні дані. Насправді, на практиці рівень ККД, якщо йдеться про стандартні котли, знаходиться в межах не більше 60 відсотків.

Автоматичні котли цього виду передбачають необхідність застосування дробового вугілля з розмірами не більше 5 см. З прямим спалюванням такого різноманітного палива здійснюється повне згоряння. Через це кількість золи багато в чому зменшується. Але необхідно видалити його з системи раз на 4-7 днів. Найчастіше це робиться під час регулярного укладання палива.

Природно, у всьому вищезазначеному, навіть у сучасних випадках не може повірити, що не кожна людина. Фактично, це не банальна реклама, але найбільш реальний факт. Крім того, варто відзначити, що в простому котлі твердого палива, який функціонує на вугільному паливі, дим знаходиться на постійній основі. А ось в автоматичному варіанті опалювального обладнання цього виду, подібна характеристика відсутня. Дим просто нещасний. Його можна побачити тільки тоді, коли котел безпосередньо запалюється.

Газовик

У районах, де вугілля є економічно вигідним, оскільки паливо, а його наявність, безсумнівно, обмежується поширенням вугільних котлів, боячись перетворюватися на похитнення. Поява сучасних котлів, де рівень розробки автоматизації може заощадити користувача від обслуговуючого котельного обладнання підвищений інтерес до цих агрегатів.

Принцип роботи автоматичних вугільних котлів

У пристрої та принципу сучасних автоматизованих котлів важливо зрозуміти навіть без будь-якого інтересу, оскільки ці знання допоможуть вам вирішити модель. Для того, щоб вугільна котел та система опалення, заснованої на ньому, та DHW, слід ефективно ефективно автоматизувати наступні процеси

 • завантаження порцій вугілля чи іншого палива;
 • Очищення золи від зони горіння на приводі;
 • Постачання повітря від запірного вентилятора до пальника повинна бути скорегована;
 • Температура в різних кімнатах відповідала вказаному;
 • Теплий підлогу нагрівається, як зазначено;
 • Гаряча вода доступна у всіх пунктах розбору;
 • Циркуляційні насоси та змішувальні клапани правильно направляють охолоджувачі та теплою водою.

Функція користувача полягає в тому, щоб вибрати режим роботи (встановлення пріоритету або графіка) або температуру теплоносія або температура в кожній кімнаті. Динамічні процеси в залежності від зміни погоди, споживання води, кількості та якості палива, повітряних прийомів вибираються та інтерпретуються процесором. Повний комплект автоматичних варіантів вугільного котла дорогий, тому ви часто автоматизуєте лише більшість трудомістких процесів: завантаження палива та чудового повітря.

Принцип роботи самого котла не змінився: через піддувало кисень надходить у вугілля, що горить, підтримуючи горіння, відпрацьовані гази йдуть у димар. Теплова енергія зігріває теплоносій, який знаходиться в контейнері навколо палаючого вугілля, і носій труб йде до радіаторів. Надання теплової рідини повертається до котла для опалення.

Параметри згоряння вугілля два

 • Класичний. Гучі вугілля, а також піролізні гази йдуть до атмосфери.
 • Піроліз. Розрядні гази насичені киснем і виживають, тим самим підвищуючи ефективність котла та збільшуючи час розширення однієї служіння вугілля принаймні двічі, але також вартість моделей піролізу також принаймні вдвічі вище.

Конструктивний котел також традиційний. З класичним горінням вугілля, одна вогнепальна, вугільна опіка на іскрі, повітря подаються природно. Його рівень регулює двері, розчаровані розрядні гази регулюються димохідним клапаном. Тіло котла, це контейнер з теплоносіями, оточує горіння вугілля. При піролізному варіанті над класичною топкою розміщується система примусової подачі повітря для допалювання газів і твердих частинок в них, тому такий котел, що добре працює, не димить.

Продаж вугільних котлів з різними рівнями автоматизації на ринку.

Система подачі палива

Найбільш трудомісткий і досить брудний бізнес під час роботи вугільних котлів з автоматичним кормом є завантаження палива в ньому. Автоматизація цього процесу ви можете вже забезпечити наповнення бункера не більше одного разу на тиждень. Якщо бюджет дозволяє автоматизувати постачання вугілля до котла котла від сезонного складу, це зробить життя в будинку комфортного всього опалювального періоду.

У вугільних котлах були отримані два сорти автоматичної системи постачання вугілля: шнек і барабанний тип.

Бункер з вугіллям для завантаження піролізу (і часто та класичного) котла, встановленого на стороні котла. У нижній частині коробка оснащена гвинтом, який обертає електродвигун на команді комп’ютера під час роботи в автоматичному режимі або з кнопки. в посібнику. Тривалість роботи двигуна задає комп’ютер визначаючи цим порції вугілля, завантажуваного в котел. У той же час увімкнути вгору за контроль процесу згоряння.

Котел з такою автоматизацією зберігає високу ефективність, коли номінальні коливання потужності від 30% до 100%, з наповненням бункера до 1 раз на тиждень, ефективно проходять зміни погоди та встановлення користувачів. Заповнення бункера високоякісного вугілля (фракція від 5 мм до 25 мм) залежно від моделі, яку потрібно раз на тиждень.

У котлах класичного горіння бункера з вугіллям, часто розташованим вище котла та автоматичне завантаження відбувається за допомогою барабана (обертається решітка). Він, обертаючись навколо власної, осі поставляє частину твердого палива в печі. Після палаючого шлаку і попелу потрапляють у привід. У цьому випадку вимоги до палива нижчі, а також конкретні структурні розчини для автоматизації таких котлів.

Видалення золи

Друга неприємна процедура після завантаження вугілля до бункера. це видалення шлаку. Спеклі кірки та очищення від золи накопичувача. Якщо котел не прив’язаний до конвеєра з сезонним сховищем палива, бажано, щоб обидва процедури траплялися з тим самим циклом. раз на тиждень. Моделі самоочищення все ще вимагають уваги, але кожні 4-6 тижнів.

Кількість попелу в приводі дійсно впливає на таке якісне вугілля, як ясен. Прямі горіння котлів не надто вимагають від якості палива, і навіть можуть бути оброблені побутовим сміттям. Але золоття доведеться робити частіше, а зазначені характеристики можуть призвести до кута з вологістю нижче 30%, а ясен, менше 25%.

Котли піролізу, за винятком зменшення вологості до 20%, а також ясен, менше 15% вимагають певного розміру вугільних фракцій від 5 мм до 25 мм. Відхилення від цих вимог зменшує характеристики пристрою та збільшує кількість золи. Частина невипасованого вугілля може бути використана по-друге, після просіювання просувального приводу

READ  Чим відрізняється газова колонка від газового водонагрівача

Автоматичний розпалювання котлів за допомогою рідин. Видалення з їхнього приводу золи не вручну і самоочищення пальника. Можуть бути запропоновані як додаткові варіанти для дуже дорогих проектів котлів та досить рідко. Розраховувати на систему самоочищення в моделях вугілля, на відміну від гранул, вона не варто.

Відгуки про побутові вугільні котли з автоматичним кормом

Переваги недоліки
Правильно автоматизований процес згоряння дозволяє вугілля розірвати майже тричі повільніше, ніж дерево або гранули. Вартість бюджетних котлів з набором найпростіших варіантів близька до вартості вугільних котлів довгострокового згоряння від провідних виробників або добре обладнаних газових вузлів найвищої цінової категорії.
Такі котли вимагають мінімум втручання з боку людини, одного завантаження вугілля при найменших бункерах достатньо для роботи протягом 3-5 днів, у випадку з об’ємними бункерами – до 1-3 тижнів або цілого опалювального сезону, якщо здійснюється додаткове автоматичне подання палива в бункер із зовнішнього сховища. Бункери автоматичних вугільних котлів рідко герметично виділяються з зовнішнього середовища, іноді навіть не оснащені кришкою. Тому для кількості вугілля бункер робить стійкий запах. Бажано і взагалі окремого зберігання палива та котельної з житлового будинку. Дим, вугільний пил, запах забруднюють навколишній простір.
Контроль та дизайн котлів, навіть з надзвичайно розвиненою автоматикою, інтуїтивно зрозуміле, а пристрій звичайних котлів не сильно відрізняється від печі. Всі автоматичні вугільні котли є винятковим життєздатними, тобто це вимагає підключення до джерела живлення.
Вугільні котли є всею, навіть піролізом, якщо це необхідно, можуть спалити будь-яке тверде паливо, але ефективність та влада в цьому випадку є значними втратами (ефективність на 20%, потужність до 20%.40% від номінального). Залежність від якості вугілля, наприклад, паливо великої фракції просто не зможе транспортуватися в камеру топки і заблокує систему подачі.
На підставі автоматичного вугільного котла ви можете створити повністю автономну систему опалення, особливо якщо є альтернативні джерела електроенергії.

Що звернути увагу на вибір

Таблиця нижче ми керували основними операційними характеристиками автоматичних вугільних котлів, які вважаються нормою.

Параметр Класичний Піроліз
KPD 78%.84% 85%. 95%
Заправка бункер До 5 днів 4-7 днів
Вологість палива 20%.30% 7%.15%
Фракція вугілля 25 мм. 50 мм 5 мм. 25 мм
Самотність До 25% До 15%

Коефіцієнт ефективності (ефективності). це співвідношення кількості споживаного палива до кількості теплової енергії, випущеної котлом, ніж це вище, тим краще. Потужність котла визначається розрахунками для опалення певної кімнати. А також необхідне споживання гарячої води, сам принцип розрахунку буде виглядати пізніше.

Після вибору основних характеристик насамперед слід звернути увагу на додаткові властивості майбутнього агрегату. Наявність яких збільшує комфорт і ціну:

 • ступінь автоматизації обладнання (додаткові варіанти від вивантаження золи для керування з мобільного телефону);
 • Матеріал теплообмінника (чавун більш міцний, сталь дешевше, легкий та підтримка);
 • Обсяг камери згоряння. Чим більше, тим рідше постачання палива, випромінюючи шум та споживають електроенергію;
 • Розмір і пристрій димоходу;
 • Пожежна безпека.

Бажаний набір властивостей котла Сучасний ринок готовий повністю повністю, питання лише у бюджеті

Розрахунок мінімальної необхідної потужності

Правильний розрахунок потужності зазвичай дозволить без хвилювання жити будь-якими мороськами. І завжди має теплою водою в достатній кількості. Мінімальна необхідна потужність розраховується зі швидкістю 1 кВт на 10 м 2 опалювальної ділянки для стандартного будинку з кладкою у 2 цеглинах та висоті стелі не більше 2,7 метрів.

Найнадійніший котел на твердому паливі з автоматичною подачею! Heiztechnik q eko duo 75 кВт

Відповідно до технології для кожної кімнати, розрахунок здійснюється окремо. Але на практиці часто загальна площа розділена на 10 і помножте на 1 кВт. Потім додайте збитки та неточності розрахунків, щоб збільшити отриману потужність. 20%, якщо ви плануєте та контуру DHW, вам потрібно додати ще 20% акцій.

Наприклад, стандартна потужність котла для нагрівання та DHW при роботі до площі 150 м 2 може бути: (150×1)/10 = 15 кВт для нагрівання. Але блок живлення необхідний. 15 кВт х 0,2 = 3 кВт запасу для несподіваних заморозків, втрат і неточності. 15 кВт х 0,2 = 3 кВт на DHW. Мінімальна потужність котла в цьому випадку повинна бути не менше 15 3 3 = 21 кВт.

Брукор у владі дає прохідний котел, але зберігає здатність розширювати його використання в майбутньому. Помилка у відсутності влади обіцяє втрату комфорту та неминучої зміни системи опалення.

Це багато в чому підрахунковий розрахунок, можна для точного розрахунку залучити теплотехніка. Або спираючись на snip 2.04.01-85 Перерахуйте споживання DHW відповідно до стандартів. Але враховувати запас сили все одно доведеться. І при виборі конкретної моделі, така оцінка вплине мало. Для приватного будинку до 400 м 2 у більш ніж 90% випадків, досить простий розрахунок, наведений вище.

Автоматичний котел “Ямал” довгий горіння

Кожен, хто нагрівав своїм вугіллям, знає про головну проблему цього палива, втручаючись на організацію його автоматичного корму в твердому паливному котлі. Зазвичай його фракції відрізняються за розміром, отже, автоматизація постачання у формі, в якій вона реалізується, наприклад, у гранульних котлах стає неможливим. Розробники автоматичного вугільного котла “Ямал” вирішили цю проблему, застосовуючи абсолютно новий спосіб подання, здатний ефективно працювати навіть з фракціями різних розмірів.

Фото 1: Побутова вугілля котла “Ямал” з автоматичним каналом

Суть цього методу, як і все геніальне, надзвичайно проста. Всередині бункера з нахиленими стінами було встановлено конвеєр, збираючи шматки вугілля та піднімаючи їх вище і вище. У найвищій точці є зубчата дробарка, яка проходить фракції, придатні за розміром, і тим більше, або розділені на зуби, або повертаються до бункера. Як видно, механізм не містить складних структур і навіть коли він не вдається, кожен може встановити свою роботу з власними руками.

Фото 2: Автоматичне завантаження вугілля в вогню ямального котла

Робота котла “Ямал” повністю автоматизована. Паливо, розрізання, скидання шлаку, регулювання живлення Всі ці процеси відбуваються автоматично під наглядом електронного блоку управління. З повним наповненням паливного бункера та наповненого дизельного пальника, вугільний котел здатний виключно скинути приміщення протягом 20 днів.

Компанія виробник випускає три моделі “Ямал” різної потужності. Нижче наведено основні технічні дані:

Розмір Yamal-15 Yamal-40 Yamal-100
Потужність, кВт 8-25 25-50 50-100
Обсяг бункера, м³ 0.35 0,4 0,7
KPD,% 75-80
Ціна, 175 000 210,000 398 000

Враховуючи той факт, що гранули ще не були широко поширені в нашій країні, робототехнічний вугільний нагрівач, це, мабуть, єдиний спосіб організувати автономну систему опалення на твердому паливі в нашій країні. Більш детально про автоматичний вугільний котел довгого горіння “Ямала”, нам сказали в одному з наших минулих відгуків.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS