Вуличний камін на котеджі з власними руками

Як побудувати вуличний камін з власними руками?

В даний час вуличний камін вже давно переставав бути предметом розкоші, і це просто для комфортного проживання в заміському будинку. На нашому веб-сайті можна знайти вуличні каміни, перегляньте фотографії та відео, забрати необхідні оздоблювальні матеріали, це допоможе побудувати дизайн з власними руками. Побудувати вуличний камін з власними руками навіть легше, ніж зробити камін у будинку, всі роботи трапляється в одному режимі, і схеми мало. Однак існують певні відмінності, про які ми будемо говорити сьогодні.

Типи вуличних камінів

Перед будівництвом вуличного каміна на дачі або біля приватного будинку з вашими руками важливо визначити тип структур, які такі типи є:

Печі барбекю

Вуличний камін з функцією барбекю для котеджу або вдома, дуже вигідна, оскільки це дозволяє не тільки виконувати декоративну функцію, а і приготувати корисну їжу. Комплексний пристрій дуже корисний для розділів невеликої області, оскільки це економить простір. Крім того, забезпечується наявність стін, забезпечується відмінний захист вітру, завдяки чому камін працює ефективно за будь-якими кліматичними умовами.

вуличний, камін, власними, рука

Вуличний камін з функцією барбекю

Конструктивно, вулична піч-камін складається з гнучких, білизни, стільниці, умивальників та дахів. Залежно від вибраного матеріалу для будівництва, він може бути стаціонарним або портативним. Для стаціонарних камінів з цегли, необхідно покласти фундамент.

Декоративний

Декоративні каміни для створення унікального дизайну та фокусування основної уваги в ландшафтному дизайні біля приватних будинків. Вони побудовані в основному з натурального каменю, прикрашені різними фресками або гравюрами у старовинному або сучасному стилі. Вони мають класичний дизайн, але зовні вони виглядають дуже оригінально.

У той же час вони можуть бути використані в прямому призначенні. Однак не варто підраховувати на високу ефективність генерації теплової енергії, оскільки завдяки великій кількості прикрас, теплопровідності стін димоходу та охолоджувача. Тобто, можна розігрітись біля нього восени або весняні дні, але з значним охолодженням вони неефективні.

При установці схеми укладання є відносно простим, але основна складність полягає у формуванні облицювання. Так самостійно будувати такі каміни лише для досвідчених майстрів. Насолоджуйтесь красою вуличних декоративних камінів на представлених фотографіях.

Мобільний

Мобільні каміни є найпопулярнішими, як це доступно у вигляді найбільш неймовірних структур, виготовлених зі сталі, які не тільки компактні розміри, а також відносно низька вага. Тобто, це не займає стаціонарну платформу в місцевому районі, вона не повинна бути коротко поєднується з ландшафтним дизайном, а також витрачати багато часу на виготовлення.

Для забезпечення конструкції мобільності, необхідно вміст з медіокупсенцією та відносно невеликою теплоємність. Іншими словами, тоді як вогонь горить у вогні. Тепло виділяється, і після спалювання весь дизайн охолоджує досить швидко.

Використання натурального каменю, плитки або гранітної крихти допускається як облицювання зовнішніх стін. Зробити такий дизайн для будь-якого головного майстра, оскільки схема проста і помиляється при встановленні дуже важко.

Найпростіший спосіб отримати красивий газон перед будинком

Звичайно, ви бачили ідеальний газон у кінотеатрі, на алеї, і, можливо, на сусідньому газоні. Тих, хто, принаймні, колись намагався виростити зелену платформу на своєму сайті, без сумніву, вони скажуть, що це величезна робота. Газон вимагає ретельного посадки, догляду, добрива, поливу. Однак лише недосвідчені садівники думають, що професіонали вже давно відомі про інноваційний агент. рідкий газон Aquagrazz.

Читати далі

Матеріал та особливості будівництва каміна

Гриль будь-якого металу. це трохи менш громіздка будівля, яка може бути виготовлена ​​з цегли. Така піч, як на фото, ви можете просто зробити це самостійно. Такий гриль також повинен бути підвищений до землі. Фонд можна взяти бетон. Укладання стін гриля зроблена з цегли. Коли проводиться процес прокладання цегляного гриля, слід пам’ятати, що у його виробництві краще використовувати рішення тільки з глини. У таких проектах будівництва гриля для вулиці не потрібна цементна розчин.

Такий проект гриля може бути побудований у легкий розчин. Тоді треба покласти фокус гриля, висота якої повинна бути з 6 цеглин. У внутрішньому регіоні, з кожним із сторін, необхідно монтувати кути металу. Кути повинні бути над фокусом. Їм, як показано на фото, вам потрібно монтувати ґрати. І також необхідно зварити циліндр з металу, який буде служити функцією для труби. Діаметр цього дизайну повинен бути рівним розміру печі. Отже, дим не повзає через ваш садиб. Як ви можете побачити, зробити камін з вашими руками дуже легко.

Я пам’ятаю важливий момент під час будівництва барбекю вдома: треба захистити це щось від опадів, щоб вона не потрапила в сніг або дощ. Його можна деформувати з постійних температурних крапель. Тому під час будівництва та обробки аналогічного каміна з цегли, варто розглянути клімат на території, де ви живете. Напевно, вам просто потрібно забезпечити його з навісом.

READ  Цегляна піч із духовкою своїми руками

Якщо для вас є вуличні вогнища, каміни, печі, ви можете зупинити свій вибір на звичайних версіях двору з вулицею барбекю у вигляді габіона. Габіон. металевий кадр, який наповнений каменями. Ця структура не настільки поширена в Росії, однак, ви все одно можете побудувати його.

Замість каменю ви можете використовувати річку або морську гальку, щебінь будь-якої фракції. Ми будемо зведено стінами цегли, і вони повинні бути мідними печі з заліза з трубою. Подібні каміни дуже мобільні. Такий комплекс може бути використаний, змінюючи інтер’єр котеджу. Створивши вуличний камін з власними руками на побутовій ділянці в цій незвичайній техніці, ви можете прикрасити нашу територію, а також здивувати своїх друзів. Не менш екзотичні варіанти є портативними вуличними камінами.

Етапи вуличного каміна

Подумайте, як зробити вуличний камін з власними руками барбекю:

Найкраще місце для печі буде сюжет біля будинку, але в той же час необхідно враховувати напрямок вітру, їх силу. Оскільки будь-які запахи можуть проникати у ваш будинок, що не дуже приємно.

Красивий відкритий фокус

Тоді вам потрібно визначити матеріал для будівельних робіт. Швидше за все, найкращий варіант. це використання цегли. Це універсальний шлях, і в кінці ви можете зробити обличчя власними руками. Щоб розпочати, необхідно запакувати цемент та інші будівельні матеріали.

 • Будуть креслення для майбутніх будівель. Вона повинна бути відновлена ​​для будь-якої нової будівлі, але принцип однаковий. Комплекс складається з трьох стін та грилів, вставлених між ними.
 • Однак такий камін з барбекю не такий простий, як здається на перший погляд. Наприклад, з обох сторін мангала, ви можете побудувати деревокут, встановити ріжучий стіл.
 • На цьому етапі вам потрібно почати носити все в реальність з вашими руками. По-перше, ми побудуємо фундамент для вуличних камінів з вашими руками. Це забезпечить силу всього дизайну.
 • Копати яму до нашого нового каміна. Його глибина повинна бути рівною глибині заморожування грунту, тобто близько метра. Для того, щоб не витрачати багато будівельних матеріалів для будівництва нашого вуличного каміна з барбекю, стенд у вирішенні. Говорячи над регіоном Землі, слід вибирати цегли.
 • Після того, як фундамент висихає, йдіть до будівництва барбекю. За допомогою цементу та піщаного розчину ми підключаємо каміння та цегли, ви також повинні покласти пластифікатор для бетонної суміші.
 • На цих сайтах, де стіни вуличних камінів будуть контактувати з полум’ям, вам потрібно використовувати спеціальну термостійку суміш. Вона захистить комплекс від вогню та швидкого пошкодження. Все це можна зробити з власними руками.
 • Йти до облицювання вуличного каміна. Тут треба грамотно вибрати матеріал, тому що це одне з найгарячіших місць. Краще використовувати камені, які мають пористу структуру. Але велике рішення є базальтом. Ви не можете взяти Граніт Бутч, він може використовуватися лише там, де температура не перевищує 70 градусів.
 • Якщо ви не розумієте каменів, ви можете перевірити силу каменів у каміні. Для цього покладіть шину з дровами у вогні, а згори. камені. Якщо камені не тріснули, то їх можна взяти.

Як ви можете бачити, побудувати комплекс з барбекю з вашими руками не так складно. Головне. деякі навички, трохи грошові витрати та терпіння. Ви також можете прикрасити камін з власними руками. Створіть арочний перемичок.

Якщо ви плануєте побудувати деревокут для дробів поблизу, то його поверхня може бути імплантуватися з плитками. Такий камін буде виглядати красиво і елегантний. Щоб не зіпсувати будівництво в майбутньому, необхідно побудувати камін на основі всіх рекомендацій. Комплекс може бути використаний навіть з поганою погодою, оскільки він має дах, який захистить від опадів. На вершині каміна може бути покрита лаком, тому цегла буде виглядати ще більш красивою і елегантною. Камін буде служити чудовим місцем відпустки для членів вашої родини, і ви можете радіти цим заняттям. Крім того, цей камін буде вашою гордістю, оскільки ви самі зробили такий камін. Поруч ви можете організувати затишні качалки та інші садові меблі. Краще використовувати меблі з металу або бетону, оскільки воно не горить, дерево не підходить тут.

Габіон

Якщо ви обмежені в бюджеті і не готові витрачати значні суми. Якщо ви готові спробувати нові методи і бути попереду решти решти, то вам потрібно побудувати барбекю каміна в техніці Габіона.Термін габіон прийшов до нас від французької. Це означає металеву рамку, наповнену каменями. Ця сучасна технологія все ще використовується в нашій країні, але варто намагатися.

Це те, як ви можете зробити мої руки макет печі:

Вуличний фокус. Костюм. СВОЇМИ РУКАМИ. МИНУВ РІК. ПЛЮСИ І МІНУСИ,

Сучасна техніка Gabion в печі пристрою

Будівельні матеріали в техніці Габіона

Замість каменів, ви можете використовувати річку або морську гальку, подрібнений камінь різних розмірів. Встановіть стіни, і це Кприпім чавуну з трубою. Такі каміни мобільні. Вони можуть переставити, змінюючи інтер’єр саду. Створення камінів з власними руками на вулиці в цій оригінальній техніці, ви не тільки прикрашаєте ваш сайт, але і здивувати всіх знайомих.

READ  Як збільшити тиск у газовому котлі

Ми виробляємо стіни кладки

Укладання плитки з барбекю або мангалом, з власними руками, повинна відбуватися відповідно до певних правил:

 • Масонство печі повинна бути виготовлена ​​з термостійких матеріалів, які можуть працювати нормально при підвищеній температурі;
 • Будівництво тіла пристрою може проходити за допомогою звичайних матеріалів;
 • Під тілом плитки потрібно побудувати тверду і навіть основу декількох рядів цегли. Гладкість поділу повинна бути перевірена за допомогою рівня будівництва;
 • Укладання стіни повинна відбуватися з перев’язкою швів;
 • Під час будівництва стін необхідно встановити решітку, яка поставляє вуличний камін з необхідною кількістю повітря;
 • Монтаж дверей плитки до кладки з використанням зварних іпотечних кредитів;
 • Починаючи з шостого ряду кладки, розробити базу базової камери. Помістіть цеглу через, щоб його невелика частина виконана. Він буде враховуватися для кріплення сіток для барбекю або якщо ви використовуєте мангалу;
 • Товщина стінки залежить від розмірів плитки та коливається від 120 мм до 250 мм.

Типи садових камінів для подачі

Ви можете зробити полум’я по-різному, все залежить від того, якою метою ви будете використовувати вогонь. Відповідно до цього критерію, можна відрізняти типи камінів та інших подібних структур.

Отже, якщо ви плануєте взяти камін лише декоративну роль, для якої ви хочете подивитися, захоплюєтеся полум’ям або просто створювати затишну атмосферу, то камін буде виглядати як класична кімната у вигляді домашнього вогнища.

Він матиме ті ж компоненти, але що робити це і як організувати, вам доведеться думати. Інша відмінність від кімнатних камінів. вплив атмосферних опадів та інших несприятливих умов навколишнього середовища.

Матеріал може бути дуже різноманітним, головне, що він є вогнетривким. Основу можна зробити за допомогою цегли або каменю. Сучасний варіант. використання габіонів.

Його можна вбудовувати в збережену стіну або створювати окремо. Але тоді спина краще зробити фон у вигляді високих живих кровотоків або рослинних декоративних дерев і чагарників. База утримувальної стіни прикрасить посадку з низьким рівнем духів.

Також варто пам’ятати, що навіть сад для саду потребує компетентного диму. Звичайно, ви можете спробувати зробити все з власними руками, але ви можете купити готові, встановити його в сад і красиво організувати зеленими рослинами. Прикладом є дзен-камін, розроблений дизайном AK47.

Розробка. це відкритий дизайн, який включає круглий сталевий лист, гриль та хоробрий. Він може бути заповнений будь-яким декоративним вогнетривким звалищем (гравій, пісок), підняти по землі або бу.

Ще один цікавий погляд, який може бути встановлений навіть на газоні. це мобільний камін. Зазвичай він має компактну форму, різної висоти та стилю. Іноді в конфігурації є вбудовані полиці.

Він може бути зроблений самостійно (що нелегко) і купити готовий. У будь-якому випадку це відмінне рішення для малих секцій. Можна зберігати його в гаражі або в складі.

Наступний варіант. створення каміна з барбекю. Така структура відіграє не тільки декоративну роль, а й утилітарну. Ви можете підготувати різноманітні страви, більшість з яких є ароматним кебабом. Там ви також можете встановити мангалу, але цікавий варіант. вставити його в загальний дизайн.

Також потрібен навіс і пристрій з твердим покриттям. Цей варіант може бути зроблений тільки самостійно, але, якщо ви хочете придбати готовий об’єкт.

Якщо у вас є невеликий заміський будинок, який використовується тільки влітку, і практично немає кухонного простору, це не проблема, до будинку ви можете прикріпити відкриту терасу з навісом і склав вуличну духовку це.

Вуличний камінний пристрій з барбекю або мангалом

Перед будівництвом каміна з барбекю або барбекю варто попередньо визначено для такого дизайну. Це буде досить великим, оскільки він включає в себе вуличний камін з окремою димовою, а барбекю (барбекю) з тієї чи іншої сторони цієї будівлі.

Під такою масовою структурою потрібно буде зробити відповідну основу. Ви можете зробити фундамент або конкретний сайт.

Порада. Краща конкретна платформа. Це буде досить практично, і це буде можливим поряд з вуличним каміном, щоб організувати дивани або інші крісла.

При виборі місця полягає в тому, щоб враховувати той факт, що така святкова платформа повинна бути розташована поблизу будинку. До запахів не падають всередині будинку, ви можете зробити паркан у вигляді високих чагарників. Це буде просто вишуканим, щоб подивитися.

Для того, щоб побудувати вуличний камін з барбекю або мангалом, вам потрібно використовувати тільки вогнетривкий будівельний матеріал, такий як цегляний, пінний блок або камінь.

Вулиця вогнища за 1 день

Садові споруди Каміни з каменю будуть служити не тільки для приготування їжі, але й прикрашають весь ландшафтний дизайн сільської місцевості. Після того, як платформа під такою конструкцією готується, вам потрібно зробити план для печі барбекю. Ви можете розмістити камін з димовою в будівельному центрі, а в одній з двох сторін. латунь або барбекю. Стандартний розмір такої печі вважається 2-2,5 м. Це може бути прямокутним, округленим або трикутним.

Вибір цієї форми буде залежати від проектування площі країни. Декоративний камінь може бути використаний як обробка комбінованого каміна з латуні або барбекю. Це виглядає дуже оригінально на стінах такого незвичайного дизайну і сприяє виділенню його дизайну.

READ  Нагрівальний елемент для посудомийної машини Bosch

Якщо камін такого типу був викладений з пінобетону, то прикраса його стін може бути виконана цеглиною. Кладка буде зроблена в 0,5 цеглин. Облицювальний шар повинен бути пов’язаний з стінкою каміна, щоб забезпечити більшу міцність всього дизайну.

Якщо камін викладений з каменю, то ви не можете думати про оздоблювальні роботи. Сам по собі камінь має досить привабливий вигляд, і весь дизайн літнього каміна буде добре. Також не забувайте про властивості цього будівельного матеріалу. Він міцний, практичний і довговічний. Він також має широкий колірний діапазон відтінків, що дозволяє реалізувати найбільш вишукані та цікаві дизайнерські рішення.

Вуличний камін може бути орнаментом для регіону країни будь-якого розміру. Він приймає різні форми та розміри. Також можна побудувати його з будь-якого будівельного матеріалу, який має вогнестійкість.

Є більш складні структури вуличних камінів, які представлені каміном і мангалом (барбекю) в той же час. Це не тільки виглядає дуже оригінальним, але також ідеально виконує функції приготування їжі.

Процес пожежного будівництва вулиці

Ми рекомендуємо вам дотримуватися цієї покрокової інструкції, чітко виконуючи всі дії, які ви будете 100% задоволені результатом!

Створіть проект

Давайте спробуємо з’ясувати, як ви можете побудувати вуличний камін, як ви можете побудувати вуличний камін, у поєднанні з грилем або грилем. Це буде досить серйозна структура, будівництво якої починається з створення проекту та формування фундаменту.

При створенні проекту вам доведеться визначити місце розташування майбутньої пожежної мангалії. Краще розташувати його відповідно до існуючої троянди вітрів, щоб дим з вогню вигнаний з сайту. Якщо камін не може бути розташований таким чином. це має бути серйозний димар, витягнувши всі продукти згоряння.

Запобігти чернеткам у місці розташування вулиці Мангала. камін може бути за допомогою живих набряків або декоративних стін.

Власне, вулична камінна піч. це коробка з трьома стінами. Це мінімальна кількість елементів для відкритого каміна. Він також може бути обладнаний стаціонарним димоходом та різним додатковим обладнанням, такими як таблиці для різання м’яса або шельфу-ніші для сушіння дрова.

Ми вибираємо матеріал

Ми переходимо до вибору матеріалу для будівництва вуличного каміна. Припустимо, ми хочемо побудувати будівлю цегли. У цьому випадку внутрішня поверхня, а переважно, весь камін був побудований з клінкерних цеглин. Він досить простий у будівництві.

Але для декоративного облицювання ви можете вибрати будь-який негорючий матеріал. Можливо, ви захочете зникнути вуличну камінну черепицю під диким каменем, створюючи жорстокий дизайн, і, можливо, ви вибере легше, грайливий облицювання.

Крім того, врожай для будівельних будівельних сумішей для укладання та фіксації облицювання. Не забудьте приготувати металеві частини: мангала-решітка, решітка. Для внутрішньої поверхні труби труби стаціонарного вуличного каміна, ви можете використовувати азбестоцементну трубу.

Ми починаємо будівництво: Фонд

Ми починаємо передавати малюнок в реальність. Наш вуличний камін з цегли буде мати тверду вагу, і тому, коли вона зведена, ми не можемо обійтися без фундаменту.

Під вуличним каміном можна зробити простий фундамент у вигляді тарілки товщиною близько 15 сантиметрів. Для цього помістіть місце, вийміть верхній родючий шар і муфту ями. На дні ями та подушки Traambam з пісків і щебену. Створіть опалубку та помістіть армуючий стержневий металевий бар всередині нього. Налийте бетонним розчином і чекайте його повним розливу.

Також як основа, ви можете покласти і готові залізобетонні плитки.

Частина бази, що виступає над Землею, може бути зроблена, вставте її декоративними плитками або притупними каменями.

Цегла: Схема викликів

Щоб підключити викладену цеглу, ми використовуємо розчин з піску та цементу у співвідношенні від 2 до 1. При прокладі стаціонарного вуличного каміна в суміші можна додавати пластифікатор, а морозостійкість добавки. При прокладі печі в замку суміш додають добавку, щоб збільшити термостійкість. Така добавка може бути виготовлена ​​і незалежно до додавання половини кілограмів солі на відро суміші.

Особливе значення має вибір матеріалу для облицювання внутрішньої поверхні печі. Для цього ви можете використовувати кілька типів матеріалів:

Вуличний камін у мене в країні. Навіщо він потрібен?

Самостійно перевірити теплостійкість матеріалу, покласти на тестовий зразок старого автоматичного інсульту і спалювати його. Нестабільний матеріал руйнується. такі матеріали не повинні мати безпосереднього контакту з вогнем, інакше ваше творіння руйнується після першої вершини!

Оздоблення вуличного каміна

Зберіть вуличний камін різними архітектурними деталями. Хороший вибір буде створенням арки. У цьому випадку він заздалегідь виготовлений з дерев’яного шаблону панелі, до якого викладено цегли, що становить арку. Остання цегла вставляється, граючи роль свого роду замку. Після сушіння розчину та скріплення цегли. дерев’яний візерунок видаляється.

Поверхня побудована вулиця Мангала може бути декоративною плиткою.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS