Xiaomi Enchen Hummingbird Swearing машина чорна

Xiaomi Enchen Humming птах Відгуки

Переваги: ​​сподобалася розумна ціна на якісні товари.

Недоліки: Після отримання виявилося, що точка випуску та посад знаходяться в одному будинку, але входи через різні двері. Від SMS не зрозуміло, де отримати. Мені довелося зателефонувати, провести час і гроші.

Коментар: в Росії є кілька ресурсів, які ви можете довіряти. Яндекс надійний, і ви можете працювати з ним.

Переваги: ​​Супер пристрій, придатний для стрижки в інтимних місцях

Коментар: це мій третій пристрій, там були гамма. Середній, Philips. нижній (використовується один раз, який для мокрого гоління). Отже, це дійсно чудо-пристрій. працює від акумулятора, круті насадки, якесь супер круте лізо, не тягне, не жує, а афігенськи ріже волосся, насадки реально дають можливість стрич під нуль, ну або майже під нуль.

Переваги: ​​дуже потужні та видаляють волосся під нулем (як би бритва поголена) заряджена один раз, і з тих пір вже 10 разів поголився, і він не помре))) Це круто! Будь-який зарості з переміщенням!))

Недоліки: Для такої ціни та для такої якості вони просто не роблять

Коментар: Я купив себе, а потім я також взяв той самий друг, і я також задоволений Джеффа Безосом на початку Ковіда)

Переваги: ​​форсунки, заряджання, легкі

Переваги: ​​хороші скорочення, не вкусити

Недоліки: Ну, трохи засмаглих форсунок, але це не є критичним

Коментар: другий раз я вже купую цю машинку, я вперше взяв свої власні родичі до себе))

Xiaomi Enchen Hummingbird стрижка

Переваги: ​​компактний. Легкий. Потужний. Дрібні ножі. Заряджання тримається довго. Задоволений.

Коментар: Я купив другий. Батько як подарунок

Переваги: ​​Велика стрижка з мінімальною зачіскою

Машинка для стрижки Xiaomi ENCHEN Hummingbird

Недоліки: Купую другу, тому що перша, через свій розмір, вилетіла з руки і розбилася

Коментар: Не завадило б додавати ремінець у комплект

Переваги: ​​як завжди на висоті. Мене влаштовує.

Коментар: це мій другий у відрядженні саме те. Раджу

Підійде для стрижки дитини

Недоліки: Слабенька машинка, не тягне бороду і густе волосся. Але те й очікуване за її ціною.

Коментар: В принципі, для домашніх умов цілком підійде

Позитивні якості: Довго тримає зарядку, місяць користуюся ще не разу не заряджав

Недоліки: не дуже чисто стриже, доводиться кілька разів проходити

Компактний, хороший і зручний дизайн, на акумуляторі

Недоліки: Навіть без насадки мінімальна доїна стрижки десь 1 мм

Переваги: ​​Якість стрижки. Брав для стрижки рослинності на обличчі.

Недоліки: Були б швидкості стрижки

Недоліки: всі насадки дуже для короткої стрижки

Переваги: ​​Якість складання та якість гоління

Машинка для стрижки Xiaomi ENCHEN Hummingbird

Недоліки: Кріплення насадок могли б краще продумати

Переваги:. Довго працює.- Голе чисто.- Досить тиха.- Потужна.- Змащення в комплекті.- Зручно зберігати у рідній коробці.- Доступна ціна.

Недоліки:. Трохи вузенька, але це не критично.- Не вистачає шнурка, щоб прикріпити до руки при голінні. Впаде, швидше за все розіб’ється.- Мало насадок, і вони не відповідають опису.- Не дуже зручно переставляти насадки колись, звик користуватися триммером з висувною системою.

Коментар: Купував цей товар, щоб голити бороду. Щетину майже не залишає. Із завданням пристрій справляється.Потужності достатньо. Маленька в руці лежить зручно, але іноді здається, що може вискочити, тому для повного щастя краще прикріпити шнурок кільцю. Комплектні насадки не відповідають опису. Є думка змоделювати запасні насадки та роздрукувати на 3D-принтері.За такі невеликі гроші. чудовий товар. Я задоволений.

Xiaomi Enchen Hummingbird Чорна стрижка (чорна)

Стрижка чудовий спосіб надати волоссю стильний зовнішній вигляд. Накиньте фартух, розчешіть волосся. Варто натиснути на кнопку включення, як приємно загуде триммер. Ваше відображення у дзеркалі буде приносити вам лише радість. З триммером для волосся Enchen Hummingbird Ви зможете за короткий час забезпечити собі та своїм близьким ідеальний зовнішній вигляд.

READ  Колекціонер для теплих підлог роблять це самостійно

Ножовий блок Т-подібної форми Тример Hummingbird, оснащений ріжучою головкою Т-подібної форми та ультратонкими зубцями з дрібним кроком, був спеціально розроблений для стрижки волосся в домашніх умовах. R-подібний захисний профіль та насадки-гребні, що пропонують крок для довжини від 0,5 мм до 1,5 мм, забезпечують точність та контроль над створенням Вашої стрижки.

Тонкі леза Ширина лез становить 0,3 мм це вдвічі менше, ніж у звичайних машинок для стрижки волосся. Також добитися вищої якості стрижки стало можливим завдяки широкому ножовому блоку.

Потужність двигуна тримера Hummingbird становить 10 Вт, швидкість обертів досягає 7100 об./хв. Висока потужність допоможе уникнути заплутування волосся. Тому триммер здатний якісно підстригти навіть найгустіше і жорстке волосся.

Заряду вистачає на 8 місяців роботи Тример для волосся Enchen Hummingbird оснащений літієвим акумулятором ємністю 1500 mAh. Час заряджання акумулятора становить лише 3 години, і після зарядки триммер можна безперервно використовувати протягом 4 годин. Тример може працювати від однієї зарядки до 8 місяців, за умови, що сеанс стрижки триває 30 хвилин.

Розумна зарядка Тример для волосся Enchen Hummingbird підтримує зарядку через гніздо USB, що дозволяє зарядити пристрій через комп’ютер, зовнішній акумулятор, автомобільний зарядний пристрій. В акумулятор вбудовано захист від перезаряджання, індикатор заряджання показує стан заряду батареї та поточний рівень. Якщо акумулятор розрядився раніше, ніж закінчилася стрижка, можна підключити пристрій до розетки та продовжити роботу.

Низький рівень шуму Тример Hummingbird повністю виправдовує свою назву: рівень шуму цього приладу, що виробляється, не перевищує позначки в 50 Дб. Рівень шуму, що виробляється триммером під час роботи, настільки низький, що його можна порівняти хіба що з колібрі в польоті.

Машинка для стрижки Xiaomi Enchen Hummingbird Black

Стрижка чудовий спосіб надати волоссю стильний зовнішній вигляд. Накиньте фартух, розчешіть волосся. Варто натиснути на кнопку включення, як приємно загуде триммер. Ваше відображення у дзеркалі буде приносити вам лише радість. З триммером для волосся Enchen Hummingbird Ви зможете за короткий час забезпечити собі та своїм близьким ідеальний зовнішній вигляд. Тример Hummingbird, оснащений ріжучою головкою Т-подібної форми та ультратонкими зубцями з дрібним кроком, був спеціально розроблений для стрижки волосся в домашніх умовах. R-подібний захисний профіль та насадки-гребні, що пропонують крок для довжини від 0,5 мм до 1,5 мм, забезпечують точність та контроль над створенням Вашої стрижки. Ширина лез становить 0,3 мм, це вдвічі менше, ніж у звичайних машинок для стрижки волосся. Також добитися вищої якості стрижки стало можливим завдяки широкому ножовому блоку. Потужність двигуна тримера Hummingbird становить 10 Вт, швидкість обертів досягає 7100 об./хв. Висока потужність допоможе уникнути заплутування волосся. Тому триммер здатний якісно підстригти навіть найгустіше і жорстке волосся. Тример для волосся Enchen Hummingbird оснащений літієвим акумулятором ємністю 1500 mAh. Час заряджання акумулятора становить лише 3 години, і після зарядки триммер можна безперервно використовувати протягом 4 годин. Тример може працювати від однієї зарядки до 8 місяців, за умови, що сеанс стрижки триває 30 хвилин. Тример для волосся Enchen Hummingbird підтримує зарядку через гніздо USB, що дозволяє зарядити пристрій через комп’ютер, зовнішній акумулятор, автомобільний зарядний пристрій. В акумулятор вбудовано захист від перезаряджання, індикатор заряджання показує стан заряду батареї та поточний рівень. Якщо акумулятор розрядився раніше, ніж закінчилася стрижка, можна підключити пристрій до розетки та продовжити роботу. Тример Hummingbird повністю виправдовує свою назву: рівень шуму цього приладу, що виробляється, не перевищує позначки в 50 Дб. Рівень шуму, що виробляється триммером під час роботи, настільки низький, що його можна порівняти хіба що з колібрі в польоті.

Машинка для стрижки Xiaomi Enchen Hummingbird

Стрижка. відмінний спосіб надати волоссю стильний зовнішній вигляд. Накиньте фартух, розчешіть волосся. Варто натиснути на кнопку включення, як приємно загуде триммер. Ваше відображення у дзеркалі буде приносити вам лише радість. З машинкою для волосся Enchen Hummingbird Ви зможете за короткий час забезпечити собі та своїм близьким ідеальний зовнішній вигляд.

Допоможе створити стрижку із градієнтним переходом

Тример Hummingbird, оснащений ріжучою головкою Т-подібної форми та ультратонкими зубцями з дрібним кроком, був спеціально розроблений для стрижки волосся в домашніх умовах. R-подібний захисний профіль та насадки-гребні, що пропонують крок для довжини від 0,5 мм до 1,5 мм, забезпечують точність та контроль над створенням Вашої стрижки.

Машинка для стрижки Xiaomi ENCHEN Hummingbird

READ  Як прати білі конверси в пральній машині

Акуратно зістригає зайве волосся

Ширина лез становить 0,3 мм. це вдвічі менше, ніж у звичайних машинок для стрижки волосся. Також добитися вищої якості стрижки стало можливим завдяки широкому ножовому блоку.

Висока потужність, волосся не застрягне

Потужність двигуна тримера Hummingbird становить 10 Вт, швидкість обертів досягає 7100 об./хв. Висока потужність допоможе уникнути заплутування волосся. Тому триммер здатний якісно підстригти навіть найгустіше і жорстке волосся.

Достатньо заряджання протягом 8 місяців роботи

Enchen Hummingbird Hair Trimmer обладнаний літієвою батареєю 1500 мАг. Час заряджання акумулятора становить лише 3 години, а після заряджання тример можна постійно використовуватися протягом 4 годин. Триммер може працювати з одного заряджання до 8 місяців, за умови, що сесія стрижка триває 30 хвилин.

Захист від перезарядки, індикатор рівня заряду

Enchen HummingBird Hair Trimmer підтримує заряду через USB-розетку, яка дозволяє заряджати пристрій через комп’ютер, зовнішній акумулятор, автомобільний зарядний пристрій. Акумулятор побудований у захисті від підзарядки, індикатор заряджання показує стан заряду акумулятора та поточний рівень. Якщо акумулятор був вивантажений раніше, ніж закінчилася стрижка, ви можете підключити пристрій до виходу та продовжити.

Мовчать, як Hummingbird

Trimmer Hummingbird повністю виправдовує свою назву: рівень шуму, вироблений цим пристроєм, не перевищує 50 дБ. Рівень шуму, що виробляється триммером під час роботи, настільки низький, що його можна порівняти хіба що з колібрі в польоті.

Машинка для стрижки Xiaomi ENCHEN Hummingbird Black

Стрижка. відмінний спосіб надати волоссю стильний зовнішній вигляд. Накиньте фартух, розчешіть волосся. Варто натиснути на кнопку включення, як приємно загуде триммер. Ваше відображення у дзеркалі буде приносити вам лише радість. З триммером для волосся Enchen Hummingbird Ви зможете за короткий час забезпечити собі та своїм близьким ідеальний зовнішній вигляд.

Ножовий блок Т-подібної форми. Допоможе створити стрижку із градієнтним переходом

Тример Hummingbird, оснащений ріжучою головкою Т-подібної форми та ультратонкими зубцями з дрібним кроком, був спеціально розроблений для стрижки волосся в домашніх умовах. R-образний захисний профіль та насадки, що пропонують високу довжину від 0,5 мм до 1,5 мм забезпечують точність та контроль над створенням вашої стрижки.

Тонкі лопатки. Акуратно хвилюючи надлишкове волосся

Ширина лопатей становить 0,3 мм. це вдвічі менше, ніж звичайні стрижки волосся. Також досягти вищих якісних стрижок, зроблених завдяки широкому ножем.

Тримерна потужність: 10 Вт. Висока потужність, волосся не застряг

Hummingbird Trimmer Engine Engine становить 10 Вт, швидкість обертання досягає 7100./ Хв. Висока потужність допоможе уникнути заплутування волосся. Тому триммер здатний до якості, що вирізати навіть найбільш товсте і тверде волосся.

Достатньо заряджання протягом 8 місяців роботи

Enchen Hummingbird Hair Trimmer обладнаний літієвою батареєю 1500 мАг. Час заряджання акумулятора становить лише 3 години, а після заряджання тример можна постійно використовуватися протягом 4 годин. Триммер може працювати з одного заряджання до 8 місяців, за умови, що сесія стрижка триває 30 хвилин.

Смарт-зарядка. Захист від перезарядки, індикатор рівня заряду

Enchen HummingBird Hair Trimmer підтримує заряду через USB-розетку, яка дозволяє заряджати пристрій через комп’ютер, зовнішній акумулятор, автомобільний зарядний пристрій. Акумулятор побудований у захисті від підзарядки, індикатор заряджання показує стан заряду акумулятора та поточний рівень. Якщо акумулятор був вивантажений раніше, ніж закінчилася стрижка, ви можете підключити пристрій до виходу та продовжити.

Trimmer Hummingbird повністю виправдовує свою назву: рівень шуму, вироблений цим пристроєм, не перевищує 50 дБ. Рівень шуму, який виробляється під час роботи під час експлуатації, настільки низький, що його можна порівняти, якщо з колісником у польоті.

Триммер призначений для гоління, створюючи різні стрижки, борода і вуса. Включає три форсунки від 5 до 15 міліметрів.

Enchen Hummingbird Чорний триммер волосся

Enchen Hummingbird чорний. сучасний і простий у використанні кліппер, що має три різних форсунок. За допомогою trimmer exchen hummingbird black ви можете легко створити різні стрижки, постійно змінюючи зображення. Професійна ріжуча головка та потужний електродвигун забезпечує ефективне різання волосся. І акумулятор потужністю 1500 мАг робить цю модель незамінним помічником на довгих поїздках та ділових поїздок.

10 Вт

Триммер оснащений електричним двигуном 10 Вт. Швидкість роботи досягає 7,100 оборотів за хвилину, що забезпечує високоякісну та швидку сумісність навіть найбільш товстих волосся.

Унікальна ріжуча голова

Професійна Т-подібна ріжуча головка товщиною 0,3 міліметрового леза гарантує гладке та безпечне різання волосся без загвинчування машин.

3 змінні сопла

Триммер призначений для гоління, створюючи різні стрижки, борода і вуса. Включає три форсунки від 5 до 15 міліметрів.

Низький шум

Незважаючи на потужний двигун і високу ефективність, машина працює майже мовчки. Рівень шуму відтвореного пристрою не перевищує 50 дБ.

READ  Скільки кубиків бетону входить до змішувача

До 4 годин безперервної автономної роботи

Триммер має вбудований акумулятор з 1500 мАг. Повний заряд акумулятора достатньо протягом 4 годин безперервної роботи машини. Завдяки цьому пристрій може працювати з однієї зарядки протягом декількох місяців, залежно від тривалості однієї сеансу та частоти стрижки.

Смарт-зарядка

Спеціальний показник, розміщений на корпусі, показує рівень заряду акумулятора. У батареї вбудований захист від підзарядки. І ви можете заряджати машинну машину через зовнішній акумулятор, з комп’ютера або зарядки автомобіля.

Для дому та професійного використання

Enchen Hummingbird Black Trimmer підходить як для домашнього використання, так і для професійного використання в перукарнях, салонах краси, перукарнях.

Триммер волосся Xiaomi Enchen Hummingbird, чорний

Стрижка. відмінний спосіб дати стильний вигляд волосся. Візьміть фартух, поширюйте волосся. Необхідно натиснути кнопку перемикання, наскільки приємно приходить тример. Ваше відображення в дзеркалі принесе вам лише радість. З Enchen HummingBird Hair Trimmer ви можете забезпечити себе за короткий час, і ваші близькі ідеальні зовнішні дії.

Т-подібний ножовий блок, оснащений T-подібною формою різання голови та ультратонких зубів з невеликим кроком, був спеціально розроблений для зачіски вдома. R-образний захисний профіль та насадки, що пропонують високу довжину від 0,5 мм до 1,5 мм забезпечують точність та контроль над створенням вашої стрижки.

Тонкі лопатки ширині лопатки 0,3 мм. це вдвічі менше, ніж звичайні стрижки волосся. Також досягти вищих якісних стрижок, зроблених завдяки широкому ножем.

Hummingbird Trimmer Engine Engine становить 10 Вт, швидкість обертання досягає 7100./ Хв. Висока потужність допоможе уникнути заплутування волосся. Тому триммер здатний до якості, що вирізати навіть найбільш товсте і тверде волосся.

Зарплату достатньо протягом 8 місяців операції Триммер для волосся Enchen Hummingbird оснащений 1500 мА-літієвою батареєю. Час заряджання акумулятора становить лише 3 години, а після заряджання тример можна постійно використовуватися протягом 4 годин. Триммер може працювати з одного заряджання до 8 місяців, за умови, що сесія стрижка триває 30 хвилин.

Smart Charging Enchen Hummingbird Hair Trimmer підтримує зарядку через USB Jack, що дозволяє заряджати пристрій через комп’ютер, зовнішню батарею, автомобільний зарядний пристрій. Акумулятор побудований у захисті від підзарядки, індикатор заряджання показує стан заряду акумулятора та поточний рівень. Якщо акумулятор був вивантажений раніше, ніж закінчилася стрижка, ви можете підключити пристрій до виходу та продовжити.

Низький шум Hummingbird Trimmer повністю виправдовує свою назву: рівень шуму цього інструменту не перевищує 50 дБ. Рівень шуму, який виробляється під час роботи під час експлуатації, настільки низький, що його можна порівняти, якщо з колісником у польоті.

Написати відгук

Після перевірки відповіді на вказану електронну пошту буде надіслано просування до 100, яку ви можете використовувати при покупці!

Вимоги до відгуків. не менше 200 символів. Відсутність непристойного словника

Enchen Hummingbird триммер волосся з Xiaomi оснащений зменшеним шириною лопатями. тільки 0.3 мм. У той же час, розміри ножичного блоку, а також кількість лопатей, збільшено. Це дає друкарську машинку можливість легко працювати з різними типами волосся та гарантування професійної якості стрижки.

Машина з Сяома оснащена Т-подібною ріжучою головою, яка була розроблена спеціально для стрижки вдома. Щоб створити стильні зачіски та штовхаючи індивідуальний стиль волосся, включені насадки довжиною від 5 до 15 мм.

Пристрій для продажу чорного кольору, виготовлений з сильного, зносостійкого пластику. Ергономічне тіло зручно лежить в руці, а матове покриття попереджає його слайд. Відбитки пальців не зібрані на поверхні. Лопаті розташовані у верхній частині тримера. На ручці є одна кнопка керування, яка використовується для включення та вимкнення пристрою. Нижче наведено індикатор діяльності, який світиться під час роботи триммер, заряджання. Існує спеціальний гачок, який використовується для зберігання пристрою.

Через ножів моделі Enechen HamineBerd має Т-подібні та ультратонкі зуби з невеликим кроком. Такі розробки дозволяють зробити стрижку з градієнтним переходом. Пристрій доповнюється насадками-гребенями та R-подібним захисним профілем, що робить інший крок довжини від 0.5 до 1.5 мм.

Тонкі лопатки ретельно агрегатують всі надлишкові волосся. Їх ширина. 0.3 мм. Це в 2 рази менше, ніж у інших машинах. Контролюйте довжину стрижки Дозволити знімні форсунки.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS